Hahahaha. Jij denkt dat zij ooit iets zal weggeven aan een ander? Dat mens is zo egoistiosch ingesteld als de pest. Heb soms het idee dat ze nog erger is dan een bill.quote:Op donderdag 28 december 2017 13:24 schreef Aggie46 het volgende:
Madi had een mooi jurkje.
Mevrouw van de VB moest het vragen waar ze dat jurkje vandaan had.
Welk jurkje? kheb er zoveellllll.
Was misschien in de sale, volgens Madi. Moest mevrouw daar maar eens kijken..
Madi, je bent nog erger dan erg,dat jurkje had je weg kunnen geven aan pleegdochter van Mevrouw
En maar stoken, stoken, stoken.quote:Op donderdag 28 december 2017 14:04 schreef Dotteke het volgende:
Madi blijft door gaan over Johan, ze vindt hem een dictator
Nou daar ken ik er nog meer van hier, Linda en Beau.
Weet ik wel, ben het met je eensquote:Op donderdag 28 december 2017 14:03 schreef Klapskaats het volgende:
[..]
Hahahaha. Jij denkt dat zij ooit iets zal weggeven aan een ander? Dat mens is zo egoistiosch ingesteld als de pest. Heb soms het idee dat ze nog erger is dan een bill.
Vergeet het klagen van Johan zelf niet.quote:Op donderdag 28 december 2017 14:05 schreef mazaru het volgende:
[..]
En maar stoken, stoken, stoken.
Dat heb ik ook met lInda... ik ben het ook niet altijd met haar eens. Maar DAT moet je accepteren.
Oneens zijn met Johan moet je niet accepteren, dat is heel anders
De regels van clubzuur zijn zo ontzettend ingewikkeld en veranderen steeds.
Ik hoop dat Baldr er eens achter komt dat Madi net zo is als Linda.quote:Op donderdag 28 december 2017 14:05 schreef mazaru het volgende:
[..]
En maar stoken, stoken, stoken.
Dat heb ik ook met lInda... ik ben het ook niet altijd met haar eens. Maar DAT moet je accepteren.
Oneens zijn met Johan moet je niet accepteren, dat is heel anders
De regels van clubzuur zijn zo ontzettend ingewikkeld en veranderen steeds.
Triest toch dat mensen zo hebberig kunnen zijn.quote:Op donderdag 28 december 2017 14:06 schreef Aggie46 het volgende:
[..]
Weet ik wel, ben het met je eens.Laten we er verder maar geen woorden aan besteden
Beetje stom dat hij dat nog niet doorheeft vind ikquote:Op donderdag 28 december 2017 14:06 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ik hoop dat Baldr er eens achter komt dat Madi net zo is als Linda.
Dat is ze niet, dus dat zal lastig worden.quote:Op donderdag 28 december 2017 14:06 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ik hoop dat Baldr er eens achter komt dat Madi net zo is als Linda.
Wat kijkt ze moeilijk.quote:Op donderdag 28 december 2017 14:16 schreef mazaru het volgende:
Allemachtig wat ziet dat kind er slecht uit
[ afbeelding ]
Zit ik ook op te wachten, of het moet geweest zijn toen ik weg was.quote:Op donderdag 28 december 2017 14:18 schreef mazaru het volgende:
Is de mail van de botenman al binnen?
Je heb geluk, ze gaat niet meer schilderen tegen geld, ze gaat alles voor niets doen zei ze gisterenquote:Op donderdag 28 december 2017 14:18 schreef Aggie46 het volgende:
Iemand Jose al in beeld gezien? Heb een foto van 3 flessenkittens gestuurd en ik las gisteren dat ze met kattenschaduwtekeningen (goed scrabblewoord) bezig was.
Ben benieuwd.Hier eten ze hun eerst portie echt eten.quote:Op donderdag 28 december 2017 14:19 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Je heb geluk, ze gaat niet meer schilderen tegen geld, ze gaat alles voor niets doen zei ze gisteren
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik heb kanker en verder ben ik gewoon dezelfde.
Sorry Giz, ik open nooit dus degene die wél opent mag ook de TT geven. Nogmaals excuus, alles is erg traag hier en ben dan veel te laat om te kunnen openen.quote:
Geen zin om weer alles te typenquote:
quote:Op donderdag 28 december 2017 01:29 schreef Zeyina het volgende:
[..]
Johan heeft gebeld met die man van de boot. Na wat heen en weer mag hij de boot houden tot half mei.
Johan heeft die man gevraagd of hij een mail wilt sturen met de mededeling dat hij hem op komt halen.
Die man had er niet echt zin in volgens mij, maar zei uiteindelijk. Ik zal er over denken, maar dan word het morgen want ik ben nu niet op kantoor
Ah jammer. Ik hoop dat hij nog komtquote:Op donderdag 28 december 2017 14:19 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Zit ik ook op te wachten, of het moet geweest zijn toen ik weg was.
Maar heb er eerlijk gezegd ook niets over gelezen
Wat een enorm schaduwschilderij van Madi zeg. Zag het gisteren voor het eerst. Ik zou mezelf toch écht niet zo groot boven mijn eigen bed willen hebben hoor.quote:
Of hij heeft er gewoon geen zin in. Hij was niet erg enthousiast over het idee om dat te doen.quote:Op donderdag 28 december 2017 14:27 schreef mazaru het volgende:
[..]
Ah jammer. Ik hoop dat hij nog komt
Dat mag toch niet daar? Zou ze alleen de inwoners bedoelen misschien? Ze gebruikt materialen en moet er toch altijd geld voor vragen?quote:Op donderdag 28 december 2017 14:19 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Je heb geluk, ze gaat niet meer schilderen tegen geld, ze gaat alles voor niets doen zei ze gisteren
quote:Op donderdag 28 december 2017 14:21 schreef Aggie46 het volgende:
[..]
Ben benieuwd.Hier eten ze hun eerst portie echt eten.aaah wat een mooie fotoSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Waarom zou dat niet mogen?quote:Op donderdag 28 december 2017 14:30 schreef Chea49 het volgende:
[..]
Dat mag toch niet daar? Zou ze alleen de inwoners bedoelen misschien? Ze gebruikt materialen en moet er toch altijd geld voor vragen?
Het was gezegd in frustratie, omdat al het geld daar er zo weer uitvliegt en ze geen zin meer heeft om voor een boel mensen daar geld te gaan verdienen, als het zo gaatquote:Op donderdag 28 december 2017 14:30 schreef Chea49 het volgende:
[..]
Dat mag toch niet daar? Zou ze alleen de inwoners bedoelen misschien? Ze gebruikt materialen en moet er toch altijd geld voor vragen?
Nou, ik denk daar anders over maar gelukkig is Johan hier niet alleen in. Hoorde Marjet straks nog de plekken aanwijzen waar ze allemaal gen..kt heeft en even later Romy 'laat je likken' zeggen.quote:Op donderdag 28 december 2017 14:24 schreef Raskolnikow het volgende:
Johan vind dat hij zich netjes gedraagt.
René vindt het best.quote:Op donderdag 28 december 2017 14:34 schreef Raskolnikow het volgende:
Jose komt bij Rene even melden dat de rekening van Wim voor hem is.
quote:Op donderdag 28 december 2017 14:35 schreef Zeyina het volgende:
[..]
René vindt het best.
Ze had dat gisteren trouwens ook al tegen hem gezegd en ze wilt ook de ¤ 50,- terug van René die ze had gegeven voor het huisje. Omdat ze er niet meer in mag komen
quote:Op donderdag 28 december 2017 14:16 schreef mazaru het volgende:
Allemachtig wat ziet dat kind er slecht uit
[ afbeelding ]
Misschien als ze geen geld heeft gebruikt van de BV voor de materialen maar dan is zij de enige die dingen maakt voor klanten en er helemaal niets voor vraagt. Snap ook niet goed waaróm ze dat zou gaan doen. Boos dat ze er te weinig aan overhoud en het meeste naar de BV zal gaan?quote:
Nee. Boos omdat iedereen die geen geld binnen brengt maar voortdurend geld uitgeeft van de BV, zonder overleg etc etc etcquote:Op donderdag 28 december 2017 14:37 schreef Chea49 het volgende:
[..]
Misschien als ze geen geld heeft gebruikt van de BV voor de materialen maar dan is zij de enige die dingen maakt voor klanten en er helemaal niets voor vraagt. Snap ook niet goed waaróm ze dat zou gaan doen. Boos dat ze er te weinig aan overhoud en het meeste naar de BV zal gaan?
Thank's, heb ik dan even gemist.quote:Op donderdag 28 december 2017 14:33 schreef Zeyina het volgende:
[..]
Het was gezegd in frustratie, omdat al het geld daar er zo weer uitvliegt en ze geen zin meer heeft om voor een boel mensen daar geld te gaan verdienen, als het zo gaat
Ze vindt het leuk om te doen, dan nog liever gratis maken voor mensen
Boos omdat er mensen zijn die niks doen. Als ze schilderijen wil weggeven dan kan dat volgens mij gewoon.quote:Op donderdag 28 december 2017 14:37 schreef Chea49 het volgende:
[..]
Misschien als ze geen geld heeft gebruikt van de BV voor de materialen maar dan is zij de enige die dingen maakt voor klanten en er helemaal niets voor vraagt. Snap ook niet goed waaróm ze dat zou gaan doen. Boos dat ze er te weinig aan overhoud en het meeste naar de BV zal gaan?
ik ook!quote:Op donderdag 28 december 2017 14:37 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Moest ineens hieraan denken. Mjin moeder was weg van ze.
Ja. Mag ook gewoon. Aannemen is een ander verhaal.quote:Op donderdag 28 december 2017 14:38 schreef Raskolnikow het volgende:
[..]
Boos omdat er mensen zijn die niks doen. Als ze schilderijen wil weggeven dan kan dat volgens mij gewoon.
Was dat bedoeld als opknapkosten? René heeft er tenslotte heel wat uurtjes lopen klussen. Maar alsnog erg kinderachtig van José. Eens gegeven blijft gegeven is mij geleerd.quote:Op donderdag 28 december 2017 14:35 schreef Zeyina het volgende:
[..]
René vindt het best.
Ze had dat gisteren trouwens ook al tegen hem gezegd en ze wilt ook de ¤ 50,- terug van René die ze had gegeven voor het huisje. Omdat ze er niet meer in mag komen
O, wat erg zeg!quote:Op donderdag 28 december 2017 14:37 schreef Zeyina het volgende:
Ach erme. Johan zijn 'ding' is maar steeds aan het kloppen. Wat is hij toch zielig.
Loopt hij al dagen over te klagen. Is hij dan echt zó lui dat hij niet eens zijn eigen handjes daarvoor kan gebruiken?
quote:Op donderdag 28 december 2017 14:21 schreef Aggie46 het volgende:
[..]
Ben benieuwd.Hier eten ze hun eerst portie echt eten.Wat een positief bericht vandaag! Ik roep het uit tot hét positiefst bericht van de dag!! Dank je wel Aggie46SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Sorry, las het net inderdaad. Dan snap ik het wel hoor.quote:Op donderdag 28 december 2017 14:38 schreef Zeyina het volgende:
[..]
Nee. Boos omdat iedereen die geen geld binnen brengt maar voortdurend geld uitgeeft van de BV, zonder overleg etc etc etc
Het had er ook mee te maken dat René steeds zei dat hij dat geld had gekregen als fooi omdat mensen hem zooooo lief vinden. Terwijl hij dat geld van José had gekregen.quote:Op donderdag 28 december 2017 14:40 schreef Chea49 het volgende:
[..]
Was dat bedoeld als opknapkosten? René heeft er tenslotte heel wat uurtjes lopen klussen. Maar alsnog erg kinderachtig van José. Eens gegeven blijft gegeven is mij geleerd.
De bv zou er aan mee moeten betalenquote:Op donderdag 28 december 2017 14:41 schreef snetje het volgende:
Linda en Johan zijn van mening dat Jose gewoon mee moet betalen....
quote:Op donderdag 28 december 2017 14:38 schreef Raskolnikow het volgende:
[..]
Boos omdat er mensen zijn die niks doen. Als ze schilderijen wil weggeven dan kan dat volgens mij gewoon.
Jeetjemina wat een gedoe opeens met José zeg.quote:Op donderdag 28 december 2017 14:39 schreef mazaru het volgende:
Er is een rekening binnengekomen voor tekeningen die aangevraagd zijn door Renee en Jose samen. Jose wil niet meer meebetalen omdat ze ruzie hebben. Renee mag hem nu alleen betalen maar komt 100 euro te kort.
Walgelijke heks die Jose
quote:Op donderdag 28 december 2017 14:21 schreef Aggie46 het volgende:
[..]
Ben benieuwd.Hier eten ze hun eerst portie echt eten.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
Awww
Zo lief en dan kom ik met een post van deze lelijke heks![]()
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een uitdaging 💖
Ja nogal.quote:Op donderdag 28 december 2017 14:44 schreef Raskolnikow het volgende:
Johan is ook flink aan het stoken nu.
leuke uiquote:Op donderdag 28 december 2017 14:44 schreef mazaru het volgende:
[..]![]()
![]()
Awww
Zo lief en dan kom ik met een post van deze lelijke heks![]()
[ afbeelding ]
Ja. Heeft haar ¤ 250,- gekostquote:Op donderdag 28 december 2017 14:44 schreef sjampoeh het volgende:
Heeft ze die caravan al betaald eigenlijk ? Ook zoiets achterlijks van beu
Stoken gaat stiekem, fluisterend op de vid. Johan zegt het hardop en recht in het gezicht. Dat is geen stoken dat is van je hart geen moordkuil maken.quote:Op donderdag 28 december 2017 14:44 schreef Raskolnikow het volgende:
Johan is ook flink aan het stoken nu.
Nou nee, Johan zegt het in een onderonsje tussen hem en Rene.quote:Op donderdag 28 december 2017 14:46 schreef mazaru het volgende:
[..]
Stoken gaat stiekem, fluisterend op de vid. Johan zegt het hardop en recht in het gezicht. Dat is geen stoken dat is van je hart geen moordkuil maken.
quote:Op donderdag 28 december 2017 14:41 schreef magnaal het volgende:
[..]
Wat een positief bericht vandaag! Ik roep het uit tot hét positiefst bericht van de dag!! Dank je wel Aggie46
Ah joh, haar tekeningen zijn mooi.Heb het zelf geprobeerd,maar heb er het geduld niet voor.Afwachten maar.quote:Op donderdag 28 december 2017 14:44 schreef mazaru het volgende:
[..]![]()
![]()
Awww
Zo lief en dan kom ik met een post van deze lelijke heks![]()
[ afbeelding ]
Een ouderenmiddagje.quote:Op donderdag 28 december 2017 14:46 schreef HiDiHo het volgende:
Wat is er straks? Er komen 30 mensen?
Ouderen middag.quote:Op donderdag 28 december 2017 14:46 schreef HiDiHo het volgende:
Wat is er straks? Er komen 30 mensen?
quote:
Ouderen middag.quote:Op donderdag 28 december 2017 14:46 schreef HiDiHo het volgende:
Wat is er straks? Er komen 30 mensen?
die oudjes die gisteren zich al enorm verheugden, zonder dat de utopianen t wistenquote:Op donderdag 28 december 2017 14:46 schreef HiDiHo het volgende:
Wat is er straks? Er komen 30 mensen?
Dat vond ik inderdaad niet erg aardig van Beau. Tenslotte heeft zij niets betaald voor dat ding maar gekregen van Bas.quote:Op donderdag 28 december 2017 14:44 schreef sjampoeh het volgende:
Heeft ze die caravan al betaald eigenlijk ? Ook zoiets achterlijks van beu
quote:
quote:Op donderdag 28 december 2017 14:47 schreef Zeyina het volgende:
[..]
Ouderen middag.
(Inclusief? ) Degene die Senna vergeten was iets te laten horen en die de bus al besteld hadden
quote:
behulpzame cosquote:Op donderdag 28 december 2017 14:48 schreef sjampoeh het volgende:
[..]
die oudjes die gisteren zich al enorm verheugden, zonder dat de utopianen t wisten
Ze had dat geld meebegroot in het nieuwe huisje.quote:Op donderdag 28 december 2017 14:49 schreef Chea49 het volgende:
[..]
Dat vond ik inderdaad niet erg aardig van Beau. Tenslotte heeft zij niets betaald voor dat ding maar gekregen van Bas.
Lang leve de gemotiveerde vrijwilligersquote:Op donderdag 28 december 2017 14:48 schreef sjampoeh het volgende:
[..]
die oudjes die gisteren zich al enorm verheugden, zonder dat de utopianen t wisten
Ze heeft er minuten lang naar staan staren toen ze hem opgehangen hadquote:Op donderdag 28 december 2017 14:28 schreef Chea49 het volgende:
[..]
Wat een enorm schaduwschilderij van Madi zeg. Zag het gisteren voor het eerst. Ik zou mezelf toch écht niet zo groot boven mijn eigen bed willen hebben hoor.
Die is idolaat van zichzelf.quote:Op donderdag 28 december 2017 14:50 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ze heeft er minuten lang naar staan staren toen ze hem opgehangen had
Ja. Logisch. Dat je er naar kijkt hoe het geworden is toch?quote:Op donderdag 28 december 2017 14:50 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ze heeft er minuten lang naar staan staren toen ze hem opgehangen had
Ik had dit juist helemaal niet van haar verwacht hoewel ze zelf in het begin al aangekondigd had een feeks te zijn als ze écht boos werd.quote:Op donderdag 28 december 2017 14:45 schreef magnaal het volgende:
[..]
Helaas had ik dit soort fratsen al in het begin verwacht..Ze acht zichzelf heel belangrijk..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |