Te erg uitgemolken dit, hier zit niemand meer op te wachten.quote:
Plaats dan de 2007-versie.quote:
volgens mij gebeurt dat ook wel. De jonge garde heeft ook veel op met Veenstra als je dat een beetje volgtquote:Op zaterdag 9 december 2017 15:58 schreef Againzender het volgende:
[..]
voor de zender is het wel goed dat Veenstra daar zit. Goede DJ, goede techneut, veel ervaring, ook bij andere zenders. Ik zou die man koesteren als baas.
Die staan ergens in Nederland vandaag heb ik vernomen.quote:
Tilburg, vernam ik! Join me is tevens het enige nummer dat ik kenquote:Op dinsdag 12 december 2017 21:09 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Die staan ergens in Nederland vandaag heb ik vernomen.
Ik ken alleen de cover van Wicked Games.quote:Op dinsdag 12 december 2017 21:29 schreef minthy het volgende:
[..]
Tilburg, vernam ik! Join me is tevens het enige nummer dat ik ken![]()
Vet deprimerend en zulks, maar wél mooi
Whut?? Hebben ze Chris Isaak ontheiligd?!quote:Op dinsdag 12 december 2017 21:33 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Ik ken alleen de cover van Wicked Games.
Die ken je niet? Pff, denk dat ik die cover eerder kende dan dat ik überhaupt van Chris Isaak had gehoordquote:Op dinsdag 12 december 2017 21:42 schreef minthy het volgende:
[..]
Whut?? Hebben ze Chris Isaak ontheiligd?!
verschrikkelijkquote:Op dinsdag 12 december 2017 21:45 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Die ken je niet? Pff, denk dat ik die cover eerder kende dan dat ik überhaupt van Chris Isaak had gehoord![]()
Geen mening.quote:
Skinny jeans kunnen ook welquote:Op woensdag 4 mei 2016 14:35 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
Daar heb ik geen legging voor nodig.
Ja graagquote:
Waar haal je die quote wegquote:
Gebruik jij nog MSN?quote:Op zondag 2 februari 2003 16:02 schreef SilentChaos het volgende:
Ik zal maar vanaf het begin beginnen...
Ik ken mijn beste vriendin nu 1,5 jaar......na een half jaar werd ik verliefd op haar...dat heb ik haar ook meteen eerlijk verteld. We zijn toen goede vrienden gebleven maar zij wil nix met mij. Omdat we elkaar steeds langer en beter gingen kennen werden we ook steeds closer. Ik heb vaak tegen haar gezegd dat ik meer met haar wou, maar daar reageert ze niet echt op zo van "dat wil ik ook" maar ook niet van "dat wil ik niet"...ze blijft neutraal. Nu weet ze dat ik meer voor haar voel, maar zoals ik al zei werden we steeds closer, we zijn tenslotte beste vrienden en we weten alles van elkaar. Zo af en toe masseerde ik haar is en zij mij (toch wel valse hoop omdat ze weet dat ik meer wil)...maar een maand geleden ofzo kregen we ruzie hier om. Ze vond dat ik teveel op haar lette en wou ze dus een beetje afstand nemen (wat niet gebeurd is gelukkig). Ze zei toen ook over die massages enzo dat ze dat niet meer wou, omdat ze dat ook niet laat doen door haar andere vrienden (vaag dat ik het dan wel mocht...). Ik heb haar nu een tijdje niet gezien omdat we het allebei heel druk hebben, zaterdag zie ik haar waarschijnlijk weer. Nou is het vreemde dat ik gister een gesprek met haar had (ik spreek haar wel veel op msn/tel), was gewoon een persoonlijk gesprek, heel lief allemaal (ze doet ook heel lief dan tegen mij)...maar ze ging speciaal voor mij foto's maken van haar in bikini.....dus ik vroeg of ze dat ook voor andere deed, maar dat was dus niet zo...(en nee ik ga die foto's hier niet plaatsen). Ze weet nog steeds dat ik meer met haar wil...maar waarom gaat ze dan zo met me om....ze geeft me altijd valse hoop door de dingen die ze zegt en hoe ze zich gedraagt tegenover mij (vaak aan me zitten en dus die massages). Ik snap haar niet helemaal.....maar ik voel me er wel al ruim een jaar klote door
Nou zou ik graag een beetje jullie mening willen hebben (t'is moeilijk natuurlijk met zo'n verhaal, maar als het nodig is vul ik het graag aan)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |