SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Bron: Elsevier
Hamburg zet zich schrap.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Bron: Telegraaf
Wapenarsenalen anti-G20-demonstranten gevonden bij HamburgSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Bron: NOS
Persoonlijke opmerking TS:Voor de geïnteresseerden:quote:Dus Turken v.s. Koerden en Extreem-Links v.s. alles wat ze niet zint, inclusief onschuldige auto's en gebouwen.
Van mij mogen ze met scherp schieten die dag, het gebruik van geweld, wapens en molotovcocktails hoort niet bij het democratisch recht om te demonstreren, maar stiekem verheug ik mij wel op de komende streams van de rellen, rest alleen de vraag, welk bier raden jullie mij aan voor morgen?
Zeer gekleurd dagboek van Anne-Fleur.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Update: OP voorzien van update.twitter:PolizeiHamburg twitterde op donderdag 06-07-2017 om 19:08:48Vermummung bitte ablegen, dann kann es weitergehen! #G20HAM17 reageer retweet
![]()
![]()
Dat snap ik, maar ooit komen deze mensen misschien in dezelfde situatie en dan heb ik ze alvast van te voren geïnformeerd.quote:Op vrijdag 7 juli 2017 09:53 schreef bamibij het volgende:
[..]
Ze willen het niet begrijpen, doe geen moeite.Hoeveel jonko's moeten we smoken, voordat we vrij zijn, van dit regime?![]()
Geen enkel bedrijf neemt zo maar iedereen aan. Al helemaal niet sinds de opkomst van de HR industrie.quote:Op vrijdag 7 juli 2017 09:54 schreef Yreal het volgende:
[..]
Zie je? Meteen alweer de excuses klaar. Foodora, ubereats, thuisbezorgd enz nemen iedereen aan.Hoeveel jonko's moeten we smoken, voordat we vrij zijn, van dit regime?![]()
Ik zit in de WW nu. En ik vind het hilarisch.quote:Op vrijdag 7 juli 2017 10:29 schreef NgInE het volgende:
[..]
Dat snap ik, maar ooit komen deze mensen misschien in dezelfde situatie en dan heb ik ze alvast van te voren geïnformeerd.
Enige kutte is die 20 vakantiedagen per jaar.![]()
Misschien dat je dan tijd hebt om een topic normaal te starten.quote:Op vrijdag 7 juli 2017 10:30 schreef Yreal het volgende:
[..]
Ik zit in de WW nu. En ik vind het hilarisch.
Enige kutte is die 20 vakantiedagen per jaar.![]()
Mwah, ik ben toch in genoeg organisaties geweest waar het criteria om aangenomen te worden was "kwijlt niet uit de mondhoeken".quote:Op vrijdag 7 juli 2017 10:30 schreef NgInE het volgende:
[..]
Geen enkel bedrijf neemt zo maar iedereen aan. Al helemaal niet sinds de opkomst van de HR industrie.![]()
wat dan?quote:Op vrijdag 7 juli 2017 10:31 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Misschien dat je dan tijd hebt om een topic normaal te starten.![]()
Dat zegt veel over jezelf.quote:Op vrijdag 7 juli 2017 10:32 schreef Yreal het volgende:
[..]
Mwah, ik ben toch in genoeg organisaties geweest waar het criteria om aangenomen te worden was "kwijlt niet uit de mondhoeken".![]()
Dit is mijn TT niet. Ik heb gewoon het volgende topic geopend.quote:Op vrijdag 7 juli 2017 10:33 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Je begrijpt het niet? Gewoon 1 artikel met bron plaatsen. Zo werkt de afdeling "nieuws".![]()
Het ziet er anders uit. Het is geen doorstart zoals ik normaal zie.quote:Op vrijdag 7 juli 2017 10:35 schreef Yreal het volgende:
[..]
Dit is mijn TT niet. Ik heb gewoon het volgende topic geopend.![]()
Die dijen van AnneFleur zijn echt veel te groot in verhouding met de rest van haar lichaam. Geen fapje gedaan.![]()
Omdat je nog studeertquote:Op vrijdag 7 juli 2017 10:30 schreef Yreal het volgende:
[..]
Ik zit in de WW nu. En ik vind het hilarisch.
Enige kutte is die 20 vakantiedagen per jaar.![]()
![]()
En de neus van Koos lijkt ook groter te worden.quote:Op vrijdag 7 juli 2017 10:36 schreef TheJanitor het volgende:
Die dijen van AnneFleur zijn echt veel te groot in verhouding met de rest van haar lichaam. Geen fapje gedaan.![]()
Hoe is deze hele discussie tussen iemand in de WW en mensen die het beter weten zonder ooit in de WW te hebben gezeten eigenlijk ontstaan uit een reltopic
100.000 katjes
Fuck the EBU!![]()
Moet je teruglezen.quote:Op vrijdag 7 juli 2017 10:38 schreef Nattekat het volgende:
Hoe is deze hele discussie tussen iemand in de WW en mensen die het beter weten zonder ooit in de WW te hebben gezeten eigenlijk ontstaan uit een reltopic![]()
Uit,quote:Op vrijdag 7 juli 2017 10:38 schreef Nattekat het volgende:
Hoe is deze hele discussie tussen iemand in de WW en mensen die het beter weten zonder ooit in de WW te hebben gezeten eigenlijk ontstaan uit een reltopic
ga werken vuile krakers
Die hebben gewoon een baan VS die zijn zielig VS die zijn bewust werkeloos![]()
De demonstranten protesteren tegen sociaal onrecht en globalisme.quote:Op vrijdag 7 juli 2017 10:38 schreef Nattekat het volgende:
Hoe is deze hele discussie tussen iemand in de WW en mensen die het beter weten zonder ooit in de WW te hebben gezeten eigenlijk ontstaan uit een reltopic![]()
Maar je zit wel in de ww. Wil je je graag dommer voordoen hier dan je bent?quote:Op vrijdag 7 juli 2017 10:41 schreef Yreal het volgende:
[..]
Je zou het niet zeggen. Ik had 4 baantjes, nu nog 3.![]()
Ik heb een genetische afwijking die leerproblemen veroorzaakt. Lager IQ en concentratieproblemen.quote:Op vrijdag 7 juli 2017 10:43 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Maar je zit wel in de ww. Wil je je graag dommer voordoen hier dan je bent?
Dat ik 's morgens mijn bed nog uit kom.![]()
Mooi dat je toe kan geven dat daar het probleem dan vooral zit. Neemt niet weg dat je gewoon een artikel + bron kan plaatsen.quote:Op vrijdag 7 juli 2017 10:45 schreef Yreal het volgende:
[..]
Ik heb een genetische afwijking die leerproblemen veroorzaakt. Lager IQ en concentratieproblemen.
Dat ik 's morgens mijn bed nog uit kom.![]()
We kunnen 1 ding wel stellen. Ze creëren wel veel werkgelegenheid. Van schoonmakers tot politie tot glaszetters tot journalisten.quote:Op vrijdag 7 juli 2017 10:43 schreef bamibij het volgende:
[..]
De demonstranten protesteren tegen sociaal onrecht en globalisme.![]()
Het is mijn OP niet.quote:Op vrijdag 7 juli 2017 10:46 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Mooi dat je toe kan geven dat daar het probleem dan vooral zit. Neemt niet weg dat je gewoon een artikel + bron kan plaatsen.![]()
Weet je wat, ik ga gewoon even solliciteren als bezorger bij thuisbezorgd.nl in den haag. https://takeaway.hrmatches.com/
Gewoon, om te laten zien dat jullie allemaal lamlendige zeikstralen zijn.![]()
WW is klote man. Ga in elk geval leuke dingen doen af en toe. En solliciteer meer dan dat het UWV zegt.quote:Op vrijdag 7 juli 2017 10:30 schreef Yreal het volgende:
[..]
Ik zit in de WW nu. En ik vind het hilarisch.
Enige kutte is die 20 vakantiedagen per jaar.Hoeveel jonko's moeten we smoken, voordat we vrij zijn, van dit regime?![]()
Maar als er per vacature 20+ kandidaten zijn, dan zullen er altijd 19 afvallen.quote:Op vrijdag 7 juli 2017 10:32 schreef Yreal het volgende:
[..]
Mwah, ik ben toch in genoeg organisaties geweest waar het criteria om aangenomen te worden was "kwijlt niet uit de mondhoeken".Hoeveel jonko's moeten we smoken, voordat we vrij zijn, van dit regime?![]()
Heerlijk kunnen lachen om het dagboek van Anne Fleur, alsof het een parodie is geschreven door de speld
I just had to get that stress off my chest like breast reduction.![]()
Link?quote:Op vrijdag 7 juli 2017 11:39 schreef Seam het volgende:
Heerlijk kunnen lachen om het dagboek van Anne Fleur, alsof het een parodie is geschreven door de speldHoeveel jonko's moeten we smoken, voordat we vrij zijn, van dit regime?![]()
Staat in de OPquote:
https://joop.vara.nl/opinies/g20-dagboek
Je weet dat het debiel is als zelfs mensen op Joop het net meer met je eens zijn.I just had to get that stress off my chest like breast reduction.![]()
quote:Op vrijdag 7 juli 2017 11:42 schreef Seam het volgende:
[..]
Staat in de OP
https://joop.vara.nl/opinies/g20-dagboek
Je weet dat het debiel is als zelfs mensen op Joop het net meer met je eens zijn.Wat is een Linke politicus?quote:Met behulp van een Linke politicus hebben we onderhandeld dat we samen konden komen met een andere vinger.Wel grappig om mee te lezen met de fantasie van een mentaal gestoord persoon.quote:Mensen hangen uit de ramen en steken duimen op. Bij een verpleeghuis stonden alle verplegers aan de ramen om hun solidariteit te laten zien.![]()
De OP is van mij, volgens mij is dit al Deel 4 maar er worden geen "delen" toegevoegd, klagen daarover kan bij Danny. Er hebben al heel wat mensen gereageerd, jij bent de eerste die valt over de OP. Kappen met azijn zeiken dus en gewoon reageren.quote:Op vrijdag 7 juli 2017 10:31 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Misschien dat je dan tijd hebt om een topic normaal te starten.![]()
![]()
![]()
Je kan gewoon een topic doorstarten. Dan weten mensen waar het over gaat.quote:Op vrijdag 7 juli 2017 11:47 schreef J.A.R.V.I.S. het volgende:
[..]
De OP is van mij, volgens mij is dit al Deel 4 maar er worden geen "delen" toegevoegd. Er hebben al heel wat mensen gereageerd, jij bent de eerste die valt over de OP. Kappen met azijn zeiken dus en gewoon reageren.![]()
![]()
Op donderdag 3 maart 2011 19:12 schreef zeross het volgende:
Een Headmax PMX60 Sennheiser Koptelefoon, nieuw in de verpakking, slechts enkele keren gebruikt.![]()
Klopt, op het einde van het topic is daar een zeer mooie knop voor, daar heb ik na deel 1 en deel 2 op geklikt en wat denk je, helemaal niets. En toen de volgende users deel 3 en deel 4 (deel 5 dus al blijkbaar) deden doorstarten werkte die knop ook niet.quote:Op vrijdag 7 juli 2017 11:47 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Je kan gewoon een topic doorstarten. Dan weten mensen waar het over gaat.![]()
Ik ben hier niet dagelijks. Voor mij is het een nieuw topic. Anders staat er wel bij dat het deel 4 is.![]()
Ik heb speciaal voor jou in FB even een melding aangemaakt dat het ophogen van de delen bij dit topic niet werkt.quote:Op vrijdag 7 juli 2017 11:50 schreef Jaroon het volgende:
Ik ben hier niet dagelijks. Voor mij is het een nieuw topic. Anders staat er wel bij dat het deel 4 is.![]()
![]()
Ik weet niet wat FB is. Ik weet wel dat je bij nieuws op fora gewoon de tekst en bron moet plaatsen.quote:Op vrijdag 7 juli 2017 11:51 schreef J.A.R.V.I.S. het volgende:
[..]
Ik heb speciaal voor jou in FB even een melding aangemaakt dat het ophogen van de delen bij dit topic niet werkt.![]()
FB : feedbackquote:Op vrijdag 7 juli 2017 11:53 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Ik weet niet wat FB is. Ik weet wel dat je bij nieuws op fora gewoon de tekst en bron moet plaatsen.
En overal staan de bronnen en teksten, het is begonnen met 1 bron, daarna 2 toegevoegd, wat livestreams toegevoegd en baas Trump met Merkel op verzoek. En alles een beetje in spoilers gezet om geen OP te hebben waar je een half uur moet scrollen.![]()
Ik ben hier niet elke dag. Dit zie ik. Het is geen duidelijk vervolg op een topic.quote:Op vrijdag 7 juli 2017 11:55 schreef J.A.R.V.I.S. het volgende:
[..]
FB : feedback
En overal staan de bronnen en teksten, het is begonnen met 1 bron, daarna 2 toegevoegd, wat livestreams toegevoegd en baas Trump met Merkel op verzoek. En alles in beetje in spoilers gezet om geen OP te hebben waar je een half uur moet scrollen.![]()
toch jammer dat er niet met scherp geschoten word op dat rellende tuigHou vol mensen, alleen samen krijgen we de vergrijzing eronder!![]()
Dat lost echt wat op volgens jou.quote:Op vrijdag 7 juli 2017 11:57 schreef Harlon het volgende:
toch jammer dat er niet met scherp geschoten word op dat rellende tuig![]()
wordtquote:Op vrijdag 7 juli 2017 11:57 schreef Harlon het volgende:
toch jammer dat er niet met scherp geschoten word op dat rellende tuig![]()
maar de intentie van dit topic is duidelijk. Laat niks aan duidelijkheid over. titel is al 4 topics hetzelfde. De reeksknop werkt blijkbaar niet goed. Wat wil je dan, dat we er niet over spreken totdat de reeksknop weer werkt? kom eens met een oplossing in plaats van een zeikerige reactie over een non-issue. je lijkt haast wel zo'n demonstrantquote:Op vrijdag 7 juli 2017 11:55 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Ik ben hier niet elke dag. Dit zie ik. Het is geen duidelijk vervolg op een topic.For every fact, there is an equal and opposite opinion.
Twitch.tv/bensel15![]()
Het is een waardeloze opening. Dat zie ik dan.quote:Op vrijdag 7 juli 2017 12:03 schreef Bensel het volgende:
[..]
maar de intentie van dit topic is duidelijk. Laat niks aan duidelijkheid over. titel is al 4 topics hetzelfde. De reeksknop werkt blijkbaar niet goed. Wat wil je dan, dat we er niet over spreken totdat de reeksknop weer werkt? kom eens met een oplossing in plaats van een zeikerige reactie over een non-issue. je lijkt haast wel zo'n demonstrant![]()
We weten het nu wel, daarom heb ik ook een melding aan gemaakt bij Feedback zodat de mods er iets aan kunnen doen. Het is en blijft techniek en het gaat wel eens mis. Voor nu pak je een stuk chocolade en dan hoop ik dat je ongesteldheid snel over is.quote:Op vrijdag 7 juli 2017 11:55 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Ik ben hier niet elke dag. Dit zie ik. Het is geen duidelijk vervolg op een topic.
Ontopic:
Het filmpje van deze tweet al voorbijgekomen?Dit is geen protest meer, dit lijkt gewoon op een oorlogszone. En dat zijn dezelfde mensen die hysterisch schreeuwen als je zegt dat Europa momenteel betrokken is bij een oorlog. Nou wat is dit dan, één deel van de samenleving gebruikt zwaar geweld om hun "mening" kracht bij te zetten, een ander deel blaast zichzelf en anderen op omdat ze dat lezen in hun sprookjesboek. Maar het zijn toch echt die extreem-rechtse die blijkbaar het grote gevaar zijn en waar de meeste ellende vanaf komt, nja buiten wat reacties op het internet en demonstraties die altijd met geweld door extreem-links de kop in worden gedrukt, horen we zelden iets van "rechts".twitter:StefanSkibbe twitterde op vrijdag 07-07-2017 om 09:35:09Ich hab schon viel in Hamburg gesehen - aber sowas noch nicht. #g20 #G20HAM17 #Blockg20 https://t.co/BdRN6TddcB reageer retweet
![]()
![]()
Waarom? Vertel? Wat is niet duidelijk waarom dit topic geopend is? En kom eens met een oplossing?quote:Op vrijdag 7 juli 2017 12:04 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Het is een waardeloze opening. Dat zie ik dan.
je post zijn wat mij betreft erger dan een evt gebrek in de OPFor every fact, there is an equal and opposite opinion.
Twitch.tv/bensel15![]()
Ik kijk nooit naar filmpjes van posters. Maar je bent het verder met mij eens.quote:Op vrijdag 7 juli 2017 12:05 schreef J.A.R.V.I.S. het volgende:
[..]
We weten het nu wel, daarom heb ik ook een melding aan gemaakt bij Feedback zodat de mods er iets aan kunnen doen. Het is en blijft techniek en het gaat wel eens mis. Voor nu pak je een stuk chocolade en dan hoop ik dat je ongesteldheid snel over is.
Ontopic:
Het filmpje van deze tweet al voorbijgekomen?Dit is geen protest meer, dit lijkt gewoon op een oorlogszone. En dat zijn dezelfde mensen die hysterisch schreeuwen als je zegt dat Europa momenteel betrokken is bij een oorlog. Nou wat is dit dan, één deel van de samenleving gebruikt zwaar geweld om hun "mening" kracht bij te zetten, een ander deel blaast zichzelf en anderen op omdat ze dat lezen in hun sprookjesboek. Maar het zijn toch echt die extreem-rechtse die blijkbaar het grote gevaar zijn en waar de meeste ellende vanaf komt, nja buiten wat reacties op het internet en demonstraties die altijd met geweld door extreem-links de kop in worden gedrukt, horen we zelden iets van "rechts".twitter:StefanSkibbe twitterde op vrijdag 07-07-2017 om 09:35:09Ich hab schon viel in Hamburg gesehen - aber sowas noch nicht. #g20 #G20HAM17 #Blockg20 https://t.co/BdRN6TddcB reageer retweet
![]()
Op zijn koppie staat een eierdop ahoy ahoy!quote:Op vrijdag 7 juli 2017 12:05 schreef J.A.R.V.I.S. het volgende:
[..]
We weten het nu wel, daarom heb ik ook een melding aan gemaakt bij Feedback zodat de mods er iets aan kunnen doen. Het is en blijft techniek en het gaat wel eens mis. Voor nu pak je een stuk chocolade en dan hoop ik dat je ongesteldheid snel over is.
Ontopic:
Het filmpje van deze tweet al voorbijgekomen?Dit is geen protest meer, dit lijkt gewoon op een oorlogszone. En dat zijn dezelfde mensen die hysterisch schreeuwen als je zegt dat Europa momenteel betrokken is bij een oorlog. Nou wat is dit dan, één deel van de samenleving gebruikt zwaar geweld om hun "mening" kracht bij te zetten, een ander deel blaast zichzelf en anderen op omdat ze dat lezen in hun sprookjesboek. Maar het zijn toch echt die extreem-rechtse die blijkbaar het grote gevaar zijn en waar de meeste ellende vanaf komt, nja buiten wat reacties op het internet en demonstraties die altijd met geweld door extreem-links de kop in worden gedrukt, horen we zelden iets van "rechts".twitter:StefanSkibbe twitterde op vrijdag 07-07-2017 om 09:35:09Ich hab schon viel in Hamburg gesehen - aber sowas noch nicht. #g20 #G20HAM17 #Blockg20 https://t.co/BdRN6TddcB reageer retweet
Edit: Het filmpje is trouwens wel schokkend zeg![]()
![]()
Flinke verzameling tuig is er wel op die G20 afgekomen om te rellen.Hoeren neuken, nooit meer werken.![]()
Valt nog allemaal mee. Toch kan ik wel enige sympathie opbrengen zolang men geen wapens gebruikt. Zeker als het om jongeren gaat met idealen. Wat ik zo gezien heb stelt het niet zo heel veel voor als je het vergelijkt met geen woning geen kroning in de jaren 80.quote:Op vrijdag 7 juli 2017 12:09 schreef Ludachrist het volgende:
Flinke verzameling tuig is er wel op die G20 afgekomen om te rellen.krik, krak, sjiemela, sjiemela, sjiemela
krik, krak, sjiemela, sjiemela![]()
Kijk ze eens vechten voor een betere wereldquote:
A person who was demoralized is unable to assess true information. The facts tell nothing to him, even if I shower him with information, with authentic proof, with documents and pictures. ...he will refuse to believe it.![]()
Kijk die meiden rechts genieten hiervan.quote:
Kansloos kutvolk is het toch ook.Emotionele exclusiviteit monogamie-adept![]()
Al die brandende auto's vind ik echt niet goed te praten, dat is gewoon schade toebrengen aan mensen die er verder geen reet mee te maken hebben.quote:Op vrijdag 7 juli 2017 12:13 schreef Cherna het volgende:
[..]
Valt nog allemaal mee. Toch kan ik wel enige sympathiek opbrengen zolang men geen wapens gebruikt. Zeker als het om jongeren gaat. Wat ik zo gezien heb stelt het niet zo heel veel voor als je het vergelijkt met geen woning geen kroning.Hoeren neuken, nooit meer werken.![]()
Anne Fleurt heeft een vid geuploadIets met '' revoluties'' en internationale solidariteittwitter:annefleurdd twitterde op vrijdag 07-07-2017 om 08:16:24live @ #nog20 #g20 #welcometohell #hamburg https://t.co/7AM2cTy4Ip reageer retweet
A person who was demoralized is unable to assess true information. The facts tell nothing to him, even if I shower him with information, with authentic proof, with documents and pictures. ...he will refuse to believe it.![]()
Deze man heeft een stel filmpjes geupload waarop te zien is dat grote groepen die alles op hun weg vernielen en vele auto's in brand steken geen enkele politieagent tegenkomen en vrij spel hebben.
https://twitter.com/chefreporterNRW“The problem with socialism is that you eventually run out of other people’s money.”![]()
Nee, dat besef ik mij ook wel. Maar je hebt altijd een kleine groep die over de grens gaat.quote:Op vrijdag 7 juli 2017 12:15 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Al die brandende auto's vind ik echt niet goed te praten, dat is gewoon schade toebrengen aan mensen die er verder geen reet mee te maken hebben.
Vergeet niet dat wij de demonstraties elders in wereld steunen zoals in de Oekraïne met de nodige vernielingen waarbij spik en span nog een toespraak houden ook en hier in ons vrije westen spreken we er schande van.krik, krak, sjiemela, sjiemela, sjiemela
krik, krak, sjiemela, sjiemela![]()
Het is geen kleine groep in dit gevalquote:Op vrijdag 7 juli 2017 12:18 schreef Cherna het volgende:
[..]
Nee, dat besef ik mij ook wel. Maar je hebt altijd een kleine groep die over de grens gaat.
Vergeet niet dat wij de demonstraties elders in wereld steunen zoals in de Oekraïne waarbij spik en span nog een toespraak houden ook en hier in ons vrije westen spreken we er schande van.
Ik begrijp dan ook niet dat men het leger nog niet inzet.“The problem with socialism is that you eventually run out of other people’s money.”![]()
Overmeesterd worden is een vrouwenfantasietjequote:Op vrijdag 7 juli 2017 12:14 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Kijk die meiden rechts genieten hiervan.
Kansloos kutvolk is het toch ook.![]()
![]()
Deels wel mee eens hoor. Ik vind demonstreren ook helemaal prima, en daar kan het natuurlijk gebeuren dat er in het heetst van de strijd eens een incidentje plaatsvindt, maar wat mij betreft mogen ze die randgroepjes die hier gewoon heenkomen omdat ze lekker willen rellen direct oppakken. Die heb je er hier genoeg tussen lopen.quote:Op vrijdag 7 juli 2017 12:18 schreef Cherna het volgende:
[..]
Nee, dat besef ik mij ook wel. Maar je hebt altijd een kleine groep die over de grens gaat.
Vergeet niet dat wij de demonstraties elders in wereld steunen zoals in de Oekraïne met de nodige vernielingen waarbij spik en span nog een toespraak houden ook en hier in ons vrije westen spreken we er schande van.
Ik vind dat ook niet echt vergelijkbaar met een demonstratie in bijvoorbeeld Oekraïne, waar dat geweld meer een uiting is van de strijd tegen de zittende regering en ze dus voornamelijk openbare eigendommen vernielen, dan een groep relschoppers die wat auto's van particulieren in een of andere woonwijk in de fik steken omdat ze boos zijn op de globalisering.Hoeren neuken, nooit meer werken.![]()
Check deze video mensen. Dit heeft niks te maken met demonstreren.twitter:DavidPeuyn twitterde op vrijdag 07-07-2017 om 11:19:47Vermummte ziehen durch #Hamburg Altona und randalieren - ziemlich feige und erbärmlich so etwas... #G20HH17… https://t.co/IlHZEdtQE3 reageer retweet
![]()
Volgens mij snap jij niet helemaal wat demonstreren betekent. De overheid gebruikt geweld om vluchtelingen uit te zetten, dus waarom zouden zij geen geweld mogen gebruiken tegen onschuldige burgersquote:Op vrijdag 7 juli 2017 12:24 schreef YazooW het volgende:
Check deze video mensen. Dit heeft niks te maken met demonstreren.twitter:DavidPeuyn twitterde op vrijdag 07-07-2017 om 11:19:47Vermummte ziehen durch #Hamburg Altona und randalieren - ziemlich feige und erbärmlich so etwas... #G20HH17… https://t.co/IlHZEdtQE3 reageer retweet
Is exact hetzelfde!
Aldus antifa
I just had to get that stress off my chest like breast reduction.![]()
En simpelweg niet genoeg politie om in te grijpen, die lui hebben vrij spel.quote:Op vrijdag 7 juli 2017 12:24 schreef YazooW het volgende:
Check deze video mensen. Dit heeft niks te maken met demonstreren.twitter:DavidPeuyn twitterde op vrijdag 07-07-2017 om 11:19:47Vermummte ziehen durch #Hamburg Altona und randalieren - ziemlich feige und erbärmlich so etwas... #G20HH17… https://t.co/IlHZEdtQE3 reageer retweet
“The problem with socialism is that you eventually run out of other people’s money.”![]()
Volgens mij zijn dit meer anarchistische groepen dan antifa.quote:Op vrijdag 7 juli 2017 12:27 schreef Seam het volgende:
[..]
Volgens mij snap jij niet helemaal wat demonstreren betekent. De overheid gebruikt geweld om vluchtelingen uit te zetten, dus waarom zouden zij geen geweld mogen gebruiken tegen onschuldige burgersIs exact hetzelfde!
Aldus antifaHoeren neuken, nooit meer werken.![]()
Hier gaat het ook om uiting tegen het systeem. Namelijk het kapitalisme en globalisering. En natuurlijk zijn er groepen die misbruik maken van deze demonstratie. Dat kun je in die omvang niet voorkomen. Ook in de Oekraïne werden particuliere eigendommen vernield. Met zo een grote massa is dat niet te voorkomen.quote:Op vrijdag 7 juli 2017 12:23 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Deels wel mee eens hoor. Ik vind demonstreren ook helemaal prima, en daar kan het natuurlijk gebeuren dat er in het heetst van de strijd eens een incidentje plaatsvindt, maar wat mij betreft mogen ze die randgroepjes die hier gewoon heenkomen omdat ze lekker willen rellen direct oppakken. Die heb je er hier genoeg tussen lopen.
Ik vind dat ook niet echt vergelijkbaar met een demonstratie in bijvoorbeeld Oekraïne, waar dat geweld meer een uiting is van de strijd tegen het systeem en ze dus voornamelijk openbare eigendommen vernielen, dan een groep relschoppers die wat auto's van particulieren in een of andere woonwijk in de fik steken omdat ze boos zijn op de globalisering.
Ik ben het wel eens dat die Antifa
een brug te ver is.krik, krak, sjiemela, sjiemela, sjiemela
krik, krak, sjiemela, sjiemela![]()
En vanavond vermoedelijk nog de Koerden en Turken erbij. Ik zou je koelkast maar eens gaan vullen.quote:Op vrijdag 7 juli 2017 12:09 schreef Ludachrist het volgende:
Flinke verzameling tuig is er wel op die G20 afgekomen om te rellen.![]()
![]()
Bier,chips nootjesquote:Op vrijdag 7 juli 2017 12:30 schreef J.A.R.V.I.S. het volgende:
[..]
En vanavond vermoedelijk nog de Koerden en Turken erbij. Ik zou je koelkast maar eens gaan vullen.![]()
![]()
Extreem-rechtse terreurgroepen zijn dan ook lievertjes natuurlijkquote:Op vrijdag 7 juli 2017 12:05 schreef J.A.R.V.I.S. het volgende:
[..]
We weten het nu wel, daarom heb ik ook een melding aan gemaakt bij Feedback zodat de mods er iets aan kunnen doen. Het is en blijft techniek en het gaat wel eens mis. Voor nu pak je een stuk chocolade en dan hoop ik dat je ongesteldheid snel over is.
Ontopic:
Het filmpje van deze tweet al voorbijgekomen?Dit is geen protest meer, dit lijkt gewoon op een oorlogszone. En dat zijn dezelfde mensen die hysterisch schreeuwen als je zegt dat Europa momenteel betrokken is bij een oorlog. Nou wat is dit dan, één deel van de samenleving gebruikt zwaar geweld om hun "mening" kracht bij te zetten, een ander deel blaast zichzelf en anderen op omdat ze dat lezen in hun sprookjesboek. Maar het zijn toch echt die extreem-rechtse die blijkbaar het grote gevaar zijn en waar de meeste ellende vanaf komt, nja buiten wat reacties op het internet en demonstraties die altijd met geweld door extreem-links de kop in worden gedrukt, horen we zelden iets van "rechts".twitter:StefanSkibbe twitterde op vrijdag 07-07-2017 om 09:35:09Ich hab schon viel in Hamburg gesehen - aber sowas noch nicht. #g20 #G20HAM17 #Blockg20 https://t.co/BdRN6TddcB reageer retweet
Elke vorm van geweld gebruikende groeperingen zijn gewoon fout.Hoeveel jonko's moeten we smoken, voordat we vrij zijn, van dit regime?![]()
genoeg politie, maar alleen niet tactisch verdeeld. waardoor dit soort uitwassen kunnen gebeuren. het daadwerkelijke ingrijpen is vrij tam, de relschoppers krijgen nog te veel vrijheid. Gister werd gewelddadigheid direct bestraft., tot men in het centrum kwam.quote:Op vrijdag 7 juli 2017 12:27 schreef hottentot het volgende:
[..]
En simpelweg niet genoeg politie om in te grijpen, die lui hebben vrij spel.For every fact, there is an equal and opposite opinion.
Twitch.tv/bensel15![]()
"Maar hullie doen het ookquote:Op vrijdag 7 juli 2017 12:31 schreef NgInE het volgende:
[..]
Extreem-rechtse terreurgroepen zijn dan ook lievertjes natuurlijk
[ afbeelding ]
Elke vorm van geweld gebruikende groeperingen zijn gewoon fout."
100.000 katjes
Fuck the EBU!![]()
Ik heb eerlijk gezegd wel wat beters te gaan doen dan kijken naar een stapel relschoppers.quote:Op vrijdag 7 juli 2017 12:30 schreef J.A.R.V.I.S. het volgende:
[..]
En vanavond vermoedelijk nog de Koerden en Turken erbij. Ik zou je koelkast maar eens gaan vullen.Hoeren neuken, nooit meer werken.![]()
Ze moeten gewoon allemaal kappen. Extremisten vind je binnen elke vorm van gedachtengoed, onderscheid maken tussen 'erge' en 'minder erge' vormen hiervan is niet goed te praten.quote:Hoeveel jonko's moeten we smoken, voordat we vrij zijn, van dit regime?![]()
Zouden mensen die alleen een WA-verzekering hebben hun auto's vergoed krijgen? Ik kom er niet bij dat zo'n volk met al hun "idealen" eigendommen van onschuldige burgers gaat vernielen. Ik kom er ook niet bij dat Duitsland dit toestaat, verbied die meuk gewoon, en sla ze de stad uit. Krijg nu al medelijden met de mensen die dadelijk krom mogen liggen om een autootje aan te schaffen zodat ze naar hun werk kunnen gaan.quote:Op vrijdag 7 juli 2017 12:18 schreef hottentot het volgende:
Deze man heeft een stel filmpjes geupload waarop te zien is dat grote groepen die alles op hun weg vernielen en vele auto's in brand steken geen enkele politieagent tegenkomen en vrij spel hebben.
https://twitter.com/chefreporterNRW![]()
Ik ook.quote:Op vrijdag 7 juli 2017 12:32 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Ik heb eerlijk gezegd wel wat beters te gaan doen dan kijken naar een stapel relschoppers.krik, krak, sjiemela, sjiemela, sjiemela
krik, krak, sjiemela, sjiemela![]()
World Press Photo-waardig. Hoeveel hypocrisie je in één shot kunt vangen.quote:Op vrijdag 7 juli 2017 12:08 schreef DrDentz het volgende:
[ afbeelding ]
Na zo'n demonstratie tegen het mensonterende kapitalisme is het tijd voor een Big Mac.![]()
Ik had het al aangepast naar overheid, het systeem is inderdaad niet helemaal het juiste woord.quote:Op vrijdag 7 juli 2017 12:29 schreef Cherna het volgende:
[..]
Hier gaat het ook om uiting tegen het systeem. Namelijk het kapitalisme en globalisering. En natuurlijk zijn er groepen die misbruik maken van deze demonstratie. Dat kun je in die omvang niet voorkomen. Ook in de Oekraïne werden particuliere eigendommen vernield. Met zo een grote massa is dat niet te voorkomen.
Ik ben het wel eens dat die Antifa
een brug te ver is.
Verder denk ik dat Antifa zich nog redelijk gedraagd, die marcheren een beetje en daar heb je links en rechts wel wat gekken rondlopen die iets kapotmaken, maar het gros is alleen maar aan het schreeuwen en zwaaien met een spandoek.
Die gasten die met bedekte gezichten willekeurige dingen slopen verwacht ik eerder in de anarcho-extremistische hoek, die hebben daar ideologisch gezien wat minder moeite mee ook.Hoeren neuken, nooit meer werken.![]()
Klopt, alle partijen hebben rotte appelen, alleen worden de rotte appelen van rechts zwaar overdreven en die van links zwaar onderschat heb ik zo het idee. Neemt niet weg dat ze van mij allemaal neer geknuppeld mogen worden door de politie zodra ze zich schuldig maken aan zulke radicale uitingen. Dit is geen demonstratie meer, dit is gewoon een vrijbrief om zwaar te gaan rellen.quote:Op vrijdag 7 juli 2017 12:31 schreef NgInE het volgende:
[..]
Extreem-rechtse terreurgroepen zijn dan ook lievertjes natuurlijk
[ afbeelding ]
Elke vorm van geweld gebruikende groeperingen zijn gewoon fout.
Misschien moeten al die gefrustreerde blanke mannen waar links altijd zo over valt dit ook maar eens doen, even de frustratie eruit meppen op onschuldigen, zijn wij immers ook niet meer zo gefrustreerd.![]()
Vergeet niet dat de politie ook belast is met de bewaking van vele objecten en mensen, die kun je niet zomaar elders inzetten. Daarom zijn er vanuit het hele land ook versterkingen onderweg.quote:Op vrijdag 7 juli 2017 12:31 schreef Bensel het volgende:
[..]
genoeg politie, maar alleen niet tactisch verdeeld. waardoor dit soort uitwassen kunnen gebeuren. het daadwerkelijke ingrijpen is vrij tam, de relschoppers krijgen nog te veel vrijheid. Gister werd gewelddadigheid direct bestraft., tot men in het centrum kwam.“The problem with socialism is that you eventually run out of other people’s money.”![]()
Zonder de juiste verzekering mag je blij zijn als je een paar tientjes voor de oud ijzer prijs krijgt, voor een sloper valt er ook weinig eer te beleven.quote:Op vrijdag 7 juli 2017 12:34 schreef J.A.R.V.I.S. het volgende:
[..]
Zouden mensen die alleen een WA-verzekering hebben hun auto's vergoed krijgen? Ik kom er niet bij dat zo'n volk met al hun "idealen" eigendommen van onschuldige burgers gaat vernielen. Ik kom er ook niet bij dat Duitsland dit toestaat, verbied die meuk gewoon, en sla ze de stad uit. Krijg nu al medelijden met de mensen die dadelijk krom mogen liggen om een autootje aan te schaffen zodat ze naar hun werk kunnen gaan.“The problem with socialism is that you eventually run out of other people’s money.”![]()
Als er niets anders te vreten is zul je wel moeten. Toch vind ik het een mooie foto. Geweldige creaties. Maar dan moet ik natuurlijk toegeven dat ik zelf ooit in mijn jeugd niet altijd even braaf was. Dan herken ik wel een aantal zaken terug.quote:krik, krak, sjiemela, sjiemela, sjiemela
krik, krak, sjiemela, sjiemela![]()
Hamburg is on fire. Antifa is mass rioting at #G20 and setting fire to vehicles all over the city.
Vid kan je vinden in de onderstaande linktwitter:stillgray twitterde op vrijdag 07-07-2017 om 10:57:16Hamburg is on fire. Antifa is mass rioting at #G20 and setting fire to vehicles all over the city. https://t.co/nYHOloWbDZ reageer retweet
A person who was demoralized is unable to assess true information. The facts tell nothing to him, even if I shower him with information, with authentic proof, with documents and pictures. ...he will refuse to believe it.![]()
Smerig volkquote:Op vrijdag 7 juli 2017 12:39 schreef Ali_boo het volgende:
Hamburg is on fire. Antifa is mass rioting at #G20 and setting fire to vehicles all over the city.
Vid kan je vinden in de onderstaande linktwitter:stillgray twitterde op vrijdag 07-07-2017 om 10:57:16Hamburg is on fire. Antifa is mass rioting at #G20 and setting fire to vehicles all over the city. https://t.co/nYHOloWbDZ reageer retweet
![]()
![]()
Photoshopped.quote:Op vrijdag 7 juli 2017 12:08 schreef DrDentz het volgende:
[ afbeelding ]
Na zo'n demonstratie tegen het mensonterende kapitalisme is het tijd voor een Big Mac.
Deze is wel echt:
https://twitter.com/DonArturito/status/883255886424276993
Minister Cramer: "Milieuvervuiling mag zolang je maar betaalt."
Minister Cramer: "Mensheid in 2100 grotendeels verdwenen."
Minister Cramer: "In 2050 40% van alle dier- en plantensoorten uitgestorven."![]()
Voor het begin van de G20 stond de media al te roepen dat linkse activisten van plan waren wapens te gaan gebruiken, dus uiteindelijk viel dat wel mee. Volgens Anne Fleur was dat ook helemaal niet waar, maar tja. Ik weet niet of zij de beste bron van informatie is.quote:Op vrijdag 7 juli 2017 12:36 schreef J.A.R.V.I.S. het volgende:
Klopt, alle partijen hebben rotte appelen, alleen worden de rotte appelen van rechts zwaar overdreven en die van links zwaar onderschat heb ik zo het idee. Neemt niet weg dat ze van mij allemaal neer geknuppeld mogen worden door de politie zodra ze zich schuldig maken aan zulke radicale uitingen. Dit is geen demonstratie meer, dit is gewoon een vrijbrief om zwaar te gaan rellen.
Misschien moeten al die gefrustreerde blanke mannen waar links altijd zo over valt dit ook maar eens doen, even de frustratie eruit meppen op onschuldigen, zijn wij immers ook niet meer zo gefrustreerd.
Boze blanke mannen moeten een gezonde uitlaatklep voor hun agressie zoeken en dat is rellen zeker niet.Hoeveel jonko's moeten we smoken, voordat we vrij zijn, van dit regime?![]()
Dat spul kun je kopen en op je knar plakken.quote:krik, krak, sjiemela, sjiemela, sjiemela
krik, krak, sjiemela, sjiemela![]()
Die uitdrukking op het gezicht van Merkel op de laatste foto in de OP zou bijna doen vermoeden dat the Donald haar zojuist een indecent proposal heeft gedaan.
Radical islam is the snake in the grass.
Moderate islam is the grass that hides the snake.![]()
Wat denken ze hiermee te bereiken ?quote:
-Auto's zijn het product van het gemene kapitalisme
-Dus moeten ze in brand gestoken worden
Zoiets?
A person who was demoralized is unable to assess true information. The facts tell nothing to him, even if I shower him with information, with authentic proof, with documents and pictures. ...he will refuse to believe it.![]()
quote:Op vrijdag 7 juli 2017 12:43 schreef Hathor het volgende:
Die uitdrukking op het gezicht van Merkel op de laatste foto in de OP zou bijna doen vermoeden dat the Donald haar zojuist een indecent proposal heeft gedaan.
Officiële bronHoeren neuken, nooit meer werken.![]()
Dan moeten ze volgens het communisme wel ALLE auto's in brand steken.quote:Op vrijdag 7 juli 2017 12:44 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Wat denken ze hiermee te bereiken ?
-Auto's zijn het product van het gemene kapitalisme
-Dus moeten ze in brand gestoken worden
Zoiets?In Rotterdam verdienen ze het, in Den Haag verdelen ze het en in Amsterdam smijten ze het over de balk.
Jules Deelder, may he rest in peace![]()
Hypocriet volk, Anne Fleur in een oude DAF bus van zo'n 30 jaar oud naar Hamburg. Ze zijn er puur om te rellen.quote:Op vrijdag 7 juli 2017 12:44 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Wat denken ze hiermee te bereiken ?
-Auto's zijn het product van het gemene kapitalisme
-Dus moeten ze in brand gestoken worden
Zoiets?Minister Cramer: "Milieuvervuiling mag zolang je maar betaalt."
Minister Cramer: "Mensheid in 2100 grotendeels verdwenen."
Minister Cramer: "In 2050 40% van alle dier- en plantensoorten uitgestorven."![]()
Anarchisten zijn geen communisten.quote:Op vrijdag 7 juli 2017 12:46 schreef hollandia02 het volgende:
[..]
Dan moeten ze volgens het communisme wel ALLE auto's in brand steken.Hoeren neuken, nooit meer werken.![]()
Die is ook schitterend.quote:
Radical islam is the snake in the grass.
Moderate islam is the grass that hides the snake.![]()
Je hebt ook Anarcho-Communisten, en ik zag er gister een aantal met vlaggen met een ster.quote:In Rotterdam verdienen ze het, in Den Haag verdelen ze het en in Amsterdam smijten ze het over de balk.
Jules Deelder, may he rest in peace![]()
Dit. Het blijft toch heel vreemd dat men dit soort linkse aanhangers steeds communisten blijft noemen. Het heeft er juist totaal niets mee te maken.quote:krik, krak, sjiemela, sjiemela, sjiemela
krik, krak, sjiemela, sjiemela![]()
Mijn auto was in december aan gort gereden door een bestelbus van Post.NL. Auto had ik voor het 8ste jaar, was er zuinig mee en was 12 jaar oud. Ik kreeg de dagwaarde terug, die nihiel was. Dus ligt maar aan je dagwaarde. En volgens mij als die in de fik wordt gestoken door onverlaten, krijg je sws niets. Maar dat weet ik niet zeker.quote:Op vrijdag 7 juli 2017 12:34 schreef J.A.R.V.I.S. het volgende:
[..]
Zouden mensen die alleen een WA-verzekering hebben hun auto's vergoed krijgen? Ik kom er niet bij dat zo'n volk met al hun "idealen" eigendommen van onschuldige burgers gaat vernielen. Ik kom er ook niet bij dat Duitsland dit toestaat, verbied die meuk gewoon, en sla ze de stad uit. Krijg nu al medelijden met de mensen die dadelijk krom mogen liggen om een autootje aan te schaffen zodat ze naar hun werk kunnen gaan.
Kortom je bent idd gedupeerd als je auto eraan gaat.I´m back.![]()
Echte hardcore anarchisten hebben sowieso een broertje dood aan concepten als 'eigendom' en 'geld', dus voor hen is een auto in de fik steken hetzelfde als een prullenbak in de fik steken. Ik verwacht niet dat er bij die groepen een diepere motivatie achter zit dan 'lekker tegen het systeem rellen'.quote:Op vrijdag 7 juli 2017 12:44 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Wat denken ze hiermee te bereiken ?
-Auto's zijn het product van het gemene kapitalisme
-Dus moeten ze in brand gestoken worden
Zoiets?Hoeren neuken, nooit meer werken.![]()
Goed bezig![]()
![]()
A person who was demoralized is unable to assess true information. The facts tell nothing to him, even if I shower him with information, with authentic proof, with documents and pictures. ...he will refuse to believe it.![]()
Zeker, maar dat is weer een specifieke subcultuur/ideologie. Antifa is voor zover ik weet ook niet erg communistisch ingesteld verder.quote:Op vrijdag 7 juli 2017 12:48 schreef hollandia02 het volgende:
[..]
Je hebt ook Anarcho-Communisten, en ik zag er gister een aantal met vlaggen met een ster.Hoeren neuken, nooit meer werken.![]()
Ik vind het al een positieve ontwikkeling dat er überhaupt bepaalde ideologieën worden genoemd. Anders krijg je 'linksen maken Hamburg kapot'quote:Op vrijdag 7 juli 2017 12:48 schreef Cherna het volgende:
[..]
Dit. Het blijft toch heel vreemd dat men dit soort linkse aanhangers steeds communisten blijft noemen. Het heeft er juist totaal niets mee te maken.Hoeren neuken, nooit meer werken.![]()
mogen die black box gasten wel uberhaupt de kleur zwart cultureel appropriëren?For every fact, there is an equal and opposite opinion.
Twitch.tv/bensel15![]()
Oke maar hoe moet dit een revolutie teweeg brengenquote:Op vrijdag 7 juli 2017 12:49 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Echte hardcore anarchisten hebben sowieso een broertje dood aan concepten als 'eigendom' en 'geld', dus voor hen is een auto in de fik steken hetzelfde als een prullenbak in de fik steken. Ik verwacht niet dat er bij die groepen een diepere motivatie achter zit dan 'lekker tegen het systeem rellen'.A person who was demoralized is unable to assess true information. The facts tell nothing to him, even if I shower him with information, with authentic proof, with documents and pictures. ...he will refuse to believe it.![]()
Mhaw, het zijn Marxisten en da theeft er wel wat mee te maken.quote:Op vrijdag 7 juli 2017 12:48 schreef Cherna het volgende:
[..]
Dit. Het blijft toch heel vreemd dat men dit soort linkse aanhangers steeds communisten blijft noemen. Het heeft er juist totaal niets mee te maken.![]()
Wie zegt dat ze een revolutie willen?quote:Op vrijdag 7 juli 2017 12:53 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Oke maar hoe moet dit een revolutie teweeg brengenHoeren neuken, nooit meer werken.![]()
Nou, leg eens verder uit waarom dan.quote:Op vrijdag 7 juli 2017 12:54 schreef WodanIsGroot het volgende:
[..]
Mhaw, het zijn Marxisten en da theeft er wel wat mee te maken.Hoeren neuken, nooit meer werken.![]()
Snappen ze bij Antifa dat een duif een symbool voor vrede is![]()
A person who was demoralized is unable to assess true information. The facts tell nothing to him, even if I shower him with information, with authentic proof, with documents and pictures. ...he will refuse to believe it.![]()
Anne Fleurt ( filmpje heb ik geplaatst paar paginas terug )quote:Op vrijdag 7 juli 2017 12:56 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Wie zegt dat ze een revolutie willen?
En daarnaast willen ze '' internationale solidariteit'' wat het ook mag inhouden
A person who was demoralized is unable to assess true information. The facts tell nothing to him, even if I shower him with information, with authentic proof, with documents and pictures. ...he will refuse to believe it.![]()
Krijg je toch de jeuk van. Stop de oorlog.quote:Op vrijdag 7 juli 2017 12:57 schreef Ali_boo het volgende:
Snappen ze bij Antifa dat een duif een symbool voor vrede is![]()
[ afbeelding ]![]()
Lol die vertaling:quote:Op vrijdag 7 juli 2017 12:57 schreef Ali_boo het volgende:
Snappen ze bij Antifa dat een duif een symbool voor vrede is![]()
No Lager! Flats and equal rights for all - Keine Lager! Wohnungen und Rechte für alle!
Geen bier! Flats en rechten voor iedereen!
[ Bericht 4% gewijzigd door Ryan3 op 07-07-2017 13:09:06 ]I´m back.![]()
Flats voor iedereen!quote:Op vrijdag 7 juli 2017 13:00 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Lol die vertaling:
No Lager? Flats and equal rights for all - Keine Lager. Wohnungen und Rechte für alle!In Rotterdam verdienen ze het, in Den Haag verdelen ze het en in Amsterdam smijten ze het over de balk.
Jules Deelder, may he rest in peace![]()
Waarom denk je toch steeds dat iedereen die daar in Hamburg aan het protesteren is bij dezelfde club hoort en dezelfde denkbeelden heeft?quote:Op vrijdag 7 juli 2017 12:59 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Anne Fleurt ( filmpje heb ik geplaatst paar paginas terug )
En daarnaast willen ze '' internationale solidariteit'' wat het ook mag inhoudenHoeren neuken, nooit meer werken.![]()
Het betreft hier natuurlijk de geradicaliseerde terrorduif.quote:Op vrijdag 7 juli 2017 12:57 schreef Ali_boo het volgende:
Snappen ze bij Antifa dat een duif een symbool voor vrede is![]()
[ afbeelding ]"The north remembers, Lord Davos. The north remembers, and the mummer’s farce is almost done.”![]()
Als je die vrije migratie helemaal op z'n beloop laat zul je na een tijdje toch weer groepjes mensen krijgen die een grens om hun gebied gaan trekken en zeggen dit is van ons, hier geen vreemdelingen. Dan kom je toch weer bij hetzelfde uit. De Anne Fleurs moeten die hele apocalyps eerst zien voltrekken.quote:Op vrijdag 7 juli 2017 12:57 schreef Ali_boo het volgende:
Snappen ze bij Antifa dat een duif een symbool voor vrede is![]()
[ afbeelding ]![]()
Wat een giftuig. Wat mij betreft schieten ze met scherp. Als je oorlogshandelingen pleegt dan is dat een gepaste reactie.![]()
Dat is toch algemeen bekend, ik wil wiki wel aanhalen:quote:Op vrijdag 7 juli 2017 12:57 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Nou, leg eens verder uit waarom dan.https://nl.m.wikipedia.org/wiki/Anti-Fascistische_Aktiequote:De AFA zegt te strijden tegen iedere vorm van onderdrukking, haat, op grond van her- en afkomst, sekse, geloofsovertuiging en seksuele geaardheid en te streven naar "een samenleving waarin gelijkwaardigheid en vrijheid centraal staan en sociaal-economische verschillen worden geminimaliseerd"
De sociaal-economische verschillen minimaliseren en grenzeloze vrijheid van bewegen zijn de pilaren van marxisme.![]()
Maar we hadden het over anarchisten, niet over Antifa.quote:Op vrijdag 7 juli 2017 13:03 schreef WodanIsGroot het volgende:
[..]
Dat is toch algemeen bekend, ik wil wiki wel aanhalen:
[..]
https://nl.m.wikipedia.org/wiki/Anti-Fascistische_Aktie
De sociaal-economische verschillen minimaliseren en grenzeloze vrijheid van bewegen zijn de pilaren van marxisme.Hoeren neuken, nooit meer werken.![]()
Soort van of we nu praten over of het de groengestreepte kakkerlak of de grote griekse kakkerlak is.quote:Op vrijdag 7 juli 2017 13:04 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Maar we hadden het over anarchisten, niet over Antifa.![]()
quote:Op vrijdag 7 juli 2017 12:08 schreef DrDentz het volgende:
[ afbeelding ]
Na zo'n demonstratie tegen het mensonterende kapitalisme is het tijd voor een Big Mac.![]()
![]()
en zo nog duizend keer. Wat een hypocriet en schijnbaar ook ontzettend dom volk.
Rik: Hey guys, wouldn't it be AMAZING if all this money was real?
Vyvyan: Rik, that is the single most predictable and BORING thing anyone could ever say whilst playing Monopoly.![]()
Ik denk dat een onderscheid best belangrijk is als je dergelijke gewelddadige uitspattingen een beetje wilt kunnen begrijpen of duiden.quote:Op vrijdag 7 juli 2017 13:06 schreef Yreal het volgende:
[..]
Soort van of we nu praten over of het de groengestreepte kakkerlak of de grote griekse kakkerlak is.
Als je gewoon wilt roepen 'zie je wel, al die stinkhippies slopen de boel weer', dan is het inderdaad minder relevant.Hoeren neuken, nooit meer werken.![]()
Oh dat had ik niet door.quote:Op vrijdag 7 juli 2017 13:04 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Maar we hadden het over anarchisten, niet over Antifa.![]()
Geef dan gewoon eerlijk toe dat je ondanks al je gezuig en dom gelul geen idee hebt van wie of wat anti-fa nu precies is en ga lekker trollen in KLB.quote:Op vrijdag 7 juli 2017 13:04 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Maar we hadden het over anarchisten, niet over Antifa.
Anti-fa is een breed actiefront onder wiens vlag extreem links, communisten en anarchisten gezamenlijk optreden, in Nederland vooral voor anarchisten, en in tegenstelling tot Nederland zijn in Duitsland de extreem linkse clubs zeer actief binnen Antifa, dus voordat je verder dom gaat lullen zorg je er beter eerst voor dat je weet waar je het over hebt.
Nu we jou hebben geïdentificeerd als een domme onwetende trol hoop ik dat de rest alhier jouw postings zal negeren.“The problem with socialism is that you eventually run out of other people’s money.”![]()
De interessante vraag is waarom de Duitsers of de G20 nou net juist Hamburg heeft uitgekozen. Er is geen stad in Duitsland met een beter georganiseerd netwerk van autonomen en meer doorgewinterde relveteranen.
Ik hoorde CNN al teleurgesteld vaststellen dat de demonstraties zich niet tegen Trump richtten. "De wereld is van iedereen" boodschap van veel demonstranten is natuurlijk ook heel erg welkom bij de neoliberalen. Maar om daar nou grote rellen voor over een stad af te roepen?Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.![]()
Dan hoop ik dat de regering een fonds heeft om de gedeputeerden tegemoet te komen. Ik zou mij niet zo makkelijk laten afschepen als ze op voorhand al konden uittellen dat het zwaar uit te hand zou lopen. En dit was dan ook nog de pre-party, de echte ellende moet nog beginnen vanavond. We lachen er wel allemaal om, maar eigenlijk zo treurig als je erbij nadenkt.quote:Op vrijdag 7 juli 2017 12:48 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Mijn auto was in december aan gort gereden door een bestelbus van Post.NL. Auto had ik voor het 8ste jaar, was er zuinig mee en was 12 jaar oud. Ik kreeg de dagwaarde terug, die nihiel was. Dus ligt maar aan je dagwaarde. En volgens mij als die in de fik wordt gestoken door onverlaten, krijg je sws niets. Maar dat weet ik niet zeker.
Kortom je bent idd gedupeerd als je auto eraan gaat.![]()
Antifa is gewoon een extreem linkse knokploeg. De anarchisten en communisten bij antifa zijn ook extreem, anders zouden ze zich niet bij een gewelddadige organisatie aanduiden.quote:Op vrijdag 7 juli 2017 13:08 schreef hottentot het volgende:
[..]
Geef dan gewoon eerlijk toe dat je ondanks al je gezuig en dom gelul geen idee hebt van wie of wat anti-fa nu precies is en ga lekker trollen in KLB.
Anti-fa is een breed actiefront onder wiens vlag extreem links, communisten en anarchisten gezamenlijk optreden.Don't quote me boy, cause I ain't said shit!
Send Banano to: ban_1drjycsqhpwa1i4uxo1mmqau6q8gibgbn6oabtub53zpcrabjunt3uscaqty
Forum Opties Forumhop: Hop naar: