Klopt, het is een kleine ICO.quote:Op maandag 21 augustus 2017 08:40 schreef I.C.O.N. het volgende:
[..]
Ik heb daar op dag 1 iets van 50 waves in gestopt maar het is maar een relatief kleine ico. Ze hebben nu iets van 2 ton opgehaald in twee weken. Maargoed op zich ziet de whitepaper er goed uit dus wie weet
Ook maar is wat van die nutteloze coins in dumpen denk ikquote:Op maandag 21 augustus 2017 10:12 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Klopt, het is een kleine ICO.
De coins worden verdeeld over de inleg, dus voor een Dollar krijg je er nu zo'n 200.
Hoewel ze verschillende tiers aanhouden gaat het project sowieso door, ongeacht wat ze binnenhalen. Alleen de doelen liggen dan wat lager.
Winst pakken en door.quote:Op maandag 21 augustus 2017 10:45 schreef DrSnuggle het volgende:
Jeeej, in de top 3 stijgers 2 van je munten hebben staanIk ben benieuwd hoe lang die vreugde aanhoudt...
Ik ga nu niet meer verkopen... Ik had zo'n spijt toen ik MCO op +25% had verkocht, waarna die in de middag naar +200% ging.quote:
Ik had het gelezen inderdaad. Maar als je op bitcointalk hun annoucement leest hebben ze zichzelf zeer ambitieuze doelen gesteld en kan ik me voorstellen dat de opbrengst van deze ico ze toch wel iets tegenvalt.quote:Op maandag 21 augustus 2017 10:12 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Klopt, het is een kleine ICO.
De coins worden verdeeld over de inleg, dus voor een Dollar krijg je er nu zo'n 200.
Hoewel ze verschillende tiers aanhouden gaat het project sowieso door, ongeacht wat ze binnenhalen. Alleen de doelen liggen dan wat lager.
Deze newbie gaat voor bijna 6 waves instappen. Ik hoop dat dit sneller rendement oplevert dan wat ik laatste 5dgn heb gedaan/binnengehaald.quote:Op maandag 21 augustus 2017 11:04 schreef I.C.O.N. het volgende:
[..]
Heb jij wat in deze ico gestopt?
Ja, een klein bedrag, heb wat tokens afgeroomd.quote:Op maandag 21 augustus 2017 11:04 schreef I.C.O.N. het volgende:
[..]
Ik had het gelezen inderdaad. Maar als je op bitcointalk hun annoucement leest hebben ze zichzelf zeer ambitieuze doelen gesteld en kan ik me voorstellen dat de opbrengst van deze ico ze toch wel iets tegenvalt.
Overigens kan ik me voorstellen dat de échte whales hier ook uitblijven omdat een van hun doelen is blockchain meer mainstream te maken. Als dat lukt is het ook wat ingewikkelder om de markt te manipuleren. Of denk ik nu te cynisch?
Heb jij wat in deze ico gestopt?
stuur je die tokens naar die specifieke verschillende adressen die je te zien krijgt op die pagina met al die token-iconen? Want dit is wel een mooie kans om al die gare rommel op af te storten, neem aan dat zij alle waardes bij elkaar optellen en uiteindelijk wat van die oceanlabtokens in je waves wallet terugstorten?quote:Op maandag 21 augustus 2017 11:28 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Ja, een klein bedrag, heb wat tokens afgeroomd.
Ik wil de komende 6 maanden sowieso niet meer in ICO's stappen maar deze is wel grappig, ook een leuk project om te steunen.
Sphearis is een bekende op Waves Slack, heb er wel vertrouwen in.
Edit: nee, die adressen zijn de "asset ID's" van de tokens.quote:Op maandag 21 augustus 2017 11:32 schreef r3gi3boy het volgende:
[..]
stuur je die tokens naar die specifieke verschillende adressen die je te zien krijgt op die pagina met al die token-iconen? Want dit is wel een mooie kans om al die gare rommel op af te storten, neem aan dat zij alle waardes bij elkaar optellen en uiteindelijk wat van die oceanlabtokens in je waves wallet terugstorten?
Kan ik voor het versturen van die tokens de fee ook weglaten trouwens?
*Mompelt iets over BitHumb*quote:Op maandag 21 augustus 2017 11:14 schreef r3gi3boy het volgende:
Valt die monero-pump nog ergens vanuit te verklaren? Een bepaalde aanleiding ofzo, was het te voorspellen geweest?
edit: ik lees op tweakers dat iemand grote orders pumpt ver boven de marktwaarde
Is sinds vandaag verhandelbaar op een Koreaanse exchange.quote:Op maandag 21 augustus 2017 11:14 schreef r3gi3boy het volgende:
Valt die monero-pump nog ergens vanuit te verklaren? Een bepaalde aanleiding ofzo, was het te voorspellen geweest?
edit: ik lees op tweakers dat iemand grote orders pumpt ver boven de marktwaarde
pleasequote:
Dat komt nog. Quality of life updates staan nog niet echt hoog op de lijst bij Waves geloof ik.quote:Op maandag 21 augustus 2017 12:34 schreef kthxbye het volgende:
Ik heb al mijn troep coins van de Waves Lite Wallet in die Oceanlab ICO gedumpt. Geen idee wat het is, maar ik denk dat het meer oplevert dan die gare flutcoins die een stille dood sterven.
Wat ik nog steeds jammer vind aan die Waves Mobile App is dat als je saldo "0" is, die coins nog steeds blijven staan.. ik kan ze niet hiden ofzo. Lekker overzichtelijk
https://oceanlab.eu/#aboutquote:Op maandag 21 augustus 2017 12:40 schreef Typisch het volgende:
[..]
Dat komt nog. Quality of life updates staan nog niet echt hoog op de lijst bij Waves geloof ik.
Overigens kan een ieder een betere wallet app maken voor Waves.
Er zijn ook wallets waar je bijv wel nog die niggercoin e.d. kunt zien.
Heb je een link naar die ICO? Misschien mijn shitcoins ook daar dumpen..
Hoeveel waves heb je als je er gedurende je leaseperiode maar liefst 60 gegenerated hebt? Tienduizenden?quote:Op maandag 21 augustus 2017 12:50 schreef kthxbye het volgende:
Hey MaGNeT:
bij Leasing staat er bij mij:
Regular (xxx mijn echte aantal waves) WAVES
Effective 61.16587728 WAVES
Generating 60.63570177 WAVES
Klopt het dat ik dan nu maar 61 WAVES gebruik om te leasen? Ik zie wel de transacties staan dat ik mijn hele aantal WAVES heb geleased... unleasen en opnieuw leasen misschien?
Dat staat er niet.quote:Op maandag 21 augustus 2017 12:53 schreef r3gi3boy het volgende:
[..]
Hoeveel waves heb je als je er gedurende je leaseperiode maar liefst 60 gegenerated hebt? Tienduizenden?
Ik weet niet hoe groot het verschil is? Hoe lang staan die Waves al in je wallet? Heb je nog ergens orders staan in DEX?quote:Op maandag 21 augustus 2017 12:50 schreef kthxbye het volgende:
Hey MaGNeT:
bij Leasing staat er bij mij:
Regular (xxx mijn echte aantal waves) WAVES
Effective 61.16587728 WAVES
Generating 60.63570177 WAVES
Klopt het dat ik dan nu maar 61 WAVES gebruik om te leasen? Ik zie wel de transacties staan dat ik mijn hele aantal WAVES heb geleased... unleasen en opnieuw leasen misschien?
Best groot. Ah, na even gechecked te hebben in Blockfolio zou het kunnen dat die 60 ongeveer het aantal "nieuwe" Waves is wat ik in stapjes gekocht heb om mijn totale aantal mooi af te ronden... Nadat ik mijn eerste grotere aantal dus geleased had.quote:Op maandag 21 augustus 2017 13:19 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Ik weet niet hoe groot het verschil is? Hoe lang staan die Waves al in je wallet? Heb je nog ergens orders staan in DEX?
Ik vind het ook altijd wat verwarrende termen maar dat lijkt me een logische verklaring.quote:Op maandag 21 augustus 2017 13:26 schreef kthxbye het volgende:
[..]
Best groot. Ah, na even gechecked te hebben in Blockfolio zou het kunnen dat die 60 ongeveer het aantal "nieuwe" Waves is wat ik in stapjes gekocht heb om mijn totale aantal mooi af te ronden... Nadat ik mijn eerste grotere aantal dus geleased had.
Dus de effective / generating zijn dan ws. de Waves die ik NIET gebruik om te leasen?
quote:On the left, you’ll see your Balance Details. There are three numbers here.
Regular is your personal WAVES balance
Effective is your Regular balance, plus any received leases, minus any WAVES you have leased to another node
Generating is the amount actually used for mining, which equals your Effective balance, with received and cancelled leases confirmed after 1,000 blocks
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |