jajaquote:
Af en toe een beetje mee-blčren heerlijk.quote:Op maandag 11 december 2017 13:26 schreef Doedezemaar het volgende:
Hoera voor Hut!
Toffe dvd en boek van The Cure. Ik vond ze vroeger geweldig. Heb nog ergens een bootlegcd en toen ik die een keer opzette voor een Brit die op bezoek was ging hij zowat huilen, want het bleek dat hij bij dat betreffende concert aanwezig was geweest.
Dit nummer kwam eens voorbij op MTV of die andere, en ik nam het op op video, was nogal vaak leuke liedjes aan het opnemen op video, deze werd wel erg vaak gedraaid vanaf toen.quote:Op maandag 11 december 2017 13:18 schreef Treehut362 het volgende:
The Sisters of Mercy zijn en waren een van de meest baanbrekende Britse groepen van de jaren tachtig. Als een van de eerste groepen die met drumcomputers werkten, stonden ze via de postpunkbeweging aan de wieg van newwave- en gothicmuziek.
Ik kende iemand die daarin speelde, en eruitgezet is omdat vriendinnetje van een ander lid zo nodig mee moest doen. En die kon echt niks, geen toets aanslaan dus het was allemaal maar nep.quote:Op maandag 11 december 2017 13:45 schreef Mo_Muffin het volgende:
Ik denk dat ik binnen afzienbare tijd weer een keer Clan Of Xymox ga zien.
Ik 1 keer in de Jaap Edenhalquote:Op maandag 11 december 2017 13:46 schreef Doedezemaar het volgende:
Sisters heb ik een paar keer live gezien, fantastisch
Ja, ze werken met sequencers, dat hebben ze altijd gedaan, die grieten stonden er altijd al voor de show, het draait allemaal om Ronny Moorings.quote:Op maandag 11 december 2017 13:50 schreef drakin het volgende:
[..]
Ik kende iemand die daarin speelde, en eruitgezet is omdat vriendinnetje van een ander lid zo nodig mee moest doen. En die kon echt niks, geen toets aanslaan dus het was allemaal maar nep.
Maar degene die ik kende speelde dus echt en speelde goed.quote:Op maandag 11 december 2017 13:53 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Ja, ze werken met sequencers, dat hebben ze altijd gedaan, die grieten stonden er altijd al voor de show, het draait allemaal om Ronny Moorings.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 11 december 2017 13:56 schreef chufi het volgende:
En weer PC prijs![]()
![]()
8 Tony's Chocolonely alleen op te halen tijdens het evenement in de wijk ....
jij wint gewoon die autoSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 11 december 2017 13:56 schreef chufi het volgende:
En weer PC prijs![]()
![]()
8 Tony's Chocolonely alleen op te halen tijdens het evenement in de wijk ....
haha zou leuk zijn Sjoef, Eindelijk je parkeerplaatst kunnen gebruiken!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En kun je daarna alle geurolietjes en douchespulletjes opsturen aan wie je maar wilDo not meddle in the affairs of dragons, for you are lickable and taste good with chocolat, caramel and whipped cream!
Freaks like me drink tea
Nog voorkeur?quote:Op maandag 11 december 2017 13:59 schreef drakin het volgende:
Ik meld me vast aan voor een tony chocolony
caramel zeezout iets is wel lekkerquote:
Die Oranje ja .... Ik zal eens kijken of dat luktquote:Op maandag 11 december 2017 14:05 schreef drakin het volgende:
[..]
caramel zeezout iets is wel lekker
hmmm zou lekker zijnquote:Op maandag 11 december 2017 14:06 schreef chufi het volgende:
[..]
Die Oranje ja .... Ik zal eens kijken of dat lukt
De helftquote:Op maandag 11 december 2017 14:07 schreef drakin het volgende:
[..]
hmmm zou lekker zijn
Maar waarom krijg je er wel 8 eigenlijk, heb je zoveel loten?
Verstandigquote:Op maandag 11 december 2017 13:52 schreef sig000 het volgende:
Ik blijf binnen vandaag, geen zin om autoruiten schoon te maken.
2 per lot dus.quote:
Nee deze keer niet,, En anders is het meestal dat je het op kunt halen gedurende zeg bv 2 weken of zo bij een winkel in de buurt.. Nu dus alleen tijdens het 2 uur durende evenement .....quote:Op maandag 11 december 2017 14:10 schreef drakin het volgende:
[..]
2 per lot dus.
En die mag je niet online uitzoeken?
Hebben ze ook iets over wat voor evenement het is gezegd?quote:Op maandag 11 december 2017 14:21 schreef chufi het volgende:
[..]
Nee deze keer niet,, En anders is het meestal dat je het op kunt halen gedurende zeg bv 2 weken of zo bij een winkel in de buurt.. Nu dus alleen tijdens het 2 uur durende evenement .....
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Do not meddle in the affairs of dragons, for you are lickable and taste good with chocolat, caramel and whipped cream!
Freaks like me drink tea
quote:Op maandag 11 december 2017 14:31 schreef drakin het volgende:
[..]
Hebben ze ook iets over wat voor evenement het is gezegd?
Ben ooit naar holiday on ice geweest met de PC, leek me eigenlijk niks eerst, maar wel leuk gedaan en allemaal eettentjes enzo erbij waar je gewoon kon halen wat je maar wou.
Zelfs je treinkaartje kreeg je van hunNee geen details... evenement in de wijk noemen ze het ...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En wanneer is het evenement? 1 januari toevallig?quote:Op maandag 11 december 2017 14:35 schreef chufi het volgende:
[..]
Nee geen details... evenement in de wijk noemen ze het ...
Nee helaas....quote:Op maandag 11 december 2017 14:36 schreef drakin het volgende:
[..]
En wanneer is het evenement? 1 januari toevallig?
https://www.postcodeloterij.nl/hoe-werkt-het/de-postcodekanjer
Potver, of niet, want die moet je dan wel delen met de HELE wijkquote:
Tis nooit genoeg natuurlijkquote:Op maandag 11 december 2017 15:07 schreef drakin het volgende:
[..]
Potver, of niet, want die moet je dan wel delen met de HELE wijk
Het meeste wat bij ze binnen komt gaat er nooit meer uit, 53 miljoen is dan een schijntje om uit te delenquote:
voor een 100ste deel hoor je mij niet meer klagenquote:Op maandag 11 december 2017 15:24 schreef drakin het volgende:
[..]
Het meeste wat bij ze binnen komt gaat er nooit meer uit, 53 miljoen is dan een schijntje om uit te delen
van die 53?quote:Op maandag 11 december 2017 15:30 schreef chufi het volgende:
[..]
voor een 100ste deel hoor je mij niet meer klagen
Maar ik tel 4 keerquote:Op maandag 11 december 2017 15:34 schreef drakin het volgende:
[..]
van die 53?
Is nog veel hoor, veel mensen in die wijk van je die allemaal willen hebben hebben hebben
Zullen vast meer doen. Zijn genoeg hebberige mensen met 10quote:
Ik heb ze nog nooit gezien op TV, maar misschien wordt dat niet uitgezonden... Maar meestal valt een grotere prijs op op een hele xxxx wijk maar op xxxx ZZquote:Op maandag 11 december 2017 15:40 schreef drakin het volgende:
[..]
Zullen vast meer doen. Zijn genoeg hebberige mensen met 10
Ik heb er 1
Na lange tijd afwezig.
Ik denk meer om met de staatsloterij te stoppen... die is niet locatie afhankelijkquote:Op maandag 11 december 2017 15:40 schreef drakin het volgende:
Denk ook die te stoppen, kost alleen maar en die 2 bakjes Ben & Jerry hoef ik het ook niet voor te doen
Die ik dus net las werd het toch over wijk xxxx verdeeld en daarna nog iets over xxxx ZZquote:Op maandag 11 december 2017 15:42 schreef chufi het volgende:
Maar meestal i
[..]
Ik heb ze nog nooit gezien op TV, maar misschien wordt dat niet uitgezonden... Maar meestal valt een grotere prijs op op een hele xxxx wijk maar op xxxx ZZ
Die is allang de deur uit, ik kan dat ook niet betalen van mijn magere inkomen.quote:Op maandag 11 december 2017 15:44 schreef chufi het volgende:
[..]
Ik denk meer om met de staatsloterij te stoppen... die is niet locatie afhankelijk
Ja nu begint het code rood pasquote:Op maandag 11 december 2017 15:49 schreef drakin het volgende:
Ik ga over ongeveer een uur de sneeuw door, heb toch nog wat nodig uit de winkel, moet een pakje versturen en ga bij mijn zoon eten, waar zijn mijn sneeuwschoenen?
Hier werd ook niet zoveel verwacht, dus toch leuk dat het even wit wordtquote:
half uurtje terug waren de paden nog begaan- en zichbaar.quote:Op maandag 11 december 2017 16:13 schreef drakin het volgende:
[..]
Hier werd ook niet zoveel verwacht, dus toch leuk dat het even wit wordt
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Inderdaad heek erg leuk.quote:Op maandag 11 december 2017 13:34 schreef drakin het volgende:
[..]
Dit nummer kwam eens voorbij op MTV of die andere, en ik nam het op op video, was nogal vaak leuke liedjes aan het opnemen op video, deze werd wel erg vaak gedraaid vanaf toen.
Deze keek ik vaakquote:
quote:Op maandag 11 december 2017 16:18 schreef chufi het volgende:
[..]
half uurtje terug waren de paden nog begaan- en zichbaar.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wij zaten vast in de sneeuwquote:Op maandag 11 december 2017 13:52 schreef sig000 het volgende:
Ik blijf binnen vandaag, geen zin om autoruiten schoon te maken.![]()
Ik dacht we even snel naar mijn broertje konde, want ik wilde een fles sambuca
brengen (als hulp dat ie iedere keer klaar stond toen die Griek in get
ziekenhuis lag, beide zussen waren toen allebei op vakantie en grote Broer was ook
ziek)
maar goed.... we zaten lekker binnen, gordijnen dicht, kaarsjes aan, ook
een glaasje genomen en toen was álles wit!
Wel mooi maar er moest een schep te pas om de auto uit graven, hij woont hier 10 minuten
vandaan, maar het duurde een uur om thuis te komen, álles stond vast..........
Ah we zijn weer veilig thuis en het was gezelligquote:Op maandag 11 december 2017 18:41 schreef chufi het volgende:
Maar jullie hebben het gered...Nederlanders en sneeuw... Hopeloos.. In alle andere Europeesche landen gaan ze er beter mee om en zijn er minder problemen
Ik ooit eens 5 uur over gedaan van Waterlooplein naar mn huis... in 2010 was het volgens mijquote:Op maandag 11 december 2017 18:44 schreef FANN het volgende:
[..]
Ah we zijn weer veilig thuis en het was gezellig
quote:Op maandag 11 december 2017 18:47 schreef chufi het volgende:
[..]
Ik ooit eens 5 uur over gedaan van Waterlooplein naar mn huis... in 2010 was het volgens mij
Goed plaatje wel.quote:
Ben benieuwd... Ik kijk iets voor wat een beetje Xfactor is maar dan Spaans en daar hebben ze toch geen topic voor hier en om in SPanje te zoeken ... nee.. Operacion Triunfoquote:Op maandag 11 december 2017 22:00 schreef Treehut362 het volgende:
buienradar.nl/wereldwijd/europa/7daagse/sneeuw
https://www.buienradar.nl/wereldwijd/europa/7daagse/sneeuw
dondradag voorbij
Das 1 dag te laat voor mij, denk lekker rustig aan te doen moet ik toch de chaos nog inquote:Op maandag 11 december 2017 22:00 schreef Treehut362 het volgende:
buienradar.nl/wereldwijd/europa/7daagse/sneeuw
https://www.buienradar.nl/wereldwijd/europa/7daagse/sneeuw
dondradag voorbij
Gefeliciteerd Chuf!quote:Op dinsdag 12 december 2017 01:02 schreef chufi het volgende:
Lekker muziekjes spammen in 40+ / Punk, disco, New Wave of? #36
En zat er wat tussen?quote:Op dinsdag 12 december 2017 02:39 schreef FANN het volgende:
Oh... ik heb Amerika has Talent enzo gekeken.....
jawel, we kijken het via de TV en Youtube.......quote:
Soms wel. Ik heb verschillende. TV kijken gaat redelijk goed soms zelfs beterquote:Op dinsdag 12 december 2017 02:40 schreef FANN het volgende:
[..]
ag........ik moest even googelen...
helpt dat?
ah.. weer iets geleerd !quote:Op dinsdag 12 december 2017 02:46 schreef chufi het volgende:
[..]
Soms wel. Ik heb verschillende. TV kijken gaat redelijk goed soms zelfs beter
Gefeliciteerd.quote:Op dinsdag 12 december 2017 03:04 schreef chufi het volgende:
[..]
Best wel...
Ik zie soms gewoon niet scherp.. Met mn eigen bril
best goedkoop, heb ook ergens nog zo'n bril geloof ik.quote:Op dinsdag 12 december 2017 02:53 schreef FANN het volgende:
[..]
niet duur ook....
https://www.checkdiedeal.(...)zqt7MqxoC_kMQAvD_BwE
[..]
Truste Chuf !
Van mij ook gefeliciteerd!quote:
lekker, sjoef. Gefeliciteerd!quote:Op dinsdag 12 december 2017 12:13 schreef chufi het volgende:
[ afbeelding ] Neem gerust een stukje fruit
gefeliciteerdquote:Op dinsdag 12 december 2017 12:13 schreef chufi het volgende:
[ afbeelding ] Neem gerust een stukje fruit
Ah............ Lekker!!!!quote:Op dinsdag 12 december 2017 12:13 schreef chufi het volgende:
[ afbeelding ] Neem gerust een stukje fruit
quote:Op dinsdag 12 december 2017 15:47 schreef chufi het volgende:
Zo de jaarlijks controle weer goed doorstaan.. Mag weer een jaar verder![]()
![]()
Ik mag het toch hopen van welquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |