Terechte post dit. Vaak constateer ik dat posts zonder enige vorm van uitleg verwijderd worden.quote:Op zaterdag 2 september 2017 17:14 schreef Typisch het volgende:
Feedback: als je een post gaat verwijderen in FB leg dan even uit waarom.
"het plebs". Jij kijkt echt neer op een groot deel van de users he.quote:Op zaterdag 2 september 2017 17:00 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Haal het nog eens uit de context. Dan kan jij weer puntjes scoren bij het plebs straks. Ga zo door.
Typisch haalde gewoon de kern van het probleem aan. Stijn z'n formulering zorgt ervoor dat mensen een hekel aan hem krijgen.quote:Op zaterdag 2 september 2017 17:16 schreef Tagliano het volgende:
Persoonlijk gezuig wordt gewoon verwijderd ja.
Kan je dat nog steeds op een constructieve manier melden als dat je mening is in plaats van zuigen. Verder laat ik het hier echt even bij, mooi geweest zo.quote:Op zaterdag 2 september 2017 17:41 schreef GGMM het volgende:
[..]
Typisch haalde gewoon de kern van het probleem aan. Stijn z'n formulering zorgt ervoor dat mensen een hekel aan hem krijgen.
Eens, al kan ik me voorstellen dat wanneer iemand zo door stijn wordt neergezet weinig zin heeft in een constructieve discussie.quote:Op zaterdag 2 september 2017 17:44 schreef Tagliano het volgende:
Kan je dat nog steeds op een constructieve manier melden als dat je mening is in plaats van zuigen.
Ja, eens wel.quote:Op zaterdag 2 september 2017 17:44 schreef Tagliano het volgende:
Verder laat ik het hier echt even bij, mooi geweest zo.
En dan snapt hij ook niet hoe dat overkomt en welke reacties eruit komen.quote:Op zaterdag 2 september 2017 17:33 schreef Scrummie het volgende:
[..]
"het plebs". Jij kijkt echt neer op een groot deel van de users he.
Maar 422, je snapt toch wel dat dit soort satire om een reactie vraagt en dat het moment voor de perfecte comeback dan logischerwijs later valt.quote:Op zaterdag 2 september 2017 17:00 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Haal het nog eens uit de context. Dan kan jij weer puntjes scoren bij het plebs straks. Ga zo door.
Zelfspot is de dood in de pot. Ik ben bloedserieus als ik mijn topics briljant noem.quote:Op zaterdag 2 september 2017 13:49 schreef GGMM het volgende:
[..]
Ja, maar hij had vanaf het begin af aan al geen zelfspot, daarom duurde het zo lang.
Ik heb gisteren heel de dag in bed gelegen. Las het allemaal vanmiddag pas. Vond het nodig mijn mening te geven. Ook omdat her en der mijn naam voorbij kwam. Mijn post was geen mosterd na de maaltijd, maar de kers op de taart.quote:Op zaterdag 2 september 2017 13:52 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Dat bedoel ik dus niet met overschatten, want dan had ik Stijn's klacht al geen terechte klacht gevonden.
Stijn post klacht, Stijn's klacht is terecht, jij geeft dat ook aan. Klaar. Daarna komt tong80 met een heel lang verhaal terwijl dat niet meer nodig is. Waarom moet er nou weer een halve middag over gepraat worden? Het is toch geen wijvenclubje hier? Doe toch gewoon eens normaal met z'n allen.
Het was allemaal van vandaag hoor. Niet scherp.quote:Op zaterdag 2 september 2017 18:29 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ik heb gisteren heel de dag in bed gelegen. Las het allemaal vanmiddag pas. Vond het nodig mijn mening te geven. Ook omdat her en der mijn naam voorbij kwam. Mijn post was geen mosterd na de maaltijd, maar de kers op de taart.
Mij worden zoveel vooruitziende posts verweten die allemaal terecht waren dat ik de doelpalen tussen de reclameborden niet meer kan lezen. Hoewel ik er wel achter het doel sta over het algemeen.quote:Op zaterdag 2 september 2017 13:56 schreef Scrummie het volgende:
Aantal jaar terug was ik zo briljant om te zeggen dat Guidetti zou komen, omdat ik dat had gehoord van, mijn woorden, verschillende internet mensen. Domme opmerking natuurlijk, maar het is nog altijd een running gag in het Feyenoord topic en daarbuiten. Dat is toch prima?
Dus iets benoemen en uitpraten in het daarvoor bestemde forumonderdeel, feedback, noem jij zeikwijvengedrag. Zeikwijven zijn zeikwijven omdat ze achter je rug lopen te zeiken en vooral niet recht voor z'n/haar raap zeggen wat ze vinden. Dan blijft het door etteren en blijft het gezeik.quote:Op zaterdag 2 september 2017 13:58 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Ja leuk, en dat klopt, en dat doe ik straks ook gewoon als ik het zat ben, maar je faciliteert hiermee een irritant zeikwijf sfeertje. Prima hoor, als jij je daarmee bezig wilt houden, maar je verlost je er zo nooit van. Tot over een maandje dus, om hetzelfde hier weer te zien.
Klopt. Je praat zoals vaak onzin en in bedekte termen.quote:Op zaterdag 2 september 2017 14:12 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Je snapt het punt gewoon niet, maar dat ligt vast aan mijn uitleg.
Hier had een "voorhuidziende" grap in gezeten Tong.quote:Op zaterdag 2 september 2017 18:32 schreef tong80 het volgende:
[..]
Mij worden zoveel vooruitziende posts verweten die allemaal terecht waren dat ik de doelpalen tussen de reclameborden niet meer kan lezen. Hoewel ik er wel achter het doel sta over het algemeen.
Ach, iemand moest het eerste topic openen in VBL over Messi en in de OP zetten dat het de nieuwe wereldster zal worden. Door een man of 30 werd aangevallen dat ie weer eens te hard van stapel liep.quote:Op zaterdag 2 september 2017 14:32 schreef Typisch het volgende:
Er zijn zat users die nog jaren nadat ze iets gepost hebben er nog op worden gepakt hier.
Daar was ik al een beetje bang voor.quote:Op zaterdag 2 september 2017 18:27 schreef tong80 het volgende:
[..]
Zelfspot is de dood in de pot. Ik ben bloedserieus als ik mijn topics briljant noem.
Zijn die dan gewist ? Ik reageerde op wat er staat en wat ik heb gelezen namelijk. Ben me daarom van geen kwaad bewust.quote:Op zaterdag 2 september 2017 18:32 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Het was allemaal van vandaag hoor. Niet scherp.
Die lag te veel voor in de hand. Ben dan wel besneden, dan hoeft het nog geen gesneden koek te zijn. Qua eikel.quote:Op zaterdag 2 september 2017 18:37 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Hier had een "voorhuidziende" grap in gezeten Tong.
Hij zei tong80 en niet tong.quote:
Snap niet waar je het over hebt nu.quote:Op zaterdag 2 september 2017 18:43 schreef tong80 het volgende:
[..]
Zijn die dan gewist ? Ik reageerde op wat er staat en wat ik heb gelezen namelijk. Ben me daarom van geen kwaad bewust.
Nergens voor nodig. Ik maakte maar een grapje. Soms zijn ze natuurlijk niet briljant. Er sluipt wel eens iets geniaals tussen. Zelfs ik ben menselijk en van vlees en bloed.quote:Op zaterdag 2 september 2017 18:42 schreef GGMM het volgende:
[..]
Daar was ik al een beetje bang voor.
Ik ook niet meer. Begrijp je?quote:Op zaterdag 2 september 2017 18:46 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Snap niet waar je het over hebt nu.
Weet ik, ik ook.quote:Op zaterdag 2 september 2017 18:47 schreef tong80 het volgende:
Nergens voor nodig. Ik maakte maar een grapje.
Maar ben je inmiddels van de drank af?quote:
Daar zal ik nooit vanaf zijn. Ben een alcoholist en zal dat blijven. Dus nooit meer een druppel voor mij. Ben nu twee en halve maand clean. Gaat goed met hulp van anderen en professionele begeleiding. Is soms moeilijk en is de zucht heftig. Heel verhaal verder. Kun je lezen in m'n topic in GC. Anders wordt het hier te persoonlijk en off-topic. Ben al wel bijna 9 kilo kwijt bijvoorbeeld.quote:Op zaterdag 2 september 2017 18:57 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Maar ben je inmiddels van de drank af?
Respect Herman. Oprecht knap als je het vol kunt houden.quote:Op zaterdag 2 september 2017 19:00 schreef tong80 het volgende:
[..]
Daar zal ik nooit vanaf zijn. Ben een alcoholist en zal dat blijven. Dus nooit meer een druppel voor mij. Ben nu twee en halve maand clean. Gaat goed met hulp van anderen en professionele begeleiding. Is soms moeilijk en is de zucht heftig. Heel verhaal verder. Kun je lezen in m'n topic in GC. Anders wordt het hier te persoonlijk en off-topic. Ben al wel bijna 9 kilo kwijt bijvoorbeeld.
Dank je. Krijg in Bommel zelf ook veel leuke reacties. Ben er vanaf het begin open over geweest tegen iedereen eigenlijk. Ook op Facebook bv. Schroomde eerst, maar krijg er juist veel respect voor terug. Niet alleen het afkicken. Je kent me niet fysiek. Maar krijg steeds te horen dat ze ook letterlijk de oude Herman weer terug zien en terug krijgen.quote:Op zaterdag 2 september 2017 19:04 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Respect Herman. Oprecht knap als je het vol kunt houden.
Goed bezig.quote:Op zaterdag 2 september 2017 19:15 schreef tong80 het volgende:
[..]
Dank je. Krijg in Bommel zelf ook veel leuke reacties. Ben er vanaf het begin open over geweest tegen iedereen eigenlijk. Ook op Facebook bv. Schroomde eerst, maar krijg er juist veel respect voor terug. Niet alleen het afkicken. Je kent me niet fysiek. Maar krijg steeds te horen dat ze ook letterlijk de oude Herman weer terug zien en terug krijgen.
quote:Op zaterdag 2 september 2017 19:15 schreef tong80 het volgende:
[..]
Dank je. Krijg in Bommel zelf ook veel leuke reacties. Ben er vanaf het begin open over geweest tegen iedereen eigenlijk. Ook op Facebook bv. Schroomde eerst, maar krijg er juist veel respect voor terug. Niet alleen het afkicken. Je kent me niet fysiek. Maar krijg steeds te horen dat ze ook letterlijk de oude Herman weer terug zien en terug krijgen.
mee eensquote:Op zaterdag 2 september 2017 14:37 schreef Lange_Lans het volgende:
Het is een beetje sneu om op de man te blijven spelen. Op een zeker moment is het gewoon wel leuk geweest.
Stijn heeft een sterke eigen mening die hij zelf soms wat te serieus neemt en daardoor vaak als feitelijk juist ziet. Daar is helemaal niets mis mee. Ik stel die mening altijd op prijs en ik vind het leuk om het met hem over voetbal te hebben. Als een van de weinigen in VBL.
Heldquote:Op zaterdag 2 september 2017 19:15 schreef tong80 het volgende:
[..]
Dank je. Krijg in Bommel zelf ook veel leuke reacties. Ben er vanaf het begin open over geweest tegen iedereen eigenlijk. Ook op Facebook bv. Schroomde eerst, maar krijg er juist veel respect voor terug. Niet alleen het afkicken. Je kent me niet fysiek. Maar krijg steeds te horen dat ze ook letterlijk de oude Herman weer terug zien en terug krijgen.
Dan kan Tagliano mooi al mijn vijanden bannen. Gelukkig ben ik altijd aardig tegen hem geweestquote:Op maandag 4 september 2017 21:59 schreef Jojoortje het volgende:
Vanaf nu extra goed luisteren. Tagliano heeft de macht tot direct bannen.
Anders ik wel!quote:Op maandag 4 september 2017 22:08 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Dan kan Tagliano mooi al mijn vijanden bannen. Gelukkig ben ik altijd aardig tegen hem geweest
Tong had een fa AAN z'n zak.quote:Op maandag 4 september 2017 22:34 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Het is nu wachten op Tyron die zegt dat hij een FA in z'n zak heeft.
Ik heb je altijd aardig gevonden heinzquote:Op maandag 4 september 2017 22:08 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Dan kan Tagliano mooi al mijn vijanden bannen. Gelukkig ben ik altijd aardig tegen hem geweest
Wie?quote:Op maandag 4 september 2017 22:34 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Het is nu wachten op Tyron die zegt dat hij een FA in z'n zak heeft.
FA = Forum Admin.quote:
Omdat een of andere mod (ik noem geen namen) het topic steeds opendequote:Op dinsdag 5 september 2017 20:11 schreef Dagoduck het volgende:
Waarom kan ik dit topic niet meer zien?
http://forum.fok.nl/topic/2397472
LBM, noob.quote:Op dinsdag 5 september 2017 20:13 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Omdat een of andere mod (ik noem geen namen) het topic steeds opendeDerhalve werd hij verwijderd zodat de mod er ook niks meer mee kon. Ik zal hem terugzetten maar uiteraard wel gesloten
Ik ben me van geen kwaad bewustquote:Op dinsdag 5 september 2017 20:28 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
LBM, noob.
(Zo, die krijg je terug vanwege de omdat vrouw opmerking.)
quote:Op dinsdag 5 september 2017 20:28 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
LBM, noob.
(Zo, die krijg je terug vanwege de omdat vrouw opmerking.)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |