Yup. En je bent niet de enige. Dakar heeft in Nederland (en zeker buiten brabant) veel aan populariteit ingeleverd de laatste jaren. Vergelijk ook hoe snel dit topic nu gaat, envergelijk dat met 4/5 jaar terug. Dan ging er soms een topic per etappe doorheen, als t niet meer was.quote:Op dinsdag 8 januari 2019 00:46 schreef Sounddragon het volgende:
En precies daarom vind ik geen hol meer aan die Dakar..
Amateuristisch opgezette kermis met brakke timing, vage regels en vriendjespolitiek.
Ik snap er ook niet zoveel van dat de Rooy enzo weer terug zijn. Zal wel een sponsor-dingetje zijn.
Het is volgens mij overal idd, ook de media hypet het veel minder.. normaliter had je 2 weken van te voren al allerlei programma's en terugblik dingetjes enzo.. nu eigenlijk maar heel minimaal..quote:Op dinsdag 8 januari 2019 13:15 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
Yup. En je bent niet de enige. Dakar heeft in Nederland (en zeker buiten brabant) veel aan populariteit ingeleverd de laatste jaren. Vergelijk ook hoe snel dit topic nu gaat, envergelijk dat met 4/5 jaar terug. Dan ging er soms een topic per etappe doorheen, als t niet meer was.
Ter illustratie, de trucks starten dus nu pas. De kop is waarschijnlijk tegen de RTL uitzending van 22.43 binnen en kan misschien nét nog op tv, de rest moet het doen met Allards blokje "Wat... gebeurde er... gisteren?" op de volgende dag. Eurosport hád zelfs helemaal geen truckbeelden gisterenquote:Op dinsdag 8 januari 2019 17:15 schreef Wolve000 het volgende:
Het tijdsverschil helpt ook niet. Tegen de tijd dat de uitzendingen zijn, zijn er soms nog nauwelijks mensen binnen. Zeker de mindere goden komen dat echt nooit in beeld.
rijdt weer met veel schade. Hij is over de kop gegaanquote:Op dinsdag 8 januari 2019 20:02 schreef Alexxxxx het volgende:
Rob Kamphues meldt op Twitter dat Martin Vd Brink uit is gevallen.
twitter:MammoetRally twitterde op dinsdag 08-01-2019 om 21:06:35Team #506 is ongedeerd en rijdt veilig verder. Meer info over de problemen in etappe 2 volgen. Houd onze website en Facebook in de gaten. #Dakar2019 https://t.co/xmv0rsdh41 reageer retweet
Zit ook nog lekker dicht bij elkaar. Voor de spanning ook alleen maar goed dat Peugeot geen fabrieksteam meer heeft.quote:Op dinsdag 8 januari 2019 17:17 schreef sasquatsch het volgende:
Loeb wint bij de auto's en De Villiers neemt de eerste plaats over in het klassement met Ten Brinke vooralsnog op de tweede plaats.
quote:De Nederlandse trucker Martin van den Brink zal vandaag niet meer van start gaan in de derde etappe van de Dakar Rally. Gisteren crashte hij zwaar, waarbij zijn truck veel schade opliep.
Wat gaat er wél lekker bij Renoo?quote:Op woensdag 9 januari 2019 11:42 schreef TargaFlorio het volgende:
Dat hele Renault project gaat nog niet echt lekker...
Dit heeft natuurlijk niks met de fabrikant Renault te maken.quote:Op woensdag 9 januari 2019 13:38 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Wat gaat er wél lekker bij Renoo?![]()
Ik heb dat hele spaghettimack-Renault gebeuren eigenlijk nooit echt begrepen.. De 2 brakste merken die je in Truckland kunt vinden, en dat ga je mishandelen in de woestijn
Motor liep kapot, daarom flikkerden ze van dat duin af.quote:Op woensdag 9 januari 2019 13:53 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Dit heeft natuurlijk niks met de fabrikant Renault te maken.
Het zal geen motor zijn die rechtstreeks van de dealer komt.quote:Op woensdag 9 januari 2019 13:54 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Motor liep kapot, daarom flikkerden ze van dat duin af.
Echt niet?quote:Op woensdag 9 januari 2019 13:56 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Het zal geen motor zijn die rechtstreeks van de dealer komt.
janus en Riwald gaan lekker hoor.quote:Op woensdag 9 januari 2019 11:42 schreef TargaFlorio het volgende:
Dat hele Renault project gaat nog niet echt lekker...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |