abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_175816228
Ggirl, wat akelig :o

Buda, dat plakken lijkt me ook erg vermoeiend, en toch wil je ook niet tegen zijn behoefte ingaan. Ooit wordt het beter :*

S. heeft na een koortsvrije dag gisteren weer 39,4 en een flinke hoest, dus morgen even naar de huisarts ;(
‘Jouw ouders hadden zeker liever een jongetje gehad?’
pi_175818785
Wat bijzonder toch om al die verschillen te zien. Hier zijn ze 21 maand (19 gecorrigeerd) en lopen vanaf 17 (15) maand goed los. Slapen gaat ook prima. 19u snurken, 6.00/6.30 wakker, hooguit een heel korte onderbreking door dwarszittend boertje oid. Maar daarentegen zeggen ze nog amper iets. Mama, Bah, véél Die, TieTie (vogel) dan heb je het wel gehad. Ik vind t ook bijzonder hoe anderen zich daar mee bezig houden, legt zo'n negatieve druk op ouders en kind.

Buda, dat klinkt idd niet ideaal, drinkt hij op zo'n dag zonder jou zo moeilijk? En hoe gaat het als je man hem naar bed brengt?

Ggirl, wat klinkt dat naar zeg, brrr. Zouden simpele ademhalingsoefeningen haar kunnen helpen?

LeSage, wat sneu zoveel gekwakkel, hopelijk kan de huisarts iets voor m betekenen.

Quoi, klinkt altijd zo gezellig hoe jullie als gezin zijn.

Nazil, oh die fases zijn echt afzien he. Dagen dat je de hele dag agent kan uithangen en om het minste of geringste :( . Heel vermoeiend vind ik dat. Beste helpt hier om ze fysiek goed moe te maken, ze moeten echt minimaal een uur (of 2) per dag buiten kunnen spelen/rondrennen.
pi_175822604
Ggirl wat eng. Wat een zorgen kan je dan hebben he. Ben je daarvoor alleen bij de huisarts geweest? Sterkte, ook met de zorgen om je oudste :*

Lesage nee toch ;( beterschap voor S. Er heerst zoveel.
Hier blijven de kinderen ook kwakkelen maar dan om de beurt en niet zo kort achter elkaar als S. Zo sneu voor die kleintjes.

Buda :* vervelend dat je je zo voelt. Die tijd die je voor jezelf hebt gebruik je die ook echt voor jou of gebruik je die om alles voor je gezin te regelen?
Hopelijk is deze fase snel minder heftig en vermoeiend.

Nazil fijn dat L beter is.
Dat van die oren zal wel in de lucht hangen. Hier het zelfde probleem. Vandaag sneuvelde er 3 kerstballen en ik heb hem tig keer van de bank moeten halen of bij het keukenkastje weg moeten trekken. Ik dacht dat ik gek werd vandaag want hij huilt/schreeuwt om alles. Ik had serieus een piep in mijn oren net :7 En het woordje 'die' kan ik ff niet meer horen.

Over doorslapen mogen wij niet klagen. maar mijn oudste van 4 slaapt dan wel naast mij. Als hij niet naast me ligt dan wordt hij continu huilend wakker. Daar wordt S weer van wakker en dan slaapt niemand goed.
Dus prima zo.
Ik voel regelmatig zijn voetjes tegen me aan of krijg een arm om me heen O+ Ik schijn dat vroeger tot een jaar of 7 ook te hebben gedaan. Alleen ging mijn vader dan in mijn bed liggen ivm ruimte gebrek. Dat gaat hier echt niet gebeuren. We hebben het bed gewoon groter gemaakt met een extra matras.

Q O+ heerlijk aan het genieten van maxi en je vent.
pi_175822798
Ik denk niet dat S. weer ziek is, meer nog steeds. Hij ligt nu op papa’s schoot te slapen, want ik bed ging echt niet lukken ;(

Klinkt als een gezellige dag, Ikke :7 :N
‘Jouw ouders hadden zeker liever een jongetje gehad?’
pi_175823229
Lesage beterschap voor S. :*

Ggirl dat klinkt wel echt eng!

Vandaag afwisselend een leuk kind (hij krijgt de slechte humor van z'n vader) en aan de andere kant een draakje. Alleen naar opgepakt willen worden en iets wijs willen maken, wat vaak met eten te maken heeft maar ik kan hem moeilijk de godsganze dag door eten geven. Volgens mij komen z'n hoektanden door. Vriendinnetje F. Van vier maanden had Sophie de Giraf bij zich en die wilde L ook graag hebben. Toen ik hem de zijne gaf heeft hij vervolgens anderhalf uur op dat ding gekauwd. Hij ging wel even voordoen hoe F het moest gebruiken :')

En struggles van een 16 maander: niet stiekem je stukjes brood op de grond mogen gooien als je niet meer wilt. Als mama het doorheeft en je bord wegzet, is dat toch wel intens gemeen.
Verder is het ook heel stom dat er in de stal van de Zoef Zoef dieren maar 2 dieren passen, als je er 4 hebt. Eerst zelf geprobeerd maar het lukte niet, en toen moest mama het doen maar die wilde niet alle vier de dieren gelijk in de stal zetten. Pff.

Dat zoef zoef is wel heel leuk nu. Daar kunnen we samen echt goed mee spelen. Ik bouw de baan op en L breekt 'm af, want die schommel mag niet vastgezet worden. En dan alle dieren hun eigen plek geven of in de rij voor het eten zetten O+ ik wil meer van dat spul maar dat mag niet van man :')
  maandag 18 december 2017 @ 22:37:38 #106
460295 Budabuddumbam
What does the fox say?
pi_175824168
quote:
1s.gif Op maandag 18 december 2017 18:41 schreef LeSage het volgende:
Buda, dat plakken lijkt me ook erg vermoeiend, en toch wil je ook niet tegen zijn behoefte ingaan. Ooit wordt het beter

Ja ik wil hem ook gewoon gelukkig zien, hij huilt ook echt gewoon zo hard als hij niet bij mij kan zijn :'(
quote:
0s.gif Op maandag 18 december 2017 20:02 schreef Madivi het volgende:
Buda, dat klinkt idd niet ideaal, drinkt hij op zo'n dag zonder jou zo moeilijk? En hoe gaat het als je man hem naar bed brengt?

Geen optie, ik breng hem naar bed een ander krijgt hem hooguit in slaap in de wandelwagen voor een heel kort dutje. Ik ben dus ook nog geen nacht zonder hem geweest. Hij drinkt heel graag als hij niet bij mij is, water gaat er echt met liters tegelijk in, ook koemelk drinkt hij graag. Hij eet echt heel erg goed met of zonder mij maar als hij mij lang niet heeft gezien dan is het echt de hele avond/nacht raak.
pi_175824665
phoe klinkt zwaar budda. sterkte en hopenlijk is het keerpunt nabij.

LeSage, dat op en af had Saar ook, n dan zo'n zieke zeehondhoest erbij... uiteindelijk moest er hier AB aan te pas komen.

ggirl dat klinkt naar zeg, ook de spanningen om je zoontje.

Hier een blij ei, druk met ondeugend zijn en ik hoor echt meer klanken sinds zn buisjes, Morgen alleen even naar de huisarts want zn oortjes blijven lopen.

Vandaag heb ik voor het eerst in hele hele lange tijd weer een middag gewerkt (vanaf 8-1 officieel in dienst) en de blijheid op zijn gezichtje toen ik m ophaalde bij de oppas... O+ O+
Mn blij ei. Slaapt ook nog niet door btw ;) lopen sinds zn 1e verjaardag.
S. 2014
J. 2016
pi_175825449
quote:
17s.gif Op maandag 18 december 2017 22:37 schreef Budabuddumbam het volgende:

[..]

Ja ik wil hem ook gewoon gelukkig zien, hij huilt ook echt gewoon zo hard als hij niet bij mij kan zijn :'(

[..]

Geen optie, ik breng hem naar bed een ander krijgt hem hooguit in slaap in de wandelwagen voor een heel kort dutje. Ik ben dus ook nog geen nacht zonder hem geweest. Hij drinkt heel graag als hij niet bij mij is, water gaat er echt met liters tegelijk in, ook koemelk drinkt hij graag. Hij eet echt heel erg goed met of zonder mij maar als hij mij lang niet heeft gezien dan is het echt de hele avond/nacht raak.
Zou je het aandurven om een nachtje logeren te proberen en dan zelf gewoon stand-by in de buurt te blijven. Misschien laat hij het dan toch los?
Lijkt me overigens heel moeilijk, dus snap als dat niet lukt.
‘Jouw ouders hadden zeker liever een jongetje gehad?’
  maandag 18 december 2017 @ 23:43:50 #109
460295 Budabuddumbam
What does the fox say?
pi_175826385
Ja ik wel maar de mensen om ons heen niet.
pi_175827669
quote:
0s.gif Op maandag 18 december 2017 23:43 schreef Budabuddumbam het volgende:
Ja ik wel maar de mensen om ons heen niet.
Oh -O-
Goh, het ergste wat je kan gebeuren is dat je zelf een keer een nachtje wat minder uren pakt. En het zou voor jou eindelijk een keer een nacht zijn waarbij je gewoon wat rust kunt krijgen. Het zou toch fijn zijn als mensen je daar mee willen helpen.

Je woont geloof ik nogal ver weg van mij, want ik had je graag willen helpen. Ik had er nog wel een slechte slaper bij durven hebben voor een nachtje :)
‘Jouw ouders hadden zeker liever een jongetje gehad?’
pi_175827688
Wat tof, GM, dat je verschil merkt na de buisjes! Dan was het zeker nodig O+
‘Jouw ouders hadden zeker liever een jongetje gehad?’
pi_175834111
Mijn mama is goud waard. Gisteren een lange dag gewerkt, S. die nog steeds ziek is (net weer verhoging), vanmiddag dus naar de huisarts, ik heb het er even mee gehad allemaal.
En toen stond vanmorgen zomaar mama op de stoep, om de hond uit te laten O+ Dat doet mijn hele dag weer goed!
‘Jouw ouders hadden zeker liever een jongetje gehad?’
pi_175834207
Even een inbreekvraagje.

Hoe lang kunnen kinderen last hebben van krampjes? Ik dacht dat het een minibaby-ding was, maar mijn S van 14 mnd wordt nog zo vaak gillend wakker er van. Ik masseer dan zijn buikje en dan komt er een mega scheet, en dan slaapt ie vredig verder, dus het is duidelijk wat het is.
pi_175836666
Ehh hoe het zit met darmontwikkeling weet ik niet, maar kan hij niet per ongeluk veel lucht binnenkrijgen? Proppen/schrokken/hik/slurpen etc?

Wel vervelend zeg. Vastzittende lucht is ook echt naar.
  dinsdag 19 december 2017 @ 13:52:34 #115
164018 nijnja
Nimmer alcohol, enkel Fristi
pi_175837067
Sterkte ermee Buda!

GM, heerlijk als ze dat doen! Armpjes omhoog, pak mij pak mij pak mij!! O+

LeSage; mama lievv. Mama's lijken wel te weten dat het niet altijd een pretje is ;)

Roomsnoes geen idee, O. heeft daar eigenlijk nooit last van gehad. Wel altijd goed laten boeren na de fles, maar dat zullen jullie ongetwijfeld al doen, aangezien dat de makkelijkst te bedenken tip is. Verder geen idee. Vreselijk hoe ze soms kunnen huilen. Deed me nooit wat, tot onze kleine hummel er was.


O. heeft mij gisteren vreselijk gematst. Zondag om 19.30u in bed, om 5.30 een papje. Toen 'nog even' geslapen, tot 9.15u *D! Ik schrok er zelf van, heerlijk! Rest van de dag ook lekker vrolijk en alleen spelen gaat ook al steeds beter!
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wel heel erg fijn om als papa ook af en toe lekker een dagje* met onze man alleen te hebben (mama werkt 2 dagen, rest ouderschapsverlof).
Ik kreeg laatst de vraag van een winkelier uit het dorp of ik huisman ben, omdat hij me iedere dag wel een keer met de kinderwagen zag wandelen... Nee hoor.
Oh, dan werkt u zeker parttime?
Nee ook niet, bij N.S., lekker onregelmatig (nu ook alweer lekker thuis met O. :)).

* Die dag papadag noemen is bij ons in de familie trouwens uit den boze, hoe ligt dat verder hier?
Geen Nijntje, enkel Nijnja || Livalo's 'G' O+
Op woensdag 22 april 2009 19:16 schreef Surveillance-Fiets het volgende: nijn kan schelden _O_
Op zondag 6 september 2009 00:14 schreef yvonne het volgende: Jij hoorde een bleek ventje van 15 te zijn :D
pi_175837533
Nou, ik krijg jeuk van papadag, behalve als de dagen dat mama thuis is mamadagen zijn.
Net zoiets als mensen op mijn werkzaterdagen vragen of papa nu oppast.
Ja, en als ik thuiskom stop ik hem een briefje van 10 euro in zijn handen :')

Hier is papa thuis of mama thuis. En we zorgen allebei voor de kinderen, we zijn namelijk allebei ouders.

Je werktijden klinken dan wel fijn! Dat je veel tijd ook kunt hebben met de kinderen!
Ik vond de onregelmatigheid bij mijn eigen vader altijd heel tof, daardoor hadden wij heel vaak een papa bij de lunch bijvoorbeeld :)
‘Jouw ouders hadden zeker liever een jongetje gehad?’
  dinsdag 19 december 2017 @ 14:15:09 #117
164018 nijnja
Nimmer alcohol, enkel Fristi
pi_175837712
quote:
1s.gif Op dinsdag 19 december 2017 14:08 schreef LeSage het volgende:
Nou, ik krijg jeuk van papadag, behalve als de dagen dat mama thuis is mamadagen zijn.
Net zoiets als mensen op mijn werkzaterdagen vragen of papa nu oppast.
Ja, en als ik thuiskom stop ik hem een briefje van 10 euro in zijn handen :')

Hier is papa thuis of mama thuis. En we zorgen allebei voor de kinderen, we zijn namelijk allebei ouders.

Je werktijden klinken dan wel fijn! Dat je veel tijd ook kunt hebben met de kinderen!
Ik vond de onregelmatigheid bij mijn eigen vader altijd heel tof, daardoor hadden wij heel vaak een papa bij de lunch bijvoorbeeld :)
Precies wat je zegt. Mijn vrouw legde dat laatst uit aan een vriendin van haar toen ze op stap waren.
"Past L.(ik/papa) nu op O.?"
Nee
"Waar is O. dan?"
Bij papa, lekker mannendagje
"Dus L. past wel op!?"
Snapt er niks van. Zij noemen het wel zo dat papa oppast, want dat praat zo makkelijk.

8)7

Ik draai nu alles, dus ben er ongeveer in 60% van de gevallen bij het ontbijt bij, en ook ongrveer 60% bij het avondeten, heerlijk samen.
Zitten eraan te denken om, als O. naar de peuterspeelzaal/school gaat dat ik alleen maar laat ga draaien. Dan kan ik hem iedere ochtend wegbrengen, en zitten we niet met oppas in de morgen als ik vroeg moet (voor 6.00u beginnen) en mama werkt (3 kwartier reistijd dus 7.00u de deur uit), maar dat is een puzzel voor later :)
Geen Nijntje, enkel Nijnja || Livalo's 'G' O+
Op woensdag 22 april 2009 19:16 schreef Surveillance-Fiets het volgende: nijn kan schelden _O_
Op zondag 6 september 2009 00:14 schreef yvonne het volgende: Jij hoorde een bleek ventje van 15 te zijn :D
pi_175838645
Oe Lesage mag ik je man vragen om hier op te passen? ¤10 Voor een dag is niet duur :P
Wat lief van je moeder. Dat zijn fijne verrassingen.

Qua papadag sta ik er het zelfde in als Lesage.
Ik kan er zo de kriebels van krijgen als mensen de papadag zien als een oppas dag.
Hij zorgt gewoon voor onze kinderen net als ik dat doe. Niks geen oppas.

GM wat fijn dat je nu al verschil merkt.
Hoe was het bij de ha?

Nijnja fijn dat je zoveel thuis kan zijn en ook veel mee krijgt van jullie mannetje.
Ik werk ook onregelmatig. Soms vind ik dat heel vermoeiend maar het is ook weer heel fijn omdat je zo veel minder oppas nodig hebt en meer bij je kinderen kan zijn.
Als de oudste dadelijk op school zit ga ik wat meer nacht en laat werken. Dan kan ik hem zelf brengen en halen.

Room wat vervelend. Heeft hij dat elke dag of zo af en toe?
En heeft hij verder geen darm klachten?
Misschien dat hij reageert op bepaalde voeding?
pi_175840170
Vl noemt het zelf oppassen :').
Ik ben het er niet mee eens.


Roomsnoes dat is hier af en toe ook zo.


Iemand nog tips tegen snotneuzen? Dreumes is verkouden en laat elke slok los en hapt weer aan en dat dan een uur lang, het is echt heel irritant :(. Ze wil geen uitzuigding in haar neus hebben en onder dwang zie ik niet zitten.. Net maar aan papa gegeven hier succes pruts maar wat met flesje ofzo :@.

[ Bericht 6% gewijzigd door Unihipili op 19-12-2017 16:14:44 ]
pi_175840793
Uni, neusspray en stomen in hele hete doucheruimte helpt vaak wel om eea los te krijgen...

Room, helaas heel bekend van grootste. Eigenlijk de enige reden dat hij snachts nog wel wakker wordt. Idd hard huilen en dan scheetje. Hier scheelt kloppen na avondeten en eventuele fles. Hij lijkt sowieso eten moeilijker te verteren dan z'n broer (minder "mooie" poep).
pi_175842416
Ja stomen idd ook al gedaan het klinkt los maar helpt verder niet.
pi_175844834
"fijn" :´) dat sommigen het herkennen. Hij is vorige week in het kdv begonnen en krijgt daar het eten van daar voorgeschoteld, incl erwtjes en kool enzo. Daar ga ik eens achteraan, dat hij dat niet moet eten.
Fles krijgt hij niet, wel borst, en daar drinkt hij netje uit. Ik zal toch eens opletten of hij met huilen niet teveel lucht inslikt.
  dinsdag 19 december 2017 @ 20:09:52 #123
67064 Quoi
Mama said be cool
pi_175845869
LeSage, jouw mama is zeker goud waard! Lekker meedenkend ook ^O^ Hoe gaat het nu met de ziekenboeg?

Uni, succes met het snotteren etc. Hier ook weer slijm ophoesten en snotneuzen. Afkloppen, maar hij slaapt er nooit beroerder door.

Room, wat vervelend! Zit er niet iets permanent in zijn dieet dat het kan zijn? Iets dat dus zwaar te verteren is voor hem? Misschien eens iets weglaten en kijken wat het is? Afijn, ik probeer mee te denken, maar weet het niet. Zielig is het wel.

Hier wordt grof bezuinigd op middagslaapjes. Gelukkig betekent dat wel goede en lange nachten. Nieuwe fase zeker weer.
pi_175848967
Quoi wij zijn juist weer terug op 2x slapen :')

Volgens mij zit hij zichzelf weer in de weg, het zelfde als toen hij tegen het kruipen aan zat. Wil veel (heeeel veel) opgetild worden icm dat draken.

Met kerst wilde ik alleen wat duplo geven wat ik goedkoop heb kunnen kopen maar ehh. Ja, nou we stonden in de intertoys en ik zei man dat hij de parkeertoren van toet toet wel heel leuk zou vinden. Dus ehm die krijgt hij ook :+
  woensdag 20 december 2017 @ 08:28:36 #125
67064 Quoi
Mama said be cool
pi_175858399
Vroege-stuiterbal-alert hier, dus wij gaan eens richting speelhel (die stiekem best leuk is en goede koffie heeft c_/ ).
  woensdag 20 december 2017 @ 09:15:58 #126
460295 Budabuddumbam
What does the fox say?
pi_175858849
Welke speelhel is dat? :D ik zoek nog afwisseling hier in de buurt :D
  woensdag 20 december 2017 @ 13:14:39 #127
67064 Quoi
Mama said be cool
pi_175863746
Avontura (015). Was weer een groot succes, samen met vriendje (18 mnd) en vriendinnetje (7 mnd). Ik moest ook eens een keer mee in zo'n klauterdoolhof (au, mijn rug) (eigenlijk niet voor kinderen onder de 3, maar hij zat erin voordat ik het wist :o ) en die eindigde ergens best hoog. Moesten we samen van de glijbaan naar beneden :D Erna gezellig poffertjes gegeten. Heerlijke tijdsbesteding.

Afijn, hij sliep net al bij het binnenstappen van de voordeur. Met jas en al kunnen overhevelen in zijn bedje O+
pi_175879274
Binnenspeelhal *O* wij zijn gisteren geweest. Ik was die 2 stuiterballen zat en moest de deur uit
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En idd mama heerlijk aan de koffie O-)

Nazil :D het is soms ook best moeilijk om niet zo veel te kopen voor je kind.
Ik wil graag de boot van paw patrol kopen voor de oudste maar dat mag niet van mijn man -O-
Stiekem weet ik dat hij gelijk heeft want hij heeft echt veel te veel speelgoed. Maar toch.... -O-

Hoe is het met alle zieke?
pi_175881281
Gezellig, al die kinders in de speelhallen!

Ikke, wat wordt hij groot ineens zeg :o

S. had vandaag weer 38 graden. Het houdt maar niet op. En morgen dus ook geen cb, moeten we maar verzetten.
Net ook nog eens ontzettend drama bij het naar bed gaan. Hij hoefde van vriend afgelopen week niet alleen te slapen en ik snap zijn gedachten wel, maar S. ziet niet dat dat alleen is bij ziek zijn. Ik heb hem uiteindelijk maar uit laten razen, want er was geen land mee te bezeilen. Toen is hij uiteindelijk vrolijk babbelend in slaap gevallen O+
‘Jouw ouders hadden zeker liever een jongetje gehad?’
  woensdag 20 december 2017 @ 23:50:09 #130
67064 Quoi
Mama said be cool
pi_175882499
Nou Ikke, idd, wat een ventje! Ook echt zo'n eigen gezichtje O+

LeSage, zware kost met je zieke S. Ik hoop snel wat rustiger vaarwater voor jou. Blijven ademen ;)

[ Bericht 8% gewijzigd door Quoi op 20-12-2017 23:59:45 ]
pi_175882743
quote:
1s.gif Op woensdag 20 december 2017 23:50 schreef Quoi het volgende:
Nou Ikke, idd, wat een ventje! Ook echt zo'n eigen gezichtje O+

LeSage, zware kost met je zieke S. Ik hoop snel wat rustiger vaarwater voor jou. Blijven ademen ;)

Ik heb alleen een actiefoto van onze langpootmug vanmorgen:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Je foto doet het niet -O-

En thanks :* ik overleef het wel hier, ik heb vooral ook te doen met dat kereltje :{
‘Jouw ouders hadden zeker liever een jongetje gehad?’
  donderdag 21 december 2017 @ 00:00:59 #132
67064 Quoi
Mama said be cool
pi_175882774
Imgur gaat altijd goed, nu niet. Morgen doe ik het ff goed :)

Goede nacht!
pi_175884616
Hier doet 'ie het wel. Groterds Ikke en Quoi! :o

Het ging over lopen he? Nou. We hebben een vloerkleed en ineens 11 losse stappen :'). Daarvoor echt alleen af en toe per ongeluk met 1 voet een stapje.
  donderdag 21 december 2017 @ 02:34:20 #134
401485 Molo
Völlig losgelöst
pi_175884623


Quoi, je had een spatie in je IMG code staan, dan bokt de boel.

Wat is hij toch lang idd zeg! Wow!

Ik ben helemaal opgeknapt en nu is Larf ziek. Hopelijk voor de kerst weer beter

Sterkte voor de zieken allemaal. Hopelijk wel een fijne kerst tegemoet allen met die heerlijke dreumesjes van ons O+
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like
  Manager PR/Moderator donderdag 21 december 2017 @ 08:39:14 #135
269689 crew  Viv
pi_175885739
quote:
1s.gif Op donderdag 21 december 2017 02:30 schreef Unihipili het volgende:
Het ging over lopen he? Nou. We hebben een vloerkleed en ineens 11 losse stappen :'). Daarvoor echt alleen af en toe per ongeluk met 1 voet een stapje.
Aha, misschien wat meer grip of zo? Hier geen vloerkleed meer sinds we (nogal verharende) katten hebben, ik was teveel tijd kwijt aan stofzuigen. :Y)
pi_175886539
Max is zo groot al! Wel heerlijk rustig daar :)

Stapjes Uni! Wat goed *O*

Beterschap Larf :*

Hier koortsvrij vandaag *O* (of ja, S. dan) over zijn algehele gesteldheid en humeur zeggen we even niets :X ;(
‘Jouw ouders hadden zeker liever een jongetje gehad?’
pi_175886840
quote:
1s.gif Op donderdag 21 december 2017 02:30 schreef Unihipili het volgende:
Hier doet 'ie het wel. Groterds Ikke en Quoi! :o

Het ging over lopen he? Nou. We hebben een vloerkleed en ineens 11 losse stappen :'). Daarvoor echt alleen af en toe per ongeluk met 1 voet een stapje.
He wat leuk.

Emmy rende gisteren gewoon aan de hand de keuken door en maakte echt uit zichzelf de loopbeweging.
Misschien zal ze met kerst toch nog lopen/rennen. Ook echt iets voor een kind van mij om te beginnen met rennen

Beterschap voor alle zieken

[ Bericht 1% gewijzigd door Arja op 21-12-2017 10:11:03 ]
pi_175887075
Emmy ook slaan het stappen ^O^
Rennen doet S. trouwens niet, die hobbelt :')
‘Jouw ouders hadden zeker liever een jongetje gehad?’
  donderdag 21 december 2017 @ 11:27:06 #139
67064 Quoi
Mama said be cool
pi_175888253
quote:
1s.gif Op donderdag 21 december 2017 02:34 schreef Molo het volgende:
[ afbeelding ]

Quoi, je had een spatie in je IMG code staan, dan bokt de boel.

Wat is hij toch lang idd zeg! Wow!

Ik ben helemaal opgeknapt en nu is Larf ziek. Hopelijk voor de kerst weer beter

Sterkte voor de zieken allemaal. Hopelijk wel een fijne kerst tegemoet allen met die heerlijke dreumesjes van ons O+
Ha, thanks! Kun je voorstellen dat ik die kerel tig keer per dag op mijn heup moet nemen? Logisch dat die nogal vaak zeurt (die heup).

Emmy zomaar aan de wandel! *O*
  donderdag 21 december 2017 @ 11:32:16 #140
401485 Molo
Völlig losgelöst
pi_175888376
quote:
1s.gif Op donderdag 21 december 2017 11:27 schreef Quoi het volgende:

[..]

Ha, thanks! Kun je voorstellen dat ik die kerel tig keer per dag op mijn heup moet nemen? Logisch dat die nogal vaak zeurt (die heup).

Emmy zomaar aan de wandel! *O*
Uhm, nee eerlijk gezegd geen idee hoe jij dat trekt hoor :o

Hoop dat hij snel aan de losse wandel gaat, scheelt zo enorm voor je eigen lijf dat!

Larf speelt heerlijk, lijkt op echt fors hoesten na geen last te hebben. Maar toch fijn dat we gisteren even bij huisarts gecheckt hebben.

Ze kijkt trouwens voor het eerst Bumba nu ( :') ) en daar zit een kat in die lijkt op een zwaar verkankerde versie van Samson de Gert-hond :')
Ik kan het echt alleen maar met :') smoel kijken hoor :')
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like
  donderdag 21 december 2017 @ 12:06:36 #141
67064 Quoi
Mama said be cool
pi_175889200
Fijn dat larf ok lijkt. Houden zo :) Hier zegt hij "bumba", heel hard :D :')

Gewoon dj Schiffie erna opzetten. Was bij jou toch ook zo'n hit? Hier nu ook! Al geldt dat misschien meer voor zijn vader. Die danst het de hele dag :')
pi_175889398
quote:
1s.gif Op donderdag 21 december 2017 10:00 schreef Arja het volgende:

[..]

He wat leuk.

Emmy rende gisteren gewoon aan de hand de keuken door en maakte echt uit zichzelf de loopbeweging.
Misschien zal ze met kerst toch nog lopen/rennen. Ook echt iets voor een kind van mij om te beginnen met rennen

Beterschap voor alle zieken
Oja aan de hand kon ze ook al wel.
Denk idd meer grip en zachter landen.
Staan deed ze eerst ook alleen op de bank of op bed.
  donderdag 21 december 2017 @ 12:29:04 #143
401485 Molo
Völlig losgelöst
pi_175889695
quote:
0s.gif Op donderdag 21 december 2017 12:06 schreef Quoi het volgende:
Fijn dat larf ok lijkt. Houden zo :) Hier zegt hij "bumba", heel hard :D :')

Gewoon dj Schiffie erna opzetten. Was bij jou toch ook zo'n hit? Hier nu ook! Al geldt dat misschien meer voor zijn vader. Die danst het de hele dag :')
_O-

Ja die is weer een beetje over hier, al springt ze wel graag. Ze staat nu als een lekker tutholaatje Nijntjes dansles na te doen O+
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like
pi_175893082
Nijntjes dansles is ook leuk O+
Fijn dat ze er redelijk van af lijkt te komen. Al is flink hoesten ook zwaar vermoeiend

Quoi ik snap waar je je klachten van hebt :o
Fijn aan de klim in de speelhal.
Kan hij er zelf al op komen?

*O* voor alle bijna lopende kindjes
Mooie afsluiter voor 2017
(En anders een mooi begin van 2018 als het wat langer duurt ;) )

Ik zou willen dat S wat meer woordjes gaat zeggen. Hij is zo gefrustreerd dat ik niet snap wat hij met DIE DIE DIE bedoelt.
Gisteren betrapte ik mijn man erop dat hij steeds zegt wil je die? Of die? Nee die? }:| en bedankt hè, noem dingen gewoon bij de naam dan leert hij het.

Lesage *O* voor de koorts vrije dag.
Ziek zijn kost ook erg veel energie, daar wordt je humeur ook niet beter van. Hopelijk is hij snel weer de oude.
En dat het zelf slapen maar snel beter mag gaan :7 een paar nachtjes bij papa en mama is natuurlijk ook wel erg gezellig.

Ik werd vanmorgen wakker met een voet van de oudste tegen mijn gezicht aan :') maar dat is voor in een ander topic :D

Ik liep vanmorgen in de stad en was de buggy vergeten. S liep mooi met ons mee. Hij is echt een clown. Met een grote lach op zijn gezicht gaat hij achteruit lopen en tegen iedereen die langs komt roept hij dan hoi (incl handje omhoog)
Het ziet er zo grappig uit. Zn klein waggelend mannetje met winterjas en een veel te groot knuffel konijn :D
pi_175900736
Molo dat klinkt superschattig die dansles.

Ikke sowieso kindjes met te grote knuffelkonijnen O+
En wat loopt hij al goed zeg zonder buggy

Ik heb een constante echo om me heen.
Emmy klimt overal op. Ik zeg wat doe je engerd? En dan zij "engerd".

Ze schrikt van een kindje dat huilt. Ik zeg kindje is aan het huilen. "Kindje huilen".

Mama maakt spaghetti. "Pagetti"


O+

[ Bericht 27% gewijzigd door Arja op 21-12-2017 20:13:03 ]
  donderdag 21 december 2017 @ 21:49:47 #146
67064 Quoi
Mama said be cool
pi_175904889
quote:
1s.gif Op donderdag 21 december 2017 15:04 schreef ikke_84 het volgende:
Quoi ik snap waar je je klachten van hebt
Fijn aan de klim in de speelhal.
Kan hij er zelf al op komen?
Moeiteloos tot aan de hoogste toestellen. Mijn hart :{

Wat heerlijk dat jouw ventje zo lekker rondbanjert. Vrolijkert!

quote:
1s.gif Op donderdag 21 december 2017 20:03 schreef Arja het volgende:
Ik heb een constante echo om me heen.

Wat gezellig :D

Wij moeten inmiddels ook gaan opletten wat we zeggen. En zorgvuldig zinnen formuleren, dan begrijpt hij gewoon alles :o En als we een woord (zoals "oor" en "klok" vanmiddag) veelvuldig herhalen gaat hij echt zijn stinkende best doen om dat te herhalen O+

En zo zijn er vandaag ook weer heel veel mannen met grijs haar toegeschreeuwd door Max met "OPA!". En daarna " opAAAAAAAA!" :D

Omdat de middagdutjes erg kort zijn lately, zijn we vanmiddag maar gewoon lekker op pad gegaan. Als je dan toch max 1 uur slaapt kan dat ook in de wagen. Toen hij sliep zijn we uitgebreid gaan lunchen. Heerlijk dagje.
pi_175909014
Wat goed dat hij al zo loopt, Ikke!

Oh, zo lastig Arja, dat je zo moet opletten op je taal. Zo zegt S. inmiddels: ‘Poei’ (foei), ‘Mama, kijk! NU!’ ‘Ooooooh Mijm toch’ (Mijm=M. en hij zet zo’n gezicht erbij :N ) en ‘Papa nune piepie popen’ (papa nieuwe fiep kopen). Ik denk dat ik te makkelijk winkel :X

Kunstenmaker, die Max O+
‘Jouw ouders hadden zeker liever een jongetje gehad?’
pi_175917310
Ik kom hier even illegaal posten. Morgen mag het pas echt, maar hij voelt al zo baby af. :'(

Mijn baby (ga dit vandaag nog extra vaak zeggen) wordt morgen gewoon echt al 1 jaar. :o
Oh, I wish I could, but I don't want to.
pi_175918117
Leuke foto's zag ik voorbij komen!
Ik moet ook eens naar zo'n speelhel :+

Beterschap Molo!

Inderdaad lange benen Quoi, lijkt mij af en toe best schrikken als hij hoog klimt!

Je schrijft altijd zo leuk Arja O+ Leuk van het rennen aan de hand en wat kan Emmy al veel zeggen!

Slapen jullie elke nacht samen Ikke? En S dan ook of ligt hij liever alleen?
Ik word ook regelmatig wakker met een voet in mijn gezicht :D Soms wil ik M leren in haar eigen bed te slapen, maar stiekem vinden we het ook wel gezellig zo :9 Soms kruipt ze helemaal tegen me aan O+

Jij ook al (bijna) hier RF! De tijd gaat snel. Geniet nog even van je baby :+

M slaapt sinds de vakantie slecht op de opvang, vorige week helemaal niet -O- chagrijnig toen ik haar naar bed wilde brengen :') Weet niet hoe het komt, ze brengen haar rond dezelfde tijd naar bed als wij thuis. Ze gaan het vandaag iets vroeger proberen, voordat het gros van de oudere kindjes naar bed gaat :P Ben benieuwd.
Ze speelt daar wel gewoon de hele dag leuk, alleen zodra we thuis zijn is ze chagrijnig van de moeheid. Misschien is het omdat ze maar één dag per week gaat?
pi_175919359
Miezz, J. Zit ook in die fase op het KDV. Alsof ze niets wil missen. Haar broer heeft dat ook gehad rond dezelfde leeftijd. (Die slaapt nu juist weer lang , vaak van 13-17 uur, op de opvang).
pi_175920048
:W Regina en bijna dreumes. De tijd vliegt hè.
Vieren jullie morgen met familie ofzo?

Emmy echo O+ zo leuk dat kletsen.
Mijn nichtje is van de zelfde leeftijd als Emmy en die kan ook al zo goed kletsen. Het klinkt dan als half Russisch, half Nederlands :D
Sommige moeilijke woorden komen er echt zo goed uit ik vind dat echt knap op die leeftijd.
Ze gaat dan ook echt voor je staan en dwingt je haast om naar haar te luisteren :D schatje

Quoi dat opa roepen naar iedereen is zo grappig :D en het kan soms leuke situaties geven :7 M riep een keer OPA OPA naar iemand die nog helemaal niet zo oud was maar wel wat grijzig :@ oeps haha
Heerlijk dat Max in de buggy ook goed slaapt. Geeft je mooi de tijd om lekker te lunchen

Miezz M slaapt nu bijna een jaar elke nacht bij ons. Hij heeft zijn eigen matras naast dat van mij (zelfde hoogte)
Stijn ligt in zijn eigen bed, zolang dat goed gaat laten we hem daar lekker liggen.
Ik snap het helemaal dat je het wel gezellig vindt :) hier precies het zelfde.
Als we 's avonds naar bed gaan dan kijken we gewoon tv of praten gewoon, M slaapt er dwars doorheen. Andere dingen doen we gewoon ergens anders ;)
Dat van die opvang zal idd wel een fase zijn. Fijn dat ze dan toch nog zo fijn kan spelen daar. Wat minder fijn van een chagrijnig kind thuis. Heb je het eten vaak al wel klaar staan?

S eet tegenwoordig echt alsof zijn leven er vanaf hangt. Ik kan daar echt van genieten O+ zo fijn een kind wat eet
Zelfs banaan gaat er goed in, een maand terug luste hij dat nog niet
  vrijdag 22 december 2017 @ 14:06:30 #152
67064 Quoi
Mama said be cool
pi_175921160
RF al bijna hier! Hoera, een bijna-dreumes. No worries over dat baby-af. Dat is hij waarschijnlijk al een tijdje en geloof me: dreumesen zijn zooooo leuk :)

Wij zijn op strooptocht voor sloffen. Ineens voelden we dat zijn slofjes veel te klein zijn. Aangezien hij nog niet (buiten) loopt en binnen ook voor een groot deel kruipt, zoek ik toch nog even zachte slofjes á la de leren kruidvat sloffen. Maar dan wel in maat 22. Schoenenzaken proberen me eerste schoentjes aan te smeren voor 50+ euro, maar ik ga er echt nog niet aan beginnen. Voor hetzelfde geld loopt hij pas over 2/3 mnd. Dus de zoektocht gaat verder op marktplaats voor tweedehands leren slofjes van Bobux/Shoesme ofzo.... Als iemand een ander merk kan aanraden, graag. Moet blijven zitten en een erg zachte zool hebben.
pi_175921267
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 december 2017 14:06 schreef Quoi het volgende:
RF al bijna hier! Hoera, een bijna-dreumes. No worries over dat baby-af. Dat is hij waarschijnlijk al een tijdje en geloof me: dreumesen zijn zooooo leuk :)

Wij zijn op strooptocht voor sloffen. Ineens voelden we dat zijn slofjes veel te klein zijn. Aangezien hij nog niet (buiten) loopt en binnen ook voor een groot deel kruipt, zoek ik toch nog even zachte slofjes á la de leren kruidvat sloffen. Maar dan wel in maat 22. Schoenenzaken proberen me eerste schoentjes aan te smeren voor 50+ euro, maar ik ga er echt nog niet aan beginnen. Voor hetzelfde geld loopt hij pas over 2/3 mnd. Dus de zoektocht gaat verder op marktplaats voor tweedehands leren slofjes van Bobux/Shoesme ofzo.... Als iemand een ander merk kan aanraden, graag. Moet blijven zitten en een erg zachte zool hebben.
Nanga slofjes bij Poppedijn!
Carpe diem, quam minimum credula postero.
  vrijdag 22 december 2017 @ 14:14:07 #154
67064 Quoi
Mama said be cool
pi_175921373
quote:
1s.gif Op vrijdag 22 december 2017 14:10 schreef SaskiaR het volgende:

[..]

Nanga slofjes bij Poppedijn!
:) Heb je een linkje naar die je bedoelt? Als ik google krijg ik verschillende soorten.
pi_175921457
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 december 2017 14:06 schreef Quoi het volgende:
RF al bijna hier! Hoera, een bijna-dreumes. No worries over dat baby-af. Dat is hij waarschijnlijk al een tijdje en geloof me: dreumesen zijn zooooo leuk :)

Wij zijn op strooptocht voor sloffen. Ineens voelden we dat zijn slofjes veel te klein zijn. Aangezien hij nog niet (buiten) loopt en binnen ook voor een groot deel kruipt, zoek ik toch nog even zachte slofjes á la de leren kruidvat sloffen. Maar dan wel in maat 22. Schoenenzaken proberen me eerste schoentjes aan te smeren voor 50+ euro, maar ik ga er echt nog niet aan beginnen. Voor hetzelfde geld loopt hij pas over 2/3 mnd. Dus de zoektocht gaat verder op marktplaats voor tweedehands leren slofjes van Bobux/Shoesme ofzo.... Als iemand een ander merk kan aanraden, graag. Moet blijven zitten en een erg zachte zool hebben.
A@pie! https://baby-schoenen.nl/shop/12-babyslofjes
pi_175921498
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 december 2017 12:51 schreef Ggirl het volgende:
Miezz, J. Zit ook in die fase op het KDV. Alsof ze niets wil missen. Haar broer heeft dat ook gehad rond dezelfde leeftijd. (Die slaapt nu juist weer lang , vaak van 13-17 uur, op de opvang).
Hoe oud is J nu? M is 16,5 maand (Wanneer hou je op met maanden tellen? :+)
13-17 uur, wow! Dat zie ik M echt nooit doen :D Die slaapt nu thuis ook maar 1 - 1,5 uur tijdens het middagdutje.

We hebben vaak wel eten klaarstaan inderdaad Ikke, en als er een keer niets is en het moet snel is er meestal wel gekookte rijst en dan wat rauwkost ofzo :P Maar tot nu toe gaat de planning best ok :P
M slaapt er ook wel doorheen als we praten of als 1 van onze wekkers gaat. Andere dingen kunnen inderdaad ook ergens anders :P

M wordt nog wel steeds 's nachts wakker. Ze mag weleens gaan doorslapen eigenlijk :O

@Quoi
Ik wilde ook Aapies voorstellen, die lijken een beetje op die van Kruidvat. Alleen hebben ze daar S/M/L enzo, dus moet je even voetjes meten :P
  vrijdag 22 december 2017 @ 14:21:36 #157
67064 Quoi
Mama said be cool
pi_175921527
Aapies gaat zoals ik het zie maar tot 17,5 cm (= xxxxl :') ). Wel hele leuke!
pi_175921618
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 december 2017 14:21 schreef Quoi het volgende:
Aapies gaat zoals ik het zie maar tot 17,5 cm (= xxxxl :') ). Wel hele leuke!
Gelukkig is maat 22 iets van 13,5 cm dus dat scheelt :+
  vrijdag 22 december 2017 @ 14:26:32 #159
67064 Quoi
Mama said be cool
pi_175921656
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 december 2017 14:25 schreef Miezziej het volgende:

[..]

Gelukkig is maat 22 iets van 13,5 cm dus dat scheelt :+
O gut, dat meen je niet? |:( Ik moet toch niet de enige ouder zijn die dit niet doorheeft.
pi_175921702
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 december 2017 14:26 schreef Quoi het volgende:

[..]

O gut, dat meen je niet? |:( Ik moet toch niet de enige ouder zijn die dit niet doorheeft.
Als maat 22. 22cm zou zijn, zijn dat best grote voeten :D
(Maat 34/35 is dat ongeveer).

Waar de logica zit in dit systeem weet ik ook niet :P
pi_175921764
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 december 2017 14:14 schreef Quoi het volgende:

[..]

:) Heb je een linkje naar die je bedoelt? Als ik google krijg ik verschillende soorten.
Deze hebben ze: https://www.nanga-shoes.com/collections/baby/products/07-0116
Hoewel er op de site van Nanga nog veel meer staan, super schattig :)
Carpe diem, quam minimum credula postero.
pi_175922859
Phoebe wat leuk dat je hier komt posten. En de dreumesfase is alleen maar nog leuker dan de babyfase wat mij betreft.

Q herkenbaar van dat opa roepen. Emmy zit sowieso in zijn fanclub. Ze roept bijna de hele dag opa. Ook als ze net wakker is.

Miez Emmy slaapt ook ineens niet meer bij de oppas-adresjes. Misschien idd omdat ze er niet vaak heen gaat. Mijn zus zei dat ze helemaal stijf en met grote ogen in bed lag. Misschien bang.
Wonderbaarlijk genoeg blijft mijn moppie de hele dag door vrolijk, maar idd tegen een uur of 17 is dan niks meer goed en dan is mijn moeder heel blij dat ik kom
  vrijdag 22 december 2017 @ 15:33:53 #163
67064 Quoi
Mama said be cool
pi_175923442
Max en zijn vader werden trouwens gisteren in de Bijenkorf gestrikt voor een op-schoot-sessie bij de kerstman :D Op schoot werd 'm niet (beetje te eng), maar ernaast vond hij ok. Uiteindelijk bleek het zo'n verschrikkelijk lieve kerstman O+ Hij was helemaal gecharmeerd van Max' rode haartjes en kreeg 'm zelfs aan het lachen. Dus, voor de allerliefste kerstman (misschien is het wel de echte?), allen naar de Bijenkorf (010).

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik had er natuurlijk bij moeten gaan staan, dan hadden we de kerstkaart voor volgend jaar :P


quote:
1s.gif Op vrijdag 22 december 2017 14:31 schreef SaskiaR het volgende:

[..]

Deze hebben ze: https://www.nanga-shoes.com/collections/baby/products/07-0116
Hoewel er op de site van Nanga nog veel meer staan, super schattig :)
Thanks! Ik wandel er binnenkort even langs. Mijn ongeduldige ik heeft intussen dan de Aapies besteld, als is het alleen maar omdat ze zo goed bij zijn jasje matchen. Thanks voor alle tips ^O^
pi_175925240
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 december 2017 14:19 schreef Miezziej het volgende:

[..]

Hoe oud is J nu? M is 16,5 maand (Wanneer hou je op met maanden tellen? :+)
13-17 uur, wow! Dat zie ik M echt nooit doen :D Die slaapt nu thuis ook maar 1 - 1,5 uur tijdens het middagdutje.

@Quoi
Ik wilde ook Aapies voorstellen, die lijken een beetje op die van Kruidvat. Alleen hebben ze daar S/M/L enzo, dus moet je even voetjes meten :P
J. Was woensdag 17 maanden. Thuis doet broer dat ook niet, ben blij dat hij met zn 2jaar4mnd nog n dutje wil doen. Hij slaapt daar van de hele week bij lijkt het wel.

Aapies, daar heb ik bij T. Bij gezworen. J. Helt net zo lang tot ze UIT UIT UIT zijn. Schoenen (met veters) want smalle voetjes in maatje 19. Wilt ze wel aan.. (en laat ze dus ook gestrikt zitten).
pi_175926594
Wat een leuke sfeervolle foto Q

Emmy is vandaag 1,5 :D

Niet quoten
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.


[ Bericht 15% gewijzigd door Arja op 23-12-2017 09:59:58 ]
pi_175928439
Quoi, van die leren slofjes zag ik laatst bij Next, John Lewis en bij Marks and Spencer maar ik heb niet gekeken welke maat ze hadden.

Mijn BABY ligt op bed. Mijn ouders zijn speciaal naar Nederland gekomen voor zijn verjaardag. Zo lief.
Oh, I wish I could, but I don't want to.
pi_175930691
RF :W morgen haal je een dreumes uit bed :o O+

Miezziej, S. is ook altijd chagrijnig als hij thuiskomt van opa en oma. Volgens mij is het gewoon omdat hij daar toch meer zijn best moet zijn om lief te zijn. Thuis mag je dan even jezelf zijn. Mijn moeder kent hem ook niet met streken. Ik wel }:| .

Max en de Kerstman O+ Oh enne, ik wist het ook niet van de schoenmaat :@

Arja, wat een ogen heeft Emmy toch O+ Leuke foto’s, zo vrolijk :D
‘Jouw ouders hadden zeker liever een jongetje gehad?’
pi_175934366
Herkenbaar lesage en ook dat mijn moeder dan zegt: huh, zo doet ze bij mij nooit :?
}:|
pi_175935166
quote:
1s.gif Op vrijdag 22 december 2017 17:36 schreef Arja het volgende:
Wat een leuke sfeervolle foto Q

Emmy is vandaag 1,5 :D


Echt niet, want dat betekent dat mijn mini ook bijna anderhalf is. :N :{w
pi_175936384
Max op de foto met de kerstman O+
Flauw van die ster op papa's hoofd :6 verder ben ik helemaal niet nieuwsgierig ;)

Emmy O+ wat een mooi meisje is het toch. Een en al vrolijkheid straalt ze uit.

Miezz ik snap dat je wel eens een nacht door zou willen slapen. Of eigenlijk wel meerdere nachten. Gaat ze dan wel weer zelf slapen of moet je er iets speciaals voor doen om haar in slaap te krijgen?
  vrijdag 22 december 2017 @ 23:31:43 #171
401485 Molo
Völlig losgelöst
pi_175936510
quote:
1s.gif Op vrijdag 22 december 2017 23:27 schreef ikke_84 het volgende:
Max op de foto met de kerstman O+
Flauw van die ster op papa's hoofd :6 verder ben ik helemaal niet nieuwsgierig ;)

Emmy O+ wat een mooi meisje is het toch. Een en al vrolijkheid straalt ze uit.

Miezz ik snap dat je wel eens een nacht door zou willen slapen. Of eigenlijk wel meerdere nachten. Gaat ze dan wel weer zelf slapen of moet je er iets speciaals voor doen om haar in slaap te krijgen?
Die ster heeft hij in real life ook op zijn hoofd hoor :Y


Geen nacht doorslapen klinkt vreselijk zwaar zeg :o jemig!
Sterkte!

Larf hier wijst steeds naar de 'kogels' in de kerstboom (vogels :+)
Zin in kerst met die kleine, zo gezellig met zijn drie O+ ~:) >:O
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like
  zaterdag 23 december 2017 @ 00:33:21 #172
67064 Quoi
Mama said be cool
pi_175938059
quote:
1s.gif Op vrijdag 22 december 2017 23:31 schreef Molo het volgende:

[..]

Die ster heeft hij in real life ook op zijn hoofd hoor :Y

Sterallures :{w

Enneh...... Arja, gefeliciteerd met jullie schoonheid. 1,5 jaar *O*
  zaterdag 23 december 2017 @ 00:36:56 #173
401485 Molo
Völlig losgelöst
pi_175938129
Nou idd! 1,5 alweer, wat is het om gevlogen!

En wat een heerlijk bekkie heeft ze toch _O_

En RF met bijna dreumes hier. Tofheid!
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like
pi_175938811
Dankjulliewel allemaal

Molo,
Mijn UD maatje. Blijf het raar vinden dat er ruim een week tussen zit

quote:
11s.gif Op vrijdag 22 december 2017 22:44 schreef _Ophelia_ het volgende:

[..]

Echt niet, want dat betekent dat mijn mini ook bijna anderhalf is. :N :{w
Hoi :W
Hoe is het met jou dan?
pi_175938851
Pff ik voed ook nog 4x per nacht (alsin tussen 12-8). Waarvan soms 2u lang aaneen dan is het 3x ofzo :').
En dan heb ik het nog niet over m'n eigen smaak gehad :D.
  zaterdag 23 december 2017 @ 01:15:43 #176
401485 Molo
Völlig losgelöst
pi_175938883
quote:
0s.gif Op zaterdag 23 december 2017 01:13 schreef Unihipili het volgende:
Pff ik voed ook nog 4x per nacht (alsin tussen 12-8). Waarvan soms 2u lang aaneen dan is het 3x ofzo :').
En dan heb ik het nog niet over m'n eigen smaak gehad :D.
Hoe de fuck functioneer je dan nog overdag?? Dat is toch slopend? :o
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like
  zaterdag 23 december 2017 @ 01:16:38 #177
401485 Molo
Völlig losgelöst
pi_175938892
Ja die 8 dagen blijft gek hè :D
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like
pi_175939683
quote:
1s.gif Op zaterdag 23 december 2017 01:15 schreef Molo het volgende:

[..]

Hoe de fuck functioneer je dan nog overdag?? Dat is toch slopend? :o
Niet :').
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Oh lol smaak=slaap hierboven.
pi_175939903
Vraagje: wij hebben altijd een bad gehad, maar gaan vandaag verhuizen naar een huis zonder bad. Omdat M. badderen wel heel leuk vindt, wil ik iets bedenken waardoor ze ook een soort bad heeft.
Een opklapbad wordt hem niet, een bak van de Ikea ook niet. Ze is heel beweeglijk en gaat ook in die bak staan. Is er toevallig hier iemand die zelf een bad ‘gemaakt’ heeft?
pi_175939904
Oh, ik zag trouwens Emmy! Wat is ze mooi Arja! En zo groot al, blijf het bijzonder vinden hoeveel verschil een paar maanden maakt.
  zaterdag 23 december 2017 @ 06:56:50 #181
311825 snoenk
heeft een hondenleven
pi_175939926
Rf gefeliciteerd met je dreumes *O*
Leuke foto van max met de kerstman :D
Mooie emmy O+

Mies ik roep maar iets hoor. Maar misschien een opblaasbaar badje? Van die dingen die je zomers in de tuin zet.
  zaterdag 23 december 2017 @ 06:58:20 #182
311825 snoenk
heeft een hondenleven
pi_175939928
Oh en ik wist dat ook niet van die schoenmaten :@ :o
  zaterdag 23 december 2017 @ 07:03:43 #183
67064 Quoi
Mama said be cool
pi_175939932
Snoenk, zo heb ik toch een soort van functie hier mer mijn verstrooide hoofd. Ter educatie (de schoenmaten) :+

Bij ons werkt de specie emmer nog steeds goed! Succes met verhuizen Mies.
  zaterdag 23 december 2017 @ 07:07:30 #184
311825 snoenk
heeft een hondenleven
pi_175939936
Quoi je doet het ook goed als vermaak met verhalen (en foto's O+) van max
  zaterdag 23 december 2017 @ 10:39:03 #185
401485 Molo
Völlig losgelöst
pi_175941444
quote:
0s.gif Op zaterdag 23 december 2017 07:03 schreef Quoi het volgende:
Snoenk, zo heb ik toch een soort van functie hier mer mijn verstrooide hoofd. Ter educatie (de schoenmaten) :+

Bij ons werkt de specie emmer nog steeds goed! Succes met verhuizen Mies.
Ik had ook geen idee _O-
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like
  zaterdag 23 december 2017 @ 10:40:30 #186
401485 Molo
Völlig losgelöst
pi_175941463
quote:
1s.gif Op zaterdag 23 december 2017 03:09 schreef Unihipili het volgende:

[..]

Niet :').
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Oh lol smaak=slaap hierboven.
Ik weet niet hoe jouw partner erover denkt maar is het dan niet handig om daar eens samen naar te kijken hoe te veranderen of hulp van buitenaf in te schakelen?

Slaapt ze overdag wel bij jou of opvang?
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like
  zaterdag 23 december 2017 @ 12:02:52 #187
67064 Quoi
Mama said be cool
pi_175942876
Experiment hier. Max vroeg op bed (11:30). Tot nu toe een geslaagd project, dat papa overigens moest uitvoeren, want ik hardlopen. We hebben vandaag een feestdagje, want we kennen elkaar 18 (ja 18) jaar :o Lang nagedacht over een invulling en besloten: we vieren het met zijn drieën - want Max hoort er gewoon helemaal bij.

Dus omdat het ook zo'n kleine mini-bourdondiër is inmiddels én van pasta houdt, gaan we straks uitgebreid lunchen bij Jamie's Italian :Y)

quote:
0s.gif Op zaterdag 23 december 2017 07:07 schreef snoenk het volgende:
Quoi je doet het ook goed als vermaak met verhalen (en foto's O+) van max
Ah, dat is lief :) Gelukkig maar.
pi_175943093
quote:
1s.gif Op zaterdag 23 december 2017 06:35 schreef Mies_poes het volgende:
Vraagje: wij hebben altijd een bad gehad, maar gaan vandaag verhuizen naar een huis zonder bad. Omdat M. badderen wel heel leuk vindt, wil ik iets bedenken waardoor ze ook een soort bad heeft.
Een opklapbad wordt hem niet, een bak van de Ikea ook niet. Ze is heel beweeglijk en gaat ook in die bak staan. Is er toevallig hier iemand die zelf een bad ‘gemaakt’ heeft?
mijn dochter van 3.5 (105cm) gaat nog altijd in t babybad :') zittend uiteraard maar ze vind het briljant.

succes met verhuizen.

RF gefeliciteerd met je dreumes O+

Max O+
emmy gemist.

wauw Uni, Kun je die nachten niet delen met je partner?

James is echt een ander kind met buisjes! vrolijker (ja NOG vrolijker) meer kletsen en deze week 3 doorgeslapen nachten... Ik doe het zo goed als allemaal alleen inmiddels dus dan is extra slaap fijn.

K kwam mn knapperd even showen
https://www.dropbox.com/s(...)1223_102001.mp4?dl=0
S. 2014
J. 2016
  zaterdag 23 december 2017 @ 12:55:28 #189
52229 Chanty
Ik heersch >:)
pi_175943567
quote:
17s.gif Op woensdag 20 december 2017 09:15 schreef Budabuddumbam het volgende:
Welke speelhel is dat? :D ik zoek nog afwisseling hier in de buurt :D
Ik vind monkeytown in gouda ook geslaagd. Goed eten en het peuterdeel is goed afgeschermd en ze kunnen er lekker los :)

En hoi allemaal :W

Ik zag was foto's voorbij komen. Wat worden ze allemaal snel groot O+ helaas emmy gemist ;(

Leuk om te lezen dat ze aardig gelijk opgaan onze 22 juni kinders. Amélie loopt nu sinds vier weken los en dat gaat langzaam aan steeds soepeler. Probeert nu ook te rennen ja :D en tettert en zingt de hele dag door. Ze telt zelfs tot tien gek kind _O-
Chanty's wegen zijn ondoorgrondelijk :p
pi_175943587
Q gefeliciteerd en geniet van je lekkere lunch

Gm wat loopt hij goed. En hij heeft swag.
Wat goed dat de buisjes zo'n verschil maken
pi_175946435
quote:
1s.gif Op zaterdag 23 december 2017 10:40 schreef Molo het volgende:

[..]

Ik weet niet hoe jouw partner erover denkt maar is het dan niet handig om daar eens samen naar te kijken hoe te veranderen of hulp van buitenaf in te schakelen?

Slaapt ze overdag wel bij jou of opvang?
Ja zijn we mee bezig.
We zijn nu nog beiden thuis en we wisselen de nachten af. Maakt voor mijn slaap weinig uit echter.
pi_175953294
Zo nondeju.

Zo zeg ik gisteren tegen mijn tante dat hij het hele jaar niet ziek is geweest, ligt hij letterlijk de hele nacht wakker en is mijn kersverse dreumes hartstikke verkouden. Wel een leuke dag gehad, mijn ouders waren speciaal naar Nederland gekomen.

Om 18u lag hij helemaal uitgeteld in bed.

Mijn baby is geen baby meer. :'(
Oh, I wish I could, but I don't want to.
pi_175953942
Rf sneu zo'n ziek kindje.. Echt baby af! Gefeliciteerd nog!

Nog tips voor uit eten met een dreumes met kerst? Z'n slaapritme is ehh afwezig. Meestal tussen 10 en 12 en 's middags om 4 uur nog ff half uurtje uitrusten, maar die slaaptijd zitten we bij m'n opa dan. We nemen campingbedje mee, maar ik weet niet of hij wil slapen (en anders zijn we snel weg). Half 5 hebben we gereserveerd, het is geen chique restaurant. Kind houdt van eten dus ik hoop dat de vaart er in blijft.
Ik begin 'm nu wel een beetje te knijpen, bomvol restaurant, kerst en dreumes :P

We doen dit onszelf aan omdat man niet wilde koken voor de hele familie.
pi_175954826
Ik had eerlijk gezegd het eten koken uitbesteed aan mensen zonder kinderen en niet uit eten gegaan :@
En anders je vooral niet opgelaten voelen. Meestal doen ze het dan een stuk beter, is mijn ervaring :)

Beterschap RF!
‘Jouw ouders hadden zeker liever een jongetje gehad?’
pi_175955295
quote:
1s.gif Op zaterdag 23 december 2017 20:25 schreef LeSage het volgende:
Ik had eerlijk gezegd het eten koken uitbesteed aan mensen zonder kinderen en niet uit eten gegaan :@
En anders je vooral niet opgelaten voelen. Meestal doen ze het dan een stuk beter, is mijn ervaring :)

Beterschap RF!
Ja uitbesteden was dit jaar geen optie. Na 25 jaar m'n moeder alles laten regelen vond man het vorig jaar tijd om te melden dat hij dit jaar zou gaan koken. En dan dit jaar zichzelf voor z'n kop slaan dat hij dat geroepen heeft :+
  zaterdag 23 december 2017 @ 20:57:58 #196
67064 Quoi
Mama said be cool
pi_175955908
quote:
1s.gif Op zaterdag 23 december 2017 20:40 schreef Nazil het volgende:

[..]

Ja uitbesteden was dit jaar geen optie. Na 25 jaar m'n moeder alles laten regelen vond man het vorig jaar tijd om te melden dat hij dit jaar zou gaan koken. En dan dit jaar zichzelf voor z'n kop slaan dat hij dat geroepen heeft :+
Lekker dan 8)7 Wat zei je: bedankt hè?

Ben je tijdens de 10-12 tuk al bij je opa? Ik zou die echt bewaken en thuis doen. Even goed slapen helpt hier als een dolle. En dan maar later naar opa? Scheelt ook een bedje meenemen.

En wat LeSage zegt: zelf relaxed blijven. Lievelingsboekjes/speelgoed meenemen. Al zijn peper en zout stelletjes en lege glazen natuurlijk veel leuker. Eerlijk gezegd heb ik besloten dat prima te vinden, want eigenlijk kunnen ze best zoet daarmee spelen. Als het nu echt lastig wordt kun het even naar de wc gaan voor een schone luier tot een uitje bombarderen. Daar even een filmpje kijken, misschien eventjes rondkruipen lopen.

Sja, en soms is de koek gewoon op na een uur. Bij mij is het dan gewoon inpakken en wegwezen.

Onze lunch vanmiddag ging hartstikke goed! Tip voor als je met een kleine wilt eten ergens en iets speciaals wil: Jamie Oliver O+ Leuk speelgoed voor 'm aan tafel, een echte kinderkaart met veel groentjes en lieve bediening.
pi_175956265
quote:
0s.gif Op zaterdag 23 december 2017 20:57 schreef Quoi het volgende:

[..]

Lekker dan 8)7 Wat zei je: bedankt hè?

Ben je tijdens de 10-12 tuk al bij je opa? Ik zou die echt bewaken en thuis doen. Even goed slapen helpt hier als een dolle. En dan maar later naar opa? Scheelt ook een bedje meenemen.

En wat LeSage zegt: zelf relaxed blijven. Lievelingsboekjes/speelgoed meenemen. Al zijn peper en zout stelletjes en lege glazen natuurlijk veel leuker. Eerlijk gezegd heb ik besloten dat prima te vinden, want eigenlijk kunnen ze best zoet daarmee spelen. Als het nu echt lastig wordt kun het even naar de wc gaan voor een schone luier tot een uitje bombarderen. Daar even een filmpje kijken, misschien eventjes rondkruipen lopen.

Sja, en soms is de koek gewoon op na een uur. Bij mij is het dan gewoon inpakken en wegwezen.

Onze lunch vanmiddag ging hartstikke goed! Tip voor als je met een kleine wilt eten ergens en iets speciaals wil: Jamie Oliver O+ Leuk speelgoed voor 'm aan tafel, een echte kinderkaart met veel groentjes en lieve bediening.
Ik zei: succes er mee, wat ga je maken? :')

Ja rond 11 uur bij m'n opa aanwezig.. Half 11 dus weg. Timing. Ik hoop eigenlijk dat eens fatsoenlijk te kunnen rekken tot 12 uur. Dan komt alles goed namelijk :') sowieso eigenlijk. Want van 10-12 slapen en dan tot 19.00 niet meer is gewoon raar.
  zaterdag 23 december 2017 @ 21:19:23 #198
67064 Quoi
Mama said be cool
pi_175956760
quote:
1s.gif Op zaterdag 23 december 2017 21:07 schreef Nazil het volgende:

[..]

Ik zei: succes er mee, wat ga je maken? :')

Ja rond 11 uur bij m'n opa aanwezig.. Half 11 dus weg. Timing. Ik hoop eigenlijk dat eens fatsoenlijk te kunnen rekken tot 12 uur. Dan komt alles goed namelijk :') sowieso eigenlijk. Want van 10-12 slapen en dan tot 19.00 niet meer is gewoon raar.
Pfoe, lange zit! Ik zou zeggen: jongens, we zijn er om 13 uur!
pi_175957235
quote:
1s.gif Op zaterdag 23 december 2017 21:19 schreef Quoi het volgende:

[..]

Pfoe, lange zit! Ik zou zeggen: jongens, we zijn er om 13 uur!
nee 't zijn twee dingen. 's ochtends opa, 's middags komen m'n ouders en broers bij ons en gaan we uit eten (dat weten zij alleen nog niet). Dus als we rond 1 uur zorgen thuis te zijn heeft hij tijd van uitrusten of slapen.

-edit- of bedoel je lange zit van z'n hele middag wakker? Das vaker, maar het wordt er niet gezelliger op eind van de middag. Later naar opa is geen optie, dan is hij weg :')
pi_175957559
Wij gaan tweede kerstdag uit eten met 3 dreumessen :') The joy 8)7
Het komt vast goed. En anders niet, dan ga je eerder weg.
Ik loop soms wel eens een rondje met M ofzo. Of ik neem haar 1 van haar favoriete dingen ooit mee als geheim wapen (cheese dippers :'))

Dat klinkt pittig Unihi.., van het slapen. Hopelijk wordt het snel beter!
Ik ben er ondertussen wel aan gewend, vind mijn man zijn wekker irritant wanneer hij vroege dienst heeft :') die gaat zovaak, hij hoort het gewoon niet pff en ik maar porren en duwen.
Rond 12 uur ofzo drinkt M vaak nog een flesje en daarna wordt ze soms random wakker (ze krijgt dan afgekolfde melk en op is op dan :+). Soms wakker om te spelen, soms nachtmerrie/buikpijn/tandjes/geen idee.

Verder weet ik het allemaal niet meer, fijne kerstdagen iedereen!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')