Hquote:Op woensdag 30 augustus 2017 06:44 schreef timmmmm het volgende:
Het zou toch wel een heerlijke anti-climax van red weddingachtige proporties zijn als Jon en co de Night King verslaan en de serie een aflevering later eindigt met Cersei die the Game of Thrones wint en verbitterd en alleen overblijft
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 9% gewijzigd door Mike op 30-08-2017 08:40:54 ]
Lijkt me onwaarschijnlijk voor een Stark aangezien dat de persoon is die hen hun emperium heeft ontnomen.quote:Op dinsdag 29 augustus 2017 23:36 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Ze kan hem toch vernoemd hebben naar Aegon the Conqueror?
Is toch wel een beroemd figuur binnen heel Westeros.
Is verhaaltechnisch niet zo mooi.quote:Op woensdag 30 augustus 2017 07:08 schreef Rianne84 het volgende:
Waarom hebben ze eigenlijk geen breed kanaal gebouwd ipv een muur? Als die wights en White walkers toch niet kunnen zwemmen... Of kunnen ze wel bootjes bouwen?
ik denk dat het kanaal dicht zou vriezen.quote:Op woensdag 30 augustus 2017 07:08 schreef Rianne84 het volgende:
Waarom hebben ze eigenlijk geen breed kanaal gebouwd ipv een muur? Als die wights en White walkers toch niet kunnen zwemmen... Of kunnen ze wel bootjes bouwen?
Niet als het diep en breed genoeg is. De zee bevriest ook niet. Maw maak er een eiland van.quote:Op woensdag 30 augustus 2017 07:27 schreef DestroyerPiet het volgende:
[..]
ik denk dat het kanaal dicht zou vriezen.
Al het materiaal wat je opgraaft om en kanaal te graven is gelijk even hoog als de muur.quote:Op woensdag 30 augustus 2017 07:35 schreef Rianne84 het volgende:
[..]
Niet als het diep en breed genoeg is. De zee bevriest ook niet. Maw maak er een eiland van.
quote:Op woensdag 30 augustus 2017 06:59 schreef Lord-inthe-north het volgende:
[..]allemachtig kan dat niet gewoon in spoilersSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.- w.w.
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
Tyf op met je leaks kneusquote:Op woensdag 30 augustus 2017 06:59 schreef Lord-inthe-north het volgende:
[..]
Heb een leak gelezen die
- w.w.
als deze leaks echt zijn is het script door een kleuter geschreven. Het slaat echt helemaal nergens opquote:Op woensdag 30 augustus 2017 07:42 schreef tombolafan het volgende:
[..]
allemachtig kan dat niet gewoon in spoilers
Och, het afgelopen seizoen kennendequote:Op woensdag 30 augustus 2017 08:05 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
als deze leaks echt zijn is het script door een kleuter geschreven. Het slaat echt helemaal nergens op
Over Euron en de Golden Company waarschijnlijk juist niet. Cersei heeft hem waarschijnlijk voorgelogen over diverse zaken en allerlei dingen juist niet verteld. Die enge tovenaar heeft vast ook nog wel wat troeven achter de hand. Weet Jaime hoe groot de voorraad wildfire is en waar deze zich bevindt? Trouwens, die Golden Company en de Bank, zou de schrijver daar een maatschappijkritisch doel mee hebben?quote:Op dinsdag 29 augustus 2017 19:33 schreef Nielsch het volgende:
Ten eerste heeft Jaime waardevolle intel over Cersei, haar leger, Euron en de Golden Company. Als hij dat allemaal deelt zal Jon hem daarna echt wel sparen.
Ik denk dat Bronn wel over te halen is, maar de loyaliteit van de manschappen en adel zal waarschijnlijk eerder bij Cersei liggen. Niet alleen uit loyaliteit aan de kroon, maar ook uit angst voor Cersei en de wetenschap dat de Lannisters niet echt zachtaardig zijn tov. verraders. Zie ook de Tarly's, die zich liever leiten roosteren dan over te lopen.quote:Ten tweede kan Jaime manschappen overhalen om zich aan te sluiten bij Dany en Jon. Een deel van het Lannisterleger, diverse bannermen en Bronn zullen dat echt wel willen.
Nouja, misschien een beetje overdreven. Maar hij is wel in staat dode kerels tot slaafse moordmachines te makenquote:Op woensdag 30 augustus 2017 09:22 schreef nogeenoudebekende het volgende:
Hoe de fuck is Qyburn een tovenaar geworden?.
.
"Burn them all" steeds herhalen klinkt als zo'n Hodor momentje toen Bran Hodor overnam. Is de Mad King overgenomen door Bran??quote:Op woensdag 30 augustus 2017 04:10 schreef Maanvis het volgende:
Wat echt wel een gigantisch dom iets van de schrijvers is is het volgende:
Iedereen heeft onderonsjes met elkaar, zelfs the Hound en the Mountain.
Maar D&D vergeten even het volgende.
De moordenaar van Dany's vader ontmoet voor het eerst Dany zelf.
En er wordt tussen hun geen woord gewisseld.
waarschijnlijk was het de bedoeling dat Baratheon op de troon zou komen zodat Jon the white walkers kon verslaan. OFZOquote:Op woensdag 30 augustus 2017 10:04 schreef Faeroer het volgende:
[..]
"Burn them all" steeds herhalen klinkt als zo'n Hodor momentje toen Bran Hodor overnam. Is de Mad King overgenomen door Bran??
Welke dode kerel?quote:Op woensdag 30 augustus 2017 09:34 schreef EdvandeBerg het volgende:
[..]
Nouja, misschien een beetje overdreven. Maar hij is wel in staat dode kerels tot slaafse moordmachines te maken
Volgens mij was hij wel doodquote:Op woensdag 30 augustus 2017 10:44 schreef nogeenoudebekende het volgende:
[..]
Welke dode kerel?
Mountain was niet dood. Scheelde niet veel natuurlijk. Hij is eerder een Mengele dan een tovenaar..
]"burn in their homes, burn them in their beds" dat gaat niet over White Walkers gok ikquote:Op woensdag 30 augustus 2017 10:04 schreef Faeroer het volgende:
[..]
"Burn them all" steeds herhalen klinkt als zo'n Hodor momentje toen Bran Hodor overnam. Is de Mad King overgenomen door Bran??
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |