Oh dat was weer FAKE NEWS.quote:Op donderdag 15 februari 2018 21:56 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Was hij dat wel ?
Wat is de bron van die foto?
[..]
https://www.snopes.com/florida-shooter-antifa-shirt/
links nep-Cruz in shirt...... rechts : echte Cruz
[ afbeelding ]
Als je de Amerikaanse politiek had gevolgd, dan had je gezien dat hij dat ook wel heeft gedaan. Alleen ben je zonder meerderheid in het congres beperkt for executive orders. Zoals die EO omtrent mensen met een psychiatrische geschiedenis die Trump vervolgens weer de nek om heeft gedraaid.quote:Op donderdag 15 februari 2018 22:14 schreef epicbeardman het volgende:
[ afbeelding ]
Onze Obama die 8jaar de tijd heeft gehad om er iets aan te doen sinds Sandy Hook komt ook weer even kijken hoor.8 jaar.. man man man.
Iedereen weet dat geen enkele president het lang volhoud of überhaupt president word als je pro anti-gun bent.
Die heeft gevoel voor ritme, net als jij. Vandaar de vergelijking.quote:
Je doelt op de Obama-wet die het voor geschifte personen moeilijker maakte om aan wapens te komen, en die door Trump net is afgeschaft?quote:Op donderdag 15 februari 2018 22:14 schreef epicbeardman het volgende:
[ afbeelding ]
Onze Obama die 8jaar de tijd heeft gehad om er iets aan te doen sinds Sandy Hook komt ook weer even kijken hoor.8 jaar.. man man man.
Iedereen weet dat geen enkele president het lang volhoud of überhaupt president word als je pro anti-gun bent.
Die wet was sowieso al bijzonder, omdat de wapenlobby echt sterk is in de VS en deze wet al met pijn en moeite is..eh..was gerealiseerd.quote:Op donderdag 15 februari 2018 22:18 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Je doelt op de Obama-wet die het voor geschifte personen moeilijker maakte om aan wapens te komen, en die door Trump net is afgeschaft?
Het was geen wet, maar een executive order. Die kan een president eenzijdig uitvaardigen. Probleem is dus dat een volgende president hem ook gewoon weer eenzijdig in kan trekken.quote:Op donderdag 15 februari 2018 22:22 schreef ChrisCarter het volgende:
[..]
Die wet was sowieso al bijzonder, omdat de wapenlobby echt sterk is in de VS en deze wet al met pijn en moeite is..eh..was gerealiseerd.
Geen enkele wet of order zal er in Amerika tot leiden dat er geen wapens toegankelijk zijn, indien ze verboden worden komen diegene die wapens willen hebben wel op een of andere manier aan. (schietscholen en clubs of jagen)quote:Op donderdag 15 februari 2018 22:18 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Je doelt op de Obama-wet die het voor geschifte personen moeilijker maakte om aan wapens te komen, en die door Trump net is afgeschaft?
Dat is omdat er destijds tegen Obama werd gedaan alsof hij een God was, en nu is Trump verantwoordelijk. tijdens Sandy Hook had niemand het over Obama.quote:Op donderdag 15 februari 2018 22:34 schreef Monolith het volgende:
Eerst klagen over het feit dat een voorgaande president niets deed en vervolgens claimen dat er niets aan gedaan kan worden. Lekker consequent wel.
Ah, dat onderscheid herkende ik niet. Dank.quote:Op donderdag 15 februari 2018 22:26 schreef Monolith het volgende:
[..]
Het was geen wet, maar een executive order. Die kan een president eenzijdig uitvaardigen. Probleem is dus dat een volgende president hem ook gewoon weer eenzijdig in kan trekken.
Ik zie niet in wat er zo opzienbarend is.
Wat een onsamenhangend gebrabbel. Leren ze jullie niet meer om iets fatsoenlijk te onderbouwen tegenwoordig?quote:Op donderdag 15 februari 2018 22:35 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Dat is omdat er destijds tegen Obama werd gedaan alsof hij een God was, en nu is Trump verantwoordelijk. tijdens Sandy Hook had niemand het over Obama.
Dan moet Obama ook niet in de media trots lopen doen, dit is gewoon een Amerikaans probleem wat geen enkele president kan tackelen, ook de aankomende 5 niet.
Tja, tenzij ze de president in hun zak hebben kunnen die niet veel doen aan een executive order. Het probleem is dat enkel een deel van de democraten in het congres voorstander is van strengere wapenwetgeving.quote:Op donderdag 15 februari 2018 22:42 schreef ChrisCarter het volgende:
[..]
Ah, dat onderscheid herkende ik niet. Dank.
Opzienbarend niet per se maar elke stap "tegen" de wapenlobby is er een die meteen van alle kanten tegengewerkt wordt vanuit diezelfde lobby.
Het komt er ook op neer dat het Amerikaanse volk ook zelf veel te trots is om hun wapens af te moeten staan, dat zal nooit gebeuren.quote:Op donderdag 15 februari 2018 22:46 schreef Monolith het volgende:
[..]
Wat een onsamenhangend gebrabbel. Leren ze jullie niet meer om iets fatsoenlijk te onderbouwen tegenwoordig?
Dat jij een of ander misplaatst Messiascomplex hebt als het op Obama aankomt lijkt me allereerst niet zo relevant.
Daarnaast is het vrij simpel. Het gaat niet om of er iets plaats vindt of niet. Dat heb je niet direct in de hand. Wel kun je maatregelen nemen om het risico in te perken. Obama heeft nog iets gedaan, al was hij met handen en voeten gebonden omdat vrijwel alle republikeinen en ook een aantal democraten in het congres in de zak van de NRA zitten.
Maar het kleine beetje wat Obama kon doen en deed, werd doodleuk teruggedraaid door Trump. Volkomen terecht om je daarover te beklagen natuurlijk.
Daarbij is het ook een volstrekte drogreden om te stellen dat omdat iets niet volledig te volkomen is, er maar niets aan gedaan moet worden. Verkeersdoden zijn ook niet geheel te voorkomen, maar in Nederland toch zowel in relatieve als absolute zin fors gedaald sinds de jaren '70. Hetzelfde valt best te bewerkstelligen met de juiste politieke wil.
Je kunt natuurlijk wel maatregelen inlassen om te zorgen dat het voor risico-groepen moeilijker is om aan een wapen te komen. Lijkt me niets mis mee. Dat het voorkomt is geen reden om te zeggen: we doen verder niets.quote:Op donderdag 15 februari 2018 22:35 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Dat is omdat er destijds tegen Obama werd gedaan alsof hij een God was, en nu is Trump verantwoordelijk. tijdens Sandy Hook had niemand het over Obama.
Dan moet Obama ook niet in de media trots lopen doen, dit is gewoon een Amerikaans probleem wat geen enkele president kan tackelen, ook de aankomende 5 niet.
Generaliseren is nooit verstandig. Allereerst heeft nog niet de helft van de huishoudens een wapen. Ook al is de publieke opinie weer wat verschoven het laatste decennium, de meerderheid wil nog steeds sterkere restricties op wapenbezit.quote:Op donderdag 15 februari 2018 22:58 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Het komt er ook op neer dat het Amerikaanse volk ook zelf veel te trots is om hun wapens af te moeten staan, dat zal nooit gebeuren.
Schattig hoor dat je met je beperkte intellect probeert te spiegelen, maar je slaat de plank helaas behoorlijk mis.quote:En over je verkeersdoden verhaaltje, de doden zijn verminderd omdat auto veiliger zijn geworden, er gebeuren veel meer ongelukken de afgelopen jaren, er zijn ook veel verkeersongevallen waarbij er drank of drugs in het spel is, wat ook hier verboden is, maar toch zitten er mensen dronken en high achter het stuur. (zie vader transavia piloot)
Beetje beetje rare redenatie en onsamenhangend gebrabbel, ik snap je punt maar dit komt niet door de politiek, die ontwerpen geen veiligere auto's.
Wat snapte je ook alweer precies niet aan 'je kunt incidenten niet voorkomen, maar wel reduceren'?quote:Ook al zijn wapens verboden in America, diegene die het willen zullen echt wel aan een wapen kunnen komen, want zie zelfs Breivik komt in het schattige Noorwegen aan semi automatische wapens!
En jij gelooft dat echt?quote:Op donderdag 15 februari 2018 23:21 schreef Aanstootgevendenaam het volgende:
Als de overige klasgenoten ook wapens hadden gehad waren er veel doden bespaard gebleven.
Goeie grap.quote:Op donderdag 15 februari 2018 23:21 schreef Aanstootgevendenaam het volgende:
Als de overige klasgenoten ook wapens hadden gehad waren er veel doden bespaard gebleven.
Zoals eerder aangegeven, ook als je alle wapens zou verbieden, kun je er illegaal alsnog aan komen. Dan kun je iedereen afknallen want niemand kan zich verdedigen. Als iedereen eenwapen draagt, ligt de schutter neer voordat hij zijn eerste slachtoffer maakt. Het meest logische zou dus een wapenverplichting voor iedereen zijn.quote:Op donderdag 15 februari 2018 23:27 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
En jij gelooft dat echt?
Hoe meer wapens in omloop, hoe normaler men het gaat zien, hoe meer gefrustreerde pubers op scholen eerder naar die wapens grijpen en scholieren neerknallen.
Om nog niet te denken aan het wapengeweld buiten de scholen door jongeren en volwassenen die massaal altijd wapens dragen.
In dit geval waren er geen klasgenoten meer, want Cruz zat niet meer op school.
Een verdorven geest had dan iets gedaan met een beschermend vest, beschermende auto voor de deur, bommen bij de ingang...
quote:Op donderdag 15 februari 2018 23:30 schreef Aanstootgevendenaam het volgende:
[..]
Zoals eerder aangegeven, ook als je alle wapens zou verbieden, kun je er illegaal alsnog aan komen. Dan kun je iedereen afknallen want niemand kan zich verdedigen. Als iedereen eenwapen draagt, ligt de schutter neer voordat hij zijn eerste slachtoffer maakt. Het meest logische zou dus een wapenverplichting voor iedereen zijn.
Ik kan hun argument wel goed begrijpen hoor.quote:Op donderdag 15 februari 2018 20:26 schreef Bluesdude het volgende:
En zoals altijd...... de republikeinen blokkeren strengere wapenwetten.
Je brengt me nu echt aan het lachen, sorry maar hier laat ik mijn avond niet aan verpesten.quote:Op donderdag 15 februari 2018 23:21 schreef Monolith het volgende:
[..]
Schattig hoor dat je met je beperkte intellect probeert te spiegelen, maar je slaat de plank helaas behoorlijk mis.
Het aantal verkeersdoden is pakweg een kwart van het aantal in de jaren '70 in absolute zin met een veelvoud aan verkeer, zo uit mijn hoofd al een factor zes meer auto's. De veiligheid van auto's verklaart maar een klein deel van de daling, de helft van de slachtoffers op het hoogtepunt waren geen automobilisten en bij automobilisten spelen ook nog een hoop andere oorzaken.
De verplichting van de gordel, andere indeling van de infrastructuur, eindeloze campagnes tegen rijden met drank op en ga zo maar door zijn belangrijkste oorzaken van de daling geweest.
Jaja..... in theorie kan iemand nu de straat opgaan en fietsers en voetgangers neerknallen..Die zijn bijna altijd ongewapend.quote:Op donderdag 15 februari 2018 23:30 schreef Aanstootgevendenaam het volgende:
[..]
Zoals eerder aangegeven, ook als je alle wapens zou verbieden, kun je er illegaal alsnog aan komen. Dan kun je iedereen afknallen want niemand kan zich verdedigen.
dream on...... jij wil een samenleving met vele schietpartijen, met vele doden, met vele ontwrichtingen en een agressieve moraal.quote:Als iedereen eenwapen draagt, ligt de schutter neer voordat hij zijn eerste slachtoffer maakt. Het meest logische zou dus een wapenverplichting voor iedereen zijn.
Tristan vergeten? Daarnaast verafschuw ik geweld en jij legt mij woorden in de mond dat ik een ontwrichte samenleving wil met veel schietpartijen. Wat een bizarre ongefundeerde aanname.quote:Op donderdag 15 februari 2018 23:41 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Jaja..... in theorie kan iemand nu de straat opgaan en fietsers en voetgangers neerknallen..Die zijn bijna altijd ongewapend.
Maar dat gebeurt niet. Omdat men dat niet wilt en wie het wel zou willen heeft geen wapen in Nederland. Men moet veel moeite doen om illegaal een wapen te kopen.
Daarbij is er een algemene afkeer van wapenbezit in Nederland en dat weerhoudt mensen er van legaal of illegaal zo'n ding te bezitten en wat jij voorstelt is dat er zoveel mogelijk wapens moet zijn bij zoveel mogelijk mensen
[..]
dream on...... jij wil een samenleving met vele schietpartijen, met vele doden, met vele ontwrichtingen en een agressieve moraal.
Heeft inderdaad niet zoveel zin, aangezien je niet echt in staat lijkt tot een inhoudelijke discussie op basis van argumenten.quote:Op donderdag 15 februari 2018 23:40 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Je brengt me nu echt aan het lachen, sorry maar hier laat ik mijn avond niet aan verpesten.
Laten we maar weer ontopic gaan want discussiëren over auto's uit de jaren 70 of auto's die rond dit tijdperk gemaakt zijn met 25+ airbags heeft weinig toevoeging voor dit topic, en in mijn ogen een aardige tijdsverspilling.
Ik zie geen argument. Ik zie je alleen maar je mantra's herkauwen. Dat de VS qua aantal vuurwapendoden per inwoner een keer of 10-15 zo hoog ligt als in het gros van de Europese landen zegt genoeg. Daar valt heel wat winst te behalen.quote:Veel succes met de aankomende jaren dat je telkens weer in herhaling moet vallen over gun-laws, ik heb al medelijden met je. Reduceren klinkt mooi op papier, maar in werkelijkheid gaat dat geen baat hebben tegenover dit soort incidenten.
jaja en iedereen hoort het recht te hebben gevrijwaard te blijven van agressieve ventjes met wapens. Dat recht wordt met een strenge wapenwetgeving meer gerealiseerd dan in een triggerloving samenleving. Hoera voor Nederland... die veel minder doden door vuurwapens heeft dan de USA en nog veel minder dit soort massamoorden.quote:Op donderdag 15 februari 2018 23:39 schreef Harvest89 het volgende:
Iedereen hoort het recht te hebben zichzelf te verdedigen.
Nee..... maar in de USA gebeurt dit soort shootings veel vaker dan in Nederland.quote:
Nee hoor,,,,,, ik interpreteer jouw horrorfantasie van zoveel mogelijk mensen die wapens dagelijks dragen.quote:Daarnaast verafschuw ik geweld en jij legt mij woorden in de mond dat ik een ontwrichte samenleving wil met veel schietpartijen. Wat een bizarre ongefundeerde aanname.
En die agressieve ventjes met wapens verschijnen steeds meer. En de wapenloze burger is machteloos ertegen, lijkt wel een cuckold.quote:Op donderdag 15 februari 2018 23:45 schreef Bluesdude het volgende:
jaja en iedereen hoort het recht te hebben gevrijwaard te blijven van agressieve ventjes met wapens.
En zodra je hem een wapen in de hand duwt wordt die (ongetrainde) wapenloze burger ineens een ware Rambo die competent genoeg is om zichzelf en anderen te beschermen?quote:Op donderdag 15 februari 2018 23:52 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
En die agressieve ventjes met wapens verschijnen steeds meer. En de wapenloze burger is machteloos ertegen, lijkt wel een cuckold.
Als criminaliteit steeds meer toeneemt, en regeringen steeds meer macht krijgen, vind ik wapens voor burgers geen slecht idee.
Zoals Nikolas Cruz.... In Nederland had hij niet de wapens zomaar in de winkel kunnen kopen.quote:Op donderdag 15 februari 2018 23:52 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
En die agressieve ventjes met wapens verschijnen steeds meer.
Dat zien we toch in de VS? Elke dag wel weer een heroïsch verhaal van een rechtgeaarde burger die weer een misdrijf heeft voorkomen.quote:Op donderdag 15 februari 2018 23:54 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
En zodra je hem een wapen in de hand duwt wordt die (ongetrainde) wapenloze burger ineens een ware Rambo die competent genoeg is om zichzelf en anderen te beschermen?
Hij heeft in ieder geval een kans om zichzelf te beschermen.quote:Op donderdag 15 februari 2018 23:54 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
En zodra je hem een wapen in de hand duwt wordt die (ongetrainde) wapenloze burger ineens een ware Rambo die competent genoeg is om zichzelf en anderen te beschermen?
Ja maar jij wil een samenleving waarin gordon iedereen kont voor kont afgaat totdat hij iedereen heeft gehad en dan weer van voor af aan begint. Dat is mijn interpretatie van jouw ideale samenleving.quote:Op donderdag 15 februari 2018 23:50 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Nee..... maar in de USA gebeurt dit soort shootings veel vaker dan in Nederland.
En waarom is dat..... omdat men strenger het wapenbezit beperkt, zodat nieuwe Tristans minder kans hebben een wapen te verwerven
[..]
Nee hoor,,,,,, ik interpreteer jouw horrorfantasie van zoveel mogelijk mensen die wapens dagelijks dragen.
Een van de grootste redenen waarom dit in NL minder gebeurt is omdat we goede zorg en sociale voorzieningen hebben. Maar gezien de huidige koers gaat dat waarschijnlijk in de toekomt ook steeds slechter worden.quote:Op donderdag 15 februari 2018 23:54 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Zoals Nikolas Cruz.... In Nederland had hij niet de wapens zomaar in de winkel kunnen kopen.
En ook via het buitenland per internet, moet hij een vergunning aanvragen
Daarom gebeuren deze moordpartijen veel minder in Nederland.
Jouw oplossing is juist meer moordpartijen mogelijk maken.
Dat is jouw horrorfantasie. Het is ook horror die ik niet wil.quote:Op donderdag 15 februari 2018 23:55 schreef Aanstootgevendenaam het volgende:
[..]
Ja maar jij wil een samenleving waarin gordon iedereen kont voor kont afgaat totdat hij iedereen heeft gehad en dan weer van voor af aan begint.
Ik beschrijf de situatie zoals die in Nederland is... stukken veiliger dan de USA, en jij wilt nog meer mensen die dagelijks wapens dragen dan nu is in de USA.quote:Dat is mijn interpretatie van jouw ideale samenleving.
Dus jij wil een maatschappij waarin alleen moordenaars illegale wapens hebben en dat onschuldige burgers ongewapend afgeslacht worden.quote:Op donderdag 15 februari 2018 23:58 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Dat is jouw horrorfantasie.
Het is ook horror die ik niet wil
[..]
Ik beschrijf de situatie zoals die in Nederland is... stukken veiliger dan de USA, en jij wilt nog meer mensen die dagelijks wapens dragen dan nu is in de USA.
Nog meer moorden
Ik wil dus geen maatschappij waar vele burgers elkaar neerknallen..... en dat wil jij wel.quote:Op vrijdag 16 februari 2018 00:02 schreef Aanstootgevendenaam het volgende:
[..]
Dus jij wil een maatschappij waarin alleen moordenaars illegale wapens hebben en dat onschuldige burgers ongewapend afgeslacht worden.
Dus jij wil een soort noord korea in nederland waarin de overheid de bevolking onderdrukt, je wil dus eigenlijk een totalitaire dictatuur.quote:Op vrijdag 16 februari 2018 00:07 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Ik wil dus geen maatschappij waar vele burgers elkaar neerknallen..... en dat wil jij wel.
De overheid moet streng, strenger en strengst het wapenbezit tegengaan.
Dat is veel veiliger dan een groot aantal wapens in omloop brengen en mensen aanmoedigen dagelijks wapens te dragen ..
Nu ben ik in mijn omgeving in mijn hele leven geen moord/dode tegengekomen, ook niet met een wapen. Maar die kans wordt groter als men massaal wapens draagt altijd.
En scholieren wapens geven is helemaal crimineel. Direct die ouders, schoolleiding en politici voor de rechter slepen.
En met dit soort ideeën werk je het dus in de hand.quote:Op donderdag 15 februari 2018 23:52 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
En die agressieve ventjes met wapens verschijnen steeds meer. En de wapenloze burger is machteloos ertegen, lijkt wel een cuckold.
Als criminaliteit steeds meer toeneemt, en regeringen steeds meer macht krijgen, vind ik wapens voor burgers geen slecht idee.
Jemig, wat ben jij een vieze etter. Constant iemand woorden in de mond leggen, tzou bijna lood kunnen zijn.quote:Op vrijdag 16 februari 2018 00:11 schreef Aanstootgevendenaam het volgende:
[..]
Dus jij wil een soort noord korea in nederland waarin de overheid de bevolking onderdrukt, je wil dus eigenlijk een totalitaire dictatuur.
Ja want de bevolking niet volledige toegang tot wapens geven staat gelijk aan een totalitaire dictatuur natuurlijkquote:Op vrijdag 16 februari 2018 00:11 schreef Aanstootgevendenaam het volgende:
[..]
Dus jij wil een soort noord korea in nederland waarin de overheid de bevolking onderdrukt, je wil dus eigenlijk een totalitaire dictatuur.
Volgens mij moet jij eerst een teruglezen, hij begint met mij woorden in de mond te leggen, ik toon alleen aan dat als je dit doet je geen normale discussie kunt voeren, maar hij begrijpt dit niet want hij blijft happen.quote:Op vrijdag 16 februari 2018 00:18 schreef Faz3D het volgende:
[..]
Jemig, wat ben jij een vieze etter. Constant iemand woorden in de mond leggen, tzou bijna lood kunnen zijn.
Ik moet niks, hij begint, wat was zijn bedoeling dan? Doe eens een gok ofzo?quote:Op vrijdag 16 februari 2018 00:20 schreef Aanstootgevendenaam het volgende:
[..]
Volgens mij moet jij eerst een teruglezen, hij begint met mij woorden in de mond te leggen, ik toon alleen aan dat als je dit doet je geen normale discussie kunt voeren, maar hij begrijpt dit niet want hij blijft happen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |