accountmanager gespot?quote:Op maandag 14 augustus 2017 11:42 schreef Archie het volgende:
[..]
Maar stel dat je met iemand in gesprek raakt en het klikt onwijs.....En dan vertelt ie dat ie accountmanager is, wat dan?
ik heb er nog nooit een in het wild ontmoet. Ook geen tegelzetters of zo, behalve als ik er 1 inhuurquote:Op maandag 14 augustus 2017 11:42 schreef Archie het volgende: [..] Maar stel dat je met iemand in gesprek raakt en het klikt onwijs.....En dan vertelt ie dat ie accountmanager is, wat dan?
voor 1998 niet zoveelquote:Op maandag 14 augustus 2017 11:49 schreef TaMieke het volgende:
Wat is er mis met U2?
Ik swipe sowieso iedereen naar links als ze uit Helmond komen.![]()
Moet eerlijk zeggen dat de rest me niet veel boeit. Beroep, school enzo...
Ja dit heb ik ook wel een aantal keer gehad, maar ik begin meestal niet heel snel over muziek omdat ik dan vaak het onderspit delf met mijn muziek smaak (hard rock/metal).quote:Op maandag 14 augustus 2017 11:43 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Muzieksmaak is trouwens ook een aardig criterium, nu je het zegt. Van die vrouwen die zeggen dat ze 'van alles' luisteren en vervolgens niet verder komen dan wanartiesten als U2. Kan ook gelijk weer opdonderen.
Deze man weet.quote:Op maandag 14 augustus 2017 11:39 schreef weethetevennietmeer het volgende:
[..]
Leef jij ook nog?!
Het mooiste is nog dat alles overboord gaat zodra je de "juiste" tegen komt![]()
ja maar dat is nou niet iets waarvan ik denk 'spring in mijn armen mijn liefste'quote:Op maandag 14 augustus 2017 11:49 schreef Friek_ het volgende:
Ik heb altijd de geniaalste Brabantse lulgesprekken met de tegelzetters.
Opleiding zegt echt geen drol over iemands denkniveauquote:Op maandag 14 augustus 2017 11:56 schreef Elvi het volgende:
Ik vind opleiding belangrijker dan een eventuele handicapof in ieder geval niveau.
Ach, hard rock/metal vind ik juist weer prima. Zolang het maar niet blijft hangen in puberale meuk als Slipknot, Limp Bizkit of Korn.quote:Op maandag 14 augustus 2017 11:53 schreef Moro het volgende:
[..]
Ja dit heb ik ook wel een aantal keer gehad, maar ik begin meestal niet heel snel over muziek omdat ik dan vaak het onderspit delf met mijn muziek smaak (hard rock/metal).
Ik kan niet zeggen dat ik er rouwig om ben dat ik geen accountmanager ben hoorquote:Op maandag 14 augustus 2017 11:57 schreef Mojo.jojo het volgende:
[..]
Jammer voor jeBest wel eens handig om je vrouw thuis soms als een account te managen
Daarom zei ik ook in de laatste zin niveauquote:Op maandag 14 augustus 2017 11:57 schreef Archie het volgende:
[..]
Opleiding zegt echt geen drol over iemands denkniveau
Over het algemeen zijn die WO-ers, die het specifiek erin zetten nog vrij jong of erg onzeker.quote:Op maandag 14 augustus 2017 12:01 schreef escalatie het volgende:
Mij boeit opleiding ook niet echt. Ook in mijn vriendengroep is het opleidingsniveau ook heel divers. Juist als een dame heel expliciet WO in haar profiel zet, dan twijfel ik soms. Iemand die zich elitair gedraagt past niet bij mij (hoeft natuurlijk ook niet het geval te zijn).
Wát?! Hoe doe jij dat? Een halve seconde per persoon... En dan ook nog de dagelijkse limiet ontwijken!quote:Op maandag 14 augustus 2017 12:12 schreef Allures het volgende:
Er zal vast ergens een super leuke accountmanager rond lopen. Maar op tinder zie je letteijk 120 mensen per minuut.
Volgend jaar heeft ze een Tinderduimquote:Op maandag 14 augustus 2017 12:13 schreef weethetevennietmeer het volgende:
[..]
Wát?! Hoe doe jij dat? Een halve seconde per persoon... En dan ook nog de dagelijkse limiet ontwijken!
iedereen met een vis en accountmanagers er uit en je bent er zoquote:Op maandag 14 augustus 2017 12:13 schreef weethetevennietmeer het volgende:
[..]
Wát?! Hoe doe jij dat? Een halve seconde per persoon... En dan ook nog de dagelijkse limiet ontwijken!
http://revu.nl/columns-2/overschatte-mensen-adele/quote:De onderschatte Belgische schrijver Herman Brusselmans maakt korte metten met overschatte personen uit de wereldgeschiedenis. Vandaag: Adele.
Dat is toch gewoon een dik wijf, dat redelijk goed kan zingen omdat ergens tussen haar dubbele kinnen haar stembanden goed in het vet liggen. Ze werd geboren in Londen als de dochter van een hoefsmid en z’n vrouw Lindy, een schoonmaakster in een fabriek waar van honden de pootjes werden afgehakt, om ze te verwerken in curryworsten. Adele woog toen ze twaalf was al 103 kilo, en dat was van het goede te veel, en ze stopte met de curryworsten te vreten die Lindy jatte in de fabriek.
Een lerares op school, een lesbo die van lijvige pubermeisjes hield, ontdekte dat Adele goed kon kwelen toen de jonge meid het op een krijsen zette op het moment dat ze door de pot een komkommer in haar anusje gedouwd kreeg. Op die manier startte een van de succesvolste muziekcarrières van de 21ste eeuw, en op haar 19de kon Adele onmogelijk een titel voor haar eerste cd verzinnen, tot haar manager, Mario ‘Brown Teeth’ Corsario zei: ‘Luister trut, noem je cd 19, want je bent van de week weer 19 kilo aangekomen.’
De cd werd, mede dankzij die eenvoudig te memoriseren titel (je moet alleen 19 onthouden, verder niks), een enorme hit, en Adele was op slag wereldberoemd, ja zelfs in Zaandam, Spijkenisse en Woudrichem hadden ze van haar gehoord. Kortom, tot in de meest achterlijke plaatsen werd ze een ster, en twee jaar later kwam ze aankakken met een nog grotere kaskraker, 21.
Daarop stonden drie nummer-één-singles, waaronder Someone Like You, niet alleen een van de irritantste kutsongs aller tijden, maar ook, als je er goed naar luistert, gejat van Smear My Shit in Your Mouth, een nummer van een punkgroep uit Eugene, Oregon, genaamd Good Guy Goebbels. Je zou denken: nog ergere bagger dan Someone Like You kunnen zelfs zo’n Adele en haar songwritingteam niet verzinnen, tot ze Skyfall componeerden, de ergerlijkste James Bond-hymne uit de geschiedenis. Iedere keer als ik nog maar de eerste tonen van Skyfall hoor, moet ik brokken braken, diarree schijten, wildplassen, op een haar na flauwvallen en van pure woede de radio door het raam gooien.
Weet je waarom Adele zo geliefd is bij het grote publiek? Omdat het grote publiek bestaat uit debielen, mongolen, dove rukkers, redundante idioten en kaffers die zoveel verstand hebben van muziek als een hond zonder poten. Over de single Hello zal ik maar zwijgen, of ik haal een touw tevoorschijn en ik hang me op. Ooit zal een cd van Adele 55 of 65 als titel hebben en daar mag je godverdomme toch niet aan denken.
die heb ik gelukkig nog niet gezienquote:Op maandag 14 augustus 2017 12:23 schreef Elvi het volgende:
Mannen met een karper in hun handen en de tekst 'karper diem'
Wat heeft dat in godsnaam met daten te makenmquote:Op maandag 14 augustus 2017 12:23 schreef Friek_ het volgende:
[..]
http://revu.nl/columns-2/overschatte-mensen-adele/
Dit is bijvoorbeeld één van de betere stukken die ik laatst las over Adele.
We gaan weer ontopic hoor, madam.quote:Op maandag 14 augustus 2017 12:32 schreef Samzz het volgende:
[..]
Wat heeft dat in godsnaam met daten te makenm
Hij date blijkbaar geen dikke vrouwenquote:Op maandag 14 augustus 2017 12:32 schreef Samzz het volgende:
[..]
Wat heeft dat in godsnaam met daten te makenm
Hmmm... En heeft een voorkeur voor ongenuanceerd, semi-grappige beledigingen die gewoon nergens op slaan.quote:Op maandag 14 augustus 2017 12:38 schreef Elvi het volgende:
[..]
Hij date blijkbaar geen dikke vrouwen
quote:Op maandag 14 augustus 2017 12:23 schreef Friek_ het volgende:
[..]
http://revu.nl/columns-2/overschatte-mensen-adele/
Dit is bijvoorbeeld één van de betere stukken die ik laatst las over Adele.
Bij hoog opgeleide mensen valt me vaak op dat men heel veel weet van een beperkt aantal onderwerpen (in tegenstelling tot wat lager opgeleiden die vrij weinig weten maar wel breder georiënteerd zijn), dus als dit een voorbode isquote:Op maandag 14 augustus 2017 12:23 schreef Friek_ het volgende:
[..]
http://revu.nl/columns-2/overschatte-mensen-adele/
Dit is bijvoorbeeld één van de betere stukken die ik laatst las over Adele.
Wat heeft dit nog in godsnaam met daten te maken? Hmm?quote:Op maandag 14 augustus 2017 13:16 schreef Mojo.jojo het volgende:
[..]
Bij hoog opgeleide mensen valt me vaak op dat men heel veel weet van een beperkt aantal onderwerpen (in tegenstelling tot wat lager opgeleiden die vrij weinig weten maar wel breder georiënteerd zijn), dus als dit een voorbode is![]()
Excuse moi voor de generalisatie
Zie hier het probleem van de meeste hoogopgeleiden, maar kennis op 1 vlak, toevallig goed in leren, maar praktische kennis ontbreekt..quote:Op maandag 14 augustus 2017 13:16 schreef Mojo.jojo het volgende:
[..]
Bij hoog opgeleide mensen valt me vaak op dat men heel veel weet van een beperkt aantal onderwerpen (in tegenstelling tot wat lager opgeleiden die vrij weinig weten maar wel breder georiënteerd zijn), dus als dit een voorbode is![]()
Excuse moi voor de generalisatie
Offtopic, maarquote:Op maandag 14 augustus 2017 12:23 schreef Friek_ het volgende:
[..]
http://revu.nl/columns-2/overschatte-mensen-adele/
Dit is bijvoorbeeld één van de betere stukken die ik laatst las over Adele.
Nou ben ik wel heel nieuwsgierig wat de muzieksmaak van iemand over diegene zegt? Wat zegt het over iemand die vooral naar R&B luistert? Of iemand die naar rock luistert? (even als voorbeeld)quote:Op maandag 14 augustus 2017 14:35 schreef Faxie het volgende:
[..]
Offtopic, maar
Ik vind muzieksmaak zelf ook wel relevant.... zegt wel iets over een persoon vind ik.
Is dat nou zo moeilijk te bedenken?quote:Op maandag 14 augustus 2017 14:40 schreef Archie het volgende:
[..]
Nou ben ik wel heel nieuwsgierig wat de muzieksmaak van iemand over diegene zegt? Wat zegt het over iemand die vooral naar R&B luistert? Of iemand die naar rock luistert? (even als voorbeeld)
Iemand die van klassieke muziek houdt is vaak wel een ander type dan iemand die van hardstyle en dubstep houdt.quote:Op maandag 14 augustus 2017 14:40 schreef Archie het volgende:
[..]
Nou ben ik wel heel nieuwsgierig wat de muzieksmaak van iemand over diegene zegt? Wat zegt het over iemand die vooral naar R&B luistert? Of iemand die naar rock luistert? (even als voorbeeld)
Ja eigenlijk wel. Voor de extremen niet echt, maar voor de grote massa zegt t geen drol in mijn ogen.quote:Op maandag 14 augustus 2017 14:50 schreef Faxie het volgende:
[..]
Is dat nou zo moeilijk te bedenken?
Het gaat niet zozeer om specifieke genres, maar of iemand zichzelf daadwerkelijk heeft verdiept in muziek wanneer diegene stelt van bepaalde muziekgenres te houden. Zodra dat enkel blijft hangen bij wat suffe top 40-artiesten - wat simpelweg de oppervlakkigste muziek denkbaar is omdat het gemaakt is om een zo groot publiek aan te spreken - dan heb je je naar mijn idee niet verdiept. Dat is zeker veelzeggend.quote:Op maandag 14 augustus 2017 14:40 schreef Archie het volgende:
[..]
Nou ben ik wel heel nieuwsgierig wat de muzieksmaak van iemand over diegene zegt? Wat zegt het over iemand die vooral naar R&B luistert? Of iemand die naar rock luistert? (even als voorbeeld)
Dat weet ik niet, maar ze zijn er in ieder geval heel erg mee bezig. En mijn vooroordeel is dan dat ze dit ook van jou verwachten. Of erg elitair zijn.quote:Op maandag 14 augustus 2017 12:11 schreef weethetevennietmeer het volgende:
[..]
Over het algemeen zijn die WO-ers, die het specifiek erin zetten nog vrij jong of erg onzeker.
De grote massa is sowieso al niet interessantquote:Op maandag 14 augustus 2017 14:53 schreef Archie het volgende:
[..]
Ja eigenlijk wel. Voor de extremen niet echt, maar voor de grote massa zegt t geen drol in mijn ogen.
Dat klopt, de verwachting hebben zij dan ook van een ander ja. Helaas ging mijn carrière pad finaal het raam uit nadat er "iets" niet goed ging.quote:Op maandag 14 augustus 2017 15:01 schreef escalatie het volgende:
[..]
Dat weet ik niet, maar ze zijn er in ieder geval heel erg mee bezig. En mijn vooroordeel is dan dat ze dit ook van jou verwachten. Of erg elitair zijn.
Zo had ik vorig jaar een date van ergens begin 30, die druk bezig was met een job coach, allerlei opleidingen en een heel carrière pad min of meer voor ogen had. Op zich niks mis mee, maar ze vond het vreemd dat ik ondanks een goede baan dat niet had.
Ook in de top 40 kan wat moois voorbij komen!quote:Op maandag 14 augustus 2017 14:55 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Het gaat niet zozeer om specifieke genres, maar of iemand zichzelf daadwerkelijk heeft verdiept in muziek wanneer diegene stelt van bepaalde muziekgenres te houden. Zodra dat enkel blijft hangen bij wat suffe top 40-artiesten - wat simpelweg de oppervlakkigste muziek denkbaar is omdat het gemaakt is om een zo groot publiek aan te spreken - dan heb je je simpelweg niet verdiept. Dat is zeker veelzeggend.
Maar goed, zo kijk ik er natuurlijk tegenaan als snob van het eerste uur.
Beetje off topic maar hoewatwaar?quote:Op maandag 14 augustus 2017 15:28 schreef weethetevennietmeer het volgende:
[..]
Dat klopt, de verwachting hebben zij dan ook van een ander ja. Helaas ging mijn carrière pad finaal het raam uit nadat er "iets" niet goed ging.
Dus nu compleet bezig met andere dingen en dát is voor sommige ook niet te begrijpen. En dat zijn dan ook niet mijn type mensen.
Een nulquote:Op maandag 14 augustus 2017 15:33 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Ook in de top 40 kan wat moois voorbij komen!
Ik heb zelf echt wel een brede smaak, luister echt van alles, soms zelf klassiek, van indie rock tot techno, en dan in de auto lekker hitjes mee blèren. Nou en. Moet ik me er in verdiepen dan? Ik luister met gevoel naar muziek. Het raakt me of niet.
Maakt me dat minder dan?
Bedoel je nu het iets of waar ik mee bezig ben?quote:Op maandag 14 augustus 2017 15:34 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Beetje off topic maar hoewatwaar?
Hahaha, vind ABBA dan wel echt vreselijk.quote:Op maandag 14 augustus 2017 15:38 schreef Mutiilation het volgende:
Ik heb sowieso een labiele muzieksmaak. Klassiek, black metal, ABBA, Franstalig, Liedermacher. Ierse folk, rock uit jaren 60/70, foute jaren 80 hits en dan ben ik er nog een heleboel vergeten. Vind muzieksmaak voor daten verder niet zo belangrijk.
Neem aan dat dat samenhangt?quote:Op maandag 14 augustus 2017 15:39 schreef weethetevennietmeer het volgende:
[..]
Bedoel je nu het iets of waar ik mee bezig ben?
Hehequote:Op maandag 14 augustus 2017 15:42 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Hahaha, vind ABBA dan wel echt vreselijk.
Heb wel m'n guilty pleasures maar daar zit gelukkig geen ABBA bij
Oh, dat er ook prima platen voorbij komen in de top 40 is natuurlijk waar (het gebeurt niet vaak naar mijn smaak, maar dat ben ik). Het punt is dat je naar mijn maatstaven gewoon niet echt een liefhebber bent, maar simpelweg naar muziek luistert. Om een ander voorbeeld te pakken: ik ben zo'n beetje de slechtste kok ooit, maar net als iedereen houd ik van lekker eten. Maakt mij dat gelijk een liefhebber/fijnproever op dat vlak? Nee, absoluut niet, ik heb er namelijk de ballen verstand van verder en heb mezelf totaal niet verdiept in allerlei ingrediënten en bereidingswijzen.quote:Op maandag 14 augustus 2017 15:33 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Ook in de top 40 kan wat moois voorbij komen!
Ik heb zelf echt wel een brede smaak, luister echt van alles, soms zelf klassiek, van indie rock tot techno, en dan in de auto lekker hitjes mee blèren. Nou en. Moet ik me er in verdiepen dan? Ik luister met gevoel naar muziek. Het raakt me of niet.
Maakt me dat minder dan?
Ik heb eigenlijk altijd wel muziek opstaan, dus ik vind het wel belangrijk. Wel heb ik een hele brede smaak, inclusief de gangbare stijlen, dus het lijkt mij sterk dat ik iemand tegenkomt waarmee ik geen overlap heb. Of ze moet alleen maar Hollandse Piratenhits luisteren... dan houdt het toch snel op.quote:Op maandag 14 augustus 2017 15:38 schreef Mutiilation het volgende:
Ik heb sowieso een labiele muzieksmaak. Klassiek, black metal, ABBA, Franstalig, Liedermacher. Ierse folk, rock uit jaren 60/70, foute jaren 80 hits en dan ben ik er nog een heleboel vergeten. Vind muzieksmaak voor daten verder niet zo belangrijk.
Operatie, blijvende complicaties, niet meer in staat om werk uit te oefenen.quote:Op maandag 14 augustus 2017 15:43 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Neem aan dat dat samenhangt?
(Ik zit zelf echt in een weethetevennietmeercrisis werkwise. Paar x op het punt gestaan topic te openen, maar dan toch weer weggeklikt.)
Bleh! Hoop ellende dus. Sterkte!quote:Op maandag 14 augustus 2017 15:57 schreef weethetevennietmeer het volgende:
[..]
Operatie, blijvende complicaties, niet meer in staat om werk uit te oefenen.
Dus bezig met herstel, mentaal, fysiek en de molen draait maar door.
Sorry voor off-topic: Rest maar in PB / DM.
Dank je.quote:Op maandag 14 augustus 2017 16:00 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Bleh! Hoop ellende dus. Sterkte!
Mijn mr. Loverman ontmoette mij werkloos en heeft dat nooit een issue gevonden. Hielp wel dat ik er zelf onwijs van genoot en evengoed nooit thuis was, maar mn tijd alleen maar vulde met leuke dingen en mensenquote:Op maandag 14 augustus 2017 16:03 schreef weethetevennietmeer het volgende:
[..]
Dank je.
Het niet werken is overigens ook een fijn punt bij een date, merk dat de meesten dat raar of eng vinden (muv de vroeg gepensioneerden![]()
).
Vastbinden en houden die manquote:Op maandag 14 augustus 2017 16:09 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Mijn mr. Loverman ontmoette mij werkloos en heeft dat nooit een issue gevonden. Hielp wel dat ik er zelf onwijs van genoot en evengoed nooit thuis was, maar mn tijd alleen maar vulde met leuke dingen en mensen
Hij zegt zelfs dat hij me met liefde zou onderhouden als hij daar genoeg voor zou verdienen
(Hij houdt onwijs van z'n vak. Ik heb eigenlijk geen vak en werk puur om op het terras te kunnen zitten)
Voor ik hem ontmoette wel een aantal tinderaars getroffen die er echt niets van snapten
Nou ja, als je graag met je partner je vrije tijd samen beleeft en je gaat veel naar concerten, is het handig als je elkaars muziekstijl oké vindt. En als er thuis gedraaid wordt en je hebt de wens om iemand te vinden om mee samen te wonen, is het ook handig als je niet gillend wegrent bij de eerste tonen. Je wilt als grote liefhebber niet continu met een koptelefoon op lopen, ja, als het echt niet anders kan dan.quote:Op maandag 14 augustus 2017 15:35 schreef Samzz het volgende:
[..]
Een nul. Hoe durf je!
Nee serieus, ik vind muzieksmaak maar weinig zeggen. Ik vind zo veel leuk, van boerenrock tot klassiek, als de melodie me aanstaat ben ik tevreden. Dus vind ik zowel liedjes van One Direction als Pink Floyd tof (Pink Floyd wel toffer).
Maar wat dat in godsnaam moet zeggen... En om nu het daten af te laten hangen van vindt muziek X wel of niet leuk, gaat voor mij te ver.
Maar dat maakt me toch niet tot 'gepeupel' of minder?quote:Op maandag 14 augustus 2017 15:44 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Oh, dat er ook prima platen voorbij komen in de top 40 is natuurlijk waar (het gebeurt niet vaak naar mijn smaak, maar dat ben ik). Het punt is dat je naar mijn maatstaven gewoon niet echt een liefhebber bent, maar simpelweg naar muziek luistert. Om een ander voorbeeld te pakken: ik ben zo'n beetje de slechtste kok ooit, maar net als iedereen houd ik van lekker eten. Maakt mij dat gelijk een liefhebber/fijnproever op dat vlak? Nee, absoluut niet, ik heb er namelijk de ballen verstand van verder en heb mezelf totaal niet verdiept in allerlei ingrediënten en bereidingswijzen.
Maakt me dat 'minder'? Ook niet, maar ik snap wel dat iemand dat iemand met flinke liefhebberij op dat vlak niet bij mij gaat aankloppen om samen een prachtige maaltijd te bereiden.
Mooi gezegd. Vaak is dan het antwoord op de vraag 'Waar houd je dan van?' 'Ja vanalles!'. Iemand die echt van eten, koken of muziek houdt, heeft een duidelijkere smaak.quote:Op maandag 14 augustus 2017 15:44 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Oh, dat er ook prima platen voorbij komen in de top 40 is natuurlijk waar (het gebeurt niet vaak naar mijn smaak, maar dat ben ik). Het punt is dat je naar mijn maatstaven gewoon niet echt een liefhebber bent, maar simpelweg naar muziek luistert. Om een ander voorbeeld te pakken: ik ben zo'n beetje de slechtste kok ooit, maar net als iedereen houd ik van lekker eten. Maakt mij dat gelijk een liefhebber/fijnproever op dat vlak? Nee, absoluut niet, ik heb er namelijk de ballen verstand van verder en heb mezelf totaal niet verdiept in allerlei ingrediënten en bereidingswijzen.
Maakt me dat 'minder'? Ook niet, maar ik snap wel dat iemand dat iemand met flinke liefhebberij op dat vlak niet bij mij gaat aankloppen om samen een prachtige maaltijd te bereiden.
Dat zeg ik ook op het einde: het maakt je niet minder, maar ik ga dan gewoon niet daten met je. Moet er ook bij zeggen dat ik zelf redacteur ben van een alternatief muziekplatform van de VPRO en daar inmiddels al tig feesten en concerten voor heb gerecenseerd. Vroeger bestond er ook een gratis datingplatform via de VPRO (HappyVPRO heette het). Dat zou voor mij ideaal geweest zijn - om je een beeld te geven.quote:Op maandag 14 augustus 2017 16:35 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Maar dat maakt me toch niet tot 'gepeupel' of minder?
Vrouw: "Oh, ik hou ook van lezen."quote:Op maandag 14 augustus 2017 16:51 schreef DancingPhoebe het volgende:
Ik ben meer een leesnerd dan een muzieknerd [...].
Een profiel met het romantische hebban olla vogala, dat is bingoquote:Op maandag 14 augustus 2017 17:05 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Vrouw: "Oh, ik hou ook van lezen."
* Friek_ smelt van binnen. Oh oh oh - een lezende vrouw, eindelijk! Wat zou het zijn!?
Friek_: "Oh, echt waar? Wat lees je nu?"
Vrouw: "Nou, ik ben nu halverwege het nieuwe deel van Harry Po-" AAAAAAH
Friek_:![]()
![]()
En jij luistert heel anders naar muziek? Ik vind je analogie scheef gaan. Als je gaat vergelijken dan zou ik zeggen dat muziek luisteren gelijk staat aan eten en muziek maken gelijk staat aan koken. En dat vind ik nogal een verschil. Ik maak zelf meer dan twintig jaar muziek, heb een diep begrip van de onderliggende theorie en ik kots op mensen die zichzelf een ''kenner'' noemen omdat ze ''moeilijke'' muziek luisteren maar zelf geen noot kunnen spelen en anderen de maat nemen omdat ze ''simpele'' muziek luisteren.quote:Op maandag 14 augustus 2017 15:44 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Oh, dat er ook prima platen voorbij komen in de top 40 is natuurlijk waar (het gebeurt niet vaak naar mijn smaak, maar dat ben ik). Het punt is dat je naar mijn maatstaven gewoon niet echt een liefhebber bent, maar simpelweg naar muziek luistert. Om een ander voorbeeld te pakken: ik ben zo'n beetje de slechtste kok ooit, maar net als iedereen houd ik van lekker eten. Maakt mij dat gelijk een liefhebber/fijnproever op dat vlak? Nee, absoluut niet, ik heb er namelijk de ballen verstand van verder en heb mezelf totaal niet verdiept in allerlei ingrediënten en bereidingswijzen.
Maakt me dat 'minder'? Ook niet, maar ik snap wel dat iemand dat iemand met flinke liefhebberij op dat vlak niet bij mij gaat aankloppen om samen een prachtige maaltijd te bereiden.
Als ik sommige posts hier zie heb je daar volledig gelijk in. Dat er dan minimaal universitair niveau gezocht word omdat 'die mensen een bredere/interessantere blik of echt inhoud hebben' maar uit alle posts blijkt de persoon die dat zoekt zelf een enorm beperkt wereldbeeld te hebben en nogal oppervlakkig te zijn...typisch..quote:Op maandag 14 augustus 2017 11:57 schreef Archie het volgende:
[..]
Opleiding zegt echt geen drol over iemands denkniveau
Ah, een recencist. Ik vond je al een beetje zuurquote:Op maandag 14 augustus 2017 16:57 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Dat zeg ik ook op het einde: het maakt je niet minder, maar ik ga dan gewoon niet daten met je. Moet er ook bij zeggen dat ik zelf redacteur ben van een alternatief muziekplatform van de VPRO en daar inmiddels al tig feesten en concerten voor heb gerecenseerd. Vroeger bestond er ook een gratis datingplatform via de VPRO (HappyVPRO heette het). Dat zou voor mij ideaal geweest zijn - om je een beeld te geven.
De analogie gaat inderdaad niet helemaal perfect, maar het wat ook maar een wat grove vergelijking om m'n standpunt iets te verhelderen. Samen muziek maken is natuurlijk helemaal tof.quote:Op maandag 14 augustus 2017 17:53 schreef Harmankardon het volgende:
[..]
En jij luistert heel anders naar muziek? Ik vind je analogie scheef gaan. Als je gaat vergelijken dan zou ik zeggen dat muziek luisteren gelijk staat aan eten en muziek maken gelijk staat aan koken. En dat vind ik nogal een verschil. Ik maak zelf meer dan twintig jaar muziek, heb een diep begrip van de onderliggende theorie en ik kots op mensen die zichzelf een ''kenner'' noemen omdat ze ''moeilijke'' muziek luisteren maar zelf geen noot kunnen spelen en anderen de maat nemen omdat ze ''simpele'' muziek luisteren.
Als iemand die graag spot met dikke mensen vind ik dit toch wel van een erg mager (hihaho) niveau. Wat hij schrijft kan iedere Adele-hater opnoemen. En dat het grote publiek uit mongolen bestaat is ook niet een erg opzienbarende constatering. Verder is Herman Brusselmans best vermakelijk trouwens.quote:Op maandag 14 augustus 2017 12:23 schreef Friek_ het volgende:
[..]
http://revu.nl/columns-2/overschatte-mensen-adele/
Dit is bijvoorbeeld één van de betere stukken die ik laatst las over Adele.
Heb je dan wel de juiste baan? Ik vind mijn werk namelijk hartstikke leuk verder en ik moet er niet aan denken om 32 tot 40 uur per week iets te doen waar ik eigenlijk helemaal geen zin in heb.quote:Op maandag 14 augustus 2017 18:10 schreef bascross het volgende:
[..]
Werk is een noodzakelijk kwaad en iets dat je tot een minimum moet beperken zodat je tijd overhoudt voor dingen die wel belangrijk zijn.
Ik ben toevallig ook docent, maar ik hou dat graag beperkt tot 0,6fte. Daarmee kan ik prima uit de voeten. Op die manier hou ik het juist leuk. En het bevalt mij prima, maar er zijn andere dingen die ik nog een stuk leuker vind.quote:Op maandag 14 augustus 2017 18:13 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Heb je dan wel de juiste baan? Ik vind mijn werk namelijk hartstikke leuk verder en ik moet er niet aan denken om 32 tot 40 uur per week iets te doen waar ik eigenlijk helemaal geen zin in heb.
Al gaat dit ook weer een beetje offtopic.
zegt ook niet altijd alles... Soms zit er een redelijk verhaal omheen.quote:Op maandag 14 augustus 2017 18:10 schreef bascross het volgende:
[..]
Als iemand die graag spot met dikke mensen vind ik dit toch wel van een erg mager (hihaho) niveau. Wat hij schrijft kan iedere Adele-hater opnoemen. En dat het grote publiek uit mongolen bestaat is ook niet een erg opzienbarende constatering. Verder is Herman Brusselmans best vermakelijk trouwens.
En aangezien dit topic over daten gaat. Ik vind opleiding en werk totaal niet relevant. Werk is een noodzakelijk kwaad en iets dat je tot een minimum moet beperken zodat je tijd overhoudt voor dingen die wel belangrijk zijn. Een uitkering is dan wel weer een afknapper.
Mee eens, inderdaad. Ligt compleet aan de situatie - als iemand tijdelijk even ww vangt vind ik dat echt allemaal niet zo erg. Daar heeft diegene immers ook premie voor betaald.quote:Op maandag 14 augustus 2017 18:23 schreef Marrije het volgende:
[..]
zegt ook niet altijd alles... Soms zit er een redelijk verhaal omheen.
Ja, bijvoorbeeld. Zo zijn er nog wel een paar te bedenken. Ook voor de bijstand.quote:Op maandag 14 augustus 2017 18:27 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Mee eens, inderdaad. Ligt compleet aan de situatie - als iemand tijdelijk even ww vangt vind ik dat echt allemaal niet zo erg. Daar heeft diegene immers ook premie voor betaald.
quote:Op maandag 14 augustus 2017 18:24 schreef DancingPhoebe het volgende:
Uitkering was de leukste periode uit mn leven...
Nee dat klopt, bedoel vooral als iemand niets doet om daaruit te komen. Je kan natuurlijk best tijdelijk in de WW of bijstand zitten.quote:Op maandag 14 augustus 2017 18:23 schreef Marrije het volgende:
[..]
zegt ook niet altijd alles... Soms zit er een redelijk verhaal omheen.
Money for nothing, chips for freequote:
Ja dat zou voor mij ook een afknapper zijn.quote:Op maandag 14 augustus 2017 18:31 schreef bascross het volgende:
[..]
Nee dat klopt, bedoel vooral als iemand niets doet om daaruit te komen. Je kan natuurlijk best tijdelijk in de WW of bijstand zitten.
Ja, zeker. Als je in een bepaalde tak van sport zit (cultuur/kunst/journalistiek) kan het soms zijn dat je gewoon even niks kan vinden en na verloop van tijd (als de ww ophoudt) in de bijstand terecht komt. Of gewoon door een ellendige samenloop van omstandigheden. Het kan allemaal en ik ben daar meestal wel coulant in.quote:Op maandag 14 augustus 2017 18:30 schreef Marrije het volgende:
[..]
Ja, bijvoorbeeld. Zo zijn er nog wel een paar te bedenken. Ook voor de bijstand.
Tof trouwens, dat je ook docent bent! Welk vak? Geef zelf filosofie en maatschappijleer, wat enorm leuk is om te geven aan pubers. Ik hou me er ook veel mee bezig in m'n vrije tijd. Maar toegegeven: m'n huidige aanstellingsomvang (tussen 0,8 en 0,9 fte) vind ik ook ècht genoeg.quote:Op maandag 14 augustus 2017 18:17 schreef bascross het volgende:
[..]
Ik ben toevallig ook docent, maar ik hou dat graag beperkt tot 0,6fte. Daarmee kan ik prima uit de voeten. Op die manier hou ik het juist leuk. En het bevalt mij prima, maar er zijn andere dingen die ik nog een stuk leuker vind.
Dit is trouwens ook zeker herkenbaar - ik ben ook absoluut geen carrière-gericht type. Alles wat ik hierboven neerpende zou je ook kunnen beschouwen als een zoektocht naar een persoon met een soortgelijke levensstijl als ik. En die is ook niet ambitieus van aard, want uiteindelijk werk ik om te leven en niet andersom.quote:Het is op zich offtopic, maar ik merk wel dat het bij daten nog weleens als vreemd wordt gezien. Vrouwen geven vaak aan dat ze houden van ambitieuze mannen. Ik ben tot inzicht gekomen dat ik dat niet ben. Het vinden van iemand die dezelfde levenswijze nastreeft is best lastig en vind ik trouwens belangrijker dan de muzieksmaak.
Dit, en laat nou net die ene die ik tegenkwam misschien wel de slechtste van allemaal zijn. Best snel op afgeknapt, uiteindelijk ook niet tot een date gekomen. Want ja ik was niet getrouwd dus niet spannend genoeg.quote:Op maandag 14 augustus 2017 18:35 schreef Friek_ het volgende:
Die coulance houdt natuurlijk op zodra er iets als luiheid of uitvretersgedrag in het spel komt, maar ik moet toegeven dat ik dat maar weinig zie. Meeste mensen in de bijstand vinden het maar verschrikkelijk en schamen zich er al kapot voor.
Ik denk ook dat je muzieksmaak wel een beetje bepaalt in welke subcultuur je je bevindt. Iemand die vooral hardcore luistert zal een ander soort vrienden hebben dan iemand die alleen maar naar hiphop luistert, of alleen naar Nederlandstalige smartlappen. Dat bepaalt toch echt wel een beetje met welke uitstraling je je wil identificeren.quote:Op maandag 14 augustus 2017 16:24 schreef LuNaTiC het volgende:
Beetje overlap in muziek is wel handig ja, zeker ivm evt concerten. Als iemand alleen maar van metal houdt, dan kun je eens een keertje uit goodwill meegaan naar een metalconcert, maar er is een grens natuurlijk.
Voeg daar nog maar wat sectoren aan toe. Juristen en psychologen hebben het bijvoorbeeld ook nog steeds zwaar qua passend werk.quote:Op maandag 14 augustus 2017 18:35 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Ja, zeker. Als je in een bepaalde tak van sport zit (cultuur/kunst/journalistiek) kan het soms zijn dat je gewoon even niks kan vinden en na verloop van tijd (als de ww ophoudt) in de bijstand terecht komt. Of gewoon door een ellendige samenloop van omstandigheden. Het kan allemaal en ik ben daar meestal wel coulant in.
Die coulance houdt natuurlijk op zodra er iets als luiheid of uitvretersgedrag in het spel komt, maar ik moet toegeven dat ik dat maar weinig zie. Meeste mensen in de bijstand vinden het maar verschrikkelijk en schamen zich er al kapot voor.
Prima, maar je houdt helaas van voetbal...quote:Op maandag 14 augustus 2017 19:55 schreef Voetbalmeisje het volgende:
Ik luister momenteel Otis Redding, is dat goed?
Maar Andromevrouw, hoe komt het nu dat je plots een vriendje hebt? Hoe is dat gegaan? En natuurlijk gefeliciteerd!
Dat is leuk ja.quote:Op maandag 14 augustus 2017 20:03 schreef escalatie het volgende:
Jaren 60, 70 soulmuziek sowieso dikke prima. Vooral bij romantische avondjes.
Nou op date zes begon hij mij in een indirecte zin 'mijn vriendinnetje' te noemenquote:Op maandag 14 augustus 2017 19:55 schreef Voetbalmeisje het volgende:
Ik luister momenteel Otis Redding, is dat goed?
Maar Andromevrouw, hoe komt het nu dat je plots een vriendje hebt? Hoe is dat gegaan? En natuurlijk gefeliciteerd!
Vooruit.quote:Op maandag 14 augustus 2017 19:55 schreef Voetbalmeisje het volgende:
Ik luister momenteel Otis Redding, is dat goed?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |