Jaquote:Op zondag 17 september 2017 15:18 schreef Abdus18 het volgende:
Heeft die Torro Rosso nu een lichtje net onder de neus?
Groundspeed meter... heb ik gisteren ook geleerdquote:Op zondag 17 september 2017 15:18 schreef Abdus18 het volgende:
Heeft die Torro Rosso nu een lichtje net onder de neus?
Dacht eerder dat het een sensor was. Maar zie het nut daar wat minder van in de race.quote:
De baan droogt nog op dus ze rijden niet op de max. De baan komt naar RIC toe.quote:Op zondag 17 september 2017 15:18 schreef Justevo het volgende:
[..]
Mijn argument is de tijdwaarneming. Inmiddels weer bijna 10 seconden.
RBR is het snelste op een droge baan.quote:Op zondag 17 september 2017 15:18 schreef SnowOokami het volgende:
[..]
Je ziet het toch? RBR is hier de snelste en dat laat Ricciardo niet zien.
Ah, toch wel een sensorquote:Op zondag 17 september 2017 15:19 schreef SnowOokami het volgende:
[..]
Groundspeed meter... heb ik gisteren ook geleerd
Mja, had Ted het gisteren over. Zitten er een stuk of 4 rondom. Rode en blauwe sensors. Ene doet snelheid meten op verschillende punten (zodat ze over-understeer kunnen meten) en de andere is voor de hoogte.quote:Op zondag 17 september 2017 15:19 schreef Abdus18 het volgende:
[..]
Enig idee waarvoor?
Ah, al beantwoord!
De baan droogt voor RIC net zo hard op als HAM.quote:Op zondag 17 september 2017 15:20 schreef Rockefellow het volgende:
[..]
De baan droogt nog op dus ze rijden niet op de max. De baan komt naar RIC toe.
[..]
RBR is het snelste op een droge baan.
Eens. Als ie de kalmte kan bewaren wordt dat seizoen echt top.quote:Op zondag 17 september 2017 15:20 schreef Loekoe het volgende:
Het is al zo lang zichtbaar dat VER een betere racepace (én kwalificatiepace) heeft dan RIC. Volgend seizoen moet het maar gebeuren dan. Dit seizoen is toch een beetje verloren.
Maar Max doet het dan weer minder qua finishen.quote:Op zondag 17 september 2017 15:20 schreef Loekoe het volgende:
Het is al zo lang zichtbaar dat VER een betere racepace (én kwalificatiepace) heeft dan RIC. Volgend seizoen moet het maar gebeuren dan. Dit seizoen is toch een beetje verloren.
Wordt je weg gesleeptquote:Op zondag 17 september 2017 15:20 schreef vaarsuvius het volgende:
Als ik een sIngaporees was zou mijn auto heel toevallig een lekke band krijgen precies op een bepaald viaduct.....
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |