Keiharde euries !!quote:Op woensdag 4 oktober 2017 16:51 schreef Rossdale het volgende:
[..]
100k wat? 100k units van een shitcoin met straatwaarde 10 euro?
Trekt wel weer aan, gelukkig laag ingestapt bij VIAquote:Op donderdag 5 oktober 2017 08:58 schreef dimmak het volgende:
[..]
Hetzelfde als de andere alts. Kut.
Alle vertrouwen dat we richting de 60k gaan tegen het einde van het jaar.quote:Op donderdag 5 oktober 2017 09:00 schreef Xeor het volgende:
[..]
Trekt wel weer aan, gelukkig laag ingestapt bij VIA
Wat zijn die verontrustende dingen dan?quote:Op donderdag 5 oktober 2017 06:59 schreef totalvamp het volgende:
ik ga zelf maar 1btc in RPX stoppen, vooral omdat ik er geen risico mee wil lopen.
verontrustende dingen zijn er bij rpx
60k wat?quote:Op donderdag 5 oktober 2017 09:04 schreef dimmak het volgende:
[..]
Alle vertrouwen dat we richting de 60k gaan tegen het einde van het jaar.
quote:Op donderdag 5 oktober 2017 09:42 schreef ZetaOS het volgende:
Japan’s Biggest Bank Plans to “Overcome” Bitcoin Volatility with ‘MUFG Coin’
[ afbeelding ]
The president of Japan’s largest bank and financial group (MUFG) has claimed that the bank’s own digital currency, MUFG Coin, will do one better than bitcoin.
The Bank of Tokyo-Mitsubishi (MUFG), Japan’s largest bank, revealed plans toward developing its own digital currency in early 2016. Dubbed “MUFG Coin”, the digital currency – based on a blockchain – is set at a fixed conversion rate of one coin equal to one Japanese yen. MUFG retail customers will be able to withdraw money from their bank accounts through an app on a smartphone which will then be converted to the digital currency.
bron: https://www.cryptocoinsne(...)-bitcoin-volatility/
Dit is dus gewoon een Yen in digitale vorm, waarschijnlijk met eindeloos veel tokens en je Antminer L3+ er op laten draaien kan ook al niet.
Dit is in mij ogen geen echte cryptocurrency maar een extra manier om iedereens uitgaven beter te controleren en meer tokens uit te geven. Dit is gewoon digitale fiat geld!
Klopt helemaal. De alts zullen naar alle waarschijnlijkheid nog verder gaan zakken want dat zal in btc gestopt gaan worden. Helaas wat het laagste punt zal gaan zijn van btc is nog maar gokken komende weken.quote:Op donderdag 5 oktober 2017 09:29 schreef fckdedeurkruk het volgende:
Ging de markt ook niet naar beneden 6 weken voor de BTC/BCH hardfork op 1 augustus. Half juni zaten we destijds op een all time high. Nu 6 weken voor de BTC/BTCGold hardfork half november (?). Zal er dan toch weer onzekerheid de markt inkruipen, misschien door whales die proberen de koersen laag te houden zodat ze veel BTC kunnen inslaan zodat ze extra BTCGold kunnen scoopen?
http://btcgpu.org/quote:Op donderdag 5 oktober 2017 11:50 schreef fckdedeurkruk het volgende:
Wanneer is die shit BTC Gold fork eigenlijk? En valt ie samen met de eigenlijke datum van de Segwit2X fork?
Als je op 25 oktober je bitcoin hold krijg je op 1 November bitcoin gold uitbetaald.quote:Op donderdag 5 oktober 2017 11:50 schreef fckdedeurkruk het volgende:
Wanneer is die shit BTC Gold fork eigenlijk? En valt ie samen met de eigenlijke datum van de Segwit2X fork?
Ripple is echt een shitcoinquote:Op donderdag 5 oktober 2017 12:38 schreef CommissarisMissionaris het volgende:
Wat een shitcoin die Ripple
quote:We’ll use Escrow to establish 55 contracts of 1 billion XRP each that will expire on the first day of every month from months 0 to 54. As each contract expires, the XRP will become available for Ripple’s use. You can expect us to continue to use XRP for incentives to market makers who offer tighter spreads for payments and selling XRP to institutional investors.
Maatje van me gelooft er nog in, ondanks dat ik hem verrot heb gescholden.quote:Op donderdag 5 oktober 2017 12:58 schreef Afwazig het volgende:
De mensen die nu nog in Ripple geloven verdienen het ook gewoon om rekt te gaan.
Waar moet je die hodlen om btc gold te krijgen?quote:Op donderdag 5 oktober 2017 12:24 schreef genakt het volgende:
[..]
Als je op 25 oktober je bitcoin hold krijg je op 1 November bitcoin gold uitbetaald.
https://twitter.com/btcgpu
Haha, doorschelden!quote:Op donderdag 5 oktober 2017 13:12 schreef CommissarisMissionaris het volgende:
[..]
Maatje van me gelooft er nog in, ondanks dat ik hem verrot heb gescholden.
Zag m net in de WavesNews Telegram.quote:Op donderdag 5 oktober 2017 13:26 schreef fckdedeurkruk het volgende:
Waveshaters, check deze mooi DEX interface: https://ibb.co/eboLWG
Gelukkig reeds gedumpt toen hij tijdje geleden een beetje plustequote:Op donderdag 5 oktober 2017 12:38 schreef CommissarisMissionaris het volgende:
Wat een shitcoin die Ripple
Op zich niets, maar horen dat een coin zo veel procent gestegen is nadat iemand hem gekocht heeft vind ik altijd wel leuk om te horen. Of gedaald kan ook, maar dat is minder leuk om te horen voor de ander. Ik gun iedereen zijn winstquote:Op woensdag 4 oktober 2017 17:41 schreef Blue_note het volgende:
[..]
Niet om de discussie opnieuw aan te zwengelen. Maar percentages zeggen toch niks over iemand z'n wallets?
Ik heb ook nog wat.quote:Op donderdag 5 oktober 2017 12:46 schreef Atlantis- het volgende:
[..]
Ripple is echt een shitcoin
Alsof de banken Ripple gaan gebruiken i.p.v. hun eigen systeem te ontwikkelen.
Ook hebben ze nog meer de de helft van alle coins zelf in voorraad en gaan ze die proberen te verkopen
[..]
Nice, lijkt wel een beetje op de tradingview layout met aan de rechterkant een watchlist erbij.quote:Op donderdag 5 oktober 2017 13:26 schreef fckdedeurkruk het volgende:
Waveshaters, check deze mooi DEX interface: https://ibb.co/eboLWG
quote:Op donderdag 5 oktober 2017 13:26 schreef fckdedeurkruk het volgende:
Waveshaters, check deze mooi DEX interface: https://ibb.co/eboLWG
quote:Op donderdag 5 oktober 2017 13:26 schreef fckdedeurkruk het volgende:
Waveshaters, check deze mooi DEX interface: https://ibb.co/eboLWG
Maar dat is wat ik bedoelquote:Op donderdag 5 oktober 2017 13:52 schreef Komakie het volgende:
[..]
Op zich niets, maar horen dat een coin zo veel procent gestegen is nadat iemand hem gekocht heeft vind ik altijd wel leuk om te horen. Of gedaald kan ook, maar dat is minder leuk om te horen voor de ander. Ik gun iedereen zijn winst
Hoeveel die persoon er aan verdient heeft is niet belangrijk. Als ik 100.000 euro in een coin stop kan dat heel veel verlies of winst opleveren. Veel meer dan voor iemand die er 100 euro in stopt. Toch zal de procentuele winst/verlies hetzelfde zijn en dus evenveel voldoening kunnen opleveren.
Kan niet in detail daarop ingaanquote:Op donderdag 5 oktober 2017 09:08 schreef fathank het volgende:
[..]
Wat zijn die verontrustende dingen dan?
quote:Op donderdag 5 oktober 2017 14:57 schreef totalvamp het volgende:
[..]
Kan niet in detail daarop ingaan
Het is natuurlijk allemaal relatief. Als ik 10 Lisk koop voor ¤1.90 per stuk en aan het eind van de rit zijn ze bij elkaar ¤100 waard, vind ik dat ik het goed gedaan heb. Financieel zet het geen zoden aan de dijk, maar in principe heb ik het goed gedaan en is het resultaat niet anders dan van iemand die 1000 Lisk gekocht heeft voor ¤1.90 per stuk. Hij heeft alleen meer geld ontvangen. Aan de andere kant er ook meer ingepompt.quote:Op donderdag 5 oktober 2017 14:32 schreef Blue_note het volgende:
[..]
Maar dat is wat ik bedoel.
Als iemand aangeeft dat z'n portefeuille is gestegen met 34% zegt het wel iets over het resultaat maar niet over de waarde.
Procentueel maakt het niet uit.quote:Op donderdag 5 oktober 2017 16:10 schreef Komakie het volgende:
[..]
Het is natuurlijk allemaal relatief. Als ik 10 Lisk koop voor ¤1.90 per stuk en aan het eind van de rit zijn ze bij elkaar ¤100 waard, vind ik dat ik het goed gedaan heb. Financieel zet het geen zoden aan de dijk, maar in principe heb ik het goed gedaan en is het resultaat niet anders dan van iemand die 1000 Lisk gekocht heeft voor ¤1.90 per stuk. Hij heeft alleen meer geld ontvangen. Aan de andere kant er ook meer ingepompt.
Daarom druk je dit soort dingen toch altijd procentueel uit? Het zegt helemaal niks als ik roep 'ik heb 100 euro winst gemaakt op Lisk'. Misschien heb ik er 10.000 ingestopt en heb ik dus 1% winst...quote:Op donderdag 5 oktober 2017 16:10 schreef Komakie het volgende:
[..]
Het is natuurlijk allemaal relatief. Als ik 10 Lisk koop voor ¤1.90 per stuk en aan het eind van de rit zijn ze bij elkaar ¤100 waard, vind ik dat ik het goed gedaan heb. Financieel zet het geen zoden aan de dijk, maar in principe heb ik het goed gedaan en is het resultaat niet anders dan van iemand die 1000 Lisk gekocht heeft voor ¤1.90 per stuk. Hij heeft alleen meer geld ontvangen. Aan de andere kant er ook meer ingepompt.
Tot nu toe in een Eigen wallet waar je over je Eigen private keys beschikt. Waarschijnlijk doen ook de exchanges het ook maar hier is nog geen bericht over uitgekomen.quote:Op donderdag 5 oktober 2017 13:14 schreef solidslayer het volgende:
[..]
Waar moet je die hodlen om btc gold te krijgen?
Dat slaat echt als kut op dirkquote:Op donderdag 5 oktober 2017 14:57 schreef totalvamp het volgende:
[..]
Kan niet in detail daarop ingaan
Je moet ff lid worden van z'n inside clubje (a 0,25 BTC fee), dan krijg je alle details.quote:Op donderdag 5 oktober 2017 16:20 schreef Komakie het volgende:
[..]
Dat slaat echt als kut op dirk
Zeggen dat je iets verontrustend vind, maar er wel BTC in stoppen (ook al is het er maar 1) en als dan iemand je vraagt wat je dan zo verontrustend vindt, wil je het niet delen of kun je het niet delen.
Toch vinden veel mensen het interessant om het in geld uit te drukken. Tenminste, wel mensen die ik spreek.quote:Op donderdag 5 oktober 2017 16:19 schreef Cyanide- het volgende:
[..]
Daarom druk je dit soort dingen toch altijd procentueel uit? Het zegt helemaal niks als ik roep 'ik heb 100 euro winst gemaakt op Lisk'. Misschien heb ik er 10.000 ingestopt en heb ik dus 1% winst...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |