 
		 
			 
			
			
			Eigenlijk wel is al twee seizoenen op rij een smaak maker in België.quote:
 
			 
			
			
			Belgische competitie stelt nog minder voor dan de Eredivisie.quote:Op vrijdag 3 november 2017 13:08 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Eigenlijk wel is al twee seizoenen op rij een smaak maker in België.
 
			 
			
			
			Jammer dat we Tonny niet verkocht hebben. Had een mooi afscheid geweest met het kampioenschap.quote:
 
			 
			
			
			Nou daar mag je nog over twijfelen...quote:Op vrijdag 3 november 2017 13:11 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Belgische competitie stelt nog minder voor dan de Eredivisie.
 
											 
			 
			
			
			Een smaakmaker nog welquote:Op vrijdag 3 november 2017 13:08 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Eigenlijk wel is al twee seizoenen op rij een smaak maker in België.
 
			 
			
			
			Absoluut niet.quote:Op vrijdag 3 november 2017 13:27 schreef macca728 het volgende:
[..]
Nou daar mag je nog over twijfelen...
 
			 
			
			
			 
   
   
											 
			 
			
			
			Geen speld tussen te krijgen.quote:Op vrijdag 3 november 2017 13:52 schreef Slobeend het volgende:
Dit zegt onze briljante coach net.
Gio: “Het rendement moet omhoog bij onze hoeveelheid kansen. Als dat lukt, en ik vertrouw daarop, dan gaan we weer veel wedstrijden winnen.”


 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Daarom is hij aanvoerder en publiekslieveling daar.quote:Op vrijdag 3 november 2017 13:38 schreef Caland het volgende:
[..]
Een smaakmaker nog wel
Simpel waterdragertje
 
			 
			
			
			Robben ook niet danquote:Op vrijdag 3 november 2017 14:31 schreef Maastoren het volgende:
Van Beek is ook niet geschikt voor profvoetbal met zijn fysieke gesteldheid.
 
											 
			 
			
			
			Gio's teksten analyserenquote:Op vrijdag 3 november 2017 14:13 schreef Slobeend het volgende:
Gio: “Overwinning geeft meeste vertrouwen, maar je kijkt ook naar hoe je speelt. Dat geeft in ons geval ook vertrouwen.”
 
											 
			 
			
			
			Jij vindt de voetbalkwaliteiten van Van Beek van een dermate hoog niveau dat je zegt: we nemen z'n blessuregevoeligheid maar voor lief?quote:
 
			 
			
			
			Volgens mij was Timmy Simons ook jarenlang aanvoerder en publiekslieveling daar. Zegt niet veel over je kwaliteiten.quote:Op vrijdag 3 november 2017 14:25 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Daarom is hij aanvoerder en publiekslieveling daar.
 
			 
			
			
			Hij heeft al 12 assists dit seizoen in de competitiequote:Op vrijdag 3 november 2017 14:25 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Daarom is hij aanvoerder en publiekslieveling daar.
 
											 
			 
			
			
			We weten de oorzaak toch niet? Straks komt het omdat hij teveel traint en dan heb je van die figuren die schreeuwen dat er meer getraind zou moeten worden. Het heeft niets met zijn kwaliteit te makenquote:Op vrijdag 3 november 2017 14:38 schreef Maastoren het volgende:
[..]
Jij vindt de voetbalkwaliteiten van Van Beek van een dermate hoog niveau dat je zegt: we nemen z'n blessuregevoeligheid maar voor lief?
 
			 
			
			
			Vond jij Simons geen goede voetballer? Dat was bij PSV toch wel een hele belangrijke.quote:Op vrijdag 3 november 2017 14:41 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Volgens mij was Timmy Simons ook jarenlang aanvoerder en publiekslieveling daar. Zegt niet veel over je kwaliteiten.
 
			 
			
			
			quote:Op vrijdag 3 november 2017 14:43 schreef Wicky15 het volgende:
[..]
Hij heeft al 12 assists dit seizoen in de competitie
Ja de Belgische competitie he.quote:Op vrijdag 3 november 2017 14:43 schreef Wicky15 het volgende:
[..]
Hij heeft al 12 assists dit seizoen in de competitie
 
			 
			
			
			Geen smaakmaker in elk geval en daar ging het hier om.quote:Op vrijdag 3 november 2017 14:46 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Vond jij Simons geen goede voetballer? Dat was bij PSV toch wel een hele belangrijke.
 
			 
			
			
			Ja is echt goed bezig daar ik roep dat niet voor niks.quote:Op vrijdag 3 november 2017 14:43 schreef Wicky15 het volgende:
[..]
Hij heeft al 12 assists dit seizoen in de competitie
 
			 
			
			
			Ah, ik dacht publiekslieveling.quote:Op vrijdag 3 november 2017 14:47 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Geen smaakmaker in elk geval en daar ging het hier om.
 
			 
			
			
			Nee, dat is hij zeker. Het ging echt om smaakmaker en daarvoor heb je toch echt andere types nodig dan Vormer en Simons. Bij Club is bijvoorbeeld ook Makamba nu ontzettend populair, harde werker, no nonsense voetballer. Daar houden ze blijkbaar van in Brugge.quote:
 
			 
			
			
			Één verschil is wel dat Robben genoeg talent heeft om na een lange blessure weer direct één van de beste spelers in zijn competitie te zijn. Ook in de toplanden. Dat is maar weinig spelers gegeven.quote:
 
			 
			
			
			Dan nog is het geen smaakmaker.quote:Op vrijdag 3 november 2017 14:25 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Daarom is hij aanvoerder en publiekslieveling daar.
 
			 
			
			
			Jij vond het veldspel tegen Roda niet best redelijk? En tegen Shaktar idem?quote:
 
			 
			
			
			Ik zou je willen voorstellen om eens naar de Belgische competitie te kijken. Het is niet voor niks dat ze dezelfde sponsornaam hebben als onze eerste divisie.quote:Op vrijdag 3 november 2017 15:18 schreef Wicky15 het volgende:
[..]
Boeiend, (bijna) niet minder dan Nederlandse competitie. 12 assists is wel knap
 
			 
			
			
			Ik heb tegen Shaktar alleen de 2e helft gezien, en op het gekut van Boeet na vond ik het aardig gaan inderdaad.quote:Op vrijdag 3 november 2017 15:21 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Jij vond het veldspel tegen Roda niet best redelijk? En tegen Shaktar idem?
Dan kijk jij andere wedstrijden dan ik en Gio in elk geval.
 
			 
			
			
			Ga vooral Robben en Van Beek vergelijken, een verdediger en aanvaller, jonge speler en oude spele rquote:Op vrijdag 3 november 2017 15:14 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Één verschil is wel dat Robben genoeg talent heeft om na een lange blessure weer direct één van de beste spelers in zijn competitie te zijn. Ook in de toplanden. Dat is maar weinig spelers gegeven.
Van Beek heeft elke keer een paar wedstrijden nodig om er weer in te komen en is meestal alweer geblesseerd voor hij een keer indruk weet te maken.
 
											 
			 
			
			
			De top 4/5 zou bij ons aansluiten achter PSV en Ajax en leuk meedoen in de subtop, het rechterrijtje is gewoon minder dan Roda JC.quote:Op vrijdag 3 november 2017 15:23 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Ik zou je willen voorstellen om eens naar de Belgische competitie te kijken. Het is niet voor niks dat ze dezelfde sponsornaam hebben als onze eerste divisie.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Als we niet 300 kansen creëerden gaf ik je volkomen gelijk.quote:Op vrijdag 3 november 2017 15:27 schreef Buitendam het volgende:
Als je tegen Roda een redelijk veldspel neerlegt maak je tegen Art van Peppen & friends toch wel een paar goals. Wat kun je nu voor positiefs melden over het veldspel?
 
			 
			
			
			Het gaat om de blessuregevoeligheid. Juist als verdediger is terugkomen van een blessure makkelijker dan als aanvaller.quote:Op vrijdag 3 november 2017 15:25 schreef Vasion het volgende:
[..]
Ga vooral Robben en Van Beek vergelijken, een verdediger en aanvaller, jonge speler en oude spele r
 
			 
			
			
			De afwerking was slecht, dat klopt. Die keeper haalde er ook een paar ballen uit, zonder te weten hoe. Maar het positieve over het veldspel is dat er in elk geval 100% kansen werden gecreëerd. Iets wat tegen NAC bijvoorbeeld al minder het geval was.quote:Op vrijdag 3 november 2017 15:27 schreef Buitendam het volgende:
Als je tegen Roda een redelijk veldspel neerlegt maak je tegen Art van Peppen & friends toch wel een paar goals. Wat kun je nu voor positiefs melden over het veldspel?
 
			 
			
			
			Niet te vergelijken, je weet de oorzak gewoon simpelweg niet.quote:Op vrijdag 3 november 2017 15:28 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Het gaat om de blessuregevoeligheid. Juist als verdediger is terugkomen van een blessure makkelijker dan als aanvaller.
Bovendien had Robben die gave altijd al. Ik vraag me echt af hoe goed hij was geworden zonder die blessuregevoeligheid.
Van Beek heeft gewoon in de verste verte dat talent niet.
 
			 
			
			
			Dat laatste is zeker waar. Tegen NAC was rock bottom wel bereikt.quote:Op vrijdag 3 november 2017 15:29 schreef DonRaja het volgende:
[..]
De afwerking was slecht, dat klopt. Die keeper haalde er ook een paar ballen uit, zonder te weten hoe. Maar het positieve over het veldspel is dat er in elk geval 100% kansen werden gecreëerd. Iets wat tegen NAC bijvoorbeeld al minder het geval was.

| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |