Dat onthoud ik en dan ga ik mezelf ertoe zetten om dan ook echt een wedstrijd te gaan lopen. Dat kan dan een mooie bekroning van deze drie maanden hardlooptraining worden.quote:Op maandag 25 september 2017 21:59 schreef La_Tramposa het volgende:
[..]
Heb het net opgezocht, corniel.nl/runs zegt net onder de 46, maar die is meestal wat optimistischHangt er ook vanaf natuurlijk hoe je ervoor staat. Weggaan op 4.40/km moet in ieder geval kunnen en dan kijken wat er nog in zit de laatste 2km!
Hmm ja klopt voor mij ook best redelijk ja! Toch zou ik voor de eerste 10km iets voorzichtiger weggaanquote:Op maandag 25 september 2017 22:02 schreef YUR het volgende:
[..]
Mijn trainer houdt het simpel: voor elke 5km verder tel je een minuut bij die 5km-tijd op.
Dus:
5km - 22minuten
10km - 45minuten (22+23)
15km - 69minuten (22+23+24)
20km - 94minuten (22+23+24+25)
En eerlijk gezegd klopt ie wel aardig
Ik vond 1 al genoeg. Die Stuwwalloop voelde ik de volgende dag nog wel. Maar ik liep wel erg lekker die avond, vooral omhoog ging aardig soepel. Halverwege het parcours liepen we (van de 17,3km) ineens op hetzelfde stuk als waar ook de deelnemers van de 10km liepen, maar dan wel wat meer achterin het veld, waar het tempoverschil onhandig groot is. Dat werd dus veel inhalen, ook op een stukje over een wat smaller paadje met beperkte ruimte. Niet handig, maar het leek me vooral demotiverend voor de 10km lopers die er ruim een uur over deden, want sommigen hadden het aardig zwaar en dan worden ze ook nog eens voorbijgesteld door een stel lopers van een langere afstand die daar veel minder moeite mee blijken te hebben.quote:Op maandag 25 september 2017 20:30 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Drie, eigenlijk. Want ze vergeet voor het gemak even te vermelden dat ze twee afstanden liep bij de Posbankloop
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik hou van mij van mij van mij en van geen ander, want ik ben verreweg de leukste die ik ken!
De hele.quote:Op maandag 25 september 2017 22:14 schreef La_Tramposa het volgende:
Poeh die wyccie! Als ik jouw billen was zou ik ook wel vermoeid zijn. Komt vast en zeker goed voor Eindhoven, deed je nou de hele of de halve daar?
quote:Op maandag 25 september 2017 20:30 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Drie, eigenlijk. Want ze vergeet voor het gemak even te vermelden dat ze twee afstanden liep bij de Posbankloop
Ik zag de nieuwe plattegrond nog niet (zat de oude net te bekijken). Ga me toch maar inschrijven vandaag.quote:Op dinsdag 26 september 2017 08:03 schreef YUR het volgende:
De start van de R'dam marathon wordt verplaatst naar de voet van de Erasmusbrug. Finish blijft op Coolsingel.
Inschrijving opent vandaag
HELD!!!quote:Op maandag 25 september 2017 17:53 schreef Mr.B. het volgende:
Net terug van een weekend Schotland met de marathon van Loch Ness en dat is echt een aanrader! Vooral als je van de combinatie heuvels, regen en doedelzakmuziek houdt.
Het was wel erg zwaar, met in het eerste deel vooral (stijl) heuvelaf lopen, maar tussendoor ook nog wat venijnige klimmetjes. Halverwege voelde ik mijn bovenbenen al behoorlijk daardoor en toen moest het lastigste deel nog komen: een klim van een km of vier vanaf het 29km punt. Het tweede deel heb ik echt moeten ploeteren, maar het resultaat mag er zijn: een 10e plaats met 2:42
Vandaag bleek dat dat klimmen en dalen een flinke aanslag op de bovenbenen was. Traplopen is nooit mijn favoriete bezigheid de dag na de marathon, maar zo erg als nu heb ik nog niet meegemaakt. Mijn volgende marathon wordt gewoon weer lekker vlak
Wel pittig om meteen aan het begin van je marathon die brug over te moeten lijkt me!quote:Op dinsdag 26 september 2017 08:03 schreef YUR het volgende:
De start van de R'dam marathon wordt verplaatst naar de voet van de Erasmusbrug. Finish blijft op Coolsingel.
Inschrijving opent vandaag
Je kan hem maar beter gehad hebben?quote:Op dinsdag 26 september 2017 08:43 schreef La_Tramposa het volgende:
[..]
Wel pittig om meteen aan het begin van je marathon die brug over te moeten lijkt me!
Haha ja zo kan je het ook zien maar de meeste marathonlopers zijn diesels en reageren er dus niet goed op als er vroeg in de race al een krachtinspanning moet komen.. Dan zijn je spieren nog niet goed opgewarmd en kun je verkrampen.quote:Op dinsdag 26 september 2017 08:46 schreef Kapt-Ruigbaard het volgende:
[..]
Je kan hem maar beter gehad hebben?
Daar heb je dan ook weer een goed punt.quote:Op dinsdag 26 september 2017 08:52 schreef La_Tramposa het volgende:
[..]
Haha ja zo kan je het ook zien maar de meeste marathonlopers zijn diesels en reageren er dus niet goed op als er vroeg in de race al een krachtinspanning moet komen.. Dan zijn je spieren nog niet goed opgewarmd en kun je verkrampen.
quote:Op dinsdag 26 september 2017 09:38 schreef Mr.B. het volgende:
Goede foto LT!
Ik zat net mijn foto's te kijken en de finishfoto's zijn op zijn MoBlo's: lachend, high-five-aan kinderen-gevend en godbeterd ook nog eens duimpjes omhoog![]()
Dat had dus een stuk harder kunnen gaan zondag
van Rotterdam?quote:
Dat is wat dat eiland met je doet..quote:Op dinsdag 26 september 2017 09:38 schreef Mr.B. het volgende:
Goede foto LT!
Ik zat net mijn foto's te kijken en de finishfoto's zijn op zijn MoBlo's: lachend, high-five-aan kinderen-gevend en godbeterd ook nog eens duimpjes omhoog![]()
Dat had dus een stuk harder kunnen gaan zondag
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |