Oei, is je videospeler stuk gegaan door de videoband?quote:Op maandag 9 oktober 2017 12:45 schreef DancingPhoebe het volgende:
Goffer mijn eigen videospeler is stuk en nu kijk ik van alles via de dvdspeler van mijn liefje, maar daar past mijn videoband niet in, want ik ben bang dat ik zijn DVD speler, die hij ook voor werk gebruikt, dan kapot maak....
Neeeeeuh, niet alleeeen door de videoband. Denk ik. Weet ik veelquote:Op maandag 9 oktober 2017 12:52 schreef DonnaRush het volgende:
[..]
Oei, is je videospeler stuk gegaan door de videoband?
quote:
Tenzij je Ziggo of XS4All hebt waarschijnlijk.quote:Op maandag 9 oktober 2017 13:09 schreef motorbloempje het volgende:
Deze videotheken doen het altijd wel.
quote:Grey’s Anatomy is getting a massive infusion of new blood, STAT.
ABC’s venerable medical drama is beefing up its intern quotient, adding six new (and relatively unknown) actors to play doctors-in-training in Season 14. Of the half-dozen, one of them — Jake Borelli — already made his debut as nerdy, Jo-crushing intern Levi in last month’s two-part premiere. The remaining five will arrive at Grey Sloan in this Thursday’s episode (8/7c) as Richard and Bailey search for the stars of tomorrow.
Was t maar zo'n feest inderdaad 😀quote:Op vrijdag 13 oktober 2017 10:11 schreef Brighteyes het volgende:
Het is gewoon zo leuk weer!
Lachen, huilen, gewoon leuk!God, ik wou dat ze dit a la Netflix gewoon per heel seizoen online gooiden zodat het te bingen is.
Nah, Amelia heeft d'r eigen dingetjequote:Op vrijdag 13 oktober 2017 17:58 schreef Brighteyes het volgende:
Ik had trouwens wel verwacht dat iemand nog zou zeggen 'it's a great day to save lives' toen ze aan Amelia's operatie begonnen.
Ja!quote:Op vrijdag 13 oktober 2017 10:55 schreef Debsterr het volgende:
Dat moment dat Meredith wegloopt bij Meghan die herenigd is met haar zoon en ze even naar boven kijkt.. dat was wel een traantjesmoment hoor!
Wonen al deze Grey's kijkers in buitengebieden? Alhoewel, zelfs in die buitengebieden zou de ontvangst niet zó slecht moeten zijn.quote:Op maandag 16 oktober 2017 11:47 schreef Zo-is-dat het volgende:
Hellup, mijn normale “bijentv” website weigert dienst, hoe nu verder![]()
Google even op 'watch series online'. Dan kan je gewoon zo kijken, tegenwoordig zelfs met ondertitels (in het Engels).quote:Op maandag 16 oktober 2017 11:47 schreef Zo-is-dat het volgende:
Hellup, mijn normale “bijentv” website weigert dienst, hoe nu verder![]()
Geluktquote:Op maandag 16 oktober 2017 14:28 schreef DonnaRush het volgende:
[..]
Google even op 'watch series online'. Dan kan je gewoon zo kijken, tegenwoordig zelfs met ondertitels (in het Engels).
Eens ja!quote:Op vrijdag 20 oktober 2017 08:12 schreef babette21 het volgende:
Alle dokters hebben toch wel een beetje een god-complex?!
Comments op Internet, en dan vooral op FB, kunnen wel behoorlijk sfeerverlagend zijn ja. Kijk dan niet, denk ik dan...
quote:Op vrijdag 20 oktober 2017 08:12 schreef babette21 het volgende:
Alle dokters hebben toch wel een beetje een god-complex?!
Chance of the good doctor al gezien?quote:Op vrijdag 20 oktober 2017 21:48 schreef Crohnjurist het volgende:
House![]()
![]()
![]()
*Baalt dat er zo snel alweer een week wordt overgeslagen*
The Good Doctor bedoel je? Dan heb ik die nog niet gezien, maar kan ik wel even 'huren'quote:Op vrijdag 20 oktober 2017 21:51 schreef Jopie78 het volgende:
[..]
Chance of the good doctor al gezien?
Yep. Met veel plezier naar gekeken vanmiddag. En Chance met Hugh Laurie gister de eerste aflevering van gezien. Wat zwaarder, maar vond het wel boeiend.quote:Op vrijdag 20 oktober 2017 22:04 schreef Crohnjurist het volgende:
The Good Doctor bedoel je? Dan heb ik die nog niet gezien, maar kan ik wel even 'huren'
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 27 oktober 2017 07:20 schreef AlwaysHappy het volgende:
Kan even niet linken, want mobiel, maar las op TVline dat ditAi volgens mij had ik dit met oog op de aankomende ep nog niet willen lezen, kan nu wel raden hoe die zal aflopen...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wakker worden, de videotheek bellen dat ik deze aflevering straks kom ophalen, douchen, aankleden en als laatste even langs de videotheek om de aflevering op m'n tablet op te slaan. Dat allemaal in een halfuurtje.quote:Op vrijdag 27 oktober 2017 08:20 schreef motorbloempje het volgende:
ik heb een (nieuwe) baan, en nu kan ik niet meer gewoon de ep 's ochtends kijken
*kras*
Gelukkig maar!quote:Gelukkig is de baan tof![]()
Je zou er bijna vrijdags vrij voor nemen.quote:Op vrijdag 27 oktober 2017 08:20 schreef motorbloempje het volgende:
ik heb een (nieuwe) baan, en nu kan ik niet meer gewoon de ep 's ochtends kijken
*kras*
Gelukkig is de baan tof
Het kan wel hoor. Smartphone als "navigatie" gebruiken..quote:Op vrijdag 27 oktober 2017 08:35 schreef motorbloempje het volgende:
Ja, op de motor kijken is niet zo makkelijk![]()
Ik heb van die flexivrijedagen, maar da's eens per maand, dus dan kan ik dat eens per maand doen...quote:Op vrijdag 27 oktober 2017 08:47 schreef DonnaRush het volgende:
[..]
Je zou er bijna vrijdags vrij voor nemen.
Best wel irritant, die verplichtingen in het leven en zo 😇 Hier ook vrij lastig om met alles bij te blijven. Kiezen er dan voor om bij het avondeten standaard een ding te kijken en vaak twee. En dan voor het slapen gaan idem dito. Zelfs dan is het vaak krap, omdat we ook nog eens series binge watchen naast de wekelijke hoeveelheid 🙄quote:Op vrijdag 27 oktober 2017 10:37 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Ik heb van die flexivrijedagen, maar da's eens per maand, dus dan kan ik dat eens per maand doen...
Nah.. nou ja, ik moet wel echt m'n hele tv-serie kijkschema veranderen nu... want er zijn veel dingen die ik zelf alleen keek, maar samen met m'n man kijk ik ook nog best watdus moet nu bedenken wanneer ik dan dingen als Grey's ga kijken.
Problemen problemen problemen. Is wel even wennen, na euh.... 10 jaar studeren/flexibel leven.
Bah, levenquote:Op vrijdag 27 oktober 2017 11:01 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Best wel irritant, die verplichtingen in het leven en zo 😇 Hier ook vrij lastig om met alles bij te blijven. Kiezen er dan voor om bij het avondeten standaard een ding te kijken en vaak twee. En dan voor het slapen gaan idem dito. Zelfs dan is het vaak krap, omdat we ook nog eens series binge watchen naast de wekelijke hoeveelheid 🙄
Wij ook (we mailen gedurende de dag ook wel met elkaarquote:Op vrijdag 27 oktober 2017 11:18 schreef bloodymary1 het volgende:
Gelukkig, meer mensen die tijdens het eten kijken! Krijg daar vaak commentaar over, toch niet sociaal, blablabla. Maar wij vinden het heerlijk. Na een drukke dag werken, lekker eten op de bank aan de salontafel en een aflevering van een serie kijken. Even een uurtje niks zeggen, heerlijk.
Wij worden er vaak op aangekeken jaquote:Op vrijdag 27 oktober 2017 11:18 schreef bloodymary1 het volgende:
Gelukkig, meer mensen die tijdens het eten kijken! Krijg daar vaak commentaar over, toch niet sociaal, blablabla. Maar wij vinden het heerlijk. Na een drukke dag werken, lekker eten op de bank aan de salontafel en een aflevering van een serie kijken. Even een uurtje niks zeggen, heerlijk.
Weet iemand trouwens wanneer het weer op Net 5 wordt uitgezonden?
quote:Op vrijdag 27 oktober 2017 11:46 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
of op vakantie..dat je er niks bij kan kijken
Wat mij betreft wel!quote:Op vrijdag 27 oktober 2017 12:38 schreef motorbloempje het volgende:
[..]wij nemen altijd een laptop mee met een hele serie erop ofzo. Al komt er vaak toch minder van als we bijvoorbeeld kamperen ofzo. Als we 'n huisje hebben dan kijken we wel vaak series
Lekker offtopic dit, trouwens. Kan er geen Serieverslaafden SC komen?
Wij zitten vrijwel altijd in hotels, en eten in restaurants, en om daar nou met een laptop te gaan zittenquote:Op vrijdag 27 oktober 2017 12:38 schreef motorbloempje het volgende:
[..]wij nemen altijd een laptop mee met een hele serie erop ofzo. Al komt er vaak toch minder van als we bijvoorbeeld kamperen ofzo. Als we 'n huisje hebben dan kijken we wel vaak series
Lekker offtopic dit, trouwens. Kan er geen Serieverslaafden SC komen?
In de 8 min dat ik hem nu heb aanstaan heb ik al 5 keer op pauze gedrukt en ben ik totaal iets anders gaan doenquote:Op vrijdag 27 oktober 2017 11:20 schreef Brighteyes het volgende:
Overigens niet echt boeiend deze ep wmb...
Niet te lang wachten: 2e vrije training begint over 35 mins.quote:Op vrijdag 27 oktober 2017 20:23 schreef Yashaaaaa het volgende:
[..]
In de 8 min dat ik hem nu heb aanstaan heb ik al 5 keer op pauze gedrukt en ben ik totaal iets anders gaan doen![]()
Ja inmiddels zette ik hem weer op pauze. Ik ga maar ff iets anders doen tot vrije trainingquote:Op vrijdag 27 oktober 2017 20:25 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Niet te lang wachten: 2e vrije training begint over 35 mins.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zeer tof!
[ Bericht 11% gewijzigd door #ANONIEM op 27-10-2017 22:13:35 ]
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 20% gewijzigd door #ANONIEM op 28-10-2017 00:06:02 ]
heeeeeeeeeel subtiel.quote:Op vrijdag 3 november 2017 21:07 schreef CrashO het volgende:
Subtiele Lexus productplacement wel deze aflevering
Die kende ik niet.quote:Op vrijdag 10 november 2017 08:20 schreef DonnaRush het volgende:
Ik kijk meestal via de Engelse vrienden van 'kijk series online' maar heb nog niet gekeken offie daar al is.
Dat stukje had ik ook tranen in de ogen. Eindelijk niet meer ordinary in de ogen van haar moederquote:Op vrijdag 10 november 2017 11:08 schreef Debsterr het volgende:
Damn... die speech, en toen Meredith op keek naar de gallery. Janken!!! Nu ben ik momenteel ook wel emotioneel incontinent, maar vond het echt een superaflevering.
Ik ook. Maar ik reken er ondertussen maar niet meer op. Ik was al positief verrast dat ze haar eens een keer positief benoemden.quote:Op vrijdag 10 november 2017 14:17 schreef isax het volgende:
traantje gelaten door ellis
stiekem hoop ik wel dat izzie ooit echt terug komt.
Ja, gaat veel te snelquote:Op dinsdag 14 november 2017 22:24 schreef Rianne84 het volgende:
Deze week alweer de laatste voor de winterstop![]()
quote:Op dinsdag 14 november 2017 22:24 schreef Rianne84 het volgende:
Deze week alweer de laatste voor de winterstop![]()
Dat gaat snelquote:Op dinsdag 14 november 2017 22:24 schreef Rianne84 het volgende:
Deze week alweer de laatste voor de winterstop![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Die cliffhanger vind ik persoonlijk ook spannender dan de confrontatie met Mr. Glee.quote:Op vrijdag 17 november 2017 14:42 schreef sylvesterrr het volgende:
Mooie aflevering. Ransomware in een ziekenhuis ben ik een tijdje geleden bij een andere serie tegengekomen. Welke was dat ook alweer?
Gevonden: Chicago Med
Ben trouwens benieuwd of ze op tijd is om de toediening van Heparine te voorkomen.
Was zelfs daarnaast wel te verwachten dat hij juist in de mid season finale zou terugkeren. Las dat hij bovendien in de opening credits stond (net als Kate Burton vorige week), dat is ook zo lame. Let ik zelf niet op, maar toch.quote:Op vrijdag 17 november 2017 21:38 schreef babette21 het volgende:
De terugkomst van die ex werd vanmorgen direct al verraden door Facebook. Daar had Grey's een foto opgegooid van Jo in standje shock - zo irritant echt.
Ik let daar gelukkig nooit zo op. Maar las inderdaad in een interviewtje dat dat vorige week ook gebeurd was en dat Krista daar super pissed over was!quote:Op vrijdag 17 november 2017 21:50 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Was zelfs daarnaast wel te verwachten dat hij juist in de mid season finale zou terugkeren. Las dat hij bovendien in de opening credits stond (net als Kate Burton vorige week), dat is ook zo lame. Let ik zelf niet op, maar toch.
Ze is in april bevallen, dus hoop het niet voor haarquote:Op woensdag 22 november 2017 15:16 schreef DonnaRush het volgende:
Is Jo trouwens tijdens deze opnames in real life zwanger?
Haha. Ik vond haar buik heel plat, maar haar hoofd zo chubby.quote:Op woensdag 22 november 2017 15:38 schreef Rianne84 het volgende:
[..]
Ze is in april bevallen, dus hoop het niet voor haar
Net als met Friends. Al ruim 10 jaar gestopt, maar na de laatste ep begint hier nog steeds steevast de eerste weer!quote:Op vrijdag 1 december 2017 11:55 schreef Brighteyes het volgende:
Gewoon je leven lang steeds van voren af aan elke vrijdag weer een aflevering!
Oh...quote:Op vrijdag 1 december 2017 11:35 schreef Bienelientjee het volgende:
Ik zat uit te kijken naar Vrijdag - Greys...Maar natuurlijk geen Greys
quote:Op maandag 1 januari 2018 18:36 schreef babette21 het volgende:
Voor wie KPN heeft: Greys is toegevoegd aan het pluspakket!
#metooquote:Op vrijdag 12 januari 2018 11:20 schreef motorbloempje het volgende:
Ohdoor de kick dacht ik dat 't vandaag al was
En hier een heel lang interview met Ellen Pompeo over haar kijk op de serie/haar nieuwe deal, etc: https://www.hollywoodrepo(...)at-i-deserve-1074978quote:Ellen Pompeo isn’t looking to scrub out of Grey’s Anatomy anytime soon, having just signed a new deal to continue on as Meredith Grey for at least two more years, our sister site Deadline reports.
As part of the deal, Pompeo will now serve as a producer on the long-running medical drama, as well as a co-executive producer on the upcoming, still-untitled firefighter spinoff starring Jason George (and premiering Thursday, March 22). She will reportedly earn north of $550,000 per episode, making her the highest-paid actress on a TV drama.
In Season 14, Grey’s currently stands as ABC’s No. 1 show in the coveted 18-49 demo, and ranks third for the network in total audience (behind The Good Doctor and Dancing With the Stars). Pompeo’s new deal all but ensures that Grey’s will remain on the air through Season 16 (though it has not yet received an official pick-up beyond this season). In doing so, it would surpass ER as the longest-running medical drama in TV history.
Waar komt dat eerste dan vandaan? Ik vond juist dat ze het heel goed speelde, de verlammende angst en vervolgens toch een soort gedwongen acceptatie.quote:Op vrijdag 19 januari 2018 11:57 schreef babette21 het volgende:
Wat is zij die Jo speelt toch eigenlijk een beroerde actrice
Verder wel een aardige aflevering. Bailey en die intern stalen wat mij betreft de show!
Ik weet het niet, ik vond het gewoon niet geloofwaardig. Op sommige momenten vond ik het echt overacting, wat mij er alleen maar bewust van maakt dat ik uiteindelijk naar een toneelstukje kijk en er teveel met afstand naar kijk. En het dus niet voel. Zoals ze daar buiten op die parkeerplaats stond te huilen, dat deed me toch vooral denken aan een tiener die nephuilt om haar zin te krijgen (bijna lachwekkend). Op andere momenten deed ze het redelijk, maar al met al viel ze voor mij juist deze ep door de mand.quote:Op vrijdag 19 januari 2018 16:39 schreef Sarasi het volgende:
[..]
Waar komt dat eerste dan vandaan? Ik vond juist dat ze het heel goed speelde, de verlammende angst en vervolgens toch een soort gedwongen acceptatie.
Mooie episode wel.
Is dat die nieuwe vriendin? Want dat ligt wel erg voor de hand ja!quote:Op vrijdag 19 januari 2018 18:19 schreef AlwaysHappy het volgende:
Ik vond die scene van haar buiten ook het minst, vond de rest van haar scenes wel weer erg top. Subtieler of zo. Top aflevering verder.
Durf te wedden dat Haley James Scott (One Tree Hill!) het gedaan heeft. Of het was echt een ongeluk.
Yup, zij inderdaad 👍 Al vertrokken ze samen, en gezien het een hit en run was..quote:Op vrijdag 19 januari 2018 18:39 schreef babette21 het volgende:
[..]
Is dat die nieuwe vriendin? Want dat ligt wel erg voor de hand ja!
Ander moment he.quote:Op vrijdag 19 januari 2018 18:48 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Yup, zij inderdaad 👍 Al vertrokken ze samen, en gezien het een hit en run was..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |