FOK!forum / Muziek / Top 2000 Editie 2017 #99 Door de coldplee ermee
ArnieAlbertswoensdag 27 december 2017 @ 18:29
icNbOF3.gif

Het is 25 december, negen uur. Zappen is zinloos. Dit is… de Radio 2 Top 2000. (geesh kon dat niet korter?) En dan gaat dit topic even helemaal los. 50000 posts in een weekje, daar lachen wij om. Wilde U altijd al weten dat Atomic Kitten Eternal Flame naakt heeft ingezongen? Of wilde U soms weten dat de drummer van de Beatles geen baard heeft? Het kan hier allemaal. Zelfs allerlei andere lollige feitjes passeren de revue. Wist U bijvoorbeeld dat Kayak stiekem altijd over een ‘Reverse Queen’ zong? Misschien bent U wel geďnteresseerd in familietaferelen tijdens “Waarom fluister ik jouw naam nog”. Het kan allemaal.
Babbel hier gewoon gezellig mee en leer dat dit het enige topic is waarbij bij het woord Lennon niet meteen aan een Beatle wordt gedacht en dat sommige mensen blijkbaar een Top 2000 kunnen overleven met 20 uur slaap. Want dit is de gezelligste reeks van het jaar.

Radio 2 Top 2000: Editie 2017
Het is alweer de negentiende editie van het grootste radio-evenement van de radio. Radio 2 draait 7 dagen lang de beste platen aldus het Nederlandse stemvee, vanaf eerste kerstdag tot het laatste uurtje in 2017. De 159 uur durende muzikale marathon is ook te volgen via de website van Radio 2.

Wat kunnen wij doen?
Meeluisteren en meeposten. En bovenal, stemmen. Natuurlijk zou de Top 2000 de Top 2000 niet zijn als er niet een hoop bagger in zou staan, dus wij hopen vooral dat jullie allemaal op Thuis van Marco B--- wacht nee doe dit toch maar niet.
Er gaat namelijk al zoveel moois uit, daarom mogen een paar pareltjes wel even aangehaald worden. Uiteraard was er de competitie van D. begin dit jaar met 80’s liedjes

Echo & The Bunnymen - The Killing Moon 9
Long John Baldry - (Walk Me Out In The) Morning Dew 8
Pet Shop Boys - Suburbia 8
SPOILER
Cameo - Word Up 7
Dead or Alive-You spin me round 7
Freddie Aguilar - Anak 7
George Harrison - Got my mind set on you 7
Kim Wilde - Kids In America 7
Leo Sayer - Orchard Road 7
Neneh Cherry – Buffalo Stance 7
Peter Schilling - Major Tom (Völlig losgelöst) 7
Roy Orbison - You Got It 7
Talk Talk - Living In Another World 7
The Romantics - What I Like About You 7
Tom Petty and the Heartbreakers - Refugee 7
Big Country - Chance 6
Depeche Mode - People are People 6
Duran Duran - Hungry Like The Wolf 6
Feargal Sharkey - A good heart 6
Jim Diamond - I Should have known better 6
Joan Jett and the Blackhearts - I Love Rock 'n Roll 6
John Cougar (Mellencamp) - Jack & Diane 6
Katrina & The Waves - Walking On Sunshine 6
Rufus & Chaka Khan - Ain't nobody 6
Split Enz - I hope I never 6
Vangelis - Chariots Of Fire 6
A flock of seagulls - I Ran 5
Asia - Heat Of The Moment 5
Berlin - Take my breath away 5
China Crisis - Wishfull Thinking 5
Crowded House - Better be home soon 5
Fiction Factory - Feels Like Heaven 5
Giorgio Moroder and Philip Oakey - Together in electric dreams 5
Grandmaster Flash – The Message 5
Hall & Oates - I can go for that 5
Jan Hammer – Crockett’s Theme 5
LL Cool J - I need love 5
Los Lobos – La Bamba 5
Madonna - Into The Groove 5
Marc Almond - Tears Run Rings 5
Murray Head - One Night In Bangkok 5
New Order - True Faith 5
Nick Cave and the Bad Seeds - The Mercy Seat 5
Nik Kershaw - The Riddle 5
Robbie Robertson - Somewhere Down The Crazy River 5
Tears For Fears - Mad World 5
The Housemartins - Caravan of Love 5
The J. Geils Band - Centerfold 5
The Korgis - Everybody's Got To Learn Sometime 5
The Specials - Too much too young 5
The Waterboys - Don't Bang the Drum 5
En dan kom ik nog even met wat persoonlijke Propaganda van 3 plaatjes die echt veeeeel te ver onderaan staan voor waar ze horen te staan. De eerste is Duel van Propaganda (1995 in 2016) waarvan ik gewoon even roep dat ie teveel genot is om de Top 2000 uit te zien gaan.

De tweede is misschien wel de belangrijkste. Strange Fruit van Billie Holiday (1989 in 2016) is het laatste vooroorlogse liedje in de lijst en gaat bovendien over een belangrijk onderwerp – die tekst is niet mis. Als je de lijst een beetje van zijn charme wil laten behouden stem je gewoon hierop. Punt.

De derde is Daydream Believer van de Monkees. Om twee redenen. Allereerst moet dat prutswerk I’m A Believer niet hun enige notering zijn. Ten tweede horen dit soort klassieke 60s acts weldegelijk ergens onderin de lijst rond te hangen. Dus waarom niet Daydream Believer van de Monkees (1987 in 2016)

Nog een ander ding wat vorig jaar punt van discussie was is de schandalig lage notering van 60's classics als A Whiter Shade of Pale en Nights In White Satin. Misschien niet zo nijpend als de vorige gevallen, maar dit zijn met recht legendarische platen die hun status van uberklassieker wat ons betreft toch niet mogen verliezen. Absoluut iets om over na te denken.

Wanneer?
Maandag 25 december 09:00 tot en met Zondag 31 december 23:59.

De lijst van 2017
Die is hier te bekijken!

Presentatie
De presentatie is dit jaar in handen van:
06.00 - 09.00 uur Gerard Ekdom
09.00 - 12.00 uur Bart Arens
12.00 - 14.00 uur Gijs Staverman
14.00 - 16.00 uur Annemieke Schollaardt
16.00 - 18.00 uur Ruud de Wild
18.00 - 20.00 uur Wouter van der Goes
20.00 - 22.00 uur Stefan Stasse
22.00 - 00.00 uur Jan-Willem Roodbeen
00.00 - 02.00 uur Evelien de Bruijn
02.00 - 04.00 uur Cielke Sijben
04.00 - 06.00 uur Frank van 't Hof

De Tunes O+
Bijna alle tunes zijn 'legendarische radiotunes' uit heden en vooral verleden. Ze zijn voor de eerste Radio 2 Top 2000 in 1999 opnieuw opgenomen door het Metropole Orkest o.l.v. Dick Bakker. De arrangementen zijn van Onno Krijn.

Helaas worden deze tunes niet meer zo vaak gebruikt als vroeger, maar... nog steeds hebben ze hun charme. Vooral 'de' Tune ( O+ ) blijft veelvuldig te horen. In een verneukte 2016 uitgave, dat dan weer wel. :r

Het gaat om de volgende tunes: aan het begin van ieder uur: Tommy Ouverture (The Who). Altijd aan het einde van het uur (overzicht): Swinging Olympia (Europarade) Verder worden gebruikt: Soul Coaxing, Guess what, Cute, Mannix, Babyface, The man.

*O* *G* *O* *G* *O* *G* *O*

Kabelfrequenties
Overzicht van verschillende steden:
http://www.frequenties.net/station/radio-2

FM-etherfrequenties
Friesland: 88.0 MHz en 92.9 MHz
Groningen: 88.0 MHz
Drenthe: 88.0 MHz
Overijssel: 88.0 MHz en 104.6 MHz
Gelderland: 88.2 MHz, 92.6 MHz en 104.6 MHz
Flevoland: 88.0 MHz en 92.6 MHz
Utrecht: 92.6 MHz
Noord-Holland: 92.6 MHz en 92.9 MHz
Zuid-Holland: 92.6 MHz
Zeeland: 92.6 MHz en 97.8 MHz
Noord-Brabant: 88.2 MHz en 92.6 MHz
Limburg: 88.2 MHz, 93.4 MHz en 97.2 MHz

Luisteren via internet:
http://icecast.omroep.nl/radio2-bb-mp3

*G* *G* *O* *G* *O* *G* *G*

http://www.radio2.nl/nieuws/id-6114-mannen-versus-vrouwen.html

De Top 2000 in beeld
Cultura 24:
Tussen Kerst en Oud & Nieuw 2017 zal NPO Cultura vast weer vanuit het Top 2000 Café iedere dag Top 2000 Visual Radio uitzenden. Verrijkt met clips van en informatie over artiesten en songs uit de Lijst der Lijsten. Gezelligheid met Gerrie, Mien en Joop in het cafe als Leentje Huizer voorbij komt, wie wil dat nu niet?

Nederland 3
Tijdens de Top 2000 kun je in de nachtelijke uurtjes hopelijk ook weer meekijken in de studio (en tot 2 uur in het cafe) via NPO3 tussen +/- 01.00 - 06.00 uur.

Website
http://www.nporadio2.nl/top2000/home

Etalagekanalen

Tevens vind je de Top 2000 dit jaar vast weer op de etalagekanalen van UPC, Ziggo (kanaal 13), Delta en Caiway, waar men Cultura24 1 op 1 naar omzet!

*O* *O* *G* *G* *G* *O* *O*

*G* *G* *O* *G* *O* *G* *G*

Vanaf wanneer stemmen?
De stemweek was van 1 t/m 8 december

Voor uitgebreide statistieken:
http://pino112.nl/top2000/
Pino, held! _O_

*O* *G* *O* *G* *O* *G* *O*

Spotify:
Open in Spotify de lijst der lijsten en luister daar een groot deel van de lijst terug! Op dit moment zijn de lijsten tot 2013 beschikbaar. http://www.radio2.nl/nieuws/id-4908/top-2000-spotify-app.html

Staat ie in de top 2000?
Hopelijk kunnen we ook dit jaar genieten van een site met schijtlollige gifjes waarin je kunt zien welke liedjes de lijst hebben gehaald. Als het goed is zijn dit er precies 2000. De site is online op www.staatieindetop2000.nl

Ook in 2017 hebben een aantal FOK!kers voor jou deze site afgespeurd en deze nieuwe nummers en afvallers gevonden:
SPOILER: Nieuwe nummers top 2000: 2017
Adele - Water Under The Bridge
Andre hazes jr. - leef
Arcade Fire - Everything Mow
Aretha Franklin – Think (blues brothers version)
Armin Van Buuren Feat. Josh Cumbee - Sunny Days
Barbra Streisand - Tell Him
Baz Luhrman - Everybody's free (to wear sunscreen)
The Beatles - Across the Universe
The Beatles - Don't Let Me Down
Benny Neyman - Waarom fluister ik je naam nog
Berlin - Take my breath away
Björk - Human Behaviour
BLOF Ft. Geike – Zoutelande
Bökkers - Catch & Release
The Cats - Times Were When
Chef's Special - Amigo
Chef's Special - Try Again
China Crisis - Wishful Thinking
Coldplay & Chainsmokers - Something Just Like This
Coldplay - Up&UP
DC Lewis - Mijn gebed
Dua Lipa - Be The One
Earth & Fire - Seasons
Ed Sheeran - Castle On The Hill
Ed Sheeran - Galway Girl
Ed Sheeran - Perfect
Ed Sheeran - Shape Of You
Elbow - Magnificent (She Says)
Fleetwood Mac - Black Magic Woman
George Michael - Freedom '90
George Michael - I Knew You Were Waiting
George Michael – Praying For Time
George Michael - You Have Been Loved
George Michael & Mary J. Blige - As
Guus Meeuwis - Proosten
Harry Styles - Sign Of The Times
Imagine Dragons - Believer
Imagine Dragons - Thunder
Imagine Dragons - Whatever It Takes
Inxs - Need You Tonight
J.J. Cale - Cajun Moon
James Arthur - Say You Won’T Let Go
John Mayer - In the blood
Kaleo – Way Down We Go
Katy Perry Feat. Skip Marley - Chained To The Rhythm
Kayak - Starlight Dancer
Linkin Park - Numb
Linkin Park - One More
LP - Lost On You
Luis Fonsi & Daddy Yankee - Despacito
Madonna - Papa Don'T Preach
Martin Garrix Feat. Bebe Rexha - In The Name Of Love
Marvin Gaye & Tammi Terrell - Ain'T No Mountain High Enough
Metallica - The Unforgiven II
Metallica - Whiskey In The Jar
Michael Kiwanuka - Cold Little Heart
Michael Kiwanuka - Love And Hate
Muse - Feeling Good
Niall Horan - This Town
Nothing But Thieves - Amsterdam
Nothing But Thieves-Sorry
P!Nk - What About Us
Pink Floyd - Arnold Layne
Portugal. The Man - Feel It Still
Queens Of The Stone Age - Make It Wit Chu
Rammstein - Mutter
Robert Miles - Children
Rolling Stones – The Last Time
Rolling Stones – Time Waits For No One
Ronan Keating - When you say nothing at all
Rowwen Hčze - De Neus Umhoeg
Sam Smith - Writing's on the wall
Sandy Coast - True Love That'S A Wonder
Sia Feat. Kendrick Lamar - The Greatest
Spandau Ballet - True
Spinvis - Kom Terug
Tame Impala - The Less I Know The Better
Tears for fears - Mad World
Tom Petty - A Face In The Crowd
Tom Petty - Free Fallin'
Tom Petty - I Won'T Back Down
Tom Petty - Into The Great Wide Open
Tom Petty - Learning To Fly
Tom Petty - Mary Jane'S Last Dance
Tom Petty - Refugee
T'Pau - China in your Hand
The Weeknd feat. Daft Punk - I Feel It Coming
Wham! – Club Tropicana
Young Gun Silver Fox – Long Way Back
Zucchero - Diamante
SPOILER: OUT in 2017
# vorig jaar + artiest + titel
1999 - Maroon 5 & Christina Aguilera Moves like Jagger
1997 - Anouk Modern world
1992 - The Kooks Naďve
1989 - Billie Holiday Strange Fruit
1986 - David Gray Babylon
1983 - Q65 Ann
1982 - The Weeknd Can’t feel my face
1979 - Jan Smit Als de morgen is gekomen
1976 - The Walker Brothers The Sun Ain't Gonna Shine Anymore
*1975 - The Osmonds Crazy Horses
*1970 - Volumia! Hou me vast
1968 - Crosby, Stills, Nash & Young Helpless
1966 - Nancy Sinatra These Boots Are Made for Walkin'
*1963 - The Righteous Brothers You've Lost That Lovin' Feelin'
1959 - Lenny Kravitz It ain't over 'till it's over
1957 - The Doors The Crystal Ship
1951 - The Script For the first time
1949 - Ben Howard The fear
1945 - XTC Making plans for Nigel
1942 - Coldplay Atlas
*1940 The Byrds Turn! Turn! Turn! (to everything there is a season)
1934 Booker T. & the M.G.'s Green Onions
1931 Caro Emerald Back it up
1927 Nielson & Miss Montreal Hoe
1926 Maître Gims J'me tire
1925 Jack Johnson Sitting, Waiting, Wishing
1923 3JS Geloven in het leven
1922 Janis Joplin Try (just a little bit harder)
1920 ZZ Top Legs
1909 Stevie Wonder Master Blaster (Jammin')
*1905 Clouseau Passie
1901 The Who Who are you
1900 Joe Cocker Summer in the city
1898 Eva De Roovere Fantastig toch
1894 Joy Division Transmission
*1892 Vaya Con Dios What's a Woman
1891 Julien Clerc This Melody
1883 Van Dik Hout Laat het los
1880 Paul de Leeuw Ik wil niet dat je liegt
*1877 The Mavericks Dance the Night Away
1876 Michael Bublé It's a beautiful day
1875 David Bowie Blue Jean
*1872 Johnny Guitar Watson A Real Mother for Ya
1871 Handsome Poets Sky on fire
1866 Jett Rebel Tonight
1864 Swedish House Mafia Don't you worry child
*1862 Dave Berry This Strange Effect
1852 John Mayer Who Says
1849 Rod Stewart You're in My Heart
1847 Deep Blue Something Breakfast at Tiffany's
1838 Village People Y.M.C.A.
1836 Backstreet Boys As Long As You Love Me
1829 U2 Walk on
1813 - Chef'Special On Shoulders
1812 - Bob Dylan Subterranean Homesick Blues
1805 - Ellie Goulding Love Me like You Do
1801 - U2 Every Breaking Wave
1796 - Pussycat Mississippi
1794 - Dotan Fall
1789 - Simply Red Home
1779 - Reamonn Supergirl
*1774 - Dusty Springfield I Close My Eyes (And Count To Ten)
1772 - Sam Hunt Take Your Time
1771 - Prince I Could Never take the place of your man
1770 - N. Rateliff & The Night Sweats SOB
1765 - The Clash - Rock the Casbah
1761 - Prince - Alphabet Street
1737 - Paul Simon - Boy in the Bubble
1723 - Amy Winehouse - Our day will come
*1721 - The Pointer Sisters - Fire
1720 - Outkast - Ms Jackson
*1711 - The Trammps - Shout
1708 - Rihanna, K.West & P.McCartney - FourFiveSeconds
1647 - Kovacs - My Love
1645 - Emeli Sandé - Read All about it
1641 - Racoon - Brick by Brick
1638 - De Staat - Fantastic Journey...
1584 - The common linnets - we don't make the wind blow
1543 - Robin Thicke - Blurred Lines
*1528 - Willeke Alberti - Telkens Weer
1443 - Major Lazor - Lean On
1378 - Prince - Controversy
1365 - Prince - If I was your girlfriend
1288 - Justin Bieber - What Do You Mean?
1268 - Prince - The Most Beautiful Girl in the World
1144 - David Bowie - Where are we now
1137 - Dotan - Hungry

*Stond sinds 1999 altijd in de lijst
Nog wat classics:
SPOILER
FOK!Miss-Top 2000 van 2017 is houdjemond! defaultUserIcon.png die de lijst zelf op is gaan halen in het Top 2000-café!

SPOILER
20171219_164446.jpg
En Annemieke gaf vanaf de wachtplaats buiten de groetjes door aan ArnieAlberts!
SPOILER
20171227_173525.jpg
De lijst door de jaren heen:
NbYC3LQ.png

15foxv8.jpg


[ Bericht 1% gewijzigd door ArnieAlberts op 27-12-2017 18:36:17 ]
Isordenwoensdag 27 december 2017 @ 18:29
goeie TT
Zorrowoensdag 27 december 2017 @ 18:29
Ik vond de doedelzakken bij Mull Of Kintyre toch beter
peacemanwoensdag 27 december 2017 @ 18:29
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:28 schreef laxus13 het volgende:
Waarom staat dit zo hoog :')
ach het is niet eens het slechtste nummer van het uur.
cosmickwoensdag 27 december 2017 @ 18:29
Top TT ^O^
ArnieAlbertswoensdag 27 december 2017 @ 18:29
:@ :@

I have no regrets!
ascowoensdag 27 december 2017 @ 18:29
quote:
6s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:28 schreef n00biedoobiedoo het volgende:

[..]

HELEMAAL NIKS MIS MET DAT LIJSTJE!
Nee nee, zeker niet! :D
Mexicanobakkerwoensdag 27 december 2017 @ 18:29
Dit is m niet voor mij
djennekewoensdag 27 december 2017 @ 18:29
Huh, ik was nummer 301 :P
n00biedoobiedoowoensdag 27 december 2017 @ 18:29
ritmo de la nocheeeeeeeee
Hamlapjeswoensdag 27 december 2017 @ 18:29
Gewoon leuke Coldplay dit *O*
Mani89woensdag 27 december 2017 @ 18:30
Ik vind het zo mooi dat iedereen bij elk Coldplay nummer post "ik vind dit eigenlijk geen slecht nummer". Ergens in de toekomst krijgen wij dat Family Guy Barry Manilow moment waar we elkaar huilend in de armen vallen om onze liefde voor Coldplay.
djennekewoensdag 27 december 2017 @ 18:30
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:29 schreef Hamlapjes het volgende:
Gewoon leuke Coldplay dit *O*
Het is wat je gewoon vindt :P
peacemanwoensdag 27 december 2017 @ 18:30
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:30 schreef Mani89 het volgende:
Ik vind het zo mooi dat iedereen bij elk Coldplay nummer post "ik vind dit eigenlijk geen slecht nummer". Ergens in de toekomst krijgen wij dat Family Guy Barry Manilow moment waar we elkaar huilend in de armen vallen om onze liefde voor Coldplay.
_O-
dan gaat het echt niet goed met me...
ArnieAlbertswoensdag 27 december 2017 @ 18:30
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:29 schreef djenneke het volgende:
Huh, ik was nummer 301 :P
Sorry, I hijacked :@ Ik wilde posten en klapte eruit, dus dacht "laat ik 'm dan maar als TT invullen" :@
djennekewoensdag 27 december 2017 @ 18:30
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:30 schreef Mani89 het volgende:
Ik vind het zo mooi dat iedereen bij elk Coldplay nummer post "ik vind dit eigenlijk geen slecht nummer". Ergens in de toekomst krijgen wij dat Family Guy Barry Manilow moment waar we elkaar huilend in de armen vallen om onze liefde voor Coldplay.
Het worden vanzelf klassiekers :P
Fred_Bwoensdag 27 december 2017 @ 18:30
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:30 schreef Mani89 het volgende:
Ik vind het zo mooi dat iedereen bij elk Coldplay nummer post "ik vind dit eigenlijk geen slecht nummer". Ergens in de toekomst krijgen wij dat Family Guy Barry Manilow moment waar we elkaar huilend in de armen vallen om onze liefde voor Coldplay.
Tegen die tijd kunnen we ze in elk geval allemaal meezingen.
cosmickwoensdag 27 december 2017 @ 18:30
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:30 schreef Mani89 het volgende:
Ik vind het zo mooi dat iedereen bij elk Coldplay nummer post "ik vind dit eigenlijk geen slecht nummer". Ergens in de toekomst krijgen wij dat Family Guy Barry Manilow moment waar we elkaar huilend in de armen vallen om onze liefde voor Coldplay.
NEVER.
Zorrowoensdag 27 december 2017 @ 18:31
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:30 schreef Mani89 het volgende:
Ik vind het zo mooi dat iedereen bij elk Coldplay nummer post "ik vind dit eigenlijk geen slecht nummer". Ergens in de toekomst krijgen wij dat Family Guy Barry Manilow moment waar we elkaar huilend in de armen vallen om onze liefde voor Coldplay.
Ik vind eigenlijk geen enkel Coldplay nummer geen slecht nummer.
laxus13woensdag 27 december 2017 @ 18:31
quote:
7s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:29 schreef peaceman het volgende:

[..]

ach het is niet eens het slechtste nummer van het uur.
Die komt na Bonnie :P
richoliowoensdag 27 december 2017 @ 18:31
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:30 schreef Mani89 het volgende:
Ik vind het zo mooi dat iedereen bij elk Coldplay nummer post "ik vind dit eigenlijk geen slecht nummer". Ergens in de toekomst krijgen wij dat Family Guy Barry Manilow moment waar we elkaar huilend in de armen vallen om onze liefde voor Coldplay.
Sowieso gaat dit gebeuren ja.
Ajacied422woensdag 27 december 2017 @ 18:31
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:30 schreef Mani89 het volgende:
Ik vind het zo mooi dat iedereen bij elk Coldplay nummer post "ik vind dit eigenlijk geen slecht nummer". Ergens in de toekomst krijgen wij dat Family Guy Barry Manilow moment waar we elkaar huilend in de armen vallen om onze liefde voor Coldplay.
De groepsdruk hier om ''Coldplay :')'' te posten is zo extreem zielig. Het is allang niet meer oprecht, dit is systematisch. Laten we breken met dit forumkartel, Mani. Hard nodig.
peacemanwoensdag 27 december 2017 @ 18:31
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:31 schreef laxus13 het volgende:

[..]

Die komt na Bonnie :P
:Y
alopiowoensdag 27 december 2017 @ 18:31
Eerste cd is gewoon dikke prima
MTheBassmanwoensdag 27 december 2017 @ 18:31
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:30 schreef Mani89 het volgende:
Ik vind het zo mooi dat iedereen bij elk Coldplay nummer post "ik vind dit eigenlijk geen slecht nummer". Ergens in de toekomst krijgen wij dat Family Guy Barry Manilow moment waar we elkaar huilend in de armen vallen om onze liefde voor Coldplay.
Nou ik niet want ik vind dit oprecht een saai huppelkutjesnummer
Zorrowoensdag 27 december 2017 @ 18:31
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:31 schreef laxus13 het volgende:

[..]

Die komt na Bonnie :P
Bonnie St. Claire in de Top2000 :o
djennekewoensdag 27 december 2017 @ 18:31
quote:
1s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:30 schreef ArnieAlberts het volgende:

[..]

Sorry, I hijacked :@ Ik wilde posten en klapte eruit, dus dacht "laat ik 'm dan maar als TT invullen" :@
Nou, ik vond het raar dat ik nog een post had. Meer niet hoor. Het boeit me eigenlijk niet wie de TT plaatst :D

Al maak ik natuurlijk wel altijd hele vette TT's :P
richoliowoensdag 27 december 2017 @ 18:31
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:31 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

De groepsdruk hier om ''Coldplay :')'' te posten is zo extreem zielig. Het is allang niet meer oprecht, dit is systematisch. Laten we breken met dit forumkartel, Mani. Hard nodig.
Coldplay haten lijkt wel een beetje een hype te zijn ja.
Isordenwoensdag 27 december 2017 @ 18:31
Bonnie _O_ _O_ _O_
richoliowoensdag 27 december 2017 @ 18:32
NIET door deze prachtige intro heen praten, debiel
laxus13woensdag 27 december 2017 @ 18:32
quote:
6s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:31 schreef Zorro het volgende:

[..]

Bonnie St. Claire in de Top2000 :o
Bonnie kom je buiten spelen
richoliowoensdag 27 december 2017 @ 18:32
Fucking hell.
Mexicanobakkerwoensdag 27 december 2017 @ 18:32
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:30 schreef Mani89 het volgende:
Ik vind het zo mooi dat iedereen bij elk Coldplay nummer post "ik vind dit eigenlijk geen slecht nummer". Ergens in de toekomst krijgen wij dat Family Guy Barry Manilow moment waar we elkaar huilend in de armen vallen om onze liefde voor Coldplay.
Nou bij dit nummer zal dat voor mij nooit gaan gebeuren
Isordenwoensdag 27 december 2017 @ 18:32
WOUTER HOUD JE MUIL
ascowoensdag 27 december 2017 @ 18:32
quote:
6s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:31 schreef Zorro het volgende:

[..]

Bonnie St. Claire in de Top2000 :o
Pierot vind ik best tof.
laxus13woensdag 27 december 2017 @ 18:32
Deze is zo O+ O+ O+
n00biedoobiedoowoensdag 27 december 2017 @ 18:32
Ik vind hier een Raitt aan
Mexicanobakkerwoensdag 27 december 2017 @ 18:32
Wie?
richoliowoensdag 27 december 2017 @ 18:32
Als je het zo'n mooie plaat vind houd dan je muil dicht
djennekewoensdag 27 december 2017 @ 18:32
Wat een hele boel rommelig geluid was dat zo aan mijn oor.
Fred_Bwoensdag 27 december 2017 @ 18:32
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:32 schreef laxus13 het volgende:

[..]

Bonnie kom je buiten spelen
Bonnie ik heb whiskey om te delen.
Isordenwoensdag 27 december 2017 @ 18:32
Alleen is het origineel van Iris Kroes beter
Roel_Jewelwoensdag 27 december 2017 @ 18:32
O+
cosmickwoensdag 27 december 2017 @ 18:32
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:32 schreef richolio het volgende:
NIET door deze prachtige intro heen praten, debiel
Volledig.
alopiowoensdag 27 december 2017 @ 18:33
quote:
6s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:31 schreef Zorro het volgende:

[..]

Bonnie St. Claire in de Top2000 :o
Samen met Ron? Dat zou genot wezen
laxus13woensdag 27 december 2017 @ 18:33
Heeft Bonnie een dikke Raitt?
n00biedoobiedoowoensdag 27 december 2017 @ 18:33
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:32 schreef Isorden het volgende:
Alleen is het origineel van Iris Kroes beter
Teveel Raitt :{w
richoliowoensdag 27 december 2017 @ 18:33
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:32 schreef cosmick het volgende:

[..]

Volledig.
Ik ga boos naar 'm tweeten
peacemanwoensdag 27 december 2017 @ 18:33
deze is wel geinig..
Mexicanobakkerwoensdag 27 december 2017 @ 18:33
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:32 schreef djenneke het volgende:
Wat een hele boel rommelig geluid was dat zo aan mijn oor.
Dat is de gemiddelde plaat van recente Coldplay
Piranjavisjewoensdag 27 december 2017 @ 18:33
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:31 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

De groepsdruk hier om ''Coldplay :')'' te posten is zo extreem zielig. Het is allang niet meer oprecht, dit is systematisch. Laten we breken met dit forumkartel, Mani. Hard nodig.
Het is dieptriest inderdaad
Isordenwoensdag 27 december 2017 @ 18:33
quote:
6s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:33 schreef n00biedoobiedoo het volgende:

[..]

Teveel Raitt :{w
_O-
djennekewoensdag 27 december 2017 @ 18:33
Ik vind deze best mooi :)
Isordenwoensdag 27 december 2017 @ 18:33
O+
laxus13woensdag 27 december 2017 @ 18:33
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:33 schreef djenneke het volgende:
Ik vind deze best mooi :)
Is ook gewoon een mooi nummer
Roel_Jewelwoensdag 27 december 2017 @ 18:33
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:31 schreef alopio het volgende:
Eerste cd is gewoon dikke prima
van Iris Kroes??
n00biedoobiedoowoensdag 27 december 2017 @ 18:33
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:33 schreef djenneke het volgende:
Ik vind deze best mooi :)
Soms best even slikken zelfs
Mani89woensdag 27 december 2017 @ 18:34
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:31 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

De groepsdruk hier om ''Coldplay :')'' te posten is zo extreem zielig. Het is allang niet meer oprecht, dit is systematisch. Laten we breken met dit forumkartel, Mani. Hard nodig.
Gaan we doen. En daarna doen we hetzelfde met Bluf. Totdat dit topic gezamelijk Zoutelande van begin to eind meezingt.
alopiowoensdag 27 december 2017 @ 18:34
quote:
6s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:33 schreef Roel_Jewel het volgende:

[..]

van Iris Kroes??
Die is wel dik maar niet prima
Zorrowoensdag 27 december 2017 @ 18:34
Even wat gaan eten. Ich Bin Wie Du zet ik dan wel wat harder *O*
MTheBassmanwoensdag 27 december 2017 @ 18:34
Het probleem wat ik heb met Coldplay is dat het gewoon voornamelijk matige, niet bijzondere nummers zijn maar alsnog met 25 nummers in de lijst terwijl ik het werkelijk niks bijzonders vind. Ik acht het ongeveer dezelfde kwaliteit als The Script die er nog met een acceptabele 6 nummers in zitten (die allemaal zakken gelukkig)
peacemanwoensdag 27 december 2017 @ 18:34
quote:
6s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:33 schreef n00biedoobiedoo het volgende:

[..]

Soms best even slikken zelfs
tussen het beffen door? :X
cosmickwoensdag 27 december 2017 @ 18:34
Stemmetje hoor, die Raitt.
djennekewoensdag 27 december 2017 @ 18:34
quote:
6s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:33 schreef n00biedoobiedoo het volgende:

[..]

Soms best even slikken zelfs
Daar is niks mis mee :P
Mexicanobakkerwoensdag 27 december 2017 @ 18:34
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:34 schreef MTheBassman het volgende:
Het probleem wat ik heb met Coldplay is dat het gewoon voornamelijk matige, niet bijzondere nummers zijn maar alsnog met 25 nummers terwijl ik het werkelijk niks bijzonders vind. Ik acht het ongeveer dezelfde kwaliteit als The Script die er nog met een acceptabele 6 nummers in zitten (die allemaal zakken gelukkig)
De liedjes van The Script zit wel nog minder variatie in.
Fred_Bwoensdag 27 december 2017 @ 18:34
quote:
11s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:34 schreef peaceman het volgende:

[..]

tussen het beffen door? :X
Zozo, even met gestrekt been erin?
ascowoensdag 27 december 2017 @ 18:35
quote:
11s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:34 schreef peaceman het volgende:

[..]

tussen het beffen door? :X
Vervelend is dat.
cosmickwoensdag 27 december 2017 @ 18:35
quote:
11s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:34 schreef peaceman het volgende:

[..]

tussen het beffen door? :X
:D :'(
djennekewoensdag 27 december 2017 @ 18:35
quote:
11s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:34 schreef Fred_B het volgende:

[..]

Zozo, even met gestrekt been erin?
Dat lijkt me verrekte zeer doen :')
n00biedoobiedoowoensdag 27 december 2017 @ 18:35
quote:
11s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:34 schreef peaceman het volgende:

[..]

tussen het beffen door? :X
Altijd, anders is het bed drijfnat.
peacemanwoensdag 27 december 2017 @ 18:35
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:35 schreef djenneke het volgende:

[..]

Dat lijkt me verrekte zeer doen :')
_O-
MTheBassmanwoensdag 27 december 2017 @ 18:35
Lekker slaapliedje dit :Z
Mexicanobakkerwoensdag 27 december 2017 @ 18:36
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:35 schreef djenneke het volgende:

[..]

Dat lijkt me verrekte zeer doen :')
VERDOMME
Rellende_Rotscholierwoensdag 27 december 2017 @ 18:36
Moderne MuseAIDS
Mexicanobakkerwoensdag 27 december 2017 @ 18:36
Mercy is wel een geinig popliedje, maar zeker niks bijzonders van Muse.

De haat snap ik echter niet
peacemanwoensdag 27 december 2017 @ 18:36
etenstijd :Y)
richoliowoensdag 27 december 2017 @ 18:36
Mercy :')
MTheBassmanwoensdag 27 december 2017 @ 18:37
Ik ken deze niet van Muse, is deze nieuw? :@
laxus13woensdag 27 december 2017 @ 18:37
Duffy deed dit beter
peacemanwoensdag 27 december 2017 @ 18:37
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:36 schreef Mexicanobakker het volgende:
Mercy is wel een geinig popliedje, maar zeker niks bijzonders van Muse.

De haat snap ik echter niet
niks haat. gewoon het slechtste wat ze maakten mijn inziens.
BillDauterivewoensdag 27 december 2017 @ 18:37
Eten op. Ik kom terug met Muse, dat is even fijn.

Blijkt het Mercy te zijn. :(
Isordenwoensdag 27 december 2017 @ 18:37
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:37 schreef laxus13 het volgende:
Duffy deed dit beter
Hamlapjeswoensdag 27 december 2017 @ 18:37
_O_ Muse _O_
Niet hun beste, maar toch _O_ Muse _O_
SonicVolcanowoensdag 27 december 2017 @ 18:37
Mercy is zo'n nummer wat je live moet hebben gezien, wil je het écht waarderen. In Ziggo Dome sloten ze hiermee de main set af (inclusief confetti-regen). Was magisch :)
Fylaxwoensdag 27 december 2017 @ 18:37
Muse O+
Roel_Jewelwoensdag 27 december 2017 @ 18:37
Muse :') :')
Mexicanobakkerwoensdag 27 december 2017 @ 18:37
quote:
7s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:37 schreef peaceman het volgende:

[..]

niks haat. gewoon het slechtste wat ze maakten mijn inziens.
ach ik kan veel slechtere nummers bedenken dan dit en ook wel een paar (maar inderdaad wel weinig van Muse)

vind dit vooral een slap aftreksel van Hysteria uiteindelijk
cosmickwoensdag 27 december 2017 @ 18:38
Altijd zo'n hysterisch gedoe, dat Muse.
Rellende_Rotscholierwoensdag 27 december 2017 @ 18:38
Dit nummer had ook van Is Ook Schitterend kunnen zijn.
Szurawoensdag 27 december 2017 @ 18:38
Muuuuuuuuuuuuuursssiiiiiii

mursi1.jpg
ArnieAlbertswoensdag 27 december 2017 @ 18:38
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:37 schreef Fylax het volgende:
Muse O+
quote:
1s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:37 schreef Roel_Jewel het volgende:
Muse :') :')
Ik merk wat gemengde meningen.
SonicVolcanowoensdag 27 december 2017 @ 18:38
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:37 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

ach ik kan veel slechtere nummers bedenken dan dit en ook wel een paar (maar inderdaad wel weinig van Muse)

vind dit vooral een slap aftreksel van Hysteria uiteindelijk
Hysteria weer van Futurism dan.
ShinyStarwoensdag 27 december 2017 @ 18:38
Muse altijd +1. Mercy is zeker niet het beste nummer, maar nog steeds fijn.
ascowoensdag 27 december 2017 @ 18:38
Mooi die patronen in dit topic.
cosmickwoensdag 27 december 2017 @ 18:38
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:38 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Dit nummer had ook van Is Ook Schitterend kunnen zijn.
:D _O-
Isordenwoensdag 27 december 2017 @ 18:38
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:38 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Dit nummer had ook van Is Ook Schitterend kunnen zijn.
Hier had ook Altijd Wel Iemand kunnen staan inderdaad
Fred_Bwoensdag 27 december 2017 @ 18:38
Geef het een paar jaar en deze is er weer uit.
SonicVolcanowoensdag 27 december 2017 @ 18:38
tumblr_ocb6gbl4FL1ufwm1so10_500.gif
Mexicanobakkerwoensdag 27 december 2017 @ 18:39
quote:
10s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:38 schreef SonicVolcano het volgende:

[..]

Hysteria weer van Futurism dan.
Mwah dat vind ik wel meevallen
djennekewoensdag 27 december 2017 @ 18:39
Mijn ovenschotel is klaar :) Tot na het eten :)
MTheBassmanwoensdag 27 december 2017 @ 18:39
quote:
15s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:38 schreef cosmick het volgende:
Altijd zo'n hysterisch gedoe, dat Muse.
Deze vind ik wel matig ja, sowieso moet er meer inzitten van hun eerste twee albums (ben ff de titels vergeten)
richoliowoensdag 27 december 2017 @ 18:39
Het gaat wel, maar het is gewoon jammer. Van OoS - voor mij één van de beste platen ooit - naar zoiets dramatisch als D I C K D O W N.

Maar goed, dit nummer gaat dan nog wel. Beetje Starlight achtig. Drones ging uberhaupt nog wel
Fred_Bwoensdag 27 december 2017 @ 18:39
Mercy dat jij er bent.
Berkerywoensdag 27 december 2017 @ 18:39
quote:
Carnaval?
ShinyStarwoensdag 27 december 2017 @ 18:39
quote:
7s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:37 schreef SonicVolcano het volgende:
Mercy is zo'n nummer wat je live moet hebben gezien, wil je het écht waarderen. In Ziggo Dome sloten ze hiermee de main set af (inclusief confetti-regen). Was magisch :)
Agree. Dat was echt geniaal.
laxus13woensdag 27 december 2017 @ 18:39
Dit is niks :N

Ik steun peaceman
Mexicanobakkerwoensdag 27 december 2017 @ 18:39
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:39 schreef richolio het volgende:
Het gaat wel, maar het is gewoon jammer. Van OoS - voor mij één van de beste platen ooit - naar zoiets dramatisch als D I C K D O W N.
Dig Down, Unsustainable en Madness zijn vééééél erger dan deze
Roel_Jewelwoensdag 27 december 2017 @ 18:39
Kutmuziek
djennekewoensdag 27 december 2017 @ 18:39
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:39 schreef laxus13 het volgende:
Dit is niks :N

Ik steun peaceman
Ik hoor wel wat hoor :P
SonicVolcanowoensdag 27 december 2017 @ 18:39
tumblr_mbvlh6IGx01qfq2cw.gif

Oude Muse vooral O+
peacemanwoensdag 27 december 2017 @ 18:39
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:39 schreef djenneke het volgende:
Mijn ovenschotel is klaar :) Tot na het eten :)
zo wel dansen bij marianne he?! smakelijk!
Isordenwoensdag 27 december 2017 @ 18:39
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:39 schreef laxus13 het volgende:
Dit is niks :N

Ik steun peaceman
peacemanwoensdag 27 december 2017 @ 18:39
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:39 schreef laxus13 het volgende:
Dit is niks :N

Ik steun peaceman
^O^
laxus13woensdag 27 december 2017 @ 18:40
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:39 schreef djenneke het volgende:

[..]

Ik hoor wel wat hoor :P
:P
Rellende_Rotscholierwoensdag 27 december 2017 @ 18:40
quote:
Confetti, het is wat.
ascowoensdag 27 december 2017 @ 18:40
Hoe kunnen jullie vandaag alweer eten, onvoorstelbaar.
n00biedoobiedoowoensdag 27 december 2017 @ 18:40
Best leuke muziek, maar dat geil hoeft niet zo voor mij
OscarMopperkontwoensdag 27 december 2017 @ 18:40
Muse heeft wel betere dan dit
richoliowoensdag 27 december 2017 @ 18:40
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:39 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Dig Down, Unsustainable en Madness zijn vééééél erger dan deze
Ja klopt

Maar ook dit vind ik een beetje zeikerig geschreeuw
Isordenwoensdag 27 december 2017 @ 18:40
14x Muse is ook wel een tikkie overdreven
Roel_Jewelwoensdag 27 december 2017 @ 18:40
14 keer BAGGER
MTheBassmanwoensdag 27 december 2017 @ 18:40
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:39 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Dig Down, Unsustainable en Madness zijn vééééél erger dan deze
Madness, saai nummer zeg. Dat vond ik sws een matig album waar dat en Unsustainable op zaten (alweer titel vergeten)
Fred_Bwoensdag 27 december 2017 @ 18:40
quote:
6s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:40 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Best leuke muziek, maar dat geil hoeft niet zo voor mij
Dat is inderdaad een minder onderdeel van d plaat.
OscarMopperkontwoensdag 27 december 2017 @ 18:40
Deze 8-)
laxus13woensdag 27 december 2017 @ 18:41
14x Wut :')
Mexicanobakkerwoensdag 27 december 2017 @ 18:41
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:40 schreef richolio het volgende:

[..]

Ja klopt

Maar ook dit vind ik een beetje zeikerig geschreeuw
nja gewoon een geinig popliedje, beetje muzak maar dan wat schreeuwerig
BillDauterivewoensdag 27 december 2017 @ 18:41
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:39 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Dig Down, Unsustainable en Madness zijn vééééél erger dan deze
Unsustainable is geweldig! Madness is heerlijk als dat gitaartje erin komt.
SonicVolcanowoensdag 27 december 2017 @ 18:41
quote:
1s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:40 schreef MTheBassman het volgende:

[..]

Madness, saai nummer zeg. Dat vond ik sws een matig album waar dat en Unsustainable op zaten (alweer titel vergeten)
2nd Law. Geniaal album. Animals vooral _O_
laxus13woensdag 27 december 2017 @ 18:41
Let's Slee Together
alopiowoensdag 27 december 2017 @ 18:41
Al Green...dit is een lekkere hoor
Fred_Bwoensdag 27 december 2017 @ 18:41
Is dit al green?
Isordenwoensdag 27 december 2017 @ 18:41
O+ O+
Mani89woensdag 27 december 2017 @ 18:41
Waar ken ik dit van? Uit een reclame? Cover?
Isordenwoensdag 27 december 2017 @ 18:41
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:41 schreef Mani89 het volgende:
Waar ken ik dit van? Uit een reclame? Cover?
Tina Turner
laxus13woensdag 27 december 2017 @ 18:41
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:41 schreef Mani89 het volgende:
Waar ken ik dit van? Uit een reclame? Cover?
Tina Turner
Berkerywoensdag 27 december 2017 @ 18:41
Dit is toch een nummer van Barack Obama?
n00biedoobiedoowoensdag 27 december 2017 @ 18:41
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:41 schreef Mani89 het volgende:
Waar ken ik dit van? Uit een reclame? Cover?
Beiden
peacemanwoensdag 27 december 2017 @ 18:41
O+
laxus13woensdag 27 december 2017 @ 18:42
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:41 schreef Isorden het volgende:

[..]

Tina Turner
*)
MTheBassmanwoensdag 27 december 2017 @ 18:42
quote:
7s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:41 schreef SonicVolcano het volgende:

[..]

2nd Law. Geniaal album. Animals vooral _O_
Ja dat vind ik samen met Supremacy wel geniale nummers, de rest ben ik al een beetje vergeten :')
OscarMopperkontwoensdag 27 december 2017 @ 18:42
Is Al al Green?
SonicVolcanowoensdag 27 december 2017 @ 18:42
quote:
1s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:42 schreef MTheBassman het volgende:

[..]

Ja dat vind ik samen met Supremacy wel geniale nummers, de rest ben ik al een beetje vergeten :')
Het is wel een van hun creatiefste albums. Erg veel afwisseling.
Fred_Bwoensdag 27 december 2017 @ 18:42
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:42 schreef OscarMopperkont het volgende:
Is Al al Green?
Is El-Al al green?
Berkerywoensdag 27 december 2017 @ 18:42
n00biedoobiedoowoensdag 27 december 2017 @ 18:43
t Is toch niet vaak dat je een dominee zo geil hoort zingen
Mexicanobakkerwoensdag 27 december 2017 @ 18:43
Die cover van Tina stond er maar 1x in zag ik
OscarMopperkontwoensdag 27 december 2017 @ 18:43
quote:
Mensen die dat soort video's maken hebben echt tijd te veel :')
ascowoensdag 27 december 2017 @ 18:43
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:43 schreef OscarMopperkont het volgende:

[..]

Mensen die dat soort video's maken hebben echt tijd te veel :')
Gelukkig hebben mensen dat hier niet.
Isordenwoensdag 27 december 2017 @ 18:43
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:43 schreef Mexicanobakker het volgende:
Die cover van Tina stond er maar 1x in zag ik
En dat is gelukkig al 10 jaar geleden
MTheBassmanwoensdag 27 december 2017 @ 18:43
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:43 schreef OscarMopperkont het volgende:

[..]

Mensen die dat soort video's maken hebben echt tijd te veel :')
Maar ik bedank ze zeer voor de tijd die ze er insteken voor ons genot _O_
Scorpion_17woensdag 27 december 2017 @ 18:43
Op naar de 100 jongens!
richoliowoensdag 27 december 2017 @ 18:43
Ik sta in deze reeks nu op #53 :{ Vorig jaar eindigde ik met 830 posts op plek 22

Even doorposten nog
Mexicanobakkerwoensdag 27 december 2017 @ 18:44
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:43 schreef Isorden het volgende:

[..]

En dat is gelukkig al 10 jaar geleden
nouja ik hoor die liever dan dit
Isordenwoensdag 27 december 2017 @ 18:44
Emeli Sandé :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :')
SonicVolcanowoensdag 27 december 2017 @ 18:44
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:43 schreef OscarMopperkont het volgende:

[..]

Mensen die dat soort video's maken hebben echt tijd te veel :')
Je kunt inderdaad ook de hele dag in een topicsreeks meeposten. Lijkt me een stuk nuttiger.
Scorpion_17woensdag 27 december 2017 @ 18:44
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:43 schreef richolio het volgende:
Ik sta in deze reeks nu op #53 :{ Vorig jaar eindigde ik met 830 posts op plek 22

Even doorposten nog
Gaat om de kwaliteit enzo
richoliowoensdag 27 december 2017 @ 18:44
Heeft 0G33N3 ofzo deze niet ook gecoverd
ArnieAlbertswoensdag 27 december 2017 @ 18:44
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:43 schreef richolio het volgende:
Ik sta in deze reeks nu op #53 :{ Vorig jaar eindigde ik met 830 posts op plek 22

Even doorposten nog
Komt wel goed schatje *pakt de roosvicee*
Berkerywoensdag 27 december 2017 @ 18:44
Ehh...
Ajacied422woensdag 27 december 2017 @ 18:44
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:44 schreef richolio het volgende:
Heeft 0G33N3 ofzo deze niet ook gecoverd
Covers :r :r :r :r.
Fred_Bwoensdag 27 december 2017 @ 18:44
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:44 schreef richolio het volgende:
Heeft 0G33N3 ofzo deze niet ook gecoverd
Ben Cramer toch?
n00biedoobiedoowoensdag 27 december 2017 @ 18:44
Origineel van Osjien is beter
Isordenwoensdag 27 december 2017 @ 18:44
En het origineel van O'G3NE is beter
laxus13woensdag 27 december 2017 @ 18:44
Origineel van OG3NE is beter
Mexicanobakkerwoensdag 27 december 2017 @ 18:44
deze was ik alweer vergeten

wat clownesk slecht dit
ArnieAlbertswoensdag 27 december 2017 @ 18:44
Nu even naar huis fietsen :D
cosmickwoensdag 27 december 2017 @ 18:44
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:44 schreef Isorden het volgende:
Emeli Sandé :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :')
Nooit van gehoord.
Mani89woensdag 27 december 2017 @ 18:44
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:44 schreef richolio het volgende:
Heeft 0G33N3 ofzo deze niet ook gecoverd
Ja. Origineel is van Lee Towers.
Hamlapjeswoensdag 27 december 2017 @ 18:44
Dit is er dan weer een waar ik niets mee kan :{
alopiowoensdag 27 december 2017 @ 18:44
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:44 schreef richolio het volgende:
Heeft 0G33N3 ofzo deze niet ook gecoverd
Ach ja wat hebben ze niet kapot gemaakt
Mexicanobakkerwoensdag 27 december 2017 @ 18:45
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:44 schreef Fred_B het volgende:

[..]

Ben Cramer toch?
Dat is wel een klassiekertje
richoliowoensdag 27 december 2017 @ 18:45
quote:
1s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:44 schreef alopio het volgende:

[..]

Ach ja wat hebben ze niet kapot gemaakt
Soort Birdy zijn ze wat dat betreft
Isordenwoensdag 27 december 2017 @ 18:45
quote:
1s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:44 schreef alopio het volgende:

[..]

Ach ja wat hebben ze niet kapot gemaakt
Hier was weinig meer aan te slopen
alopiowoensdag 27 december 2017 @ 18:45
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:45 schreef richolio het volgende:

[..]

Soort Birdy zijn ze wat dat betreft
Oja nog zon kut idd.
Berkerywoensdag 27 december 2017 @ 18:45
Wat is dit voor inwisselbaar gevoelig pianoliedje? :?

Is dit ook uit een reclame? :@
alopiowoensdag 27 december 2017 @ 18:45
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:45 schreef Isorden het volgende:

[..]

Hier was weinig meer aan te slopen
Des te knap dat het ze toch gelukt is
cosmickwoensdag 27 december 2017 @ 18:46
Wie de neuk stemt er op dit gejammer :'( .
Fred_Bwoensdag 27 december 2017 @ 18:46
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:46 schreef cosmick het volgende:
Wie de neuk stemt er op dit gejammer :'( .
Bas van Toor, Pipo, ...
Isordenwoensdag 27 december 2017 @ 18:46
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:46 schreef Fred_B het volgende:

[..]

Bas van Toor, Pipo, ...
Allemaal maggies
alopiowoensdag 27 december 2017 @ 18:46
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:46 schreef Fred_B het volgende:

[..]

Bas van Toor, Pipo, ...
Ronald mcdonald
laxus13woensdag 27 december 2017 @ 18:46
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:46 schreef Fred_B het volgende:

[..]

Bas van Toor, Pipo, ...
_O- _O-
Rellende_Rotscholierwoensdag 27 december 2017 @ 18:46
Dit is echt zo debiel slecht.
laxus13woensdag 27 december 2017 @ 18:46
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:46 schreef Fred_B het volgende:

[..]

Bas van Toor, Pipo, ...
IT
Ceewoensdag 27 december 2017 @ 18:47
Clowntje Pappie.
Mexicanobakkerwoensdag 27 december 2017 @ 18:47
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:46 schreef Fred_B het volgende:

[..]

Bas van Toor, Pipo, ...
:') :') :')
cosmickwoensdag 27 december 2017 @ 18:47
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:46 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Dit is echt zo debiel slecht.
Is dit ooit op de radio geweest?
Mexicanobakkerwoensdag 27 december 2017 @ 18:47
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:47 schreef cosmick het volgende:

[..]

Is dit ooit op de radio geweest?
Ja, zojuist
n00biedoobiedoowoensdag 27 december 2017 @ 18:47
Het is zover!
Isordenwoensdag 27 december 2017 @ 18:47
Wouter je praat allemaal poep
Rellende_Rotscholierwoensdag 27 december 2017 @ 18:47
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:47 schreef cosmick het volgende:

[..]

Is dit ooit op de radio geweest?
Klinkt als SkyRadio.
Ceewoensdag 27 december 2017 @ 18:47
*doet nog wat stretches*
Isordenwoensdag 27 december 2017 @ 18:48
ICH BIEN WIE DUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
cosmickwoensdag 27 december 2017 @ 18:48
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:47 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Ja, zojuist
:P
hhh38woensdag 27 december 2017 @ 18:48
Are you readyyyy?
Ceewoensdag 27 december 2017 @ 18:48
ZO'N ZIN IN. Waarom weet ik niet.
BillDauterivewoensdag 27 december 2017 @ 18:48
Ow, leuk liedje nu! ZIN IN.
alopiowoensdag 27 december 2017 @ 18:48
Meezing genot *O*
Ceewoensdag 27 december 2017 @ 18:48
*O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O*
Berkerywoensdag 27 december 2017 @ 18:48
ICH BIN WIE DU, WIR SIND WIE SAND UND MEER,
UND DARUM BRAUCH ICH DICH SO SEHR.
ICH BIN WIE DU, WIR SIND WIE TAG UND NACHT,
FÜREINANDER IMMER NUR DA, IMMER NUR DA.
richoliowoensdag 27 december 2017 @ 18:48
JAAA
Mexicanobakkerwoensdag 27 december 2017 @ 18:48
Ha! Gay!

Ik vind deze helemaal niet zo leuk eigenlijk
Bomenverzamelingwoensdag 27 december 2017 @ 18:48
*O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O*
Fred_Bwoensdag 27 december 2017 @ 18:48
*O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O*
patatwoensdag 27 december 2017 @ 18:48
*O* *O* *O*
alopiowoensdag 27 december 2017 @ 18:48
ICH BIN WI DUUUHHH
n00biedoobiedoowoensdag 27 december 2017 @ 18:48
*O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O*
laxus13woensdag 27 december 2017 @ 18:49
Jaaaaaaa *O* *O* *O* *O*
Rellende_Rotscholierwoensdag 27 december 2017 @ 18:49
Shalalie shalala
MielMonteurwoensdag 27 december 2017 @ 18:49
Mama Marianne <3
Isordenwoensdag 27 december 2017 @ 18:49
*O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O*
hhh38woensdag 27 december 2017 @ 18:49
ICH BIN WIE DUUUUUHUUUUUUUUU
Mani89woensdag 27 december 2017 @ 18:49
INHAKEN JONGENS!
richoliowoensdag 27 december 2017 @ 18:49
Later vanavond wel twee aardige uurtjes met o.a. Spandau Ballet, Wouldn't It Be Nice, Foo Fighters, abba, Imagine Dragons, Non non rien n'a change, bowie, acda en de munnik en arctic monkeys :) Dan moeten we wel eerst nog door Owl City, Celine Dion, Jeroen van Koningsbrugge en Blaudzun
alopiowoensdag 27 december 2017 @ 18:49
TOETERTJES *O*
ascowoensdag 27 december 2017 @ 18:49
600x600bf.jpg

*O* *O*
Fred_Bwoensdag 27 december 2017 @ 18:49
Das ist ja ganz super *O* *O*
cosmickwoensdag 27 december 2017 @ 18:49
Polonaise :').
Hamlapjeswoensdag 27 december 2017 @ 18:49
ICH BIN WIE DUUUUUUUUU *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O*
peacemanwoensdag 27 december 2017 @ 18:49
*O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O*
ArnieAlbertswoensdag 27 december 2017 @ 18:49
JUAAAHHHH
BillDauterivewoensdag 27 december 2017 @ 18:49
Badedas?
Bomenverzamelingwoensdag 27 december 2017 @ 18:49
Wir sind wie Sand und Meer
Ceewoensdag 27 december 2017 @ 18:49
WIR SIND WIE SAND UND MEER
ArnieAlbertswoensdag 27 december 2017 @ 18:49
quote:
7s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:49 schreef peaceman het volgende:
*O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O*
Isordenwoensdag 27 december 2017 @ 18:50
Aaahaahaaaaaaaaaaaa
Fred_Bwoensdag 27 december 2017 @ 18:50
Ich genau so wie du *O*
Mexicanobakkerwoensdag 27 december 2017 @ 18:50
Leuk liedje maar ik ga niet doen alsof dit nu legendarisch goed is ofzo. Maar wel 'grappig' ofzo
MielMonteurwoensdag 27 december 2017 @ 18:50
Da geh'n wir!
DarkSonic2woensdag 27 december 2017 @ 18:50
De favoriet van dit topic.
cosmickwoensdag 27 december 2017 @ 18:50
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:49 schreef BillDauterive het volgende:
Badedas?
Dat.
Ajacied422woensdag 27 december 2017 @ 18:50
Wat vinden jullie van Wouter van der Goes? Lees niet veel recensies over hem :D.
Ceewoensdag 27 december 2017 @ 18:50
GERADE DAS
OscarMopperkontwoensdag 27 december 2017 @ 18:50
*O*

Eine tolle Deutsche schallplatte
Fred_Bwoensdag 27 december 2017 @ 18:50
Immer nur da *O* *O*
Isordenwoensdag 27 december 2017 @ 18:50
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:50 schreef Ajacied422 het volgende:
Wat vinden jullie van Wouter van der Goes? Lees niet veel recensies over hem :D.
Mwah, niet top niet super slecht
Mexicanobakkerwoensdag 27 december 2017 @ 18:50
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:49 schreef BillDauterive het volgende:
Badedas?
hoor ik ook altijd ja :D
alopiowoensdag 27 december 2017 @ 18:50
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:50 schreef Mexicanobakker het volgende:
Leuk liedje maar ik ga niet doen alsof dit nu legendarisch goed is ofzo. Maar wel 'grappig' ofzo
Maar ondertussen.....
n00biedoobiedoowoensdag 27 december 2017 @ 18:50
Sethje...ik wil met je analen

images.jpg
Rellende_Rotscholierwoensdag 27 december 2017 @ 18:50
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:50 schreef Ajacied422 het volgende:
Wat vinden jullie van Wouter van der Goes? Lees niet veel recensies over hem :D.
Wout wordt later gecremeerd zonder dienst, want er valt niets over hem te vertellen.
Mani89woensdag 27 december 2017 @ 18:50
Even de camerabeelden uitzetten hoor. ;(
Berkerywoensdag 27 december 2017 @ 18:50
Ich bin wie n00biedoobiedoo
MarijeHwoensdag 27 december 2017 @ 18:51
Jaaaaaa *O* *O* *O*
MielMonteurwoensdag 27 december 2017 @ 18:51
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:50 schreef Ajacied422 het volgende:
Wat vinden jullie van Wouter van der Goes? Lees niet veel recensies over hem :D.
Neutraal, doet niet veel fout, maar ook niet veel goed
cosmickwoensdag 27 december 2017 @ 18:51
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:50 schreef Ajacied422 het volgende:
Wat vinden jullie van Wouter van der Goes? Lees niet veel recensies over hem :D.
Wel okee. Draait veel vinyl dus +1.
Ceewoensdag 27 december 2017 @ 18:51
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:50 schreef Ajacied422 het volgende:
Wat vinden jullie van Wouter van der Goes? Lees niet veel recensies over hem :D.
ARSCHLOCH
SCHWEINHUND
peacemanwoensdag 27 december 2017 @ 18:51
quote:
14s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:50 schreef Berkery het volgende:
Ich bin wie n00biedoobiedoo
:D
Ceewoensdag 27 december 2017 @ 18:51
quote:
14s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:50 schreef Berkery het volgende:
Ich bin wie n00biedoobiedoo
:D
Fred_Bwoensdag 27 december 2017 @ 18:51
Sinds een paar maanden heb ik een Duitse collega naast me. Daardoor wordt dit nummer regelmatig op (on)gepaste momenten gedraaid. :)
Isordenwoensdag 27 december 2017 @ 18:51
quote:
14s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:50 schreef Berkery het volgende:
Ich bin wie n00biedoobiedoo
:D
n00biedoobiedoowoensdag 27 december 2017 @ 18:51
quote:
14s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:50 schreef Berkery het volgende:
Ich bin wie n00biedoobiedoo
O+
ascowoensdag 27 december 2017 @ 18:51
Nimm him in der mund du
cosmickwoensdag 27 december 2017 @ 18:51
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:50 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

hoor ik ook altijd ja :D
Was er ook niet echt Badedas-reclame met *dit* eronder?
Mani89woensdag 27 december 2017 @ 18:51
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:51 schreef Cee het volgende:

[..]

ARSCHLOCH
SCHWEINHUND
Bommen op het Top 2000 cafe. ;(
Ceewoensdag 27 december 2017 @ 18:52
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:51 schreef Mani89 het volgende:

[..]

Bommen op het Top 2000 cafe. ;(
Waterstof hč.
cosmickwoensdag 27 december 2017 @ 18:52
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:51 schreef asco het volgende:
Nimm him in der mund du
_O- _O- _O-
Fred_Bwoensdag 27 december 2017 @ 18:52
Nu kan het alleen maar minder worden.
OscarMopperkontwoensdag 27 december 2017 @ 18:52
Applaus voor jezelf :')

Ik vind applaus voor een ander al :r
Mexicanobakkerwoensdag 27 december 2017 @ 18:52
ah dit is veel lekkerder O+ O+ O+ O+
Isordenwoensdag 27 december 2017 @ 18:52
Curtis Mayfield *O* *O* *O* *O* *O*
ok01woensdag 27 december 2017 @ 18:53
Move on up *O* *O* *O* *O*
MielMonteurwoensdag 27 december 2017 @ 18:53
Hollanders proberen ook eens een polonaise :')
richoliowoensdag 27 december 2017 @ 18:53
Kanye West _O_ Briljant hoe je zo'n riffje dan bedenkt
laxus13woensdag 27 december 2017 @ 18:53
*O* *O* *O* *O* *O* *O* *O*
alopiowoensdag 27 december 2017 @ 18:53
Ja dit is lekker _O_
Hamlapjeswoensdag 27 december 2017 @ 18:53
Move On Up *O* *O*
cosmickwoensdag 27 december 2017 @ 18:53
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:52 schreef Fred_B het volgende:
Nu kan het alleen maar minder worden.
Move on up is ook wel hoogtepuntje.
Isordenwoensdag 27 december 2017 @ 18:53
Volgend uur is ook wel weer veel ups en downs
Bomenverzamelingwoensdag 27 december 2017 @ 18:53
Wouter komt duidelijk niet uit het zuiden :') :')
peacemanwoensdag 27 december 2017 @ 18:53
quote:
1s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:53 schreef ok01 het volgende:
Move on up *O* *O* *O* *O*
alopiowoensdag 27 december 2017 @ 18:53
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:53 schreef richolio het volgende:
Kanye West _O_ Briljant hoe je zo'n riffje dan bedenkt
Dat was Marco Borsato zijn idee hoor :(
Rellende_Rotscholierwoensdag 27 december 2017 @ 18:53
Curtis Mayfield _O_

Zo goed.
Berkerywoensdag 27 december 2017 @ 18:53
papa-was-a-rolling-stone-o.gif
Fred_Bwoensdag 27 december 2017 @ 18:54
hij beweegt 12 plaatsen omhoog.
MielMonteurwoensdag 27 december 2017 @ 18:54
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:53 schreef Isorden het volgende:
Volgend uur is ook wel weer veel ups en downs
Niet veel downs hoor, alleen dion en Lincoln park
ascowoensdag 27 december 2017 @ 18:54
quote:
Kiek um goannn
n00biedoobiedoowoensdag 27 december 2017 @ 18:54
Curtis Mayfield _O_

Toch wel de Amerikaanse Koos Alberts
Mani89woensdag 27 december 2017 @ 18:54
I GOTTA TESTIFY COME UP IN THE SPOT LOOKIN EXTRA FLY
PippenScottiewoensdag 27 december 2017 @ 18:54
Thuis!

En wat een heeeeerlijke binnenkomer!
Mexicanobakkerwoensdag 27 december 2017 @ 18:54
wel jammer dat ze de korte versie draaien
Isordenwoensdag 27 december 2017 @ 18:54
quote:
6s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:54 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Curtis Mayfield _O_

Toch wel de Amerikaanse Koos Alberts
Zit die ook in een rolstoel?
Bomenverzamelingwoensdag 27 december 2017 @ 18:54
quote:
6s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:54 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Curtis Mayfield _O_

Toch wel de Amerikaanse Koos Alberts
Hij zit ook in een rolstoel?? :@
ok01woensdag 27 december 2017 @ 18:55
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:54 schreef Mani89 het volgende:
I GOTTA TESTIFY COME UP IN THE SPOT LOOKIN EXTRA FLY
_O_
peacemanwoensdag 27 december 2017 @ 18:55
quote:
1s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:54 schreef PippenScottie het volgende:
Thuis!

En wat een heeeeerlijke binnenkomer!
Marianne gemist?
ok01woensdag 27 december 2017 @ 18:55
quote:
1s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:54 schreef PippenScottie het volgende:
Thuis!

En wat een heeeeerlijke binnenkomer!
:W
Ja toch *O*
Ajacied422woensdag 27 december 2017 @ 18:55
1248 Lessons In Love Level 42
1247 One More Light Linkin Park
1246 Roof Garden Al Jarreau
1245 Fireflies Owl City
1244 Het Land Van... Lange Frans & Baas B
1243 My Heart Will Go On (Love Theme From 'Tittanic') Céline Dion
1242 Promises Of No Man's Land Blaudzun
1241 Sgt Pepper's Lonely Hearts Club Band The Beatles
1240 Shiny Happy People R.E.M.
1239 Dust Bowl Joe Bonamassa
1238 Daughter Pearl Jam
1237 The Jean Genie David Bowie
1236 Listen Beyoncé
1235 Maggie May Rod Stewart

Kom uit het land waar ik in 1998 geboren ben waar ik mijn guldens aan de euro verloren ben (lol)
n00biedoobiedoowoensdag 27 december 2017 @ 18:55
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:54 schreef Isorden het volgende:

[..]

Zit die ook in een rolstoel?
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:54 schreef Bos81 het volgende:

[..]

Hij zit ook in een rolstoel?? :@
Niet meer
alopiowoensdag 27 december 2017 @ 18:55
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:54 schreef Mani89 het volgende:
I GOTTA TESTIFY COME UP IN THE SPOT LOOKIN EXTRA FLY
GayFish
PippenScottiewoensdag 27 december 2017 @ 18:55
quote:
11s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:55 schreef peaceman het volgende:

[..]

Marianne gemist?
Weber?
Rellende_Rotscholierwoensdag 27 december 2017 @ 18:56
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:55 schreef Ajacied422 het volgende:
1248 Lessons In Love Level 42
1247 One More Light Linkin Park
1246 Roof Garden Al Jarreau
1245 Fireflies Owl City
1244 Het Land Van... Lange Frans & Baas B
1243 My Heart Will Go On (Love Theme From 'Tittanic') Céline Dion
1242 Promises Of No Man's Land Blaudzun
1241 Sgt Pepper's Lonely Hearts Club Band The Beatles
1240 Shiny Happy People R.E.M.
1239 Dust Bowl Joe Bonamassa
1238 Daughter Pearl Jam
1237 The Jean Genie David Bowie
1236 Listen Beyoncé
1235 Maggie May Rod Stewart

Kom uit het land waar ik in 1998 geboren ben waar ik mijn guldens aan de euro verloren ben (lol)
Mensen die op dat nummer stemmen mogen best wel gegen die mauer.
Isordenwoensdag 27 december 2017 @ 18:56
quote:
1s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:55 schreef PippenScottie het volgende:

[..]

Weber?
Rosenberg
peacemanwoensdag 27 december 2017 @ 18:56
quote:
1s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:55 schreef PippenScottie het volgende:

[..]

Weber?
:( Rosenberg natuurlijk!
laxus13woensdag 27 december 2017 @ 18:56
1248 Lessons In Love Level 42 *O* *O*
1247 One More Light Linkin Park :? :?
1246 Roof Garden Al Jarreau *O*
1245 Fireflies Owl City :')
1244 Het Land Van... Lange Frans & Baas B _O_
1243 My Heart Will Go On (Love Theme From 'Tittanic') Céline Dion _O_ _O_
1242 Promises Of No Man's Land Blaudzun *O*
1241 Sgt Pepper's Lonely Hearts Club Band The Beatles :) :)
1240 Shiny Happy People R.E.M. :)
1239 Dust Bowl Joe Bonamassa _O_
1238 Daughter Pearl Jam :)
1237 The Jean Genie David Bowie *O* *O*
1236 Listen Beyoncé :) :@
1235 Maggie May Rod Stewart _O_
Isordenwoensdag 27 december 2017 @ 18:56
Op naar #100!
Ajacied422woensdag 27 december 2017 @ 18:56
Promises Of No Mans Land ^O^
remlofwoensdag 27 december 2017 @ 18:56
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:55 schreef Ajacied422 het volgende:
1248 Lessons In Love Level 42
1247 One More Light Linkin Park
1246 Roof Garden Al Jarreau
1245 Fireflies Owl City
1244 Het Land Van... Lange Frans & Baas B
1243 My Heart Will Go On (Love Theme From 'Tittanic') Céline Dion
1242 Promises Of No Man's Land Blaudzun
1241 Sgt Pepper's Lonely Hearts Club Band The Beatles
1240 Shiny Happy People R.E.M.
1239 Dust Bowl Joe Bonamassa
1238 Daughter Pearl Jam
1237 The Jean Genie David Bowie
1236 Listen Beyoncé
1235 Maggie May Rod Stewart

Kom uit het land waar ik in 1998 geboren ben waar ik mijn guldens aan de euro verloren ben (lol)
Lekker om effe mee naar Schiphol te rijden.
PippenScottiewoensdag 27 december 2017 @ 18:56
quote:
7s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:56 schreef peaceman het volgende:

[..]

:( Rosenberg natuurlijk!
-O-
DecoAorestewoensdag 27 december 2017 @ 18:57
Zo, Antoinette de Jong wint de 3K :)
PippenScottiewoensdag 27 december 2017 @ 18:57
quote:
7s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:56 schreef peaceman het volgende:

[..]

:( Rosenberg natuurlijk!
Dit was het eerste liedje dat ik hoorde toen ik laatst in het oudste homocafe van Amsterdam was!
Rellende_Rotscholierwoensdag 27 december 2017 @ 18:57
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:57 schreef DecoAoreste het volgende:
Zo, Antoinette de Jong wint de 3K :)
Dit boeit echt helemaal niemand.
Isordenwoensdag 27 december 2017 @ 18:58
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:57 schreef DecoAoreste het volgende:
Zo, Antoinette de Jong wint de 3K :)
schaatsen :')
Mexicanobakkerwoensdag 27 december 2017 @ 18:58
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 18:57 schreef DecoAoreste het volgende:
Zo, Antoinette de Jong wint de 3K :)
En Irene Schouten net niet.