FOK!forum / Muziek / Top 2000 Editie 2017 #120 Red Hot Chili Peppers!
Dagoduckdonderdag 28 december 2017 @ 12:09
icNbOF3.gif

Het is 25 december, negen uur. Zappen is zinloos. Dit is… de Radio 2 Top 2000. (geesh kon dat niet korter?) En dan gaat dit topic even helemaal los. 50000 posts in een weekje, daar lachen wij om. Wilde U altijd al weten dat Atomic Kitten Eternal Flame naakt heeft ingezongen? Of wilde U soms weten dat de drummer van de Beatles geen baard heeft? Het kan hier allemaal. Zelfs allerlei andere lollige feitjes passeren de revue. Wist U bijvoorbeeld dat Kayak stiekem altijd over een ‘Reverse Queen’ zong? Misschien bent U wel geïnteresseerd in familietaferelen tijdens “Waarom fluister ik jouw naam nog”. Het kan allemaal.
Babbel hier gewoon gezellig mee en leer dat dit het enige topic is waarbij bij het woord Lennon niet meteen aan een Beatle wordt gedacht en dat sommige mensen blijkbaar een Top 2000 kunnen overleven met 20 uur slaap. Want dit is de gezelligste reeks van het jaar.

Radio 2 Top 2000: Editie 2017
Het is alweer de negentiende editie van het grootste radio-evenement van de radio. Radio 2 draait 7 dagen lang de beste platen aldus het Nederlandse stemvee, vanaf eerste kerstdag tot het laatste uurtje in 2017. De 159 uur durende muzikale marathon is ook te volgen via de website van Radio 2.

Wat kunnen wij doen?
Meeluisteren en meeposten. En bovenal, stemmen. Natuurlijk zou de Top 2000 de Top 2000 niet zijn als er niet een hoop bagger in zou staan, dus wij hopen vooral dat jullie allemaal op Thuis van Marco B--- wacht nee doe dit toch maar niet.
Er gaat namelijk al zoveel moois uit, daarom mogen een paar pareltjes wel even aangehaald worden. Uiteraard was er de competitie van D. begin dit jaar met 80’s liedjes

Echo & The Bunnymen - The Killing Moon 9
Long John Baldry - (Walk Me Out In The) Morning Dew 8
Pet Shop Boys - Suburbia 8
SPOILER
Cameo - Word Up 7
Dead or Alive-You spin me round 7
Freddie Aguilar - Anak 7
George Harrison - Got my mind set on you 7
Kim Wilde - Kids In America 7
Leo Sayer - Orchard Road 7
Neneh Cherry – Buffalo Stance 7
Peter Schilling - Major Tom (Völlig losgelöst) 7
Roy Orbison - You Got It 7
Talk Talk - Living In Another World 7
The Romantics - What I Like About You 7
Tom Petty and the Heartbreakers - Refugee 7
Big Country - Chance 6
Depeche Mode - People are People 6
Duran Duran - Hungry Like The Wolf 6
Feargal Sharkey - A good heart 6
Jim Diamond - I Should have known better 6
Joan Jett and the Blackhearts - I Love Rock 'n Roll 6
John Cougar (Mellencamp) - Jack & Diane 6
Katrina & The Waves - Walking On Sunshine 6
Rufus & Chaka Khan - Ain't nobody 6
Split Enz - I hope I never 6
Vangelis - Chariots Of Fire 6
A flock of seagulls - I Ran 5
Asia - Heat Of The Moment 5
Berlin - Take my breath away 5
China Crisis - Wishfull Thinking 5
Crowded House - Better be home soon 5
Fiction Factory - Feels Like Heaven 5
Giorgio Moroder and Philip Oakey - Together in electric dreams 5
Grandmaster Flash – The Message 5
Hall & Oates - I can go for that 5
Jan Hammer – Crockett’s Theme 5
LL Cool J - I need love 5
Los Lobos – La Bamba 5
Madonna - Into The Groove 5
Marc Almond - Tears Run Rings 5
Murray Head - One Night In Bangkok 5
New Order - True Faith 5
Nick Cave and the Bad Seeds - The Mercy Seat 5
Nik Kershaw - The Riddle 5
Robbie Robertson - Somewhere Down The Crazy River 5
Tears For Fears - Mad World 5
The Housemartins - Caravan of Love 5
The J. Geils Band - Centerfold 5
The Korgis - Everybody's Got To Learn Sometime 5
The Specials - Too much too young 5
The Waterboys - Don't Bang the Drum 5
En dan kom ik nog even met wat persoonlijke Propaganda van 3 plaatjes die echt veeeeel te ver onderaan staan voor waar ze horen te staan. De eerste is Duel van Propaganda (1995 in 2016) waarvan ik gewoon even roep dat ie teveel genot is om de Top 2000 uit te zien gaan.

De tweede is misschien wel de belangrijkste. Strange Fruit van Billie Holiday (1989 in 2016) is het laatste vooroorlogse liedje in de lijst en gaat bovendien over een belangrijk onderwerp – die tekst is niet mis. Als je de lijst een beetje van zijn charme wil laten behouden stem je gewoon hierop. Punt.

De derde is Daydream Believer van de Monkees. Om twee redenen. Allereerst moet dat prutswerk I’m A Believer niet hun enige notering zijn. Ten tweede horen dit soort klassieke 60s acts weldegelijk ergens onderin de lijst rond te hangen. Dus waarom niet Daydream Believer van de Monkees (1987 in 2016)

Nog een ander ding wat vorig jaar punt van discussie was is de schandalig lage notering van 60's classics als A Whiter Shade of Pale en Nights In White Satin. Misschien niet zo nijpend als de vorige gevallen, maar dit zijn met recht legendarische platen die hun status van uberklassieker wat ons betreft toch niet mogen verliezen. Absoluut iets om over na te denken.

Wanneer?
Maandag 25 december 09:00 tot en met Zondag 31 december 23:59.

De lijst van 2017
Die is hier te bekijken!

Presentatie
De presentatie is dit jaar in handen van:
06.00 - 09.00 uur Gerard Ekdom
09.00 - 12.00 uur Bart Arens
12.00 - 14.00 uur Gijs Staverman
14.00 - 16.00 uur Annemieke Schollaardt
16.00 - 18.00 uur Ruud de Wild
18.00 - 20.00 uur Wouter van der Goes
20.00 - 22.00 uur Stefan Stasse
22.00 - 00.00 uur Jan-Willem Roodbeen
00.00 - 02.00 uur Evelien de Bruijn
02.00 - 04.00 uur Cielke Sijben
04.00 - 06.00 uur Frank van 't Hof

De Tunes O+
Bijna alle tunes zijn 'legendarische radiotunes' uit heden en vooral verleden. Ze zijn voor de eerste Radio 2 Top 2000 in 1999 opnieuw opgenomen door het Metropole Orkest o.l.v. Dick Bakker. De arrangementen zijn van Onno Krijn.

Helaas worden deze tunes niet meer zo vaak gebruikt als vroeger, maar... nog steeds hebben ze hun charme. Vooral 'de' Tune ( O+ ) blijft veelvuldig te horen. In een verneukte 2016 uitgave, dat dan weer wel. :r

Het gaat om de volgende tunes: aan het begin van ieder uur: Tommy Ouverture (The Who). Altijd aan het einde van het uur (overzicht): Swinging Olympia (Europarade) Verder worden gebruikt: Soul Coaxing, Guess what, Cute, Mannix, Babyface, The man.

*O* *G* *O* *G* *O* *G* *O*

Kabelfrequenties
Overzicht van verschillende steden:
http://www.frequenties.net/station/radio-2

FM-etherfrequenties
Friesland: 88.0 MHz en 92.9 MHz
Groningen: 88.0 MHz
Drenthe: 88.0 MHz
Overijssel: 88.0 MHz en 104.6 MHz
Gelderland: 88.2 MHz, 92.6 MHz en 104.6 MHz
Flevoland: 88.0 MHz en 92.6 MHz
Utrecht: 92.6 MHz
Noord-Holland: 92.6 MHz en 92.9 MHz
Zuid-Holland: 92.6 MHz
Zeeland: 92.6 MHz en 97.8 MHz
Noord-Brabant: 88.2 MHz en 92.6 MHz
Limburg: 88.2 MHz, 93.4 MHz en 97.2 MHz

Luisteren via internet:
http://icecast.omroep.nl/radio2-bb-mp3

*G* *G* *O* *G* *O* *G* *G*

http://www.radio2.nl/nieuws/id-6114-mannen-versus-vrouwen.html

De Top 2000 in beeld
Cultura 24:
Tussen Kerst en Oud & Nieuw 2017 zal NPO Cultura vast weer vanuit het Top 2000 Café iedere dag Top 2000 Visual Radio uitzenden. Verrijkt met clips van en informatie over artiesten en songs uit de Lijst der Lijsten. Gezelligheid met Gerrie, Mien en Joop in het cafe als Leentje Huizer voorbij komt, wie wil dat nu niet?

Nederland 3
Tijdens de Top 2000 kun je in de nachtelijke uurtjes hopelijk ook weer meekijken in de studio (en tot 2 uur in het cafe) via NPO3 tussen +/- 01.00 - 06.00 uur.

Website
http://www.nporadio2.nl/top2000/home

Etalagekanalen

Tevens vind je de Top 2000 dit jaar vast weer op de etalagekanalen van UPC, Ziggo (kanaal 13), Delta en Caiway, waar men Cultura24 1 op 1 naar omzet!

*O* *O* *G* *G* *G* *O* *O*

*G* *G* *O* *G* *O* *G* *G*

Vanaf wanneer stemmen?
De stemweek was van 1 t/m 8 december

Voor uitgebreide statistieken:
http://pino112.nl/top2000/
Pino, held! _O_

*O* *G* *O* *G* *O* *G* *O*

Spotify:
Open in Spotify de lijst der lijsten en luister daar een groot deel van de lijst terug! Op dit moment zijn de lijsten tot 2013 beschikbaar. http://www.radio2.nl/nieuws/id-4908/top-2000-spotify-app.html

Staat ie in de top 2000?
Hopelijk kunnen we ook dit jaar genieten van een site met schijtlollige gifjes waarin je kunt zien welke liedjes de lijst hebben gehaald. Als het goed is zijn dit er precies 2000. De site is online op www.staatieindetop2000.nl

Ook in 2017 hebben een aantal FOK!kers voor jou deze site afgespeurd en deze nieuwe nummers en afvallers gevonden:
SPOILER: Nieuwe nummers top 2000: 2017
Adele - Water Under The Bridge
Andre hazes jr. - leef
Arcade Fire - Everything Mow
Aretha Franklin – Think (blues brothers version)
Armin Van Buuren Feat. Josh Cumbee - Sunny Days
Barbra Streisand - Tell Him
Baz Luhrman - Everybody's free (to wear sunscreen)
The Beatles - Across the Universe
The Beatles - Don't Let Me Down
Benny Neyman - Waarom fluister ik je naam nog
Berlin - Take my breath away
Björk - Human Behaviour
BLOF Ft. Geike – Zoutelande
Bökkers - Catch & Release
The Cats - Times Were When
Chef's Special - Amigo
Chef's Special - Try Again
China Crisis - Wishful Thinking
Coldplay & Chainsmokers - Something Just Like This
Coldplay - Up&UP
DC Lewis - Mijn gebed
Dua Lipa - Be The One
Earth & Fire - Seasons
Ed Sheeran - Castle On The Hill
Ed Sheeran - Galway Girl
Ed Sheeran - Perfect
Ed Sheeran - Shape Of You
Elbow - Magnificent (She Says)
Fleetwood Mac - Black Magic Woman
George Michael - Freedom '90
George Michael - I Knew You Were Waiting
George Michael – Praying For Time
George Michael - You Have Been Loved
George Michael & Mary J. Blige - As
Guus Meeuwis - Proosten
Harry Styles - Sign Of The Times
Imagine Dragons - Believer
Imagine Dragons - Thunder
Imagine Dragons - Whatever It Takes
Inxs - Need You Tonight
J.J. Cale - Cajun Moon
James Arthur - Say You Won’T Let Go
John Mayer - In the blood
Kaleo – Way Down We Go
Katy Perry Feat. Skip Marley - Chained To The Rhythm
Kayak - Starlight Dancer
Linkin Park - Numb
Linkin Park - One More
LP - Lost On You
Luis Fonsi & Daddy Yankee - Despacito
Madonna - Papa Don'T Preach
Martin Garrix Feat. Bebe Rexha - In The Name Of Love
Marvin Gaye & Tammi Terrell - Ain'T No Mountain High Enough
Metallica - The Unforgiven II
Metallica - Whiskey In The Jar
Michael Kiwanuka - Cold Little Heart
Michael Kiwanuka - Love And Hate
Muse - Feeling Good
Niall Horan - This Town
Nothing But Thieves - Amsterdam
Nothing But Thieves-Sorry
P!Nk - What About Us
Pink Floyd - Arnold Layne
Portugal. The Man - Feel It Still
Queens Of The Stone Age - Make It Wit Chu
Rammstein - Mutter
Robert Miles - Children
Rolling Stones – The Last Time
Rolling Stones – Time Waits For No One
Ronan Keating - When you say nothing at all
Rowwen Hèze - De Neus Umhoeg
Sam Smith - Writing's on the wall
Sandy Coast - True Love That'S A Wonder
Sia Feat. Kendrick Lamar - The Greatest
Spandau Ballet - True
Spinvis - Kom Terug
Tame Impala - The Less I Know The Better
Tears for fears - Mad World
Tom Petty - A Face In The Crowd
Tom Petty - Free Fallin'
Tom Petty - I Won'T Back Down
Tom Petty - Into The Great Wide Open
Tom Petty - Learning To Fly
Tom Petty - Mary Jane'S Last Dance
Tom Petty - Refugee
T'Pau - China in your Hand
The Weeknd feat. Daft Punk - I Feel It Coming
Wham! – Club Tropicana
Young Gun Silver Fox – Long Way Back
Zucchero - Diamante
SPOILER: OUT in 2017
# vorig jaar + artiest + titel
1999 - Maroon 5 & Christina Aguilera Moves like Jagger
1997 - Anouk Modern world
1992 - The Kooks Naïve
1989 - Billie Holiday Strange Fruit
1986 - David Gray Babylon
1983 - Q65 Ann
1982 - The Weeknd Can’t feel my face
1979 - Jan Smit Als de morgen is gekomen
1976 - The Walker Brothers The Sun Ain't Gonna Shine Anymore
*1975 - The Osmonds Crazy Horses
*1970 - Volumia! Hou me vast
1968 - Crosby, Stills, Nash & Young Helpless
1966 - Nancy Sinatra These Boots Are Made for Walkin'
*1963 - The Righteous Brothers You've Lost That Lovin' Feelin'
1959 - Lenny Kravitz It ain't over 'till it's over
1957 - The Doors The Crystal Ship
1951 - The Script For the first time
1949 - Ben Howard The fear
1945 - XTC Making plans for Nigel
1942 - Coldplay Atlas
*1940 The Byrds Turn! Turn! Turn! (to everything there is a season)
1934 Booker T. & the M.G.'s Green Onions
1931 Caro Emerald Back it up
1927 Nielson & Miss Montreal Hoe
1926 Maître Gims J'me tire
1925 Jack Johnson Sitting, Waiting, Wishing
1923 3JS Geloven in het leven
1922 Janis Joplin Try (just a little bit harder)
1920 ZZ Top Legs
1909 Stevie Wonder Master Blaster (Jammin')
*1905 Clouseau Passie
1901 The Who Who are you
1900 Joe Cocker Summer in the city
1898 Eva De Roovere Fantastig toch
1894 Joy Division Transmission
*1892 Vaya Con Dios What's a Woman
1891 Julien Clerc This Melody
1883 Van Dik Hout Laat het los
1880 Paul de Leeuw Ik wil niet dat je liegt
*1877 The Mavericks Dance the Night Away
1876 Michael Bublé It's a beautiful day
1875 David Bowie Blue Jean
*1872 Johnny Guitar Watson A Real Mother for Ya
1871 Handsome Poets Sky on fire
1866 Jett Rebel Tonight
1864 Swedish House Mafia Don't you worry child
*1862 Dave Berry This Strange Effect
1852 John Mayer Who Says
1849 Rod Stewart You're in My Heart
1847 Deep Blue Something Breakfast at Tiffany's
1838 Village People Y.M.C.A.
1836 Backstreet Boys As Long As You Love Me
1829 U2 Walk on
1813 - Chef'Special On Shoulders
1812 - Bob Dylan Subterranean Homesick Blues
1805 - Ellie Goulding Love Me like You Do
1801 - U2 Every Breaking Wave
1796 - Pussycat Mississippi
1794 - Dotan Fall
1789 - Simply Red Home
1779 - Reamonn Supergirl
*1774 - Dusty Springfield I Close My Eyes (And Count To Ten)
1772 - Sam Hunt Take Your Time
1771 - Prince I Could Never take the place of your man
1770 - N. Rateliff & The Night Sweats SOB
1765 - The Clash - Rock the Casbah
1761 - Prince - Alphabet Street
1737 - Paul Simon - Boy in the Bubble
1723 - Amy Winehouse - Our day will come
*1721 - The Pointer Sisters - Fire
1720 - Outkast - Ms Jackson
*1711 - The Trammps - Shout
1708 - Rihanna, K.West & P.McCartney - FourFiveSeconds
1647 - Kovacs - My Love
1645 - Emeli Sandé - Read All about it
1641 - Racoon - Brick by Brick
1638 - De Staat - Fantastic Journey...
1584 - The common linnets - we don't make the wind blow
1543 - Robin Thicke - Blurred Lines
*1528 - Willeke Alberti - Telkens Weer
1443 - Major Lazor - Lean On
1378 - Prince - Controversy
1365 - Prince - If I was your girlfriend
1288 - Justin Bieber - What Do You Mean?
1268 - Prince - The Most Beautiful Girl in the World
1144 - David Bowie - Where are we now
1137 - Dotan - Hungry

*Stond sinds 1999 altijd in de lijst
Nog wat classics:
SPOILER
FOK!Miss-Top 2000 van 2017 is houdjemond! defaultUserIcon.png die de lijst zelf op is gaan halen in het Top 2000-café!
SPOILER
20171219_164446.jpg
En Annemieke gaf vanaf de wachtplaats buiten de groetjes door aan ArnieAlberts! :D
SPOILER
20171227_173525.jpg
De lijst door de jaren heen:
NbYC3LQ.png

15foxv8.jpg
Mexicanobakkerdonderdag 28 december 2017 @ 12:10
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:08 schreef djenneke het volgende:

[..]

Iemand die een poging doet tot Nederlands. Maar eigenlijk gewoon gezakt is voor zijn inburgeringscursus.
Famke Louise staat toch niet in de Top 2000?
Dagoduckdonderdag 28 december 2017 @ 12:10
Gvd, pas ik de vorige TT aan ipv. een nieuw topic te openen :'(
djennekedonderdag 28 december 2017 @ 12:10
Gijs, je mag nu je ding doen van me hoor ^O^

Kom er maar doorheen
noodgangdonderdag 28 december 2017 @ 12:10
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:10 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Famke Louise staat toch niet in de Top 2000?
Dat is wel een gemis idd!
djennekedonderdag 28 december 2017 @ 12:10
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:10 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Famke Louise staat toch niet in de Top 2000?
Dat was ze toch zojuist?
ieniminimuisdonderdag 28 december 2017 @ 12:10
Wie is Famke Louise?
Zorrodonderdag 28 december 2017 @ 12:10
quote:
9s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:10 schreef Dagoduck het volgende:
Gvd, pas ik de vorige TT aan ipv. een nieuw topic te openen :'(
Hoe heb jij ooit dat blauwe kleurtje verdiend?

:+
ascodonderdag 28 december 2017 @ 12:10
Not this shit again
Dagoduckdonderdag 28 december 2017 @ 12:11
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:10 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Famke Louise staat toch niet in de Top 2000?
Jawel, op plek 1000, VROEM VROEM de lijst doormidden.
ascodonderdag 28 december 2017 @ 12:11
Oh dit wel natuurlijk
djennekedonderdag 28 december 2017 @ 12:11
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:10 schreef ieniminimuis het volgende:
Wie is Famke Louise?
Jacques Brel
SonicVolcanodonderdag 28 december 2017 @ 12:11
Jaaaaaaa
Zorrodonderdag 28 december 2017 @ 12:11
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:10 schreef ieniminimuis het volgende:
Wie is Famke Louise?
Niet vragen! ik ken ze ook niet, maar ik geloof dat ik daar heel blij mee mag zijn. Dus dat wil ik zo houden.
Mexicanobakkerdonderdag 28 december 2017 @ 12:11
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:10 schreef ieniminimuis het volgende:
Wie is Famke Louise?
Hamlapjesdonderdag 28 december 2017 @ 12:11
Midnight Oil _O_
houdjemonddonderdag 28 december 2017 @ 12:11
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:10 schreef ieniminimuis het volgende:
Wie is Famke Louise?
Niet doen.

Vroom :(
ieniminimuisdonderdag 28 december 2017 @ 12:11
Ik heb al genoeg gezien.
laxus13donderdag 28 december 2017 @ 12:11
quote:
:r
Zorrodonderdag 28 december 2017 @ 12:11
Ik vind het alleen jammer dat hij zo achterlijk zingt in de coupletjes.
Mexicanobakkerdonderdag 28 december 2017 @ 12:11
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:11 schreef laxus13 het volgende:

[..]

Heb je effe gevinkt?
Dagoduckdonderdag 28 december 2017 @ 12:11
quote:
6s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:10 schreef Zorro het volgende:

[..]

Hoe heb jij ooit dat blauwe kleurtje verdiend?

:+
Ze kunnen me beter rood maken, past wat meer bij als SLAYER straks langskomt in de lijst.
Hamlapjesdonderdag 28 december 2017 @ 12:12
Ooit op de middelbare nog een presentatie gedaan over Midnight Oil. Doe met deze informatie wat je leuk vindt.
houdjemonddonderdag 28 december 2017 @ 12:12
*O* *O* *O*
ascodonderdag 28 december 2017 @ 12:12
quote:
Doe dan gewoon friet ofzo.
Zorrodonderdag 28 december 2017 @ 12:12
quote:
6s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:11 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

Ze kunnen me beter rood maken, past wat meer bij als SLAYER straks langskomt in de lijst.
rVdy32c.gif
Mexicanobakkerdonderdag 28 december 2017 @ 12:12
Wittemannenmuziek.
Metalfreakdonderdag 28 december 2017 @ 12:12
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:10 schreef ieniminimuis het volgende:
Wie is Famke Louise?
Iemand die twijfelt tussen het kopen van een Bentley en een Honda. Oftewel, ze moet eerst eens even goed nagaan wat ze precies in een auto zoekt alvorens een keuze te maken.
laxus13donderdag 28 december 2017 @ 12:12
Weeral 80's genot O+
djennekedonderdag 28 december 2017 @ 12:12
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:12 schreef Hamlapjes het volgende:
Ooit op de middelbare nog een presentatie gedaan over Midnight Oil. Doe met deze informatie wat je leuk vindt.
Is heel weinig ook goed? :)
Taglianodonderdag 28 december 2017 @ 12:12
Zo, daar zijn we weer
MarijeHdonderdag 28 december 2017 @ 12:12
^O^ *O* *O*
Dagoduckdonderdag 28 december 2017 @ 12:13
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:11 schreef laxus13 het volgende:

[..]

:r
Kan niet haten ik ben rich! Misschien koop ik wel een Bentley, misschien koop ik wel een Honda!
Evenstardonderdag 28 december 2017 @ 12:13
Road Trippin lekker veel gedraaid tijdens USA road trip(s) _O_ Even volume harder zetten zo :D
datismijnmeningdonderdag 28 december 2017 @ 12:13
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:12 schreef Metalfreak het volgende:

[..]

Iemand die twijfelt tussen het kopen van een Bentley en een Honda. Oftewel, ze moet eerst eens even goed nagaan wat ze precies in een auto zoekt alvorens een keuze te maken.
Met een jakka met bontkraag _O_
Muzikaal hoogstandje _O_
SonicVolcanodonderdag 28 december 2017 @ 12:13
Deze band heeft dus prachtige albums gemaakt :)
laxus13donderdag 28 december 2017 @ 12:13
quote:
6s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:13 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

Kan niet haten ik ben rich! Misschien koop ik wel een Bentley, misschien koop ik wel een Honda!
Deze tekst alleen al :')
Kopikodonderdag 28 december 2017 @ 12:13
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:12 schreef Mexicanobakker het volgende:
Wittemannenmuziek.
Mwah... :)
Zorrodonderdag 28 december 2017 @ 12:13
Allemaal:
How can we dance
When our earth is turning
How do we sleep
While our beds are burning
djennekedonderdag 28 december 2017 @ 12:13
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:12 schreef Tagliano het volgende:
Zo, daar zijn we weer
Jullie weer? Welkom :P
Mexicanobakkerdonderdag 28 december 2017 @ 12:13
quote:
6s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:13 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

Kan niet haten ik ben rich! Misschien koop ik wel een Bentley, misschien koop ik wel een Honda!
Misschien koop ik wel een Bentley
Misschien koop ik wel een Honda
In m'n jakka met bontkraag
Rijdend naar de Fashion Week
Vroom, vroom, vroom, vroom
Vroom, vroom, vroom, vroom

Goede tekst.
houdjemonddonderdag 28 december 2017 @ 12:14
quote:
6s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:13 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

Kan niet haten ik ben rich! Misschien koop ik wel een Bentley, misschien koop ik wel een Honda!
Rijst met honing alles.
Ceedonderdag 28 december 2017 @ 12:14
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:12 schreef Hamlapjes het volgende:
Ooit op de middelbare nog een presentatie gedaan over Midnight Oil. Doe met deze informatie wat je leuk vindt.
Staat genoteerd.
SonicVolcanodonderdag 28 december 2017 @ 12:14
Peter is wel een baas en een podiumbeest _O_
ieniminimuisdonderdag 28 december 2017 @ 12:14
quote:
6s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:13 schreef Zorro het volgende:
Allemaal:
How can we dance
When our earth is turning
How do we sleep
While our beds are burning
Mijn bed staat niet in de fik, gelukkig.
patatdonderdag 28 december 2017 @ 12:14
Jaaa deze is ook tof ^O^
Mexicanobakkerdonderdag 28 december 2017 @ 12:14
quote:
1s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:14 schreef houdjemond het volgende:

[..]

Rijst met honing alles.
Ik flex op je bitch he.
Zorrodonderdag 28 december 2017 @ 12:15
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:14 schreef ieniminimuis het volgende:

[..]

Mijn bed staat niet in de fik, gelukkig.
Maar het gaat er heet aan toe? :P
Mani89donderdag 28 december 2017 @ 12:15
Jaaaaaa O+
Dagoduckdonderdag 28 december 2017 @ 12:15
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:13 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Misschien koop ik wel een Bentley
Misschien koop ik wel een Honda
In m'n jakka met bontkraag
Rijdend naar de Fashion Week
Vroom, vroom, vroom, vroom
Vroom, vroom, vroom, vroom

Goede tekst.
Zeker, sterk tweede gedeelte ook.

Misschien koop ik wel wat ice
Misschien koop ik wel jouw wife
Ik wil geen honing met rijst
Wil m'n champagne met ice
In het begin was het niks
Maar nu flex ik op je bitch
Al die jongens op m'n lip
Kan niet haten, ik ben rich
Mexicanobakkerdonderdag 28 december 2017 @ 12:15
Dat einde is wel genot.
(en nee niet omdat ie dan is afgelopen)

Road Trippin O+
houdjemonddonderdag 28 december 2017 @ 12:15
Jaaa O+ O+ O+
Mani89donderdag 28 december 2017 @ 12:15
Deze mag veel hoger.
noodgangdonderdag 28 december 2017 @ 12:15
O+ O+
ieniminimuisdonderdag 28 december 2017 @ 12:15
quote:
6s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:15 schreef Zorro het volgende:

[..]

Maar het gaat er heet aan toe? :P
Nooit.
Ceedonderdag 28 december 2017 @ 12:15
Wowwwwww O+
Deze tijdens roadtrip USA draaien, genot. O+
djennekedonderdag 28 december 2017 @ 12:15
quote:
6s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:15 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

Zeker, sterk tweede gedeelte ook.

Misschien koop ik wel wat ice
Misschien koop ik wel jouw wife
Ik wil geen honing met rijst
Wil m'n champagne met ice
In het begin was het niks
Maar nu flex ik op je bitch
Al die jongens op m'n lip
Kan niet haten, ik ben rich
Ik snap het niet :')
laxus13donderdag 28 december 2017 @ 12:15
O+ O+ O+
Mexicanobakkerdonderdag 28 december 2017 @ 12:15
quote:
6s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:15 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

Zeker, sterk tweede gedeelte ook.

Misschien koop ik wel wat ice
Misschien koop ik wel jouw wife
Ik wil geen honing met rijst
Wil m'n champagne met ice
In het begin was het niks
Maar nu flex ik op je bitch
Al die jongens op m'n lip
Kan niet haten, ik ben rich
Ik stel voor dat we haar de nobelprijs voor de literatuur geven.
Taglianodonderdag 28 december 2017 @ 12:15
_O_
houdjemonddonderdag 28 december 2017 @ 12:15
quote:
6s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:14 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Ik flex op je bitch he.
Pas je op want mijn sannie is verraderlijk :{w
Hamlapjesdonderdag 28 december 2017 @ 12:16
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:12 schreef djenneke het volgende:

[..]

Is heel weinig ook goed? :)
Zolang je dat maar leuk vindt ;)
Metalfreakdonderdag 28 december 2017 @ 12:16
quote:
6s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:13 schreef Zorro het volgende:
Allemaal:
How can we dance
When our earth is turning
How do we sleep
While our beds are burning
Dat ging over het "afpakken" van land van de Aboriginals toch? Ik vind het niet gek, tuig, die Aboriginals... :r Maar het is het grote nationale trauma van Australië waar je absoluut geen afwijkende mening over mag hebben (waag het je niet daar dat onderwerp aan te snijden...) :X
Zorrodonderdag 28 december 2017 @ 12:16
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:15 schreef ieniminimuis het volgende:

[..]

Nooit.
:{
Geeft aai over bol
MarijeHdonderdag 28 december 2017 @ 12:16
Red Hot Chili Peppers ^O^ O+
djennekedonderdag 28 december 2017 @ 12:16
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:16 schreef Hamlapjes het volgende:

[..]

Zolang je dat maar leuk vindt ;)
Niks is best te waarderen op dit moment :P
Hamlapjesdonderdag 28 december 2017 @ 12:16
Road Trippin' O+
ieniminimuisdonderdag 28 december 2017 @ 12:16
Het wordt nodig tijd dat ik bejaard word en dan kan schreeuwen hoe stom de wereld van nu is en dat vroeger de muziek beter was.
ascodonderdag 28 december 2017 @ 12:16
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:15 schreef Cee het volgende:
Wowwwwww O+
Deze tijdens roadtrip USA draaien, genot. O+
In Mei mag ik weer. _O_
houdjemonddonderdag 28 december 2017 @ 12:17
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:16 schreef ieniminimuis het volgende:
Het wordt nodig tijd dat ik bejaard word en dan kan schreeuwen hoe stom de wereld van nu is en dat vroeger de muziek beter was.
Doe ik op mijn 28ste al gewoon hoor.
ieniminimuisdonderdag 28 december 2017 @ 12:17
quote:
6s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:16 schreef Zorro het volgende:

[..]

:{
Geeft aai over bol
Nergens voor nodig.
Baas in eigen bed enzo.
Symphonicdonderdag 28 december 2017 @ 12:17
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:13 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Misschien koop ik wel een Bentley
Misschien koop ik wel een Honda
In m'n jakka met bontkraag
Rijdend naar de Fashion Week
Vroom, vroom, vroom, vroom
Vroom, vroom, vroom, vroom

Goede tekst.
ik ben er stil van......
Mexicanobakkerdonderdag 28 december 2017 @ 12:17
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:15 schreef djenneke het volgende:

[..]

Ik snap het niet :')
Nou ze heeft veel geld maar weet niet wat ze ervan moet kopen, maar wil geen honing met rijst (waarom weet ik ook niet), maar wil champagne en alleen maar met ijs. Daardoor kan ze iedereen krijgen, door alle champagne.

...oke misschien is het een wat onlogische tekst. Ik zal Paskal Jakobsen om duiding vragen
Dagoduckdonderdag 28 december 2017 @ 12:17
Road Trippin' _O_
djennekedonderdag 28 december 2017 @ 12:17
quote:
1s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:17 schreef houdjemond het volgende:

[..]

Doe ik op mijn 28ste al gewoon hoor.
Dat is niet best :D
Evenstardonderdag 28 december 2017 @ 12:17

O+
Mexicanobakkerdonderdag 28 december 2017 @ 12:18
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:16 schreef ieniminimuis het volgende:
Het wordt nodig tijd dat ik bejaard word en dan kan schreeuwen hoe stom de wereld van nu is en dat vroeger de muziek beter was.
Dat doe ik nu al (al wordt er prima muziek gemaakt, dit jaar het album van Vile en Barnett O+ )
Dagoduckdonderdag 28 december 2017 @ 12:18
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:16 schreef Metalfreak het volgende:

[..]

Dat ging over het "afpakken" van land van de Aboriginals toch? Ik vind het niet gek, tuig, die Aboriginals... :r Maar het is het grote nationale trauma van Australië waar je absoluut geen afwijkende mening over mag hebben (waag het je niet daar dat onderwerp aan te snijden...) :X
:')
Ceedonderdag 28 december 2017 @ 12:18
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:16 schreef asco het volgende:

[..]

In Mei mag ik weer. _O_
Jaloers tot op het bot. Wat wordt de route?
noodgangdonderdag 28 december 2017 @ 12:18
Ohja je kunt ook door de outro heenlullen
Ceedonderdag 28 december 2017 @ 12:18
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:16 schreef ieniminimuis het volgende:
Het wordt nodig tijd dat ik bejaard word en dan kan schreeuwen hoe stom de wereld van nu is en dat vroeger de muziek beter was.
Oh die fase zit ik midden in.
ascodonderdag 28 december 2017 @ 12:18
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:17 schreef Kyran het volgende:
[ afbeelding ]

O+
Death Valley, Sand Dunes, Dantes View _O_ _O_ O+
djennekedonderdag 28 december 2017 @ 12:18
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:17 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Nou ze heeft veel geld maar weet niet wat ze ervan moet kopen, maar wil geen honing met rijst (waarom weet ik ook niet), maar wil champagne en alleen maar met ijs. Daardoor kan ze iedereen krijgen, door alle champagne.

...oke misschien is het een wat onlogische tekst. Ik zal Paskal Jakobsen om duiding vragen
:D Die snapt het zelf ook nooit :')
Mexicanobakkerdonderdag 28 december 2017 @ 12:18
Daar is Paskal al voor wat duiding.
Hamlapjesdonderdag 28 december 2017 @ 12:18
Hier mag je van mij dan wel weer doorheen lullen Gijs
Evenstardonderdag 28 december 2017 @ 12:18
Gijs kut hoer .....
Dagoduckdonderdag 28 december 2017 @ 12:19
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:17 schreef Kyran het volgende:
[ afbeelding ]

O+
Onze remmen waren oververhit toen we bij Death Valley de berg af de vallei in reden. Genot.
Ajacied422donderdag 28 december 2017 @ 12:19
Jongens, zingen maar.

ALLES IS LIEFDE VOOR WIE DAT WIL EN WIE NOG DURFT TE DROMEN OVER WONDERLIJKE PRINSEN OP WITTE PERDEN.
SonicVolcanodonderdag 28 december 2017 @ 12:19
Gijs heeft mijn fiat om elk Bluf lied vol te lullen :)
Meike26donderdag 28 december 2017 @ 12:19
Nou gijs, vooruit...doorlullen jij !
ieniminimuisdonderdag 28 december 2017 @ 12:19
Niet alles is liefde.
Er zijn maar weinig dingen echt liefde.
Dat jullie het weten.
houdjemonddonderdag 28 december 2017 @ 12:19
Mindere van Blof dit.
Evenstardonderdag 28 december 2017 @ 12:19
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:18 schreef asco het volgende:

[..]

Death Valley, Sand Dunes, Dantes View _O_ _O_ O+
^O^ *O*
djennekedonderdag 28 december 2017 @ 12:19
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:18 schreef Kyran het volgende:
Gijs kut hoer .....
Dat is echt niet aardig.
Rellende_Rotscholierdonderdag 28 december 2017 @ 12:19
Paar goede nummers achter elkaar, moet Blof daarna weer de boel komen verneuken.
patatdonderdag 28 december 2017 @ 12:19
Nou praat ie niet he :{
Mexicanobakkerdonderdag 28 december 2017 @ 12:19
quote:
1s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:19 schreef houdjemond het volgende:
Mindere van Blof dit.
Vind dit samen met Hou Vol Hou Vast de enige die aan te horen is van na 2003.

Nog steeds matig en die film is :')
djennekedonderdag 28 december 2017 @ 12:19
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:19 schreef ieniminimuis het volgende:
Niet alles is liefde.
Er zijn maar weinig dingen echt liefde.
Dat jullie het weten.
Liefde bestaat niet.
Dagoduckdonderdag 28 december 2017 @ 12:19
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:18 schreef noodgang het volgende:
Ohja je kunt ook door de outro heenlullen
Hij doet het ook door de/het intro van BLØF, beter toch.
ascodonderdag 28 december 2017 @ 12:19
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:18 schreef Cee het volgende:

[..]

Jaloers tot op het bot. Wat wordt de route?
Vancouver - Seattle (trein) rest auto Seattle - Yellowstone - Salt Lake City - Moab - Page -en dan nog een week in Las Vegas _O_
laxus13donderdag 28 december 2017 @ 12:20
Deze Bluf is nog te doen
Dwersdrieverdonderdag 28 december 2017 @ 12:20
Vergelijk de poëzie en het warme stemgeluid van Brel nou eens met dit. Het verschil is immens.
SonicVolcanodonderdag 28 december 2017 @ 12:20
Love Actually tho _O_
Hamlapjesdonderdag 28 december 2017 @ 12:20
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:16 schreef ieniminimuis het volgende:
Het wordt nodig tijd dat ik bejaard word en dan kan schreeuwen hoe stom de wereld van nu is en dat vroeger de muziek beter was.
Ik ben 21 en heb daar al last van :')
djennekedonderdag 28 december 2017 @ 12:20
quote:
1s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:19 schreef houdjemond het volgende:
Mindere van Blof dit.
Nog minder?
Evenstardonderdag 28 december 2017 @ 12:20
quote:
10s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:19 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

Onze remmen waren oververhit toen we bij Death Valley de berg af de vallei in reden. Genot.
Remmen op motor dan ook dodo! :P

De Camaro SS convertible had nergens last van /patsermodeoff
ieniminimuisdonderdag 28 december 2017 @ 12:20
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:19 schreef djenneke het volgende:

[..]

Liefde bestaat niet.
Alles is hedonisme was een betere titel geweest.
djennekedonderdag 28 december 2017 @ 12:20
quote:
7s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:20 schreef SonicVolcano het volgende:
Love Actually tho _O_
Ik kon twee minuten naar die film kijken. Toen was het wel genoeg geweest.
Zorrodonderdag 28 december 2017 @ 12:21
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:19 schreef djenneke het volgende:

[..]

Liefde bestaat niet.
Ik hoorde gisteren anders nog een kikker Love Is All roepen
djennekedonderdag 28 december 2017 @ 12:21
quote:
6s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:21 schreef Zorro het volgende:

[..]

Ik hoorde gisteren anders nog een kikker Love Is All roepen
Dat zegt wel genoeg lijkt me zo.
Metalfreakdonderdag 28 december 2017 @ 12:21
quote:
7s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:18 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

:')
Heb het zelf meegemaakt: ik stelde een (witte) australier een vraag hierover, hij was ineens tot op het bot beledigd aldus hemzelf...

Het enige dat die Aboriginals doen is 's morgens een uitkering krijgen, daarmee rechtstreeks naar de drankshop lopen om daar drank in te slaan, te gaan zuipen, daar niet tegen kunnen en vervolgens overlast veroorzaken overal en nergens.
Ceedonderdag 28 december 2017 @ 12:21
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:19 schreef asco het volgende:

[..]

Vancouver - Seattle (trein) rest auto Seattle - Yellowstone - Salt Lake City - Moab - Page -en dan nog een week in Las Vegas _O_
Goddamnit.

Ik mag aannemen dat ik je niet hoef te adviseren naar Antelope Canyon te gaan als je in Page bent, omdat je er al een keer geweest bent? :) Mocht je er nog niet geweest zijn: ga er naar toe, ik beveel het je.

Vancouver: Capilano Suspension bridge (als je tijd hebt).
datismijnmeningdonderdag 28 december 2017 @ 12:21
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:16 schreef ieniminimuis het volgende:
Het wordt nodig tijd dat ik bejaard word en dan kan schreeuwen hoe stom de wereld van nu is en dat vroeger de muziek beter was.
Ik ben 24, mijn generatie is verrot :N
djennekedonderdag 28 december 2017 @ 12:22
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:21 schreef datismijnmening het volgende:

[..]

Ik ben 24, mijn generatie is verrot :N
Ben jij al 24? :o
Mexicanobakkerdonderdag 28 december 2017 @ 12:22
Had deze drummer een baard?
laxus13donderdag 28 december 2017 @ 12:22
HennieGod _O_
Meike26donderdag 28 december 2017 @ 12:22
Jaaa deze is heerlijk fout !
Zorrodonderdag 28 december 2017 @ 12:22
Wat mooi gedrumd :)
Rellende_Rotscholierdonderdag 28 december 2017 @ 12:22
Typisch Top2000-nummertje dit.
datismijnmeningdonderdag 28 december 2017 @ 12:22
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:17 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Nou ze heeft veel geld maar weet niet wat ze ervan moet kopen, maar wil geen honing met rijst (waarom weet ik ook niet), maar wil champagne en alleen maar met ijs. Daardoor kan ze iedereen krijgen, door alle champagne.

...oke misschien is het een wat onlogische tekst. Ik zal Paskal Jakobsen om duiding vragen
Zoveel verdiend ze niet hoor.
2000 hoorde ik. startsalaris van iemand die uit de uni komt rollen
Ceedonderdag 28 december 2017 @ 12:22
Bulletje!
Mexicanobakkerdonderdag 28 december 2017 @ 12:22
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:22 schreef djenneke het volgende:

[..]

Ben jij al 24? :o
Even oud als ik dus. 1993-genot
Dagoduckdonderdag 28 december 2017 @ 12:22
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:20 schreef Kyran het volgende:

[..]

Remmen op motor dan ook dodo! :P

De Camaro SS convertible had nergens last van /patsermodeoff
Ja weten wij veel hoe dat werkt bij een automaat.
Zorrodonderdag 28 december 2017 @ 12:22
House for Sail
Evenstardonderdag 28 december 2017 @ 12:23
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:19 schreef asco het volgende:

[..]

Vancouver - Seattle (trein) rest auto Seattle - Yellowstone - Salt Lake City - Moab - Page -en dan nog een week in Las Vegas _O_
Yellowstone .... fuck man dat wil ik zo graag zien.

In 2015 rondje south-west gedaan, inclusief Moab en Page. Vorig jaar north-west, inclusief Seattle, Vancouver, Banff/Jasper en heel stuk Oregon en Glacier, maar Yellowstone past steeds net niet in rondje.

... next time Gadget ... next time
laxus13donderdag 28 december 2017 @ 12:23
quote:
6s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:22 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Even oud als ik dus. 1993-genot
Ook uit 93 :o O+ O+
djennekedonderdag 28 december 2017 @ 12:23
quote:
6s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:22 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Even oud als ik dus. 1993-genot
Ben jij nog maar 24? :o
ascodonderdag 28 december 2017 @ 12:23
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:21 schreef Cee het volgende:

[..]

Goddamnit.

Ik mag aannemen dat ik je niet hoef te adviseren naar Antelope Canyon te gaan als je in Page bent, omdat je er al een keer geweest bent? :)

Vancouver: Capilano Suspension bridge (als je tijd hebt).
Al geweest ja (2011). Page is nu echt een tussenstopje, misschien wel weer bootje huren voor Lake Powell.
Vancouver tip genoteerd. 3 dagen daar. ^O^
laxus13donderdag 28 december 2017 @ 12:23
mini-begin2.gif
Pino112donderdag 28 december 2017 @ 12:23
1993-bazen. _O_
Scorpion_17donderdag 28 december 2017 @ 12:24
Margriet Eshuijs te koop
Evenstardonderdag 28 december 2017 @ 12:24
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:23 schreef asco het volgende:

[..]

Al geweest ja (2011). Page is nu echt een tussenstopje, misschien wel weer bootje huren voor Lake Powell.
Vancouver tip genoteerd. 3 dagen daar. ^O^
Orcas spotten vanuit Vancouver _O_
houdjemonddonderdag 28 december 2017 @ 12:24
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:20 schreef djenneke het volgende:

[..]

Nog minder?
Ik houd van Blof dus gewoon minder O+
datismijnmeningdonderdag 28 december 2017 @ 12:24
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:22 schreef djenneke het volgende:

[..]

Ben jij al 24? :o
:'(
Scorpion_17donderdag 28 december 2017 @ 12:24
quote:
Wat kon ie presenteren he, die Hennie
Ceedonderdag 28 december 2017 @ 12:24
Wel jammer dat Met z'n Allen niet in de lijst staat.
Zorrodonderdag 28 december 2017 @ 12:24
Was dit een verkapte poging om van de drummer af te komen?
Meike26donderdag 28 december 2017 @ 12:24
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:23 schreef Kyran het volgende:

[..]

Yellowstone .... fuck man dat wil ik zo graag zien.

In 2015 rondje south-west gedaan, inclusief Moab en Page. Vorig jaar north-west, inclusief Seattle, Vancouver, Banff/Jasper en heel stuk Oregon en Glacier, maar Yellowstone past steeds net niet in rondje.

... next time Gadget ... next time
wij hadden dat vorig jaar met Zyon NP, heel mooi kampeerplekje aan de rivier.. maar ik was al ziek en die nacht nog zieker.. dag eerder naar lv gegaan dan gedacht. Die moeten we dus ook nog eens overdoen !
datismijnmeningdonderdag 28 december 2017 @ 12:24
quote:
14s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:23 schreef Pino112 het volgende:
1993-bazen. _O_
djennekedonderdag 28 december 2017 @ 12:24
quote:
Troost je, ik had je moeder kunnen zijn :D
peacemandonderdag 28 december 2017 @ 12:24
HUIS TE KOOP! *O*
Dagoduckdonderdag 28 december 2017 @ 12:25
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:21 schreef Metalfreak het volgende:

[..]

Heb het zelf meegemaakt: ik stelde een (witte) australier een vraag hierover, hij was ineens tot op het bot beledigd aldus hemzelf...

Het enige dat die Aboriginals doen is 's morgens een uitkering krijgen, daarmee rechtstreeks naar de drankshop lopen om daar drank in te slaan, te gaan zuipen, daar niet tegen kunnen en vervolgens overlast veroorzaken overal en nergens.
Tja, hoe zal dat toch komen, hebben de blanken het met hun beleid zelf naar gemaakt :P Als je kijkt naar Nieuw-Zeeland, daar zijn de blanken samen gaan werken met de Maori.

Maar goed, dit is iets voor een ander topic.
Hamlapjesdonderdag 28 december 2017 @ 12:25
Verder niemand uit 1996? :'(
Evenstardonderdag 28 december 2017 @ 12:25
quote:
1s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:24 schreef houdjemond het volgende:

[..]

Ik houd van Blof dus gewoon minder O+
O+

Volgens mij zijn wij 1 van de weinige die Blof kunnen waarderen :P
ascodonderdag 28 december 2017 @ 12:25
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:23 schreef Kyran het volgende:

[..]

Yellowstone .... fuck man dat wil ik zo graag zien.

In 2015 rondje south-west gedaan, inclusief Moab en Page. Vorig jaar north-west, inclusief Seattle, Vancouver, Banff/Jasper en heel stuk Oregon en Glacier, maar Yellowstone past steeds net niet in rondje.

... next time Gadget ... next time
Ik ga sinds 2008 elk jaar. Amerika is een geweldig land maar dat is geloof ik vloeken hier. :')
Zorrodonderdag 28 december 2017 @ 12:25
quote:
7s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:24 schreef peaceman het volgende:
HUIS TE KOOP! *O*
Waar ga je heen dan?
laxus13donderdag 28 december 2017 @ 12:25
Wie komen er dan eigenlijk uit 93?
SonicVolcanodonderdag 28 december 2017 @ 12:25
Wel gewaagd je band Lucifer te noemen. Beelzebub was vast al bezet.
peacemandonderdag 28 december 2017 @ 12:25
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:23 schreef Kyran het volgende:

[..]

Yellowstone .... fuck man dat wil ik zo graag zien.

In 2015 rondje south-west gedaan, inclusief Moab en Page. Vorig jaar north-west, inclusief Seattle, Vancouver, Banff/Jasper en heel stuk Oregon en Glacier, maar Yellowstone past steeds net niet in rondje.

... next time Gadget ... next time
Yellowstone is prachtig!
Dagoduckdonderdag 28 december 2017 @ 12:25
quote:
14s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:23 schreef Pino112 het volgende:
1993-bazen. _O_
_O_
Zorrodonderdag 28 december 2017 @ 12:25
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:25 schreef Kyran het volgende:

[..]

O+

Volgens mij zijn wij 1 van de weinige die Blof kunnen waarderen :P
Hoe kunnen "wij" nou "1" zijn :?
Dagoduckdonderdag 28 december 2017 @ 12:25
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:25 schreef laxus13 het volgende:
Wie komen er dan eigenlijk uit 93?
:W
Mexicanobakkerdonderdag 28 december 2017 @ 12:25
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:23 schreef djenneke het volgende:

[..]

Ben jij nog maar 24? :o
Ja :D
Mexicanobakkerdonderdag 28 december 2017 @ 12:26
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:23 schreef djenneke het volgende:

[..]

Ben jij nog maar 24? :o
Hoe oud had je me geschat dan?
ieniminimuisdonderdag 28 december 2017 @ 12:26
Broekies.
Mani89donderdag 28 december 2017 @ 12:26
*O*
Meike26donderdag 28 december 2017 @ 12:26
Ja hoor..daar is Gijs weer.. :(
djennekedonderdag 28 december 2017 @ 12:26
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:25 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Ja :D
Dan ben je hier al vanaf je 8ste aan het posten? :P
houdjemonddonderdag 28 december 2017 @ 12:26
Acda genot *O*
Mexicanobakkerdonderdag 28 december 2017 @ 12:26
Gijs :')
Mani89donderdag 28 december 2017 @ 12:26
Gijs. :')
Zorrodonderdag 28 december 2017 @ 12:26
Reserve Blof
Ceedonderdag 28 december 2017 @ 12:26
HOE IS DEZE MAN DJ.
djennekedonderdag 28 december 2017 @ 12:26
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:26 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Hoe oud had je me geschat dan?
32 ofzo :P
Rellende_Rotscholierdonderdag 28 december 2017 @ 12:26
CD VAN JOU CD VAN MIJ
TheArtdonderdag 28 december 2017 @ 12:26
Gijs houdt je bek nou een keer.
laxus13donderdag 28 december 2017 @ 12:26
Mond dicht Gijs
Ajacied422donderdag 28 december 2017 @ 12:27
Gijs zit jullie allemaal keihard te trollen. Man on a mission.
Mexicanobakkerdonderdag 28 december 2017 @ 12:27
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:26 schreef djenneke het volgende:

[..]

Dan ben je hier al vanaf je 8ste aan het posten? :P
Ik post pas sinds 2010 mee volgens mij. Daarvoor ook bijna nooit intensief geluisterd, dan speelde ik schaak van 26 tot 30 (regionale kampioenschappen)
Hamlapjesdonderdag 28 december 2017 @ 12:27
GIJS
KLEP DICHT
Eindelijk eens een Nederlandstalig nummer wat ik wel kan waarderen :P
datismijnmeningdonderdag 28 december 2017 @ 12:27
Gewoon doorlullen tot aan het refrein :')
ieniminimuisdonderdag 28 december 2017 @ 12:27
What the fuck, Gijs?
djennekedonderdag 28 december 2017 @ 12:27
Gijs, je mag nu gewoon doorlullen hoor :)
Ajacied422donderdag 28 december 2017 @ 12:27
EN DAN SCHREEUWT ZE EN DAN ZWIJGT ZE
Meike26donderdag 28 december 2017 @ 12:27
Dit meen je toch niet.. :|W

Gijs.. leef je nog ? ZEG WAT ZEG WAT !
peacemandonderdag 28 december 2017 @ 12:27
Heb gelukkig niet heel veel gemist en op tijd terug voor Smalltown boy *O* *O* *O* *O*
laxus13donderdag 28 december 2017 @ 12:27
CD VAN JOU CD VAN MIJ
Rellende_Rotscholierdonderdag 28 december 2017 @ 12:27
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:27 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Ik post pas sinds 2010 mee volgens mij. Daarvoor ook bijna nooit intensief geluisterd, dan speelde ik schaak van 26 tot 30 (regionale kampioenschappen)
Hahaha Mexi deed aan schaken. _O-
Dagoduckdonderdag 28 december 2017 @ 12:28
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:25 schreef asco het volgende:

[..]

Ik ga sinds 2008 elk jaar. Amerika is een geweldig land maar dat is geloof ik vloeken hier. :')
Ik ben er twee keer geweest en qua dingen te zien of om een reis te maken is het geweldig, ik zou er echter voor geen goud willen wonen. (alhoewel misschien voor 10.000 kilo goud wel :+ tijdelijk)
djennekedonderdag 28 december 2017 @ 12:28
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:27 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Ik post pas sinds 2010 mee volgens mij. Daarvoor ook bijna nooit intensief geluisterd, dan speelde ik schaak van 26 tot 30 (regionale kampioenschappen)
Het lijkt alsof je er altijd al was :P
Ajacied422donderdag 28 december 2017 @ 12:28
Als het intro van El Condor Pasa wordt verpest, gaan we met zijn allen in de trein naar Hilversum.
Dagoduckdonderdag 28 december 2017 @ 12:28
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:26 schreef djenneke het volgende:

[..]

Dan ben je hier al vanaf je 8ste aan het posten? :P
Zit je al lang op rekenen?
Evenstardonderdag 28 december 2017 @ 12:28
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:25 schreef asco het volgende:

[..]

Ik ga sinds 2008 elk jaar. Amerika is een geweldig land maar dat is geloof ik vloeken hier. :')
2014 (New York + Boston) 2015 (California, Nevada, Utah, Arizona) 2016 (Washington, Oregon, Idaho, Montana + Texas).

Dit jaar niks :( Miste het wel meteen, maar kind + huis + nieuwe baan, even settlen :D Binnenkort maar weer eens over na gaan denken.

Yellowstone, Smoky Mountains, Florida, Hawaii, nog zoveel te zien en te doen :D

Aids nummer dit trouwens.
djennekedonderdag 28 december 2017 @ 12:28
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:27 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

Hahaha Mexi deed aan schaken. _O-
Wat is daar mis mee? :?
ieniminimuisdonderdag 28 december 2017 @ 12:28
Ik ben verkouden aan het worden :(
Haat.

Dit gebeurd er dus als je werkt he? Als je werkloos bent en lekker thuis zit, word je ook niet besmet.

Allemaal de schuld van de Rabobank.
Rellende_Rotscholierdonderdag 28 december 2017 @ 12:28
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:28 schreef Ajacied422 het volgende:
Als het intro van El Condor Pasa wordt verpest, gaan we met zijn allen in de trein naar Hilversum.
Dan duwen we die panfluit in z'n hoofd.
Zorrodonderdag 28 december 2017 @ 12:28
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:28 schreef Ajacied422 het volgende:
Als het intro van El Condor Pasa wordt verpest, gaan we met zijn allen in de trein naar Hilversum.
Goed idee, al vraag ik me af of de trein wel zo'n goed veroermiddel is.
Evenstardonderdag 28 december 2017 @ 12:28
quote:
6s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:25 schreef Zorro het volgende:

[..]

Hoe kunnen "wij" nou "1" zijn :?
Wij zijn 1? :P O+
Mexicanobakkerdonderdag 28 december 2017 @ 12:29
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:28 schreef djenneke het volgende:

[..]

Het lijkt alsof je er altijd al was :P
:D nee valt mee, wel in 2005 voor het eerst op oudjaarsdag geluisterd volgens mij, toen was ik dus 12.

Dit nummer doet me denken aan dat stelletje dat dit als 'hun liedje' had (De Kapitein)
Mexicanobakkerdonderdag 28 december 2017 @ 12:29
Origineel van Los Lobos is beter. Maar écht
Ajacied422donderdag 28 december 2017 @ 12:29
So hee, so hee.
Zorrodonderdag 28 december 2017 @ 12:29
Gijs is stil :o :o :o
peacemandonderdag 28 december 2017 @ 12:29
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:28 schreef ieniminimuis het volgende:
Ik ben verkouden aan het worden :(
Haat.

Dit gebeurd er dus als je werkt he? Als je werkloos bent en lekker thuis zit, word je ook niet besmet.

Allemaal de schuld van de Rabobank.
Join the club ;(
patatdonderdag 28 december 2017 @ 12:29
El Condor Pasa jaaaaa O+
Rellende_Rotscholierdonderdag 28 december 2017 @ 12:29
GENOT
djennekedonderdag 28 december 2017 @ 12:29
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:29 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

:D nee valt mee, wel in 2005 voor het eerst op oudjaarsdag geluisterd volgens mij, toen was ik dus 12.

Dit nummer doet me denken aan dat stelletje dat dit als 'hun liedje' had (De Kapitein)
Die zijn vast al lang uit elkaar :P
laxus13donderdag 28 december 2017 @ 12:29
Jaaa mooiii O+ O+
datismijnmeningdonderdag 28 december 2017 @ 12:29
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:28 schreef ieniminimuis het volgende:
Ik ben verkouden aan het worden :(
Haat.

Dit gebeurd er dus als je werkt he? Als je werkloos bent en lekker thuis zit, word je ook niet besmet.

Allemaal de schuld van de Rabobank.
Je moet gewoon niet aan de toetsenborden likken :)
Dagoduckdonderdag 28 december 2017 @ 12:29
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:27 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Ik post pas sinds 2010 mee volgens mij. Daarvoor ook bijna nooit intensief geluisterd, dan speelde ik schaak van 26 tot 30 (regionale kampioenschappen)
Die ene FOK!ker die een schaker bleek te zijn was jij? :+
Kopikodonderdag 28 december 2017 @ 12:29
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:28 schreef Ajacied422 het volgende:
Als het intro van El Condor Pasa wordt verpest, gaan we met zijn allen in de trein naar Hilversum.
Die we dan ook nog eens gekaapt zouden hebben.
Zorrodonderdag 28 december 2017 @ 12:29
YES I WOULD!
Evenstardonderdag 28 december 2017 @ 12:29
Is Gijs dood?
djennekedonderdag 28 december 2017 @ 12:30
quote:
sknots
peacemandonderdag 28 december 2017 @ 12:30
O+
Rellende_Rotscholierdonderdag 28 december 2017 @ 12:30
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:30 schreef djenneke het volgende:

[..]

sknots
Kom je iets tekort?
datismijnmeningdonderdag 28 december 2017 @ 12:30
O+
Zorrodonderdag 28 december 2017 @ 12:30
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:29 schreef Kyran het volgende:
Is Gijs dood?
Maak me nou niet blij met een dooie Condor
ieniminimuisdonderdag 28 december 2017 @ 12:30
Moet Gijs niet een leuke anekdote vertellen over zijn moeder ofzo?
Diaan73donderdag 28 december 2017 @ 12:30
:W hoihoi! Ik ben er weer.
Mexicanobakkerdonderdag 28 december 2017 @ 12:30
quote:
6s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:29 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

Die ene FOK!ker die een schaker bleek te zijn was jij? :+
Er zijn er 3 ofzo. Molurus deed het ook. DecoAoreste heeft het ook gedaan overigens.
Ceedonderdag 28 december 2017 @ 12:30
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:30 schreef ieniminimuis het volgende:
Moet Gijs niet een leuke anekdote vertellen over zijn moeder ofzo?
Misschien is hij haar achterna.
Evenstardonderdag 28 december 2017 @ 12:30
quote:
6s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:30 schreef Zorro het volgende:

[..]

Maak me nou niet blij met een dooie Condor
_O-
Zorrodonderdag 28 december 2017 @ 12:30
quote:
2s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:30 schreef Diaan73 het volgende:
:W hoihoi! Ik ben er weer.
:W
peacemandonderdag 28 december 2017 @ 12:30
quote:
2s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:30 schreef Diaan73 het volgende:
:W hoihoi! Ik ben er weer.
was je weg :?
djennekedonderdag 28 december 2017 @ 12:30
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:30 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

Kom je iets tekort?
Eigenlijk is het antwoord op die vraag altijd ja en nee.
Kopikodonderdag 28 december 2017 @ 12:31
quote:
6s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:30 schreef Zorro het volgende:

[..]

Maak me nou niet blij met een dooie Condor
_O_
ieniminimuisdonderdag 28 december 2017 @ 12:31
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:30 schreef Cee het volgende:

[..]

Misschien is hij haar achterna.
Well een goed nummer daarvoor.
Evenstardonderdag 28 december 2017 @ 12:31
Deze ken ik echt niet.
Rellende_Rotscholierdonderdag 28 december 2017 @ 12:31
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:30 schreef djenneke het volgende:

[..]

Eigenlijk is het antwoord op die vraag altijd ja en nee.
Dit is ingewikkeld.
laxus13donderdag 28 december 2017 @ 12:31
quote:
2s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:30 schreef Diaan73 het volgende:
:W hoihoi! Ik ben er weer.
:W
Zorrodonderdag 28 december 2017 @ 12:31
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:31 schreef Kyran het volgende:
Deze ken ik echt niet.
:o
djennekedonderdag 28 december 2017 @ 12:31
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:31 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

Dit is ingewikkeld.
Ik ben een vrouw. :D
DeLunadonderdag 28 december 2017 @ 12:31
Gaat dit ook accelerando of blijft dit zo door kabbelen?
Ceedonderdag 28 december 2017 @ 12:31
Ik wil dat Disturbed dit covert.
Mexicanobakkerdonderdag 28 december 2017 @ 12:32
quote:
10s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:31 schreef DeLuna het volgende:
Gaat dit ook accelerando of blijft dit zo door kabbelen?
Nee het is nu afgelopen
SonicVolcanodonderdag 28 december 2017 @ 12:32
Vroeger bij blokfuitles deze ook moeten spelen. Klassieker
Meike26donderdag 28 december 2017 @ 12:32
Het intro niet volgeluld door Gijs.. Daar gaat het outro straks... :'(
DeLunadonderdag 28 december 2017 @ 12:32
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:32 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Nee het is nu afgelopen
:O
Zorrodonderdag 28 december 2017 @ 12:32
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:31 schreef djenneke het volgende:

[..]

Ik ben een vrouw. :D
Zolang dat maar geen ja en nee is is het best.
Diaan73donderdag 28 december 2017 @ 12:32
quote:
7s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:30 schreef peaceman het volgende:

[..]

was je weg :?
Ja, ik had een overleg.
Rellende_Rotscholierdonderdag 28 december 2017 @ 12:32
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:31 schreef djenneke het volgende:

[..]

Ik ben een vrouw. :D
Je hebt nu inderdaad wel bewezen dat je niet stiekem een 60-jaar oude vieze man bent.
Mexicanobakkerdonderdag 28 december 2017 @ 12:32
Oh Los Incas natuurlijk, niet Los Lobos 8)7 8)7 8)7
Evenstardonderdag 28 december 2017 @ 12:32
wow, intro en outro bek gehouden
ascodonderdag 28 december 2017 @ 12:33
46 jaar geleden 16 zijn.
Jaloers.
Mexicanobakkerdonderdag 28 december 2017 @ 12:33
Hermes Housemuziek
Hamlapjesdonderdag 28 december 2017 @ 12:33
I Will Survive *O*
djennekedonderdag 28 december 2017 @ 12:33
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:32 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

Je hebt nu inderdaad wel bewezen dat je niet stiekem een 60-jaar oude vieze man bent.
_O-
Zorrodonderdag 28 december 2017 @ 12:33
Ja Robbie Williams *O*
Rellende_Rotscholierdonderdag 28 december 2017 @ 12:33
Het origineel van de Hermes House Band is beter.
Reversumdonderdag 28 december 2017 @ 12:33
GLORIAAAA *O* *O* *O* *O*
Mani89donderdag 28 december 2017 @ 12:33
Ik voel weer cringe aankomen in het kafee.
Pino112donderdag 28 december 2017 @ 12:33
Dit is ook wel zo kut :').
djennekedonderdag 28 december 2017 @ 12:33
Eerst was ik bang.
laxus13donderdag 28 december 2017 @ 12:33
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:33 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Het origineel van de Hermes House Band is beter.
Cake toch?
datismijnmeningdonderdag 28 december 2017 @ 12:33
*O* *O*
ascodonderdag 28 december 2017 @ 12:33
quote:
14s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:33 schreef Pino112 het volgende:
Dit is ook wel zo kut :').
Nou ja zeg.
Meike26donderdag 28 december 2017 @ 12:33
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:33 schreef Hamlapjes het volgende:
I Will Survive *O*
Ja, van Herpes Houseband.. :{w

Als het van Cake was ^O^
Mexicanobakkerdonderdag 28 december 2017 @ 12:33
quote:
14s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:33 schreef Pino112 het volgende:
Dit is ook wel zo kut :').
Ik vind dit een van de weinige meehosnummers die wel te pruimen is eigenlijk :)
Dagoduckdonderdag 28 december 2017 @ 12:33
Dit vind ik wel lekker.
djennekedonderdag 28 december 2017 @ 12:33
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:33 schreef Mani89 het volgende:
Ik voel weer cringe aankomen in het kafee.
Wat is cringe? :@
SonicVolcanodonderdag 28 december 2017 @ 12:34
Gaypride muziek
Ajacied422donderdag 28 december 2017 @ 12:34
Prima nummertje, jongens. Niet zo zeiken. In het volgende uur mag je weer op Train kotsen.
Mexicanobakkerdonderdag 28 december 2017 @ 12:34
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:33 schreef Meike26 het volgende:

[..]

Ja, van Herpes Houseband.. :{w

Als het van Cake was ^O^
Doe maar van Gloria Gaynor.
peacemandonderdag 28 december 2017 @ 12:34
-O-
ieniminimuisdonderdag 28 december 2017 @ 12:34
Op een of andere manier maken hier mensen hier weer een polonaise nummer van.
Mani89donderdag 28 december 2017 @ 12:34
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:33 schreef djenneke het volgende:

[..]

Wat is cringe? :@
Kromme tenen.
Zorrodonderdag 28 december 2017 @ 12:34
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:33 schreef djenneke het volgende:

[..]

Wat is cringe? :@
Kijk naar het cafe. Dat.
Dagoduckdonderdag 28 december 2017 @ 12:34
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:33 schreef djenneke het volgende:

[..]

Wat is cringe? :@
Ineenkrimpen.
DeLunadonderdag 28 december 2017 @ 12:34
LAAAALALALALALALALALAAAAAAALALALALAA
Achterhokerdonderdag 28 december 2017 @ 12:34
Deze muziek overleef ik niet.
nijnjadonderdag 28 december 2017 @ 12:34

Vind ik deze toch leuker :P
ieniminimuisdonderdag 28 december 2017 @ 12:34
Maar ik zal dit overleven!
Mexicanobakkerdonderdag 28 december 2017 @ 12:34
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:34 schreef Ajacied422 het volgende:
Prima nummertje, jongens. Niet zo zeiken. In het volgende uur mag je weer op Train kotsen.
Nee Drops of Jupiler is een prima nummer (die staat trouwens laag, kan me herinneren dat die ooit op 500 stond)
Scorpion_17donderdag 28 december 2017 @ 12:34
Gloria GAYnor
Mani89donderdag 28 december 2017 @ 12:34
Hey dit is van Supreme van Robbie Williams!
Pino112donderdag 28 december 2017 @ 12:35
giphy.gif
djennekedonderdag 28 december 2017 @ 12:35
quote:
6s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:34 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

Ineenkrimpen.
rephrase: wat is cringe in kafee?
Meike26donderdag 28 december 2017 @ 12:35
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:34 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Doe maar van Gloria Gaynor.
zij heeft het origineel ja, maar Cake heeft naar mijn idee met die cover een beter nummer neergezet #mening
Pino112donderdag 28 december 2017 @ 12:35
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:33 schreef asco het volgende:

[..]

Nou ja zeg.
Gezongen op school. Trauma's genot.
houdjemonddonderdag 28 december 2017 @ 12:35
Ik vind die dansende mensen leuker dan al die dode mensen *O*
laxus13donderdag 28 december 2017 @ 12:35
quote:
_O-
SonicVolcanodonderdag 28 december 2017 @ 12:35
Ze heeft ook een irritante zangstem
Ajacied422donderdag 28 december 2017 @ 12:35
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:34 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Nee Drops of Jupiler is een prima nummer (die staat trouwens laag, kan me herinneren dat die ooit op 500 stond)
2012 - 365

Maar ik heb er niet zoveel mee.
Scorpion_17donderdag 28 december 2017 @ 12:35
quote:
7s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:35 schreef SonicVolcano het volgende:
Ze heeft ook een irritante zangstem
Is eigenlijk een vent
datismijnmeningdonderdag 28 december 2017 @ 12:36
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:35 schreef djenneke het volgende:

[..]

rephrase: wat is cringe in kafee?
Iets wat zo ongemakkelijk oogt dat je tenen er van krommen
Reversumdonderdag 28 december 2017 @ 12:36
Zijn wel twee bejaarden de boel onveilig aan het maken in het cafe zo te zien
Pino112donderdag 28 december 2017 @ 12:36
Vakkundig afgekapt _O_
Zorrodonderdag 28 december 2017 @ 12:36
I will survive Krrr ssrrtt brrrr breek
houdjemonddonderdag 28 december 2017 @ 12:36
Jaaaa _O_ O+
Dagoduckdonderdag 28 december 2017 @ 12:36
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:34 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Nee Drops of Jupiler is een prima nummer (die staat trouwens laag, kan me herinneren dat die ooit op 500 stond)
Ik heb liever slokken Jupiler dan druppels. Maar Drops of Jupiter is ook weer zo'n saaie doodgedraaide plaat.
DeLunadonderdag 28 december 2017 @ 12:36
Dat afkappen :') Flikker dan op met je top 2000
Mexicanobakkerdonderdag 28 december 2017 @ 12:36
Is dit Live?
laxus13donderdag 28 december 2017 @ 12:36
Afkap :{
Mani89donderdag 28 december 2017 @ 12:36
Horen jullie de dolfijnen huilen? :'(
SonicVolcanodonderdag 28 december 2017 @ 12:36
The Dolphin's Cringe nu
Reversumdonderdag 28 december 2017 @ 12:36
Helft van het nummer weg :(
laxus13donderdag 28 december 2017 @ 12:36
Live zijn ze wel erg sterk
Mani89donderdag 28 december 2017 @ 12:36
De videoclip van dit nummer was wel puur GENOT.
Evenstardonderdag 28 december 2017 @ 12:36
Stop eens met haten op live, haters :P
Rellende_Rotscholierdonderdag 28 december 2017 @ 12:36
Dit vind ik echt een krankzinnig slechte band.

Vooral live.
djennekedonderdag 28 december 2017 @ 12:36
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:36 schreef DeLuna het volgende:
Dat afkappen :') Flikker dan op met je top 2000
:D
houdjemonddonderdag 28 december 2017 @ 12:36
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:36 schreef Kyran het volgende:
Stop eens met haten op live, haters :P
Meike26donderdag 28 december 2017 @ 12:37
Wel een vette videoclip bij dit nummer :)
Zorrodonderdag 28 december 2017 @ 12:37
Ik vind deze gewoon leuk.

Zo, daar.
Scorpion_17donderdag 28 december 2017 @ 12:37
Ik zou hier ook van gaan janken als ik een dolfijn was
ieniminimuisdonderdag 28 december 2017 @ 12:37
Opgegroeid met Live. Ik kan het wel hebben.
peacemandonderdag 28 december 2017 @ 12:37
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:37 schreef Meike26 het volgende:
Wel een vette videoclip bij dit nummer :)
Mexicanobakkerdonderdag 28 december 2017 @ 12:37
Ik vind dit trouwens drie keer niks.
Evenstardonderdag 28 december 2017 @ 12:37
quote:
6s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:37 schreef Zorro het volgende:
Ik vind deze gewoon leuk.

Zo, daar.
Eensch
Reversumdonderdag 28 december 2017 @ 12:37
Vies nummer bah
djennekedonderdag 28 december 2017 @ 12:37
Ik vind live ook prima.