Wat denk je zelf. Is ook allemaal gecast en voorbesproken dus storylines zijn al ietswat bekendquote:Op dinsdag 29 augustus 2017 21:44 schreef timmmmm het volgende:
Zouden ze dates expres koppelen aan wat succesvolle matches en wat bizarre matches. Petra wilde zelfmoord plegen, die psycholoog snijdt straks denk ik ook zijn polsen door en dat weet je van te voren.
Dat die oudjes en die man en vrouw in het begin een succes zouden worden, had je ook kunnen raden
Nee die daten ook, komen misschien nog aan bod in een andere aflevering (of het was niet interessant voor tv)quote:Op dinsdag 29 augustus 2017 21:44 schreef Tinos85 het volgende:
Die mensen op de achtergrond, zijn zij nou gewoon vulling/figurant?
Zijn dat niet gewoon andere dates?quote:Op dinsdag 29 augustus 2017 21:44 schreef Tinos85 het volgende:
Die mensen op de achtergrond, zijn zij nou gewoon vulling/figurant?
Mijn moeder werd ook voor getoeterd langs de weg. 65+ Tjaquote:
Als ze nou gewoon over ballonnen begint kan ze het nog reddenquote:Op dinsdag 29 augustus 2017 21:46 schreef Karina het volgende:
Ik heb niet zo een moeite met deze lokatie eigenlijk. Gewoon een restaurant.
Deze oudjes gaan volgens mij niet de goede kant op qua gezamenlijke interesses.
Zou ook kunnen ja, voor een andere aflevering.quote:
Je kan je ook opgeven om wel op date te gaan maar niet voor tv uitzending te komen. Dus je eet dan wel daar maar je wordt niet opgenomen, dus gewoon opvulling idd.quote:Op dinsdag 29 augustus 2017 21:44 schreef Tinos85 het volgende:
Die mensen op de achtergrond, zijn zij nou gewoon vulling/figurant?
102 kilo is wel viesdik jaquote:
Idd anders betaal je niet.quote:
Ah duidelijk. Thanks.quote:Op dinsdag 29 augustus 2017 21:47 schreef RipCity het volgende:
[..]
Je kan je ook opgeven om wel op date te gaan maar niet voor tv uitzending te komen. Dus je eet dan wel daar maar je wordt niet opgenomen, dus gewoon opvulling idd.
Oh shit betekent het datquote:
Als hij vastzat, zal het wel meer zijn geweest denk ikquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop