Ze moeten steeds terug voor een diepvries vol aan frikandellen en kroketten.quote:Op zondag 29 oktober 2017 22:23 schreef derLudolf het volgende:
Waarom hebben ze de auto's nog op Nederlandse kentekens staan?![]()
Nice ik ga straks kijken.quote:Op zondag 29 oktober 2017 22:43 schreef ikweethetookniet het volgende:
[..]![]()
Oma, ruzie ,frikandellen, ep oorklep menukaart
Om te gieren
Ik zie nergens groentenquote:Op zondag 29 oktober 2017 23:00 schreef ikweethetookniet het volgende:
https://pensionzumwilhelm.de/menukaart/
Daar heeft Herman den Blijker nog een paar maanden werk aan![]()
![]()
quote:Op zondag 29 oktober 2017 23:13 schreef golfer het volgende:
Oma is dus de wandelende spaarpot. Daarom mocht ze mee. Ze krijgt binnenkort ook haar eigen plekje...in een kist onder de grond, als ze voldoende uitgemolken is......
Er is geen enkele dag in dat overzicht te vinden die niet groen ingekleurd isquote:Op zondag 29 oktober 2017 22:42 schreef ikweethetookniet het volgende:
Na een uurtje is de website geladen
Druk ik even op de booking.com link
Pagina niet gevonden
Sorry, we hebben de door u opgevraagde pagina niet gevonden.
Mogelijkheden om u weer op weg te helpen
![]()
![]()
![]()
Oma is een baas en is niet de wandelende spaarpot. Mijn oma zou het ook zo doen, liever uit een warme hand dat ik zelf zie wat er met het geld gebeurd als dat ik onder de grond lig en iedereen er 100 x belasting over moet betalenquote:Op zondag 29 oktober 2017 23:13 schreef golfer het volgende:
Net teruggekeken.
Oma is dus de wandelende spaarpot. Daarom mocht ze mee. Ze krijgt binnenkort ook haar eigen plekje...in een kist onder de grond, als ze voldoende uitgemolken is.
Oma is nog de meest kalme van het hele stel.
Toppunt was natuurlijk "Das haben wir nicht gewußt" in combinatie met een douche...
Is het niet nog te vroeg om te zeggen dat ze het hebben gered?quote:Op maandag 30 oktober 2017 07:10 schreef Mystikvm het volgende:
Was een leuke aflevering. Wat een fijne oma. De rest van de familie wel een beetje jankzakken, maar goed. Die kok die niet met druk om kan gaanEn die andere gast die zegt héél graag weg te willen maar ondertussen in zijn uppie lekker zit te chillen op het gemeentehuis van Breda
Toch goed dat ze het gered hebben, ik gun het ze wel.
Op je eigen website adverteren met Booking.comquote:Op zondag 29 oktober 2017 22:39 schreef ikweethetookniet het volgende:
https://pensionzumwilhelm.de
Servertje rookt nog steeds![]()
![]()
Ik wilde alleen de menukaart even bewonderen
Deze is ook leukquote:Op maandag 30 oktober 2017 09:49 schreef Blue_note het volgende:
Op je eigen website adverteren met Booking.com
Ach, of je nu investeert in een boekingsmodule of die commissie aan Booking.com betaalt. Ik snap de keuze welquote:Op maandag 30 oktober 2017 09:49 schreef Blue_note het volgende:
[..]
Op je eigen website adverteren met Booking.com
In de financiële planning is daar niet echt rekening mee gehoudenquote:Op maandag 30 oktober 2017 22:14 schreef Gnittoo het volgende:
Kan me niet voorstellen dat ze over een jaartje nog met zijn vijven onder één dak wonen.
Nouja, met het risico dat mensen op Booking een andere accomodatie zien en kiezenquote:Op maandag 30 oktober 2017 23:57 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Ach, of je nu investeert in een boekingsmodule of die commissie aan Booking.com betaalt. Ik snap de keuze wel
Wim-Martijn (...) bleef liever thuisquote:Op zondag 5 november 2017 12:58 schreef golfer het volgende:
Vanavond:
Dertigers Wim-Martijn en Elsemarijn hebben drie kleine kinderen en allebei een goede baan. Desondanks willen ze emigreren. De keuze valt op Italië, waar ze in korte tijd een luxe camping uit de grond willen stampen.
Ga er maar aan staan: emigreren met drie kleine jongens van vijf, drie en één jaar oud. In Ik vertrek doen Wim-Martijn (36) en Elsemarijn (32) uit Voorthuizen toch een poging. Hun familie is verbaasd over dit avontuur. Het stel heeft het namelijk prima voor elkaar met allebei een goede baan. Ook de locatie geeft te denken: Elsemarijn wilde naar Afrika, Wim-Martijn bleef liever thuis en dus werd het compromis Italië... Daar zetten ze een camping op.
Kreeg het gevoel dat oma nog de bindende factor was.quote:Op maandag 30 oktober 2017 22:14 schreef Gnittoo het volgende:
Kan me niet voorstellen dat ze over een jaartje nog met zijn vijven onder één dak wonen.
Nog hooguit een paar jaar, dan is oma de ontbindende factor.quote:Op zondag 5 november 2017 15:25 schreef Snoopyfrl het volgende:
Kreeg het gevoel dat oma nog de bindende factor was.
Als die er niet meer is, zie ik de hele bende met dikke ruzie uit elkaar vallen.
Ze leken elkaar enkel te gedogen.
Geld maakt meer kapot dan je denktquote:Op zondag 5 november 2017 15:27 schreef Cynix ® het volgende:
Nog hooguit een paar jaar, dan is oma de ontbindende factor.
Haha, inderdaad. Kijk net de aflevering pas terug, maar zij is net Juffrouw Jannie.quote:Op zondag 29 oktober 2017 21:56 schreef OProg het volgende:
Ik moet aan juffrouw Jannie uit Jiskefet denken.
ahhhhhquote:Op zondag 5 november 2017 19:15 schreef Awsom het volgende:
Goed om te zien dat de hont nog in de OP staat.
[ afbeelding ]
Zij was ook.. apart. En dan drie jankkindjesquote:Op zondag 5 november 2017 21:36 schreef WammesWaggel het volgende:
[..]
Ja, die willen spanning door te emigreren.
Maar saai zijn moet je zelf iets aan doen
quote:Op zondag 5 november 2017 21:41 schreef amaranta het volgende:
Ik had die trompetten door hun strotjes naar binnen gedouwd
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |