Dat zou mij verbazen. Ik verwacht ofwel een makkelijke overwinning voor PSV, ofwel verlies. PSV heeft niet echt het team voor een gelijkspel en Vitesse ook niet.quote:
PSV gaat snel op voorsprong komen en verzuimen uit te lopen. Daarna maakt Vitesse in de 87e minuut de 1-1. Zo zal het ongeveer gaan. Kan ook een minuut eerder of later gebeuren.quote:Op vrijdag 27 oktober 2017 07:31 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Dat zou mij verbazen. Ik verwacht ofwel een makkelijke overwinning voor PSV, ofwel verlies. PSV heeft niet echt het team voor een gelijkspel en Vitesse ook niet.
Zeurzak.quote:Op vrijdag 27 oktober 2017 07:36 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
PSV gaat snel op voorsprong komen en verzuimen uit te lopen. Daarna maakt Vitesse in de 87e minuut de 1-1. Zo zal het ongeveer gaan. Kan ook een minuut eerder of later gebeuren.
1-8. Als Locadia meedoet tenminste.quote:
Hier een samenvatting van de wedstrijd:quote:Op vrijdag 27 oktober 2017 06:56 schreef Gutanoth het volgende:
Zijn er beelden van de goals? Heb de wedstrijd gemist
Man man man, al die kansen in de eerste helftquote:Op vrijdag 27 oktober 2017 08:46 schreef Lemming22 het volgende:
[..]
Hier een samenvatting van de wedstrijd:
https://www.nu.nl/158095/(...)olendam-psv-0-2.html
Disclaimer: Ik ben niet aansprakelijk voor enig naar aanleiding van deze bekeken video opgelopen oogletsel.
Ik ook, godzijdank!quote:Op vrijdag 27 oktober 2017 06:56 schreef Gutanoth het volgende:
Zijn er beelden van de goals? Heb de wedstrijd gemist
Ik hoop dat die rooie echt voor 6 wedstrijden geschorst wordt. Dit zijn echt de allersmerigste acties op het veld. Ik vind dit oprecht erger dan een tackle op kniehoogte. Geniepige smeerlapperij.quote:Op vrijdag 27 oktober 2017 09:03 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
Man man man, al die kansen in de eerste helft![]()
Respect trouwens voor Marco, ik had in mijn voetbaldagen die smerige ginger toch een rotschop op zijn enkel gegevenMaarja, dat was 6e klasse reserve zondag
Ook die blik van die inteeltkop op het moment dat hij bewust op die kuit gaat staan.quote:Op vrijdag 27 oktober 2017 09:51 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Ik hoop dat die rooie echt voor 6 wedstrijden geschorst wordt. Dit zijn echt de allersmerigste acties op het veld. Ik vind dit oprecht erger dan een tackle op kniehoogte. Geniepige smeerlapperij.
Frustratie + afwezigheid van zielquote:Op vrijdag 27 oktober 2017 09:54 schreef tja77 het volgende:
[..]
Ook die blik van die inteeltkop op het moment dat hij bewust op die kuit gaat staan.
Gast heeft volgens mij het iq van een visstick.
En waarom ook? Omdat van Ginkel het doelpunt maakte?
quote:Op vrijdag 27 oktober 2017 09:54 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
Frustratie + afwezigheid van ziel
Blijft vreemd inderdaad ja. Maar goed, dat mag geen excuus zijn. Het was geen uitwedstrijd in Oekraine of een penaltyserie in Spanje ofzo.quote:Op vrijdag 27 oktober 2017 09:50 schreef Tarado het volgende:
wel vreemd dat PSV weer om 12:30 moet zondag, dat de KNVB dat voor hun eigen wedstrijden niet eens behoorlijk kan plannen
Is gewoon open, alleen de fora zijn dicht. Allemaal overigens. Ze hadden iemand die de boel liep op te lichten een iets te belangrijke functie gegeven.quote:Op vrijdag 27 oktober 2017 11:44 schreef JaafkeEHV het volgende:
Waarom is psv.netwerk eigenlijk dicht?
en hoelang al? was soms wel vermakelijk om die onzin te lezen uit verveling
Sinds de zomer dacht ik. Iets met hackers en een luie systeembeheerder ofzo. Geen ideequote:Op vrijdag 27 oktober 2017 11:44 schreef JaafkeEHV het volgende:
Waarom is psv.netwerk eigenlijk dicht?
en hoelang al? was soms wel vermakelijk om die onzin te lezen uit verveling
Eerste ronde vorig seizoen Rodaquote:Op donderdag 26 oktober 2017 20:41 schreef tompsv18 het volgende:
De laatste goede bekerpot van PSV kan ik me niet meer herinneren
De uitslag heb je goed, klasse!! (de rest niet)quote:Op vrijdag 27 oktober 2017 16:52 schreef PSVCL het volgende:
Lekker compact spelen en toeslaan op de omschakeling , want Vitesse gaat sowieso het spel maken..Fraser is wel zo naief om te denken dat ie PSV ff kan kapot voetballen.
Dit zijn de ideale wedstrijden voor PSV.
1-3
Gullit en Vanenburg genot.quote:Op zaterdag 28 oktober 2017 02:11 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
Had toch de basis gelegd voor het grote succes.
Eerst morgen zelf maar eens winnen. Zal een flinke kluif worden.quote:Op zaterdag 28 oktober 2017 20:24 schreef Scarface88 het volgende:
Feyenoord is PSV op alle punten voorbij zie ik.
alweer?quote:Op zaterdag 28 oktober 2017 20:21 schreef FL_Freak het volgende:
Morgen mogelijke uitloop op Feyenorod iig.
Domste post van het jaar.quote:Op zaterdag 28 oktober 2017 20:31 schreef PSVCL het volgende:
Morgen de definitieve K.O geven aan Feyenoord,,,begint een jaarlijkse traditie te worden
Klopt.quote:Op zaterdag 28 oktober 2017 20:34 schreef Scarface88 het volgende:
Niemand heeft Feyenoord ooit serieus genomen. Een subtopper die met al het geluk van de wereld vorig seizoen kampioen werd. Staan nu weer waar ze horen. Nederland heeft maar twee topclubs.
Dat maakt je post niet minder dom.quote:Op zaterdag 28 oktober 2017 20:34 schreef PSVCL het volgende:
[..]
10 punten is einde verhaal voor Feyenoord.ga je nooit meer goedmaken.
Morgen in Arnhem wordt heel erg kut, vrees ik.quote:Op zaterdag 28 oktober 2017 22:07 schreef Doublepain het volgende:
Ik denk dat we voor kerst al kampioen zijn als het zo doorgaat..
Als we morgen winnen, zijn we in April kampioen.quote:Op zaterdag 28 oktober 2017 22:11 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Morgen in Arnhem wordt heel erg kut, vrees ik.
NEIN.quote:Op zaterdag 28 oktober 2017 22:14 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Als we morgen winnen, zijn we in April kampioen.
Dit gaat niet gebeuren.quote:Op zaterdag 28 oktober 2017 22:59 schreef tompsv18 het volgende:
Gewoon met Luckassen, Hendrix en Van Ginkel op het middenveld en Lozano, Locadia en Bergwijn voorin morgen en het komt helemaal goed.
Zo lang hij zoals de laatste tijd elke wedstrijd een aantal ballen panklaar neerlegt voor de spelers die wel altijd scoren, maakt mij dat niet uit.quote:Op zaterdag 28 oktober 2017 23:16 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Dat denk ik ook niet nee, De Jong mag weer kansen gaan missen
Dit. Of die jongen ze nou zelf scoort of een 100% voorzet aan chucky of Marco geeft, maakt me niet uitquote:Op zondag 29 oktober 2017 07:12 schreef Lemming22 het volgende:
[..]
Zo lang hij zoals de laatste tijd elke wedstrijd een aantal ballen panklaar neerlegt voor de spelers die wel altijd scoren, maakt mij dat niet uit.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |