November alquote:Op woensdag 30 augustus 2017 21:18 schreef ChildoftheStars het volgende:
Zodra het december is tover ik mijn kerstspul te voorschijn. Misschien wel eerder
quote:Op woensdag 30 augustus 2017 21:14 schreef Samzz het volgende:
[..]
Even bedenken waar ik die neer ga zetten. Of beter, waarop.
Stiekem wil ik dat ook (dan begin ik ook kerstliedjes te zingenquote:
quote:Op woensdag 30 augustus 2017 21:19 schreef Harmankardon het volgende:
Dit jaar wel weer kerst in de baas zijn tijd![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
ik heb al een huge assquote:Op woensdag 30 augustus 2017 21:16 schreef Trashcanman het volgende:
[..]
Komt mooi uit met al die vreterij tijdens de feestdagen
Anders ik wel..quote:Op woensdag 30 augustus 2017 21:22 schreef Samzz het volgende:
Ik verheug me nu al op shoppen voor een kerstjurk.
Ben je bij sollicitaties er open over?quote:Op woensdag 30 augustus 2017 21:18 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Het hangt er een beetje vanaf wat. Hierbij ben ik gewoon bang dat mensen doorvragen. Daarnaast is mijn vakgebied maar een kleine wereld en moet ik ook aan mijn carrière denken. Ik moet nog een verklaring verzinnen met waarom ik vijf jaar uit de running ben geweest en waarom ik zes jaar doe over een vierjarige studie #fail.
Vrienden weten wel de hoe's en wat's, alleen in een restaurant is het, voor mijn gevoel, niet gepast om een complete apotheek uit je tasje te vissen.
Ik ookquote:Op woensdag 30 augustus 2017 21:22 schreef Samzz het volgende:
Ik verheug me nu al op shoppen voor een kerstjurk.
Ja, maar dan maak ik toch geen kans meer op een baan... ik ben heel erg benieuwd hoe dat moet gaan tegen die tijd. Maar allé, eerst lekker stage lopen en mijn diploma halen en daarna een master... hopelijk maskeert dat zes jaar falenquote:Op woensdag 30 augustus 2017 21:22 schreef Trashcanman het volgende:
[..]
Ben je bij sollicitaties er open over?
Ik persoonlijk zou het wel zijn iig, kun je toch makkelijker jezelf zijn op het werk.
Winter, want sneeuw.quote:Op woensdag 30 augustus 2017 21:25 schreef Joosie200 het volgende:
Liever lente/zomer > herfst/winter. Voordeel van de herfst/winter is dan weer dat ik meer aan bakken èn gamen toe kom want vaker binnen zitten terwijl het buiten flink los gaatEn met de start van een nieuw GBBO seizoen gisteren en HHB zondag heb ik weer genoeg inspiratie. Idem met Uncharted Lost Legacy en Horizon Frozen Wilds of straks over een maandje de SNES mini
Wat studeer je of wat voor opleiding volg jij eigenlijk?quote:Op woensdag 30 augustus 2017 21:24 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Ja, maar dan maak ik toch geen kans meer op een baan... ik ben heel erg benieuwd hoe dat moet gaan tegen die tijd. Maar allé, eerst lekker stage lopen en mijn diploma halen en daarna een master... hopelijk maskeert dat zes jaar falen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |