Zelfs dat verliezen ze, tenminste in aantal warheads.quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 18:48 schreef Jip141 het volgende:
[..]
Gaan ze hun nucleaire arsenaal op ons uitproberen ?![]()
Maak even een topic in NWS aanquote:Op zaterdag 14 oktober 2017 18:52 schreef Jip141 het volgende:
Islam once considered homosexuality to be one of the most normal things in the world.
The Ottoman Empire, the seat of power in the Muslim world, didn’t view lesbian or gay sex as taboo for centuries. They formally ruled gay sex wasn’t a crime in 1858.
But as Christians came over from the west to colonize, they infected Islam with homophobia.
Ik zeg het niet, Gay Star News zegt het.
https://www.gaystarnews.c(...)ry-islam/#gs.5DfqjmI
Vanuit de zucht tot het laten voortbestaan van de eigen organisatie kan ik die opstelling ook wel begrijpen. Maar ik denk niet dat het een gunstige benadering is voor burgers en bedrijven in de EU. Lidmaatschap van de EU zou al voldoende incentive geeft om bij de EU te blijven, ziet men die incentive niet meer, dan is het voor beide partijen denk ik beter om afscheid te nemen.quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 18:47 schreef zakjapannertje het volgende:
[..]
De EU wil andere leden ontmoedigen hetzelfde te doen
Nee, dan zien we eerder een hoop boze en rode gezichten bij de politici aan weerszijden. Hoop ik.quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 18:48 schreef Jip141 het volgende:
[..]
Gaan ze hun nucleaire arsenaal op ons uitproberen ?
De EU is niet zomaar een organisatie die graag voortbestaat. Haar voortbestaan is de beste garantie om nieuwe oorlogen in Europa te voorkomen.quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 18:54 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Vanuit de zucht tot het laten voortbestaan van de eigen organisatie kan ik die opstelling ook wel begrijpen. Maar ik denk niet dat het een gunstige benadering is voor burgers en bedrijven in de EU. Lidmaatschap van de EU zou al voldoende incentive geeft om bij de EU te blijven, ziet men die incentive niet meer, dan is het voor beide partijen denk ik beter om afscheid te nemen.
Overigens zie ik een kleinere EU ook wel zitten. Niet leuk voor lijders aan het "wie heeft de grootste"-complex (remlof), maar denk ik wel goed voor een effectiever functioneren.
Jazeker. Zodra het Britse jongvolk de oudere elite met geweld verdrijft is er een mogelijkheid.quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 18:45 schreef Jip141 het volgende:
Is er nog een (kleine) kans dat de Britten in de EU blijven?
Ik heb eerder het idee dat het echeq van Brexit heeft geleid tot een heroverweging van mensen die voorheen grote kritiek hadden op de EU en minder dat het vanuit de EU komt. Uiteindelijk is de EU helemaal geen grote organisatie en heeft de EU politiek weinig in te brengen in de deelnemende landen.quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 18:54 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Vanuit de zucht tot het laten voortbestaan van de eigen organisatie kan ik die opstelling ook wel begrijpen. Maar ik denk niet dat het een gunstige benadering is voor burgers en bedrijven in de EU. Lidmaatschap van de EU zou al voldoende incentive geeft om bij de EU te blijven, ziet men die incentive niet meer, dan is het voor beide partijen denk ik beter om afscheid te nemen.
Overigens zie ik een kleinere EU ook wel zitten. Niet leuk voor lijders aan het "wie heeft de grootste"-complex (remlof), maar denk ik wel goed voor een effectiever functioneren.
Ik denk dat we in die situatie wel weer andere problemen hebben.quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 18:57 schreef Abschirmdienst het volgende:
[..]
Jazeker. Zodra het Britse jongvolk de oudere elite met geweld verdrijft is er een mogelijkheid.
Niet echt objectieve bron.quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 18:52 schreef Jip141 het volgende:
Islam once considered homosexuality to be one of the most normal things in the world.
The Ottoman Empire, the seat of power in the Muslim world, didn’t view lesbian or gay sex as taboo for centuries. They formally ruled gay sex wasn’t a crime in 1858.
But as Christians came over from the west to colonize, they infected Islam with homophobia.
Ik zeg het niet, Gay Star News zegt het.
https://www.gaystarnews.c(...)ry-islam/#gs.5DfqjmI
Mwah, dan mis je volgens mij het feit dat de EU inmiddels al veel breder getrokken is dan het voorkomen van nieuwe oorlogen. Het grootste deel van de hedendaagse EU-activiteiten is economisch, fiscaal en milieutechnisch van aard. Naar mijn idee zijn dat zaken waarbij groot, groter, grootst, niet per definitie tot betere resultaten leidt omdat je op het gebied van effectiviteit veren moet laten omwille van consensus.quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 18:57 schreef remlof het volgende:
[..]
De EU is niet zomaar een organisatie die graag voortbestaat. Haar voortbestaan is de beste garantie om nieuwe oorlogen in Europa te voorkomen.
Dat het VK denkt daar zonder te kunnen is hun goed recht, maar komt voor een groot deel ook voort uit het feit dat ze een eiland zijn en dientengevolge minder open grenzen hebben met de rest en zich beter verdedigbaar wanen.
Ach, alle fervente Brexiteers zijn al gevlucht nadat ze het land hadden genaaid. Dus er is nog hoop.quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 18:58 schreef Jip141 het volgende:
[..]
Ik denk dat we in die situatie wel weer andere problemen hebben.
Daar is geen geweld voor nodig, dat gaat vanzelf.quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 18:57 schreef Abschirmdienst het volgende:
[..]
Jazeker. Zodra het Britse jongvolk de oudere elite met geweld verdrijft is er een mogelijkheid.
Het is breder getrokken, maar jij gaat steeds voorbij aan het fundament van de EU. En dat is het bewaren van de vrede in Europa.quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 19:02 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Mwah, dan mis je volgens mij het feit dat de EU inmiddels al veel breder getrokken is dan het voorkomen van nieuwe oorlogen. Het grootste deel van de hedendaagse EU-activiteiten is economisch, fiscaal en milieutechnisch van aard. Naar mijn idee zijn dat zaken waarbij groot, groter, grootst, niet per definitie tot betere resultaten leidt.
Whehe, dat klopt aardig.quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 19:03 schreef Abschirmdienst het volgende:
[..]
Ach, alle fervente Brexiteers zijn al gevlucht nadat ze het land hadden genaaid. Dus er is nog hoop.
Ik zie dat ook echt meer als iets van het verleden. De EU is er voor opgericht, maar heeft zich getransformeerd tot een vergaarbak van allerhande internationale Europese samenwerking waarbij oorlog en vrede helemaal geen rol meer spelen. Uiteraard zorgt bijvoorbeeld economische integratie ook weer dat oorlog voeren minder aantrekkelijk wordt, maar dat is meer een neveneffect dan dat het een beleidsdoel is. En ik denk dat je in een wat kleinere EU beter die beleidsdoelen kan bereiken.quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 19:05 schreef remlof het volgende:
[..]
Het is breder getrokken, maar jij gaat steeds voorbij aan het fundament van de EU. En dat is het bewaren van de vrede in Europa.
Dat men niet continu meer gericht is op vrede betekent niet dat het belang ervan nog steeds gigantisch is. Verder wel eens dat de EU zich primair moet richten op de interne markt op dit moment. En op degelijke grensbewaking van genoemde markt.quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 19:09 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Ik zie dat ook echt meer als iets van het verleden. De EU is er voor opgericht, maar heeft zich getransformeerd tot een vergaarbak van allerhande internationale Europese samenwerking waarbij oorlog en vrede helemaal geen rol meer spelen. Uiteraard zorgt bijvoorbeeld economische integratie ook weer dat oorlog voeren minder aantrekkelijk wordt, maar dat is meer een neveneffect dan dat het een beleidsdoel is. En ik denk dat je in een wat kleinere EU beter die beleidsdoelen kan bereiken.
En daar zit je echt volkomen fout. De essentie is nog steeds het bewaren van de vrede in Europa door de landen economisch zoveel mogelijk met elkaar te verbinden.quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 19:09 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Ik zie dat ook echt meer als iets van het verleden. De EU is er voor opgericht, maar heeft zich getransformeerd tot een vergaarbak van allerhande internationale Europese samenwerking waarbij oorlog en vrede helemaal geen rol meer spelen.
Nu net 1-0 voor 020.quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 19:11 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Ik snel kijken, "Staan ze voor?". Staat het nog 0 - 0.
Sparta heeft wel gescoord.quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 19:14 schreef remlof het volgende:
[..]
Nu net 1-0 voor 020.
Na een enorme kans voor Sparta.
Gewoon EU-nationalisme dus.quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 19:13 schreef remlof het volgende:
[..]
En daar zit je echt volkomen fout. De essentie is nog steeds het bewaren van de vrede in Europa door de landen economisch zoveel mogelijk met elkaar te verbinden.
En dat is nu essentiëler dan ooit, want het nationaalpopulisme tiert nu bijna net zo welig als dat het deed in de jaren dertig.
quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 19:19 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Gewoon EU-nationalisme dus.
MEUGA!
Ik hecht ook gigantisch aan vrede hoor.quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 19:13 schreef Abschirmdienst het volgende:
[..]
Dat men niet continu meer gericht is op vrede betekent niet dat het belang ervan nog steeds gigantisch is. Verder wel eens dat de EU zich primair moet richten op de interne markt op dit moment. En op degelijke grensbewaking van genoemde markt.
Waarom staat het dan niet meer als argument in de beleidsdocumentatie? In alle EU-documentatie die ik gelezen heb, gaat voornamelijk over transport overigens, komt het woord vrede nooit voor. Ook in de hoofden van EU-politici en ambtenaren is dat doel uit zicht geraakt. De kern van de huidige EU kun je naar mijn idee niet meer op nooit meer oorlog gooien.quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 19:13 schreef remlof het volgende:
[..]
En daar zit je echt volkomen fout. De essentie is nog steeds het bewaren van de vrede in Europa door de landen economisch zoveel mogelijk met elkaar te verbinden.
En dat is nu essentiëler dan ooit, want het nationaalpopulisme tiert nu bijna net zo welig als dat het deed in de jaren dertig.
Omdat dat ondertussen voor zichzelf spreekt?quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 19:24 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Waarom staat het dan niet meer als argument in de beleidsdocumentatie? In alle EU-documentatie die ik gelezen heb, gaat voornamelijk over transport overigens, komt het woord vrede nooit voor. Ook in de hoofden van EU-politici en ambtenaren is dat doel uit zicht geraakt. De kern van de huidige EU kun je naar mijn idee niet meer op nooit meer oorlog gooien.
Akkoord.quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 19:24 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Ik hecht ook gigantisch aan vrede hoor.Maar ik denk ook dat dat met de toegenomen wereldwijde integratie op het gebied van economie (oorlog voeren wordt duurder) en informatie (oorlogshitsen is veel minder makkelijk) ook al sterk wordt bevorderd. Iedere keer dat vredesmantra er bij slepen vind ik achterhaald.
Hoe beoordeel je in dat opzicht de Euro dan? Door zijn slechte implementatie (geen transferunie omdat dat politiek onbespreekbaar was) heeft de Euro de verhoudingen in Europa juist behoorlijk onder druk gezet. Merkel als Hitler in Athene, Duitse politici die de Grieken nog net geen luie uitvreters noemen. Enzovoort. Had vrede nog een hoofddoel van de EU geweest, al dan niet impliciet, dan had je naar mijn idee geen Euro moeten introduceren in zijn huidige vorm.quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 19:26 schreef remlof het volgende:
[..]
Omdat dat ondertussen voor zichzelf spreekt?
Behalve voor autisten dan misschien
De euro verbindt de lidstaten van de EU die die munt voeren nog meer economisch. En dat is weg naar vrede die al sinds de EGKS begaan wordt, met succes.quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 19:31 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Hoe beoordeel je in dat opzicht de Euro dan? Door zijn slechte implementatie (geen transferunie omdat dat politiek onbespreekbaar was) heeft de Euro de verhoudingen in Europa juist behoorlijk onder druk gezet. Merkel als Hitler in Athene, Duitse politici die de Grieken nog net geen luie uitvreters noemen. Enzovoort. Had vrede nog een hoofddoel van de EU geweest, al dan niet impliciet, dan had je naar mijn idee geen Euro moeten introduceren in zijn huidige vorm.
Ik vrees dat door social media het oorlogshitsen juist weer gemakkelijker is geworden. En ik wil je nogmaals wijzen op het nationaalpopilisme dat op een naoorlogs hoogtepunt qua populariteit staat.quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 19:24 schreef Kowloon het volgende:
Ik hecht ook gigantisch aan vrede hoor. Maar ik denk ook dat dat met de toegenomen wereldwijde integratie op het gebied van economie (oorlog voeren wordt duurder) en informatie (oorlogshitsen is veel minder makkelijk) ook al sterk wordt bevorderd. Iedere keer dat vredesmantra er bij slepen vind ik achterhaald.
Waar te zien?quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 19:43 schreef remlof het volgende:
Vanavond deze serie maar eens beginnen te kijken, die laat zien hoe het mis ging voor Europa in de Weimar Republik:
[ afbeelding ]
Dat is inderdaad het idee. Zitten wat prachtige benamingen tussen.quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 19:34 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Ga je eigenlijk op termijn alle Duitse overheidsdiensten af met je usernames?
quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 19:56 schreef remlof het volgende:
[..]
Op Videoland.
Maar vast ook te downloaden.
Wat heeft je doen besluiten om voor Videoland te kiezen?quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 19:57 schreef remlof het volgende:
Ik heb gewoon zo’n Videoland abo voor ¤5,95 per maand.
Moet de nieuwe Twin Peaks ook nog kijken.
Nostalgie, uiteraard.quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 19:59 schreef Jip141 het volgende:
[..]
Wat heeft je doen besluiten om voor Videoland te kiezen?
Netnixquote:Op zaterdag 14 oktober 2017 19:58 schreef Abschirmdienst het volgende:
Netjinx moet eens wat meer series aanbieden, die godse Amerikanen krijgen alles en wij de kruimels.
Zal toch wel meevallen. In 1933 ging het pas misquote:Op zaterdag 14 oktober 2017 19:43 schreef remlof het volgende:
Vanavond deze serie maar eens beginnen te kijken, die laat zien hoe het mis ging voor Europa in de Weimar Republik:
[ afbeelding ]
Beter dan volksnationalisme.quote:
Hmm.. toevallig een goede beschrijving.quote:
De lage prijs. Heb het gewoon naast Netflix.quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 19:59 schreef Jip141 het volgende:
[..]
Wat heeft je doen besluiten om voor Videoland te kiezen?
1933 is toch het einde van de Weimarrepubliek? Is niet uit het niets opeens misgegaan natuurlijk.quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 20:01 schreef zakjapannertje het volgende:
[..]
Zal toch wel meevallen. In 1933 ging het pas mis
GTST?quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 20:02 schreef remlof het volgende:
[..]
En nu kan ik al die RTL-series zonder reclame kijken.
Nu is het nog erger, de rente staat vreselijk laag.quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 20:01 schreef zakjapannertje het volgende:
[..]
Zal toch wel meevallen. In 1933 ging het pas mis
Heb je al een boekenkast om achter te schuilen?quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 20:04 schreef Abschirmdienst het volgende:
[..]
Nu is het nog erger, de rente staat vreselijk laag.
Inderdaad pas op het eind van de Weimarrepubliek. Toen bijvoorbeeld Einstein niet meer terugkeerde naar Duitsland omdat Hitler aan de macht was gekomenquote:Op zaterdag 14 oktober 2017 20:03 schreef Jip141 het volgende:
[..]
1933 is toch het einde van de Weimarrepubliek? Is niet uit het niets opeens misgegaan natuurlijk.
Nee ik blijf niet in NL, met die veel te goede registers. Beter ergens wonen waar de regering niet zo netjes werkt.quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 20:06 schreef Reya het volgende:
[..]
Heb je al een boekenkast om achter te schuilen?
Dat schijnt er ook helemaal op te staan, maar ik ben al in ‘92 afgehaakt en ik ga dat niet inhalenquote:
Somalië zal het zijn.quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 20:08 schreef Abschirmdienst het volgende:
[..]
Nee ik blijf niet in NL, met die veel te goede registers. Beter ergens wonen waar de regering niet zo netjes werkt.
Het is onmogelijk een land te besturen rond de evenaar. Teveel prikkelbare mensen.quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 20:41 schreef john2406 het volgende:
Christenen 1600 jaar geleden, lopen, kruipen ze daar 1600 jr achter in de tijd?
Toen die regel geschreven werd was het allemaal anders. Toen hadden ze nog geen Opzij en vrouwenstemrecht.quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 21:07 schreef Jip141 het volgende:
28 If a man happens to meet a virgin who is not pledged to be married and rapes her and they are discovered, 29 he shall pay her father fifty shekels[a] of silver. He must marry the young woman, for he has violated her. He can never divorce her as long as he lives.
Ik zeg het niet, de Bijbel zegt.
Gelukkig wordt de vader, het échte slachtoffer, dubbel gecompenseerd.quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 21:08 schreef Abschirmdienst het volgende:
[..]
Toen die regel geschreven werd was het allemaal anders. Toen hadden ze nog geen Opzij en vrouwenstemrecht.
De vader is immer het slachtoffer. Goed geregeld, derhalve.quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 21:10 schreef Jip141 het volgende:
[..]
Gelukkig wordt de vader, het échte slachtoffer, dubbel gecompenseerd.
Ik snap die financiele stromen ook niet helemaal. Een bruidsschat zou andersom zijn. Misschien is het gewoon een afkoopsom zodat de vader het koppel niet direct over de kling jaagt.quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 21:10 schreef Jip141 het volgende:
[..]
Gelukkig wordt de vader, het échte slachtoffer, dubbel gecompenseerd.
Het is vanuit mannen gedacht.quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 21:14 schreef Abschirmdienst het volgende:
[..]
Ik snap die financiele stromen ook niet helemaal. Een bruidsschat zou andersom zijn. Misschien is het gewoon een afkoopsom zodat de vader het koppel niet direct over de kling jaagt.
Vrouw zijn is pas sinds kort plezierig. En dan enkel in bepaalde gebieden.quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 21:20 schreef Jip141 het volgende:
[..]
Het is vanuit mannen gedacht.
Zijn dochter is “aangetast” en zijn “eer” dus ook, dat wordt afgekocht inderdaad.
Tevens moet hij voor altijd met haar trouwen , zodat pa van dochter af is.
Anders werkt die sloerie het hele dorp af.quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 21:20 schreef Jip141 het volgende:
[..]
Tevens moet hij voor altijd met haar trouwen , zodat pa van dochter af is.
Kan het niet wat minder met die islamitisch gemotiveerde gristenhaat van je?quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 21:07 schreef Jip141 het volgende:
28 If a man happens to meet a virgin who is not pledged to be married and rapes her and they are discovered, 29 he shall pay her father fifty shekels[a] of silver. He must marry the young woman, for he has violated her. He can never divorce her as long as he lives.
Ik zeg het niet, de Bijbel zegt het.
Guido Pasha gaat even los.quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 21:41 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
Kan het niet wat minder met die islamitisch gemotiveerde gristenhaat van je?
Alles kwam uit mijn progressieve niet-islamitische Twitterbubbel.quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 21:41 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
Kan het niet wat minder met die islamitisch gemotiveerde gristenhaat van je?
Nou..quote:
Misschien ook een keer 'katholieke kerk' zeggen, dan heb je de recente ellende er ook bij.quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 22:39 schreef Jip141 het volgende:
[..]
Nou..
Het is een reactie op de mooie sier met het Christelijke verleden van Buma en Baudet.
Mag ook wel even aandacht voor de minder mooie kanten.
Morgen even de Spaanse Inquisitie nog behandelen.
De grondslag van de 2e wereldoorlog was antisemitisme, lebensraum voor blanke christenen en grootheidswaanzin. Oh, en fascisme.quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 23:16 schreef Drugshond het volgende:
Ik krijg jeuk van mensen die cultuurbarbaren zijn en alles willen vernietigen wat niet in hun straatje past. Zelfs de grondslagen van WO-II moeten eraan geloven. Om alles uit te wissen.
- Hoi Remlof, die niet van fouten wil leren .-
Ja und. Dat leeft nu nog steeds. Je kunt het met de mantel of mantra van de EU proberen te bedekken. Maar je moet het ook beschouwen als een democratische uitkomst.quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 23:23 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
De grondslag van de 2e wereldoorlog was antisemitisme, lebensraum voor blanke christenen en grootheidswaanzin. Oh, en fascisme.
haha, ik zei het vanavond nog tegen tchock.quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 22:38 schreef Monolith het volgende:
Zal een leuk avondje in de Kuip zijn geweest.
En vooral wraakgevoelens op een of ander verdrag?quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 23:23 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
De grondslag van de 2e wereldoorlog was antisemitisme, lebensraum voor blanke christenen en grootheidswaanzin. Oh, en fascisme.
Dat schiep vooral de voedingsbodem voor dat nationaalpopulisme.quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 23:34 schreef skysherrif het volgende:
[..]
En vooral wraakgevoelens op een of ander verdrag?
Ben benieuwd wat er gebeurd als als we uiteindelijk klaar zijn met die brexit onderhandelingen waar GB totaal is uitgeknepen....quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 23:36 schreef remlof het volgende:
[..]
Dat schiep vooral de voedingsbodem voor dat nationaalpopulisme.
Dat schiep de voedingsboden voor de door mij genoemde zaken.quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 23:34 schreef skysherrif het volgende:
[..]
En vooral wraakgevoelens op een of ander verdrag?
Mjah, dan kan je antisemitisme daar ook beter onder scharen toch.quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 23:38 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Dat schiep de voedingsboden voor de door mij genoemde zaken.
Die smeken binnen twintig jaar of ze zich alsjeblieft weer aan mogen sluiten.quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 23:37 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Ben benieuwd wat er gebeurd als als we uiteindelijk klaar zijn met die brexit onderhandelingen waar GB totaal is uitgeknepen....
Dat ligt toch wat anders, anti semitisme is niet door nazi's uitgevonden, dat was al heel lang aanwezig.quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 23:39 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Mjah, dan kan je antisemitisme daar ook beter onder scharen toch.
Nja beetje nondiscussie na wat gekke opmerkingen van DH op de zaterdagavond ook ghehe.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |