SPOILER: F.A.Q.Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Slowchat is toegestaan, maar houd tijdens shows graag wel rekening met de DJ! Praat op deze momenten het liefst over de muziek en de DJ's die aan het draaien zijn voor jouw plezier en vermaakWe hebben ook een Facebookpagina: klik
DISCLAIMER
Radio49 aanvaardt GEEN aansprakelijkheid voor hysterische lachbuien, defecte apparatuur of andersoortig (licht tot zwaar) lichamelijk, dan wel geestelijk letsel voortvloeiende uit het luisteren naar de shows van onze DJ's
Mobiel luisteren kan via de app TuneIn en dan deze link: Mobiele luisterlink
Nieuw: Radio 49 TAILBOT webplayer
http://www.radio49.ga/player.html
* OscarMopperkont wacht wel op Heros van Bowiequote:Op maandag 24 juli 2017 21:14 schreef DJ11 het volgende:
We zijn officieel begonnen aan het blokje Franstalige nummers die oorspronkelijk niet Franstalig zijn.
Black Burning Heart van Keane, deze keer in het Frans
Ik keek al even vreemd op toen ik de Franse tekst hoorde, ik dacht tocht echt Keane te horenquote:Op maandag 24 juli 2017 21:14 schreef DJ11 het volgende:
We zijn officieel begonnen aan het blokje Franstalige nummers die oorspronkelijk niet Franstalig zijn.
Black Burning Heart van Keane, deze keer in het Frans
Oeps....quote:Op maandag 24 juli 2017 21:15 schreef OscarMopperkont het volgende:
[..]
* OscarMopperkont wacht wel op Heros van Bowie
Je kent die niet?quote:
ik ken wel heroes maar geen herosquote:
quote:Op maandag 24 juli 2017 21:17 schreef OscarMopperkont het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Duits, Frans, Engels.... you name it
quote:
C'est encroyablequote:Op maandag 24 juli 2017 21:19 schreef OscarMopperkont het volgende:
Napoleon zou zich omdraaien in z'n graf met deze versie
Goed bezigquote:Op maandag 24 juli 2017 21:20 schreef MadMaster het volgende:
Re...
Moest even een deal met een momenteel in de USA spelende honkballer van Amsterdam regelen.
Binnenkort loopt men in Amsterdam met de caps van zijn team rond...
De club heeft een fantastische webshop maar verzend niet buiten de USA.quote:
Ik denk dat ik beide versies niet snel zal waarderenquote:Op maandag 24 juli 2017 21:22 schreef DJ11 het volgende:
Zeer recent nog in het Engels gedraaid: Paradise van Josef Salvat. Maar - zoals ik toen al zei - er is ook een Franse versie van.
Ik denk daar het idee voor dit blokje is geboren
Echt jammer.quote:Op maandag 24 juli 2017 21:23 schreef OscarMopperkont het volgende:
[..]
Ik denk dat ik beide versies niet snel zal waarderen
* OscarMopperkont kan dit soort muziek geen plekje geven...
Geen Bavariaquote:Op maandag 24 juli 2017 21:24 schreef ToT het volgende:
[..]
Ben ondertussen ook aan het schoonmaken hier. Ben tijdenlang bezig geweest allemaal zooi te sorteren en een HELE zooi weg te flikkeren, maar dat levert ook meteen een hele hoop stof en troep op.
Done for now, en nu tijd voor een Brand!
[ afbeelding ]
het klinkt uh.... andersquote:Op maandag 24 juli 2017 21:30 schreef CindieY het volgende:
Ik weet niet of ik wil weten hoe dit in het Frans klinkt.
Trés bienquote:Op maandag 24 juli 2017 21:30 schreef CindieY het volgende:
Ik weet niet of ik wil weten hoe dit in het Frans klinkt.
En dat terwijl Frans wel een melodramatische taal isquote:Op maandag 24 juli 2017 21:32 schreef CindieY het volgende:
Doe mij maar de Engelse variant. Ik kan nu niet eens lekker melodramatisch meebrullen
Maar niet een die ik vloeibaar spreekquote:Op maandag 24 juli 2017 21:32 schreef OscarMopperkont het volgende:
[..]
En dat terwijl Frans wel een melodramatische taal is
Ja, maar dit is toch geen Frans.quote:Op maandag 24 juli 2017 21:32 schreef OscarMopperkont het volgende:
[..]
En dat terwijl Frans wel een melodramatische taal is
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |