Ik steek de hand in eigen boezem amice.quote:Op maandag 18 september 2017 11:12 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Teleurstellende reactie, dit.
Geen nederigheid, geen respect, niets.
Gelukkig maak ik gehakt van de grootspraak van Lange_Lans en opperkleurder. Die dachten dat de eindzege tussen hen tweeën zou gaan. Hebben die het even mooi mis, haha!quote:Op maandag 18 september 2017 11:12 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Ik steek de hand in eigen boezem amice.
Ze zijn in geen velden of wegen te bekennen. Het zou hen sieren hun ongelijk toe te geven. Maar vooralsnog blijft het angstvallig stil.quote:Op maandag 18 september 2017 11:14 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Gelukkig maak ik gehakt van de grootspraak van Lange_Lans en opperkleurder. Die dachten dat de eindzege tussen hen tweeën zou gaan. Hebben die het even mooi mis, haha!
Lans komt dan meestal met de comeback dat hij me negeert tot ik excuses aanbied. Opperkleurder komt dan meestal met een waslijst aan excuses. Ik zit al klaar.quote:Op maandag 18 september 2017 11:16 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Ze zijn in geen velden of wegen te bekennen. Het zou hen sieren hun ongelijk toe te geven. Maar vooralsnog blijft het angstvallig stil.
quote:Op maandag 18 september 2017 11:16 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Ze zijn in geen velden of wegen te bekennen. Het zou hen sieren hun ongelijk toe te geven. Maar vooralsnog blijft het angstvallig stil.
In plaats van een apathische smiley te posten kan je ook gewoon je ongelijk toegeven en Stijn feliciteren met de fantastische keuze's die hij heeft gemaakt. Keuze's die jij overduidelijk hebt nagelaten.quote:
Trots op je stinhoquote:Op maandag 18 september 2017 11:14 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Gelukkig maak ik gehakt van de grootspraak van Lange_Lans en opperkleurder. Die dachten dat de eindzege tussen hen tweeën zou gaan. Hebben die het even mooi mis, haha!
Mooi om op een tegeltje te zettenquote:Op maandag 18 september 2017 11:34 schreef onlogisch het volgende:
Desalniettemin blijf je één van mijn betere vrienden Lans
Maar goede vrienden vertellen elkaar ook de waarheid wanneer die daar om vraagt.
ripquote:Op maandag 18 september 2017 11:41 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
Fles tequila en 2 flessen jus orange gekocht. Coma in 3, 2, 1.
"keuzes" met een apostrof typenquote:Op maandag 18 september 2017 11:33 schreef onlogisch het volgende:
[..]
In plaats van een apathische smiley te posten kan je ook gewoon je ongelijk toegeven en Stijn feliciteren met de fantastische keuze's die hij heeft gemaakt. Keuze's die jij overduidelijk hebt nagelaten.
Je gaat de politiek in?quote:Op maandag 18 september 2017 11:47 schreef KingRoland het volgende:
Docent vroeg aan ons wat willen jullie later doen. Ik zei gewoon dat ik mijn zakken wil vullen.
Arm publiekquote:Op maandag 18 september 2017 11:57 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Dat gaat Frank weer doen, dat weet iedereen.
denk het nietquote:Op maandag 18 september 2017 11:57 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Dat gaat Frank weer doen, dat weet iedereen.
quote:Op maandag 18 september 2017 12:09 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Gewoon voorbereiden op het slechtste, dan kan het alleen maar meevallen.
Ik ook niet binnen Nederland nee, over de grens maar zoeken dan.quote:Op maandag 18 september 2017 12:12 schreef Tarado het volgende:
[..]ik zou eerlijk gezegd ook niet zo gauw een trainer weten voor Ajax, Ten Hag schijnt nu weer weer de kroonprins te zijn al zie ik die eerder naar PSV gaan
Hele goede transfer van hem, hij kan daar gewoon meedoen om podium in Vlaanderen en Roubaix als hij wat profiteert van de Sky marginal gainsquote:Op maandag 18 september 2017 12:12 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Wat vinden we van baarle naar sky
Eens. Vorig jaar in pr natuurlijk al heel dichtbijquote:Op maandag 18 september 2017 12:14 schreef Sked het volgende:
[..]
Hele goede transfer van hem, hij kan daar gewoon meedoen om podium in Vlaanderen en Roubaix als hij wat profiteert van de Sky marginal gains
quote:Op maandag 18 september 2017 10:59 schreef Sked het volgende:
[..]
Bij Vincenzo zijn moeder is de broek allang uit als ze op d'r rug ligt
Laat me raden.quote:Op maandag 18 september 2017 11:47 schreef KingRoland het volgende:
Docent vroeg aan ons wat willen jullie later doen. Ik zei gewoon dat ik mijn zakken wil vullen.
wowquote:Op maandag 18 september 2017 12:18 schreef vincenzo78 het volgende:
[..]
Laat me raden.
Lachen, gieren, brullen in de klas?
NOT.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |