Precies dit.quote:Op zaterdag 26 augustus 2017 18:38 schreef vronie het volgende:
[..]
Als je er wat met deze reacties wilt doen dan zou je hem nu af kunnen bellen
Je zit jezelf sowieso van alles wijs te maken blijkt wel.quote:Op zaterdag 26 augustus 2017 17:19 schreef RedRain het volgende:
[..]
Natuurlijk ben ik niet trots. Nu doe je het of ik heel bewust een relatie probeer kapot te maken.. is niet zo.
Ik durf wel te zeggen dat hij meer aandacht krijgt dan alleen van mij.
Het lijkt erop dat hij met mijn aandacht wel wat doet, dus in die zin zou het best kunnen dat ie mij serieus leuk vindt.
Of ik zit mezelf weer van alles wijs te maken
Ik heb nog niks teruggestuurd. Maar daar denk ik over na. Aan de andere kant wil ik dat niet zeggen omdat ik ook wil afspreken, maar het is wel t verstandigste ja.quote:Op zaterdag 26 augustus 2017 18:37 schreef probeer het volgende:
[..]
Je hebt hem een berichtje terug gestuurd dat het beter is als jullie geen contact meer hebben (buiten werk om)?
Tsja, je kent ons antwoord ...quote:Op zaterdag 26 augustus 2017 18:41 schreef RedRain het volgende:
[..]
Ik heb nog niks teruggestuurd. Maar daar denk ik over na. Aan de andere kant wil ik dat niet zeggen omdat ik ook wil afspreken, maar het is wel t verstandigste ja.
Ik werk daar overigens niet meer. Was een stage
Je gaat er vanavond bovenop duiken gok ik.quote:Op zaterdag 26 augustus 2017 18:41 schreef RedRain het volgende:
[..]
Ik heb nog niks teruggestuurd. Maar daar denk ik over na. Aan de andere kant wil ik dat niet zeggen omdat ik ook wil afspreken, maar het is wel t verstandigste ja.
Ik werk daar overigens niet meer. Was een stage
Zij is wel een hoofdfactor waardoor het uit de hand loopt. De vraag is: wil je dat zijn? Of wil je een eerlijke relatie opbouwen?quote:Op zaterdag 26 augustus 2017 18:25 schreef Spanky78 het volgende:
Wacht even. Zij ruïneert niets. Dat is aan hem.
Zij wil hem. En ze kan daarvoor gaan. Het is aan hem hoe hij omgaat met zijn huidige relatie. Eerlijk gezegd is die huidige relatie ook gedoemd natuurlijk en zijn huidige vriendin kan hem nu maar beter.kwijt zijn.
En ts neemt het risico. Ook dat hij haar wellicht na een tijdje niet Op boeiend vindt.
Wat is je antwoord dan? Je wil deze gast en waarschijnlijk duurt het niet heel lang meer voor je je benen spreid voor een man die nooit de jouwe zal zijn.quote:Op zaterdag 26 augustus 2017 19:14 schreef RedRain het volgende:
[..]
Klopt! Ik denk dat ik mijn antwoord zelf ook al weet.. zie wel even, de avond is nog langIk ga nu even met een vriendin praten. En ze probeert me ook heel erg te overtuigen om het niet te doen.
Ik ga afsluiten, fijne avond allemaal!
Dit, duidelijk.quote:Op zaterdag 26 augustus 2017 19:43 schreef TheInnocent het volgende:
Waarom begin je dit topic als je toch gaat neuken..
Wat triest zegquote:Op zaterdag 26 augustus 2017 19:14 schreef RedRain het volgende:
[..]
Klopt! Ik denk dat ik mijn antwoord zelf ook al weet.. zie wel even, de avond is nog langIk ga nu even met een vriendin praten. En ze probeert me ook heel erg te overtuigen om het niet te doen.
Ik ga afsluiten, fijne avond allemaal!
Joh je kan ts beter vergelijken met een junk. Verslaafd aan die lekkere verliefdheidsstofjes. Ze weet verstandelijk dat ze er vanaf moet blijven maar heeft nog meer excuses waarom ze dat niet doet.quote:Op zaterdag 26 augustus 2017 18:50 schreef TheInnocent het volgende:
[..]
Voor het verband even een extreem voorbeeld genomen, maar zie hierin TS als medeplichtig en die vent als de moordenaar beiden bewust van het gevolg. Als medeplichtige kan je ook niet trots zijn wat je met het resultaat bereikt neem ik aan... als je een hart hebt. Maargoed, mijn mening en mijn moraal.
Nee maar jij zegt dat die jongen sowieso geïnteresseerd is anders gaat hij niet met TS uit eten. Dus daarmee suggereer je dat je dus alleen maar uit eten gaat met mensen die potentieel partner zijnquote:Op zaterdag 26 augustus 2017 13:29 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Kom op man, laat je nu bewust de gehele context weg?
Maar een junk is zelf het enige slachtoffer van de daad, TS is juist medeplichtig aan de daad waar iemand anders slachtoffer van wordt en daar aimed ze ook op.. een junk vind ik dan minder kwalijk (moreel gezien), die breekt niet bewust een ander o.i.d. maar is alleen schadelijk voor zichzelf.quote:Op zaterdag 26 augustus 2017 22:54 schreef Elpis het volgende:
[..]
Joh je kan ts beter vergelijken met een junk. Verslaafd aan die lekkere verliefdheidsstofjes. Ze weet verstandelijk dat ze er vanaf moet blijven maar heeft nog meer excuses waarom ze dat niet doet.
Been there done that en heb net zo'n T-shirt als Droopie.![]()
slachtoffer waarvan? Van een verbroken relatie? Euh...ja....die dingen gebeuren. Boeie.quote:Op zaterdag 26 augustus 2017 23:10 schreef TheInnocent het volgende:
[..]
Maar een junk is zelf het enige slachtoffer van de daad, TS is juist medeplichtig aan de daad waar iemand anders slachtoffer van wordt en daar aimed ze ook op.. een junk vind ik dan minder kwalijk (moreel gezien), die breekt niet bewust een ander o.i.d.. :p
Nja, ik vind dit een heel egoïstische gedachte.. en ja sommige mensen zijn eenmaal zo, het type dat geen rekening houdt met andermans gevoelens.quote:Op zaterdag 26 augustus 2017 23:13 schreef Argento het volgende:
[..]
slachtoffer waarvan? Van een verbroken relatie? Euh...ja....die dingen gebeuren. Boeie.
We hebben het over vreemdgaan.. liegen, stiekeme dingen en dat soort zaken.. euh ja boeien..quote:Op zaterdag 26 augustus 2017 23:13 schreef Argento het volgende:
[..]
slachtoffer waarvan? Van een verbroken relatie? Euh...ja....die dingen gebeuren. Boeie.
Nee, moet je allemaal niet doen. Niet netjes. Maar wat nou als de liefde tussen TS en mr. X gewoon hartstikke wederzijds is?quote:Op zaterdag 26 augustus 2017 23:16 schreef TheInnocent het volgende:
[..]
We hebben het over vreemdgaan.. liegen, stiekeme dingen en dat soort zaken.. euh ja boeien..wat een hart.
Zo is dat. Zij neemt het risico.op een gebroken hart. Hij op een heleboel gezeik.quote:Op zaterdag 26 augustus 2017 23:21 schreef Argento het volgende:
[..]
Nee, moet je allemaal niet doen. Niet netjes. Maar wat nou als de liefde tussen TS en mr. X gewoon hartstikke wederzijds is?
TS is gewoon verliefd en dat is volgens mij nog steeds niet verboden. Het is ook niet verboden om die verliefdheid te laten blijken. Als mr. X daar niet van gediend is omdat hij in een relatie zit, dan moet hij dat aan TS laten weten. Maar kennelijk is hij wel ontvankelijk voor haar aandacht. Als hij het alleen maar voor die aandacht doet en verder geen enkele intentie met TS heeft maar haar enkel een beetje in de waan laat, dan is het een ongelofelijke eikel ja. Als mr. X ook oprechte gevoelens heeft voor TS, dan zal hij een keuze moeten maken. Maar die keuze hoeft heus niet bij voorbaat bij zijn huidige relatie te liggen. Relaties lopen weleens op de klippen en meer dan eens omdat één der partijen verliefd wordt op een ander. Dat is inderdaad iets in de categorie 'shit happens'.
Kennelijk kan zij het prima over haar hart halen medepleger te zijn aan vreemdgaan.. sommige mensen kunnen dit (mijns inziens egoistischer/ minder empathisch/ gevoelens van anderen boeien hen totaal niet zolang hun lust maar wordt bevredigd) en anderen (types zoals ik) kunnen dit niet. Ik zou mezelf niet meer kunnen respecteren als mens, gaat tegen mijn levenswaarden in. Zo is iedereen anders, maar ze hoeft van mij dit topic niet te starten als ze al bij voorbaat weet dat ze gaat neuken.quote:Op zaterdag 26 augustus 2017 23:34 schreef Spanky78 het volgende:
[..]
Zo is dat. Zij neemt het risico.op een gebroken hart. Hij op een heleboel gezeik.
Hij kan natuurlijk ook de relatie met zijn vriendin beëindigen als hij ts leuker vindt. Maar hoe hij ermee omgaat is zijn ding.
Als het alleen lust was had je misschien een punt. Maar TS is verliefd. Dat is meer dan lust. En ze heeft ook niet voor het kiezen op wie ze wel en niet verliefd wordt. Dan zit mr X toevallig in een relatie. Het is nu ook weer niet zo dat TS alles op alles moet zetten om zijn aandacht te krijgen, maar als ze die aandacht dan krijgt, hoeft ze wat mij betreft haar gevoelens voor hem niet meteen opzij te zetten omwille van de moraliteit. Omwille van de belangen van iemand anders. Nogmaals, het ergste wat er voor die ander kan gebeuren is dat de relatie op de klippen loopt en dat maakt iedereen wel eens mee. En soms zelfs vaker dan eens.quote:Op zaterdag 26 augustus 2017 23:58 schreef TheInnocent het volgende:
[..]
Kennelijk kan zij het prima over haar hart halen medepleger te zijn aan vreemdgaan.. sommige mensen kunnen dit (mijns inziens egoistischer/ minder empathisch/ gevoelens van anderen boeien hen totaal niet zolang hun lust maar wordt bevredigd) en anderen (types zoals ik) kunnen dit niet.
Het gaat om het principe vreemdgaan. Hij kan het ook eerst uitmaken met zijn vriendin en dan met haar verder als hij net zo bewilderd is, maar nee.. en dat maakt TS kennelijk ook niet uit want ze wil dat het escaleert, hij vreemdgaat, liegt, bedriegt, de relatie kapot gaat, iemand emotioneel breken.. Dat je verliefd bent en hier ook bewust van bent.. dat getuigt van geen karakter in mijn ogen.quote:Op zaterdag 26 augustus 2017 23:21 schreef Argento het volgende:
[..]
Nee, moet je allemaal niet doen. Niet netjes. Maar wat nou als de liefde tussen TS en mr. X gewoon hartstikke wederzijds is?
TS is gewoon verliefd en dat is volgens mij nog steeds niet verboden. Het is ook niet verboden om die verliefdheid te laten blijken. Als mr. X daar niet van gediend is omdat hij in een relatie zit, dan moet hij dat aan TS laten weten. Maar kennelijk is hij wel ontvankelijk voor haar aandacht. Als hij het alleen maar voor die aandacht doet en verder geen enkele intentie met TS heeft maar haar enkel een beetje in de waan laat, dan is het een ongelofelijke eikel ja. Als mr. X ook oprechte gevoelens heeft voor TS, dan zal hij een keuze moeten maken. Maar die keuze hoeft heus niet bij voorbaat bij zijn huidige relatie te liggen. Relaties lopen weleens op de klippen en meer dan eens omdat één der partijen verliefd wordt op een ander. Dat is inderdaad iets in de categorie 'shit happens'.
Ja maar nu maak je er iets kwaadaardigs van. Denk niet dat het verbreken van de relatie van mr X met zijn huidige vriendin voor TS een doel op zich is. Helaas wel een noodzakelijkheid als zij met mr X een relatie aan wil gaan (en ik neem aan dat ze dat wil).quote:Op zondag 27 augustus 2017 00:07 schreef TheInnocent het volgende:
[..]
Het gaat om het principe vreemdgaan. Hij kan het ook eerst uitmaken met zijn vriendin en dan met haar verder als hij net zo bewilderd is, maar nee.. en dat maakt TS kennelijk ook niet uit want ze wil dat het escaleert, hij vreemdgaat, liegt, bedriegt, de relatie kapot gaat, iemand emotioneel breken.. Dat je verliefd bent en hier ook bewust van bent.. dat getuigt van geen karakter in mijn ogen.
Ik ben benieuwd hoe dit afloopt..
Het slechtste nu vooral.. Ik weet wel dat ik nooit meer met n bezet persoon ga, dus ik maak deze fout niet meer. En bedankt!quote:Op zondag 27 augustus 2017 09:48 schreef Droopie het volgende:
Wees niet te hard voor jezelf.
Liefde kan het slechtste en beste in mensen naar boven halen.
Dat fucked up gevoel zal nog wel eventjes blijven, ga niet alles proberen te verklaren maar leer er wel van
Bespaart je een hoop ellende een volgende keer.
nee vind ik niet. Hij heeft dit een halfjaar laten gebeuren en heeft bijna seks met me gehad, heeft me aangeraakt, kusjes gegeven. Woorden, aanrakingen, dus nee. En dan nu heeft ie opeens het licht gezien na de bijna seks.. maar dat maakt hem niet fatsoenlijk of dat ik de boeman ben.quote:Op zondag 27 augustus 2017 09:47 schreef Sarasi het volgende:
Toch nog best een decent gozer, all things considered.
Je was al één van de twee boemannen, en meneer heeft heel braaf geen seks met je gehad en daarna alsnog ingezien dat hij dit niet alleen aan z'n vriendin moet vertellen, maar ook ergens aan moet werken zodat dit niet nog een keer gebeurt. Dat is, all things considered, gewoon best netjes.quote:Op zondag 27 augustus 2017 10:06 schreef RedRain het volgende:
[..]
nee vind ik niet. Hij heeft dit een halfjaar laten gebeuren en heeft bijna seks met me gehad, heeft me aangeraakt, kusjes gegeven. Woorden, aanrakingen, dus nee. En dan nu heeft ie opeens het licht gezien na de bijna seks.. maar dat maakt hem niet fatsoenlijk of dat ik de boeman ben.
En dat wat hij wèl heeft gedaan is niet braaf of fatsoenlijk te noemen. Grote kans dat als hij eerlijk is, en dat gaat ie doen, dat zijn vriendin zegt laat maar zitten. Dat hoop ik, ik weet dat het misselijk is, maar ik hoop het ergens.quote:Op zondag 27 augustus 2017 10:08 schreef Sarasi het volgende:
[..]
Je was al één van de twee boemannen, en meneer heeft heel braaf geen seks met je gehad en daarna alsnog ingezien dat hij dit niet alleen aan z'n vriendin moet vertellen, maar ook ergens aan moet werken zodat dit niet nog een keer gebeurt. Dat is, all things considered, gewoon best netjes.
Je hebt er om gevraagd en nu moet je op de blaren zitten.. het is hier zelfs al voorspeld dat hij niet voor jou zou gaan en dat je je niets moet inbeelden. Ik vind het wel zeker fatsoenlijk dat hij actief knopen doorhakt, jou als opgediende snack wegschuift en aan zijn relatie met zijn vriendin wil werken en hij jou dit vertelt.quote:Op zondag 27 augustus 2017 10:06 schreef RedRain het volgende:
[..]
nee vind ik niet. Hij heeft dit een halfjaar laten gebeuren en heeft bijna seks met me gehad, heeft me aangeraakt, kusjes gegeven. Woorden, aanrakingen, dus nee. En dan nu heeft ie opeens het licht gezien na de bijna seks.. maar dat maakt hem niet fatsoenlijk of dat ik de boeman ben.
Ik heb meer het idee dat dit vooral van jou uit is gekomen. Hij vertelde je al heel snel over zijn vriendin, jij verklaart hem dronken dat je hem wel ziet zitten, jij voegt hem toe op fb, jij nodigt hem bij jou thuis uit voor een etentje, in mijn ogen ben jij degene die er het hardst aan heeft lopen trekken, ik vind hem meer fatsoen hebben dan jou. Hij heeft op tijd ingezien dat het niet de moeite waard is om alles weg te gooien.quote:Op zondag 27 augustus 2017 10:06 schreef RedRain het volgende:
[..]
nee vind ik niet. Hij heeft dit een halfjaar laten gebeuren en heeft bijna seks met me gehad, heeft me aangeraakt, kusjes gegeven. Woorden, aanrakingen, dus nee. En dan nu heeft ie opeens het licht gezien na de bijna seks.. maar dat maakt hem niet fatsoenlijk of dat ik de boeman ben.
Ik begrijp je verwardheid helemaal. Verstandelijk wist je heel goed dat dit het niet was en dat dit hoogstwaarschijnlijk niets ging worden. Gevoelsmatig was een heel andere zaak.quote:Op zondag 27 augustus 2017 10:19 schreef RedRain het volgende:
[..]
En dat wat hij wèl heeft gedaan is niet braaf of fatsoenlijk te noemen. Grote kans dat als hij eerlijk is, en dat gaat ie doen, dat zijn vriendin zegt laat maar zitten. Dat hoop ik, ik weet dat het misselijk is, maar ik hoop het ergens.
Ik voel me leeg. Je flirt een half jaar met me, praat 2 maanden over can alles en nog wat met me, je bent intiem met me, staat op het punt om seks met me te hebben en dan een poosje later wil je me niet meer omdat je bent geschrokken.
Leuk is anders. Dus nee ik had dit niet verwacht, ik had eerlijk gezegd seks verwacht.
Echt? Je hoopt dat het nu alsnog uit gaat? Hij heeft niet alleen geflirt, jij deed er net zo hard aan meequote:Op zondag 27 augustus 2017 10:19 schreef RedRain het volgende:
[..]
En dat wat hij wèl heeft gedaan is niet braaf of fatsoenlijk te noemen. Grote kans dat als hij eerlijk is, en dat gaat ie doen, dat zijn vriendin zegt laat maar zitten. Dat hoop ik, ik weet dat het misselijk is, maar ik hoop het ergens.
Ik voel me leeg. Je flirt een half jaar met me, praat 2 maanden over can alles en nog wat met me, je bent intiem met me, staat op het punt om seks met me te hebben en dan een poosje later wil je me niet meer omdat je bent geschrokken.
Leuk is anders. Dus nee ik had dit niet verwacht, ik had eerlijk gezegd seks verwacht.
dat laatste wordt hem sowieso niet, ik moet niet eens denken aan een ander en ik hoef ook niemand qua liefde. Ik ga daten, op stap met vriendinnen en seks hebben met mensen. Deed ik ook nadat het uit was met mijn ex en het hielp voor mij qua zelfbeeld, want mijn zelfbeeld is weer naar 0,0 gegaan.quote:Op zondag 27 augustus 2017 10:10 schreef Argento het volgende:
Jij kunt er, zoals gezegd, niet zoveel aan doen dat je verliefd wordt. Wat er daarna is gebeurd ligt net zo goed aan hem. Kennelijk heeft hij je te dichtbij laten komen en realiseert hij zich dat ie helemaal los moet komen van jou wil zijn relatie een reële kans hebben. Kun je als compliment opvatten. Maar goed, koop je niks voor. Dit wordt hem gewoon niet, maar geloof het of niet, dr komt een ander in beeld die in jouw ogen nog leuker, knapper, charmanter, grappiger en liever is. En hopelijk single...
Ik zou eerst eens echt aan mezelf gaan werken en niet steeds vluchten.quote:Op zondag 27 augustus 2017 10:24 schreef RedRain het volgende:
[..]
dat laatste wordt hem sowieso niet, ik moet niet eens denken aan een ander en ik hoef ook niemand qua liefde. Ik ga daten, op stap met vriendinnen en seks hebben met mensen. Deed ik ook nadat het uit was met mijn ex en het hielp voor mij qua zelfbeeld, want mijn zelfbeeld is weer naar 0,0 gegaan.
Nu ik ga afsluiten en hier nooit meer teruglezen, want het is gênant.
Thnx voor reacties allemaal!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |