Ik heb gelezen dat de anti-Piet-terroristen ook weer naar Dokkum gaan om alsnog hun gedram te laten gelden.. Oan't moarn!quote:Op woensdag 29 november 2017 13:52 schreef WodanIsGroot het volgende:
Ik krijg net door dat Piet Paulusma zaterdag zijn weerpraatje in Dokkum gaat filmen in een uitgestorven centrum met wat pieten voor de kleur op de achtergrond.
Zolang daar geen bestaande wetgeving mee wordt overtreden, ja.quote:Op woensdag 29 november 2017 13:16 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Je wilt het niet verbieden....dus iedereen mag zelf kiezen welke pieten hij gebruikt?
Ik zal maar niet verder uitwijden over hoe jij op mij overkomt, hoewel het niet bij wet verboden zou zijn om dat uit te spreken.quote:Op woensdag 29 november 2017 13:17 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Je komt een beetje over als een 'ik keur het niet goed, maar...' type als ik heel eerlijk mag zijn
wordt weer lekker gekleurd overdreven ja. Natuurlijk moet het allemaal niet te ver gaan, maar die jongen doet alsof het centrum van Rotterdam klein-Marokko is, en dat gevoel heb ik zelf totaal nietquote:Op woensdag 29 november 2017 14:11 schreef Jovatov het volgende:
[..]
Man man man wat een hoop ongefundeerde 'buitenlanders-zijn-eng' en hullie pakken ons land af-propaganda.
Laat inderdaad goed zien wat de onderbuik van een deel van de blanke medemens in dit land voelt.
Als het tegenwicht daar vandaan moet komen kan ik me voorstellen dat men een zeer grote behoefte heeft aan zo'n "Sinterklaasbestand" ja.quote:Op woensdag 29 november 2017 14:11 schreef Jovatov het volgende:
[..]
Man man man wat een hoop ongefundeerde 'buitenlanders-zijn-eng' en hullie pakken ons land af-propaganda.
Laat inderdaad goed zien wat de onderbuik van een deel van de blanke medemens in dit land voelt.
Nu maak je me nieuwsgierigquote:Op woensdag 29 november 2017 14:17 schreef Molurus het volgende:
[..]
Ik zal maar niet verder uitwijden over hoe jij op mij overkomt, hoewel het niet bij wet verboden zou zijn om dat uit te spreken.
En ik maar denken dat het jou geen ruk kon schelen hoe mensen over je denken.quote:
Klopt. Toch maak je me nieuwsgierig.quote:Op woensdag 29 november 2017 14:27 schreef Molurus het volgende:
[..]
En ik maar denken dat het jou geen ruk kon schelen hoe mensen over je denken.
Het komt ietwat paradoxaal op me over. Toch zul je met die nieuwsgierigheid moeten leven: Voor dit topic is het echt niet interessant.quote:Op woensdag 29 november 2017 14:28 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Klopt. Toch maak je me nieuwsgierig.
quote:Op woensdag 29 november 2017 14:33 schreef Molurus het volgende:
[..]
Het komt ietwat paradoxaal op me over. Toch zul je met die nieuwsgierigheid moeten leven: Voor dit topic is het echt niet interessant.
Hij heeft je in ieder geval hoog in achting.quote:Op woensdag 29 november 2017 14:33 schreef Molurus het volgende:
[..]
Het komt ietwat paradoxaal op me over. Toch zul je met die nieuwsgierigheid moeten leven: Voor dit topic is het echt niet interessant.
Je meent het :pquote:Op woensdag 29 november 2017 14:11 schreef Kim-Holland het volgende:
[..]
Ik heb gelezen dat de anti-Piet-terroristen ook weer naar Dokkum gaan om alsnog hun gedram te laten gelden.. Oan't moarn!
Ik denk niet dat 'terroristen' betekent wat jij denkt dat het betekent.quote:Op woensdag 29 november 2017 14:11 schreef Kim-Holland het volgende:
[..]
Ik heb gelezen dat de anti-Piet-terroristen ook weer naar Dokkum gaan om alsnog hun gedram te laten gelden.. Oan't moarn!
Hoe kan je dan beweren dat zwarte piet binnen 5 jaar verdwenen is?quote:Op woensdag 29 november 2017 14:16 schreef Molurus het volgende:
[..]
Zolang daar geen bestaande wetgeving mee wordt overtreden, ja.
De vraag of het ook fatsoenlijk is is natuurlijk weer een heel andere vraag. Het lijkt mij dat deze discussie niet (uitsluitend) over wetgeving gaat. Moraliteit gaat verder dan wat je volgens de wet wel of niet mag.
dutchhatecrime@un.orgquote:Op woensdag 29 november 2017 14:38 schreef spectrumanalyser het volgende:
is er al een zwarte pietenmeldpunt. zojuist liep er namelijk een 'rasechte' zwarte piet door de langestraat in Alkmaar.
Nah, vage ZP-hater. Kan ik uit principe niet serieus nemen.quote:Op woensdag 29 november 2017 14:34 schreef WodanIsGroot het volgende:
[..]
Hij heeft je in ieder geval hoog in achting.
Ten eerste heb ik daar nooit een termijn voor genoemd, hoewel ik wel verwacht dat ZP inderdaad uiteindelijk zal gaan verdwijnen.quote:Op woensdag 29 november 2017 14:38 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Hoe kan je dan beweren dat zwarte piet binnen 5 jaar verdwenen is?
Dat denk ik inderdaad.quote:Op woensdag 29 november 2017 14:38 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Denk je echt dat in al die plaatsen buiten de Randstad waar bijna iedereen geen problemen heeft met zwarte piet, uit zichzelf binnen een paar jaar het feest compleet anders gaat vieren?
Ik verwacht dan ook niet dat dit tot stand gaat komen door een eis van een minderheid of door wettelijke bepalingen.quote:Op woensdag 29 november 2017 14:38 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Veruit de meeste intochten worden bovendien georganiseerd door lokale organisaties en winkeliersverenigingen. Deze hebben er economisch belang bij om de meeste mensen aan te trekken. Die gaan echt niet de kleur van piet veranderen omdat een kleine minderheid dat eist.
Dat denk ik ook niet. Sterker nog: wetgeving tav specifiek het Sinterklaasfeest zou, zoals gezegd, compleet belachelijk zijn.quote:Op woensdag 29 november 2017 14:38 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Een verbod op zwarte piet gaat echt nooit gebeuren.
Correct.quote:Op woensdag 29 november 2017 14:38 schreef voetbalmanager2 het volgende:
De enige reden waarom zwarte piet zou kunnen verdwijnen is als de bevolking van zwarte piet af wil.
Met het afsluiten van snelwegen maak je ook geen vrienden.quote:Op woensdag 29 november 2017 14:38 schreef voetbalmanager2 het volgende:
En keihard schreeuwen en het met eisen af willen dwingen heeft eerder een tegenovergesteld effect.
Het deel van de bevolking dat ZP zwart wil houden neemt jaar na jaar af. Momenteel is dat elk jaar 6% minder. Dat zijn gewoon de feiten.quote:Op woensdag 29 november 2017 14:38 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Ik denk eerder dat over 10 jaar iets van 10%, hoofdzakelijk in de Randstad, het feest met een mix van pieten zal vieren en de rest zoals altijd met zwarte pieten blijft vieren. Het idee dat zwarte piet over 10 jaar uit de Nederlandse traditie is verdwenen is lachwekkend.
Correct. Het is een cultureel gebruik van de bevolking, niet iets waar de gemeente iets over te zeggen heeft.quote:Op woensdag 29 november 2017 14:43 schreef sp3c het volgende:
Amsterdam kan Zwarte Piet helemaal niet afschaffen
Klopt, ik bedoelde dat bij de officieele intocht alleen maar Spaanse edelpieten zijn gebruikt dit jaar.quote:Op woensdag 29 november 2017 14:43 schreef sp3c het volgende:
Amsterdam kan Zwarte Piet helemaal niet afschaffen
Dan was ik in de war met al die andere tegenstanders die roepen dat zp binnen zoveel jaar verdwenen zou zijn.quote:Op woensdag 29 november 2017 14:47 schreef Molurus het volgende:
[..]
Ten eerste heb ik daar nooit een termijn voor genoemd, hoewel ik wel verwacht dat ZP inderdaad uiteindelijk zal gaan verdwijnen.
Ten tweede, waarom zouden alleen gebruiken die bij wet verboden worden verdwijnen?
Waar baseer je dat in hemelsnaam dan op?quote:
Dit lijkt me toch strijdig met de feiten.quote:Op woensdag 29 november 2017 14:59 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Zwarte piet is populairder dan ooit.
Zie post hierboven.quote:Op woensdag 29 november 2017 15:00 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Waar baseer je dat in hemelsnaam dan op?
Een grote leugen en dat weet je zelf ook. Sterker: het totale deel dat van de zwarte kleur van piet af wil is niet eens 6%.quote:Op woensdag 29 november 2017 14:47 schreef Molurus het volgende:
Het deel van de bevolking dat ZP zwart wil houden neemt jaar na jaar af. Momenteel is dat elk jaar 6% minder. Dat zijn gewoon de feiten.
"Het deel van de bevolking dat ZP zwart wil houden"quote:Op woensdag 29 november 2017 15:04 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Een grote leugen en dat weet je zelf ook. Sterker: het totale deel dat van de zwarte kleur van piet af wil is niet eens 6%.
Je verward het percentage dat bereid is om iets aan zwarte piet te veranderen. Dat is 25%.
Bijna niemand van de kleur van piet racistisch.
Bijna niemand buiten de Randstad heeft moeite met de kleur van zwarte piet.quote:
Er zijn verschillen tussen de randstad en de provincie, maar groot zijn die verschillen niet.quote:Op woensdag 29 november 2017 15:06 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Bijna niemand buiten de Randstad heeft moeite met de kleur van zwarte piet.
quote:Op woensdag 29 november 2017 15:05 schreef Molurus het volgende:
[..]
"Het deel van de bevolking dat ZP zwart wil houden"
Lezen.
Nergens staat dat men van de kleur van piet af wil.quote:: 68 procent wil nu geen verandering aan Zwarte Piet. Van een kwart (26%) mogen er wel aanpassingen worden gedaan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |