Er is een groot verschil tussen investeren en handelen en gebruik maken van.quote:Op zondag 7 januari 2018 15:48 schreef Typisch het volgende:
[..]
Net als dat de massa nooit een smartphone, thuis computer of internet gaat gebruiken. Te ingewikkeld.
Welke coin is dit.... OmiseGO?quote:Op zondag 7 januari 2018 15:58 schreef Dimachaerus het volgende:
OMG
[ afbeelding ]
Dit is niet normaal meer.. Er gaat iets groots gebeuren.
Ik geloof er niks van en jij beschikt niet over een glazen bol.quote:Op zondag 7 januari 2018 15:57 schreef EggsTC het volgende:
[..]
LISK kopen is voor iedereen goed, die gaat naar 100usd dit jaar, het moet bijzonder gek lopen wil dat niet gaan gebeuren.
is dit de VEN sell wall ?quote:Op zondag 7 januari 2018 15:58 schreef Dimachaerus het volgende:
OMG
[ afbeelding ]
Dit is niet normaal meer.. Er gaat iets groots gebeuren.
Ik weet wel waar lisk mee bezig is op het moment en wat er gaat komen dit jaar, zonder te googlenquote:Op zondag 7 januari 2018 15:59 schreef alilami het volgende:
[..]
Ik geloof er niks van en jij beschikt niet over een glazen bol.
Jij zegt het en ik geloof het. Not.quote:Op zondag 7 januari 2018 15:59 schreef EggsTC het volgende:
[..]
Ik weet wel waar lisk mee bezig is op het moment en wat er gaat komen dit jaar, zonder te googlen
Het wordt een beetje zorgelijk inderdaad. Er staat momenteel 1,4 miljoen XRB's vast bij KuCoin, dat wordt een massale sell-off wanneer die vrijgegeven worden. Kan me namelijk wel voorstellen dat een boel mensen er klaar mee zijn.quote:Op zondag 7 januari 2018 15:24 schreef tralalala het volgende:
Mijn XRB's staan nog steeds vast op kucoin.Daar gaat het weekendje trayden.
Lijkt mij sterk dat Binance binnenkort gaat beginnen met XRB, bij elke exchange zijn er problemen geweest en het lijkt mij sterk dat dat alleen aan de exchange kant ligt.
Probleem is nu dat ik maar een paar LISK kan kopen. In % maak je dan even veel profit, maar 10 LSK zal geen lifechanging bedrag meer zijn.quote:Op zondag 7 januari 2018 15:57 schreef EggsTC het volgende:
[..]
LISK kopen is voor iedereen goed, die gaat naar 100usd dit jaar, het moet bijzonder gek lopen wil dat niet gaan gebeuren.
quote:
Maar beargumenteer dit dan even? Dit is toch juist het gedrag wat dit topic om zeep helpt?quote:
Tieten posten is wat dit topic om zeep helpt.quote:Op zondag 7 januari 2018 16:01 schreef Joris5a het volgende:
[..]
[..]
Maar beargumenteer dit dan even? Dit is toch juist het gedrag wat dit topic om zeep helpt?
Dat klopt. Dan kun je beter een andere coin zoeken die goedkoper is idd. Dat is ook waarom ik 100ETH ingeruild heb vorig jaar tegen wat grotere volume's, zoals LISK. Omdat ik van die 100ETH ook niet bijzonder rijk ga worden.quote:Op zondag 7 januari 2018 16:01 schreef Patroon het volgende:
[..]
Probleem is nu dat ik maar een paar LISK kan kopen. In % maak je dan even veel profit, maar 10 LSK zal geen lifechanging bedrag meer zijn.
Ja het valt wel tegen hequote:Op zondag 7 januari 2018 15:47 schreef Chaes het volgende:
Waar m'n portfolio de eerste drie dagen meer dan verdubbelde, blijft het nu al een dag of vier bijna stabiel... toch jammer.
Klopt ja. Had als doel om aan het einde van dit jaar een lambo te hebben. Valt toch even tegen dit.quote:
Als iemand die er nu net instapt moet je nu ook helemaal niet willen dat je life changing bedragen er uit haalt en al helemaal niet op korte termijn. LSK en VEN zijn twee coins waar ik genoeg vertrouwen in heb en lang wil hodlen. Als dit mijn investering x3-4 kan laten gaan ben ik blij en heb ik weer meer BTC om in een ander coin te stoppen waar ik nog eerder bij kan zijn.quote:Op zondag 7 januari 2018 16:01 schreef Patroon het volgende:
[..]
Probleem is nu dat ik maar een paar LISK kan kopen. In % maak je dan even veel profit, maar 10 LSK zal geen lifechanging bedrag meer zijn.
Mee eensquote:Op zondag 7 januari 2018 15:58 schreef Kyran het volgende:
Zo, ben weer bijgelezen ...
Wat mij betreft kunnen er twee topics komen. Een SC waar we gewoon door kunnen gaan zoals het hier is, dom lullen en FUD & shill posts maken. Een topic met wat meer niveau waarin mensen dieper op bepaalde aspecten kunnen ingaan en sterk gemodereerd gaat worden op SC aspecten.
Kan je misschien beter wat investeren in Ark, Via of Crown in de hoop dat die nog zullen boomen.quote:Op zondag 7 januari 2018 16:01 schreef Patroon het volgende:
[..]
Probleem is nu dat ik maar een paar LISK kan kopen. In % maak je dan even veel profit, maar 10 LSK zal geen lifechanging bedrag meer zijn.
Want voor minder dan 3x doen we het niet? Kijk eens hoe idioot we aan het doen zijnquote:Op zondag 7 januari 2018 16:02 schreef Kyran het volgende:
Ik mis denk ik iets ... hoezo is het kopen van LSK slecht omdat het duur is? What the hell?
LSK is nu rond $35, als je denkt dat het naar $105 gaat dan ga je dus nog 3x. Zou mooi zijn geweest als je al op $20 was ingestapt, want dan was je 5x gegaan. Om niet in te stappen op dat je de eerste twee verdubbelingen gemist hebt is toch niet logisch?
Uiteindelijk moet het er toch om gaan dat je long term vertrouwen hebt in je investering en als je denkt dat het nog 3x gaat moet je instappen. Als je denkt dat het maximaal $50 moet je er van af blijven en iets zoeken waar je wel denkt 3x te kunnen halen.
Of je kan natuurlijk een shitcoin zonder enige vorm van product, team, white paper, road map kopen en hopen dat er genoeg geld in wordt gepompt door mensen die net zo denken en denken de nieuwe bitcoin the hebben gevonden zonder ook maar één google search te hebben gedaan.
Ja dat is mij ook niet gelukt. Eind 2018 huis vrij + porsche.quote:Op zondag 7 januari 2018 16:04 schreef Chaes het volgende:
[..]
Klopt ja. Had als doel om aan het einde van dit jaar een lambo te hebben. Valt toch even tegen dit.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |