Actuele informatie Politie: https://www.politie.nl/ge(...)sing-anne-faber.htmlquote:Utrecht / Baarn - Sinds vrijdagavond 29 september is de 25-jarige Anne Faber vermist. De politie is een opsporingsonderzoek gestart en zoekt getuigen.
Anne is op 29 september weggegaan op een zwarte opoefiets van het merk en type Batavus Old Dutch met voorop een rekje. Een opvallend detail is dat de fiets handremmen heeft. Het was noodweer die avond; rond 18.40 uur begonnen de eerste buien en het heeft daarna ook geonweerd. Volgens het KNMI was het die avond zelfs gevaarlijk weer. Rond 18.50 uur maakte Anne nog een selfie in de regen die ze verstuurde via WhatsApp. Uit onderzoek blijkt dat deze foto genomen is op de hoek van de Amsterdamsestraatweg met de Hilversumsestraatweg in Baarn. Zowel de tactische recherche als de forensische opsporing zet alles op alles om Anne te vinden. Zo is er een politiehelikopter ingezet om te kijken of er door middel van warmtebeelden haar verblijfplaats te achterhalen is, wordt er gesproken met getuigen en bekenden van Anne en worden telefoongegevens bekeken. Ook worden tips nagelopen die onder andere binnekomen via de opsporingstiplijn. Vooralsnog is er nog geen duidelijkheid over wat Anne is overkomen en waar zij nu is. Een groot rechercheteam werkt aan de zaak.
Bron: Politie
SPOILER: laatste apps en foto's Anne & vriendOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. TIJDLIJNquote:12-10-2017 / 10:32
De politie heeft een specifiek gebied in Zeewolde afgezet waar ze vermoeden dat het lichaam van Anne Faber is verborgen. Dat heeft de politie zojuist bekendgemaakt.
Gisteren werd ook al in het gebied gezocht naar Anne Faber (25), die sinds 29 september wordt vermist. De politie zoekt nu in de omgeving van het Nulderpad.quote:12-10-2017 / DEN DOLDER - Michael P. (27) had tijdens zijn verblijf in de forensisch psychiatrische kliniek in Den Dolder een relatie met een begeleidster. Ook had de man die verdacht wordt van betrokkenheid bij de verdwijning van Anne Faber een relatie met een patiënte die van hem zwanger raakte.
Mogelijk speelde de affaire een rol bij de vrijheden die P. had. Hij kon de kliniek al sinds het voorjaar moeiteloos regelmatig verlaten. Hij had alleen een meldingsplicht. Meerdere bronnen rond het onderzoek bevestigen de relaties en het voor hem soepele regime aan De Telegraaf. Aventurijn zelf wilde gisteren niet reageren. Ook de Dienst Justitiële Inrichtingen weigert iets te zeggen over het regime van P. Justitie beschikt over een overzicht van de dagen waarop P. buiten was.quote:Zedendelinquent aangehouden voor vermissing Anne Faber
09-10-2017 / In Den Dolder is een 27-jarige man aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij de vermissing van Anne Faber. Het gaat om een zedendelinquent die in een psychiatrische kliniek werd behandeld. Faber is nog altijd vermist.
De verdachte zat een lange straf uit voor gewelds- en zedendelicten, meldt de politie. Hij was bezig aan zijn terugkeer in de maatschappij. Het is de politie nog niet duidelijk onder welk regime de man viel, oftewel of de man onbegeleid naar buiten mocht, hoe vaak dat dan was en voor hoelang.
Het onderzoek leidde gisteren naar de verdachte. Hij werd niet direct aangehouden, omdat de politie hoopte dat de man hen naar Faber zou leiden. Toen dat vanmiddag nog niet was gebeurd, werd hij aangehouden.
De politie wil niet zeggen hoe ze de man op het spoor zijn gekomen. Volgens de politie is het belangrijkste doel van het onderzoek erachter komen waar Faber is en hoe de verdachte betrokken is.
De zoekactie van politie, defensie en vrijwilligers gaat door, zegt de politie. Wel wordt het zoekgebied mogelijk iets verlegd, meer in de richting van de instelling waar de verdachte verbleef.
De 25-jarige Faber uit Utrecht ging vrijdag 29 september een eind fietsen. Vanuit Baarn kwam nog een laatste bericht, daarna verdween ze. De afgelopen dagen werd haar jas gevonden in de omgeving van Huis ter Heide. Ook zijn een rugzak en een fiets gevonden die vermoedelijk van haar zijn.
In Den Dolder zijn meerdere psychiatrische instellingen, maar er is maar één met een forensische afdeling. Die is een kwartiertje fietsen van het Blookerpark in Huis ter Heide, waar de fiets werd gevonden. De vermoedelijke fietsroute van Faber komt vlak langs de kliniek.
bron: NOS.nl (https://nos.nl/artikel/21(...)sing-anne-faber.html)quote:MAANDAG 9 OKTOBER
- Verrassend nieuws: de politie heeft een verdachte aangehouden. Het gaat om een 27-jarige zedendelinquent uit een kliniek in Den Dolder, die was op proefverlof. De politie hoopte dat de verdachte hen naar de verblijfplaats van Anne zou leiden, maar dat is nog niet gebeurd. Anne wordt nog vermist en de zoekacties gaan door.
- De politie heeft inmiddels 1700 tips ontvangen, teveel nog om allemaal persoonlijk te beantwoorden.
- Defensie hielp al achter de schermen bij het zoeken naar Anne, maar komt nu ook met zo'n 65 militairen naar de zoeklocaties.
- Stichting Signi Zoekhonden, die regelmatig helpt bij vermissingen, is verbaasd over de strategie van de Utrechtse politie in de zoektocht naar Anne Faber. De stichting heeft aangeboden te helpen maar de politie is daar niet op ingegaan.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.quote:Op donderdag 5 oktober 2017 schreven de Moderators het volgende:
Ontopic graag
-persoonlijke sneren en onderbuik naar elkaar kan achterwege blijven.
-speculeren mag, maar verzin niet je eigen waarheden dmv aandragen halve argumenten.
(Dat wil zeggen: kom niet met :"misschien was ze wel depressief" of "relatieproblemen" want daar is nergens aanleiding voor dus opbokken met die onzin
-opmerkingen als:" kijk maar zelf op google" of "zoek zelf" kunnen ook wegblijven.
-BNW graag naar BNW, zoals Vrijland en Co.
-opmerkingen over AZC of getinte mannen in auto's die elders meisjes pesten kunnen voorlopig ook buiten blijven aub. Is voorlopig niet relevant en nergens bewezen of gerelateerd
-We laten dat gecodeerde twitter bericht voor wat het is, dus hoeven we niet te herposten aub , dank je wel.
-ook opmerkingen over d'r foto's kunnen achterwege blijven. (spiegelingen, weerkaatsingen, vrolijk/boos/bang etc etc
-BELANGRIJK Verdachte is een 27-jarige M.P. uit Zeewolde. Gelieve niet de volledige naam te posten aub
-BELANGRIJKSTE TIP: Negeer onzinposts, zet een TR en ga aub niet quoten. Negeren is de beste manier om een troll te ontmoedigen om zijn onzin voort te zetten
twitter:rtvutrecht twitterde op donderdag 12-10-2017 om 13:06:11Veel pers in Flevoland ivm #AnneFaber. Politie heeft een vermoeden waar het lichaam verborgen is.… https://t.co/h27ifcIdpu reageer retweet
Werd net al genoemd door iemand. Lijkt me wel van toepassing hier.quote:Artikel 288
Doodslag gevolgd, vergezeld of voorafgegaan van een strafbaar feit en gepleegd met het oogmerk om de uitvoering van dat feit voor te bereiden of gemakkelijk te maken, of om, bij betrapping op heter daad, aan zichzelf of andere deelnemers aan dat feit hetzij straffeloosheid hetzij het bezit van het wederrechtelijk verkregene te verzekeren, wordt gestraft met levenslange gevangenisstraf of tijdelijke van ten hoogste dertig jaren of geldboete van de vijfde categorie.
Jouw posts gaan alleen maar over het verziekte systeem. Maar er een topic over anders?quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:07 schreef HendrikV het volgende:
[..]
Hoort erbij! Wij nemen flinke risicos met ons systeem.
"In de loop van de middag" was de letterlijke tekst.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:09 schreef Nober het volgende:
Hoe laat gaat de rechter bepalen of de hechtenis zal worden verlengd?
Ah kijk, dan ben je er ook dus.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:08 schreef Kyran het volgende:
[..]
Werd net al genoemd door iemand. Lijkt me wel van toepassing hier.
Een seconde is misschien wat kort maar inderdaad, het kan zijn dat hij op een gegeven moment heeft bedacht: "ik ga haar vermoorden, want ik wil ervaren hoe dat is". Maarja, ga dat maar eens bewijzen.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:01 schreef bloodymary1 het volgende:
Nou, die voorbedachte rade kan ook in een seconde hoor. Wil niet zeggen dat iemand uren moet gaan mediteren en vergaderen met zichzelf om te bedenken dat hij de ander dood maakt.
Als er gebeurd is wat we denken dat er gebeurd is valt dit gewoon onder moord.
Hij kan een seconde vantevoren nog bedenken om het niet te doen.
In de loop van de middagquote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:09 schreef Nober het volgende:
Hoe laat gaat de rechter bepalen of de hechtenis zal worden verlengd?
Jaquote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:10 schreef Donnie-Brasco het volgende:
Die lul had dus een relatie met een begeleidster daar?
Idd kunnen we weer gaan wachten op de volgende crimineel die we al een x te pakken hebben gehad maar weer de kans en ruimte geven om iets gruwelijks te doen. Misschien mot je een x naar het systeem kijken ..quote:
quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:10 schreef Donnie-Brasco het volgende:
Die lul had dus een relatie met een begeleidster daar?
Mag hopen dat die beste dame de zak krijgt en nergens meer in een soortgelijke instelling aan de bak mag.quote:
En het valt allemaal erg mee. Het gaat wel eens gruwelijk fout, ja. Denk niet dat je dat tegen kunt houden. Ja, iedereen standaard maar levenslang geven, misschien.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:09 schreef ondeugend het volgende:
[..]
Jouw posts gaan alleen maar over het verziekte systeem. Maar er een topic over anders?
Is nog een meisje verdwenen ergens uit het midden van het land al vanaf 1980 of zo. Ook af en toe is men daar weer mee bezig.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:10 schreef Zolderkamer het volgende:
Google voor de grap eens op jolanda meijer.. daar hebben sinds ze 20 jaar geleden verdween al zo vaak naar gezocht (afgelopen jaar nog)
En zo zijn er meer van die zaken hier..
What the actual fuck.quote:
Omdat ze de speciale apparatuur, die Turkije wel heeft, niet hebben.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:10 schreef Zolderkamer het volgende:
Google voor de grap eens op jolanda meijer.. daar hebben sinds ze 20 jaar geleden verdween al zo vaak naar gezocht (afgelopen jaar nog)
En zo zijn er meer van die zaken hier..
De ene nog zieker dan de ander.. (willem van eijk woonde hier vlakbij die sneed en verminkte al die meisjes erbij....)quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:11 schreef RedRain het volgende:
Het is verschrikkelijk, dit soort zaken. Hierdoor weet je weer dat er echt zieke mensen zijn.
heb ik al aan hem gevraagdquote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:12 schreef ootjekatootje het volgende:
Kan iemand de volgende OP up to date maken? Deze ts kan dat blijkbaar niet en straks is het hier weer een brok frustratie over alle vragen die al tien keer gesteld zijn...
Topic starten is wel bijhouden. Anders moet je gewoon niet een nieuwe willen openen.
Tsja, sommige mensen fappen erop om de laatste post te hebben, dan krijg je dit.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:12 schreef ootjekatootje het volgende:
Kan iemand de volgende OP up to date maken? Deze ts kan dat blijkbaar niet en straks is het hier weer een brok frustratie over alle vragen die al tien keer gesteld zijn...
Topic starten is wel bijhouden. Anders moet je gewoon niet een nieuwe willen openen.
Maar wel elke x snel het topic openenquote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:13 schreef StaceySinger het volgende:
[..]
heb ik al aan hem gevraagd
weigert de OP aan te passen
Tenzij de verdachte de dader niet is.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:10 schreef HendrikV het volgende:
[..]
Idd kunnen we weer gaan wachten op de volgende crimineel die we al een x te pakken hebben gehad maar weer de kans en ruimte geven om iets gruwelijks te doen. Misschien mot je een x naar het systeem kijken ..
Geluk zit in kleine dingen.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:14 schreef RobjeGeus het volgende:
[..]
Maar wel elke x snel het topic openen
Valt jullie dus ook al op?quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:14 schreef RobjeGeus het volgende:
[..]
Maar wel elke x snel het topic openen
Ze heeft er op zijn minst invloed op.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:12 schreef Donnie-Brasco het volgende:
[..]
What the actual fuck.
Wat een vertyfte instelling daar. Die begeleidster gaat toch niet hopelijk over zijn verlof en zo?
Ja. Mijn moeder werkte met dat soort mensen; van haar mag ik al tijden niet meer alleen over straat in de avonden. Of door bossen etc. Ze zegt dat er veel ziekelingen op straat rondlopen (zag ze vanuit het werk) en dat het er steeds meer worden door bezuinigingen.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:13 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
De ene nog zieker dan de ander.. (willem van eijk woonde hier vlakbij die sneed en verminkte al die meisjes erbij....)
Oke.. hier in groningen zijn er alleen al een stuk of vier vijf... er zijn er ook wel een hoop gevonden, maar ook nog altijd zoek.. Dat ze afgelopen voorjaar nog naar jolanda zochten was vanwege een tip en omdat haar moeder 90 werd..quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:12 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Is nog een meisje verdwenen ergens uit het midden van het land al vanaf 1980 of zo. Ook af en toe is men daar weer mee bezig.
alleen een foto van Anne in de OP lijkt me genoegquote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:14 schreef Dark_Killah het volgende:
[..]
Sowieso een bizar lelijke en onoverzichtelijke OP voor een topic met 80 delen.
ik hoop iedere user die nieuw is of 12 uur niet online is geweest. Als dat ding gewoon netjes wordt bijgehouden is het juist een prettige bron van informatie.quote:
vermoedelijk wel 99% zeker. Als die dader nou meteen de doodstraf had gekregen was dit niet gebeurtquote:
quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:16 schreef Bacardiandcola het volgende:
[..]
vermoedelijk wel 99% zeker. Als die dader nou meteen de doodstraf had gekregen was dit niet gebeurt
Dus jij mag nooit alleen naar buiten na 18:00 uur? Weird.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:15 schreef RedRain het volgende:
[..]
Ja. Mijn moeder werkte met dat soort mensen; van haar mag ik al tijden niet meer alleen over straat in de avonden. Of door bossen etc. Ze zegt dat er veel ziekelingen op straat rondlopen (zag ze vanuit het werk) en dat het er steeds meer worden door bezuinigingen.
Das beroepsdeformatie... De kans op een ongeluk is veel groter... Met andere woorden: je kan beter direct maar doodgaan, das het veiligst..quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:15 schreef RedRain het volgende:
[..]
Ja. Mijn moeder werkte met dat soort mensen; van haar mag ik al tijden niet meer alleen over straat in de avonden. Of door bossen etc. Ze zegt dat er veel ziekelingen op straat rondlopen (zag ze vanuit het werk) en dat het er steeds meer worden door bezuinigingen.
gebeurd*quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:16 schreef Bacardiandcola het volgende:
[..]
vermoedelijk wel 99% zeker. Als die dader nou meteen de doodstraf had gekregen was dit niet gebeurt
Ja, laten we voor verkrachting al de doodstraf geven, goed plan!quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:16 schreef Bacardiandcola het volgende:
[..]
vermoedelijk wel 99% zeker. Als die dader nou meteen de doodstraf had gekregen was dit niet gebeurt
Procentueel zelfs meer dan vrouwen stond in dat onderzoek van vorige week.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:17 schreef summer2bird het volgende:
Verdwijnen mannen en jongens niet?
Zou veel rust geven als ze gevonden is. Hoop heb ik niet meer, maar rust zou het wel bieden. En hopelijk een sterkere zaak tegen die enge man.quote:
Idioten willen blijkbaar liever vrouwen verkrachten.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:17 schreef summer2bird het volgende:
Een ding wat me opviel aan dat programma gisteren op sbs6 en ook in de media in het algemeen.
Verdwijnen mannen en jongens niet?
Die zie je haast nooit spoorloos verdwijnen.
Of gewoon veel minder aandacht dan vrouwen naartoe
Minder aandacht voor waarschijnlijk. Plus dat je als vrouw sowieso weerbaarder bent dus zal ook minder gebeuren. Combinatie van de twee.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:17 schreef summer2bird het volgende:
Een ding wat me opviel aan dat programma gisteren op sbs6 en ook in de media in het algemeen.
Verdwijnen mannen en jongens niet?
Die zie je haast nooit spoorloos verdwijnen.
Of gewoon veel minder aandacht dan vrouwen naartoe
Eerste waar ik aan denk is Nicky Verstappen.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:17 schreef summer2bird het volgende:
Een ding wat me opviel aan dat programma gisteren op sbs6 en ook in de media in het algemeen.
Verdwijnen mannen en jongens niet?
Die zie je haast nooit spoorloos verdwijnen.
Of gewoon veel minder aandacht dan vrouwen naartoe
Laten we voor het niet correct gebruiken van de stam+t regel ook maar de doodstraf geven, dan was dit vast ook niet gebeurdquote:
Ja, die verdwijnen natuurlijk ook bij bosjes. Alleen is dat wrs altijd minder mediageniek.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:17 schreef summer2bird het volgende:
Een ding wat me opviel aan dat programma gisteren op sbs6 en ook in de media in het algemeen.
Verdwijnen mannen en jongens niet?
Die zie je haast nooit spoorloos verdwijnen.
Of gewoon veel minder aandacht dan vrouwen naartoe
Dat is niks nieuws, mijn opa zei al dat er meer gekken rondlopen dan er opgesloten zitten, dat is van alle tijden.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:15 schreef RedRain het volgende:
[..]
Ja. Mijn moeder werkte met dat soort mensen; van haar mag ik al tijden niet meer alleen over straat in de avonden. Of door bossen etc. Ze zegt dat er veel ziekelingen op straat rondlopen (zag ze vanuit het werk) en dat het er steeds meer worden door bezuinigingen.
Doodstraf gaat mij te ver, duh, maar ik vind verkrachting niet heel ver van moord af staan qua geweld/misdrijf/misdaad hoe je het maar wil noemen. In ieder geval de manier waarop M.P. het heeft gedaan mag van mij gewoon levenslang opleveren.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:17 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ja, laten we voor verkrachting al de doodstraf geven, goed plan!
Mannen die vermist zijn is meestal zelfmoord viel mij op.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:17 schreef summer2bird het volgende:
Een ding wat me opviel aan dat programma gisteren op sbs6 en ook in de media in het algemeen.
Verdwijnen mannen en jongens niet?
Die zie je haast nooit spoorloos verdwijnen.
Of gewoon veel minder aandacht dan vrouwen naartoe
Af en toe word er een hoofd gevonden.. of zijn ze wezen bbqen met een auto oid..quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:17 schreef summer2bird het volgende:
Een ding wat me opviel aan dat programma gisteren op sbs6 en ook in de media in het algemeen.
Verdwijnen mannen en jongens niet?
Die zie je haast nooit spoorloos verdwijnen.
Of gewoon veel minder aandacht dan vrouwen naartoe
Sick.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:15 schreef NewHorizon het volgende:
[..]
Ze heeft er op zijn minst invloed op.
Het komt zeker wel voor...quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:17 schreef summer2bird het volgende:
Een ding wat me opviel aan dat programma gisteren op sbs6 en ook in de media in het algemeen.
Verdwijnen mannen en jongens niet?
Die zie je haast nooit spoorloos verdwijnen.
Of gewoon veel minder aandacht dan vrouwen naartoe
Dit soort gewelddadige psychopaten zijn eerder mannen die specifiek een vrouw als doelwit hebben - of in ieder geval leidt onze framing hierbij eerder tot mannen.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:17 schreef summer2bird het volgende:
Een ding wat me opviel aan dat programma gisteren op sbs6 en ook in de media in het algemeen.
Verdwijnen mannen en jongens niet?
Die zie je haast nooit spoorloos verdwijnen.
Of gewoon veel minder aandacht dan vrouwen naartoe
Ik ga gewoon naar buiten, woon alleen. Maar ze heeft altijd gezegd dat ik van die eenzame donkere plekken het beste kan mijden. Ik denk inmiddels dat ze gelijk heeft.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:16 schreef Messina het volgende:
[..]
Dus jij mag nooit alleen naar buiten na 18:00 uur? Weird.
Als nu bewezen wordt dat hij verantwoordelijk is voor de verdwijning van Anne mag je hem van mij plat spuiten.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:19 schreef Kyran het volgende:
[..]
Doodstraf gaat mij te ver, duh, maar ik vind verkrachting niet heel ver van moord af staan qua geweld/misdrijf/misdaad hoe je het maar wil noemen. In ieder geval de manier waarop M.P. het heeft gedaan mag van mij gewoon levenslang opleveren.
Doodslag, verkrachting, lichaam wegwerken, recidive van een ernstig misdrijf.... genoeg om hem levenslang te geven iig. En het kan dus, zie hierboven art.282 (geloof ik) van de strafwet.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:19 schreef Kyran het volgende:
[..]
Doodstraf gaat mij te ver, duh, maar ik vind verkrachting niet heel ver van moord af staan qua geweld/misdrijf/misdaad hoe je het maar wil noemen. In ieder geval de manier waarop M.P. het heeft gedaan mag van mij gewoon levenslang opleveren.
Dat zegt mijn moeder ook hoor.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:20 schreef RedRain het volgende:
[..]
Ik ga gewoon naar buiten, woon alleen. Maar ze heeft altijd gezegd dat ik van die eenzame donkere plekken het beste kan mijden. Ik denk inmiddels dat ze gelijk heeft.
Had mij inderdaad beter geleken als hij na de verkrachting van die 2 meisjes al een spuit in zijn donder had gehad.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:17 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ja, laten we voor verkrachting al de doodstraf geven, goed plan!
https://www.politie.nl/gezocht-en-vermist/vermiste-kinderenquote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:17 schreef summer2bird het volgende:
Een ding wat me opviel aan dat programma gisteren op sbs6 en ook in de media in het algemeen.
Verdwijnen mannen en jongens niet?
Die zie je haast nooit spoorloos verdwijnen.
Of gewoon veel minder aandacht dan vrouwen naartoe
Tsja, en als nu later ineens had gebleken dat die engnek het toch niet had gedaan?quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:21 schreef Specularium het volgende:
[..]
Had mij inderdaad beter geleken als hij na de verkrachting van die 2 meisjes al een spuit in zijn donder had gehad.
Ook genoeg mannen.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:21 schreef Nielsch het volgende:
[..]
https://www.politie.nl/gezocht-en-vermist/vermiste-kinderen
genoeg jongens
In VS wel natuurlijk hè, John Wayne Gacy het schoolvoorbeeld. Maar er zijn er meer geweest.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:20 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Dit soort gewelddadige psychopaten zijn eerder mannen die specifiek een vrouw als doelwit hebben - of in ieder geval leidt onze framing hierbij eerder tot mannen.
Al komt het wel voor, maar dan heeft het niet altijd (of misschien beter gesteld, zelden) een seksueel motief. (Dingen als zoon/dochter mee willen nemen in een zelfmoordpoging bijv)
Maar hoeveel daarvan zijn weggelopen of meegenomen naar hun thuisland na scheiding van de ouders?quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:21 schreef Nielsch het volgende:
[..]
https://www.politie.nl/gezocht-en-vermist/vermiste-kinderen
genoeg jongens
Maar je ontneemt iemand zijn/haar grootste recht niet met verkrachting. Leven.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:19 schreef Kyran het volgende:
[..]
Doodstraf gaat mij te ver, duh, maar ik vind verkrachting niet heel ver van moord af staan qua geweld/misdrijf/misdaad hoe je het maar wil noemen. In ieder geval de manier waarop M.P. het heeft gedaan mag van mij gewoon levenslang opleveren.
Daar is hij voor veroordeeld.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:22 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Tsja, en als nu later ineens had gebleken dat die engnek het toch niet had gedaan?
vooral dat laatste zal veel voorkomen ja, als je die afkomsten ziet...quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:22 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Maar hoeveel daarvan zijn weggelopen of meegenomen naar hun thuisland na scheiding van de ouders?
Want hoeveel inwoners heeft NL en hoeveel vrouwen zijn er vermoord?quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:20 schreef RedRain het volgende:
[..]
Ik ga gewoon naar buiten, woon alleen. Maar ze heeft altijd gezegd dat ik van die eenzame donkere plekken het beste kan mijden. Ik denk inmiddels dat ze gelijk heeft.
Want bij veroordelingen worden nooit fouten gemaakt?quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:22 schreef Specularium het volgende:
[..]
Daar is hij voor veroordeeld.
Dat geldt voor vrouwen net zo toch?quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:22 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Maar hoeveel daarvan zijn weggelopen of meegenomen naar hun thuisland na scheiding van de ouders?
Dit dus. Je mag iemand niet het licht uit de ogen wensen maar in dit geval...Ik zou hem die spuit met liefde geven.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:21 schreef Specularium het volgende:
[..]
Had mij inderdaad beter geleken als hij na de verkrachting van die 2 meisjes al een spuit in zijn donder had gehad.
twitter:VSchildkamp twitterde op donderdag 12-10-2017 om 13:21:47Politieheli hangt inmiddels ook boven t zoekgebied #AnneFaber https://t.co/cKba5fuzzH reageer retweet
Ga jij even een ander topic verzieken.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:23 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Want bij veroordelingen worden nooit fouten gemaakt?
Ik vind doodstraf voor dit soort types persoonlijk niet te ver gaan. Jan Vlug zei gister bij Pauw dat de manier hoe we dit rechtssysteem hebben ingericht, is om normale mensen zoals wij te beschermen. In de werkelijkheid werkt het in het voordeel van dit soort smerige psychopaten. Als hij wordt veroordeeld en weer geen TBS, krijgt hij dan weer 16 jaar en loopt na 10 jaar weer rond? Ik zou dit soort types het liefst voorgoed opgeruimd zien en het liefst 6 meter onder de grond.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:19 schreef Kyran het volgende:
[..]
Doodstraf gaat mij te ver, duh, maar ik vind verkrachting niet heel ver van moord af staan qua geweld/misdrijf/misdaad hoe je het maar wil noemen. In ieder geval de manier waarop M.P. het heeft gedaan mag van mij gewoon levenslang opleveren.
Ja, maar ik bedoel te zeggen dat het lastig te vergelijken is. Vooral als je vermissingen van volwassenen gaat vergelijken met kindren.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:23 schreef Messina het volgende:
[..]
Dat geldt voor vrouwen net zo toch?
En heel veel weggelopen uit een instelling.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:22 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Maar hoeveel daarvan zijn weggelopen of meegenomen naar hun thuisland na scheiding van de ouders?
Wat een onzin wordt er verkondigd inderdaad. Men vindt het systeem niet kloppen en eist de doodstraf. Als het systeem echter niet klopt loop je dus bewust het risico om de verkeerde om zeep te helpen. Zodat de eigenlijke dader vrijuit gaat.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:23 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Want bij veroordelingen worden nooit fouten gemaakt?
. Klein typ fout. Tuurlijk moet meteen de doodstraf voor verkrachting en moord gegeven worden.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:18 schreef Leandra het volgende:
[..]
Laten we voor het niet correct gebruiken van de stam+t regel ook maar de doodstraf geven, dan was dit vast ook niet gebeurd
Sowieso standaard levenslang geven dit soort gekken.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:23 schreef gosschalks het volgende:
[..]
Ik vind doodstraf voor dit soort types persoonlijk niet te ver gaan. Jan Vlug zei gister bij Pauw dat de manier hoe we dit rechtssysteem hebben ingericht, is om normale mensen zoals wij te beschermen. In de werkelijkheid werkt het in het voordeel van dit soort smerige psychopaten. Als hij wordt veroordeeld en weer geen TBS, krijgt hij dan weer 16 jaar en loopt na 10 jaar weer rond? Ik zou dit soort types het liefst voorgoed opgeruimd zien en het liefst 6 meter onder de grond.
Met de auto van z'n moederquote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:24 schreef Amarantha het volgende:
Mocht Anne wel in Zeewolde liggen dan ben ik wel benieuwd hoe ze daar terecht is gekomen.
En castratie.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:19 schreef Kyran het volgende:
[..]
Doodstraf gaat mij te ver, duh, maar ik vind verkrachting niet heel ver van moord af staan qua geweld/misdrijf/misdaad hoe je het maar wil noemen. In ieder geval de manier waarop M.P. het heeft gedaan mag van mij gewoon levenslang opleveren.
We hebben per definitie ook altijd de juiste dader inderdaad.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:24 schreef Bacardiandcola het volgende:
[..]
. Klein typ fout. Tuurlijk moet meteen de doodstraf voor verkrachting en moord gegeven worden.
Niet door ze onder dwang de bosjes in te trekken in ieder geval.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:24 schreef Wuwwa het volgende:
Zal wel een stijging komen van vrouwen op zelfverdedigingscursussen.
Hoe ga ik in hemelsnaam nu nog een vrouw aanspreken?
Door toedoen van Michael P. denk ik.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:24 schreef Amarantha het volgende:
Mocht Anne wel in Zeewolde liggen dan ben ik wel benieuwd hoe ze daar terecht is gekomen.
Ik verziek niks? Ik zeg dat in veroordelingen fouten worden gemaakt en dat ik daardoor tegen 'het geven van een spuitje' ben.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:23 schreef Specularium het volgende:
[..]
Ga jij even een ander topic verzieken.
En mannen worden natuurlijk nooit onterecht beschuldigd van verkrachting....quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:24 schreef Bacardiandcola het volgende:
[..]
. Klein typ fout. Tuurlijk moet meteen de doodstraf voor verkrachting en moord gegeven worden.
In de auto van de moeder van P.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:24 schreef Amarantha het volgende:
Mocht Anne wel in Zeewolde liggen dan ben ik wel benieuwd hoe ze daar terecht is gekomen.
Eens. Anne Faber heeft natuurlijk wel het perfecte profiel om extra hard naar op zoek te gaan.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:22 schreef NoXia het volgende:
[..]
Ook genoeg mannen.
https://www.politie.nl/gezocht-en-vermist/vermiste-volwassenen
Laten we het er op houden dat ik verwacht dat ze daar niet uit vrije wil is gekomen.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:24 schreef Amarantha het volgende:
Mocht Anne wel in Zeewolde liggen dan ben ik wel benieuwd hoe ze daar terecht is gekomen.
Met een auto.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:24 schreef Amarantha het volgende:
Mocht Anne wel in Zeewolde liggen dan ben ik wel benieuwd hoe ze daar terecht is gekomen.
Ik vermoed wel een redelijk deel aangezien veel van deze kinderen afkomstig zijn uit conservatieve (islamitische) landenquote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:22 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Maar hoeveel daarvan zijn weggelopen of meegenomen naar hun thuisland na scheiding van de ouders?
Mijn vader heeft het altijd al gezegd ja.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:21 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Dat zegt mijn moeder ook hoor.
edit: of meer m'n vader.
Niet op de fiets neem ik aan ;-)quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:24 schreef Amarantha het volgende:
Mocht Anne wel in Zeewolde liggen dan ben ik wel benieuwd hoe ze daar terecht is gekomen.
quote:
Ah oké duidelijk.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:26 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
[..]
In de auto van de moeder van P.
Ik vind de doodstraf vaak maar een te humane manier om van criminelen af te komen. Iets wat zij hun slachtoffers niet hebben bezorgd. Laat ze maar lekker wegrotten in een celletje diep onder de grond. Daar kan ik meer van genieten.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:23 schreef gosschalks het volgende:
[..]
Ik vind doodstraf voor dit soort types persoonlijk niet te ver gaan. Jan Vlug zei gister bij Pauw dat de manier hoe we dit rechtssysteem hebben ingericht, is om normale mensen zoals wij te beschermen. In de werkelijkheid werkt het in het voordeel van dit soort smerige psychopaten. Als hij wordt veroordeeld en weer geen TBS, krijgt hij dan weer 16 jaar en loopt na 10 jaar weer rond? Ik zou dit soort types het liefst voorgoed opgeruimd zien en het liefst 6 meter onder de grond.
Luister eens dat is de werkhypothese. Daar gaat de politie ook van uit. Iedereen weet dat de rechter uiteindelijk vonnist.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:26 schreef Nober het volgende:
Mooi dat we alvast een verdachte veroordelen. Toppie.
Tsja, waar gewerkt wordt, worden fouten gemaakt.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:25 schreef Blue_note het volgende:
We hebben per definitie ook altijd de juiste dader inderdaad.
Daar ga ik ook niet vanuit.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:26 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Laten we het er op houden dat ik verwacht dat ze daar niet uit vrije wil is gekomen.
Als hij de auto van moeder geleend heeft (al dan niet met haar toestemming), dan vind ik moeder toch ook behoorlijk naïef als ze niet is gaan nadenken toen bleek dat er een meisje verdwenen is naast de instelling waar haar zoon zat.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:24 schreef Amarantha het volgende:
Mocht Anne wel in Zeewolde liggen dan ben ik wel benieuwd hoe ze daar terecht is gekomen.
Dit. Gecombineerd met doodstraf kun je niet terughalen igv onterecht.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:27 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
Ik vind de doodstraf vaak maar een te humane manier om van criminelen af te komen. Iets wat zij hun slachtoffers niet hebben bezorgd. Laat ze maar lekker wegrotten in een celletje diep onder de grond. Daar kan ik meer van genieten.
Juist. Het bevestigt weer het niveautje hoor.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:27 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
[..]
Tsja, waar gewerkt wordt, worden fouten gemaakt.
Wat heeft het vinden met de instelling te maken?quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:29 schreef Habbezak het volgende:
Mocht ze nou niet gevonden worden dan kan er ook wel een vraagteken achter de inrichting waar Michael P zat...
En ook de manier waarop ze is verdwenen. Ze heeft ge-appt en hup, geen teken van leven meer. Dat je eigenlijk precies kon zien waar ze hoe laat was geweest. Als een speurtocht.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:26 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Eens. Anne Faber heeft natuurlijk wel het perfecte profiel om extra hard naar op zoek te gaan.
Wat is dit voor logica?quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:29 schreef Habbezak het volgende:
Mocht ze nou niet gevonden worden dan kan er ook wel een vraagteken achter de inrichting waar Michael P zat...
Hoe bedoel je? Het gaat niet per definitie om het vermoorden van vrouwen. Het gaat om zedendelinquenten. Ik geloof het wel van haar, mijn moeder is zeer zeer zeer nuchter.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:23 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
Want hoeveel inwoners heeft NL en hoeveel vrouwen zijn er vermoord?
Ik denk dat het een beetje overtrokken en overdreven is..
Die wil vast niet geloven dat haar zoon er iets mee te maken kan hebben. (Ik zeg kan want we weten nog steeds niks zeker.)quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:28 schreef Leandra het volgende:
[..]
Als hij de auto van moeder geleend heeft (al dan niet met haar toestemming), dan vind ik moeder toch ook behoorlijk naïef als ze niet is gaan nadenken toen bleek dat er een meisje verdwenen is naast de instelling waar haar zoon zat.
Ze moet toch inmiddels wel weten dat het "Dat doet mijn kind niet" voor haar zoon niet geldt.
dat is erg. Daarom moet het ook 100% waar zijn. Maar daar kom je snel genoeg achter na wat ondervragingen. 💪🏻quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:26 schreef Leandra het volgende:
[..]
En mannen worden natuurlijk nooit onterecht beschuldigd van verkrachting....
Het strafsysteem is jammer genoeg niet ingericht op wat wij lekker vindenquote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:27 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
[..]
Ik vind de doodstraf vaak maar een te humane manier om van criminelen af te komen. Iets wat zij hun slachtoffers niet hebben bezorgd. Laat ze maar lekker wegrotten in een celletje diep onder de grond. Daar kan ik meer van genieten.
Wie doet er eerst sporenonderzoek op een plek waarvan je niet 100% zeker weet of het een plaats delict is?quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:26 schreef Studiotje het volgende:
Dus ze hebben een vermoeden waar ze ligt en werken van buiten naar de plek toe om sporen veilig te stellen? Toch? Dat is de versimpelde versie van wat ze nu doen
Dan mag hij wmb levenslang wegrotten.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:30 schreef Nielsch het volgende:
misschien heeft ie wel expres een nepgraf gegraven...
Inderdaad. Ideaal zou zijn een echte gevangenis waar hij iedere dag lijdt en nooit kan ontspannen (zal in NL helaas niet te vinden zijn).quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:27 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
[..]
Ik vind de doodstraf vaak maar een te humane manier om van criminelen af te komen. Iets wat zij hun slachtoffers niet hebben bezorgd. Laat ze maar lekker wegrotten in een celletje diep onder de grond. Daar kan ik meer van genieten.
Als ze wel gevonden wordt ook.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:29 schreef Habbezak het volgende:
Mocht ze nou niet gevonden worden dan kan er ook wel een vraagteken achter de inrichting waar Michael P zat...
Nou net zoals ik het zeg.. de kans is groter dat je van de trap dondert..quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:30 schreef RedRain het volgende:
[..]
Hoe bedoel je? Het gaat niet per definitie om het vermoorden van vrouwen. Het gaat om zedendelinquenten. Ik geloof het wel van haar, mijn moeder is zeer zeer zeer nuchter.
Dan zouden ze daar elke dag pizza en sushi krijgen ja.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:30 schreef Marsenal het volgende:
[..]
Het strafsysteem is jammer genoeg niet ingericht op wat wij lekker vinden
Welke site is dit?quote:
Ergens tussen de zware criminelen gooien met een notitie op de rug dat hij een kinderverkrachter is, opgelost.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:30 schreef gosschalks het volgende:
[..]
Inderdaad. Ideaal zou zijn een echte gevangenis waar hij iedere dag lijdt en nooit kan ontspannen (zal in NL helaas niet te vinden zijn).
Vertellen waar iemand ligt is nog geen bekentenis voor moord.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:30 schreef J.A.R.V.I.S. het volgende:
[..]
Wie doet er eerst sporenonderzoek op een plek waarvan je niet 100% zeker weet of het een plaats delict is?
Wie kan als enige persoon ter wereld vertellen wat het echte plaats delict is? En als die persoon dat verteld, is het dan niet slimmer om eerst het slachtoffer te lokaliseren, een bekentenis heb je dan toch al.
Ouders kiezen voor hun kind, kijk maar naar de papa van Joran van der Sloot.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:28 schreef Leandra het volgende:
[..]
Als hij de auto van moeder geleend heeft (al dan niet met haar toestemming), dan vind ik moeder toch ook behoorlijk naïef als ze niet is gaan nadenken toen bleek dat er een meisje verdwenen is naast de instelling waar haar zoon zat.
Ze moet toch inmiddels wel weten dat het "Dat doet mijn kind niet" voor haar zoon niet geldt.
Nou idd. Hoe vreselijk ook zou dat een relatief lichtpuntje zijn.quote:
Ik volg dat van jou.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:28 schreef Blue_note het volgende:
Juist. Het bevestigt weer het niveautje hoor.
Ik ben geen moeder ofzo, maar miss dat zo'n moeder zichzelf voorliegt. Dat ze het gewoonweg niet kan en wil geloven dat haar zoon tot zoiets in staat is, al heeft ie het eerder gedaan.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:28 schreef Leandra het volgende:
[..]
Als hij de auto van moeder geleend heeft (al dan niet met haar toestemming), dan vind ik moeder toch ook behoorlijk naïef als ze niet is gaan nadenken toen bleek dat er een meisje verdwenen is naast de instelling waar haar zoon zat.
Ze moet toch inmiddels wel weten dat het "Dat doet mijn kind niet" voor haar zoon niet geldt.
Zou je inderdaad moeten doen.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:32 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
[..]
Ik volg dat van jou.
Ik snap dat je dat wel wilt geloven, maar de instelling waar haar zoon zat was keurig halverwege de plek van haar laatste telefoonsignaal en waar haar jas gevonden is (en later ook nog fiets en tas), dan moet je toch wel heel hard niet willen geloven dat je kind er iets mee te maken heeft gehad als hij dat weekend je auto geleend heeft.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:30 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Die wil vast niet geloven dat haar zoon er iets mee te maken kan hebben. (Ik zeg kan want we weten nog steeds niks zeker.)
Een weetje van de eerder genoemde martin kok: zeg dat je joods bent en gedraag je zo.. dan eet je kosjher en dat word speciaal gemaakt.. (verse zalm etc)quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:31 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Dan zouden ze daar elke dag pizza en sushi krijgen ja.
Alleen dan? Heb je wel meegelezen?quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:29 schreef Habbezak het volgende:
Mocht ze nou niet gevonden worden dan kan er ook wel een vraagteken achter de inrichting waar Michael P zat...
Tsja, dat zalquote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:31 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
Nou net zoals ik het zeg.. de kans is groter dat je van de trap dondert..
Daarvoor moet je in Brazilië zijn. Verschrikkelijke video's recent uitgelekt van onthoofdingen en noem maar op in die gevangenissen.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:30 schreef gosschalks het volgende:
[..]
Inderdaad. Ideaal zou zijn een echte gevangenis waar hij iedere dag lijdt en nooit kan ontspannen (zal in NL helaas niet te vinden zijn).
Hoop het niet, maar niet ondenkbaar.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:34 schreef Dark_Killah het volgende:
Oh jee, heli naar het oosten. Toch niet weer een nieuw zoekgebied hè?
Kan ook een dringerende oproep hebben gekregen.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:34 schreef Dark_Killah het volgende:
Oh jee, heli naar het oosten. Toch niet weer een nieuw zoekgebied hè?
Nee hoor dat is omdat de vlucht halal moet zijn..quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:34 schreef Dark_Killah het volgende:
Oh jee, heli naar het oosten. Toch niet weer een nieuw zoekgebied hè?
https://twitter.com/rechtbankMNL/status/918379469404033024quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:34 schreef Pixxie. het volgende:
Weet iemand hoelaat de voorgeleiding is?
In de loop van de middag..quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:34 schreef Pixxie. het volgende:
Weet iemand hoelaat de voorgeleiding is?
In de loop van de middag.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:34 schreef Pixxie. het volgende:
Weet iemand hoelaat de voorgeleiding is?
Tsja, of ze is achterlijk, of ze heeft het wel gemeld. Kan ook.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:33 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ik snap dat je dat wel wilt geloven, maar de instelling waar haar zoon zat was keurig halverwege de plek van haar laatste telefoonsignaal en waar haar jas gevonden is (en later ook nog fiets en tas), dan moet je toch wel heel hard niet willen geloven dat je kind er iets mee te maken heeft gehad als hij dat weekend je auto geleend heeft.
Zeker vanaf dinsdagmiddag, toen de route bekend was en de jas gevonden werd, moet ze geweten hebben dat hij er mee te maken kon hebben.
Gaat denk ik landen op vliegveld teugequote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:34 schreef Dark_Killah het volgende:
Oh jee, heli naar het oosten. Toch niet weer een nieuw zoekgebied hè?
Denk eerder dat heel die familie niet spoortquote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:33 schreef RedRain het volgende:
[..]
Ik ben geen moeder ofzo, maar miss dat zo'n moeder zichzelf voorliegt. Dat ze het gewoonweg niet kan en wil geloven dat haar zoon tot zoiets in staat is, al heeft ie het eerder gedaan.
Ja, misschien.... ik kan me niet voorstellen dat ik dan bleu zou blijven denken dat het onmogelijk is.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:33 schreef RedRain het volgende:
[..]
Ik ben geen moeder ofzo, maar miss dat zo'n moeder zichzelf voorliegt. Dat ze het gewoonweg niet kan en wil geloven dat haar zoon tot zoiets in staat is, al heeft ie het eerder gedaan.
Waarom? Daar ligt ze niet denk ik.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:35 schreef dj_ko het volgende:
[..]
Gaat denk ik landen op vliegveld teuge
Tanken.. zolang kan die heli niet in de lucht zijn..quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:36 schreef Dark_Killah het volgende:
[..]
Waarom? Daar ligt ze niet denk ik.
Brandstof?quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:36 schreef Dark_Killah het volgende:
[..]
Waarom? Daar ligt ze niet denk ik.
Ik weet hoe die kliniek heet. Maar waarom moet er een vraagteken bij gezet worden als Anne niet gevonden wordt vandaag?quote:
Dat wordt niet speciaal gemaakt. Zijn ook kant en klare maaltijden alleen hebben deze meer smaakquote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:34 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
Een weetje van de eerder genoemde martin kok: zeg dat je joods bent en gedraag je zo.. dan eet je kosjher en dat word speciaal gemaakt.. (verse zalm etc)
(ik geloof wel dat het inmiddels is aangepast)
Ik zal het haar doorgeven namens zolderkamer van fok.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:35 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
Kan ze dus beter zeggen dat je daar voor op moet passen.. dat komt veel meer voor..
Lelystad kan die ook prima tanken, en is dichterbij.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:36 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
Tanken.. zolang kan die heli niet in de lucht zijn..
Moet wel allemaal volgens het wetboekje natuurlijk.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:37 schreef Habbezak het volgende:
Wat wordt er vanmiddag door de rechter uitgesproken? of Michael P langer in hechtenis moet blijven? Lijkt me een retorische vraag.
Nice call: https://www.gelderlander.(...)-niet-meer~a8f3cd55/quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:35 schreef dj_ko het volgende:
[..]
Gaat denk ik landen op vliegveld teuge
Ah, jij weet dus welke bewijzen er zijn?quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:37 schreef Habbezak het volgende:
Wat wordt er vanmiddag door de rechter uitgesproken? of Michael P langer in hechtenis moet blijven? Lijkt me een retorische vraag.
Dat ligt aan het bewijs. Als er geen DNA in de auto zat, geen DNA op spullen, maar wel een getuige die hem zag en misschien telefoon signaal....quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:37 schreef Habbezak het volgende:
Wat wordt er vanmiddag door de rechter uitgesproken? of Michael P langer in hechtenis moet blijven? Lijkt me een retorische vraag.
Die reacties.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:35 schreef houdjemond het volgende:
[..]
https://twitter.com/rechtbankMNL/status/918379469404033024
Wat er dom antwoordquote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:38 schreef Nat-Water het volgende:
[..]
Ah, jij weet dus welke bewijzen er zijn?
Top!quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:37 schreef RedRain het volgende:
[..]
Ik zal het haar doorgeven namens zolderkamer van fok.
Echt?quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:28 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
Psychopaten keren vaak terug naar de plek waar ze hun eerste misdaad/drijf hebben begaan.
Nee, was verjaardag van zijn oma.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:38 schreef Donnie-Brasco het volgende:
Ook wel opvallend dat MP naar die verjaardag gaat die avond. Familieleden daar hadden hem al sinds 2010 niet meer gezien
Heb jij nog nooit naar Criminal Minds gekeken? Damn.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:38 schreef ThePlaneteer het volgende:
[..]
Echt?
Waar heb je dat vandaan.
Geen idee wat die heli lust en wat ze in lelystad in de aanbieding hebben..quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:38 schreef Fokker89 het volgende:
[..]
Lelystad kan die ook prima tanken, en is dichterbij.
Volgens mij oma's verjaardag twee maanden terug. Ik heb nog nergens gelezen dat-ie op 29 sept. op moeders verjaardag was.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:38 schreef Donnie-Brasco het volgende:
Ook wel opvallend dat MP naar die verjaardag gaat die avond. Familieleden daar hadden hem al sinds 2010 niet meer gezien
Zijn de krassen op zijn gezicht tijdens zijn verlof niet genoeg?quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:38 schreef Nat-Water het volgende:
[..]
Ah, jij weet dus welke bewijzen er zijn?
Hetzelfde als de traumaheli's en die staan reserve op Lelystad.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:39 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
Geen idee wat die heli lust en wat ze in lelystad in de aanbieding hebben..
Ahquote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:40 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Volgens mij oma's verjaardag twee maanden terug. Ik heb nog nergens gelezen dat-ie op 29 sept. op moeders verjaardag was.
Nee, alleen dat ze jarig was en dat hij rond die tijd in haar auto gezien is. Zelfs verlof is niet bevestigd.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:40 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Volgens mij oma's verjaardag twee maanden terug. Ik heb nog nergens gelezen dat-ie op 29 sept. op moeders verjaardag was.
Klopt.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:40 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Volgens mij oma's verjaardag twee maanden terug. Ik heb nog nergens gelezen dat-ie op 29 sept. op moeders verjaardag was.
Nee hehe.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:40 schreef Habbezak het volgende:
[..]
Zijn de krassen op zijn gezicht tijdens zijn verlof niet genoeg?
Er moet een reden zijn om iemand langer vast te houden. Er is niks gepubliceerd wbt bewijs, dus het is geen retorische vraag. Tenzij Habbezak natuurlijk meer weet.quote:
quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:39 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
[..]
Heb jij nog nooit naar Criminal Minds gekeken? Damn.
Nee.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:41 schreef Mexicanobakker het volgende:
Maar hij is dus eerst dat lijk gaan begraven en daarna lekker op de koffie met een gebakje bij mama gegaan?
om hem definitief te veroordelen niet nee, maar een voorarrest verlengen...quote:
Niet begraven maar oppervlakkig verbergen bij Zeewolde .Begraven kost tijd.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:41 schreef Mexicanobakker het volgende:
Maar hij is dus eerst dat lijk gaan begraven en daarna lekker op de koffie met een gebakje bij mama gegaan?
Zal dan een andere reden hebben..quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:40 schreef Fokker89 het volgende:
[..]
Hetzelfde als de traumaheli's en die staan reserve op Lelystad.
Te zwak, die krassen kan hij overal opgelopen hebben.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:42 schreef Habbezak het volgende:
[..]
om hem definitief te veroordelen niet nee, maar een voorarrest verlengen...
Ja ik verwacht t ook niet, maar het idee dat je na zo'n daad even gezellig bij moeders op de koffie zou kunnen gaan is disturbing genoegquote:
En vertellen waar iemand is om dan vooral eerst te richten op sporenonderzoek voordat ze het slachtoffer lokaliseren is werkelijk nog nooit voorgekomen. Als ze daar niet ligt is al dat onderzoek voor niets geweest.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:32 schreef Donnie-Brasco het volgende:
[..]
Vertellen waar iemand ligt is nog geen bekentenis voor moord.
Dan nog, verdenking en recidive gevaar is + een misdrijf waar meer dan 4 jaar voor staat is in deze voldoende om te verlengen.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:41 schreef Nat-Water het volgende:
[..]
Er moet een reden zijn om iemand langer vast te houden. Er is niks gepubliceerd wbt bewijs, dus het is geen retorische vraag. Tenzij Habbezak natuurlijk meer weet.
En een onderbuik is geen bewijs
Natuurlijk. Alleen verwachten ze hier dat de politie alle informatie meteen met ze deeltquote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:43 schreef ThePlaneteer het volgende:
Er is heus wel een dossiertje opgebouwd tegen hem wat meer bevat dan alleen 1 getuigenis en wat krassen.
Anders waren ze nooit in Zeewolde terecht gekomen.
Ik leef niet in angst. Mijn moeder ook niet joh.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:38 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
Top!![]()
Wat heb je eraan om in angst te leven? Dan ben je eigenlijk al dood en hebben die mensen dus al gewonnen..
in combinatie met zijn verleden, spullen in de buurt etc etc. we weten niet wat er nogmeer voor (dna?) bewijzen richting hem gevonden zijn..quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:43 schreef 8777 het volgende:
[..]
Te zwak, die krassen kan hij overal opgelopen hebben.
Die krassen is ook pure speculatie toch? Of op basis van die eerdere verkrachting?quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:43 schreef 8777 het volgende:
[..]
Te zwak, die krassen kan hij overal opgelopen hebben.
Daar schijnt ie gek genoeg voor te zijn ja. Hoe of wat dat weet verder nog niemand.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:43 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ja ik verwacht t ook niet, maar het idee dat je na zo'n daad even gezellig bij moeders op de koffie zou kunnen gaan is disturbing genoeg
Zei ie toch ook? Het was alleen niet duidelijk of het het lichaam was van anne..quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:44 schreef Super_Fucker_II het volgende:
Denk dat ze haar al gevonden hebben. De woordvoerder was emotioneel en zijn woordkeuze leek veelzeggend.
Mike van Wely praatte in zijn enthousiasme bij Pauw zn mond voorbij .quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:44 schreef gilligan het volgende:
[..]
Die krassen is ook pure speculatie toch? Of op basis van die eerdere verkrachting?
Er worden inmiddels wel erg veel zaken door elkaar gehaald telkens.
Volgens bronnen uit de kliniek, die zeiden dat weer tegen een misdaadjournalist. Dat was gisteren bij Pauw op tv.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:44 schreef gilligan het volgende:
[..]
Die krassen is ook pure speculatie toch? Of op basis van die eerdere verkrachting?
Er worden inmiddels wel erg veel zaken door elkaar gehaald telkens.
Dat begrijp ik. Zal ook nog wel effe gaan duren.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:45 schreef AMCA het volgende:
[..]
Daar schijnt ie gek genoeg voor te zijn ja. Hoe of wat dat weet verder nog niemand.
Ja en de trap ook..quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:44 schreef RedRain het volgende:
[..]
Ik leef niet in angst. Mijn moeder ook niet joh.Maar ik geloof mijn moeder als ze zegt dat er veel zieke geesten rondlopen. En ja, dus beter van die afgelegen plekken vermijden.
Krassen?quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:43 schreef ThePlaneteer het volgende:
Er is heus wel een dossiertje opgebouwd tegen hem wat meer bevat dan alleen 1 getuigenis en wat krassen.
Anders waren ze nooit in Zeewolde terecht gekomen.
Wanneer heeft die woordvoerder voor t laatst gepraat?quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:44 schreef Super_Fucker_II het volgende:
Denk dat ze haar al gevonden hebben. De woordvoerder was emotioneel en zijn woordkeuze leek veelzeggend.
Wees maar niet bang, die mag vandaag nog niet naar huis hoor.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:44 schreef Habbezak het volgende:
[..]
in combinatie met zijn verleden, spullen in de buurt etc etc. we weten niet wat er nogmeer voor (dna?) bewijzen richting hem gevonden zijn..
Vanochtend rond.. 11 gok ik?quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:46 schreef rooie9 het volgende:
[..]
Wanneer heeft die woordvoerder voor t laatst gepraat?
Ja, alleen denk ik wel dat je moeder dient te begrijpen dat ze maar een heel klein deeltje van de werkelijkheid ziet en dat veruit het grootste deel van de bevolking/samenleving, waar dan ook, niet knettergestoord is. Ze heeft een flinke bias opgebouwd dus, denk ik. Of dat goed is als je in die sector werkt is dan een tweede vraag.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:44 schreef RedRain het volgende:
[..]
Ik leef niet in angst. Mijn moeder ook niet joh.Maar ik geloof mijn moeder als ze zegt dat er veel zieke geesten rondlopen. En ja, dus beter van die afgelegen plekken vermijden.
Ah oke, dacht dat ik misschien iets gemist had.quote:
Ze hebben blijkbaar wel info om in Zeewolde te zoeken. we weten niet wat het is maar dat het er is . tevens is er ook maar 1 verdachte die aan alle plekken te koppelen is. met krassen op zijn gezicht.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:41 schreef Nat-Water het volgende:
[..]
Er moet een reden zijn om iemand langer vast te houden. Er is niks gepubliceerd wbt bewijs, dus het is geen retorische vraag. Tenzij Habbezak natuurlijk meer weet.
En een onderbuik is geen bewijs
Gisteren in Pauw wist Mike van Wely dat te vertellen.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:46 schreef Mexicanobakker het volgende:
Wat is er met Krassen? Dat heb ik gemist.
Van Wely melde gisteravond bij Pauw dat bronnen binnen de instelling krassen op het gezicht van MP hebben gezien.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:46 schreef Mexicanobakker het volgende:
Wat is er met Krassen? Dat heb ik gemist.
Mickquote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:47 schreef houdjemond het volgende:
[..]
Gisteren in Pauw wist Mike van Wely dat te vertellen.
Volgens mensen in de kliniek kwam M. Die avond terug met krassen op zijn gezicht. Niet bevestigd door politie.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:46 schreef Mexicanobakker het volgende:
Wat is er met Krassen? Dat heb ik gemist.
Helemaal geen nieuws of update verder.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:47 schreef rooie9 het volgende:
[..]
Ah oke, dacht dat ik misschien iets gemist had.
Een verdachte die in beeld is ja.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:47 schreef Habbezak het volgende:
[..]
Ze hebben blijkbaar wel info om in Zeewolde te zoeken. we weten niet wat het is maar dat het er is . tevens is er ook maar 1 verdachte die aan alle plekken te koppelen is. met krassen op zijn gezicht.
Het is echt heul moeilijk om die one-liners van jou te volgen.quote:
Oh. Nouja het is al beter dan "nep Carlo Boszhard" toen ik zn naam niet wistquote:
Nu zeg je dat ze zegt dat de hele bevolking knettergestoord is. Ze noemt veel zedendelinquenten gestoord. Op zich ben ik het daar wel mee eens. Maar daar kan ook iedereen weer anders over denken natuurlijk.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:46 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ja, alleen denk ik wel dat je moeder dient te begrijpen dat ze maar een heel klein deeltje van de werkelijkheid ziet en dat veruit het grootste deel van de bevolking/samenleving, waar dan ook, niet knettergestoord is. Ze heeft een flinke bias opgebouwd dus, denk ik. Of dat goed is als je in die sector werkt is dan een tweede vraag.
Als ik het goed begrijp gaat het om voorlopige hechtenis. Daarvoor gelden vier voorwaarden: het moet gaan om een geval van voorlopige hechtenis (moord, verkrachting etc. vallen hier allemaal onder), daarnaast moet sprake zijn van een grond voor voorlopige hechtenis (die staan opgesomd in de wet, maar bijvoorbeeld vluchtgevaar is daar één van), ernstige bezwaren tegen de verdachte en tot slot moet nog naar het anticipatiegebod worden gekeken. Het zou dus alleen mis kunnen gaan bij het vereiste van ernstige bezwaren, maar ik denk dat het allemaal wel goed zal komen.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:38 schreef Blue_note het volgende:
[..]
Dat ligt aan het bewijs. Als er geen DNA in de auto zat, geen DNA op spullen, maar wel een getuige die hem zag en misschien telefoon signaal....
Dan is dat nog niet zo zeker.
Jaa dat zou best kunnen inderdaad. Eind van de middag zullen we het horen, of ze Anne gevonden hebben denk ik.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:48 schreef houdjemond het volgende:
[..]
Helemaal geen nieuws of update verder.
Denk dat ze ook deels wachten op het voorkomen van die lamlul.
quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:48 schreef houdjemond het volgende:
[..]
Oh. Nouja het is al beter dan "nep Carlo Boszhard" toen ik zn naam niet wist
Bah zich ook nog keihard verdedigd (logisch natuurlijk). die schat..wat heeft ze een kut einde gehadquote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:47 schreef Habbezak het volgende:
[..]
Ze hebben blijkbaar wel info om in Zeewolde te zoeken. we weten niet wat het is maar dat het er is . tevens is er ook maar 1 verdachte die aan alle plekken te koppelen is. met krassen op zijn gezicht.
Ja, maar het is niet zo dat de samenleving overmatig onveilig is door al die idioten, dat bedoel ik.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:49 schreef RedRain het volgende:
[..]
Nu zeg je dat ze zegt dat de hele bevolking knettergestoord is. Ze noemt veel zedendelinquenten gestoord. Op zich ben ik het daar wel mee eens. Maar daar kan ook iedereen weer anders over denken natuurlijk.
In my defense lijkt hij er wel écht opquote:
In 1970 was pedofilie vrij normaal geaccepteerd.. nu is iedereen knettergek..quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:49 schreef RedRain het volgende:
[..]
Nu zeg je dat ze zegt dat de hele bevolking knettergestoord is. Ze noemt veel zedendelinquenten gestoord. Op zich ben ik het daar wel mee eens. Maar daar kan ook iedereen weer anders over denken natuurlijk.
Gooi jezelf weg alsjeblieftquote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:47 schreef edje5555 het volgende:
Sorry dat ik niet zo optimistische ben maar ik denk dat ze Anne daar ook niet gaan vinden het duurt allemaal weer veel te lang met zoeken en zeker als je specifieke informatie hebt gekregen of nieuwe aanwijzingen dan zullen deze ook wel niet kloppen maar een vermoeden zijn geweest naar aanwijzingen die ze hebben gekregen.
Ik las dat hij een relatie had met een begeleider en ik vermoed dat zij met deze zaak te maken kan hebben en het lichaam heeft meegenomen om haar liefje te beschermen of zijn moeder heeft meer op haar geweten dan dat wij denken en heeft haar weggewerkt om haar zoon te beschermen.
Maar goed ik hoop dat ze daar wel gevonden wordt anders wordt de lijdensweg voor de familie van Anne helemaal on verdraagbaar als het dat nu al niet is.
In 1970 was dus iedereen gek als ie zoiets vrij normaal vindquote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:51 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
In 1970 was pedofilie vrij normaal geaccepteerd.. nu is iedereen knettergek..
Ik weet niet of ik nog wel zou willen leven eigenlijk. Erachter komen wat er precies gebeurd is, ja. Maar daarna misschien al helemaal niet meer willen leven.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:49 schreef Patroon het volgende:
[..]
Bah zich ook nog keihard verdedigd (logisch natuurlijk). die schat..wat heeft ze een kut einde gehad![]()
Ik voel een ontzettende woede en weet zeker dat als het mijn dochter/vriendin was ik daarna nog maar 1 doel in mijn leven had..
Waarom is dat onzinnig ? weet jij dan wel de feiten hoe het gegaan is.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:51 schreef Donnie-Brasco het volgende:
[..]
Gooi jezelf weg alsjeblieft
Al die onzinnige speculatie.
Wellicht zijn ze daarom zo grondig onderzoek doen. Misschien is er vrij weinig van der over en zijn nu dus alles aan het afzoeken op eventuele lichaamsonderdelen.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:52 schreef Poepz0r het volgende:
Ik wil niet weten wat er nog van haar over is. Verschrikkelijk
Klinkt ook wel aannemelijk eigenlijk.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:47 schreef edje5555 het volgende:
Sorry dat ik niet zo optimistische ben maar ik denk dat ze Anne daar ook niet gaan vinden het duurt allemaal weer veel te lang met zoeken en zeker als je specifieke informatie hebt gekregen of nieuwe aanwijzingen dan zullen deze ook wel niet kloppen maar een vermoeden zijn geweest naar aanwijzingen die ze hebben gekregen.
Ik las dat hij een relatie had met een begeleider en ik vermoed dat zij met deze zaak te maken kan hebben en het lichaam heeft meegenomen om haar liefje te beschermen of zijn moeder heeft meer op haar geweten dan dat wij denken en heeft haar weggewerkt om haar zoon te beschermen.
Maar goed ik hoop dat ze daar wel gevonden wordt anders wordt de lijdensweg voor de familie van Anne helemaal on verdraagbaar als het dat nu al niet is.
Als dat zo is dan is er niet veel van Anne overtwitter:KoeleAnalist twitterde op donderdag 12-10-2017 om 13:52:36Nulderpad in #Zeewolde blijkt een geregelde dumpplaats van vaten met chemisch afval te zijn. #annefaber reageer retweet
Da's allemaal perceptie natuurlijk. Waarmee ik een kinderverkrachting verder niet wil mee bagateliseren, dat is een walgelijke daad naar mijn mening, waarvoor die man van mij lange opsluiting had mogen hebben.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:52 schreef RobjeGeus het volgende:
[..]
In 1970 was dus iedereen gek als ie zoiets vrij normaal vind
Wat een onwijs mooi kont verhaal.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:47 schreef edje5555 het volgende:
Sorry dat ik niet zo optimistische ben maar ik denk dat ze Anne daar ook niet gaan vinden het duurt allemaal weer veel te lang met zoeken en zeker als je specifieke informatie hebt gekregen of nieuwe aanwijzingen dan zullen deze ook wel niet kloppen maar een vermoeden zijn geweest naar aanwijzingen die ze hebben gekregen.
Ik las dat hij een relatie had met een begeleider en ik vermoed dat zij met deze zaak te maken kan hebben en het lichaam heeft meegenomen om haar liefje te beschermen of zijn moeder heeft meer op haar geweten dan dat wij denken en heeft haar weggewerkt om haar zoon te beschermen.
Maar goed ik hoop dat ze daar wel gevonden wordt anders wordt de lijdensweg voor de familie van Anne helemaal on verdraagbaar als het dat nu al niet is.
twitter:thejermaine twitterde op donderdag 12-10-2017 om 13:52:52Op de vermoedelijke plaats delict vindt op dit moment onderzoek plaats. Je ziet er een lamp schijnen. #AnneFaber https://t.co/0I1LbukHxJ reageer retweet
Als het echt waar is, hoop ik dat de politie de boeken die hij allemaal zou hebben gelezen ook gaat lezen. Ik ken die gast niet, maar volgens mij is het geen lichtpunt. Zou me dan helemaal niets verbazen als het letterlijk uit één van de door hem gelezen boeken komt. Maar voor nu denk ik toch nog dat het echt ging om een toevallige ontmoeting en dat het uit de hand is gelopen, misschien omdat Anne zich heel goed verdedigde.. We moeten maar afwachten, maar als ze echt niet gevonden wordt, zijn er vast wel mensen die zich hierin gaan vastbijten.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:52 schreef EternalNow het volgende:
Over die "perfecte" moord. Dat kwam ook gewoon ter sprake bij pauw gisteravond. Dat is vernomen vanuit meerdere bronnen in die instelling of oud-medegedetineerden. Dus niet alleen van ddvw hier.
Stel dat het waar is dat hij inderdaad van plan was om de perfecte moord te plegen en dit ook tot ontvoering heeft gebracht. Dan is de vraag wat voor hemzelf de perfecte moord inhoudt.
Wij denken dat dat betekent dat je geen sporen achterlaat en dat het lichaam nooit gevonden wordt.
Voor hem kan het iets heel anders betekenen. Het perfecte slachtoffer. Maximale media-aandacht. Maximale inzet. Expres dat dwaalspoor met spullen uitzetten. Nog meer verwarring, nog meer aandacht.
Maar heel belangrijk: wetend dat het uiteindelijk naar hem moet leiden.
Want, als het lichaam nooit gevonden wordt, hoe zal iemand dan ooit weten wat voor verschikkelijke dingen hij wel niet meer haar gedaan heeft? Dat mag toch niet zomaar vergeten worden? Misschien wil hij wel dat ze gevonden wordt, is dat ook het einddoel.
Maar een theorie, maar lijkt me op dit moment niet vergezocht.
Nu spreek je jezelf alleen maar tegenquote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:54 schreef edje5555 het volgende:
[..]
Waarom is dat onzinnig ? weet jij dan wel de feiten hoe het gegaan is.
Is hij al veroordeeld dat hij de dader is ?
Maar oke je hoeft het niet met mij eens te zijn.
Nee, ik zeg dat de hele bevolking juist niet knettergestoord is en dat je dus niet achter elk hoekje hoeft te kijken.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:49 schreef RedRain het volgende:
[..]
Nu zeg je dat ze zegt dat de hele bevolking knettergestoord is. Ze noemt veel zedendelinquenten gestoord. Op zich ben ik het daar wel mee eens. Maar daar kan ook iedereen weer anders over denken natuurlijk.
Ik vind dat wel vrij ziek en ongezond ja, kinderen seksueel aantrekkelijk vinden. Maar ja... das weer een andere discussie.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:51 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
In 1970 was pedofilie vrij normaal geaccepteerd.. nu is iedereen knettergek..
Al eerder voorbij gekomen dat daar onlangs afval was aangetroffen inderdaad.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:55 schreef Poepz0r het volgende:
Iemand die dit kan bevestigen?Als dat zo is dan is er niet veel van Anne overtwitter:KoeleAnalist twitterde op donderdag 12-10-2017 om 13:52:36Nulderpad in #Zeewolde blijkt een geregelde dumpplaats van vaten met chemisch afval te zijn. #annefaber reageer retweet
Jup.. net gepost.. google: vaten nuldewegquote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:55 schreef Poepz0r het volgende:
Iemand die dit kan bevestigen?Als dat zo is dan is er niet veel van Anne overtwitter:KoeleAnalist twitterde op donderdag 12-10-2017 om 13:52:36Nulderpad in #Zeewolde blijkt een geregelde dumpplaats van vaten met chemisch afval te zijn. #annefaber reageer retweet
Of ze weten waar ze vermoedelijk ligt (zoals uit de berichtgeving blijkt), en moeten het nodige werk verrichten om daar 'netjes' (wat sporen betreft) bij te komen. Dat het 'lang' duurt (dat valt overigens wel mee als het enkele uren duurt) zegt allemaal niet per definitie heel veel.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:54 schreef Donnie-Brasco het volgende:
[..]
Wellicht zijn ze daarom zo grondig onderzoek doen. Misschien is er vrij weinig van der over en zijn nu dus alles aan het afzoeken op eventuele lichaamsonderdelen.
oke. Maar dat vind ik ook niet, en dat doe ik ook niet.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:55 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Nee, ik zeg dat de hele bevolking juist niet knettergestoord is en dat je dus niet achter elk hoekje hoeft te kijken.
Hoezo zou er niet veel van Anne over zijn dan?quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:55 schreef Poepz0r het volgende:
Iemand die dit kan bevestigen?Als dat zo is dan is er niet veel van Anne overtwitter:KoeleAnalist twitterde op donderdag 12-10-2017 om 13:52:36Nulderpad in #Zeewolde blijkt een geregelde dumpplaats van vaten met chemisch afval te zijn. #annefaber reageer retweet
Vrees dat ze een lichaam hebbentwitter:VSchildkamp twitterde op donderdag 12-10-2017 om 13:55:50Onderzoek nu echt op één plek, lijkt t, lampen in bos staan aan voor sporenonderzoek #AnneFaber https://t.co/OHH8Ju5XXS reageer retweet
Nou dan kun je er wel van uitgaan dat er in ieder geval een stoffelijk overschot is gevonden.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:55 schreef Zolderkamer het volgende:
[ afbeelding ]twitter:thejermaine twitterde op donderdag 12-10-2017 om 13:52:52Op de vermoedelijke plaats delict vindt op dit moment onderzoek plaats. Je ziet er een lamp schijnen. #AnneFaber https://t.co/0I1LbukHxJ reageer retweet
Wacht gewoon het onderzoek eens af. Waarschijnlijk komt er vanmiddag duidelijkheid.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:54 schreef edje5555 het volgende:
[..]
Waarom is dat onzinnig ? weet jij dan wel de feiten hoe het gegaan is.
Is hij al veroordeeld dat hij de dader is ?
Maar oke je hoeft het niet met mij eens te zijn.
Poepz0r logicaquote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:56 schreef ThePlaneteer het volgende:
[..]
Hoezo zou er niet veel van Anne over zijn dan?
Die plek is aardig groot lijkt me.
Ik denk dat hij bedoelde dat ze nu is opgelost in een vat met zoutzuur oid.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:56 schreef ThePlaneteer het volgende:
[..]
Hoezo zou er niet veel van Anne over zijn dan?
Die plek is aardig groot lijkt me.
En toch was het toen veel veiliger... Niemand had zn deur op slot...quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:55 schreef RedRain het volgende:
[..]
Ik vind dat wel vrij ziek en ongezond ja, kinderen seksueel aantrekkelijk vinden. Maar ja... das weer een andere discussie.
Familielid van mij is ook recherche geweest. Als je dat af en toe hoorde (niet persé in moordzaken, maar ook zelfmoord en dat iemand dan na een week gevonden wordt ofzo)... word je echt niet vrolijk van.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:57 schreef Poepz0r het volgende:
Een lichaam vinden daar kan ik nog in mee maar een lichaam vinden wat waarschijnlijk zwaar toegetakeld is en al 12 dagen ligt weg te rotten damn. Respect voor die onderzoekers hoor fucking hell
Mag je vinden hoor maar ik sta er niet van te kijken dat er hele andere wending in de verdwijning gaat komen, misschien niet nu maar over weken zo niet maanden.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:55 schreef Ricksnor het volgende:
[..]
Wat een onwijs mooi kont verhaal.
Valt heus wel wat mee dat het toen veiliger was hoor. Of ben jij Jan Terlouw?quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:57 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
En toch was het toen veel veiliger... Niemand had zn deur op slot...
Maar idd dat is een andere discussie..
Ik bedoel ik loop al wat jaartjes mee en eigenlijk ben ik nog nooit echt gekken tegengekomen, nooit geweld meegemaakt, iets crimineels gezien etc. etc. Tuurlijk kan dat morgen veranderen, maar de kans is daarop ook gering eigenlijk. Op zich een veilig landje NL.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:56 schreef RedRain het volgende:
[..]
oke. Maar dat vind ik ook niet, en dat doe ik ook niet.
Idd diep respect voor deze vakmensen hoor. Daarom snap ik die vrijwilligers ook niet. Je zal maar iemand vinden dan ben je voor je leven getraumatiseerd i guess.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:58 schreef Donnie-Brasco het volgende:
[..]
Familielid van mij is ook recherche geweest. Als je dat af en toe hoorde (niet persé in moordzaken, maar ook zelfmoord en dat iemand dan na een week gevonden wordt ofzo)... word je echt niet vrolijk van.
Waar loop je mee?quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:58 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ik bedoel ik loop al wat jaartjes mee en eigenlijk ben ik nog nooit echt gekken tegengekomen, nooit geweld meegemaakt, iets crimineels gezien etc. etc. Tuurlijk kan dat morgen veranderen, maar de kans is daarop ook gering eigenlijk. Op zich een veilig landje NL.
Dat wordt tegenwoordig gecheckt. Rabbijn komt langs.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:34 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
Een weetje van de eerder genoemde martin kok: zeg dat je joods bent en gedraag je zo.. dan eet je kosjher en dat word speciaal gemaakt.. (verse zalm etc)
(ik geloof wel dat het inmiddels is aangepast)
Oke... dus jij weet het allemaal en weet ook precies wat er is gebeurt en wat de rechter gaat beslissen en welk bewijs er is gevonden ?quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:55 schreef Donnie-Brasco het volgende:
[..]
Nu spreek je jezelf alleen maar tegen
Als je bv graag haren van een dader vindt kun je ook wel zo'n lamp gebruikenquote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:56 schreef Donnie-Brasco het volgende:
[..]
Nou dan kun je er wel van uitgaan dat er in ieder geval een stoffelijk overschot is gevonden.
Nee simpele ziel. Hij wacht gewoon het onderzoek af.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:59 schreef edje5555 het volgende:
[..]
Oke... dus jij weet het allemaal en weet ook precies wat er is gebeurt en wat de rechter gaat beslissen en welk bewijs er is gevonden ?
glazenbol al gevonden op zolder en gebruikt ?
Hij heeft die zaak bekend. Vol trots ook nog. Of ie dat ook had gedaan als er doodstraf op had gestaan, is een andere vraag.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:23 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Want bij veroordelingen worden nooit fouten gemaakt?
Wie?quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:58 schreef gewooniemand_ het volgende:
[..]
Valt heus wel wat mee dat het toen veiliger was hoor. Of ben jij Jan Terlouw?
Hou gewoon op. Je spreekt jezelf nu voor de tweede keer tegen..quote:Op donderdag 12 oktober 2017 13:59 schreef edje5555 het volgende:
[..]
Oke... dus jij weet het allemaal en weet ook precies wat er is gebeurt en wat de rechter gaat beslissen en welk bewijs er is gevonden ?
glazenbol al gevonden op zolder en gebruikt ?
Leipe foto welquote:Op donderdag 12 oktober 2017 14:00 schreef Maktub het volgende:
https://twitter.com/diegooootje__/status/918445942336081921
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |