afstand hoeft geen belemmering te zijn. Wij hadden zelfs een echt weekendhuwelijk met iets van 100 km ertussenquote:Op woensdag 27 december 2017 11:27 schreef MTheBassman het volgende:
[..]
Net zoals alles in Nederland helaas te ver weg voor mij
Groningen is in bepaald opzicht wel een beetje het buitenlandquote:Op woensdag 27 december 2017 11:28 schreef Bugno het volgende:
[..]
Verkapte kijk-mij-eens-in-het-buitenland-wonen-post
Ik ben oud hoorquote:Op woensdag 27 december 2017 11:27 schreef MTheBassman het volgende:
[..]
Net zoals alles in Nederland helaas te ver weg voor mij
Ja, misschien kom je daardoor wel in het Nieuwsblad van het Noorden.quote:Op woensdag 27 december 2017 11:28 schreef MTheBassman het volgende:
Ben ik de enige die Herbert helemaal niks vind?
Bugno Marsquote:
Guus kan helemaal niks. Dat dus ook nietquote:Op woensdag 27 december 2017 11:28 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
vind ik best een aardige cover (dat kan Guus wel) maar is geen liedje waar je aan moet komen omdat je nooit precies hetzelfde kunt brengen
Kloptquote:
Kerelquote:Op woensdag 27 december 2017 11:28 schreef MTheBassman het volgende:
[..]
Groningen is in bepaald opzicht wel een beetje het buitenland
Ik speel 'm ook weleens voor Mrs. Bugno.quote:
Oneens, Guus kan best prima coveren. Als hij hier voor 200 man op een pleinfeestje als coverartiest zou spelen zou het best vermakelijk zijnquote:Op woensdag 27 december 2017 11:29 schreef djenneke het volgende:
[..]
Guus kan helemaal niks. Dat dus ook niet
Dat geldt ook voor Bananarama en Train met hun hitsquote:Op woensdag 27 december 2017 11:29 schreef Zorro het volgende:
Bruno Mars mag voor mij ook op zijn achternaam gaan wonen
als je mobiel zit nietquote:
Tuulk.quote:
Ik kan 'm ook wel hebben denk ik.quote:Op woensdag 27 december 2017 11:30 schreef Dwersdriever het volgende:
Ik kan Bruno Mars verrassend goed hebben.
mijn zusje gaat elk jaarquote:Op woensdag 27 december 2017 11:30 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Oneens, Guus kan best prima coveren. Als hij hier voor 200 man op een pleinfeestje als coverartiest zou spelen zou het best vermakelijk zijn
jammer dat ie dat voor 10000 mensen in een stadion doet en daar ook nog zeer matige eigen sentiment en carnavalsmuzak bij maakt
Alles kan leuk worden bij de juiste hoeveelheid drank en drugs. Maar verder...?quote:Op woensdag 27 december 2017 11:30 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Oneens, Guus kan best prima coveren. Als hij hier voor 200 man op een pleinfeestje als coverartiest zou spelen zou het best vermakelijk zijn
jammer dat ie dat voor 10000 mensen in een stadion doet en daar ook nog zeer matige eigen sentiment en carnavalsmuzak bij maakt
Bruno Mars heeft hele aardige nummers. Ik noem een Locked Out of Heaven, When I was your man en Grenadequote:Op woensdag 27 december 2017 11:30 schreef laxus13 het volgende:
Gelukkig staat Marry You niet in de lijst
pics.quote:
Oké hiervan ben ik niet op de hoogtequote:Op woensdag 27 december 2017 11:28 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Ja, misschien kom je daardoor wel in het Nieuwsblad van het Noorden.
join the clubquote:Op woensdag 27 december 2017 11:30 schreef JaneDoe het volgende:
deze dagen zijn een aanslag op mn imuumsysteem
hoest mn keel helemaal kapot
Geen probleem.quote:Op woensdag 27 december 2017 11:30 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
Ik kan 'm ook wel hebben denk ik.
rechtse directe en hup hij gaat naar de grondquote:Op woensdag 27 december 2017 11:30 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
Ik kan 'm ook wel hebben denk ik.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |