abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_176541397


Cryptocoins?
Bitcoin is het bekendste voorbeeld van cryptocurrency. Naast Bitcoins zijn er nog heel veel 'altcoins' kijk hier maar eens voor een overzicht; CryptoCurrency Market Capitalizations. Bitcoin is bedoeld als betaalmiddel, je kan geld (Bitcoin) naar iemand overmaken zonder tussenkomst van een bank. De transactie is anoniem en binnen enkele minuten geregeld. Dit gebeurt allemaal door middel van een blockchain.

Blockchain?
De blockchain kun je zien als een kasboek dat wordt gecontroleerd door iedereen die gebruik maakt hiervan. Je kan in dat kasboek elke transactie zien die ooit heeft plaatsgevonden. De blockchain wordt door heel veel pc's gecontroleerd en is niet achteraf wijzigbaar. Een systeem wat moeilijk te manipuleren is dus.
In elk block in de blockchain zitten transacties van coins. Kijk maar eens hier om zelf een kijkje te nemen in zo`n blockchain; Bitcoin Block Explorer - Blockchain

Wie houdt de blockchain bij?
De blockchain wordt bijgehouden door zogeheten 'miners'. Deze (groepen van) pc's stoppen transacties in een block en voegen die toe aan de blockchain. De miner die het block uiteindelijk maakt wordt beloond met Bitcoin.
Dit is natuurlijk kort door de bocht; bekijk dit filmpje maar eens voor een uitgebreidere uitleg;


Er zijn tegenwoordig twee verschillende technieken die worden gebruikt om de blockchain bij te houden, namelijk; Proof of Work (PoW) en (Leased) Proof of Stake (LPoS of PoS). Wil je meer weten hierover dan ga je dit maar Googlen. :P

Minen levert dus geld op?
Ja. Maar op kleine schaal is het minen van Bitcoin eigenlijk niet meer rendabel door de kosten van aanschaf van hardware, stroomkosten etc. Dit omdat het minen van Bitcoin ook steeds moeilijker wordt en er veel concurrentie is. Wellicht als Bitcoin in de toekomst nog veel meer waard word dat het weer rendabel wordt. Het minen van sommige altcoins op kleine schaal kan wel rendabel zijn, helemaal met wellicht een prijsstijging in het verschiet.

En wat zijn de verschillen tussen Bitcoin en verschillende altcoins?
De verschillen tussen al die coins zijn soms minimaal en soms gigantisch groot. Op de verschillende websites van de coin is informatie te vinden over de technische werking of de visie van het team erachter.

Oké. Hoe kom ik aan cryptocurrency?
Cryptocurrency kun je kopen via bedrijven of via een exchange. De laatstgenoemde is eigenlijk een soort AEX maar dan alleen voor cryptocurrency. Kopen via een exchange is meestal goedkoper dan het kopen van een bedrijf. Dit omdat je nu geen tussenpersoon hebt maar rechtstreeks van een andere gebruiker koopt.

En hoe sla ik mijn digitale geld nu veilig op?
In een wallet. En dat kan op verschillende manieren en plekken, elk met zijn eigen voor en nadelen.
Je kan het in je wallet op een exchange bewaren maar de geschiedenis heeft geleerd dat dit niet altijd een goed idee is. Je kan bij je wallet door middel van een private key, alleen hiermee kun je transacties doen. Omdat de exchange jouw private key beheerd kan de eigenaar van die exchange er in theorie dus met al het geld vandoor gaan. Google maar eens op 'mt. Gox' voor een voorbeeld.

Wil je dagelijks handelen met crypto dan is het handiger om je coins op een exchange te laten. Koop je ze voor de lange termijn dan kun je het beter opslaan in een ander soort wallet.

Wallet? Offline wallet? Hardware wallet? Paper wallet? Wat?
Een wallet komt in verschillende vormen. Je kan een walletprogramma voor desbetreffende coin installeren op je pc / laptop / telefoon / tablet en daar je coin in opslaan. Maakt wel een backup van je private key zodat als deze crasht je je coins nog wel van recoveren.

Daarnaast zijn er ook hardware wallets tekoop zoals de Trezor of de Nano Ledger.

Een paper wallet is heel simpel. Je maakt online een bitcoinadres aan en stuurt naar dat adres je coins. Je print je private key uit. Deze sla je op een aantal plekken veilig op en je coins staan nu op dat adres in de blockchain opgeslagen. Met die key kun je op een later tijdstip een wallet installeren en bij je coins.

Meer info: https://www.coindesk.com/information/paper-wallet-tutorial/

Probeer 3rd party wallets te vermijden. Dit zijn Wallets die zijn gemaakt door een partij die niet in eerste instantie bij het team zit dat desbetreffende coin heeft ontwikkeld. Het verleden heeft uitgewezen dat hier nog wel eens misbruikt van is gemaakt.

Wat een hoop info. Waarom moet ik instappen?
Omdat je bank 0.1% rente per jaar geeft en omdat de blockchain de toekomst heeft. Het is niet voor niks dat er steeds meer geld in cryptocurrency omgaat. To the moon motherfuckers!

En wat zorgt er nou voor dat een coin waarde krijgt?
De markt bepaalt de waarde van een coin. Hoe meer mensen er heil in zien, hoe meer het waard wordt.

Maar nu even serieus, ik snap er nog steeds niks van!
Lees hier een uitleg, handleidingen, crypto-woordenboek etc,
Bekijk hier stap voor stap handleidingen:
BTC / [N00B] Crypto beginnerstopic #1 Voor al je kleine en grote vragen

Hoe claim ik een geforkte munt?
Door je private key in een wallet te importeren die de nieuwe munt support (wel eerst je Bitcoins verplaasen naar een ander adres!). Gedetailleerde uitleg voor Bitcoin Cash en Bitcoin Gold: BTC / [N00B] Crypto beginnerstopic #2 Voor al je kleine en grote vragen

Afkortingen en jargon
FOMO - Fear of missing out - Paniekreactie omdat een coin opeens erg veel in waarde stijgt. Paniekaankoop.
FUD - Fear, uncertainty, doubt. Op het moment dat er angst en onzekerheid in de markt zit dan gaan vaak veel mensen hun geld omzetten naar fiat. Dit zorgt voor een dalende trend of crash in de markt.
ICO - Initial Coin Offering. Een nieuwe munt wordt geïntroduceerd. Hier is geld voor nodig. Vroege investeerders kunnen in een ICO investeren in de hoop dat de munt daarna een veelvoud waard wordt.
Fee - Om een transactie te doen moet er fee worden betaald. Dit is een bedrag dat ervoor zorgt dat jouw transactie in behandeling wordt genomen. Sommige exchanges rekenen ook fee om uit te laten betalen.
Hodlen - Je cryptomunten altijd houden (holden).

Shorten? Long gaan? Margin trading? Leverage?
Geen zin om nu deze termen nu uit te leggen. Google er maar op :').

Exchanges;
Kraken | Buy, Sell and Margin Trade Bitcoin (BTC) and Ethereum (ETH) - Buy, Sell, Trade Bitcoin
Bittrex.com - Bittrex, The Next Generation Digital Currency Exchange
Binance - Chinese exchange, werkt goed voor handelen tussen crpytomunten

Bedrijven waar je crypto kan kopen buiten een exchange om?
Bitcoins Kopen en Verkopen met iDEAL, Bancontact of SEPA | LiteBit
Bitonic
Bitcoins kopen - iDEAL, Banktransfer of Creditcard | BTC Direct

Bitcoin block explorers
Blockchain.info
BlockExplorer.com
CryptoGraffiti.info

Crypto koersen
Coinmarketcap.com - CryptoCurrency Market Capitalizations
Cryptodashboard.io - Lichtgewicht versie van Coinmarketcap met auto refresh
cryptowat.ch - Live koersen van de belangrijkste exchanges

Gedetailleerde crypto statistieken
fork.lol
coin.dance
Statoshi.info
Cryptocurrency Mining Profitability
BitcoinWisdom.com

Crypto nieuws
Bitcoin Magazine
Coindesk
CoinTelegraph
/r/CryptoCurrency
/r/Bitcoin
/r/btc

Bitcoin resources (websites)

Bitcoin en belastingaangifte

Bitcoins als vermogen: box 3
Het bezit van bitcoins en andere cryptovaluta wordt gezien als vermogen. Vermogen moet worden opgegeven in box 3.

De waarde die u opgeeft is de waarde (in euro’s) van uw cryptovaluta op 1 januari van het fiscale jaar. Bij uw belastingaangifte over het jaar 2016, geeft u dus aan hoeveel uw ‘coins’ op 1 januari waard waren. Wij adviseren u om altijd al uw currencies op te geven, ook als het om kleine bedragen gaat. Immers kan uw cryptovaluta in een jaar sterk in waarde stijgen, als u het niet eerder heeft opgegeven dan kampt u in de toekomst wellicht met een voor de belastingdienst onverklaarbaar vermogen.

Voor meer informatie kunt u kijken op de website van de Belastingdienst.

Starten met het kopen van Bitcoin of Altcoins
- Open een account op bijv Binance.(Zie hierboven)
- Bij de tab 'Deposits/withdrawals' kies je 'Deposit' bij Ether. Kopieer het wallet-adres.
- Koop Ether (bijvoorbeeld bij BTC-direct of Bitonic). Verzend het naar het adres van Binance. Betaal met iDeal.
- Na de verwerkingstijd (meestal 20-30 min) staat je saldo in Ether op Binance. Via de Exchanges kan je Ether kopen/verkopen voor andere Crypto.
(Elke transactie -dus koop/verkoop van crypto op Binance- kost je 0,1% van de transactiesom aan fee. Lagere fee (0,05%) is mogelijk als je BNB-crypto gekocht hebt. In dat geval gaan deze fees direct van je BNB-saldo af.)

DISCLAIMER:
Cryptocurrency is een erg jonge en volatiele markt. Nog meer dan voor elke andere markt geldt hier dat je je goed moet inlezen en investeer enkel geld dat je kan missen. Don't invest recklessly.

[ afbeelding ]
Lambo of Rekt
pi_176541402
Bizar hoe snel al, die 10k gaat niet eens gehaald worden zo. Maar misschien deadcat bounce
Lambo of Rekt
pi_176541409
cryptogod
pi_176541414
Daar gaan we weer. Fasten seatbelts
Moo
pi_176541424
quote:
10s.gif Op dinsdag 16 januari 2018 13:34 schreef EggsTC het volgende:
Bizar hoe snel al, die 10k gaat niet eens gehaald worden zo.
Grote kans dus dat dé correctie gaat komen..
Koning.
pi_176541432
quote:
1s.gif Op dinsdag 16 januari 2018 13:34 schreef tha_dark het volgende:

[..]

Grote kans dus dat dé correctie gaat komen..
Dead cat bounce?
Lambo of Rekt
pi_176541467
Bear trap!!!
pi_176541489
Stieren, beren en katten everywhere
pi_176541502
Nu je laagste-in-de-min% ruilen tegen de grootste-in-de-min% op je portfolio 8-)

Strat ook op zn bek hoor he, die had ik niet gegokt met aankomende week op de planning :(
Lambo of Rekt
pi_176541516
quote:
14s.gif Op dinsdag 16 januari 2018 13:39 schreef EggsTC het volgende:
Nu je laagste-in-de-min% ruilen tegen de grootste-in-de-min% op je portfolio 8-)
ClearPoll voor FUN ja? Weet niet of dat wel zo handig is..., heb vertrouwen in beiden.

[ Bericht 3% gewijzigd door Jurian95 op 16-01-2018 13:46:56 ]
pi_176541528
quote:
10s.gif Op dinsdag 16 januari 2018 13:34 schreef Zuivelkoe het volgende:
Daar gaan we weer. Fasten seatbelts
Vrije val? :P
pi_176541531
pi_176541542
quote:
14s.gif Op dinsdag 16 januari 2018 13:39 schreef EggsTC het volgende:
Nu je laagste-in-de-min% ruilen tegen de grootste-in-de-min% op je portfolio 8-)

Strat ook op zn bek hoor he, die had ik niet gegokt met aankomende week op de planning :(
Niet aan mijn ven komen. :(
Koning.
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 16 januari 2018 @ 13:44:46 #14
163650 Greys
pi_176541590
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_176541615
Wat heeft de ban van china voor gevolgen voor VEN, of is dit juist om VEN te supporten?
  dinsdag 16 januari 2018 @ 13:55:05 #16
136 V.
Fuck you and your eyebrows
pi_176541737
CryptoMagico twitterde op dinsdag 16-01-2018 om 11:08:30 Imagine bittrex opens ardor market right now, epic blood reageer retweet
Zal dus wel niet meer lang duren -O-
Ja inderdaad, V. ja.
pi_176541760
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 januari 2018 13:46 schreef MGeraads het volgende:
Wat heeft de ban van china voor gevolgen voor VEN, of is dit juist om VEN te supporten?
Wat ik er van gelezen heb is het de tabaksindustrie die in handen is van de staat VEN support maar ik kan me niet voorstellen dat de centrale regering hierachter staat. Zal mij niks verbazen als er binnenkort blijkt dat VEN helemaal niet wordt gesupport door de Chinese overheid.
我要飞得更高 !
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 16 januari 2018 @ 14:00:32 #18
163650 Greys
pi_176541841
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 januari 2018 13:55 schreef V. het volgende:
CryptoMagico twitterde op dinsdag 16-01-2018 om 11:08:30 Imagine bittrex opens ardor market right now, epic blood reageer retweet
Zal dus wel niet meer lang duren -O-
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_176541854
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 januari 2018 13:55 schreef V. het volgende:
CryptoMagico twitterde op dinsdag 16-01-2018 om 11:08:30 Imagine bittrex opens ardor market right now, epic blood reageer retweet
Zal dus wel niet meer lang duren -O-
Beetje een n0ob vraag, maar wat is ardor market? Gewoon een coin die nu vast staat op bittrex?
  dinsdag 16 januari 2018 @ 14:01:38 #20
20403 Komakie
That's Gnarly!
pi_176541863
We hebben er weer zo 1 :')

https://www.nu.nl/geldzak(...)zen-met-bitcoin.html

JE KUNT AL JE GELD VERLIEZEN!!!! ALLES SNEL VERKOPEN!!!!
Terje Haakonsen: "Snowboarding is about fresh tracks, carving powder, being yourself and not being judged by others"
Komakie: "Van sneeuwballen gooien komt boemsen!"
Shaun Farmer: "That's gnarly"
pi_176541890
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 januari 2018 14:01 schreef Komakie het volgende:
We hebben er weer zo 1 :')

https://www.nu.nl/geldzak(...)zen-met-bitcoin.html

JE KUNT AL JE GELD VERLIEZEN!!!! ALLES SNEL VERKOPEN!!!!
:')
Wat zijn dit voor pannenkoeken.
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 16 januari 2018 @ 14:06:55 #22
163650 Greys
pi_176541971
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 januari 2018 14:01 schreef ArnoldG0342 het volgende:

[..]

Beetje een n0ob vraag, maar wat is ardor market? Gewoon een coin die nu vast staat op bittrex?

Joah. En die staat al ZESTIEN DAGEN VAST.
Dus als je Ardor had (zoals ik) dan is het behoorlijk kut als ze die na 16 dagen uitgerekend NU gaan loslaten. Da-ag, winst.
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_176541987
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 januari 2018 14:06 schreef Greys het volgende:

[..]

Joah. En die staat al ZESTIEN DAGEN VAST.
meh... Nou ik heb dat nog nooit mee gemaakt. Lijkt me vrij frustrerend.
pi_176542007
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 januari 2018 14:01 schreef Komakie het volgende:
We hebben er weer zo 1 :')

https://www.nu.nl/geldzak(...)zen-met-bitcoin.html

JE KUNT AL JE GELD VERLIEZEN!!!! ALLES SNEL VERKOPEN!!!!
Wiens brood men eet, diens woord men spreekt.......de angst van banken en overheden zit er goed in nu.
pi_176542075
quote:
14s.gif Op dinsdag 16 januari 2018 12:07 schreef Typisch het volgende:
Klaas vindt Vermeer geen goede keeper.
Dus dan kun je zijn mening over crypto ook mooi negeren.

Wat een gekkie is het toch hé
Het enige topic waar ik kom buiten BTC is het Feyenoord-topic. En laat ik daar nou net altijd weer Klaas tegenkomen. :'(

Misschien toch maar eens een Fok-abbo nemen.
pi_176542097
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 januari 2018 14:01 schreef Komakie het volgende:
We hebben er weer zo 1 :')

https://www.nu.nl/geldzak(...)zen-met-bitcoin.html

JE KUNT AL JE GELD VERLIEZEN!!!! ALLES SNEL VERKOPEN!!!!
toezichthouders........ze kunnen niet eens toezicht houden op de banken :'( :'( :'(
en de consument maar naaien met woekerpolissen en frauderen met rentes
  Moderator / Redactie Sport dinsdag 16 januari 2018 @ 14:16:57 #27
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_176542172
Herstel was redelijk snel, al sluit ik niet uit dat er nog een dip komt.

Er is wel echt een wereldwijde FUD aan de gang zeg laatste tijd. Regeringen en banken in paniek, want massa begint nu aan crypto en ze raken grip kwijt.
  Moderator dinsdag 16 januari 2018 @ 14:17:50 #28
18653 crew  D.
pi_176542194
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 januari 2018 14:06 schreef Greys het volgende:

[..]

Joah. En die staat al ZESTIEN DAGEN VAST.
Dus als je Ardor had (zoals ik) dan is het behoorlijk kut als ze die na 16 dagen uitgerekend NU gaan loslaten. Da-ag, winst.
ARDR is nog lang niet moon, dus je 'moest' 'm sowieso hodlen ;)
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 16 januari 2018 @ 14:17:56 #29
163650 Greys
pi_176542197
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 januari 2018 14:01 schreef Komakie het volgende:
We hebben er weer zo 1 :')

https://www.nu.nl/geldzak(...)zen-met-bitcoin.html

JE KUNT AL JE GELD VERLIEZEN!!!! ALLES SNEL VERKOPEN!!!!
"Bovendien wordt de digitale munt lang niet overal geaccepteerd, stelt Maijoor."

JOH!
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 16 januari 2018 @ 14:18:54 #30
163650 Greys
pi_176542219
quote:
1s.gif Op dinsdag 16 januari 2018 14:17 schreef D. het volgende:

[..]

ARDR is nog lang niet moon, dus je 'moest' 'm sowieso hodlen ;)
Oke oke eens, maar het was m'n speelgeld waarmee m'n enige taak is om meer BTC te maken. Nu maakten ze mij verplicht baghodler _O-

Liever met ARDR dan met een andere kleine coin, dat dan weer wel...
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_176542237
quote:
10s.gif Op dinsdag 16 januari 2018 14:17 schreef Greys het volgende:

[..]

"Bovendien wordt de digitale munt lang niet overal geaccepteerd, stelt Maijoor."

JOH!
Ja, alsof je met een aandeel in een bedrijf bij de bakker kan betalen...
pi_176542240
Mijn XENON doet het goed _O- _O-
  dinsdag 16 januari 2018 @ 14:21:42 #33
103590 dvdfreak
geen dvdfreak maar kc27
pi_176542286
lekker goedkoop inkopen :7
  dinsdag 16 januari 2018 @ 14:22:27 #34
367004 TBakkert
Aleksandr Bukharov
pi_176542308
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 januari 2018 14:19 schreef Neezoistniet het volgende:

[..]

Ja, alsof je met een aandeel in een bedrijf bij de bakker kan betalen...
Die vergelijking gaat niet bij elke crypto op, omdat sommige wel als betaalmiddel geïntroduceerd zijn.
"Ik vind Marcellis wel zo iemand die er op zijn 28e achter komt dat hij eigenlijk linksbenig is." - Tim86
"Marcellis legt ze zo op de stropdas. Mits ze een stropdas van 8 meter aan zouden hebben." - Toefjes
kortom:
  dinsdag 16 januari 2018 @ 14:22:47 #35
419161 Chaes
Badr, BADR!
pi_176542313
-17% nog laatste 24h.
pi_176542321
BTC direct zegt dat ze mn Ether order hebben opgestuurd maar hij verschijnt niet op etherchain, duurt dat soms even?
Op zaterdag 25 augustus 2012 11:03 schreef yvonne het volgende: Dag kindjes, nu weer braaf met je legerautootjes spelen.
pi_176542324
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 januari 2018 14:22 schreef Chaes het volgende:
-17% nog laatste 24h.
Hier -16,5%.
pi_176542326
quote:
5s.gif Op dinsdag 16 januari 2018 14:23 schreef m.k het volgende:
BTC direct zegt dat ze mn Ether order hebben opgestuurd maar hij verschijnt niet op etherchain, duurt dat soms even?
Ja.
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 16 januari 2018 @ 14:23:54 #39
163650 Greys
pi_176542337
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 januari 2018 14:22 schreef TBakkert het volgende:

[..]

Die vergelijking gaat niet bij elke crypto op, omdat sommige wel als betaalmiddel geïntroduceerd zijn.
Maar zelfs die worden lang niet overal geaccepteerd, zoals die meneer stelt over BTC.
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_176542338
Misschien ga ik vanavond deels in Euro's op bl3p.

Maar ik twijfel nog, ga niet te overhaast beslissen. Het is even afwachten in hoeverre dit een voorbode is voor de echte vrije val natuurlijk. Dead cat scenario.
٩๏̯͡๏)۶
pi_176542349
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 januari 2018 14:22 schreef TBakkert het volgende:

[..]

Die vergelijking gaat niet bij elke crypto op, omdat sommige wel als betaalmiddel geïntroduceerd zijn.
Dat is nog peanuts allemaal, het percentage bedrijven waar je met een crypto kan betalen is verwaarloosbaar...nog....
pi_176542365
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 januari 2018 14:23 schreef BakkenKappen het volgende:

[..]

Ja.
thanks begon toch zenuwachtig te worden :'(
Op zaterdag 25 augustus 2012 11:03 schreef yvonne het volgende: Dag kindjes, nu weer braaf met je legerautootjes spelen.
  dinsdag 16 januari 2018 @ 14:24:49 #43
20403 Komakie
That's Gnarly!
pi_176542368
quote:
4s.gif Op dinsdag 16 januari 2018 14:03 schreef Leonos het volgende:

[..]

:')
Wat zijn dit voor pannenkoeken.
Figuren die er niets van snappen, of ze willen er gewoon niets positiefs over kwijt omdat het ze geld kost.
Terje Haakonsen: "Snowboarding is about fresh tracks, carving powder, being yourself and not being judged by others"
Komakie: "Van sneeuwballen gooien komt boemsen!"
Shaun Farmer: "That's gnarly"
pi_176542381
Pas op u kan Al uw geld verliezen met bitcoin :')
pi_176542385
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 januari 2018 14:24 schreef m.k het volgende:

[..]

thanks begon toch zenuwachtig te worden :'(
Ja het zal nu wel een gekkenhuis zijn, gewoon over een uurtje weer kijken.
  Moderator / Redactie Sport dinsdag 16 januari 2018 @ 14:27:39 #46
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_176542436
-15.86 laatste 24h in USD, maar wel +0.81 in BTC _O_
pi_176542464
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 januari 2018 14:25 schreef BakkenKappen het volgende:

[..]

Ja het zal nu wel een gekkenhuis zijn, gewoon over een uurtje weer kijken.
Ja precies ^O^
Op zaterdag 25 augustus 2012 11:03 schreef yvonne het volgende: Dag kindjes, nu weer braaf met je legerautootjes spelen.
  dinsdag 16 januari 2018 @ 14:29:08 #48
367004 TBakkert
Aleksandr Bukharov
pi_176542466
quote:
14s.gif Op dinsdag 16 januari 2018 14:23 schreef Greys het volgende:

[..]

Maar zelfs die worden lang niet overal geaccepteerd, zoals die meneer stelt over BTC.
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 januari 2018 14:24 schreef Neezoistniet het volgende:

[..]

Dat is nog peanuts allemaal, het percentage bedrijven waar je met een crypto kan betalen is verwaarloosbaar...nog....
Klopt allebei.
"Ik vind Marcellis wel zo iemand die er op zijn 28e achter komt dat hij eigenlijk linksbenig is." - Tim86
"Marcellis legt ze zo op de stropdas. Mits ze een stropdas van 8 meter aan zouden hebben." - Toefjes
kortom:
  † In Memoriam † dinsdag 16 januari 2018 @ 14:30:02 #49
230491 Zith
pls tip
pi_176542491
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 januari 2018 14:25 schreef mtchel112 het volgende:
Pas op u kan Al uw geld verliezen met bitcoin :')
Bitcoin kopen op 0 EUR :7
I am a Chinese college students, I have a loving father, but I can not help him, he needs to do heart bypass surgery, I can not help him, because the cost of 100,000 or so needed, please help me, lifelong You pray Thank you!
pi_176542496
Crypto is ook nog niet echt handig om mee te betalen, te weinig TPS, te trage verificatie van transacties, te volatiel etc etc
  dinsdag 16 januari 2018 @ 14:31:27 #51
20403 Komakie
That's Gnarly!
pi_176542526
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 januari 2018 14:30 schreef Zith het volgende:

[..]

Bitcoin kopen op 0 EUR :7
Volgens mij kun je niet iets kopen wat geen waarde heeft :?
Terje Haakonsen: "Snowboarding is about fresh tracks, carving powder, being yourself and not being judged by others"
Komakie: "Van sneeuwballen gooien komt boemsen!"
Shaun Farmer: "That's gnarly"
  dinsdag 16 januari 2018 @ 14:34:53 #52
43165 t-8one
flesh is the fever
pi_176542616
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 januari 2018 14:31 schreef Komakie het volgende:

[..]

Volgens mij kun je niet iets kopen wat geen waarde heeft :?
Gratis bitcoins :7
ok, lets go again
m'n eigen fantopic :') *t-8one fan-topic*
danku lieve fans
  dinsdag 16 januari 2018 @ 14:36:24 #53
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_176542650
Mijn collega die normaal hele dagen continue loopt te zeiken over zijn shitcoins, heeft vandaag nog geen woord tegen me gezicht en hij ziet een beetje witjes _O- :')

Genieten O+
Please sir. When moon? When Mustang?
pi_176542667
paulbuitink twitterde op dinsdag 16-01-2018 om 13:35:41 For all my Dutch tweeps, tonight at 5pm I'll talk crypto on RTL4 Koffietijd 5u Live @rtlkoffietijd https://t.co/8eYUNEwLlS reageer retweet
Crypto bij koffietijd :X
pi_176542678
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 januari 2018 14:37 schreef Tourniquet het volgende:
paulbuitink twitterde op dinsdag 16-01-2018 om 13:35:41 For all my Dutch tweeps, tonight at 5pm I'll talk crypto on RTL4 Koffietijd 5u Live @rtlkoffietijd https://t.co/8eYUNEwLlS reageer retweet
Crypto bij koffietijd :X
Tijd om eruit te stappen.
pi_176542684
quote:
3s.gif Op dinsdag 16 januari 2018 14:36 schreef Rossdale het volgende:
Mijn collega die normaal hele dagen continue loopt te zeiken over zijn shitcoins, heeft vandaag nog geen woord tegen me gezicht en hij ziet een beetje witjes _O- :')

Genieten O+
Heeft gewoon een griepje joh.
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
  † In Memoriam † dinsdag 16 januari 2018 @ 14:38:21 #57
230491 Zith
pls tip
pi_176542687
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 januari 2018 14:37 schreef Tourniquet het volgende:
For all my Dutch tweeps, tonight at 5pm I'll talk crypto on RTL4 Koffietijd 5u Live @rtlkoffietijd https://t.co/8eYUNEwLlS
_O_

Waarom nodigen ze niet een MOD uit van een groot nederlands cryptoforum :{
I am a Chinese college students, I have a loving father, but I can not help him, he needs to do heart bypass surgery, I can not help him, because the cost of 100,000 or so needed, please help me, lifelong You pray Thank you!
  dinsdag 16 januari 2018 @ 14:38:26 #58
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_176542689
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 januari 2018 14:30 schreef BakkenKappen het volgende:
Crypto is ook nog niet echt handig om mee te betalen, te weinig TPS, te trage verificatie van transacties, te volatiel etc etc
Ik zou nu nooit met crypto betalen. Beetje jammer als je vandaag een brood koopt, je volgend jaar voor datzelfde bedrag de hele bakkerij kunt kopen :D
Please sir. When moon? When Mustang?
pi_176542705
Valt me op dat de topics minder snel gaan. De dipjes zijn niet populair :P
  dinsdag 16 januari 2018 @ 14:39:33 #60
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_176542716
quote:
10s.gif Op dinsdag 16 januari 2018 14:38 schreef Grrrrrrrr het volgende:

[..]

Heeft gewoon een griepje joh.
cryptofever? :P
Please sir. When moon? When Mustang?
pi_176542795
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 januari 2018 14:37 schreef Tourniquet het volgende:
paulbuitink twitterde op dinsdag 16-01-2018 om 13:35:41 For all my Dutch tweeps, tonight at 5pm I'll talk crypto on RTL4 Koffietijd 5u Live @rtlkoffietijd https://t.co/8eYUNEwLlS reageer retweet
Crypto bij koffietijd :X
Koffietijd om 17:00?
pi_176542820
quote:
3s.gif Op dinsdag 16 januari 2018 14:36 schreef Rossdale het volgende:
Mijn collega die normaal hele dagen continue loopt te zeiken over zijn shitcoins, heeft vandaag nog geen woord tegen me gezicht en hij ziet een beetje witjes _O- :')

Genieten O+
Hier praten we nog steeds de hele dag over.
Drop drop drop drop drop drop drop!!!! DROP!!! drop drop drop drop !!
pi_176542845
Holy moly... REQ :{ is vannacht gewoon naar 42 cent gedropt... Fuck ik kon bijkopen :(
pi_176542848
quote:
3s.gif Op dinsdag 16 januari 2018 14:39 schreef Rossdale het volgende:

[..]

cryptofever? :P
Uhuh! Zoals mijn opa altijd pleegde te zeggen:"When ur coins be droppin, your body temp be toppin!".
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
pi_176542858
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 januari 2018 14:34 schreef t-8one het volgende:

[..]

Gratis bitcoins :7
Dat zal überhaupt niet gebeuren aangezien er altijd mensen die er 1 euro voor over hebben, of zelfs 2, of zelfs 3 etc.....
  dinsdag 16 januari 2018 @ 14:44:26 #66
20403 Komakie
That's Gnarly!
pi_176542861
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 januari 2018 14:34 schreef t-8one het volgende:

[..]

Gratis bitcoins :7
"Ik wil graag alle Bitcoins hebben"
En dan worden ze ineens geld waard.... :')
Terje Haakonsen: "Snowboarding is about fresh tracks, carving powder, being yourself and not being judged by others"
Komakie: "Van sneeuwballen gooien komt boemsen!"
Shaun Farmer: "That's gnarly"
  dinsdag 16 januari 2018 @ 14:45:52 #67
20403 Komakie
That's Gnarly!
pi_176542894
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 januari 2018 14:39 schreef vigen98 het volgende:
Valt me op dat de topics minder snel gaan. De dipjes zijn niet populair :P
volgens mij gaat het nog steeds best hard...
Terje Haakonsen: "Snowboarding is about fresh tracks, carving powder, being yourself and not being judged by others"
Komakie: "Van sneeuwballen gooien komt boemsen!"
Shaun Farmer: "That's gnarly"
  dinsdag 16 januari 2018 @ 14:46:42 #68
43165 t-8one
flesh is the fever
pi_176542914
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 januari 2018 14:44 schreef Apekoek het volgende:

[..]

Dat zal überhaupt niet gebeuren aangezien er altijd mensen die er 1 euro voor over hebben, of zelfs 2, of zelfs 3 etc.....
of niet :)

Maar uiteraard pas nadat ik mijn lambo heb gekocht. :)
ok, lets go again
m'n eigen fantopic :') *t-8one fan-topic*
danku lieve fans
pi_176542915
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 januari 2018 14:42 schreef Jurian95 het volgende:

[..]

Koffietijd om 17:00?
De middagvariant heet "5 uur live".
  Moderator / Redactie Sport dinsdag 16 januari 2018 @ 14:46:56 #70
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_176542917
Heb niks gekocht/verkocht vandaag. Alleen maar gekeken naar wat mijn alts deden.

LSK, en VEN erg sterk, nauwelijks een dip t.o.v. gisteren.

SUB en REQ gingen hard onderuit, maar herstelden relatief goed.

FUN en ENJ, de echte kleine alts, hebben er moeite mee. Had ik ook wel verwacht aangezien dit op papier ook de minste zijn. Denk dat ik mijn doel voor deze twee bijstel en na eerste beste redelijke stijging de deur uit doe.
pi_176542940
Zouden er niet steeds meer mensen in de nacht alles omzetten nee dollar/ Euro om het s'morgens weer om te wisselen in crypto? Herstel is namelijk altijd vrij snel.
De Tour is net als de gevangenis van Dendermonde, er zijn er 20 ontsnapt en weeral is er geen enkele Belg bij.
pi_176542970
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 januari 2018 14:48 schreef MichelWuyts het volgende:
Zouden er niet steeds meer mensen in de nacht alles omzetten nee dollar/ Euro om het s'morgens weer om te wisselen in crypto? Herstel is namelijk altijd vrij snel.
Welke tijdzone?
pi_176543002
quote:
1s.gif Op dinsdag 16 januari 2018 14:49 schreef Typisch het volgende:

[..]

Welke tijdzone?
Onze. In onze nacht dipt het de laatste weken constant.
De Tour is net als de gevangenis van Dendermonde, er zijn er 20 ontsnapt en weeral is er geen enkele Belg bij.
pi_176543012
Gaan weer naar beneden.... :X
pi_176543040
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 januari 2018 14:51 schreef blackmore het volgende:
Gaan weer naar beneden.... :X
Amerika is wakker aan het worden :+
pi_176543046
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 januari 2018 14:51 schreef MichelWuyts het volgende:

[..]

Onze. In onze nacht dipt het de laatste weken constant.
Viel mij ook op, de ergste dips meestal tussen 5-7 's ochtends.
٩๏̯͡๏)۶
  dinsdag 16 januari 2018 @ 14:54:11 #77
43165 t-8one
flesh is the fever
pi_176543065
Fuck, dit is het eind. tripple deadcatdubblebullbearfall. :(
ok, lets go again
m'n eigen fantopic :') *t-8one fan-topic*
danku lieve fans
pi_176543072
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 januari 2018 14:51 schreef MichelWuyts het volgende:

[..]

Onze. In onze nacht dipt het de laatste weken constant.
Nou, handel er eens naar dan. En laat ons weten hoe het bevalt.
pi_176543086
gewoon HODL
  Moderator / Redactie Sport dinsdag 16 januari 2018 @ 14:56:01 #80
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_176543097
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 januari 2018 14:48 schreef MichelWuyts het volgende:
Zouden er niet steeds meer mensen in de nacht alles omzetten nee dollar/ Euro om het s'morgens weer om te wisselen in crypto? Herstel is namelijk altijd vrij snel.
Als het zo makkelijk was. Dan wordt je een keer 's ochtends wakker en is de markt vertrokken ....
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')