waarom? Erger mij aan die domme praat scènes midden in een groot gevecht.quote:Op donderdag 25 januari 2018 22:27 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Ik vond deze aflevering eigenlijk wel erg tof
Ik vond die flashbacks juist wat toevoegen, maakte het interessanter voor me.quote:Op vrijdag 26 januari 2018 15:16 schreef Funzel het volgende:
Irritant man al die flashbacks tussendoor. Maar qua hofodpersonages dus Halfdan en Astrid dood, en dat zoontje van Torvi. Nouja, Halfdan was wel tof maar alle zonen leven dus nog steeds. En pfff die Floki verhaallijn is zo saai.
Ik vond het zelf ook vreselijk. Heb nog nooit mezelf zo zitten op te vreten om een aflevering van Vikings. Ik ben zelfs stukjes gaan skippen. De hele aflevering tempo, verhaallijn, flashbacks, vreselijk gedaan. Het haalde alle tempo en spanning eruit.quote:Op vrijdag 26 januari 2018 15:36 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Ik vond die flashbacks juist wat toevoegen, maakte het interessanter voor me.
Idd, dat hele geneuzel op IJsland is waardeloos.quote:Op vrijdag 26 januari 2018 21:03 schreef Poes. het volgende:
Ik vond de flashbacks juist een fijne afwisselingMaar Floki's scènes waren wel storend, dat hadden ze nog wel even kunnen uitstellen.
Maar toch is het een succes gebleken, als we de geschiedenis moeten geloven. Ben benieuwd of ze dat nog een beetje goed in beeld kunnen brengen.quote:Op vrijdag 26 januari 2018 21:06 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Idd, dat hele geneuzel op IJsland is waardeloos.
quote:Op zaterdag 27 januari 2018 01:47 schreef dumble het volgende:
Ik ben best wel verbaasd over de reacties hier. Ik vond het echt een super vette episode en goed in elkaar gezet....
De rest, geen idee. Snap eigenlijk niet waarom Rolo zomaar de kant van Ivar kiest.quote:Op zaterdag 27 januari 2018 02:32 schreef Kloonhommel het volgende:
- Astrid, waarom moest ze dood? Abortus is niet mogelijk?
Waarschijnlijk omdat ze Lagertha op een bepaalde manier toch verraden heeft en daar niet echt mee kan leven. Waarschijnlijk omdat het kind niet van Harald was, maar van 1 van die anderen. En als dat verhaal los komt (dat ze Lagertha gewaarschuwd heeft en met die hele groep als bedankje......) hij haar waarschijnlijk toch wel afmaakt. En ze misschien toch niet bij hem wil horen? En haar verhaal, buiten dat, niet veel meer uitmaakt in het geheel van Vikings.
Maar ze kon elk moment overlopen? Ze zat niet aan kettingen vast of zoiets. Je hebt trouwens mijn quote verkracht waardoor het nu lijkt alsof ik jouw zinnen geschreven hebquote:Op zaterdag 27 januari 2018 18:18 schreef Bienelientjee het volgende:
Waarschijnlijk omdat ze Lagertha op een bepaalde manier toch verraden heeft en daar niet echt mee kan leven. Waarschijnlijk omdat het kind niet van Harald was, maar van 1 van die anderen. En als dat verhaal los komt (dat ze Lagertha gewaarschuwd heeft en met die hele groep als bedankje......) hij haar waarschijnlijk toch wel afmaakt. En ze misschien toch niet bij hem wil horen? En haar verhaal, buiten dat, niet veel meer uitmaakt in het geheel van Vikings.
Mja... Misschien is Rollo motivatie bedoeld als een cliffhanger en misschien niet.quote:De rest, geen idee. Snap eigenlijk niet waarom Rolo zomaar de kant van Ivar kiest.
Ivar denkt dat ie onaantastbaar is, waarschijnlijk meer geluk gehad dat de pijlen hem miste (en de soldaten kwamen iets om hem heen staan met hun schilden)
Misschien verwachtte broer niet dat Harald hem zou afmaken.
Misschien hebben ze Harald zoektocht gewoon nog niet in beeld gebracht. Geen idee.
Hele goede samenvatting van wat ik eerder schreef.quote:Op maandag 29 januari 2018 14:14 schreef ExperimentalFrentalMental het volgende:
Ik vond de laatste aflevering ook tegenvallen. Die willekeurige flashbacks doorheen het gevecht hebben zwaar afbreuk gedaan aan wat verder een toffe aflevering had kunnen worden. Te geforceerd. Knullig gedaan.. Hak op de tak gevoel. Onlogische, ongeloofwaardige scènes. Vage en verwarrende momenten. Dat hadden ze echt veel beter moeten aanpakken. Als dit een voorbode is voor de komende 10 afleveringen; hmmm; tja......
quote:Op vrijdag 20 juli 2018 21:51 schreef Poes. het volgende:
Ik kan geen filmpjes op FOK! krijgen, dus jullie klikken de link maar even aan
https://www.facebook.com/(...)Nzsmt9CMW_Os&fref=nf
Vette trailer voor S5pt2
28 november!
Yes!quote:
Het gaat hier om seizoen 5 part 2. Seizoen 6 met nog eens 20episodes is al besteld..quote:Op dinsdag 30 oktober 2018 11:08 schreef Poes. het volgende:
[..]
Yes!
Hopelijk wel het laatste seizoen, stoppen op/na je hoogtepunt dit dat.
Oh godquote:Op dinsdag 30 oktober 2018 16:37 schreef dumble het volgende:
[..]
Het gaat hier om seizoen 5 part 2. Seizoen 6 met nog eens 20episodes is al besteld..
Alleen in de UK? Wat irritant.quote:Op woensdag 28 november 2018 21:11 schreef Bienelientjee het volgende:
Morgen op Amazon Prime in EngelandWhoooo
Alles tegelijk? Zou wel vet zijnquote:Op woensdag 28 november 2018 21:11 schreef Bienelientjee het volgende:
Morgen op Amazon Prime in EngelandWhoooo
Dat zou kut zijn. Dan heb ik geen weekend meerquote:
quote:Op woensdag 28 november 2018 23:00 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Dat zou kut zijn. Dan heb ik geen weekend meer
Ik moet Happy! nog afkijken. Maar dat zijn nog maar 2 eps. Dan weer Vikingsquote:Op woensdag 28 november 2018 23:00 schreef Karina het volgende:
[..]Nee ok goed punt, ik moet Man in the High castle dit weekend nog afkijken. Maar dan zou Vikings toch echt wel voor gaan.
Amazon.de Prime lijkt deze ook te streamen: https://www.amazon.de/Vikings-Staffel-Teil-dt-OV/dp/B077QM313Lquote:Op woensdag 28 november 2018 22:25 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Alleen in de UK? Wat irritant.
Ja ook daar hebben we hier weinig aanquote:Op donderdag 29 november 2018 12:32 schreef Kloonhommel het volgende:
[..]
Amazon.de Prime lijkt deze ook te streamen: https://www.amazon.de/Vikings-Staffel-Teil-dt-OV/dp/B077QM313L
Dit snap ik ff niet, heb je Prime soms bij amazon.nl afgesloten? Maar amazon.nl heeft sowieso weinig te bieden qua aanbod tov amazon.com en amazon.de en dan doel ik niet op Prime. Het voordeel van Amazon.de is dat je Nederlands kan instellen en euro's als valuta. De vertaling is wel enigszins beperkt en hele stukken zijn niet vertaald, maar met de ingebouwde Chrome vertaling is de rest ook vertaald.quote:Op donderdag 29 november 2018 12:51 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Ja ook daar hebben we hier weinig aanIk heb wel amazon prime. (zodat ik de meest genialen serie the ofice us kan kijken
)
Ik heb eigenlijk geen idee. Ik heb het via twitch gedaan voor wat loot. En is gratis de eerste maandquote:Op donderdag 29 november 2018 14:09 schreef Kloonhommel het volgende:
[..]
Dit snap ik ff niet, heb je Prime soms bij amazon.nl afgesloten? Maar amazon.nl heeft sowieso weinig te bieden qua aanbod tov amazon.com en amazon.de en dan doel ik niet op Prime. Het voordeel van Amazon.de is dat je Nederlands kan instellen en euro's als valuta. De vertaling is wel enigszins beperkt en hele stukken zijn niet vertaald, maar met de ingebouwde Chrome vertaling is de rest ook vertaald.
Ik wil niet teveel offtopic leuteren maar denk dat dit toch een bijdrage kan zijn aan het topic.
Jaquote:Op donderdag 29 november 2018 16:04 schreef Vjenne12345 het volgende:
Seizoen 5 aflevering 11 is toch de nieuwste?
Gelukkig nietquote:Op donderdag 29 november 2018 20:04 schreef padlarf het volgende:
Had Lagertha dat grijze haar vorig seizoen ook al?
Overnight stressquote:Op donderdag 29 november 2018 20:04 schreef padlarf het volgende:
Had Lagertha dat grijze haar vorig seizoen ook al?
Lagerthaquote:Op donderdag 29 november 2018 20:35 schreef Poes. het volgende:
[..]
Overnight stress![]()
Ze is zo vreselijk mooi
Benieuwd wat ze hier nu verder mee gaan doen.quote:Op donderdag 29 november 2018 09:46 schreef Poes. het volgende:
Bjorn the Bastard
Zag ik niet meer aankomen na 5 seizoenen, maar verklaart achteraf wel een hoop.
Heahmund bekeerd zich weer en laat Lagertha in de steek. Die ziet geen andere oplossing dan met Bjorn te vertrekken naar Frankia.quote:Op maandag 3 december 2018 19:59 schreef Funzel het volgende:
[..]
Benieuwd wat ze hier nu verder mee gaan doen.
Nou, hoewel de actrice deze maand pas 41 wordt is ze toch wel echt 15 jaar ouder dan de acteur die Bjorn speeltquote:Op maandag 3 december 2018 22:03 schreef Karina het volgende:
Nou ze kunnen Lagatha wel grijs haar geven, ze ziet er nog steeds net zo oud uit als Bjorn
ok nou 15 was normaal in die tijd om kinderen te krijgen dan klopt het dus toch gewoon!quote:Op maandag 3 december 2018 22:56 schreef padlarf het volgende:
[..]
Nou, hoewel de actrice deze maand pas 41 wordt is ze toch wel echt 15 jaar ouder dan de acteur die Bjorn speelt
Ubbe is 22, Ivar 18quote:Op dinsdag 4 december 2018 12:50 schreef Funzel het volgende:
Lagertha 54 klopt verhaal technisch prima, alleen ze ziet er geeoon veel jonger uit. En Bjorn 35 kan prima.
Hoe oud zouden Ubbe en Ivar moeten zijn? Ubbe ziet er ook wel uit of ie richting de 30 gaat inmiddels.
Vikings worden op hun 12e al volwassen hèquote:Op dinsdag 4 december 2018 19:15 schreef Funzel het volgende:
Dan is Ubbe wel echt een machine voor die leeftijd
Hij heeft van die geile ''fuck me'' ogen denk ikquote:Op vrijdag 7 december 2018 02:26 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
En hoezo is Bjorn een hoer? Die prinses kwam toch op hem af?
Sja, hij is/was vrijgezel, en als die chickies hem willen hebben, moet hij dan nee zeggen?quote:Op vrijdag 7 december 2018 06:39 schreef Poes. het volgende:
[..]
Hij heeft van die geile ''fuck me'' ogen denk ik![]()
Hij moet gewoon eens van andermans vrouwen afblijven, zelf de chick van z'n moeder heeft ie gepakt
Dat was wel echt, mens is knettergek.quote:Op vrijdag 7 december 2018 14:26 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Dat laatste stukje trouwens met Margrethe, was dat nou ook een droom (zoals Ivar had) of echt? En wat een bitch die Freydis, Ivar vertellen dat het zijn kind is
Degene die je als eerste in die hut van Margrethe zag leek wel heel erg op Floki, iig de Floki die je in het begin van de serie zag (dus zonder dikke baard).quote:Op vrijdag 7 december 2018 16:28 schreef Poes. het volgende:
[..]
Dat was wel echt, mens is knettergek.
Iedereen die denkt dat je baby's kan maken dmv bloed verdiend het om zo behandeld te worden
Ik roep het al twee seizoenen, maar dit is weer een nieuw uiterstequote:
Die lag zo te zien in winterslaapquote:Op donderdag 13 december 2018 19:28 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Ik was de Seer alweer helemaal vergeten
Dat zeg ik, de Seer werd wakker. En aangezien Vikings geloven dat hun lot vaststaat kan hij Ivar wel duidelijkmaken dat dit niet Hvitserk z'n lot is.quote:Op donderdag 13 december 2018 19:47 schreef Funzel het volgende:
Het feit dat ze niet eindigen met een opgeofferde Hvitserk geeft mij het gevoel dat hij nog weet te ontkomen.
Ik zag het als; Hvitserk werd meegenomen, de Seer schrok wakker en weet dat dit niet Hv z'n lot is, gaat er wat aan doen.quote:Op donderdag 13 december 2018 21:26 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Of het is helemaal niet Hvitserk, maar de Seer, en was het einde een kleine flashback naar het moment dat ze hem gingen halen.
Ja, dat klinkt logisch. Maar what if?quote:Op vrijdag 14 december 2018 06:47 schreef Poes. het volgende:
[..]
Ik zag het als; Hvitserk werd meegenomen, de Seer schrok wakker en weet dat dit niet Hv z'n lot is, gaat er wat aan doen.
We zullen het zien volgende weekquote:Op vrijdag 14 december 2018 12:42 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Ja, dat klinkt logisch. Maar what if?
Ik vind het sowieso allemaal een beetje kalmpjes. Tijd voor weer wat bloedvergiet. Goeie grote veldslag.quote:Op donderdag 13 december 2018 12:33 schreef Vjenne12345 het volgende:
Dat gedoe met Floki vind ik echt niks, wat saai is dat steeds.
Die kant zal het wel op gaan ja. Harold valt Wessex aan en Rolo heeft ook wel wat plannen.quote:Op vrijdag 14 december 2018 22:15 schreef Albert86 het volgende:
[..]
Ik vind het sowieso allemaal een beetje kalmpjes. Tijd voor weer wat bloedvergiet. Goeie grote veldslag.
Oh god, alweer vergeten. Herinner me vaag iets over Floki-als-Seer en Aslaugh die vreemdging?quote:Op zaterdag 15 december 2018 17:53 schreef Bienelientjee het volgende:
Ik heb het idee dat de Seer gekozen wordt als offer en misschien dat er dan ineens een link met Floki weer komt. Hij is ooit eerder een soort Seer geweest toch? En de Seer likte ZIJN hand?
Die in bed eindigde met een transquote:Op donderdag 20 december 2018 14:26 schreef Albert86 het volgende:
Vanavond nog maar eens proberen de nieuwste eps te streamen. Wilde dat gisteren doen, maar kreeg toen een oude aflevering waar Bjorn en die broer van King Harald ergens op Sicilië waren.
Ja behalve dat dat er niet is in ijslandquote:Op donderdag 20 december 2018 17:58 schreef Poes. het volgende:
Ik zou het stiekem wel grappig vinden dat het verbannen gezin van Floki nu een paradijselijker stuk IJsland vinden
Niet?quote:Op vrijdag 21 december 2018 09:47 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Ja behalve dat dat er niet is in ijsland
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |