Mijn beste vriendin en ik wijzen vaak echt totaal andere types aan, dus Ehm, goede vraag.quote:Op woensdag 25 april 2018 20:41 schreef Stoney3K het volgende:
[..]
Dat vraag ik me dus af. Mannen zijn gemiddeld genomen toch iets visueler ingesteld dan vrouwen? Je kan redelijk goed iets zeggen over wat de meeste mannen 'sexy' vinden en wat dus ook seksuele reacties uit zou lokken, maar bij de vrouwen is dat toch heel anders, of niet?
Op datingsites doet je profieltekst er nauwelijks toe en op Tinder al helemaaaal niet.quote:Op woensdag 25 april 2018 17:47 schreef Bonjoooouuurr het volgende:
[..]
Ik ben niet onaantrekkelijk hoor ik van mensen in het echte leven, maar fotogeniek zou ik mezelf ook weer niet noemen. Ik vind mezelf altijd een beetje awkward op foto's staan en daar ben ik nogal onzeker over. Het aantal kwaliteitsmatches had in ieder geval wel wat hoger gekund, ik heb er van de week maar eentje gekregen...
Ik zit op dit moment niet in de friendzone bij iemand o.i.d. , het is alleen dat ik er moeite mee heb om eerlijk voor mijn gevoelens uit te komen, maar dit komt dus puur door een gebrek aan assertiviteit aan mijn kant.
[..]
Nou ja, met niet onaantrekkelijk bedoelde ik dat ik er niet uitzie als een gedrocht. Het aantal matches valt jammer genoeg wel heel erg tegen op het moment. Mijn profielfoto's kunnen wel beter en mijn bio is leeg dus waarschijnlijk ligt het daaraan, anders ben ik gewoon lelijkIk ben niet super in het voeren van online gesprekken. Meestal valt het wel stil na een paar dagen.
Hoe kan ik trouwens anders aan een date komen dan? Een stomme vraag misschien, maar de mogelijkheden zijn er nauwelijks voor mijn gevoel.
Hoiquote:Op woensdag 25 april 2018 20:47 schreef Fripsel het volgende:
[..]
Mijn beste vriendin en ik wijzen vaak echt totaal andere types aan, dus Ehm, goede vraag.![]()
Ik vind het van mezelf ook heel lastig omschrijven waar ik nou op val qua uiterlijk omdat het niet zo iets is van “Nouja meestal blond” of iets in die richting. Ja een mannelijke bouw, dat wel. Ik wil niet het gevoel hebben dat ik hem zo in tweeen breek. Maar verder.
Zij zegt trouwens wel altijd “lang, donker haar, donkere ogen, baardje”.
F#%k, dus ik ben lelijk. Enig idee hoe ik minder lelijk word? En nee, ik ga geen profielfoto's plaatsen.quote:Op woensdag 25 april 2018 22:44 schreef Puntenjager het volgende:
[..]
Op datingsites doet je profieltekst er nauwelijks toe en op Tinder al helemaaaal niet.
Doe maar pics van haar in DMquote:Op woensdag 25 april 2018 20:47 schreef Fripsel het volgende:
Zij zegt trouwens wel altijd “lang, donker haar, donkere ogen, baardje”.
Profielteksten doen er voor mij wel toe. En voor vriendinnen van mij ook.quote:Op woensdag 25 april 2018 22:55 schreef Bonjoooouuurr het volgende:
[..]
F$%k, dus ik ben lelijk. Enig idee hoe ik minder lelijk word? En nee, ik ga geen profielfoto's plaatsen.
Natuurlijk zijn profielfoto's belangrijk. Maar inderdaad zoals jij zei hebben vrouwen meestal meer matches dan mannen, dus moeten ze het meer hebben van hun tekst (tenzij je echt de knapste knapperd bent natuurlijk)quote:Op woensdag 25 april 2018 22:56 schreef Fripsel het volgende:
[..]
Profielfoto’s doen er voor mij wel toe. En voor vriendinnen van mij ook.![]()
Als je snel matches hebt (en dat is meestal als vrouw) is een tekstje om te lezen wel handig.
Daar moest teksten staan. Goedemorgen Fripsel.quote:Op woensdag 25 april 2018 23:00 schreef Bonjoooouuurr het volgende:
[..]
Natuurlijk zijn profielfoto's belangrijk. Maar inderdaad zoals jij zei hebben vrouwen meestal meer matches dan mannen, dus moeten ze het meer hebben van hun tekst (tenzij je echt de knapste knapperd bent natuurlijk)
Goed bezig, I guess (ik zie de fout niet, maar goedquote:Op woensdag 25 april 2018 23:00 schreef Fripsel het volgende:
[..]
Daar moest teksten staan. Goedemorgen Fripsel.
Ik heb het verbeterd.quote:Op woensdag 25 april 2018 23:03 schreef Bonjoooouuurr het volgende:
[..]
Goed bezig, I guess (ik zie de fout niet, maar goed)
Op datingsites of -apps swipe je letterlijk in een halve seconde naar de volgende. Je hoeft niet bfugly te zijn om door die 'mechanica' bijna geen matches te hebben.quote:Op woensdag 25 april 2018 22:55 schreef Bonjoooouuurr het volgende:
[..]
F#%k, dus ik ben lelijk. Enig idee hoe ik minder lelijk word? En nee, ik ga geen profielfoto's plaatsen.
Daar moest onderbouwt staan. goedenavond Bonjoooouuurr...quote:Op woensdag 25 april 2018 23:05 schreef Fripsel het volgende:
[..]
Ik heb het verbeterd.Lees mijn tekst nog een keer, dan onderbouwd het eigenlijk wat je zelf zegt.
Herkenbaar. Het zuigt, want in het echte leven ben ik veel te schijterig om een zet te doen.quote:Op woensdag 25 april 2018 23:06 schreef Puntenjager het volgende:
[..]
Op datingsites of -apps swipe je letterlijk in een halve seconde naar de volgende. Je hoeft niet bfugly te zijn om door die 'mechanica' bijna geen matches te hebben.
Ik ben een zeventje, denk ik, maar op Tinder heb ik echt nul matches. Letterlijk nul dus. Terwijl irl ook best aantrekkelijke chicks me doable blijken te vinden. Resting bitch psycho face op foto's
Hoezo, samzz heeft toch ook dates.quote:Op woensdag 25 april 2018 23:15 schreef Faxie het volgende:
In de juiste omgeving wonen is ook wel handig overigens.
Och schijterig zit tussen je oren...quote:Op woensdag 25 april 2018 23:15 schreef Bonjoooouuurr het volgende:
[..]
Daar moest onderbouwt staan. goedenavond Bonjoooouuurr...
[..]
Herkenbaar. Het zuigt, want in het echte leven ben ik veel te schijterig om een zet te doen.
Ik heb mezelf trouwens voor een aantal datingsites aangemeld. Hopelijk kom ik hier verder mee dan tinder.
Dit is wel een beetje de essentie van Tinder ja. Ik denk dat als wij van woning zouden wisselen voor een jaartje we net zo goed elkaars Fok account kunnen overnemenquote:Op woensdag 25 april 2018 23:15 schreef Faxie het volgende:
In de juiste omgeving wonen is ook wel handig overigens.
Vraag je er nooit een om wat te gaan drinken?quote:Op woensdag 25 april 2018 23:15 schreef Bonjoooouuurr het volgende:
Herkenbaar. Het zuigt, want in het echte leven ben ik veel te schijterig om een zet te doen.
Het is een best wel toepasselijke beschrijving voor de werkelijkheid vind ik zelf.quote:Op woensdag 25 april 2018 23:19 schreef ludovico het volgende:
[..]
Och schijterig zit tussen je oren...
Vrijwel nooit. Ik heb voor een lange tijd met een ontzettend laag zelfbeeld rondgelopen...quote:Op woensdag 25 april 2018 23:26 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Vraag je er nooit een om wat te gaan drinken?
Dan moet je met dat online daten wel een beetje uitkijken want als je dat fout aanpakt kan dat ook behoorlijk slecht zijn voor je zelfvertrouwen. Het is immers niet zo simpel als het wellicht lijkt. Komen heel veel ongeschreven regels bij kijken.quote:Op woensdag 25 april 2018 23:31 schreef Bonjoooouuurr het volgende:
Vrijwel nooit. Ik heb voor een lange tijd met een ontzettend laag zelfbeeld rondgelopen...
Wat? Gewoon beetje ouwehoeren, en eerlijk zijn over je verwachtingen. Is allemaal niet zo ingewikkeld.quote:Op woensdag 25 april 2018 23:40 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Dan moet je met dat online daten wel een beetje uitkijken want als je dat fout aanpakt kan dat ook behoorlijk slecht zijn voor je zelfvertrouwen. Het is immers niet zo simpel als het wellicht lijkt. Komen heel veel ongeschreven regels bij kijken.
Al enig idee wat je wilt doen als je weer gaat studeren?
Voor doorgewinterde date-dertigers wel ja. Maar voor iemand van 19/20 zonder enige liefdeservaring zal het een stuk moeilijker zijn.quote:Op woensdag 25 april 2018 23:42 schreef HostiMeister het volgende:
[..]
Wat? Gewoon beetje ouwehoeren, en eerlijk zijn over je verwachtingen. Is allemaal niet zo ingewikkeld.
De confrontatie komt in ieder geval minder hard aan als het fout gaat. Ik zal een heel eind gekomen zijn als ik daadwerkelijk op een date ga . Het is die eerste stap zetten waar ik vooral moeite mee heb.quote:Op woensdag 25 april 2018 23:40 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Dan moet je met dat online daten wel een beetje uitkijken want als je dat fout aanpakt kan dat ook behoorlijk slecht zijn voor je zelfvertrouwen. Het is immers niet zo simpel als het wellicht lijkt. Komen heel veel ongeschreven regels bij kijken.
Al enig idee wat je wilt doen als je weer gaat studeren?
Daar moet ik nog naar kijken. Ik moet wel toegeven dat ik dus iemand ben die niet een groot fan is van borrelen, is dat een probleem?quote:Op woensdag 25 april 2018 23:40 schreef Hexagon het volgende:
Al enig idee wat je wilt doen als je weer gaat studeren?
Daarom werd ook eerder geadviseerd om te focussen op lol hebben en sociale skillz ipv de juiste hoek voor een profielfotoquote:Op woensdag 25 april 2018 23:48 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Voor doorgewinterde date-dertigers wel ja. Maar voor iemand van 19/20 zonder enige liefdeservaring zal het een stuk moeilijker zijn.
De drempel is wel lager tot aanspreken. Dat ben ik wel eens. Ik zou dan wel even sparren met wat mensen over je teksten. Ook wellicht mensen uit dit topic kunnen helpen..quote:Op woensdag 25 april 2018 23:48 schreef Bonjoooouuurr het volgende:
[..]
De confrontatie komt in ieder geval minder hard aan als het fout gaat. Ik zal een heel eind gekomen zijn als ik daadwerkelijk op een date ga . Het is die eerste stap zetten waar ik vooral moeite mee heb.
Een van de jongens in het studentenhuis naast me is lid van een internationale studentenvereniging. Die heeft al liefjes uit alle windstreken gehad.quote:Daar moet ik nog naar kijken. Ik moet wel toegeven dat ik dus iemand ben die niet een groot fan is van borrelen, is dat een probleem?
Enkel lol hebben met vrienden levert niet zo snel een relatie op is mijn ervaring.quote:Op woensdag 25 april 2018 23:54 schreef Weissmania het volgende:
[..]
Daarom werd ook eerder geadviseerd om te focussen op lol hebben en sociale skillz ipv de juiste hoek voor een profielfoto
Ik heb al eens overwogen om me in te schrijven voor AEGEE, lijkt me super leukquote:Op woensdag 25 april 2018 23:55 schreef Hexagon het volgende:
[..]
De drempel is wel lager tot aanspreken. Dat ben ik wel eens. Ik zou dan wel even sparren met wat mensen over je teksten. Ook wellicht mensen uit dit topic kunnen helpen..
[..]
Een van de jongens in het studentenhuis naast me is lid van een internationale studentenvereniging. Die heeft al liefjes uit alle windstreken gehad.
En ik zie dat je ook wel eens in POL post. Een PJO niks voor jou? Ook een groot potentieel aan contacten.
Je kan ook lol hebben tijdens het daten met vrouwen. En je meer op de lol focussen dan het succes. Ik kan heel erg hard balen dat een van mijn laatste dates niks serieus geworden is, of ik kan met mijn vriendinnen nog een keer na kletsen over die ene keer dat ik achter op de motor zat, want dat was toch wel een toffe ervaring.quote:Op donderdag 26 april 2018 00:04 schreef Bonjoooouuurr het volgende:
[..]
Enkel lol hebben met vrienden levert niet zo snel een relatie op is mijn ervaring.
[..]
Ik heb al eens overwogen om me in te schrijven voor AEGEE, lijkt me super leuk![]()
ik heb me nooit verdiept in PJO's. Ik heb nooit echt de drijfveren gehad om me actief bezig te houden met politiek, maar de interesse is er wel, dus wie weet!
Denk dat lol hebben belangrijk is, maar ik snap t wel. Heel leuk als ze later aan haar vriendinnen vertelt hoe een lol ze heeft gehad, maar daar koop ik niks voor. Lol hebben kan ik ook in m'n eentjequote:Op donderdag 26 april 2018 00:37 schreef Fripsel het volgende:
[..]
Je kan ook lol hebben tijdens het daten met vrouwen. En je meer op de lol focussen dan het succes. Ik kan heel erg hard balen dat een van mijn laatste dates niks serieus geworden is, of ik kan met mijn vriendinnen nog een keer na kletsen over die ene keer dat ik achter op de motor zat, want dat was toch wel een toffe ervaring.
Ligt volledig aan de vrienden... Huidige date leren kennen door een gemeenschappelijke vriend, dus lol hebben met vrienden kan soms dingen opleverenquote:Op donderdag 26 april 2018 00:04 schreef Bonjoooouuurr het volgende:
[..]
Enkel lol hebben met vrienden levert niet zo snel een relatie op is mijn ervaring.
[..]
Ja dit dusquote:Op donderdag 26 april 2018 09:28 schreef RokStarr het volgende:
[..]
Lift volledig aan de vrienden... Huidige date leren kennen door een gemeenschappelijke vriend, dus lol hebben met vrienden kan soms dingen opleveren
Leuk leuk!quote:Op donderdag 26 april 2018 08:17 schreef Anneloos het volgende:
Date 3 was weer gezellig![]()
! Hapje gegeten en door de stad heen gelopen. Natuurlijk ook een beetje gekroeld! Vanavond gaat meneer voor mij koken en kijken we bij hem op de bank gezellig een serietje
Dat klinkt heel fijnquote:Op donderdag 26 april 2018 08:17 schreef Anneloos het volgende:
Date 3 was weer gezellig![]()
! Hapje gegeten en door de stad heen gelopen. Natuurlijk ook een beetje gekroeld! Vanavond gaat meneer voor mij koken en kijken we bij hem op de bank gezellig een serietje
Date strike! Dat klikt wel dus?quote:Op donderdag 26 april 2018 11:07 schreef Debsterr het volgende:
[..]
Dat klinkt heel fijn. En leuk dat jullie elkaar zo snel weer zien! Mannen die voor je koken zijn wel echt fantastisch.
Gisteren date even snel gezien, hij ging niet mee op pad maar wel even snel kusje gegeven. En vanavond gaan we weer ergens wat drinken. Hij appte trouwens vanochtend wel zelf
. Oh en zondag hebben we ook al een date gepland staan
.
Wist jij natuurlijk nog nietquote:Op donderdag 26 april 2018 11:19 schreef HostiMeister het volgende:
Koken voor dates.
* Noteert in boekje
En je hebt haar thuis en je kookt voor haar.. voordelig voor jouquote:Op donderdag 26 april 2018 11:19 schreef HostiMeister het volgende:
Koken voor dates.
* Noteert in boekje
Ik snap je punt, maar mijn ervaring is dat dit gewoon nooit gebeurt. Dat op dit moment mijn sociale leven een beetje stil ligt helpt ook niet mee natuurlijk.quote:Op donderdag 26 april 2018 09:28 schreef RokStarr het volgende:
[..]
Ligt volledig aan de vrienden... Huidige date leren kennen door een gemeenschappelijke vriend, dus lol hebben met vrienden kan soms dingen opleveren
Kon hij echt niets beters verzinnen om jou zo af te poeieren 😂 Zuur.quote:Op donderdag 26 april 2018 11:22 schreef Samzz het volgende:
Bwehe, date gaat niet door. Hij wilde toch liever sporten
.
Ligt natuurlijk helemaal aan mijn intenties. Scheelt dat ik kook als een baas.quote:Op donderdag 26 april 2018 11:45 schreef Anneloos het volgende:
[..]
En je hebt haar thuis en je kookt voor haar.. voordelig voor jou![]()
Ik vind t helemaal niet zuur, komt me wel goed uit zelfsquote:Op donderdag 26 april 2018 11:45 schreef Bonjoooouuurr het volgende:
[..]
Ik snap je punt, maar mijn ervaring is dat dit gewoon nooit gebeurt. Dat op dit moment mijn sociale leven een beetje stil ligt helpt ook niet mee natuurlijk.
[..]
Kon hij echt niets beters verzinnen om jou zo af te poeieren 😂 Zuur.
Nieuwe date wel iemand met wat meer tijd?quote:Op donderdag 26 april 2018 11:58 schreef Samzz het volgende:
[..]
Ik vind t helemaal niet zuur, komt me wel goed uit zelfs.
Niet met iemand die in de horeca werkt iig!quote:Op donderdag 26 april 2018 11:58 schreef HostiMeister het volgende:
[..]
Nieuwe date wel iemand met wat meer tijd?
Hahaha, scheelt echt een hoop kwa planning iigquote:Op donderdag 26 april 2018 12:02 schreef Samzz het volgende:
[..]
Niet met iemand die in de horeca werkt iig!
Kom op, dat is toch totaaaaaaal ongeloofwaardig?quote:Op donderdag 26 april 2018 11:58 schreef Samzz het volgende:
[..]
Ik vind t helemaal niet zuur, komt me wel goed uit zelfs.
Hey Molo, hoe gaat het daten bij jou meid?quote:Op donderdag 26 april 2018 12:07 schreef Molo het volgende:
[..]
Kom op, dat is toch totaaaaaaal ongeloofwaardig?
Je kunt mij niet wijsmaken dat je je niet een klein beetje aan de kant gezet voelt
Fan-tas-tisch, vanavond weer gezelligheid hoorquote:Op donderdag 26 april 2018 12:12 schreef Weissmania het volgende:
[..]
Hey Molo, hoe gaat het daten bij jou meid?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |