Ik ben verre van een player en gewoon gemiddeld succesvol maar zeker niet ontevreden. En dat er mannen zijn die helemaal niks voor elkaar krijgen op dat gebied vind ik best vervelend voor ze.quote:Op zondag 30 juli 2017 19:40 schreef bascross het volgende:
TS probeert in veel van zijn posts te laten doorschijnen dat hij nogal gewild en succesvol is bij de vrouwen. Dat zou best kunnen hoor, maar dat lijken mij geen pareltjes op de beurs. Ik moet erbij zeggen dat vrouwen rond die leeftijd wel gemakkelijker zijn, omdat ze bang zijn om alleen achter te blijven.
En wat betreft feministen. Vrouwen die een eigen carrière nastreven en niet teren op het salaris van hun partner zijn mijn helden. Figuren als Anne Fleur zijn alleen maar irritant.
Dit soort commentsquote:Waarom realiseren jullie je niet dat je misschien eens in de spiegel moet kijken om uit te vinden waarom het niet lukt bij de vrouwen? En dat dit trieste verbitterde gedoe je alleen maar nog onaantrekkelijker maakt. Het feminisme de schuld geven van je eigen falen is lekker makkelijk slachtoffergedrag. Maar het gaat je het geluk zeker niet brengen.
Moeite doen met discussieren op fora ben ik 15 jaar geleden al uit gegroeid. Fok zou een stuk fijner zijn als de rest ook eens volwassen werd en in zou zien dat online discussieren geen nut heeft.quote:Maar graag ga ik die discussie gewoon aan met argumenten en doe dat op een vriendelijke en respectvolle manier.
Op lange termijn nog een goede zaak van het feminisme. Het medicijn tegen overbevolking.quote:Op zondag 30 juli 2017 19:44 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Maar zo kom je totaal niet over, je hemelt vrouwen op die een carrière nastreven en je boort vrouwen de grond in die er voor kiezen om huisvrouw te zijn.
De rol van huisvrouw word in de westerse samenleving enorm onderschat en ondergewaardeerd.
Met als gevolg dat de geboortecijfers dalen en we tegen een vergrijzing aan kijken.
Toegegeven het feminisme zal wel niet de enige oorzaak zijn maar het is zeker wel een factor.
Maar vergrijzing is wel een serieus probleem hier meen ik.quote:Op zondag 30 juli 2017 20:07 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Op lange termijn nog een goede zaak van het feminisme. Het medicijn tegen overbevolking.
Ook maar tijdelijk.quote:Op zondag 30 juli 2017 20:08 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Maar vergrijzing is wel een serieus probleem hier meen ik.
Dat zullen we moeten uitzieken. We kunnen het niet oplossen met piramidespel achtige bevolkingsgroeiquote:Op zondag 30 juli 2017 20:08 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Maar vergrijzing is wel een serieus probleem hier meen ik.
Een tiental jaar, tot de babyboomers allemaal zijn gaan hemelen?quote:
Nee dat denk ik ook niet, nog meer mensen is ook geen succes inderdaad.quote:Op zondag 30 juli 2017 20:10 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Dat zullen we moeten uitzieken. We kunnen het niet oplossen met piramidespel achtige bevolkingsgroei
Onder andere, maar ook onze generatie zal minder kinderen krijgen.quote:Op zondag 30 juli 2017 20:10 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Een tiental jaar, tot de babyboomers allemaal zijn gaan hemelen?
Nouwja, op zich wel denk ik, wel iets om aan te denken lijkt mij.quote:Op zondag 30 juli 2017 20:11 schreef Zith het volgende:
[..]
Onder andere, maar ook onze generatie zal minder kinderen krijgen.
Boeiend.
Overbevolking is vooral een probleem in Afrika. Hier is de bevolking aan het krimpen met alle gevolgen van dien.quote:Op zondag 30 juli 2017 20:07 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Op lange termijn nog een goede zaak van het feminisme. Het medicijn tegen overbevolking.
Tot voor kort was er bijna over de hele wereld kinderarbeid. Misschien moeten we daarnaar terug. Er is vast een onderzoekje dat kinderen ongelukkig zijn op school. Of we mogen ons gelukkig prijzen dat we niet meer in zo'n maatschappij hoeven te leven.quote:Op zondag 30 juli 2017 19:51 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Over bijna de hele wereld is het de man die voor de levensmiddelen zorgt en de vrouw die voor de kinderen en het huishouden zorgt.
Misschien dat je hier en daar wat stammen hebt die er anders over denken maar het is absoluut niet representatief voor de mensheid.
Mooie vergelijking, wat is de toegevoegde waarde van kinderen die werken ipv een opleiding volgen?quote:Op zondag 30 juli 2017 20:16 schreef speknek het volgende:
[..]
Tot voor kort was er bijna over de hele wereld kinderarbeid. Misschien moeten we daarnaar terug. Er is vast een onderzoekje dat kinderen ongelukkig zijn op school. Of we mogen ons gelukkig prijzen dat we niet meer in zo'n maatschappij hoeven te leven.
Probleem is natuurlijk dat gedweep met een zogenaamd natuurlijke rolverdeling. Er is niks mis mee als een vrouw het huishouden op zich neemt, maar er is ook niks mis mee als ze carrière wil maken. Net zoals er niks mis is met zowel de man die het huishouden op zich neemt, als met de man die carrière wil maken.quote:Op zondag 30 juli 2017 19:24 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Waarom denigreer jij vrouwen die kiezen voor een bestaan als huisvrouw?
Dit is nu mijn probleem met het feminisme, we kleineren de natuurlijke rol van een vrouw en we kiezen er voor om vrouwen iets te laten doen wat eigenlijk onnatuurlijk is.
Ik wil natuurlijk niet zeggen dat vrouwen geen carrière mogen maken, maar het denigrerende naar huisvrouwen moet gewoon stoppen.
Huisvrouwen die kinderen baren is gewoon noodzaak om de samenleving op peil te houden.
Bovendien is het aangetoond dat vrouwen over het algemeen gelukkiger zijn als huisvrouw dan als carrièretijger.
http://www.dailymail.co.u(...)fied-profession.html
Verbeter de wereld en het begin was bij onszelf. Maar het feminisme lijkt me een heel goed exportproduct.quote:Op zondag 30 juli 2017 20:15 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Overbevolking is vooral een probleem in Afrika. Hier is de bevolking aan het krimpen met alle gevolgen van dien.
Uiteindelijk lost dat probleem zichzelf wel op maar niet zonder gevolgen voor onze generatie.
Dat zeker.quote:Op zondag 30 juli 2017 20:39 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Verbeter de wereld en het begin was bij onszelf. Maar het feminisme lijkt me een heel goed exportproduct.
Hoezo zogenaamd?quote:Op zondag 30 juli 2017 20:22 schreef AnanYaw het volgende:
[..]
Probleem is natuurlijk dat gedweep met een zogenaamd natuurlijke rolverdeling.
Omdat de rolverdeling per definitie gesocialiseerd is. Van nature zijn we jagers/verzamelaars en dat is nogal wat anders dan een kantoorpik/huisvrouwsamenleving.quote:
Vrouwen dragen het kind bij zich en geven bijv borstvoeding. En dat dan bij alle zoogdieren (eventuele uitzonderingen daargelaten)quote:Op zondag 30 juli 2017 20:47 schreef Drug het volgende:
[..]
laat dan zien waar in de natuur die rolverdeling staat? anders inderdaad verzonnen.
Eigenlijk is vooral de man wat anders gaan doen. Het 'huis' waar de vrouw op past is er gewoon nog steeds en kinderen zijn er ook nog steeds.quote:Op zondag 30 juli 2017 20:49 schreef AnanYaw het volgende:
[..]
Omdat de rolverdeling per definitie gesocialiseerd is. Van nature zijn we jagers/verzamelaars en dat is nogal wat anders dan een kantoorpik/huisvrouwsamenleving.
Behalve dan dat we het in het merendeel van onze geschiedenis niet konden veroorloven dat een vrouw haar taak slechts het passen op het huis en de kinderen was. Die moesten ook gewoon de klauwtjes uit de mouwen steken, om alle monden te voeden.quote:Op zondag 30 juli 2017 20:50 schreef hugecooll het volgende:
[..]
Eigenlijk is vooral de man wat anders gaan doen. Het 'huis' waar de vrouw op past is er gewoon nog steeds en kinderen zijn er ook nog steeds.
Ja omdat ze vier dingen doet is ineens het huishouden daar geen meer vanquote:Op zondag 30 juli 2017 20:51 schreef AnanYaw het volgende:
[..]
Behalve dan dat we het in het merendeel van onze geschiedenis niet konden veroorloven dat een vrouw haar taak slechts het passen op het huis en de kinderen was. Die moesten ook gewoon de klauwtjes uit de mouwen steken, om alle monden te voeden.
IK heb haastig zitten zoeken maar kon nergens vinden dat vrouwen ook meededen met het jagen en oorlog voeren in de prehistory. Zou denk ik ook dom zijn want vrouwen zijn slapper dan slap.quote:Op zondag 30 juli 2017 20:51 schreef AnanYaw het volgende:
[..]
Behalve dan dat we het in het merendeel van onze geschiedenis niet konden veroorloven dat een vrouw haar taak slechts het passen op het huis was.
Nee, een groot aandeel van de huishoudelijke taken zijn geen taken die ook in een jagers/verzamelaarssamenleving moeten gebeuren. Verder zie je dat in die samenlevingen er een minder rigide onderscheid is tussen de taken van een man en vrouw. Dat is dus socialisatie.quote:Op zondag 30 juli 2017 20:54 schreef hugecooll het volgende:
[..]
Ja omdat ze vier dingen doet is ineens het huishouden daar geen meer van
of zoiets
je geeft toch gewoon aan dat o.a. dat sinds oudsher de taak van de vrouw is man
Ja tuurlijk zijn dat wel taken die moeten gebeuren. Je weet het wel mooi te brengen jaquote:Op zondag 30 juli 2017 21:02 schreef AnanYaw het volgende:
[..]
Nee, een groot aandeel van de huishoudelijke taken zijn geen taken die ook in een jagers/verzamelaarssamenleving moeten gebeuren. Verder zie je dat in die samenlevingen er een minder rigide onderscheid is tussen de taken van een man en vrouw. Dat is dus socialisatie.
Mannen zijn ook slap, we zijn geen diersoort die het van onze kracht moeten hebben, maar eentje die het van van onze inventiviteit moet hebben. Wel is jagen op grote dieren een taak die voornamelijk door mannen werd en wordt uitgevoerd.quote:Op zondag 30 juli 2017 20:57 schreef Zith het volgende:
[..]
IK heb haastig zitten zoeken maar kon nergens vinden dat vrouwen ook meededen met het jagen en oorlog voeren in de prehistory. Zou denk ik ook dom zijn want vrouwen zijn slapper dan slap.
Vrouwen deden vooral aan voedselbewerking (koken, voorbereiden), grothouden, water verzamelen, besjes en mooie bloemen verzamelen, origami, hout zoeken, roddelen en kinderen baren (wat maanden per jaar kost).
Het kind dragen duurt 9 maanden. Vrouwen lacteren, mannen kunnen ook voeden. En moedermelk is niet de enige voeding die beschikbaar is natuurlijk. Ik zie hierin geen natuurlijke rolverdeling.quote:Op zondag 30 juli 2017 20:49 schreef hugecooll het volgende:
[..]
Vrouwen dragen het kind bij zich en geven bijv borstvoeding. En dat dan bij alle zoogdieren (eventuele uitzonderingen daargelaten)
Dat is dus het punt. Onze maatschappij is nogal veranderd met de jaren. Daarom noemen we wat we doen ook "cultuur", om het te onderscheiden van natuur. Daarom is het zo'n onzin om allerlei maatschappelijke inrichtingen natuurlijke aanleg te noemen. Dat is het niet, he is gebaseerd op wat uitkwam, op het moment dat het relevant was. Dat betekent echter niet dat we het per se zo moeten blijven doen.quote:Op zondag 30 juli 2017 21:07 schreef hugecooll het volgende:
[..]
Ja tuurlijk zijn dat wel taken die moeten gebeuren. Je weet het wel mooi te brengen jaHet helemaal terugbrengen naar jagen en verzamelen en dan zeggen dat alle nieuwe dingen daar niet bij horen. Hoort dat meer bij jagen, soldaat spelen en zware fysieke arbeid of meer bij verzamelen, kinderen opvoeden en dergelijke?
De mens moest het voornamelijk van het uithoudingsvermogen hebben bij het jagen op dieren, het lang achter dieren aan blijven rennen, en dat is weldegelijk iets waarin een man fysiek voordeel heeft boven een vrouw.quote:Op zondag 30 juli 2017 21:08 schreef AnanYaw het volgende:
[..]
Mannen zijn ook slap, we zijn geen diersoort die het van onze kracht moeten hebben, maar eentje die het van van onze inventiviteit moet hebben. Wel is jagen op grote dieren een taak die voornamelijk door mannen werd en wordt uitgevoerd.
Daaruit volgt echter niet dat vrouwen "thuis" zaten, omdat we ten eerste niet zo gebonden aan één plek waren en ten tweede er simpelweg te weinig voedsel binnenkomt van de jacht op grote dieren alleen. Ook is bijvoorbeeld eten bewerken een vaardigheid die beide geslachten moeten kunnen, want een jacht kan vrij lang duren en tussendoor zal je toch moeten eten. Als alleen de vrouwen je voedsel voor kunnen zetten heb je een probleem.
Maar het ging over de al dan niet zogenaamde natuurlijke rolverdeling.quote:Op zondag 30 juli 2017 21:12 schreef AnanYaw het volgende:
[..]
Dat is dus het punt. Onze maatschappij is nogal veranderd met de jaren. Daarom noemen we wat we doen ook "cultuur", om het te onderscheiden van natuur. Daarom is het zo'n onzin om allerlei maatschappelijke inrichtingen natuurlijke aanleg te noemen. Dat is het niet, he is gebaseerd op wat uitkwam, op het moment dat het relevant was. Dat betekent echter niet dat we het per se zo moeten blijven doen.
Klopt helemaal. Voor grote dieren tenminste.quote:Op zondag 30 juli 2017 21:13 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
De mens moest het voornamelijk van het uithoudingsvermogen hebben bij het jagen op dieren, het lang achter dieren aan blijven rennen, en dat is weldegelijk iets waarin een man fysiek voordeel heeft boven een vrouw.
Dat klopt en de meeste dingen die we tegenwoordig doen passen helemaal niet in een natuurlijke rolverdeling. Gewoon doen wat je ligt dus.quote:Op zondag 30 juli 2017 21:14 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Maar het ging over de al dan niet zogenaamde natuurlijke rolverdeling.
Oh nee zeker, ik ben een voorstander van gelijkheid, maar dat betekent niet dat we de biologische verschillen tussen man en vrouw moeten ontkennen.quote:Op zondag 30 juli 2017 21:16 schreef AnanYaw het volgende:
[..]
Dat klopt en de meeste dingen die we tegenwoordig doen passen helemaal niet in een natuurlijke rolverdeling. Gewoon doen wat je ligt dus.
Ja hoorquote:Op zondag 30 juli 2017 21:10 schreef Drug het volgende:
[..]
Het kind dragen duurt 9 maanden. Vrouwen lacteren, mannen kunnen ook voeden. En moedermelk is niet de enige voeding die beschikbaar is natuurlijk. Ik zie hierin geen natuurlijke rolverdeling.
Het betekent niet dat we dat moeten blijven doen, maar wel dat dat de natuurlijke manier was. De meest logische rolverdeling, al sinds oudsher.quote:Op zondag 30 juli 2017 21:12 schreef AnanYaw het volgende:
[..]
Dat is dus het punt. Onze maatschappij is nogal veranderd met de jaren. Daarom noemen we wat we doen ook "cultuur", om het te onderscheiden van natuur. Daarom is het zo'n onzin om allerlei maatschappelijke inrichtingen natuurlijke aanleg te noemen. Dat is het niet, he is gebaseerd op wat uitkwam, op het moment dat het relevant was. Dat betekent echter niet dat we het per se zo moeten blijven doen.
Yep. We hebben een energiezuinige manier van hardlopen, dat is het enige (naast de intelligentie) waar we aanspraak op kunnen maken. Overigens doen vrouwen daar ook niet heel veel voor onder. Verder kan de synchronisatie van de vrouwelijke cyclus erop wijzen dat er omstebeurt op kinderen gepast kan worden zodat de andere mannen/vrouwen konden foerageren.quote:Op zondag 30 juli 2017 21:13 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
De mens moest het voornamelijk van het uithoudingsvermogen hebben bij het jagen op dieren, het lang achter dieren aan blijven rennen, en dat is weldegelijk iets waarin een man fysiek voordeel heeft boven een vrouw.
maar we leven toch niet vroeger?quote:Op zondag 30 juli 2017 21:21 schreef hugecooll het volgende:
[..]
Ja hoor
De natuurlijke manier is dat de man zo'n baby ook kan voeden. Moet ie ff wachten tot hij van de vrouw melk heeft gekregen want vroeger hadden ze tuurlijk geen babyvoeding in rekken staan he, twee mensen op een taak
Nou zeg, ik zie mij nergens beweren dat het ideaal is om lekker de jager dan wel de verzamelaar uit te hangen.quote:Op zondag 30 juli 2017 21:23 schreef speknek het volgende:
[..]
Yep. We hebben een energiezuinige manier van hardlopen, dat is het enige (naast de intelligentie) waar we aanspraak op kunnen maken. Overigens doen vrouwen daar ook niet heel veel voor onder. Verder kan de synchronisatie van de vrouwelijke cyclus erop wijzen dat er omstebeurt op kinderen gepast kan worden zodat de andere mannen/vrouwen konden foerageren.
Maar betekent dat, dat is gelukkiger zou zijn als ik vier dagen lang zonder te slapen of te eten in de zinderende hitte van de Afrikaanse savanne achter een wrattenzwijn aan zou rennen?
Rot toch op. Ik stap elke dag in de trein, zit achter mijn bureau op het internet, en speel thuis nadat de kinderen naar bed zijn gebracht computerspelletjes. 0,0% natuurlijk. Fantastisch.
Nee maar dat maakt de rolverdeling niet minder natuurlijk. De natuurlijke manier is ook dat mensen aan allerlei ziekten sterven. Dat wij dat kunnen veranderen maakt het niet minder natuurlijkquote:
Sorry alleen de eerste paragraaf was een reactie op jou.quote:Op zondag 30 juli 2017 21:24 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Nou zeg, ik zie mij nergens beweren dat het ideaal is om lekker de jager dan wel de verzamelaar uit te hangen.
Haha, oké.quote:Op zondag 30 juli 2017 21:32 schreef speknek het volgende:
[..]
Sorry alleen de eerste paragraaf was een reactie op jou.
hier iemand waar de OP overgaatquote:Op zondag 30 juli 2017 21:40 schreef MadJackthePirate het volgende:
Lekker toch feminisme, van die halve kerels met tieten die hun mening roeptoeteren als de absolute waarheid en van die verwijfde 'mannen' die er als hondjes achteraan lopen. Iedereen is gelijk en de wereld is van iedereen.
Jagen kan op meer manieren dan persistence hunting. Er bestaan al erg lang wapens waarmee gejaagd kan worden, en die zijn steeds verbeterd waardoor er minder kracht voor nodig was (zie slinger en speerwerper). Buiten dat was vlees in veel gemeenschappen maar een klein deel van de voedselvoorziening. En tot slot leven we niet meer in prehistorische tijden dus is het niet meer zo erg van belang.quote:Op zondag 30 juli 2017 21:13 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
De mens moest het voornamelijk van het uithoudingsvermogen hebben bij het jagen op dieren, het lang achter dieren aan blijven rennen, en dat is weldegelijk iets waarin een man fysiek voordeel heeft boven een vrouw.
Hence the moest.quote:Op zondag 30 juli 2017 21:54 schreef fluitbekzeenaald2.0 het volgende:
[..]
Jagen kan op meer manieren dan persistence hunting. Er bestaan al erg lang wapens waarmee gejaagd kan worden, en die zijn steeds verbeterd waardoor er minder kracht voor nodig was (zie slinger en speerwerper). Buiten dat was vlees in veel gemeenschappen maar een klein deel van de voedselvoorziening. En tot slot jagen mensen niet meer dus is het niet meer zo erg van belang.
Aapjes trainen zodat ze everzwijnen moe makenquote:Op zondag 30 juli 2017 21:54 schreef fluitbekzeenaald2.0 het volgende:
[..]
Jagen kan op meer manieren dan persistence hunting. Er bestaan al erg lang wapens waarmee gejaagd kan worden, en die zijn steeds verbeterd waardoor er minder kracht voor nodig was
Nou ja oké, maar welk tijdperk wil je dan als referentie nemen? De aapjestijd, primitieve wapenstijd, minder primitieve wapenstijd? Het is allemaal een beetje triviaal vind ik.quote:
Maar kunnen damesaapjes dat ook?quote:Op zondag 30 juli 2017 22:03 schreef hugecooll het volgende:
[..]
Aapjes trainen zodat ze everzwijnen moe maken
Ten tijde waarin het nog noodzakelijk was om achter dieren aan te rennen om deze daarna op te kunnen smikkelen uiteraard.quote:Op zondag 30 juli 2017 22:06 schreef fluitbekzeenaald2.0 het volgende:
[..]
Nou ja oké, maar welk tijdperk wil je dan als referentie nemen? De aapjestijd, primitieve wapenstijd, minder primitieve wapenstijd? Het is allemaal een beetje triviaal vind ik.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |