Inderdaad. Ook op rechtse sites als Jalta of TPO is men niet erg onder de indruk van dit evenement en de eenzijdige keuze qua sprekers.quote:Op zaterdag 20 januari 2018 23:39 schreef bamibij het volgende:
[..]Ga eens in op de inhoud. Bakas hield een eng-rechtse speech, met z'n oorlogseconomie.
Dat blijft toch wel de nummer 1 drogreden.quote:Op zaterdag 20 januari 2018 19:13 schreef bluemoon23 het volgende:
Maar de schrijver "vergat" dan weer te vermelden dat Adjiedj Bakas een zwarte Surinamer is.![]()
Linkjes plaatsen kan je wel, antwoorden niet..quote:Op zaterdag 20 januari 2018 23:42 schreef bluemoon23 het volgende:
https://twitter.com/wierdduk/status/954680513708593152?
Nee, dat geeft de tekst van dat verhaal een andere wending.quote:Op zaterdag 20 januari 2018 23:44 schreef Xa1pt het volgende:
Dat blijft toch wel de nummer 1 drogreden.
...quote:Op zaterdag 20 januari 2018 23:52 schreef bluemoon23 het volgende:
[..]
Nee, dat geeft de tekst van dat verhaal een andere wending.
Aha! Vertel!quote:Op zaterdag 20 januari 2018 23:52 schreef bluemoon23 het volgende:
[..]
Nee, dat geeft de tekst van dat verhaal een andere wending.
Rustig maar.....quote:Op zaterdag 20 januari 2018 23:52 schreef bamibij het volgende:
Linkjes plaatsen kan je wel, antwoorden niet..
Wat was die tweet, en wat had hij daar van jou op moeten antwoorden ?quote:''Verrassend'' trouwens dat ook Wierd Duk stopt met antwoorden als iemand de desastreuze AZC bijeenkomsten aanhaalt.
Nu moet het opeens wel alleen over de inhoud gaan bij joop.nl ?quote:Op zaterdag 20 januari 2018 23:39 schreef bamibij het volgende:
Ga eens in op de inhoud. Bakas hield een eng-rechtse speech, met z'n oorlogseconomie.
De tweet staat in het linkje dat je zelf geeft.quote:Op zaterdag 20 januari 2018 23:57 schreef bluemoon23 het volgende:
[..]
Rustig maar.....
[..]
Wat was die tweet, en wat had hij daar van jou op moeten antwoorden ?
[..]
Nu moet het opeens wel alleen over de inhoud gaan bij joop.nl ?
Normaal druipt het daar van de identity politics, maar als een Surinamer ineens iets rechts zegt dan wordt spontaan vergeten te vermelden dat het een Surinamer is.
Kan misschien aan mij liggen, maar ik vind dat verdacht bij joop.nl .....
Sinds wanneer is dat relevant?quote:Op zaterdag 20 januari 2018 23:57 schreef bluemoon23 het volgende:
Nu moet het opeens wel alleen over de inhoud gaan bij joop.nl ?
Normaal druipt het daar van de identity politics, maar als een Surinamer ineens iets rechts zegt dan wordt spontaan vergeten te vermelden dat het een Surinamer is.
Kan misschien aan mij liggen, maar ik vind dat verdacht bij joop.nl .....
quote:
Doe niet zo kinderachtigquote:
quote:Op zondag 21 januari 2018 00:01 schreef bluemoon23 het volgende:
[..]
[..]
Doe niet zo kinderachtig![]()
Ik heb ondertussen al lang duidelijk gemaakt wat ik bedoel, maar dat schijnen jullie niet te snappen.
Dus ik kap er mee.
Tegen het eind wordt hij ietsje beter, maar al met al niet bepaald indrukwekkend vrees ik.quote:Op zondag 21 januari 2018 00:42 schreef JimmyDean het volgende:
Wow, had niet gedacht dat hij zo slecht voor publiek zou kunnen spreken. Hij is een stuk beter in een relatief kleine setting, hij lijkt hier nogal nerveus en wat incoherent.
Ja, Jalta olv Livestro is al lang van richting veranderd en bevindt zich in staat van oorlog met alles wat verder gaat als rechts zoals jij bent. TPO olv o.a. Bas Paternotte (Bassiehof) is uiterst kritisch op extreemrechtse zaken, moet je maar op letten. Ook Bart Nijman (Van Rossem) op GS is uiterst kritisch.quote:Op zaterdag 20 januari 2018 23:40 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Inderdaad. Ook op rechtse sites als Jalta of TPO is men niet erg onder de indruk van dit evenement en de eenzijdige keuze qua sprekers.
Het gaat niet sec om de voorbeelden die hij aanhaalt, maar om het punt dat extremisten van verschillende kanten anders behandeld worden. Hij stelt dat er nu onderscheid gemaakt wordt tussen extreem rechtse personen en orthodoxe moslims. De eersten worden wel geweerd, de tweede niet. Als dat zo zou zijn dan is dat inderdaad hypocriet en snijdt zijn argumentatie wel degelijk hout.quote:Op zaterdag 20 januari 2018 16:45 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Lul toch niet
[..]
Je lult nog steeds. Het onderwerp is islamieten wegpesten door te discrimineren
[..]
Dat komt omdat je de eigen fouten projecteert op "links". Kijk eerst naar jezelf... Dat is veel gezonder.
Gelukkig is de favoriete nieuwssite van Baudet nog wel enthousiast. http://www.dagelijksestan(...)voor-democratie-was/quote:Op zondag 21 januari 2018 07:34 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ja, Jalta olv Livestro is al lang van richting veranderd en bevindt zich in staat van oorlog met alles wat verder gaat als rechts zoals jij bent. TPO olv o.a. Bas Paternotte (Bassiehof) is uiterst kritisch op extreemrechtse zaken, moet je maar op letten. Ook Bart Nijman (Van Rossem) op GS is uiterst kritisch.
En dat terwijl Baudet zonder opgaaf van redenen vlak van tevoren afzegde.quote:Op zondag 21 januari 2018 10:51 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Gelukkig is de favoriete nieuwssite van Baudet nog wel enthousiast. http://www.dagelijksestan(...)voor-democratie-was/
Het blijft een erg intelligente man, maar met een andere invalshoek dan de rest van de sprekers en dat valt hier best wel op.quote:Op zondag 21 januari 2018 00:48 schreef Perrin het volgende:
[..]
Tegen het eind wordt hij ietsje beter, maar al met al niet bepaald indrukwekkend vrees ik.
quote:En daarom ben ik gestopt met twitteren. Ook stop ik met columns schrijven voor Opiniez en voor het Reformatorisch Dagblad. Ik zal niet meer interviewen voor Weltschmerz en tot slot leg ik ook mijn voorzitterschap neer van Stichting DNL (Nederlandse Leeuw) ter beschikking, waarbij ik wel de complete afhandeling doe van jaargang 1. Tevens ben ik niet meer beschikbaar in het publieke debat. Het is een abrupt (en ook pijnlijk) besluit. Maar een besluit waar ik in mijn volle bewustzijn goed over heb nagedacht.
Is dit niet grootheidswaanzin van Rutger, hij schrijft:quote:Op zondag 21 januari 2018 13:59 schreef Ryan3 het volgende:
Exit Nederlandse Leeuw-initiatiefnemer Rutger van den Noort https://opiniez.com/2018/01/21/zeilen-in-de-luwte/
Hij gaat zeilen in de luwte.
[..]
https://opiniez.com/2018/01/21/zeilen-in-de-luwte/quote:Toen ik op 19 december 2014 mijn eerste stapjes zette in het publieke domein als opiniemaker, had ik nooit aan zien komen dat dit uiteindelijk zou uitmonden in het succesvol organiseren van de grootste studiebijeenkomst (#Nedleeuw) van Nederland sinds de 19e eeuw.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |