Nee.quote:Op maandag 10 juli 2017 20:48 schreef Federer-fan het volgende:
Krijgt Nadal weer een challenge als het 12-12 wordt?
Punt is op dat moment gaande.quote:Op maandag 10 juli 2017 20:48 schreef Niox het volgende:
Blijf het vreemd vinden dat je dan weer first service krijgt.
Muller miste zijn eerste service.Sloeg zijn tweede en die werd uitgegeven, maar de umpire overrulde en gaf hem dus in. Nadal channelgde en verloor de challenge. Toen mocht Muller een eerste service slaan en hij sloeg een ace.quote:
Dank je. Cmon muller.quote:Op maandag 10 juli 2017 20:48 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
2e service Muller uit gegeven, umpire overruled en geeft in. First service Muller; ACE
Heb je mijn analyse ook gelezen?quote:
Die gaat straks helemaal los na z'n benutte MPquote:Op maandag 10 juli 2017 20:50 schreef Toefjes het volgende:
Wat is die Muller stoļcijns vergeleken bij Nadal die bij elk gewonnen punt een hele show weg geeft
Niks mis met een stukje beleving en emotie.quote:Op maandag 10 juli 2017 20:50 schreef Toefjes het volgende:
Wat is die Muller stoļcijns vergeleken bij Nadal die bij elk gewonnen punt een hele show weggeeft
Je wordt vervelend met al die plaatjes tegenwoordigquote:
Ik snap dat dat de regel is maar ik vind dat het punt niet gaande is als de service uit wordt gegeven. Ik vind dat de serverende speler er op deze manier onterecht voordeel uit haalt.quote:Op maandag 10 juli 2017 20:49 schreef tja77 het volgende:
[..]
Punt is op dat moment gaande.
Dus punt opnieuw, niet 2e service opnieuw
Maar de service is in, en wordt ten onrechte uitgegeven. Dus het punt wordt onderbroken, dat is de achterliggende gedachte.quote:Op maandag 10 juli 2017 20:51 schreef Niox het volgende:
[..]
Ik snap dat dat de regel is maar ik vind dat het punt niet gaande is als de service uit wordt gegeven. Ik vind dat de serverende speler er op deze manier onterecht voordeel uit haalt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |