Met je actquote:Op zondag 8 april 2018 14:52 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Makkelie is van de KNVB MAFFIA. Moet je mee oppassen
Drommel is meer een grabbelaar maar Jones maakt dit seizoen wel een heel erg onzekere indruk. Beiden waardeloos.quote:
Ja..quote:Op zondag 8 april 2018 14:57 schreef Zorro het volgende:
Zag ik het trouwens goed dat Jones echt zo'n gebaartje maken van "kom maar halen jongguh!" en dan zo de fout in ging?
Yup, hij is nog blind ook.quote:Op zondag 8 april 2018 14:57 schreef Zorro het volgende:
Zag ik het trouwens goed dat Jones echt zo'n gebaartje maken van "kom maar halen jongguh!" en dan zo de fout in ging?
Nee, hij deed dat naar Vilhena..quote:Op zondag 8 april 2018 14:57 schreef Zorro het volgende:
Zag ik het trouwens goed dat Jones echt zo'n gebaartje maken van "kom maar halen jongguh!" en dan zo de fout in ging?
quote:Op zondag 8 april 2018 14:56 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Omdat hij zijn tweede landskampioenschap oprij pakt?
Ik hoop het voor hemquote:
Staat toch volledig geïsoleerd met die twee buitenspelers, joh..quote:Op zondag 8 april 2018 14:59 schreef Duveldrinker het volgende:
Jorgensen geblesseerd? Die loopt bijna niet.
Nee, hij loopt ook een beetje voor lul met deze tactiek.quote:Op zondag 8 april 2018 14:59 schreef Duveldrinker het volgende:
Jorgensen geblesseerd? Die loopt bijna niet.
quote:
Groningen Groningen, roda komt eraan.quote:
Wel leuk potje volgende weekquote:Op zondag 8 april 2018 15:02 schreef LordVoldermort het volgende:
[..]
Groningen Groningen, roda komt eraan.
Alsof Jørgensen kan voetballen..quote:Op zondag 8 april 2018 15:07 schreef fetX het volgende:
De Jorg had ‘m direct aan de Boeet moeten geven.
Eigenlijk heb je ook geen reet aan dat Feyenoord hè.quote:Op zondag 8 april 2018 15:12 schreef Adames het volgende:
[..]
feyenoord die twente in de eredivisie houdt
Als Hooiveld in de spits kan...quote:Op zondag 8 april 2018 15:15 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
j
Tja je hebt echt niemand anders voor die plek.
Hoe krijg je het toch voor elkaar met zo veel geld zo weinig kwaliteit te kopen.quote:Op zondag 8 april 2018 15:15 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Tja je hebt echt niemand anders voor die plek.
Toch ook een keer Roda erin gehouden? Toen met Jan Smit bij Volendamquote:Op zondag 8 april 2018 15:15 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Eigenlijk heb je ook geen reet aan dat Feyenoord hè.
Ja dat was ook mensonterendquote:Op zondag 8 april 2018 15:17 schreef LordVoldermort het volgende:
[..]
Toch ook een keer Roda erin gehouden? Toen met Jan Smit bij Volendam
Overijverig worden ze dan.quote:Op zondag 8 april 2018 15:11 schreef Klummie het volgende:
Dan hou je bal geweldig binnen en peer je 'm vervolgens in niemandsland.
http://www.soccernews.nl/(...)na-zege-op-feyenoordquote:Op zondag 8 april 2018 15:17 schreef LordVoldermort het volgende:
[..]
Toch ook een keer Roda erin gehouden? Toen met Jan Smit bij Volendam
Dat was echt een bizarre dag. Roda flikt het dit jaar ook gewoon weer.quote:Op zondag 8 april 2018 15:18 schreef Adames het volgende:
[..]
http://www.soccernews.nl/(...)na-zege-op-feyenoord
quote:Op zondag 8 april 2018 15:19 schreef LordVoldermort het volgende:
[..]
Dat was echt een bizarre dag. Roda flikt het dit jaar ook gewoon weer.
Nooquote:
CisséGod naar Feyenoord toenquote:Op zondag 8 april 2018 15:19 schreef LordVoldermort het volgende:
[..]
Dat was echt een bizarre dag. Roda flikt het dit jaar ook gewoon weer.
Tegen Cambuur toen met pingelsquote:
Ik vind het beleid bij Sparta wel triester dan bij Roda dit jaar. Wel netjes dat die de trainer laten zittenquote:Op zondag 8 april 2018 15:22 schreef Tchock het volgende:
[..]
NooHeb echt geschreeuwd om die goal toen.
Als Twente het hem flikt gaat Sparta er weer uit. Zou toch sneu zijn.
Ik pak wat ribbels paprika chips.quote:
Ik ga maar wat knäckebröd smeren.quote:Op zondag 8 april 2018 15:24 schreef LordVoldermort het volgende:
[..]
Ik pak wat ribbels paprika chips.
hoi hafcfanquote:Op zondag 8 april 2018 15:24 schreef LordVoldermort het volgende:
[..]
Ik pak wat ribbels paprika chips.
Ja, Roda doet het prima dit seizoen. Spelen daardoor ook een stuk leuker voetbal dan vorig jaar (al is het nog steeds kantje-randje).quote:Op zondag 8 april 2018 15:23 schreef LordVoldermort het volgende:
[..]
Ik vind het beleid bij Sparta wel triester dan bij Roda dit jaar. Wel netjes dat die de trainer laten zitten
Ja ik weet dat jij heel onzeker bent over je gewicht.quote:Op zondag 8 april 2018 15:27 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Niet iedere dag. Maar iig eet ik geen dikmakend smerig biggenvoer
Hele huis stinkt naar de ei, genot.quote:Op zondag 8 april 2018 15:31 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Toch maar een broodje ei gemaakt, met sambalGod
Hadden jullie nog eieren over van Pasen?quote:Op zondag 8 april 2018 15:31 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Toch maar een broodje ei gemaakt, met sambalGod
quote:Op zondag 8 april 2018 15:31 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ja ik weet dat jij heel onzeker bent over je gewicht.
Wij hebben altijd genoeg eieren in huis.quote:Op zondag 8 april 2018 15:32 schreef Befbekje het volgende:
[..]
Hadden jullie nog eieren over van Pasen?
laatst nog een chocolade-ei opquote:Op zondag 8 april 2018 15:33 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Wij hebben altijd genoeg eieren in huis.
Heb je wel echt heel snel gekookt..quote:Op zondag 8 april 2018 15:33 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Wij hebben altijd genoeg eieren in huis.
"We moeten meer strijd leveren vandaag jongens"quote:Op zondag 8 april 2018 15:40 schreef Klummie het volgende:
Wat zou GvB gezegd hebben in de rust? Het gaat lekker, gewoon doorgaan zo.
Op de fout van Jones na, klopt dit wel.quote:Op zondag 8 april 2018 15:40 schreef Klummie het volgende:
Wat zou GvB gezegd hebben in de rust? Het gaat lekker, gewoon doorgaan zo.
‘Hard blijven werken jongens.’quote:Op zondag 8 april 2018 15:40 schreef Klummie het volgende:
Wat zou GvB gezegd hebben in de rust? Het gaat lekker, gewoon doorgaan zo.
Slappe trage bende is het.quote:Op zondag 8 april 2018 15:41 schreef fetX het volgende:
[..]
‘Hard blijven werken jongens.’
Ah, wat ben ik klaar met die man.
Het is de lamme tegen de blinde.quote:Op zondag 8 april 2018 15:43 schreef Tchock het volgende:
Je zou echt niet zeggen dat je naar de kampioen tegen de nummer laatst zit te kijken.
Wat heb ik er veel voor over om volgend jaar een andere trainer te zien zeg. Mijn hemel dit lijkt toch werkelijk helemaal nergens naar.quote:
Doodziek word je daarvan ja.quote:Op zondag 8 april 2018 15:49 schreef Shadowkid053 het volgende:
Verdomme zeg. Sta gewoon op ipv iedere keer naar de scheids te kijken; HE GAST IK WORD GERAAKT. Schlemiel.
Niemand heeft iets aan een punt.quote:Op zondag 8 april 2018 15:47 schreef LordVoldermort het volgende:
Die slaat echt nergens opDat Twente is zo slecht en toch staat het 1-1.
JPB de beste denk ik. KEA ook nog wel oke.quote:Op zondag 8 april 2018 15:50 schreef Slobeend het volgende:
Toornstra de beste FeyenoorderHou op commentator.
Van Beek.quote:Op zondag 8 april 2018 15:51 schreef LordVoldermort het volgende:
[..]
JPB de beste denk ik. KEA ook nog wel oke.
Voor Sven van Beek begint de wedstrijddag altijd hetzelfde. Als hij klaar is om naar De Kuip te rijden, brandt hij eerst een kaarsje in de kerk in Reeuwijk. Hij is niet heel gelovig, maar het is een ritueel waaraan hij vasthoudt. Slechts één keer heeft hij verzuimd. Hij had toen geen muntgeld bij zich. Het was geen optie een kaars aan te steken zónder daarvoor vijftig cent te betalen. Als de kaars brandt en de wens is in gedachten uitgesproken, stapt Sven in zijn auto. Hij zet keiharde hiphop aan en rijdt naar het stadion.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |