Zou het niet zo zijn dat de Zwangerschapshormonen van de vorige keer niet eerst eruit moet zijn voor je nieuwe cyclus start? Daar aan vast houdend.... is een licht streepje super positiefquote:Op woensdag 6 december 2017 08:03 schreef Kleurdoos het volgende:
[..]
Omdat ik een dikke ongeduldige kneus ben..
quote:Op woensdag 6 december 2017 08:03 schreef Kleurdoos het volgende:
[..]
Omdat ik een dikke ongeduldige kneus ben..
Bij mij blijft maandverband wel zitten. Zonder vleugels zelfs. Ik vind het alleen super goor om te voelen. Maar ik wil mijn tampon geen 8 uur inhouden en ik bloed 's nachts nauwelijks.quote:Op woensdag 6 december 2017 11:36 schreef Stippelrientje het volgende:
[..]
'snachts vind ik nog erger![]()
Bed tig keer verschonen, want het blijft nooit op zijn plek zitten.....
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Conclusie: niks maandverband, we gaan gewoon collectief kerststreepjes plassen en door naar Z&G!*ugh*
K&W / Tink's droomhuis deel 3: Vur goan beginne! Ofzoiets....
maandag 30 september 2013 07:58 schreef Brighteyes het volgende:
En over de chocola... Tink is van een andere planeet. ;) Die heeft dat niet nodig. ;)
Ditquote:Op woensdag 6 december 2017 13:03 schreef pinquit het volgende:
Oehh kd, duimen!
En menstruatiecup! Echt ideaal. Eerste keren een beetje geknoei, maar uiteindelijk echt top
Tampons blijven eeuwig goed, die kunnen wel een jaartje in de kast staanquote:Op woensdag 6 december 2017 13:37 schreef B.ertha het volgende:
Ik wil zo'n cup ook wel proberen maar ik wil tegelijkertijd niet eens twee doosjes tampons kopen als ze 1+1 gratis zijn "omdat ik ze de maand daarna toch niet meer nodig ga hebben"
Dat klinkt als een heerlijke tijd op de manege!quote:Op woensdag 6 december 2017 13:52 schreef Cassandra87 het volgende:
Ik hoop mee kd!
Manege, we zijn nu op de terug weg. Wel koud maar peuter heeft heerlijk paardjes gepoetst en in de rijbak zandkastelen gebouwd![]()
Ik denk dat deze ronde geen succes is. Zondag en maandag knal positieve ovulatie testen, we hebben het alleen zondag gezellig gemaakt, maandag was man om 2100 uur thuis pas en vervolgens op de bank in slaap gevallen, en gisteren was het half 10 dat hij thuis was, na eten enzo sliep ik al. Maar we gaan het mee maken.
Haat aan maandverband, ik doe mee. Haat aan ongesteld zijn.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wat is een tondel? *gaat googlen* :'
Behalve dat m'n schoonfamilie al gauw door had dat het nog niet raak was (aangezien ik biertje aan het drinken was); werden er enkel opmerkingen gemaakt in de trend van: Volgend jaar vieren we sint bij jullie he !! (verwijzend naar baby die we dan makkelijk te bed kunnen leggen e.d). Dus ik vond het wel erg lief/schattig en verder werd er niets over gezegd. Ze weten dat we het heel graag willen en wachten dus 'geduldig' met ons af hehequote:Op woensdag 6 december 2017 16:48 schreef VenusFlyTrap het volgende:
Dames hoe was jullie Sinterklaas? Ik rekende op poepluiers als surprise (plaag familie) maar gelukkig hebben ze zich netjes ingehouden dit jaar. Wel een gek idee dat we volgend jaar misschien met zn drieën zijn...
Vanmorgen de kerstboom op gezet! Lekker muziekje erbij en de boom mooi versieren. Na de kerst eens wat meer decoratie kopen: ik heb zo’n klein boompje met 2 slingers en tig ballen en 2 licht snoeren waarvan er 1 in de boom hangt er de ander voor het raam.
Nu lekker de kaarsjes aan en chillen op de bank
quote:Op woensdag 6 december 2017 16:52 schreef Cassandra87 het volgende:
Voor de rammelende eierstokken. Peuter en op de achtergrond rijdt mijn man
Althans ik ga er van rammelenzoet kind
Mnoohhh peuterSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wat is een tondel? *gaat googlen* :'![]()
![]()
Echt ik rammel me toch een eind weg als ik ook maar iets van foto's van kindjes of baby's zie
![]()
No buy? Meh... Who are we kidding!
Op donderdag 15 augustus 2013 14:48 schreef Mss het volgende:
Priem heeft tettorexia! Als ze tetten ziet vergeet ze alles waar ze mee bezig is :7
Of het goed ontdooit en door blijft delen. Als morgenochtend blijkt dat de cryo is gestopt met doordelen dan is er geen terugplaatsing. Dus het blijft nog even spannend!quote:Op woensdag 6 december 2017 14:33 schreef Soof-87 het volgende:
[..]
Spannend.
Wat moeten ze eerst nog checken?
Ik was de maand na aankoop van mijn cup ook zwanger, maar die dingen vergaan niet hequote:Op woensdag 6 december 2017 13:37 schreef B.ertha het volgende:
Ik wil zo'n cup ook wel proberen maar ik wil tegelijkertijd niet eens twee doosjes tampons kopen als ze 1+1 gratis zijn "omdat ik ze de maand daarna toch niet meer nodig ga hebben"
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |