SPOILER: Veelgebruikte, awesome, gezonde receptenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 21 september 2017 06:57 schreef DancingPhoebe het volgende:
Moet iemand je eten ook even voor je komen voorkauwen?
Dat heb ik dus met buiten. Moet je route bepalen, bedenken waar je langsloopt, of je nog terugkomt / puf hebt daarvoor, wat voor ondergrond, wat voor weer etc etcquote:
Dat is wel wat minder als je echt verder kan, denk ik. In het begin had ik dat ook maar met lange duurlopen ging het denken over afstand/tijd vaak gewoon uit. Dan krijg je echt een soort trance.quote:Op dinsdag 26 september 2017 09:53 schreef Pinuts het volgende:
Pff... hardlopen heb ik echt al zo vaak geprobeerd, maar zo niks voor mij. Kan me dan echt niet ontspannen. Ben alleen maar aan het denken. Oké nog 10 minuten rennen, nog 8 minuten, etc.
Dat doe ik dan ook niet. De enige beslissingen die ik vantevoren neem zijn hoe ver ik ongeveer wil gaan en of ik vanuit de voordeur links of rechtsaf ga. Verder zie ik wel waar ik langs kom en af sla, en als ik ongeveer halverwege de afstand of tijd die ik wil lopen zit maak ik twee bochtjes naar rechts en zorg ik dat ik weer thuis kom. Het weer boeit me niet, ik moet toch douchen als ik thuis ben.quote:Op dinsdag 26 september 2017 09:53 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Dat heb ik dus met buiten. Moet je route bepalen, bedenken waar je langsloopt, of je nog terugkomt / puf hebt daarvoor, wat voor ondergrond, wat voor weer etc etc
(ik ben al niet goed in gewoon een 'rondje wandelen' wantja, geen doel / geen richting, gewoon raar)
Ditquote:Op dinsdag 26 september 2017 09:55 schreef Artoo het volgende:
[..]
Dat is wel wat minder als je echt verder kan, denk ik. In het begin had ik dat ook maar met lange duurlopen ging het denken over afstand/tijd vaak gewoon uit. Dan krijg je echt een soort trance.Of althans, dat gebeurde bij mij vaak. Het ritme van de passen, van het ademen, kijken naar de omgeving, gedachten die komen en gaan, man
Dat kan ik dus echt nietquote:Op dinsdag 26 september 2017 09:58 schreef MutedFaith het volgende:
[..]
Dat doe ik dan ook niet. De enige beslissingen die ik vantevoren neem zijn hoe ver ik ongeveer wil gaan en of ik vanuit de voordeur links of rechtsaf ga. Verder zie ik wel waar ik langs kom en af sla, en als ik ongeveer halverwege de afstand of tijd die ik wil lopen zit maak ik twee bochtjes naar rechts en zorg ik dat ik weer thuis kom. Het weer boeit me niet, ik moet toch douchen als ik thuis ben.
Maar een loopband vind ik saai. Daar kan ik me echt niet op motiveren.
Zo ken ik nog iemand. Terwijl ik 's ochtends wel makkelijker loop dan na een dag werken.quote:Op dinsdag 26 september 2017 11:20 schreef Barreltje het volgende:
ik ben vooral niet uit bed te branden.. dus dat sporten VOOR het werk is nogal een drama momenteel..![]()
Ja idd, was ik helemaal vergeten.quote:Op woensdag 27 september 2017 09:12 schreef MutedFaith het volgende:
Creatine trekt vocht naar je spieren. Daar kun je in t begin dus idd wat meer van aankomen.
Ik weet het, maar dat heb ik liever op dit moment even nietquote:Op woensdag 27 september 2017 09:25 schreef MutedFaith het volgende:
Zou geen reden zijn om te stoppen though. Het doet niks aan je vetmassa. Gewicht is niet heilig.
Voor duursporters niet, maar voor krachtsporters heeft het nemen van creatine wel bewezen positieve effecten op de spiermassa.quote:Op woensdag 27 september 2017 10:55 schreef La_Tramposa het volgende:
Er zijn ook weinig redenen om het wel te nemen lijkt mij.
Maar ook op de effectieve kracht? Ik weet dat je spieren groter worden maar worden ze ook sterker of is dat alleen het effect dat je er meer vocht in opslaat en ze er dus groter en strakker uitzien?quote:Op woensdag 27 september 2017 11:45 schreef Artoo het volgende:
[..]
Voor duursporters niet, maar voor krachtsporters heeft het nemen van creatine wel bewezen positieve effecten op de spiermassa.
Ja, ik heb even gauw gegoogled: er zijn diverse onderzoeken die inderdaad ook een krachttoename laten zien. In die onderzoeken werd in de creatine+ krachttraining gebruikende groepen een grotere toename van kracht gevonden dan in de groepen die alleen krachttraining deden. Het groter worden ligt deels aan de vochtopslag meen ik, maar ook wel echt in effectieve spiergroei.quote:Op woensdag 27 september 2017 11:47 schreef La_Tramposa het volgende:
[..]
Maar ook op de effectieve kracht? Ik weet dat je spieren groter worden maar worden ze ook sterker of is dat alleen het effect dat je er meer vocht in opslaat en ze er dus groter en strakker uitzien?
Dat weet ik niet zeker, zo diep ben ik er niet in gedoken. Normaliter zou je van een goed onderzoek verwachten dat de proefpersonen allemaal hetzelfde schema zouden krijgen, maar of dat overal wordt gedaan weet ik zelf niet.quote:Op woensdag 27 september 2017 12:07 schreef MutedFaith het volgende:
Komt dat niet vooral ook omdat gebruikers van creatine ook zwaarder en harder gaan trainen? Dat wordt namelijk wel overal als voorwaarde gesteld voor de gewenste spiergroei.
Klopt, ik merk bij mezelf ook een groot verschil.quote:Op woensdag 27 september 2017 11:51 schreef Artoo het volgende:
[..]
Ja, ik heb even gauw gegoogled: er zijn diverse onderzoeken die inderdaad ook een krachttoename laten zien. In die onderzoeken werd in de creatine+ krachttraining gebruikende groepen een grotere toename van kracht gevonden dan in de groepen die alleen krachttraining deden. Het groter worden ligt deels aan de vochtopslag meen ik, maar ook wel echt in effectieve spiergroei.
Dat is echt iets voor de marginal gains. Zorg dat je eerst je normale voeding in een goed gestructureerd ritme krijgt, ga bijhouden hoeveel koolhydraten, vetten en eiwitten je binnenkrijgt. Als je dan merkt dat je met normale voeding niet aan de +- 1 gram eiwit per kg lichaamsgewicht kunt komen kan het een toevoeging zijn. Maar het lijkt mij niet nuttig om je daar nu op te gaan focussen als het pijnpunt veel meer zit in jojo-en tussen veel te weinig eten en eetbuien met heel veel junkfood.quote:Op woensdag 27 september 2017 13:55 schreef Pizzapuntje het volgende:
Ik heb een vraag, eiwit poeder, zou dat een goede toevoeging zijn? Dan het liefst een met smaakje ofzo, die je niet met melk (tenzij ik soja melk neem) moet mengen. Zoja hebben jullie aanraders? (niet meteen mega duur)
Ligt eraan, hoeveel eiwitten krijg je nu binnen?quote:Op woensdag 27 september 2017 13:55 schreef Pizzapuntje het volgende:
zou dat een goede toevoeging zijn?
Thanks voor je reactie! Dan zal ik daar me idd nu niet mee bezighouden.quote:Op woensdag 27 september 2017 13:56 schreef La_Tramposa het volgende:
[..]
Dat is echt iets voor de marginal gains. Zorg dat je eerst je normale voeding in een goed gestructureerd ritme krijgt, ga bijhouden hoeveel koolhydraten, vetten en eiwitten je binnenkrijgt. Als je dan merkt dat je met normale voeding niet aan de +- 1 gram eiwit per kg lichaamsgewicht kunt komen kan het een toevoeging zijn. Maar het lijkt mij niet nuttig om je daar nu op te gaan focussen als het pijnpunt veel meer zit in jojo-en tussen veel te weinig eten en eetbuien met heel veel junkfood.
Dat weet ik niet precies, zou ik in de app die ik nu heb wel moeten kunnen zien, maar ik neem in de sportschool als ik spieren heb gedaan wel eens een smoothie met eiwit erin, maar aangezien die vrij duur is dacht ik misschien zelf poeder halen.quote:Op woensdag 27 september 2017 13:57 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Ligt eraan, hoeveel eiwitten krijg je nu binnen?
En hoeveel zou je willen binnenkrijgen? En is dat wel/niet met voeding te realiseren?
Ik ben het met LT eens. Focus je (nog) niet op die manier op het eten maar houdt een langere periode een gezond(er) eetpatroon vol zonder (veel) terugvallen. Zorg dat je motivatie blijft! Zorg goed voor jezelf door voldoende groente en fruit en gevarieerd te eten en als dat een paar maanden goed gaat kun je altijd nog tips vragenquote:Op woensdag 27 september 2017 13:57 schreef Pizzapuntje het volgende:
[..]
Thanks voor je reactie! Dan zal ik daar me idd nu niet mee bezighouden.
Probeer het in eerste instantie is bij te houden. MyFitnessPall is sowieso geschikt daarin.quote:Op woensdag 27 september 2017 13:59 schreef Pizzapuntje het volgende:
Dat weet ik niet precies, zou ik in de app die ik nu heb wel moeten kunnen zien, maar ik neem in de sportschool als ik spieren heb gedaan wel eens een smoothie met eiwit erin, maar aangezien die vrij duur is dacht ik misschien zelf poeder halen.
Meen je dat? Ook als je er een beetje op let?quote:Op woensdag 27 september 2017 17:29 schreef DeLuna het volgende:
Owh, 1 gram per kg red ik vaak net niet. Kom meestal op 60-65gr uit en dat weeg ik nog niet![]()
Maar het scheelt maar weinig, dus valt mee.
Owh ik voeg dat ook bewust wel toe. Maar ik zit vandaag toch al weer op 100gr, dus misschien valt het in de breedte ook wel mee.quote:Op woensdag 27 september 2017 18:55 schreef agter het volgende:
[..]
Meen je dat? Ook als je er een beetje op let?
Ik kom zonder shakes en supplementen toch al snel aan de 1,5 gram.
Geheim is iedere maaltijd bewust een eiwittenbron toevoegen/gebruiken.
Leuk! Lukten ze al een beetje?quote:
http://lmgtfy.com/?q=recensies+afvalkliniekenquote:Op woensdag 27 september 2017 20:04 schreef THEFXR het volgende:
ik zoek reviews/recensies over afvalklinieken?
Heb al meer dan 2 maanden geen chips of chocolade gegeten. Mis het ook totaal niet.quote:Op woensdag 27 september 2017 20:31 schreef Pizzapuntje het volgende:
Oh man, echt trek in chips of chocolade, maar ik ga het voor de verandering eens niet doen (heb het ook niet in huis).
Morgen van 9 tot 10 weer sporten.
Cacao nibs in mijn kwark met wat honing, vind ik erg lekker hoor.quote:Op donderdag 28 september 2017 07:51 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
Heb al meer dan 2 maanden geen chips of chocolade gegeten. Mis het ook totaal niet.
Welkomquote:Op donderdag 28 september 2017 08:46 schreef MevrouwCactus het volgende:
Het ligt bij mij echt aan het snoepen/tussendoortjes,
Thanks! Ik snoep vooral chocolade tussendoor. Of een plakje cervelaatworst, een paar stukjes Baton pur Porc, een paar chipjes (altijd een paar... en dan nog een paar... enzo).quote:Op donderdag 28 september 2017 08:47 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Welkom![]()
Wat snoep je dan tussendoor? En een optie om het uberhaupt niet in huis te halen?
En gezonde alternatieven? Komkommer / wortels / paprika?quote:Op donderdag 28 september 2017 08:49 schreef MevrouwCactus het volgende:
[..]
Thanks! Ik snoep vooral chocolade tussendoor. Of een plakje cervelaatworst, een paar stukjes Baton pur Porc, een paar chipjes (altijd een paar... en dan nog een paar... enzo).
Niet in huis halen is inderdaad een optie. Ik doe nooit zelf boodschappen, dat doet mijn vrouw over het algemeen. Ik vraag haar wel eens of ze het niet in huis wil halen, maar dan doet ze het toch en dan zie ik het in de kast liggen... Dus nu verstopt ze het vaak maar dan ga ik zoeken als ik weet dat het in huis is
Die gezonde alternatieven heb ik dan geen zin in, die zijn er ook altijd wel. Het ligt uiteraard gewoon bij mezelf, ik moet niet meer de associatie hebben dat ‘thuis zijn/vervelen = snacken’. Zo heb ik ook de associatie: ‘eten is klaar = stuk chocolade’. Dat doe ik al 20 jaar geloof ik, maar dat is gewoon niet handig. Vooral omdat de stukjes steeds groter worden.quote:Op donderdag 28 september 2017 08:58 schreef Cue_ het volgende:
[..]
En gezonde alternatieven? Komkommer / wortels / paprika?
En als ze op zijn dat je dan pas aan het snoep gaat?
Misschien ook wel verstandig om nog meer met je vrouw in gesprek te gaan dat je het serieus wilt aanpakken en het echt niet in huis wilt hebben. / ze een nog betere verstopplaats moet vinden.
Dit wil ik inderdaad actief gaan doen. Ik weet dat iedere verandering die je in je gedrag probeert te bewerkstelligen, ongeveer 66 dagen duurt. Dus ik hoef het maar 2 maanden vol te houden tot het een automatisme isquote:Op donderdag 28 september 2017 09:33 schreef Lienekien het volgende:
Ja, je kunt i.d.d. 'leren' om beter met de cravings (eetlust) om te gaan. 'Ik moet iets lekkers!' Dat geeft een vervelend gevoel en je kunt even nergens anders meer aan denken. En nu is je oplossing: 'ik neem gewoon wat'. Maar je kunt ook besluiten: 'ik doe het NIET' en zorgen dat je iets gaat doen dat je afleidt. En dat gevoel is dan ook weg.
En zoals met alles: als je het oefent, word je er beter in en gaat het gemakkelijker.
Als je nog belangstelling hebt voor boeken: via Kwakzor kwam ik vorig jaar bij 'Het geheim van slanke mensen', ondanks de titel best een zinvol boek. De kern is inderdaad dat het gaat om gedragsverandering en zelf de regie nemen. Ik las het in no time uit en het was me duidelijk.quote:Op donderdag 28 september 2017 09:40 schreef MevrouwCactus het volgende:
[..]
Dit wil ik inderdaad actief gaan doen. Ik weet dat iedere verandering die je in je gedrag probeert te bewerkstelligen, ongeveer 66 dagen duurt. Dus ik hoef het maar 2 maanden vol te houden tot het een automatisme is. Zo ben ik vorig jaar ook gestopt met nagelbijten, dus ik weet dat ik het kan.
Daarom lijkt dit topic me zo mooi, allemaal mensen die hetzelfde doen en waaraan ik toch een ‘verantwoording’ af moet leggen.
Thee drinken is geen optie helaas, dat lust ik niet.
Een stuk fruit misschien?quote:Op donderdag 28 september 2017 09:54 schreef Cue_ het volgende:
Laatste tijd enorme honger, nu ook en officieel eet ik pas weer om 12 uur
Hebben ze natuurlijk net taart neergezet. Maar gaan we niet doen.
Dan maar even bedenken wat ik al wel kan eten, evt vervroegd m'n sla ofzo en dan later nog een bak kwark in de middag
Ik heb niet echt wat. Maar om half 9 m'n laatste hap kwark naar binnen gewerkt, dus het zou niet zo moeten zijn.quote:Op donderdag 28 september 2017 10:11 schreef Artoo het volgende:
Een stuk fruit misschien?
Hoe komt het dat je zo'n honger hebt? Eet je misschien te weinig?
Damn woman! Dat lijkt me wel serieus weinig. Als je al een tijd zo'n honger hebt zou ik wel even herevalueren wat je nu nodig hebt dagelijks.quote:Op donderdag 28 september 2017 10:13 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Ik heb niet echt wat. Maar om half 9 m'n laatste hap kwark naar binnen gewerkt, dus het zou niet zo moeten zijn.
Er is niet echt fruit / heb niets mee. Dus moet even kijken hoe of wat.
Nog altijd iets van 1300 - 1600 kcal per dag. Dus dat is gewoon normaal voor mij en betekent niet veel hongergevoel (normaal gesproken dan)
Tis vooral deze week, dus nog niet zo heel lang.quote:Op donderdag 28 september 2017 10:25 schreef Artoo het volgende:
Damn woman! Dat lijkt me wel serieus weinig. Als je al een tijd zo'n honger hebt zou ik wel even herevalueren wat je nu nodig hebt dagelijks.
Maar waar gaat dat mis dan? Want het lijkt me eigenlijk gek dat je verbruik nog onder de 2000 zou liggen als je zo veel weightlifting doet. Kloppen je porties?quote:Op donderdag 28 september 2017 10:31 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Tis vooral deze week, dus nog niet zo heel lang.
Misschien omdat ik vorige week wat laks was en meer gegeten heb dat ik daar nu het gevolg van merk.
Weet dat het weinig is, maar als ik meer eet, kom ik aan. Dusja
Yup, heb tijden alles afgemeten en sinds een week houdt ik het ook weer bij.quote:Op donderdag 28 september 2017 10:55 schreef Artoo het volgende:
Maar waar gaat dat mis dan? Want het lijkt me eigenlijk gek dat je verbruik nog onder de 2000 zou liggen als je zo veel weightlifting doet. Kloppen je porties?
Je bent gewoon een super efficiente machine. Ik ook trouwens, niet altijd leuk.quote:Op donderdag 28 september 2017 10:58 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Yup, heb tijden alles afgemeten en sinds een week houdt ik het ook weer bij.
Dus of.. mijn lichaam is gewend om weinig te eten en zou het wel meer kunnen hebben, maar dan zal ik eerst aankomen, dan stabiel worden en daarna met iets minder weer afvallen.
Of het kan echt gewoon niet veel hebben.
Laatste tijd beperkt tot niet.quote:
Welkom en veel succes! Zoals de anderen al zeiden, ik hoop dat je een manier vindt om minder te snacken die voor jou werktquote:Op donderdag 28 september 2017 08:46 schreef MevrouwCactus het volgende:
Ik kom me toch maar eens melden in dit topic, zal vast niet de eerste zijn die een stok achter de deur nodig heeft en die hier hoopt te vinden.
Voor degenen die me niet kennen: Moeder van Sjaak (2,5 jaar oud), zwangerschap kwam tot stand door hormonen waar ik binnen 8 maanden 15 kg door aan kwam en die zijn er nooit meer af gegaan, er zijn er alleen maar bij gekomen helaas.
Doel: 20kg afvallen het komende jaar.
Het ligt bij mij echt aan het snoepen/tussendoortjes, want ik volleybal op redelijk niveau (3x per week) en fitness 1x per week. Eigenlijk moet ik gewoon meer gaan werken, want als ik thuis ben snoep ik het meest. Op mijn werk niet, dan heb ik het niet bij me of heb ik het te druk.
Plan voor vandaag:
O: magere yoghurt met cruesli
L: 4 crackers met Slankie en Linera smeerworst
T: appel (als deze nog goed is, zit al een tijdje in mijn werktas en ik ben vergeten er een nieuwe in te stoppen)
D: tortilla met gehakt, sla, mais, tomaat, komkommer, salsa
S: 45 minuten fitness, 2 uur volleybal inclusief krachttraining.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |