400k is natuurlijk maar een klein deel van 15+ miljoen. Maar toch snap ik die btw verhoging niet.quote:Op donderdag 2 november 2017 13:14 schreef Vallon het volgende:
Met droge ogen zeggen dat de meesten, behalve 400.000 mensen, er op vooruit gaan waarmee het kennelijk dus goed is om daarmee de BTW verhoging te verdedigen.
Met of onder BTW... gaan ze nu naar de Haagse markt om aardbeien te kopen wat met ¤7-8 nog best een stukje elitair voedsel is.quote:Op donderdag 2 november 2017 13:14 schreef DaMook het volgende:
Rutte heeft honger dus ze gaan nu eten.
Politiek is kennelijk ook woordelijk goochelen met getallen.quote:Op donderdag 2 november 2017 13:15 schreef DaMook het volgende:
[..]
400k is natuurlijk maar een klein deel van 15+ miljoen. Maar toch snap ik die btw verhoging niet.
Ik snap sowieso niet hoe je kunt ontkennen dat deze BTW verhoging harder aankomt bij de laagste inkomens dan bij hogere inkomens.quote:Op donderdag 2 november 2017 13:15 schreef DaMook het volgende:
[..]
400k is natuurlijk maar een klein deel van 15+ miljoen. Maar toch snap ik die btw verhoging niet.
Verschuiving van belasting van arbeid naar consumptie. Is best iets voor te zeggen.quote:Op donderdag 2 november 2017 13:15 schreef DaMook het volgende:
[..]
400k is natuurlijk maar een klein deel van 15+ miljoen. Maar toch snap ik die btw verhoging niet.
Ik ben voor het helemaal niet belasten van arbeid.quote:Op donderdag 2 november 2017 13:33 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Verschuiving van belasting van arbeid naar consumptie. Is best iets voor te zeggen.
Klopt, maar dan moet je de laagste inkomens/uitkeringsgerechtigden compenseren of je moet selectief uitkiezen welke producten/diensten duurder moeten worden.quote:Op donderdag 2 november 2017 13:33 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Verschuiving van belasting van arbeid naar consumptie. Is best iets voor te zeggen.
Wat precies? Dit is overduidelijk een VVD-plan. Wat mensen uitgeven in de 8%-schil zal voor elk inkomen min of meer gelijk zijn in absolute getallen, mensen die daarnaast minder te besteden hebben, krijgen nog minder te besteden.quote:Op donderdag 2 november 2017 13:33 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Verschuiving van belasting van arbeid naar consumptie. Is best iets voor te zeggen.
Dat is dus min of meer wat ik bedoel, het klinkt als een klein aantal, maar is het niet.quote:Op donderdag 2 november 2017 13:23 schreef Vallon het volgende:
[..]
Politiek is kennelijk ook woordelijk goochelen met getallen.
Vergis je niet.... 400K mensen zijn (ook) gezinnen waarmee je ruwweg uitkomt op zeg een miljoen mensen die geraakt worden. Wat dus ruim 10% is van de (armlastige) bevolking. Over dat aantal is trouwens geen discussie, Rutte geeft toe dat 12% er niet op vooruit gaat en daarmee op achteruit gaat.
Iemand die ruim in z'n jasje zit, zal er een borrel op nemen of of de soundbar van z'n curved flatscreen schrappen.
Het is gewoon oneerlijk om basiszaken qua BTW (laat staan premie/risico) te verhogen van zaken die je niet kunt ontlopen. Hoe iemand dat weet te verdedigen is bewust oogkleppen doen en je straffeloos verschuilen dat de democratie zo nu eenmaal op een valide manier werkt.
Doe dat dan op consumptie-artikelen die je kunt vermijden (eerste levensbehoeften zijn dat in ieder geval niet) of doe dat dan op vervuilende / onwenselijke zaken.quote:Op donderdag 2 november 2017 13:33 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Verschuiving van belasting van arbeid naar consumptie. Is best iets voor te zeggen.
Mee eens.quote:Op donderdag 2 november 2017 13:40 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Doe dat dan op consumptie-artikelen die je kunt vermijden (eerste levensbehoeften zijn dat in ieder geval niet) of doe dat dan op vervuilende / onwenselijke zaken.
Nog meer belasting op benzinequote:Op donderdag 2 november 2017 13:40 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Doe dat dan op consumptie-artikelen die je kunt vermijden (eerste levensbehoeften zijn dat in ieder geval niet) of doe dat dan op vervuilende / onwenselijke zaken.
Meer verhogen kan nauwelijks... we lopen/staan al aan de top in EU met die (ik betaal bij de vrije pomp ¤1,58 of zo) prijs.quote:Op donderdag 2 november 2017 13:41 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Nog meer belasting op benzine
Wat dacht je van gewoon helemaal niks verhogen en de koopkracht vergroten? Oja, en die huizenmarkt fixen. Die is nu echt een puinhoop, met dank aan de Euro.
Zat een gigantische dosis sarcasme inquote:Op donderdag 2 november 2017 13:48 schreef Vallon het volgende:
[..]
Meer verhogen kan nauwelijks... we lopen/staan al aan de top in EU met die (ik betaal bij de vrije pomp ¤1,58 of zo).
Gisteren nog FF in La France geweest...... E95 benzine daar ¤1,32/liter en dan nog te weten dat wanneer je een Franse Auto hebt, je geen wegenbelasting betaald. Kortom NL belast gebruik en bezit, behalve de (postbus) bedrijvenwinst.
Ja, rente is ook iets waar ik mij zorgen om maak. Mocht dat mis gaan (en dat gaat het), kan je qua onrust beter hier zitten dan in wijnteeltlanden.quote:Op donderdag 2 november 2017 13:50 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Zat een gigantische dosis sarcasme in
Het grootste probleem wat we nu hebben is de lage rente, dat gaat echt weer een keer mis a la 2008. Ik snap niet dat daar meer aandacht naartoe gaat.
Nou nou, wat een gescheld.quote:
Ik weet iig één ding zeker: ik zal er niet al te veel van wakker liggen. Het is alleen een beetje aso om er dan maar niets om te geven.quote:Op donderdag 2 november 2017 13:59 schreef Vallon het volgende:
[..]
Ja, rente is ook iets waar ik mij zorgen om maak. Mocht dat mis gaan (en dat gaat het), kan je qua onrust beter hier zitten dan in wijnteeltlanden.
Hier (noordelijk) proberen we dan van de nood een veilig brave deugd te maken en elders negeren ze gewoon de noodsituatie door chaos. Ik heb nog een zooi geld uitstaan in een (waardeloos) Pensioen en vermoed dat ik er nooit meer iets van zal terugzien.
De zon schijnt gelukkig altijd in het zuiden.
quote:Op donderdag 2 november 2017 14:06 schreef Weltschmerz het volgende:
NOS: "Job Cohen wilde altijd gaan theedrinken"
Nee VVD-hoer, Cohen ging theedrinken met de beheerder van een bibliotheek waarin rare boeken stonden ipv op te roepen tot boekverbrandingen of andere illegale maatregelen.
nou nou nouquote:Op donderdag 2 november 2017 14:06 schreef Weltschmerz het volgende:
NOS: "Job Cohen wilde altijd gaan theedrinken"
Nee VVD-hoer, Cohen ging theedrinken met de beheerder van een bibliotheek waarin rare boeken stonden ipv op te roepen tot boekverbrandingen of andere illegale maatregelen.
Kan zijn, maar dan moet je het bij zo'n interruptie slimmer aanpakken. Hij maakt het Rutte ook wel erg makkelijk zo.quote:Op donderdag 2 november 2017 15:19 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Ik zie vooral een zeer arrogante houding van een President. Stuitend wel.
Eens, zoals Rutte deed boeddhisme en islam op één lijn stellen en daarmee de vraag gewoon ontwijken.quote:Op donderdag 2 november 2017 15:19 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Ik zie vooral een zeer arrogante houding van een President. Stuitend wel.
Hij stelt gewoon een vraag en daar kan Rutte fatsoenlijk op reageren maar dat gaat lastig als je geen fatsoen hebt en geen fuck geeft om alle overige partijen.quote:Op donderdag 2 november 2017 15:21 schreef Kaji het volgende:
[..]
Kan zijn, maar dan moet je het bij zo'n interruptie slimmer aanpakken. Hij maakt het Rutte ook wel erg makkelijk zo.
Stel je niet zo aan. 'Gaat u de Islam aanpakken?' is gewoon een onzinnige vraag en dat wordt door Rutte terecht afgeserveerd.quote:Op donderdag 2 november 2017 15:22 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Hij stelt gewoon een vraag en daar kan Rutte fatsoenlijk op reageren maar dat gaat lastig als je geen fatsoen hebt en geen fuck geeft om alle overige partijen.
Gewoon een vraag waar hij ja of nee op kan antwoorden met beargumentatie.quote:Op donderdag 2 november 2017 15:24 schreef Kaji het volgende:
[..]
Stel je niet zo aan. 'Gaat u de Islam aanpakken?' is gewoon een onzinnige vraag en dat wordt door Rutte terecht afgeserveerd.
Je vergeet de context te noemen.quote:Op donderdag 2 november 2017 15:24 schreef Kaji het volgende:
[..]
Stel je niet zo aan. 'Gaat u de Islam aanpakken?' is gewoon een onzinnige vraag en dat wordt door Rutte terecht afgeserveerd.
Ah we moeten bij elke vraag er een tekening bij makenquote:Op donderdag 2 november 2017 15:25 schreef ExtraWaskracht het volgende:
Het betekent ook niks ... "islam aanpakken"... wat is dat?
Gewoon concrete beleidsmaatregelen noemen... dan kun je er wat op antwoorden ...quote:Op donderdag 2 november 2017 15:25 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Ah we moeten bij elke vraag er een tekening bij maken
Er was onduidelijk over wat Rutte zei, en Baudet vraagt om verduidelijking. O wat erg.quote:Op donderdag 2 november 2017 15:24 schreef Kaji het volgende:
[..]
Stel je niet zo aan. 'Gaat u de Islam aanpakken?' is gewoon een onzinnige vraag en dat wordt door Rutte terecht afgeserveerd.
Ik vind het niet erg dat Baudet zichzelf belachelijk maakt hoor. Maar als hij iets wil bereiken in het debat zal hij het anders moeten aanpakken.quote:Op donderdag 2 november 2017 15:26 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Er was onduidelijk over wat Rutte zei, en Baudet vraagt om verduidelijking. O wat erg.
Baudet is duidelijk nog niet ervaren genoeg.... wat te verwachten is.quote:Op donderdag 2 november 2017 15:29 schreef Kaji het volgende:
[..]
Ik vind het niet erg dat Baudet zichzelf belachelijk maakt hoor. Maar als hij iets wil bereiken in het debat zal hij het anders moeten aanpakken.
Hij wilde verduidelijking, hij kreeg verduidelijking (+kinderachtige opmerking). Wat had ie anders moeten doen dan?quote:Op donderdag 2 november 2017 15:29 schreef Kaji het volgende:
[..]
Ik vind het niet erg dat Baudet zichzelf belachelijk maakt hoor. Maar als hij iets wil bereiken in het debat zal hij het anders moeten aanpakken.
De enige die zich nu belachelijk aan het maken is is Rutte zelf. Met zijn multinationals lijstje die hij niet openbaar wil maken want hij heeft schijt. Met zijn referendum standpunt want hij heeft schijt. Hij ziet niet in dat de burger hier de dienst uit maakt en niet de VVD. De VVD verliest niet voor niets al jaren zetels en dat worden er alleen maar meer, maar zijn ogen blijven gesloten. Je moet een MP zijn voor de mensen, niet voor je partij.quote:Op donderdag 2 november 2017 15:29 schreef Kaji het volgende:
[..]
Ik vind het niet erg dat Baudet zichzelf belachelijk maakt hoor. Maar als hij iets wil bereiken in het debat zal hij het anders moeten aanpakken.
Hij droop nu als een teleurgesteld hondje na 1 zin van Rutte alweer af. Hij heeft geen enkel punt gemaakt en geen enkele verduidelijking gekregen (het was dan ook niet duidelijk wat hij precies wilde weten).quote:Op donderdag 2 november 2017 15:30 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Hij wilde verduidelijking, hij kreeg verduidelijking (+kinderachtige opmerking). Wat had ie anders moeten doen dan?
Hij wist genoeg daarom liep die weg met een lach op zijn gezicht zelfsquote:Op donderdag 2 november 2017 15:32 schreef Kaji het volgende:
[..]
Hij droop nu als een teleurgesteld hondje na 1 zin van Rutte alweer af. Hij heeft geen enkel punt gemaakt en geen enkele verduidelijking gekregen (het was dan ook niet duidelijk wat hij precies wilde weten).
Hij barstte nog net niet in huilen uit.quote:Op donderdag 2 november 2017 15:32 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Hij wist genoeg daarom liep die weg met een lach op zijn gezicht zelfs
Dat is inderdaad wel duidelijk. Cruciaal verschil hierin is dat Baudet niet gekneed is door de grote partijapparaten van met name VVD, PvdA, CDA en D66. Ook kleinere partijen hebben veel meer een infrastructuur staan waarin je als partijlid kunt groeien. Baudet heeft in alles het wiel zelf moeten uitvinden.quote:Op donderdag 2 november 2017 15:30 schreef Vallon het volgende:
[..]
Baudet is duidelijk nog niet ervaren genoeg.... wat te verwachten is.
VVD gaat opnieuw inleveren op zeker. Ze maken zichzelf kapot, op zich wel relaxedquote:Op donderdag 2 november 2017 15:34 schreef Nattekat het volgende:
Rutte gaat een partij af zeg rond dat referendum
Eens, hij had Rutte erop moeten wijzen dat er in het westen geen boeddhisten rondlopen die vanwege hun cultuur of ideologie ouderen beroven, jonge vrouwen nasissen of aanranden, de ideologie niet boven de democratie geplaatst wordt en zo zou ik nog wel even kunnen doorgaan.quote:Op donderdag 2 november 2017 15:32 schreef Kaji het volgende:
[..]
Hij droop nu als een teleurgesteld hondje na 1 zin van Rutte alweer af. Hij heeft geen enkel punt gemaakt en geen enkele verduidelijking gekregen (het was dan ook niet duidelijk wat hij precies wilde weten).
Ik denk dat hij dat wel weet maar zoiets had van; Deze man leert het maar niet laat maar gaan. Althans zo leek het als ik keek naar zijn gezichtsuitdrukking.quote:Op donderdag 2 november 2017 15:37 schreef Oostwoud het volgende:
[..]
Eens, hij had Rutte erop moeten wijzen dat er in het westen geen boeddhisten rondlopen die vanwege hun cultuur of ideologie ouderen beroven, jonge vrouwen nasissen of aanranden, de ideologie niet boven de democratie geplaatst wordt en zo zou ik nog wel even kunnen doorgaan.
Daarmee zou Rutte zijn hele punt als een boemerang zijn teruggekomen.
Ik mag het totaal niet maar hij is daar wel 'meesterlijk' goed in in: goed wegzetten, attaqueren, negeren, draaien zichzelf uit de discussie plaatsen en verschuilen als enige leider in het team.quote:Op donderdag 2 november 2017 15:44 schreef Poepz0r het volgende:
Overigens is de manier waarop Rutte praat wel interessant. Is een vorm van psychologische oorlogsvoering. Zeer interessant om je erin te verdiepen
Jup hij is meester daarin. Hij is daar ook in getraind hoor dat kan niet anders. Zijn aardig wat boeken over die manier van communiceren. Je krijgt in ieder geval heel veel voor elkaar met deze vorm van communicatie.quote:Op donderdag 2 november 2017 15:53 schreef Vallon het volgende:
[..]
Ik mag het totaal niet maar hij is daar wel 'meesterlijk' goed in in: goed wegzetten, attaqueren, negeren, draaien zichzelf uit de discussie plaatsen en verschuilen als enige leider in het team.
Ik zie zijn techniek (tackiek ?) ook in bedrijven gebruikt worden. Je moet hier heel erg mee op je qui-vive zijn. Voor je het weet ben je doorgespeeld en ineens opzij gezet.
Beetje enge manier om je wensen, eisen door te zetten en af te leiden.
quote:Op donderdag 2 november 2017 16:27 schreef Nattekat het volgende:
Nounounou, zo erg gaat het nou ook weer niet in GB
De verwachtingen waren zo laag dat het ze allemaal is meegevallen maar absoluut gezien is het wel triest ja.quote:Op donderdag 2 november 2017 16:52 schreef Nattekat het volgende:
Wat een slechte voorzitter hebben we toch
Alles om het rampenscenario van het uit de EU stappen te ondersteunen.quote:Op donderdag 2 november 2017 16:58 schreef Oostwoud het volgende:
Wel bijzonder dat Rutte de autobranche in het VK aanhaalt om het te hebben over slechte economie (los van of dit klopt) na de Brexit. De autobranche in het VK is jaren terug al uiteen gevallen. Jaguar, Land Rover, Bentley, Rolls-Royce, Rover, Aston Martin, MG en McLaren zijn allemaal (deels) in buitenlandse handen.
Baudet kwam ook gewoon met recente onderzoeken en harde cijfers dus geen idee waarom Rutte eromheen draaide want wat Rutte zei klopt niet. Het is vooral mensen angst aanpraten. Niemand weet wat de economie gaat doen als we eruit zouden gaan.quote:Op donderdag 2 november 2017 16:58 schreef Oostwoud het volgende:
Wel bijzonder dat Rutte de autobranche in het VK aanhaalt om het te hebben over slechte economie (los van of dit klopt) na de Brexit. De autobranche in het VK is jaren terug al uiteen gevallen. Jaguar, Land Rover, Bentley, Rolls-Royce, Rover, Aston Martin, MG en McLaren zijn allemaal (deels) in buitenlandse handen.
Serieus? Ik zit nu niet te kijken, maar Arib is echt heel goed in haar taak. Eén van de betere voorzitters van de afgelopen jaar (en dan tel ik die dramatische niet mee) en prima onafhankelijkquote:Op donderdag 2 november 2017 16:52 schreef Nattekat het volgende:
Wat een slechte voorzitter hebben we toch
Helemaal de wereld uit is ook niet goed, non-proliferatie wel.quote:Op donderdag 2 november 2017 17:05 schreef Poepz0r het volgende:
Kernwapens de wereld uitWaarom dit soort kansloze punten uberhaupt bespreken? Gaat namelijk NOOIT gebeuren.
Dat is wel wat Rutte wil maar die gelooft in sprookjes. Sommige landen hebben gewoon schijt aan regels en doen wat ze zelf willen.quote:Op donderdag 2 november 2017 17:07 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Helemaal de wereld uit is ook niet goed, non-proliferatie wel.
Wat maken ze eigenlijk nog die Britten?quote:Op donderdag 2 november 2017 16:58 schreef Oostwoud het volgende:
Wel bijzonder dat Rutte de autobranche in het VK aanhaalt om het te hebben over slechte economie (los van of dit klopt) na de Brexit. De autobranche in het VK is jaren terug al uiteen gevallen. Jaguar, Land Rover, Bentley, Rolls-Royce, Rover, Aston Martin, MG en McLaren zijn allemaal (deels) in buitenlandse handen.
Ja, helemaal weg, met name voor het westen is niet goed in ieder geval.quote:Op donderdag 2 november 2017 17:09 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Dat is wel wat Rutte wil maar die gelooft in sprookjes. Sommige landen hebben gewoon schijt aan regels en doen wat ze zelf willen.
Walloniër.quote:Op donderdag 2 november 2017 16:48 schreef Oostwoud het volgende:
Baudet heeft het over Groot-Bretagne, het blijft een Fransman.
Niemand die het weet. Alle banken lopen weg, wat volgens mij wel het grootste deel van de economie is, maar toch neemt het vertrouwen in de economie wel toe.quote:Op donderdag 2 november 2017 17:09 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Wat maken ze eigenlijk nog die Britten?
Waar zijn ze nog goed in?
Oh, ik dacht dat Baudet uit een Hugenotenfamilie kwam.quote:Op donderdag 2 november 2017 17:10 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Walloniër..
Een francophone.
Een Belg die Frans praat, zijn familie komt oorspronkelijk uit Wallonië.
Ja, goed, daar drijft heel "Groot-Bretagne" op.quote:Op donderdag 2 november 2017 17:11 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Niemand die het weet. Alle banken lopen weg, wat volgens mij wel het grootste deel van de economie is, maar toch neemt het vertrouwen in de economie wel toe.
Ik had gelezen Wallonische stamvader op de vlucht voor de dienstplicht van Napoleon.quote:Op donderdag 2 november 2017 17:12 schreef Oostwoud het volgende:
[..]
Oh, ik dacht dat Baudet uit een Hugenotenfamilie kwam.
tquote:Op donderdag 2 november 2017 17:42 schreef Poepz0r het volgende:
Eens met Wilders omtrend ontwikkelingshulp.
Ja, zo is hij linksig. Mensen die tegen Wilders zijn en pro-dit kabinet noem ik rechts.quote:Op donderdag 2 november 2017 17:45 schreef Poepz0r het volgende:
Wel grappig nu heeft Wilders een aantal goede punten mbt teruggeven aan de burgers en nu hoor je het anti-Wilders kamp nietNiet dat ik pro-Wilders ben maar wel opvallend altijd
Links, rechts, midden interesseert mij totaal niet. Zolang ze goede punten hebben moet dat ook genoemd worden maar haters hoor je dan niet.quote:Op donderdag 2 november 2017 17:46 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ja, zo is hij linksig. Mensen die tegen Wilders zijn en pro-dit kabinet noem ik rechts.
Nou ja, het is wellicht wat oud-jargon, maar zo neemt men elkaar nog de maat altijd.quote:Op donderdag 2 november 2017 17:47 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Links, rechts, midden interesseert mij totaal niet. Zolang ze goede punten hebben moet dat ook genoemd worden maar haters hoor je dan niet.
I know maar totaal oninteressant. Je moet er zijn voor de burger of dat nu links,rechts of midden is. Maar het is al zo vaak gezegd; Partij eerst dan het volk.quote:Op donderdag 2 november 2017 17:48 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Nou ja, het is wellicht wat oud-jargon, maar zo neemt men elkaar nog de maat altijd.
Ja leuk, Wilders is linksig voor de bühne en wanneer hij weet dat het kan.quote:Op donderdag 2 november 2017 17:45 schreef Poepz0r het volgende:
Wel grappig nu heeft Wilders een aantal goede punten mbt teruggeven aan de burgers en nu hoor je het anti-Wilders kamp nietNiet dat ik pro-Wilders ben maar wel opvallend altijd
Daar mag je wel vanuit gaan, ja. Iets wat zijn stemvee totaal niet in de gaten lijkt te hebben overigens.quote:Op donderdag 2 november 2017 17:49 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Ja leuk, Wilders is linksig voor de bühne en wanneer hij weet dat het kan.
Vanaf volgende week stemt hij weer vrolijk voor 80% met de VVD mee.
Dat ontkent hij ook niet. Maar dat punt ontwikkelingshulp roept hij al jaren, 100% mee eens hoor. Die AOW kan makkelijk naar 65 maar dan moet je wel grotendeels daarmee stoppen.quote:Op donderdag 2 november 2017 17:49 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Ja leuk, Wilders is linksig voor de bühne en wanneer hij weet dat het kan.
Vanaf volgende week stemt hij weer vrolijk voor 80% met de VVD mee.
onzinquote:Op donderdag 2 november 2017 17:52 schreef Poepz0r het volgende:
Pechtold is zelf ook slappe hap in deze met zijn gedraai m.b.t. referendum dus hoezo spreekt hij anderen op hun gedrag aan als hij zelf geen haar beter is?Wat een seniele ouwe gek
Probleem is altijd het evenwicht tussen economie en sociaal. Ik denk dat dat in dit kabinet overhelt naar economie.quote:Op donderdag 2 november 2017 17:49 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
I know maar totaal oninteressant. Je moet er zijn voor de burger of dat nu links,rechts of midden is. Maar het is al zo vaak gezegd; Partij eerst dan het volk.
Hoezo is dat onzin? Hij doet exact hetzelfde? Hij beticht Wilders van gedraai (100% mee eens) maar wie is hij dat te zeggen als hij zijn eigen partij-ideologie gewoon compleet negeert? Dan ben je zelf geen haar beter.quote:Op donderdag 2 november 2017 17:53 schreef richolio het volgende:
[..]
onzin
je kan wat mij betreft ook Wilders totaal niet verdedigen, wat een triestheid is dat
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |