Ik ga er nooit heen. Het is voor the sake of the argument. Ik ben volwassen weet je nog.quote:Op vrijdag 25 augustus 2017 13:59 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
Even niet doen als je midden in Venetië staat dan, probleem opgelost.
Babies die zowat een zwemdiploma nodig hebben vanwege de doop, nee, dat is normaal.quote:Op vrijdag 25 augustus 2017 14:00 schreef Avinus het volgende:
Christenen roepen ook niet bij elke scheet "Jezus is de grootste".
Ik weet niet wat jij je voorstelt bij een doop, maar wat je nu vertelt klinkt als iets wat vooral gospelkerken in het zuiden van de VS doen.quote:Op vrijdag 25 augustus 2017 14:01 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Babies die zowat een zwemdiploma nodig hebben vanwege de doop, nee, dat is normaal.²
Je IS vriendjes roepen het ook uit vreugde. Ze mogen na hun daad immers 72 kleine kindjes uit elkaar gaan trekken bij Allah.quote:Op vrijdag 25 augustus 2017 13:57 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Die kans is aanwezig. Wij moslims roepen Allahu Akbar ook bij happiness. Vrouw aan de telefoon:"Je wordt vader van een (dorstige) tweeling!"
"Allahu Akbar!!!"²
Ja, al die baby's die massaal verzuipen tijdens het dopen, het is een schande.quote:Op vrijdag 25 augustus 2017 14:01 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Babies die zowat een zwemdiploma nodig hebben vanwege de doop, nee, dat is normaal.²
Goed dat je dat er bij zegt.quote:Op vrijdag 25 augustus 2017 14:00 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Ik ga er nooit heen. Het is voor the sake of the argument. Ik ben volwassen weet je nog.²
Man denk toch niet zo rationeel. Geniet gewoon van het gevoel van genoegdoening dat je hier van krijgt.quote:Op vrijdag 25 augustus 2017 14:53 schreef Hathor het volgende:
Het blijft gewoon populistisch geleuter, de kans dat je per ongeluk een onschuldige voorbijganger neerknalt is levensgroot aanwezig, en ik kan me nauwelijks voorstellen dat meneer de burgemeester dat op zijn geweten wil hebben.
Welke genoegdoening?quote:Op vrijdag 25 augustus 2017 16:36 schreef Villas__Rubin het volgende:
[..]
Man denk toch niet zo rationeel. Geniet gewoon van het gevoel van genoegdoening dat je hier van krijgt.
Er zijn al een boel aanslagen voorkomen door extremisten tijdig af te schieten, en dat is nog nooit onterecht gebleken, dus onschuldige slachtoffers zijn er niet.quote:Op vrijdag 25 augustus 2017 16:52 schreef Cause_Mayhem het volgende:
[..]
Welke genoegdoening?
Er worden 0 aanslagen mee voorkomen, maar er is wel een risico op onschuldige slachtoffers. Daarin zie ik geen enkele genoegdoening.
Eeh..... in de gevangenis zijn ze nergens bang voor, en krijgen ze 3 halal maaltijden per dag, en een kleedje om te bidden.quote:Die klote terrorist die nu 7 kleuren stront schijf in de bajes, dat geeft een gevoel van genoegdoening. Dit hele gebeuren, nee.
Schandalig, dat kleedje om te bidden. Ga lekker dat geloof van ze nog eens lopen faciliteren ook.quote:Op vrijdag 25 augustus 2017 16:59 schreef 2600 het volgende:
[..]
Er zijn al een boel aanslagen voorkomen door extremisten tijdig af te schieten, en dat is nog nooit onterecht gebleken, dus onschuldige slachtoffers zijn er niet.
[..]
Eeh..... in de gevangenis zijn ze nergens bang voor, en krijgen ze 3 halal maaltijden per dag, en een kleedje om te bidden.
Wel als Allahu Akbar roepen er toe leidt dat je wordt neergeschoten.quote:Op vrijdag 25 augustus 2017 16:59 schreef 2600 het volgende:
[..]
Er zijn al een boel aanslagen voorkomen door extremisten tijdig af te schieten, en dat is nog nooit onterecht gebleken, dus onschuldige slachtoffers zijn er niet.
quote:Op vrijdag 25 augustus 2017 17:07 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Wel als Allahu Akbar roepen er toe leidt dat je wordt neergeschoten.
Weet je, ik kan me hier druk om gaan maken. Maar dat doe ik maar even niet. Ik kom net thuis en zie dat moeder de vrouw een overheerlijke vistagine heeft bereid. Die ga ik eerst maar even temmen.quote:Op vrijdag 25 augustus 2017 17:02 schreef Villas__Rubin het volgende:
[..]
Schandalig, dat kleedje om te bidden. Ga lekker dat geloof van ze nog eens lopen faciliteren ook.wat een inzicht hebben ze hier toch... We moeten af van die rommel, niet die zooi stimuleren/faciliteren. Dat geloof van ze is de oorzaak van alle ellende!
Doe dat vooral. Om waarom zou jij je er ook druk om maken, als ahmadijja moslim?quote:Op vrijdag 25 augustus 2017 17:38 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Weet je, ik kan me hier druk om gaan maken. Maar dat doe ik maar even niet. Ik kom net thuis en zie dat moeder de vrouw een overheerlijke vistagine heeft bereid. Die ga ik eerst maar even temmen.
Tot zo.²
De brutaliteit!!! Ze schotelt het voor met ambachtelijk zelf gebakken brood.quote:Op vrijdag 25 augustus 2017 17:40 schreef Villas__Rubin het volgende:
[..]
Doe dat vooral. Om waarom zou jij je er ook druk om maken, als ahmadijja moslim?
Maar ga me niet vertellen dat al die ellende niet komt door de Islam zélf. Jullie systeem is ten zeerste aan een flinke hervorming toe.
Of je moet niet zo'n idiote maatregel invoeren, veel handiger.quote:Op vrijdag 25 augustus 2017 17:37 schreef Oversight het volgende:
[..]...dus moet je dat niet roepen.
quote:Op vrijdag 25 augustus 2017 17:43 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Of je moet niet zo'n idiote maatregel invoeren, veel handiger.
Ook dat is een drogreden.quote:Op vrijdag 25 augustus 2017 17:48 schreef Oversight het volgende:
[..]Nee, dat heet gezond verstand.
quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |