Onwetenden? Mwah, valt nogal mee. Zijn hier aardig wat mensen die de F1 al jaren en jaren en jaren volgen en die hoogst verbaasd waren dat VET geen zwarte vlag kreeg. Dat zegt wel iets. Dat het zo'n rel geworden is ook. En daar was was VET ook een tweede maal debet aan, namelijk door na afloop van de camera's de vermoorde onschuld te spelen.quote:Op maandag 3 juli 2017 21:31 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Bij iedere beslissing waren er boze groepen geweest.
Alsof de FIA de oren moet laten hangen naar een stel onwetenden die zo subjectief als de pest zijn. Kom nou.
Misschien wel, maar ik niet. Dan had ik zijn reactie ook volkomen overbodig, asociaal en buitengewoon onsportief genoemd.quote:Op maandag 3 juli 2017 21:50 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Ik durf er toch geld op te zetten als Verstappen had gedaan wat Vettel gedaan had dat dan de fans hier over elkaar heen waren gedoken om even te vertellen dat hij even liet zien dat hij zich niet laat piepelen en dat de ware kampioen zich weer toonde.
Ik had hem dan onvolwassen genoemd. Verschil: dat noemde ik Vettel ook.
Ik keurde het dan ook niet goed. Ik vind dat Hamilton ook gestraft had moeten worden aangezien hij gewoon een naaistreek leverde.quote:Op maandag 3 juli 2017 21:47 schreef Geralt het volgende:
[..]
Kijk, wat Verstappen deed was ongepast door niet met de pers te praten. Dat vind je dus kennelijk zelf ook wel mooi.
Wat Vettel deed was gewoon not done. Volkomen onsportief gedrag. Dat kan je nooit goedkeuren of mooi vinden.
Als VER hetzelfde gedaan had, had hij wat mij betreft ook gewoon een zwarte vlag moeten krijgen.quote:Op maandag 3 juli 2017 21:50 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Ik durf er toch geld op te zetten als Verstappen had gedaan wat Vettel gedaan had dat dan de fans hier over elkaar heen waren gedoken om even te vertellen dat hij even liet zien dat hij zich niet laat piepelen en dat de ware kampioen zich weer toonde.
Ik had hem dan onvolwassen genoemd. Verschil: dat noemde ik Vettel ook.
VER is 19 en staat ah begin van zijn carriere (en moet nog een hoop leren), ALO is bijna 36 en zit in de herfst van zijn carriere (en zou redelijk uitgeleerd moeten zijn). Klein verschilletje maar hoor, 19 of 36 qua volwassen gedrag kunnen/moeten vertonenquote:Op maandag 3 juli 2017 21:52 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Ik keurde het dan ook niet goed. Ik vind dat Hamilton ook gestraft had moeten worden aangezien hij gewoon een naaistreek leverde.
En Verstappen vond ik onvolwassen. Laat hem eens naar Alonso kijken. Een echte kampioen die nog veel meer tegenslag heeft. En netjes op komt draven. Keer op keer op keer.
Leeftijd is nimmer een excuus als je mee wil spelen op het hoogste niveau.quote:Op maandag 3 juli 2017 22:04 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
VER is 19 en staat ah begin van zijn carriere (en moet nog een hoop leren), ALO is bijna 36 en zit in de herfst van zijn carriere (en zou redelijk uitgeleerd moeten zijn). Klein verschilletje maar hoor, 19 of 36 qua volwassen gedrag kunnen/moeten vertonen
Wat een vergelijk zeg
En ook ALO komt helemaal niet keer op keer op keer netjes opdraven. Recent voorbeeldje: in mei van dit jaar (GP van Spanje) heeft hij (weliswaar na een vrije training) ook gewoon verzaakt en is gaan raquetballen/tennissen.
Het was padelquote:Op maandag 3 juli 2017 22:04 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
VER is 19 en staat ah begin van zijn carriere (en moet nog een hoop leren), ALO is bijna 36 en zit in de herfst van zijn carriere (en zou redelijk uitgeleerd moeten zijn). Klein verschilletje maar hoor, 19 of 36 qua volwassen gedrag kunnen/moeten vertonen
Wat een vergelijk zeg
En ook ALO komt helemaal niet keer op keer op keer netjes opdraven. Recent voorbeeldje: in mei van dit jaar (GP van Spanje) heeft hij (weliswaar na een vrije training) ook gewoon verzaakt en is gaan raquetballen/tennissen.
Sinds je hebt toegegeven dat je vooral in deze reeks komt om te trollen heb ik al wel eens aangegeven dat ik niet inhoudelijk met je in discussie ga. Don't feed the troll en zo.quote:Op maandag 3 juli 2017 21:19 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Vettel krijgt de allerzwaarste straf, dat kost hem 13 punten, en dan moet hij daar bovenop ook nog eens door het stof met het boetekleed aan, een soort taakstraf doen en moet hij uitkijken dat hij komende race niks doet wat als strafbaar geinterpreteerd zou kunnen worden door enthousiaste stewards.
Dus wat precies is er nu weer te moeilijk voor je?
Jazeker wel. Er wordt rekening gehouden met leeftijd en (on)ervarenheid bij het beoordelen van een coureur. Al minimaal door hun/de teams, maar ook zeker door de pers en zelfs door het (wat meer ervaren) F1-publiek.quote:Op maandag 3 juli 2017 22:07 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Leeftijd is nimmer een excuus als je mee wil spelen op het hoogste niveau.
Haha en ook nog Alonso als voorbeeld nemenquote:Op maandag 3 juli 2017 22:07 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Leeftijd is nimmer een excuus als je mee wil spelen op het hoogste niveau.
Nou, ik weet niet of Alonso het toonbeeld van volwassenheid is. Vooralsnog doet hij ook gewoon waar hij zin in heeft. En is nooit te beroerd om zich behoorlijk negatief uit te laten over zijn team of de prestaties ervan.quote:Op maandag 3 juli 2017 21:52 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
En Verstappen vond ik onvolwassen. Laat hem eens naar Alonso kijken. Een echte kampioen die nog veel meer tegenslag heeft. En netjes op komt draven. Keer op keer op keer.
Dat laatste hebben we Max gelukkig nog niet zien/horen doen.quote:Op maandag 3 juli 2017 22:41 schreef tja77 het volgende:
[..]
Nou, ik weet niet of Alonso het toonbeeld van volwassenheid is. Vooralsnog doet hij ook gewoon waar hij zin in heeft. En is nooit te beroerd om zich behoorlijk negatief uit te laten over zijn team of de prestaties ervan.
Hij is kritisch, er zijn hem dingen beloofd die niet worden nagekomen. Maar hij uit zich niet negatief over het team.quote:Op maandag 3 juli 2017 22:44 schreef HansvanOchten het volgende:
[..]
Dat laatste hebben we Max gelukkig nog niet zien/horen doen.
Dit en ALO zijn gedrag is niet grappig.quote:Op maandag 3 juli 2017 22:41 schreef tja77 het volgende:
[..]
Nou, ik weet niet of Alonso het toonbeeld van volwassenheid is. Vooralsnog doet hij ook gewoon waar hij zin in heeft. En is nooit te beroerd om zich behoorlijk negatief uit te laten over zijn team of de prestaties ervan.
Ik vind dat Max zich behoorlijk volwassen gedraagt. Hij verschijnt 1 keer niet voor de pers. En meteen krijgt hij de stempel onvolwassen opgedrukt.
Ik kan me nog enigzins voorstellen dat Alonso als ex wereld kampioen weinig trek heeft in een auto die achteraan rijdt, zeker na het debacle bin Ferrari.quote:Op maandag 3 juli 2017 22:49 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Dit en ALO zijn gedrag is niet grappig.
Alsonso trok in 2015 al bijzonder vel van leer over zijn waggelquote:Op maandag 3 juli 2017 22:53 schreef tja77 het volgende:
In maart kwam Alonso al met het volgende
https://www.autobahn.eu/3(...)-of-betrouwbaarheid/
Ik ben fan van Alonso, maar als er hier over Max wordt gezegd dat hij een voorbeeld kan nemen aan de volwassenheid van Alonso, dan krijg je volgens mij niet alles mee.
Vel?quote:Op maandag 3 juli 2017 22:59 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Alsonso trok in 2015 al bijzonder vel van leer over zijn waggel
De keus om de pers niet te woord te staan, en daarmee jezelf te beschermen, vond ik juist een erg goeie en volwassen keuze van Max. Als je niet goed in je vel zit dan moet je uit situaties blijven waarbij je jezelf schade toe kunt brengen. Ik zou willen dat Vettel een zelfde vorm van zelfbescherming aan de dag kon leggen op het moment dat ie de dwang voelde om op z'n tegenstander in te rijden.quote:Op maandag 3 juli 2017 21:55 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Als VER hetzelfde gedaan had, had hij wat mij betreft ook gewoon een zwarte vlag moeten krijgen.
Dat hij niet voor de camera's is verschenen (hoewel begrijpelijk, hij barstte zowat uit elkaar van frustratie waarschijnlijk), vind ik ook not done. Hoort gewoon bij de job, in goede en in slechte tijden. Staat ook niet voor niks een boete op.
Zou er slechts anders over denken als het team hem naar het hotel heeft gestuurd (en dan mogen ze de boete ook dokken), maar dan nog vind ik het een dicutabele beslissing. Hier moet VER ook mee om leren gaan.
Oneens. Argumentatie staat reeds in door jou gequote post: hoort erbij, moet je mee om kunnen of iig leren gaan.quote:Op maandag 3 juli 2017 23:11 schreef beantherio het volgende:
[..]
De keus om de pers niet te woord te staan, en daarmee jezelf te beschermen, vond ik juist een erg goeie en volwassen keuze van Max. Als je niet goed in je vel zit dan moet je uit situaties blijven waarbij je jezelf schade toe kunt brengen. Ik zou willen dat Vettel een zelfde vorm van zelfbescherming aan de dag kon leggen op het moment dat ie de dwang voelde om op z'n tegenstander in te rijden.
Natuurlijk is het wel zo dat Vettel zich niet tegen zichzelf hoeft te beschermen: dat doen anderen al voor hem.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |