Je kampt maar verbergt je stelling. Een of guerrilla taktiek van facades. Je hebt nooit een standpunt ingenomen, je hebt je gevoel wat je verwoord maar je laat vervolgens onderbouwing achterwege omdat jij naar eigen zeggen het alleen filosofisch benaderd... Oh nee, je bent nu uitgesproken anti piet omdat de rest van Nederland het gezanik van antipiet zat is en jij blijkbaar graag tegen de rest van het land ingaat. Filosofisch natuurlijk.quote:Op maandag 11 december 2017 08:12 schreef Molurus het volgende:
[..]
Omdat je ze niet kunt herinneren hoewel ik ze zeker 5 keer letterlijk heb uitgeschreven?
Dan heb je toch verzuimd om te luisteren of om te vragen om verduidelijking. Ik vrees beide.
Jij jankt constant bij de mods dat je slinkse verandering teruggezet moet worden.quote:Op maandag 11 december 2017 08:17 schreef Molurus het volgende:
[..]
Jij bent niet de enige die iets te zeggen heeft over wat er in de OP komt. Je kunt erover janken tot je een ons weegt, maar dat is nu eenmaal zo.
Even twee die ik zo terug kan vinden:quote:Op maandag 11 december 2017 08:23 schreef WodanIsGroot het volgende:
[..]
Je kampt maar verbergt je stelling. Een of guerrilla taktiek van facades. Je hebt nooit een standpunt ingenomen, je hebt je gevoel wat je verwoord maar je laat vervolgens onderbouwing achterwege omdat jij naar eigen zeggen het alleen filosofisch benaderd... Oh nee, je bent nu uitgesproken anti piet omdat de rest van Nederland het gezanik van antipiet zat is en jij blijkbaar graag tegen de rest van het land ingaat. Filosofisch natuurlijk.
"Stropoppen"
quote:Op zondag 26 november 2017 15:30 schreef Molurus het volgende:
[..]
Zoals eerder aangegeven zijn mijn bezwaren tegen ZP tweeledig:
1) ik vind het een smakeloze negerkarikatuur
2) ik vind de manier waarop dit een politieke issue is geworden misselijkmakend.
En dat mag je best weten: 2) telt voor mij vele malen zwaarder dan 1). Een smakeloze karikatuur is wat het is... ik vind de manier waarop mensen zich verkleden bij voetbalwedstrijden ook smakeloos, ik zal er niet aan meedoen, maar ik zie daarin geen reden om voetbal maar af te schaffen.
2) vind ik veel erger, en zou voor mij daadwerkelijk een reden kunnen zijn voor het geheel afschaffen van het sinterklaasfeest.
[..]
Ik vind de maatschappelijke discussie rondom het sinterklaasfeest fascinerend. Mag dat?
Als ik me niet vergis is er ook nog ergens 1 waar ik direct reageer op jouw vraag om mijn standpunten toe te lichten, maar het terugzoeken daarvan laat ik graag aan jou over.quote:Op vrijdag 1 december 2017 22:38 schreef Molurus het volgende:
[..]
Ik herhaal ze nog 1 keer, maar da's echt de laatste keer.
1) ik vind het een smakeloze negerkarikatuur.
2) ik heb de indruk dat ZP nu door een substantiele groep wordt gebruikt als politiek instrument.
Om deze twee redenen zou ik een aanpassing van het uiterlijk van ZP toejuichen. Dit is mijn persoonlijke mening, geen feitelijke claim. Nee, ik wil ZP ook niet verbieden. En nee, 1) impliceert niet dat dit is om de gevoelens van zwarte mensen te beschermen.
Hopelijk duidelijk zo.
Jij wilt graag een 1-zijdige OP die past bij jou standpunt. Die wens kun je in je reet stoppen.quote:Op maandag 11 december 2017 08:24 schreef WodanIsGroot het volgende:
[..]
Jij jankt constant bij de mods dat je slinkse verandering teruggezet moet worden.
Dat is laf, ik wachtte gewoon tot ik de op weer kon maken... Maar ja dan ging jij weer huilen bij de mods dat je slinkse 'humor' weer is teruggedraaid.
Zeer sneu.
Punt 1 is een niet terdoende gevoel. Geboren uit je eigen minderwaardige visie van gekleurde mensen.quote:Op maandag 11 december 2017 08:30 schreef Molurus het volgende:
[..]
Even twee die ik zo terug kan vinden:
[..]
[..]
Als ik me niet vergis is er ook nog ergens 1 waar ik direct reageer op jouw vraag om mijn standpunten toe te lichten, maar het terugzoeken daarvan laat ik graag aan jou over.
Mijn filmpje is neutraal en 3 min lang. Die van jou is een partijdige column van 20 min.quote:Op maandag 11 december 2017 08:31 schreef Molurus het volgende:
[..]
Jij wilt graag een 1-zijdige OP die past bij jou standpunt. Die wens kun je in je reet stoppen.
Stropop. Als je niet begrijpt wat ik bedoel, vraag ernaar en neem niet zomaar iets aan.quote:Op maandag 11 december 2017 08:37 schreef WodanIsGroot het volgende:
[..]
Punt 1 is een niet terdoende gevoel. Geboren uit je eigen minderwaardige visie van gekleurde mensen.
Wat moet er verder onderbouwd worden dan? Jij erkent ronduit dat jouw motieven politiek van aard zijn. Dat men dit ziet als een politiek vraagstuk wordt hier in dit topic ondubbelzinnig uitgesproken door pro-pieten.quote:
Wellicht is het verschil dat ik daar wel over heb overlegd met de mods en jij niet?quote:Op maandag 11 december 2017 08:37 schreef WodanIsGroot het volgende:
[..]
Mijn filmpje is neutraal en 3 min lang. Die van jou is een partijdige column van 20 min.
Die van mij was er eerst, jij veranderd die, haha grappig, ik verander het even later weer terug, hihi. En vervolgens ga jij dan en volgende keren huilen bij mods als je slinkse truukje weggehaald is.
Dat klopt als een bus. Hoe dat relevant is voor dit topic ontgaat me overigens volledig.quote:Op maandag 11 december 2017 08:37 schreef WodanIsGroot het volgende:
[..]
Ik weet wel irl zou ik nooit vrienden met je kunnen worden. Wat kom jij over als een oneerlijk listig figuur zeg.
quote:Op maandag 11 december 2017 08:37 schreef WodanIsGroot het volgende:
Laat ik afsluiten, om het politiek te maken :p, met de woorden die ik een paar jaar geleden zei tegen een hoog geplaatste marxist in de politiek (hoi GJ) : "jullie tijd van bedriegen is voorbij, wen er maar aan"
Stropopquote:Op maandag 11 december 2017 09:21 schreef Molurus het volgende:
[..]
Stropop. Als je niet begrijpt wat ik bedoel, vraag ernaar en neem niet zomaar iets aan.
Aha, dus ik alleen ben het pro kamp.quote:Wat moet er verder onderbouwd worden dan? Jij erkent ronduit dat jouw motieven politiek van aard zijn.
Het verschil is dat jij een kleinzielige ex mod bent die denkt dat hij meer is dan de normale user en slinkse moeite doet om invloed uit te oefenen. (Of had je ook eerlijk verteld dat JIJ juist de gene bent die filmpjes stiekem veranderd? Lafaard.)quote:Wellicht is het verschil dat ik daar wel over heb overlegd met de mods en jij niet?
Iedereen deed elke keer z'n plasje over de OP, we laten hem voorlopig gewoon zo.quote:Op maandag 11 december 2017 07:26 schreef WodanIsGroot het volgende:
Voor de mods die constant de op veranderen, dit:
Previously on zwarte piet de discussie:
Zwarte Piet - Zondag met Lubach (S07)
Filmpje van Lubach heeft Molurus daar 'stiekem' neer gezet, en het is wat flauw dat steeds straatcommando dit filmpje terugplaatst wanneer iemand die uit de op laat.
Ik kan het weten want ik was de gene die het oorspronkelijke erin gezet had:
Previously on zwarte piet de discussie:
Molurus veranderd dat naar Lubach, haha goede grap.
Maar nu zeurt hij constant bij de mods wanneer zn filmpje uit de op is gehaald?
'mijn filmpje' is neutraal, kort en bondig en op zijn plek. De 'grapjes' van Molurus hebben na 5 keer wel hun humor verloren, maar ja waar gaat het over :p
Tsja... Molurus begon met stiekem veranderen en Molurus zeurt bij de meester als zn truukje wordt teruggedraaid. Net de basisschool, en zulke lui gaf je een goede klap na schooltijdquote:Op maandag 11 december 2017 09:34 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Iedereen deed elke keer z'n plasje over de OP, we laten hem voorlopig gewoon zo.
Jouw manier van discussiėren staat me ook niet bepaald aan.quote:Op maandag 11 december 2017 09:38 schreef WodanIsGroot het volgende:
[..]
Tsja... Molurus begon met stiekem veranderen en Molurus zeurt bij de meester als zn truukje wordt teruggedraaid. Net de kleuterschool
Maar ja wat boeit de OP ook, het gaat mij meer om de slinkse maniertjes.
Nu kan ik alleen voor mezelf spreken, maar ik kan niet zeggen dat ik veel zin heb om hier met Wodan over te gaan onderhandelen.quote:Op maandag 11 december 2017 09:45 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Jouw manier van discussiėren staat me ook niet bepaald aan.
Daarnaast, ook voor dit gedoe was het een en al gezeik met de OP omdat iedereen elke keer naar eigen inzicht dingen ging weghalen en plaatsen. We laten hem voorlopig zo en als 'ie anders moet overleg je dat met je medeusers.
Inmiddels heb ik ze gelezen, ik volg het topic best goed maar heb het toch gemist blijkbaar, het vragen heb ik aan gedacht maar ik heb een keer gezien dat iemand dat deed en die werd afgepoeierd, dat had ook al wel een voorgeschiedenisquote:Op maandag 11 december 2017 08:12 schreef Molurus het volgende:
[..]
Omdat je ze niet kunt herinneren hoewel ik ze zeker 5 keer letterlijk heb uitgeschreven?
Dan heb je toch verzuimd om te luisteren of om te vragen om verduidelijking. Ik vrees beide.
We kunnen niet vroeg genoeg beginnen.quote:Op maandag 11 december 2017 03:30 schreef Mo_Muffin het volgende:
Volgend jaar mogen jullie weer verder, de goedheilig man en zijn zwarte knechten zit inmiddels alweer lang en breed met zijn dikke reet in Spanje.
Man, 131 containers vol met onzin. En nog steeds in NWS. Alsof de vuilnisman te lui is geweest om te werken afgelopen 1 januariquote:Op maandag 11 december 2017 10:54 schreef Elzies het volgende:
[..]
We kunnen niet vroeg genoeg beginnen.
Mensen zeuren graag over hetzelfde. Soms is het gewoon ook erg leuk om over nietszeggende onderwerpen te zeuren. Of het nu zwarte piet is, vuurwerkverbod, het slechte weer of dat er weer geen Elfstedentocht komt.quote:Op maandag 11 december 2017 10:59 schreef Faz3D het volgende:
[..]
Man, 131 containers vol met onzin. En nog steeds in NWS. Alsof de vuilnisman te lui is geweest om te werken afgelopen 1 januari
Oud en nieuw, dit is toch geen nieuws meer? Telkens weer een nieuwtje, weer een onzin argument.
Het evenbeeld van het Centraal Israėl freepalestine en jesuis Irak topic.
Misschien zou dit gewoon een aparte sub-categorie op het forum moeten zijn.quote:Op maandag 11 december 2017 10:59 schreef Faz3D het volgende:
[..]
Man, 131 containers vol met onzin. En nog steeds in NWS. Alsof de vuilnisman te lui is geweest om te werken afgelopen 1 januari
Oud en nieuw, dit is toch geen nieuws meer? Telkens weer een nieuwtje, weer een onzin argument.
Het evenbeeld van het Centraal Israėl freepalestine en jesuis Irak topic.
Nieuwtjes? Waar?quote:Op maandag 11 december 2017 10:59 schreef Faz3D het volgende:
[..]
Man, 131 containers vol met onzin. En nog steeds in NWS. Alsof de vuilnisman te lui is geweest om te werken afgelopen 1 januari
Oud en nieuw, dit is toch geen nieuws meer? Telkens weer een nieuwtje, weer een onzin argument.
Het evenbeeld van het Centraal Israėl freepalestine en jesuis Irak topic.
Zo word het eenmaal gebracht héquote:
Inderdaad. Er word enkel gekeken naar de dag van vandaag. Echt zo’n star en koppig wereldbeeld van: wat vind ik nu op dit moment van slavernij? Het deugd niet! Bizar! Te erg voor woorden! Triest! Dat men dat toen deed! Barbaren!quote:We hebben weken geleden al een conclusie getrokken; namelijk dat het antikamp vooral bestaat uit harde schreeuwende mongolen die Nederland vergelijken met Amerika in de jaren 60 qua racisme, en maar wat graag de huidige Amerikaanse situatie hier naartoe halen (en als dat niet de bedoeling is, is dat wel waar ze voor zorgen).
Tegelijkertijd mag iedereen gewoon voor zichzelf gaan beslissen wat ze vieren en wat niet, maar moeten al die meelopers en huilies eens kappen met hun wereldvreemde beelden bij de rest door de strot drukken. De basis van het antikamp is racisme, en dient ook als racisme behandeld te worden: negeren. De pro's moeten het tegenprotest niet zo serieus nemen en gewoon door met hun leven. Al die bedrijven moeten eens wat ruggengraat tonen en niet toegeven aan een stel schreeuwers.
Snel geregeld vuilnisman!quote:Opgelost, slotje.
Ik begrijp die wijziging wel, dat filmpje is nogal pijnlijk voor de antipieters.quote:Op maandag 11 december 2017 07:26 schreef WodanIsGroot het volgende:
Voor de mods die constant de op veranderen, dit:
Previously on zwarte piet de discussie:
Zwarte Piet - Zondag met Lubach (S07)
Filmpje van Lubach heeft Molurus daar 'stiekem' neer gezet, en het is wat flauw dat steeds straatcommando dit filmpje terugplaatst wanneer iemand die uit de op laat.
Ik kan het weten want ik was de gene die het oorspronkelijke erin gezet had:
Previously on zwarte piet de discussie:
Molurus veranderd dat naar Lubach, haha goede grap.
Als je er gewoon naar vraagt ben ik best bereid te antwoorden hoor. En zoals gezegd: de quotes daarvan die ik heb geplaatst heb ik al best vaak herhaald.quote:Op maandag 11 december 2017 10:45 schreef Bottendaal het volgende:
[..]
Inmiddels heb ik ze gelezen, ik volg het topic best goed maar heb het toch gemist blijkbaar, het vragen heb ik aan gedacht maar ik heb een keer gezien dat iemand dat deed en die werd afgepoeierd, dat had ook al wel een voorgeschiedenis.
Ja, mooi niet? Bij Flat Earth kregen de FE'ers complimenten voor hun argumentering die beter was dan die van niet FE'ersquote:
Luisteren is vaak een probleem, ik heb het je vaker gezegd van de mensen die kritiek hebben op ZP vind ik jou wel redelijk praten. Met sommige hier is het net alsof je met iemand van KOZP aan het discussiėren bent.quote:Op maandag 11 december 2017 12:36 schreef Molurus het volgende:
[..]
Als je er gewoon naar vraagt ben ik best bereid te antwoorden hoor. En zoals gezegd: de quotes daarvan die ik heb geplaatst heb ik al best vaak herhaald.
Gek genoeg krijg ik er nooit vragen over, dat vind ik an sich geen probleem. Waar ik wel veel moeite mee heb is dat men allerlei aannames doet tav mijn standpunten en argumenten daarvoor die regelrecht onjuist zijn. In die gevallen moet ik toch concluderen dat er slecht wordt geluisterd en/of verzuimd ernaar te vragen.
Wat is er precies genuanceerd aan: 'als je voor ZP bent, ben je een racist!!!!'quote:Op zondag 10 december 2017 13:31 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Het lijkt alsof je nuance liever aan je voorbij laat gaan.
Dat dus...quote:Op maandag 11 december 2017 16:22 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Wat is er precies genuanceerd aan: 'als je voor ZP bent, ben je een racist!!!!'
Toch heeft de discussie wel een hoop verborgen racisme inzichtelijk gemaakt. Dat dan weer wel.quote:Op maandag 11 december 2017 18:43 schreef Molurus het volgende:
Wat natuurlijk de vraag oproept wat er genuanceerd is aan "als je tegen ZP bent beweer je dat voorstanders van ZP racisten zijn!!!"
Veel achterlijker kan deze discussie niet worden.
Precies.quote:Op maandag 11 december 2017 18:54 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Toch heeft de discussie wel een hoop verborgen racisme inzichtelijk gemaakt. Dat dan weer wel.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |