Euh, nee.quote:Op zaterdag 28 oktober 2017 11:18 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Hij eerbiedigt de parlementaire democratie. En dat is het systeem dat we in Nederland kennen.
Wetten staan nooit letterlijk in een partijprogramma.quote:Op zaterdag 28 oktober 2017 11:24 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Euh, nee.
In geen enkel partijprogramma heeft deze wet gestaan, dus heeft niemand er over gestemd. Het is vanuit de ministeries zelf naar de kamer gegaan. Terwijl het merendeel van het electroraat tegen deze wet us
Klopt.quote:Op zaterdag 28 oktober 2017 11:23 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Je moet jezelf niet zo naar beneden praten. Ook voetvolk vervult een belangrijke functie hoor!
Je hebt dus meer vertrouwen in een commercieel bedrijf in een land met weinig regelgeving, dan in je overheid.quote:Op zaterdag 28 oktober 2017 11:23 schreef Harmankardon het volgende:
[..]
Liever weinig regelgeving dan een sleepwet.
Het idee ook niet.quote:Op zaterdag 28 oktober 2017 11:25 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Wetten staan nooit letterlijk in een partijprogramma.
Maar dat is ook helemaal niet mijn punt.
Omdat het het gros geen fuck interesseert. Het is klagen om maar wat te klagen te hebben. We hebben het hier in Nederland namelijk hartstikke goed.quote:Op zaterdag 28 oktober 2017 11:26 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Klopt.
Alleen doen we daar geen flikker mee. Negeren zou 200.000 man op het malieveld moeten betekenen. Maar dat doen we niet.
Steeds? Dat hebben ze nog nooit gedaan...quote:Op zaterdag 28 oktober 2017 09:09 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Dat klopt ook. Maar dat betekent niet dat ze de grillen van het volk steeds moeten volgen.
Zeker wel. Verdere uitbreiding van bevoegdheden van opsporing, ook digitaal, zijn o.a. door de VVD destijds benoemd.quote:
Kei goed van ze, dus.quote:Op zaterdag 28 oktober 2017 11:28 schreef Vesz het volgende:
[..]
Steeds? Dat hebben ze nog nooit gedaan...
Knap veel valse tegenstellingen bij elkaar.quote:Op zaterdag 28 oktober 2017 11:26 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Je hebt dus meer vertrouwen in een commercieel bedrijf in een land met weinig regelgeving, dan in je overheid.
Als ik er zo over zou denken, dan emigreer ik direct.
Heel veel zelfs. Ik heb niets op met directe democratie, populisme en de mening van Henk en Ingrid.quote:Op zaterdag 28 oktober 2017 11:30 schreef Vesz het volgende:
[..]
Je houdt niet zo van volksvertegenwoordiging zo te zien.
Nee hoor. Je wil alleen niet begrijpen hoe dom je zelf bent. Maar dat is logisch, dat heet zelfbescherming.quote:Op zaterdag 28 oktober 2017 11:30 schreef Harmankardon het volgende:
[..]
Knap veel valse tegenstellingen bij elkaar.
Helemaal eens eigenlijk. Dus.quote:Op zaterdag 28 oktober 2017 11:36 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Nee hoor. Je wil alleen niet begrijpen hoe dom je zelf bent. Maar dat is logisch, dat heet zelfbescherming.
Wat je zegt ben je lekker zelfquote:Op zaterdag 28 oktober 2017 11:39 schreef Harmankardon het volgende:
[..]
Helemaal eens eigenlijk. Dus.
Nee hoor. Je wil alleen niet begrijpen hoe dom je zelf bent. Maar dat is logisch, dat heet zelfbescherming.
Dat laatste is helaas waar. Je gaat het weer zien gebeuren dat niemand die wet daadwerkelijk gaat lezen. Dat merk je nu al trouwens.quote:Op zaterdag 28 oktober 2017 11:24 schreef Old_Pal het volgende:
Eens met Buma. Hiermee voorkom je dat achterlijke figuren als Jan Roos e.d. hun eigen agenda gaan voeren. Bovendien is het merendeel van de bevolking te dom om de complexiteit van de problematiek af te kunnen wegen.
Eens, maar zeg dit dan. En kom niet met dat complexiteit geneuzel. Er is namelijk helemaal niets complex aan de sleepwet.quote:Op zaterdag 28 oktober 2017 08:47 schreef BadderHaring het volgende:
Eens met Buma. Er is een meerderheid voor het afschaffen van het raadgevend referendum en dus is het raar als je de uitkomsten van dat referendum dan nog mee zou nemen in je besluitvorming.
Na de verkiezingen is er een coalitie ontstaan met daarin een meerderheid voor deze wet en een minderheid voor het raadgevend referendum. Dat is politiek, dat is parlementaire democratie zoals wij die kennen.
Kun je het mee oneens zijn, maar zo hebben we de boel hier ingericht.
Hou toch op met het doen alsof dit maar een beetje populistisch onderbuik gepraat is.quote:Op zaterdag 28 oktober 2017 11:35 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Heel veel zelfs. Ik heb niets op met directe democratie, populisme en de mening van Henk en Ingrid.
Maar vanwaar het blinde vertrouwen in onze politiek?quote:Op zaterdag 28 oktober 2017 11:35 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Heel veel zelfs. Ik heb niets op met directe democratie, populisme en de mening van Henk en Ingrid.
Of houden ze het lekker complex zodat het gross van nederland het niet snapt en het alllemaal maar als zoete koek slikt.quote:Op zaterdag 28 oktober 2017 11:24 schreef Old_Pal het volgende:
Eens met Buma. Hiermee voorkom je dat achterlijke figuren als Jan Roos e.d. hun eigen agenda gaan voeren. Bovendien is het merendeel van de bevolking te dom om de complexiteit van de problematiek af te kunnen wegen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |