Je leest niet goed. Er zijn wel meer gesprekken uitgekomen. Aankomende week 2 ja, maar heb er wel meer gehad hoor.quote:Op zondag 31 december 2017 06:04 schreef Miss-X het volgende:
[..]
Waar maar twee gesprekken uit zijn gekomen....
Grappig dat je nu dingen op mij probeert re projecteren met je “vrouw eigen”
Ik heb het lijstje gezien van wat je dagelijks deed, in een van de andere topics.
Ja die heb ik ook gezien in topic 8 of zo.... Alles half /half en dan beledigd zijn als meneer er op werd aangesprokenquote:Op zondag 31 december 2017 06:04 schreef Miss-X het volgende:
[..]
Waar maar twee gesprekken uit zijn gekomen....
Grappig dat je nu dingen op mij probeert re projecteren met je “vrouw eigen”
Ik heb het lijstje gezien van wat je dagelijks deed, in een van de andere topics.
Nou met alle respect steeds verzetten verzetten en zo maar laten lijkt mij niet de manier toch? Speelbal zijn lijkt mij niet goed. Ik wacht al 5 weken.quote:Op zondag 31 december 2017 06:04 schreef Maureentje het volgende:
[..]
Laat het van haar afhangen![]()
TS je bent zeer opdringerig en een doordrammer.... NIET DOEN!
Ze heeft al schijnbaar 100x nee gezegd maar jij accepteert dat nietquote:Op zondag 31 december 2017 06:06 schreef AnoniemH het volgende:
[..]
Nou met alle respect steeds verzetten verzetten en zo maar laten lijkt mij niet de manier toch? Speelbal zijn lijkt mij niet goed. Ik wacht al 5 weken.
Nee waarop?quote:Op zondag 31 december 2017 06:07 schreef Maureentje het volgende:
[..]
Ze heeft al schijnbaar 100x nee gezegd maar jij accepteert dat niet
Ja precies, ik zou er ook wel een beetje klaar mee zijn.quote:Op zondag 31 december 2017 06:06 schreef Maureentje het volgende:
[..]
Ja die heb ik ook gezien in topic 8 of zo.... Alles half /half en dan beledigd zijn als meneer er op werd aangesproken
Dat ze jou niet meer in haar leven wil maar jij zoekt allerllei excuses waarom ze dat wel zou moeten doenquote:
Het spijt me zeer, maar het lijkt er sterk op dat ze ook gewoon van andere mannen wilt genieten. Dus naast jou nog andere cock. Het zal me niets verbazen als ze ondertussen al met andere mannen aan het daten is. Ze wil toch vrijheid en flink feesten? Na 14 jaar dezelfde man is het gewoon tijd voor andere cock.quote:Op zondag 31 december 2017 05:55 schreef AnoniemH het volgende:
Overigens gaf ze dit nog wel aan; We kunnen als vrienden of friends with benefits leuke dingen doen en kijken waar het schip strand. Is dat positief? Of hoe moet ik dit oppakken?
Zoiets vertel je persoonlijk lijkt mij en niet via app of wat dan ook. Sorry maar dan ben je zelf geen partner waard als je het zo moet doen.quote:Op zondag 31 december 2017 06:09 schreef Maureentje het volgende:
[..]
Dat ze jou niet meer in haar leven wil maar jij zoekt allerllei excuses waarom ze dat wel zou moeten doen
Misschien heb je gewoon al die berichten gemist met je ik ik ik gedrag ???? Want dat doe je al 14 topics langquote:Op zondag 31 december 2017 06:10 schreef AnoniemH het volgende:
[..]
Zoiets vertel je persoonlijk lijkt mij en niet via app of wat dan ook. Sorry maar dan ben je zelf geen partner waard als je het zo moet doen.
Grap is dat we hier tijd geleden weleens over spraken en ze zegt zelf dat ze daar niet aan moet denken etc. Ze slikt de pil niet (al een tijdje) dusja of dat zo slim is..... We waren met een zwangerschap bezig. Zeker nu is ze ontzettend vruchtbaar. Ik denk dat je gelijk KAN hebben alleen strookt het niet met wat ik hierboven over de pil etc vertel.quote:Op zondag 31 december 2017 06:09 schreef Desmosedici het volgende:
[..]
Het spijt me zeer, maar het lijkt er sterk op dat ze ook gewoon van andere mannen wilt genieten. Dus naast jou nog andere cock. Het zal me niets verbazen als ze ondertussen al met andere mannen aan het daten is. Ze wil toch vrijheid en flink feesten? Na 14 jaar dezelfde man is het gewoon tijd voor andere cock.
En dat ze laatst ineens niet kon afspreken? Waarschijnlijk al andere plannen. Je moet niet denken dat je dame heilig is. Vrouwen kunnen bitches zijn, ookal zijn jullie 14jaar samen geweest.
Je maakt een relatie van 14 jaar toch niet uit via een app? Wat ben je dan voor een laffe vogel? Wees trots op jezelf via een app, je bent toch geen puber ofzo? Wel met grote mond alles aankondigen maar dan niet durven zeggen luister het is klaar. Nou bravo hoor.quote:Op zondag 31 december 2017 06:11 schreef Maureentje het volgende:
[..]
Misschien heb je gewoon al die berichten gemist met je ik ik ik gedrag ???? Want dat doe je al 14 topics lang
Ze is geen bitchquote:Op zondag 31 december 2017 06:09 schreef Desmosedici het volgende:
[..]
Het spijt me zeer, maar het lijkt er sterk op dat ze ook gewoon van andere mannen wilt genieten. Dus naast jou nog andere cock. Het zal me niets verbazen als ze ondertussen al met andere mannen aan het daten is. Ze wil toch vrijheid en flink feesten? Na 14 jaar dezelfde man is het gewoon tijd voor andere cock.
En dat ze laatst ineens niet kon afspreken? Waarschijnlijk al andere plannen. Je moet niet denken dat je dame heilig is. Vrouwen kunnen bitches zijn, ookal zijn jullie 14jaar samen geweest.
Is hem al zeker 250 keer gezegd. Trekt hij zich niks van aan. Dan ben je dus een egoistische klootzak.quote:Op zondag 31 december 2017 06:04 schreef Maureentje het volgende:
[..]
Laat het van haar afhangen![]()
TS je bent zeer opdringerig en een doordrammer.... NIET DOEN!
quote:Op zondag 31 december 2017 06:12 schreef RicardoGallego het volgende:
[..]
Is hem al zeker 250 keer gezegd. Trekt hij zich niks van aan. Dan ben je dus een egoistische klootzak.
Misschien is ze ondertussen met de pil begonnen? Dat gaat ze natuurlijk niet vertellen. Maar hoe kut het ook klinkt. Ik vind heel het gedeelte van feesten en vrijheid ook in het straatje passen van lekker slettenbakken. Het hoeft niet, maar ben er bang voor. Ben er ook bang voor dat ze allang niet meer eerlijk tegen je is.quote:Op zondag 31 december 2017 06:11 schreef AnoniemH het volgende:
[..]
Grap is dat we hier tijd geleden weleens over spraken en ze zegt zelf dat ze daar niet aan moet denken etc. Ze slikt de pil niet (al een tijdje) dusja of dat zo slim is..... We waren met een zwangerschap bezig. Zeker nu is ze ontzettend vruchtbaar. Ik denk dat je gelijk KAN hebben alleen strookt het niet met wat ik hierboven over de pil etc vertel.
Niet geheel waar dit. Ze verzet het steeds, omdat ze niet durft te praten. Dat heet iemand aan het lijntje houden me dunkt. Punt is we moeten wel verder allebei. Dusja er moet wel beweging komen vanuit haar.quote:Op zondag 31 december 2017 06:12 schreef RicardoGallego het volgende:
[..]
Is hem al zeker 250 keer gezegd. Trekt hij zich niks van aan. Dan ben je dus een egoistische klootzak.
Zeker groot gelijk. Misschien moet TS dat ook doen. Gewoon lekker gaan genieten.quote:Op zondag 31 december 2017 06:12 schreef Maureentje het volgende:
[..]
Ze is geen bitchZichzelf herontdekken heet dat
Geef haar groot gelijk ook!
Ze zegt zelf dat ze eerlijk is tegen mij. Ze is ook vaak thuis enz. Feesten etc heeft ze overigens altijd gedaan, ook toen het nog goed ging. Dat heb ik haar nooit ontnomen, vond juist dat ze dat moest doen omdat ze dat in haar jeugd nooit heeft gedaan. Maar wat zou jij doen in mijn situatie? Alles een x checken zoals FB om zeker te zijn of het laten ?quote:Op zondag 31 december 2017 06:14 schreef Desmosedici het volgende:
[..]
Misschien is ze ondertussen met de pil begonnen? Dat gaat ze natuurlijk niet vertellen. Maar hoe kut het ook klinkt. Ik vind heel het gedeelte van feesten en vrijheid ook in het straatje passen van lekker slettenbakken. Het hoeft niet, maar ben er bang voor. Ben er ook bang voor dat ze allang niet meer eerlijk tegen je is.
Iedereen in deze 14 topics probeert jou bij te brengen dat jouw ex verder wil met haar leven ... De enige die het niet snapt ben jijquote:Op zondag 31 december 2017 06:14 schreef AnoniemH het volgende:
[..]
Niet geheel waar dit. Ze verzet het steeds, omdat ze niet durft te praten. Dat heet iemand aan het lijntje houden me dunkt. Punt is we moeten wel verder allebei. Dusja er moet wel beweging komen vanuit haar.
Dan komt ze hierheen en dat vertellen?quote:Op zondag 31 december 2017 06:16 schreef Maureentje het volgende:
[..]
Iedereen in deze 14 topics probeert jou bij te brengen dat jouw ex verder wil met haar leven ... De enige die het niet snapt ben jij
Oh ja wanneer komt ze dan ? en ja misschien om het je wel voor eens en altijd duidelijk te maken omdat je schijnbaar een snapper kapot hebt of zoquote:Op zondag 31 december 2017 06:17 schreef AnoniemH het volgende:
[..]
Dan komt ze hierheen en dat vertellen?
Ik zeg dan komt ze hierheen om dat te vertellen vraagteken. Je maakt lange relaties niet uit via een app, komop zeg kleutergedrag. Je wil opkomen voor jezelf, nou dan is dit toch een uitstekende testcase? Maar nee dan krabbelen we terug.quote:Op zondag 31 december 2017 06:18 schreef Maureentje het volgende:
[..]
Oh ja wanneer komt ze dan ? en ja misschien om het je wel voor eens en altijd duidelijk te maken omdat je schijnbaar een snapper kapot hebt of zo
Ik weet niet of checken een goed idee is. Maar als we hierover praten voel ik dat je een beetje twijfelt aan haar / achterdochtig bent. En vaak klopt het dan ook gewoon. Wat zegt je gevoel?quote:Op zondag 31 december 2017 06:16 schreef AnoniemH het volgende:
[..]
Ze zegt zelf dat ze eerlijk is tegen mij. Ze is ook vaak thuis enz. Feesten etc heeft ze overigens altijd gedaan, ook toen het nog goed ging. Dat heb ik haar nooit ontnomen, vond juist dat ze dat moest doen omdat ze dat in haar jeugd nooit heeft gedaan. Maar wat zou jij doen in mijn situatie? Alles een x checken zoals FB om zeker te zijn of het laten ?
Ik weet het echt niet. Ik vind de situatie zo VREEMD dat ik twijfel of ze eerlijk is. Op een gegeven moment hadden we het over de huidige situatie en midden in de nacht was ze aan het huilen enz en toen ging ze de deur uit, huilend. Kwartier later heb ik haar aan de telefoon en zegt ze op haar werk te zijn in een huisje (ze verhuren huisjes waar personeel weleens slaapt etc bij nachtdiensten). Ze was nog steeds aan het huilen in dat bed enz. Maar ik vind het raar dat ze daarnaartoe ging. Ik heb werkelijk geen idee.quote:Op zondag 31 december 2017 06:19 schreef Desmosedici het volgende:
[..]
Ik weet niet of checken een goed idee is. Maar als we hierover praten voel ik dat je een beetje twijfelt aan haar / achterdochtig bent. En vaak klopt het dan ook gewoon. Wat zegt je gevoel?
Eerst wat rust en dan zou het mooi zijn als je met resultaten komt. Dus als je met haar kunt praten over samen in jullie gehuurd huis te wonen en jij van daar uit gaat werken. Kijk, dan sta je opeens veel beter ervoor. Want dat is toch een van de hoofdpunten voor haar. Maar nu, dus Oud Jaarsdag, en morgen, en de komende week ... geen praten geen psycholog, maar rust.quote:Op zondag 31 december 2017 06:04 schreef AnoniemH het volgende:
[..]
Contract beide getekend. Resultaten wil ik haar geven maar wat moet ik doen? Hier werk zoeken en die ene kans afblazen of daar gewoon werken en wonen en dat ze het ook ZIET. En dat ik gewoon het huishouden doe etc.
Hieronder een quote van jezelf, het maakt dus niet uit hoe ze het zegt, appt of zingt...je ziet het gewoon niet.quote:Op zondag 31 december 2017 06:17 schreef AnoniemH het volgende:
[..]
Dan komt ze hierheen en dat vertellen?
Nee ik ik ik gedrag is lekker voor een relatie.... Zij heeft daar geen zin in om datquote:Op zondag 31 december 2017 06:19 schreef AnoniemH het volgende:
[..]
Ik zeg dan komt ze hierheen om dat te vertellen vraagteken. Je maakt lange relaties niet uit via een app, komop zeg kleutergedrag. Je wil opkomen voor jezelf, nou dan is dit toch een uitstekende testcase? Maar nee dan krabbelen we terug.
Ja correct en wat zegt ze daarna? Quote dat ook even.quote:Op zondag 31 december 2017 06:22 schreef RicardoGallego het volgende:
[..]
Hieronder een quote van jezelf, het maakt dus niet uit hoe ze het zegt, appt of zingt...je ziet het gewoon niet.
Diezelfde avond vrijdag dus krijg ik per APP te horen dat ze er mee wil stoppen want ze heeft er ALLES aan gedaan (wat natuurlijk niet zo is, relatie kun je op afstand niet lijmen).
Geen zin lekker makkelijk, zo werken relaties niet en ik ben de eerste om mijn fouten toe te geven dat is het niet en ik ga zeker in het nieuwe jaar daar hulp bij zoeken. Wel moet ik zeggen dat ik ik ik niet zo bedoelt is maar dat het verkeerd overkomt wat ik ook begrijp. Ook is dat nooit zo direct besproken tussen ons.quote:Op zondag 31 december 2017 06:22 schreef Maureentje het volgende:
[..]
Nee ik ik ik gedrag is lekker voor een relatie.... Zij heeft daar geen zin in om datoeverloos gezeik aan te horen
Wat je zegt wil ik ook. Nu is de vraag of zij dat wil maar dat wil ik dus in een gesprek vragen maar dan moet dat gesprek wel komen.quote:Op zondag 31 december 2017 06:22 schreef LeesFoknl het volgende:
[..]
Eerst wat rust en dan zou het mooi zijn als je met resultaten komt. Dus als je met haar kunt praten over samen in jullie gehuurd huis te wonen en jij van daar uit gaat werken. Kijk, dan sta je opeens veel beter ervoor. Want dat is toch een van de hoofdpunten voor haar. Maar nu, dus Oud Jaarsdag, en morgen, en de komende week ... geen praten geen psycholog, maar rust.
Overigens, kun je ook niet tijdelijk werken via een uitzendburo. En als je een sollicitatie gesprek hebt neem je je die dag vrij. Zelfs met een uitzend-buro-baantje 3 dgn in de week (of weekend) kun je dan toch mooi een paar honderd euro op tafel leggen en zeggen: hier, voor ons eten en voer voor de dieren. Of 500 en zeggen: hier bij de huur. Het gaat niet om een rekening op te stelen van de kosten, maar om gewoon letterlijk bewijzen dat het niet allemaal loze woorden zijn. Heb je autorijbewijs? Ga taxi rijden! KUn je je goed concentreren en ook rekenen, ga als frituurhulp. Zelfs met folders uitbrengen kun je een paar honderd euro verdienen per week. Magazijn werk, rekken vullen, fabriek (met diensten betaalt dat beter). Je hoeft geen modelmens te zijn, maar ze wil resultaten zodat ze ziet dat het niet allemaal op haar neerkomt!
Wat jammer, een fijn huisje waar jullie je allebei goed voelen, samen met jullie dieren, en een fijne omgeving ook voor de dieren (ja ik heb alles gelezen). Net nu het echt leuk begon te worden heb jij het (in mijn idee) het er een beetje bij laten hangen.
Dus ... Sjeng Anonien, aon de geng!
![]()
Dat ze sommige dingen mist...nogal logisch na 14 jaar. Daarmee neemt ze geen woord terug van dat het over is.quote:Op zondag 31 december 2017 06:23 schreef AnoniemH het volgende:
[..]
Ja correct en wat zegt ze daarna? Quote dat ook even.
Daarna wat ik net typte:quote:Op zondag 31 december 2017 06:25 schreef RicardoGallego het volgende:
[..]
Dat ze sommige dingen mist...nogal logisch na 14 jaar. Daarmee neemt ze geen woord terug van dat het over is.
Het hoeft niet te zijn dat ze toen is vreemd gegaan. Lijkt me niet als je emotioneel weg gaat om dan even huilend met een ander in bet te duiken. Maar grote kans dat die collega die interesse heeft ondertussen wel een move heeft gemaakt. Als zij hem ook interessant vindt bestaat er zeker een kans dat er nu wel iets is gebeurt. Of misschien twijfelt ze tussen jouw en hem? Marjaa dit zijn allemaal gedachtes die ook niet waar hoeven te zijn. Maar het wordt wel tijd dat ze eens duidelijk naar je is.quote:Op zondag 31 december 2017 06:21 schreef AnoniemH het volgende:
[..]
Ik weet het echt niet. Ik vind de situatie zo VREEMD dat ik twijfel of ze eerlijk is. Op een gegeven moment hadden we het over de huidige situatie en midden in de nacht was ze aan het huilen enz en toen ging ze de deur uit, huilend. Kwartier later heb ik haar aan de telefoon en zegt ze op haar werk te zijn in een huisje (ze verhuren huisjes waar personeel weleens slaapt etc bij nachtdiensten). Ze was nog steeds aan het huilen in dat bed enz. Maar ik vind het raar dat ze daarnaartoe ging. Ik heb werkelijk geen idee.
Er is 1 collega die wel interesse in haar heeft maar in wel meer vrouwen overigens.
Ja ze heeft wel interesse als in lust, heeft ze weleens verteld toen we spraken over hoe zij dacht over sex hebben met iemand anders etc. Eigenlijk wil ik hem spreken, hoe pak ik dat aan dan?quote:Op zondag 31 december 2017 06:27 schreef Desmosedici het volgende:
[..]
Het hoeft niet te zijn dat ze toen is vreemd gegaan. Lijkt me niet als je emotioneel weg gaat om dan even huilend met een ander in bet te duiken. Maar grote kans dat die collega die interesse heeft ondertussen wel een move heeft gemaakt. Als zij hem ook interessant vindt bestaat er zeker een kans dat er iets is gebeurt. Of misschien twijfelt ze tussen jouw en hem? Marjaa dit zijn allemaal gedachtes die ook niet waar hoeven te zijn. Maar het wordt wel tijd dat ze eens duidelijk naar je is.
Beste kerel, ik weet het niet...ik geef het op.quote:Op zondag 31 december 2017 06:26 schreef AnoniemH het volgende:
[..]
Daarna wat ik net typte:
Ik vroeg haar overigens nog; Kan het goedkomen als we samen eraan werken waarop ze zegt; We kunnen afspraken maken. Ik naar jou en jij naar mij zoals in het begin.
Hiermee bedoelt ze het begin van onze relatie. Toen kwam ik in het weekend naar haar en zij naar mij. Is dat een goed teken?
Hey lieverd,quote:Op zondag 31 december 2017 06:28 schreef Isabeau het volgende:
Anoniem, je moet niet iemand willen die niet voor 100% voor jou gaat, die je moet overhalen om bij je te blijven. Je moet niet iemand willen die jou niet onvoorwaardelijk als partner wil.
Je moet iemand willen die met heel haar hart en hoofd bij jou wil zijn.
Dit is kansloos. Voor jullie beiden.
En waarom zegt ze dan; We kunnen weer net zoals vroeger elk weekend afspreken. Dat is toch een goed teken? Dat ze dat gevoel terug wil ofzo.quote:Op zondag 31 december 2017 06:28 schreef Isabeau het volgende:
Anoniem, je moet niet iemand willen die niet voor 100% voor jou gaat, die je moet overhalen om bij je te blijven. Je moet niet iemand willen die jou niet onvoorwaardelijk als partner wil.
Je moet iemand willen die met heel haar hart en hoofd bij jou wil zijn.
Dit is kansloos. Voor jullie beiden.
Dat is niet slim. Grote kans dat hij dan direct contact opneemt met je ex en dat hij, als er iets is gebeurt, over alles zal liegen.quote:Op zondag 31 december 2017 06:28 schreef AnoniemH het volgende:
[..]
Ja ze heeft wel interesse als in lust, heeft ze weleens verteld toen we spraken over hoe zij dacht over sex hebben met iemand anders etc. Eigenlijk wil ik hem spreken, hoe pak ik dat aan dan?
Maar die gast is wel vrij jong en is echt een casanova. Als je hem ziet denk je onbetrouwbaar direct. Papt ook gerust met 3-4 wijven tegelijk aan. Boeit hem niks.quote:Op zondag 31 december 2017 06:27 schreef Desmosedici het volgende:
[..]
Het hoeft niet te zijn dat ze toen is vreemd gegaan. Lijkt me niet als je emotioneel weg gaat om dan even huilend met een ander in bet te duiken. Maar grote kans dat die collega die interesse heeft ondertussen wel een move heeft gemaakt. Als zij hem ook interessant vindt bestaat er zeker een kans dat er nu wel iets is gebeurt. Of misschien twijfelt ze tussen jouw en hem? Marjaa dit zijn allemaal gedachtes die ook niet waar hoeven te zijn. Maar het wordt wel tijd dat ze eens duidelijk naar je is.
Kan maar aan de andere kant hoe pak ik het aan dan? Hoe kom ik daarachter?quote:Op zondag 31 december 2017 06:31 schreef Desmosedici het volgende:
[..]
Dat is niet slim. Grote kans dat hij dan direct contact opneemt met je ex en dat hij, als er iets is gebeurt, over alles zal liegen.
*metooquote:Op zondag 31 december 2017 06:28 schreef RicardoGallego het volgende:
Beste kerel, ik weet het niet...ik geef het op.
Dat denk ik dus ook elke dag wel. Dan denk ik nee dit heeft geen zin meer en dan komt ze weer met een overduidelijk signaal dat het niet klaar is en dan doel ik dus op elkaar weekend zien etc. Ik begrijp er de ballen van.quote:
En wat is dan het OVERDUIDELIJKE signaal ?quote:Op zondag 31 december 2017 06:33 schreef AnoniemH het volgende:
[..]
Dat denk ik dus ook elke dag wel. Dan denk ik nee dit heeft geen zin meer en dan komt ze weer met een overduidelijk signaal dat het niet klaar is en dan doel ik dus op elkaar weekend zien etc. Ik begrijp er de ballen van.
Neen jongen, dat is het niet. Er is duidelijk al teveel gesproken. Door jou met haar en door jou met de mensen die hier reageren. Allemaal over details, En dan komen er irritaties met je vriendin, en wanhoop, en tevens met de Fokkers hier.quote:Op zondag 31 december 2017 06:25 schreef AnoniemH het volgende:
[..]
Wat je zegt wil ik ook. Nu is de vraag of zij dat wil maar dat wil ik dus in een gesprek vragen maar dan moet dat gesprek wel komen.
Dat ze zegt we kunnen teruggaan naar het begin van onze relatie en elkaar in het weekend zien (elk weekend dus). Dus jij naar mij en ik naar jou eventueel met de honden. Dan lijkt mij dat je wel iets wil proberen dus.quote:Op zondag 31 december 2017 06:34 schreef Maureentje het volgende:
[..]
En wat is dan het OVERDUIDELIJKE signaal ?
En wanneer heeft ze dat LETTERLIJK gezegd ?quote:Op zondag 31 december 2017 06:35 schreef AnoniemH het volgende:
[..]
Dat ze zegt we kunnen teruggaan naar het begin van onze relatie en elkaar in het weekend zien (elk weekend dus). Dus jij naar mij en ik naar jou eventueel met de honden. Dan lijkt mij dat je wel iets wil proberen dus.
Exact wat ik dacht. Dus als ze dinsdag niet komt ga ik gewoon daarheen en meld haar dit gewoon.quote:Op zondag 31 december 2017 06:35 schreef LeesFoknl het volgende:
[..]
Neen jongen, dat is het niet. Er is duidelijk al teveel gesproken. Door jou met haar en door jou met de mensen die hier reageren. Allemaal over details, En dan komen er irritaties met je vriendin, en wanhoop, en tevens met de Fokkers hier.
Laat haar zoveel mogelijk met rust !!!!!!!!! En zoek zo snel mogelijk werk. In welke vorm dan ook (terwijl je altijd naar beter werk kunt uitzien). Dat is wat er moet gebeuren. En al die details, regel ze. De mogelijkheden daartoe ken jij toch beter dan wij. Ga op de zolder met een bed en een straalkachel. Of in de berging. Of dat zij af en toe op haar werk overnacht. Word toch eens eindelijk praktisch, pragmatisch en kom met oplossingen. Ga werken want dan ben je ook niet thuis en dan heeft ze die uren tenminste rust. EN STOP MET PRATEN. Nogmaals, hoe meer jij nu praat, hoe minder kans dat ik je geef.
![]()
Zaterdagnacht dat had ik hierboven al getypt he. Misschien is dat je ontschoten.quote:Op zondag 31 december 2017 06:36 schreef Maureentje het volgende:
[..]
En wanneer heeft ze dat LETTERLIJK gezegd ?
Bedoel vrijdag op zaterdagquote:Op zondag 31 december 2017 06:36 schreef AnoniemH het volgende:
[..]
Zaterdagnacht dat had ik hierboven al getypt he. Misschien is dat je ontschoten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |