Ik vind juist dat veel mensen zich al uit hebben gesproken, in tegenstelling tot eerdere jaren, dan hield iedereen de mond stijf op elkaar.quote:Op donderdag 18 januari 2018 09:38 schreef Ericr het volgende:
Geeft ook wel weer aan dat net zoals bij de meeste andere sporten het gebruik van doping standaard is. Er is wel wat weerstand tegen het gekonkel van Sky maar over het algemeen is het toch vrij stil binnen de wielerwereld. Je zou toch meer weerstand verwachten als een ploeg zo vaak met ongeloofwaardige verklaringen naar buiten komt over het vermeend gebruik van doping binnen de ploeg.
Ze spreken zich wel uit maar een zogenaamd cleane ploeg zou niet eens moeten willen rijden met een totaal ongeloofwaardige ploeg als Sky. Na de jiffy bags, Henao, Tiernan Locke,, uitspraken Sutton, Leinders, Mohammed Said al Brailsford, vroegtijdige dementie en wat ik veel wat nog meer zou je een opstand verwachten tegen een ploeg die keer op keer de fout in gaat en er ook nog regelmatig mee weg komt. Maar goed, een Astana komt er ook al jarenlang mee weg net zoals andere ploegen waar het nodige aan mankeert.quote:Op donderdag 18 januari 2018 09:42 schreef poiuytr het volgende:
[..]
Ik vind juist dat veel mensen zich al uit hebben gesproken, in tegenstelling tot eerdere jaren, dan hield iedereen de mond stijf op elkaar.
quote:De Internationale Triatlonfederatie (ITU) opent een onderzoek naar een vermoedelijke dopingzaak rond Henri Schoeman, die op de Olympische Spelen van 2016 de bronzen medaille behaalde. In Rio de Janeiro zou de Zuid-Afrikaan volgens het hackerscollectief Fancy Bears een positieve dopingtest afgelegd hebben.
“De ITU is op de hoogte gebracht van beweringen over een positieve test van Henri Schoeman tijdens de Spelen in Rio”, stelt de federatie donderdag in een persbericht. “Er is meteen een onderzoek geopend, in overleg met de atleet.”
Eerder brachten de Fancy Bears het verslag van een positieve test van Schoeman op prednisolone, een verboden glucocorticoïde, in het openbaar. Volgens het hackerscollectief is het document afkomstig van het gehackte e-mailverkeer van het Internationaal Olympisch Comité (IOC).
De Fancy Bears onthulden sinds eind 2016 de vertrouwelijke medische gegevens van talloze topsporters, gelekt uit de databestanden van het IOC en het Wereldantidopingagentschap (WADA).
Het gaat er volgens mij niet voor zorgen dat Sky Froome gaat schorsen, maar mits voldoende getroll zit het er misschien wel in dat Sky oprot uit de wielersport, dat zou ook wel netjes zijn.quote:Op donderdag 18 januari 2018 22:34 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Lappartient.
Mondjes gesnoerd van de haters.
Het is iig een serieus statement, dat is al heel wat.quote:Op donderdag 18 januari 2018 23:02 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Het gaat er volgens mij niet voor zorgen dat Sky Froome gaat schorsen, maar mits voldoende getroll zit het er misschien wel in dat Sky oprot uit de wielersport, dat zou ook wel netjes zijn.
die gast is ook een luie rokende alcoholist, die pas om 13.00 uit zijn nest komt om fantasie boeken te schrijven om zijn levensstijl te bekostigen.quote:Op donderdag 18 januari 2018 23:48 schreef Adrie072 het volgende:
Bert Wagendorp net op radio1, oh wat vind ik die vent vervelend. Ga dat boek dan ook niet lezen en wielrennen is volgens zijn logica nu het schoonst, yeah right.
Deze ia goud. Alsof je bij een of andere louche nachtclub gecontroleerd wordtquote:Op woensdag 17 januari 2018 14:00 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
De magische tablet.
[ afbeelding ]
#neverforget
wat doe jij dan?quote:Op vrijdag 19 januari 2018 00:31 schreef THEFXR het volgende:
[..]
die gast is ook een luie rokende alcoholist, die pas om 13.00 uit zijn nest komt om fantasie boeken te schrijven om zijn levensstijl te bekostigen.
Dat werkt vaker zo met fictie-schrijversquote:Op vrijdag 19 januari 2018 15:01 schreef THEFXR het volgende:
[..]
keihard werken, ipv mensen te beliegen en bedriegen door fantasie boeken te verkopen.
quote:Op vrijdag 19 januari 2018 15:06 schreef alpeko het volgende:
[..]
Dat werkt vaker zo met fictie-schrijvers![]()
twitter:OlympicStatman twitterde op maandag 22-01-2018 om 14:59:43Multiple #Olympic Short Track champion Victor Ahn ruled out of 2018 Olympics due to links with McLaren Report reageer retweet
Go Sjinkie.quote:Op maandag 22 januari 2018 15:00 schreef TheArt het volgende:
twitter:OlympicStatman twitterde op maandag 22-01-2018 om 14:59:43Multiple #Olympic Short Track champion Victor Ahn ruled out of 2018 Olympics due to links with McLaren Report reageer retweet
Elistratov mag dus wel meedoen? Geen idee of hij uberhaupt genoemd is verder. Een prima shorttrackerquote:Op maandag 22 januari 2018 16:25 schreef Leatherface het volgende:
Grigorev ook geschorst nu.
Bron: https://twitter.com/OlympicStatman
Koelizhnikov mag je wel doorstrepen ja. Yuskov gaat me eigenlijk te ver maar aangezien ze heel streng zijn...quote:Op maandag 22 januari 2018 16:33 schreef Ericr het volgende:
Nu Joeskov en Koelizjnikov nog. Als een link je al geschorst kan laten worden zijn die twee al helemaal geen kandidaat om mee te doen aan de OS.
Viktor Ahn is geschorst op basis van omdat hij een keer wordt genoemd in hele rapport. Nou heb ik het niet bij de hand dus geen idee of Yuskov ook genoemd wordt.quote:Op maandag 22 januari 2018 16:46 schreef heywoodu het volgende:
Yuskov zou (mits hij rond Sochi 2014 nergens genoemd wordt) walgelijk onterecht zijn, maar goed.
Neequote:Op maandag 22 januari 2018 16:56 schreef Columbiafan het volgende:
Kan Ahn nog ergens in beroep gaan?
Ik heb medelijden met ons, de kijkers, veel lekkers dat afwezig gaat blijven in Korea.quote:Op maandag 22 januari 2018 17:02 schreef Jason22 het volgende:
Met Ahn zelf hoef je in ieder geval geen medelijden te hebben. Die heeft er zelf voor gekozen om Rus te worden voor een grote zak geld.
Dat is inderdaad waar.quote:Op maandag 22 januari 2018 17:10 schreef Columbiafan het volgende:
[..]
Ik heb medelijden met ons, de kijkers, veel lekkers dat afwezig gaat blijven in Korea.
JUICHEN voor Sjinkie!quote:Op maandag 22 januari 2018 16:54 schreef Mani89 het volgende:
Rot op man. Wat een troep. Deze OS wordt zo bijna niet serieus te nemen.
quote:Op maandag 22 januari 2018 17:02 schreef Jason22 het volgende:
Met Ahn zelf hoef je in ieder geval geen medelijden te hebben. Die heeft er zelf voor gekozen om Rus te worden voor een grote zak geld.
Lieve jongen.twitter:janhermsen12 twitterde op vrijdag 12-01-2018 om 14:19:39Shorttrack-legende Victor Ahn is gewoon gebleven. Is in Dresden even de huisfotograag van de Turkse ploeg #RoadToPyeongChang https://t.co/lg3VBOD41g reageer retweet
Schaatsen, langlaufen en rodelen zijn geen sporten.quote:Op maandag 22 januari 2018 17:11 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Zijn er mensen die naar de winterspelen kijken?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |