Permbans maar liefst?quote:Op maandag 22 januari 2018 01:04 schreef Volkorenbrood het volgende:
Oja, 3/4 van de SC is geband inclusief permbans en dergelijke.
Sommige hatende meelezers kunnen triomf kraaien.
quote:Op maandag 22 januari 2018 01:04 schreef Volkorenbrood het volgende:
Oja, 3/4 van de SC is geband inclusief permban en dergelijke.
Sommige hatende meelezers kunnen triomf kraaien.
Huh, wat is er gebeurd danquote:Op maandag 22 januari 2018 01:07 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Permbans maar liefst?
Toch wel interessant dat je hier kan pleiten voor genocide en andere misdaden zonder dat je zelfs maar een gewone ban voor krijgt (of moderatie).
Enweet je ook waarom dat is toevalligquote:Op maandag 22 januari 2018 01:20 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Geen flauw idee maar iig Kaas- en remlof waren of zijn tegen een ban aangelopen.
Geen flauw idee zoals ik al zeiquote:Op maandag 22 januari 2018 01:20 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Enweet je ook waarom dat is toevallig
Mogge.quote:
En Koos en Duke ook.quote:Op maandag 22 januari 2018 01:20 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Geen flauw idee maar iig Kaas- en remlof waren of zijn tegen een ban aangelopen.
Ik had afgelopen zaterdag ook ineens een ban aan mijn broek hangenquote:Op maandag 22 januari 2018 01:04 schreef Volkorenbrood het volgende:
Oja, 3/4 van de SC is geband inclusief permban en dergelijke.
Sommige hatende meelezers kunnen triomf kraaien.
Die had ik niet zien aankomen.quote:Op maandag 22 januari 2018 08:41 schreef Dwersdriever het volgende:
Ook goedemorgen!
Geen wonder dat het zo rustig is hier dan. Ik begin me echt een loser te voelen omdat ik nog nooit een ban heb gehad.
Het politieke nieuws van de dag is denk ik toch dat Harry van Bommel zijn lidmaatschap van de SP heeft opgezegd. Een toelichting mag hij niet geven omdat hij tegenwoordig ambtenaar is.
https://fd.nl/economie-po(...)zegt-lidmaatschap-op
https://www.ad.nl/rotterd(...)gn=socialsharing_webquote:‘Het flexrooster geeft ons de mogelijkheid om differentiatie, remediëren, verrijking, activerende werkvormen, mentorbegeleiding en leren studeren te bundelen tot een compleet geïntegreerd didactisch concept voor al onze leerlingen.’
Scholen zijn al lang niet zomaar scholen meer, blijkt uit de manier waarop ze zichzelf omschrijven. Het zijn verticale vakinstellingen (STC), met intersectorale profielen (Vak School Hillegersberg), waar betekenisvol onderwijs wordt gegeven met activerende didactiek (Libanon Lyceum). Alles met maar één doel: Gedifferentieerd Uitdagen van Talent op School (Wolfert Tweetalig, inclusief hoofdletters).
,,Dit soort onbegrijpelijke managementtaal is wat mij betreft het zoveelste voorbeeld van de huidige jargonziekte waaraan instellingen, ministeries, gemeentes en bedrijven lijden, een schimmel die over het land woekert”, zegt Japke-d. Bouma, die zich voor NRC Handelsblad wekelijks buigt over ‘jeukwoorden’ en twee boeken over dit taalfenomeen schreef. ,,Het is een schande dat deze ziekte nu ook het onderwijs bereikt en dat leerlingen dit soort bagger over zich heen gestort krijgen. De woorden stáán voor niets. Ze ontnemen het zich op wat er écht moet gebeuren op school.”
Geheel volgens de SP-traditie gaat men vooralsnog niet akkoord met zijn opzegging. Als er opgezegd wordt, dan bepaalt de partijleiding dat wel.quote:Op maandag 22 januari 2018 09:03 schreef Linus_van_Pelt het volgende:
[..]
Die had ik niet zien aankomen.Van Bommel lijkt me juist iemand die zich beter kan vinden in de meer klassieke SP-lijn waar Lilian voor staan dan in de wat moralistische lijn van Roemer en Van Raak.
Ik zie van Bommel nog wel een keer terugkomen in de politiek bij een clubje die gelooft in complotten en samenzweerders. Daar is hij nogal gevoelig voor.quote:Op maandag 22 januari 2018 09:03 schreef Linus_van_Pelt het volgende:
[..]
Die had ik niet zien aankomen.Van Bommel lijkt me juist iemand die zich beter kan vinden in de meer klassieke SP-lijn waar Lilian voor staan dan in de wat moralistische lijn van Roemer en Van Raak.
Serieus? Uiterst bizar.quote:Op maandag 22 januari 2018 09:25 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Geheel volgens de SP-traditie gaat men vooralsnog niet akkoord met zijn opzegging. Als er opgezegd wordt, dan bepaalt de partijleiding dat wel.
Die zitten al met twee zetels in de Kamer, dus lang hoeft hij niet te zoeken.quote:Op maandag 22 januari 2018 09:27 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Ik zie van Bommel nog wel een keer terugkomen in de politiek bij een clubje die gelooft in complotten en samenzweerders. Daar is hij nogal gevoelig voor.
Van Bommel klapte voor de verkiezingen al uit de school, toen de halve SP dat deed. Dus had wel verwacht dat hij een keer zou afhaken, maar niet zo snel. Die heeft de laatste jaren zich dan vooral geërgerd binnen de fractie.quote:Op maandag 22 januari 2018 09:25 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Geheel volgens de SP-traditie gaat men vooralsnog niet akkoord met zijn opzegging. Als er opgezegd wordt, dan bepaalt de partijleiding dat wel.
Maar ik weet eigenlijk niet of ik het verrassend vind. Het moment, misschien.
Lilian Marijnissen heeft hem een aantal keer gebeld om zijn opzegging te voorkomen en Ron Meyer zegt eerst nog het gesprek aan te willen gaan alvorens hij accepteert dat Van Bommel geen lid meer is.quote:
Oh oké, dat klinkt meer als mensen die nog even hopen om hem op andere gedachten te brengen dan dat het hem onmogelijk wordt gemaakt om zich uit te schrijven.quote:Op maandag 22 januari 2018 10:00 schreef Dwersdriever het volgende:
[..]
Lilian Marijnissen heeft hem een aantal keer gebeld om zijn opzegging te voorkomen en Ron Meyer zegt eerst nog het gesprek aan te willen gaan alvorens hij accepteert dat Van Bommel geen lid meer is.
Waarom?quote:
Dat blijft gokken, maar waarschijnlijk hebben ze lelijke dingen gezegd.quote:
Zo zijn Koos en Du_ke wel ja.quote:Op maandag 22 januari 2018 10:30 schreef Janneke141 het volgende:
Ik denk dat ze racistische opmerkingen gemaakt hebben. Ik heb van horen zeggen dat dat harder wordt aangepakt.
quote:Hoewel de economie stevig groeit, merken de meeste Nederlanders daar dit jaar nog vrijwel niets van in hun portemonnee. Dat blijkt uit nieuwe koopkrachtberekeningen van het Nationaal Instituut voor Budgetvoorlichting (Nibud).
Door de aantrekkende economie kunnen veel werkenden wel op loonsverhoging rekenen, bijvoorbeeld door nieuwe cao-afspraken. Maar doordat veel prijzen van producten en diensten eveneens stijgen, kun je met meer geld niet per se meer doen, waarschuwt het Nibud.
Op Prinsjesdag zei het voorlichtingsinstituut ook al dat de gemiddelde burger financieel weinig op zou schieten met de plannen van het vorige kabinet, die dit jaar vrijwel allemaal worden uitgevoerd. De verwachte stijging van de cao-lonen betekent voor de koopkracht slechts een minimale vooruitgang.
Tja, dat zat erin. In het komende decennium stijgt de zorgpremie naar een eurootje of 200 per maand, dus koopkrachtstijgingen zijn sowieso iets van het verleden.quote:Op maandag 22 januari 2018 10:37 schreef Dwersdriever het volgende:
Een stukje nuance bij de hosanna-verhalen over de economie in Nederland. De koopkracht van de meeste burgers gaat er volgens het Nibud niet of nauwelijks op vooruit.
[..]
[ afbeelding ]
Wel radijsjes?quote:Op maandag 22 januari 2018 10:39 schreef motorbloempje het volgende:
Maar ja, ik heb geen bananen, ik heb geen bananen vandaag.
Dat liedje was echt nooit leuk. Nu nog steeds niet.quote:Op maandag 22 januari 2018 10:39 schreef motorbloempje het volgende:
Maar ja, ik heb geen bananen, ik heb geen bananen vandaag.
Ik hoorde recent een econoom uitleggen dat in de jaren zeventig en tachtig de invloed van werknemers relatief groot was, daarna die van het management en nu die van aandeelhouders. Dat ging over Nederland, maar lijkt ook internationaal het geval gezien het onderzoek van Oxfam Novib van vanmorgen. Er is geld genoeg in de economie, maar over de verdeling ervan kun je van mening verschillen. Dat plaatst natuurlijk ook weer vraagtekens bij al het beleid dat gericht is op voortdurende economische groei.quote:Op maandag 22 januari 2018 10:39 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Tja, dat zat erin. In het komende decennium stijgt de zorgpremie naar een eurootje of 200 per maand, dus koopkrachtstijgingen zijn sowieso iets van het verleden.
quote:De wereldwijde rijkdom blijft groeien, maar miljarden arme mensen zien daar niets van terug. De groei van de rijkdom gaat vooral naar de allerrijksten op aarde. Dat schrijft ontwikkelingsorganisatie Oxfam Novib in een rapport over de kloof tussen rijk en arm in de wereld.
Volgens Oxfam nam de rijkdom in de wereld tussen maart 2016 en maart vorig jaar met bijna 10 biljoen dollar toe naar 281 biljoen dollar, maar van die mondiale groei ging meer dan 80 procent naar de allerrijkste 1 procent. De toename van de rijkdom ging voorbij aan de 3,7 miljard armste mensen.
De organisatie stelt dat het onderzoek laat zien dat de concentratie van rijkdom in de handen van een klein aantal mensen zich voortzet. ,,De extreme groei van rijkdom in handen van steeds minder mensen is pervers en ondermijnt de samenleving wereldwijd. Het economisch systeem werkt voor een rijke elite, maar onthoudt miljoenen mensen de kans op een menswaardig bestaan'', zegt algemeen directeur Farah Karimi.
In Nederland nam tussen maart 2016 en maart 2017 de totale rijkdom met 53 miljard dollar toe. Hiervan ging 45 procent naar de rijkste 1 procent, die daarmee ruim 600 miljard dollar bezit. In Nederland zijn er volgens Oxfam tien miljardairs, met samen een vermogen van 31,6 miljard dollar.
Dat merk ik, ja, geen racisten meer te bekennen op FOK.quote:Op maandag 22 januari 2018 10:30 schreef Janneke141 het volgende:
Ik denk dat ze racistische opmerkingen gemaakt hebben. Ik heb van horen zeggen dat dat harder wordt aangepakt.
Wat fijn!quote:Op maandag 22 januari 2018 10:53 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Dat merk ik, ja, geen racisten meer te bekennen op FOK.
Mooi om te zien dat het werkt.quote:Op maandag 22 januari 2018 10:53 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Dat merk ik, ja, geen racisten meer te bekennen op FOK.
Ja, het lijkt me niet de bedoeling dat je lichtgetint wordt.quote:Op maandag 22 januari 2018 10:56 schreef Leandra het volgende:
[..]
* Leandra belt afspraak met zonnebank af.
https://www.volkskrant.nl(...)egitimeren~a4561060/quote:De agressor stelt zichzelf altijd als slachtoffer voor om zijn agressie te legitimeren. Vermeend slachtofferschap, dan de reddertjes, vervolgens de agressie. Dat was en is de volgorde.
Goeie.quote:Op maandag 22 januari 2018 10:58 schreef Tijger_m het volgende:
Mooie Voetnoot van Grunberg vanmorgen in het VK wel, soms is Arnon wel heel erg goed in een paar regeltjes.
[..]
https://www.volkskrant.nl(...)egitimeren~a4561060/
Pix?quote:Op maandag 22 januari 2018 11:03 schreef Tijger_m het volgende:
Goh, een router verpakt als een lifestyle accesoire, da's toch wel een vreemde gewaarwording, het lijkt wel een Apple product
Mooie analyse inderdaad.quote:Op maandag 22 januari 2018 10:58 schreef Tijger_m het volgende:
Mooie Voetnoot van Grunberg vanmorgen in het VK wel, soms is Arnon wel heel erg goed in een paar regeltjes.
[..]
https://www.volkskrant.nl(...)egitimeren~a4561060/
Hahahaha, die zat er al toen we het huis kochten en zal er nog steeds hangen als we weg zijn over 2 wekenquote:
Economische groei is onmisbaar.quote:Op maandag 22 januari 2018 10:42 schreef Dwersdriever het volgende:
[..]
Ik hoorde recent een econoom uitleggen dat in de jaren zeventig en tachtig de invloed van werknemers relatief groot was, daarna die van het management en nu die van aandeelhouders. Dat ging over Nederland, maar lijkt ook internationaal het geval gezien het onderzoek van Oxfam Novib van vanmorgen. Er is geld genoeg in de economie, maar over de verdeling ervan kun je van mening verschillen. Dat plaatst natuurlijk ook weer vraagtekens bij al het beleid dat gericht is op voortdurende economische groei.
[..]
Pegida is zo sneu, dat je er bijna niet meer boos op kan worden.quote:Vanuit een sneeuwrijke omgeving heeft Pegida-voorman Edwin Wagensveld aangekondigd dat de demonstratie in Amsterdam niet plaats zal vinden tijdens de Februaristaking. Er is in overleg met de gemeente en politie wel een nieuwe datum gevonden: 11 maart.
[...]
Pegida laat nu weten niet op 25 februari te gaan staken. 'Wij willen die dag niet verpesten. Dat is nooit de zin geweest van de demonstratie', zegt Wagensveld. 'Het is een links feestje en men noemt het een algemene herdenking. Het heeft een links politiek doel.'
x
Wist niet dat ze uberhaubt nog aanhang hadden, hier in NL.quote:Op maandag 22 januari 2018 11:33 schreef Linus_van_Pelt het volgende:
[..]
Pegida is zo sneu, dat je er bijna niet meer boos op kan worden.
Volgens mij waren de circa 10 fans afgelopen zaterdag nog op het feestje van de PVV in Rotterdam.quote:Op maandag 22 januari 2018 11:35 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Wist niet dat ze uberhaubt nog aanhang hadden, hier in NL.
Nou ja, de februari staking was dan ook een links feestje tegen een rechtse onderdrukker.quote:Op maandag 22 januari 2018 11:33 schreef Linus_van_Pelt het volgende:
[..]
Pegida is zo sneu, dat je er bijna niet meer boos op kan worden.
Hoho, noem je Hitler nou rechts?quote:Op maandag 22 januari 2018 11:36 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Nou ja, de februari staking was dan ook een links feestje tegen een rechtse onderdrukker.
Gelukkig is er Yernaz om ons de slinkse trucs van links te laten inzien.twitter:YerRamautarsing twitterde op maandag 27-03-2017 om 19:50:43De grootste marketing truc was van links toen ze mensen hebben wijsgemaakt dat Hitler rechts was. Marx was lang voor Hitler al antisemiet. https://t.co/5vzNEIJwF5 reageer retweet
Yep.quote:
quote:Marx' ouders waren oorspronkelijk joods en stamden beiden uit rabbijnengeslachten. Heinrich Marx heette voorheen Hirschel Mardochai, maar bekeerde zich tot het protestantisme en veranderde zijn naam
Nog steeds joods dus, het is niet alleen een geloof, hequote:Op maandag 22 januari 2018 11:48 schreef Linus_van_Pelt het volgende:
[..]
Yep.
edit:
Mja... toch iets lastiger dan dat.
[..]
Uit noodzaak omdat ze anders niet veel keuze hadden uit banen.quote:Op maandag 22 januari 2018 11:48 schreef Linus_van_Pelt het volgende:
[..]
Yep.
edit:
Mja... toch iets lastiger dan dat.
[..]
Als het om moslims gaat werkt dat idd zo.quote:Op maandag 22 januari 2018 11:50 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Nog steeds joods dus, het is niet alleen een geloof, he
Eh, jood zijn is niet afhankelijk van het belijden van de joodse religie. Een vriend van ons is toch echt een jood, geboren in Israel en al, die een atheist is. Maar toch echt nog steeds een jood.quote:Op maandag 22 januari 2018 11:56 schreef Leandra het volgende:
[..]
Als het om moslims gaat werkt dat idd zo.
Maar goed, iedere keer dat iemand claimt dat een moslim zelfs een moslim is als hij het niet meer is dan is Marx dus een jood.
Nee dat weet ik, je bent joods als je moeder joods is.quote:Op maandag 22 januari 2018 11:57 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Eh, jood zijn is niet afhankelijk van het belijden van de joodse religie. Een vriend van ons is toch echt een jood, geboren in Israel en al, die een atheist is. Maar toch echt nog steeds een jood.
Nou ja als etniciteit is het natuurlijk een sociaal construct. Net als alle etniciteiten dat grotendeels zijn.quote:Op maandag 22 januari 2018 11:57 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Eh, jood zijn is niet afhankelijk van het belijden van de joodse religie. Een vriend van ons is toch echt een jood, geboren in Israel en al, die een atheist is. Maar toch echt nog steeds een jood.
Nou...ik heb wat Joodse oma's ontmoet en ik zou ze er wel rustig van verdenkenquote:Op maandag 22 januari 2018 12:03 schreef Volkorenbrood het volgende:
[..]
Nou ja als etniciteit is het natuurlijk een sociaal construct. Net als alle etniciteiten dat grotendeels zijn.
Uiteindelijk valt deze etniciteiten wel terug te redeneren op geloof, vandaar ook de spraakverwarring die vaak voorkomt. Iemands wiens voorouders in de moederlijke lijn ooit is bekeerd tot het jodendom toen je nog onderdeel van het volk werd als je je bekeerde, zou ik zeggen.
Anders is het wel gek dat je zoveel verschillende soorten Joden hebt. Van Ethiopiërs tot Berbers tot Europeanen, Russen en heel erg Arabisch uitziende Joden. Die stammen echt niet allemaal af van een Joodse super-oma oid.
Uiteindelijk stammen we allemaal af van de mitochondriale Eva overigens.
Dat was in een periode waarin hezt vrij normaal was om een zeker antisemitisme te hebben. Een beetje als het nu hip is in sommige kringen om anti-moslim te zijn.quote:Op maandag 22 januari 2018 11:44 schreef Linus_van_Pelt het volgende:
Precies, Hitler was links.Gelukkig is er Yernaz om ons de slinkse trucs van links te laten inzien.twitter:YerRamautarsing twitterde op maandag 27-03-2017 om 19:50:43De grootste marketing truc was van links toen ze mensen hebben wijsgemaakt dat Hitler rechts was. Marx was lang voor Hitler al antisemiet. https://t.co/5vzNEIJwF5 reageer retweet
De februari-staking herdenken is idd wel een beetje een links-rood feestje van socialisten en communisten...quote:Op maandag 22 januari 2018 11:33 schreef Linus_van_Pelt het volgende:
[..]
Pegida is zo sneu, dat je er bijna niet meer boos op kan worden.
Joodse oma’s zijn vaak wel superoma’s overigens. De twee die ik ken zijn dat wel in ieder geval.quote:Op maandag 22 januari 2018 12:07 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Nou...ik heb wat Joodse oma's ontmoet en ik zou ze er wel rustig van verdenken
Marx’ z’n moeder komt uit Nijmegen, dus ik verwacht allerhande extreme ideeen van zo’n telg.quote:Op maandag 22 januari 2018 12:07 schreef Reya het volgende:
[..]
Dat was in een periode waarin hezt vrij normaal was om een zeker antisemitisme te hebben. Een beetje als het nu hip is in sommige kringen om anti-moslim te zijn.
Waarom is iedereen verbannen?quote:Op maandag 22 januari 2018 12:17 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Marx’ z’n moeder komt uit Nijmegen, dus ik verwacht allerhande extreme ideeen van zo’n telg.
Omdat ze dingen gedaan hebben die niet mogen.quote:Op maandag 22 januari 2018 12:20 schreef Volkorenbrood het volgende:
[..]
Waarom is iedereen verbannen?
Niet naar vragen of je bent zelf weg. Zo gaat dat.quote:Op maandag 22 januari 2018 12:20 schreef Volkorenbrood het volgende:
[..]
Waarom is iedereen verbannen?
Zag bij 1Vandaag ooit een of andere reportage waarin ze voor een van de huizen in de Grotestraat stonden en met een stalen gezicht vertelden dat mamamarx daar was opgegroeid. Voor de niet-Nijmegenaren: daar staat nieuwbouw uit de jaren '70, omdat het oude spul gesloopt is na het bombardement.quote:Op maandag 22 januari 2018 12:17 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Marx’ z’n moeder komt uit Nijmegen, dus ik verwacht allerhande extreme ideeen van zo’n telg.
Doet me denken aan een nieuwbouwappartementencomplexje waar ik langs liep toen ik nog in Leiden studeerde waar op staat dat Rembrandt van Rijn er geboren isquote:Op maandag 22 januari 2018 12:23 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Zag bij 1Vandaag ooit een of andere reportage waarin ze voor een van de huizen in de Grotestraat stonden en met een stalen gezicht vertelden dat mamamarx daar was opgegroeid. Voor de niet-Nijmegenaren: daar staat nieuwbouw uit de jaren '70, omdat het oude spul gesloopt is na het bombardement.
Zelfs geen foto's van vroeger erbij? Gewoon doen alsof die jaren 70 meuk daar 100 jaar geleden ook al stond?quote:Op maandag 22 januari 2018 12:23 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Zag bij 1Vandaag ooit een of andere reportage waarin ze voor een van de huizen in de Grotestraat stonden en met een stalen gezicht vertelden dat mamamarx daar was opgegroeid. Voor de niet-Nijmegenaren: daar staat nieuwbouw uit de jaren '70, omdat het oude spul gesloopt is na het bombardement.
En als je daar tegen in gaat ben je een moslim knuffelaar en een verkwanselaar van onze verheven cutluur.quote:Op maandag 22 januari 2018 12:24 schreef Volkorenbrood het volgende:
Uit onderzoek blijkt dat negatief denken tegenover moslims in de meeste West-Europese ronden rond de 50% is.
Alleen tegenover zigeuners heerst een grotere afkeer.
Tegen Roma en Sinti is dit meer dan 75%. Het lijkt ook geaccepteerder om de hele bevolkingsgroep als ratten en beesten af te schilderen. Ik zie het in het NWS-topic ook weer, maar overal eigenlijk.
Heilige grond hè?quote:Op maandag 22 januari 2018 12:23 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Zag bij 1Vandaag ooit een of andere reportage waarin ze voor een van de huizen in de Grotestraat stonden en met een stalen gezicht vertelden dat mamamarx daar was opgegroeid. Voor de niet-Nijmegenaren: daar staat nieuwbouw uit de jaren '70, omdat het oude spul gesloopt is na het bombardement.
Iets met privacywetgeving kennelijk....quote:Op maandag 22 januari 2018 12:24 schreef Tijger_m het volgende:
Moet wel zeggen dat het ban topic wat er vroeger in MED was toch wel een veel betere situatie was, dan wist je tenminste wie en waarom.
MED was en is een topic waar normale users niet kunnen posten, ik heb daar nog nooit een discussie gezien over een ban. Sorry, GS, maar dit is gewoon niet waar.quote:Op maandag 22 januari 2018 12:29 schreef GSbrder het volgende:
Levert ook gewoon een hoop heibel op.
Dan krijg je veel meer discussie over waarom user X is geband vanwege uitspraak Y en moet je, voor je het weet, de hele note-geschiedenis posten.
GS zegt toch niet dat de discussies daar plaatsvonden? Meestal vonden ze in de FB van het betreffende topic plaats.quote:Op maandag 22 januari 2018 12:32 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
MED was en is een topic waar normale users niet kunnen posten, ik heb daar nog nooit een discussie gezien over een ban. Sorry, GS, maar dit is gewoon niet waar.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |