SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Bron: http://www.escforum.net/f(...)-2018-The-Rehearsals
OH MIJN FUCKING GOD AS[PADS[LPADSL[PADSL[P[PADSL[PDASPDASDASASDDASASquote:
Guys. Volgens mij moeten we een ambulance voor Nexum bestellen. Hij staat te schuimbekken.quote:Op zondag 29 april 2018 18:39 schreef Nexum het volgende:
[..]
OH MIJN FUCKING GOD AS[PADS[LPADSL[PADSL[P[PADSL[PDASPDASDASASDDASAS![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Dat moet je morgen doen zodra Cyprus opkomt, krijg waarschijnlijk een hartaanval.quote:Op zondag 29 april 2018 18:40 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
Guys. Volgens mij moeten we een ambulance voor Nexum bestellen. Hij staat te schuimbekken.
Of 'brazilian'?quote:Op zondag 29 april 2018 18:43 schreef Momo... het volgende:
Als iets helemaal kut is, is dat dan 'bald'?
Het Hoofd?quote:Op zondag 29 april 2018 18:44 schreef Cee het volgende:
"Most countries, except for Iceland, are trying."
Burrrrrrn.
Dat met die jurk is al zo vaak gedaan, eigenlijk is het gewoon een kopie van Cézar uit Roemenië maar dan met een vrouw en minder kitsch. Het kan me ook weinig boeien.quote:Op zondag 29 april 2018 18:44 schreef Greys het volgende:
Die jurk is echt ALLEMACHTIG PRACHTIG. Serieus. En ze zingt de operastukken mooi. Maar het lied zelf is toch best niksig?En haar stem in het laag ook?
Ik zou best met Estland als winnaar kunnen leven op zich, maar ik vind er véél betere nummers bij zitten dus als song Contest zou ik er nog een pietsie van mopperen.
Ja het Hoofd, hij is een beetje moe aan het worden denk ik, lange dag geweest.quote:Op zondag 29 april 2018 18:44 schreef Greys het volgende:
[..]
Het Hoofd?
Kom net binnen gehold van de KFC
Ah, als het goed is komt Domino's zo binnen gehold bij mij.quote:Op zondag 29 april 2018 18:44 schreef Greys het volgende:
[..]
Het Hoofd?
Kom net binnen gehold van de KFC
quote:De vijfkoppige gelegenheidsgroep Equinox sluit deze eerste repetitiedag af. De deelnemers staan op drie verschillende platformpjes op het podium, waar ze de hele tijd op- en aflopen om plaats te maken voor de artiesten die aan het zingen zijn. De Bulgaarse act is een van de meest gelikte en meest afgewerkte acts die we vandaag op de eerste repetities te zien krijgen. Er zijn verschillende visuele gimmicks om de aandacht van de kijker vast te houden, zoals split screens en andere schermeffecten, en ook de belichting zit al helemaal goed en past bij de sfeer die de song Bones uitademt. Het risico is dat het allemaal wat té gelikt en geregisseerd wordt, waardoor het geheel wat gefabriceerd en gevoelloos overkomt. Het wordt lastig om die balans te vinden in de volgende beurten en repetities. Vocaal waren er enkele kleine uitschuivers, maar niets onoverkomelijks. Opvallend: zangeres Zhana Bergendorff lijkt amper zelf mee te zingen. We horen vooral de vrouwelijke achtergrondzangeres die achter het podium staat.
Ik vind het lied echt magischquote:Op zondag 29 april 2018 18:44 schreef Greys het volgende:
Die jurk is echt ALLEMACHTIG PRACHTIG. Serieus. En ze zingt de operastukken mooi. Maar het lied zelf is toch best niksig?En haar stem in het laag ook?
Ik zou best met Estland als winnaar kunnen leven op zich, maar ik vind er véél betere nummers bij zitten dus als song Contest zou ik er nog een pietsie van mopperen.
Hopelijk word dat door verschillende media ook gewoon benoemd, wel zo eerlijk.quote:Op zondag 29 april 2018 18:48 schreef Greys het volgende:
Dat laatste dacht ik stiekem al. Dat die achtergrondzangeres gewoon niet knap genoeg was als voorgrondzangeres maar tien keer beter zingt dan de voorgrondzangeres. De tv kijkers worden dus aardig genept straks thuis, Zhana zingt amper zelf.![]()
Ja zei ik net ook al inderdaad. Ik zou het niet trekken in ieder geval!quote:Op zondag 29 april 2018 18:50 schreef Aoibhin het volgende:
Het Hoofd gaat dus nog veel meer dingen doen hierna. Wat moet hij toch bekaf worden van deze weken!
Maakt velen geen reet uit. Portugal was ook magisch voor velen zonder dat iemand het verstond. Muziek is ook emotie en gevoel. Dat zal je ook wel geleerd hebben.quote:
Portugal kon je wel verstaan toch? Maar ik hoor amper wat ze zegt. Bij Portugal verstond ik alles, wist niet wat het betekende maar verstond het wel als in uitspraak.quote:Op zondag 29 april 2018 18:51 schreef Greys het volgende:
[..]
Maakt velen geen reet uit. Portugal was ook magisch voor velen zonder dat iemand het verstond. Muziek is ook emotie en gevoel. Dat zal je ook wel geleerd hebben.
Iets verstaan is de uitspraak dat bedoel ik. Niet zozeer de betekenis.quote:Op zondag 29 april 2018 18:51 schreef Dave het volgende:
[..]
Dat heb je met Frans ook waarschijnlijk?
Stemmers als mijn moeder en bazin enzo die niks van te voren volgen en pas op de avond kijken en stemmen (zijn er echt veel van) gaan er helaas gewoon door gefopt worden ben ik bangquote:Op zondag 29 april 2018 18:50 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Hopelijk word dat door verschillende media ook gewoon benoemd, wel zo eerlijk.
Niet als de media dat vooraf gewoon helder maakt lijkt mij. Ook Cornald enz mag dat best zeggen voordat het nummer begint.quote:Op zondag 29 april 2018 18:52 schreef Greys het volgende:
[..]
Stemmers als mijn moeder en bazin enzo die niks van te voren volgen en pas op de avond kijken en stemmen (zijn er echt veel van) gaan er helaas gewoon door gefopt worden ben ik bang
Ik hoop het. Want daar ben ik best flauw en kinderachtig in, als er achter de schermen de hoofdmoot wordt gezongenquote:Op zondag 29 april 2018 18:52 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Niet als de media dat vooraf gewoon helder maakt lijkt mij. Ook Cornald enz mag dat best zeggen voordat het nummer begint.
Bulgarije. Zhana zingt amper zelf, staat een vrouw achter het podium die zingt.quote:
quote:Vocaal waren er enkele kleine uitschuivers, maar niets onoverkomelijks. Opvallend: zangeres Zhana Bergendorff lijkt amper zelf mee te zingen. We horen vooral de vrouwelijke achtergrondzangeres die achter het podium staat.
Klinkt en ziet er toch wel overtuigend uit hoorquote:
Wrs omdat men nu weet dat ook in Lissabon die vliegende instrumenten er als act zijn en dat daar eerst aan getwijfeld werd wat er van over zou blijven? Geen idee maar dat lijkt me de enige reden.quote:
Godverdomme dit klinkt zo goedquote:
twitter:ESCtips_Gavster twitterde op zondag 29-04-2018 om 19:01:58#AllAboard for the #Eurovision 2018: Day 1 Reviewhttps://t.co/NW8SesWBLj https://t.co/8mDksZVIZ8 reageer retweet
Vind het wat rommelig met al die verschillende bewegingen. Maar als totaal gaat het straks absoluut indrukwekkend worden.quote:Op zondag 29 april 2018 18:59 schreef grazz het volgende:
[..]
Klinkt en ziet er toch wel overtuigend uit hoor
Ik vind het er niet uitzien en die gast rechts moet even rustig doen, wtf man.quote:
Maar na vandaag:quote:Op zondag 29 april 2018 19:01 schreef Greys het volgende:
[..]
Wrs omdat men nu weet dat ook in Lissabon die vliegende instrumenten er als act zijn en dat daar eerst aan getwijfeld werd wat er van over zou blijven? Geen idee maar dat lijkt me de enige reden.
Ja ik dacht eerst even dat ie iets had laten vallen en op ging rapenquote:Op zondag 29 april 2018 19:05 schreef Guanabana het volgende:
[..]
Ik vind het er niet uitzien en die gast rechts moet even rustig doen, wtf man.
quote:Op zondag 29 april 2018 19:07 schreef Greys het volgende:
[..]
Ja ik dacht eerst even dat ie iets had laten vallen en op ging rapen![]()
Sommige dingen zijn voor mij idd ook vrij onverklaarbaar. België gezakt kan ik wel beetje snappen met die jurk etc, Spanje gezakt geen idee misschien omdat Litouwen nu ook de stelletjekaart heeft gespeeld in haar act, Litouwen omhoog snap ik, Wit-Rusland zou harder moeten zakken, Frankrijk wrs gestegen omdat Israël als favoriet een tikkie tegenviel.quote:Op zondag 29 april 2018 19:06 schreef Momo... het volgende:
[..]
Maar na vandaag:
Lichte daling Netta
Bulgarije constant maar dat is pas net geweest
Frankrijk gestegen
Mikolas gezakt (misschien met de blessure te maken)
Estland iets gestegen
Rybak een stuk gestegen
Belgie is gezakt
Spanje is gezakt
Litouwen is gestegen
Wit-Rusland is een beetje gezakt
Oh die wil/ga ik ook terugkijken!quote:Op zondag 29 april 2018 19:05 schreef Aoibhin het volgende:
Ik zit net de Hoofd reactie terug te kijken van Wit-Rusland. Wat ontzettend balen dat ik toen net even weg was, want dit zijn de reacties waar je een beetje zo'n stream voor kijkt.
'Those were ROSES!? It looked like he was shot to death. It didn't look like roses, but like someone scratched his back.'![]()
En je hoorde ook de hele tijd het HELE perscentrum dingen als WHAAAT roepen.Iedereen werd helemaal gek daar; één groot lachsalvo.
giiiiieeeeerenquote:Op zondag 29 april 2018 19:07 schreef Greys het volgende:
[..]
Ja ik dacht eerst even dat ie iets had laten vallen en op ging rapen![]()
Het erge is dat ik het echt meen, dacht het echt. Maar toen bleef ie zo naar beneden hengelen en dacht ik 'dan zal het wel zo horen'.quote:
quote:Op zondag 29 april 2018 19:15 schreef Greys het volgende:
[..]
Het erge is dat ik het echt meen, dacht het echt. Maar toen bleef ie zo naar beneden hengelen en dacht ik 'dan zal het wel zo horen'.
quote:Op zondag 29 april 2018 19:14 schreef Guanabana het volgende:
Bulgarije doet me denken aan allemaal vogels in een nest die zo hun hoofd op en neer en heen en weer bewegen.
quote:Op zondag 29 april 2018 19:14 schreef Guanabana het volgende:
Bulgarije doet me denken aan allemaal vogels in een nest die zo hun hoofd op en neer en heen en weer bewegen.
Yep, Mikolas ligt in het ziekenhuis na een rugblessure te hebben opgelopen tijdens zijn mislukte flip.quote:Op zondag 29 april 2018 19:16 schreef Greys het volgende:
Sorry als dit hier al stond. Nog niet teruggelezen na m'n KFC
[ afbeelding ]
Ja dat kreeg ik nog mee maar had de foto nog niet gezien. Sorry voor dubbelopquote:Op zondag 29 april 2018 19:17 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Yep, Mikolas ligt in het ziekenhuis na een rugblessure te hebben opgelopen tijdens zijn mislukte flip.
Hopen dat het toch meevalt!
quote:Op zondag 29 april 2018 19:21 schreef Greys het volgende:
Ik hoop niet dat Zhana dit gezicht in een close-up gaat trekken straks want dan moet het licht op m'n overloop aan blijven die nacht.
[ afbeelding ]
Las het ook ja. Maar merkt de jury dat dan? Die zien toch alleen de camerabeelden en zien niet wat er achter de schermen staat? Denk echt dat zowel jury als tv kijkers hier gewoon door gefopt gaan worden hoor.quote:Op zondag 29 april 2018 19:29 schreef Fred_B het volgende:
Naar het schijnt heeft Zhana amper gezongen en vooral geplaybackt (iemand achter het scherm zong). Dat kan nog weleens iets zijn wat de jury afstraft.
quote:Op zondag 29 april 2018 19:21 schreef Greys het volgende:
Ik hoop niet dat Zhana dit gezicht in een close-up gaat trekken straks want dan moet het licht op m'n overloop aan blijven die nacht.
Pff ziet er niet best uit. Hopelijk valt het mee..quote:Op zondag 29 april 2018 19:16 schreef Greys het volgende:
Sorry als dit hier al stond. Nog niet teruggelezen na m'n KFC
[ afbeelding ]
Estland lijkt me toch wel een uitschieter (letterlijk en figuurlijk). Wiwi William ziet dit de winst pakken in de finale nu.quote:
quote:Bulgaria closes day 1. Equinox stand side by side on plinths. Zhana in the middle has tattoes on her exposed arms, pulls some strange faces and her mic appears to be switched off with the female backing vocalist offering more assistance than she does, especially on the final note. You can see Zhana is miming.
Nee klopt. Ik vond Het Hoofd het meest positief over Estland. Maar ik zag bij geen één nummer een WOW-face, hopelijk bij Waylon welquote:
Hoop het niet, hard voor ze.quote:Op zondag 29 april 2018 19:37 schreef Cee het volgende:
De twee niet-Williams van Wiwi die de hele dag al recensies geven over de eerste rehearsal hebben nu ineens twijfel of Bulgarije wel gaat kwalificeren.
Wat een bullshitquote:Op zondag 29 april 2018 19:37 schreef Cee het volgende:
De twee niet-Williams van Wiwi die de hele dag al recensies geven over de eerste rehearsal hebben nu ineens twijfel of Bulgarije wel gaat kwalificeren.
Ik mis de LED's niet tot nu toe iig. En die bruggen vind ik tof! En die extra boog meer naar voren in het publiek.quote:Op zondag 29 april 2018 19:40 schreef grazz het volgende:
En wat vonden we van het podium van wat we hebben kunnen zien?? Is men positief verrast of viel het juist tegen?
Ja je hebt gelijk, die komt het best uit deze dagquote:Op zondag 29 april 2018 19:34 schreef Cee het volgende:
[..]
Estland lijkt me toch wel een uitschieter (letterlijk en figuurlijk). Wiwi William ziet dit de winst pakken in de finale nu.
Ze hebben het vaak over het gebruik van die grote ribben op het podium maar ik denk gewoon dat dat het karkas van IJsland moet voorstellen.quote:Op zondag 29 april 2018 19:40 schreef grazz het volgende:
En wat vonden we van het podium van wat we hebben kunnen zien?? Is men positief verrast of viel het juist tegen?
quote:"I love to dance. Today I was focused on the movements, but next time I will dance more. I know that I do not dance by normal standards, I am not good at dancing by anyone else’s rules. But I am good at dancing at my own rules!"
En een button van haar hebben gekregenquote:Op zondag 29 april 2018 19:44 schreef Cee het volgende:
[..]
Greys, straks blijkt dat we gewoon de winnaar hebben geïnterviewd.
Kan zomaar ja. Semi 1 is erg sterk. Het lied vind ik wel goed, maar ook weer niet bijzonder. Verder is het allemaal zo overdreven gezongen en het komt ook over alsof er geen chemie is. Al is het onduidelijk hoe dit er op camera uit komt te zien. Ik zou niet verbaasd zijn als het niet doorgaat.quote:Op zondag 29 april 2018 19:37 schreef Cee het volgende:
De twee niet-Williams van Wiwi die de hele dag al recensies geven over de eerste rehearsal hebben nu ineens twijfel of Bulgarije wel gaat kwalificeren.
Oh, dat zegt heel weinig dus.quote:Op zondag 29 april 2018 19:46 schreef messi124 het volgende:
[ afbeelding ] Dit was de press poll van vorig jaar.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |