Wat ik weer geef is zoals ik het begrepen heb uit het mondelinge verhaal gisteren van Flanderijn zoals het in deze CF zaken wordt toegepast. Het kan best dat ik wat heb gemist of niet goed begrepen heb. Hoewel.....................?quote:Op woensdag 5 juli 2017 14:33 schreef djh77 het volgende:
Hierbij de kostenstructuur van Flanderijn:
https://www.flanderijn.nl(...)-flanderijn-2017.pdf
Uit een wat verder verleden was het wel gebruikelijk (behoorlijke) kosten in rekening te brengen bij de opdrachtgever. Wellicht is dit veranderd.
Volgens mij niet maar horeca en zorg komen met grote regelmaat voorbij in de CF dus ik kan me voorstellen dat men zoiets soms vermoedtquote:Op woensdag 5 juli 2017 14:59 schreef escortmk2 het volgende:
Aankondiging van GVE: Herberg de Blankehoeve.
Ergens gaat een belletje rinkelen maar ik kan niets terugvinden. Is ie hier al besproken?
Ik doe wel een keer een kaarsje voor ze aansteken. Dat is kostentechnisch voor mij een stuk interessanter gezien de afstandquote:Op woensdag 5 juli 2017 16:01 schreef escortmk2 het volgende:
Nu de Blankehoeve live staat zie ik ook niet zo snel redenen om in te stappen.
Ik ga er in de zomer waarschijnlijk wel een keer koffie drinken om ze op die manier te supporten.
Ik sluit mij hier van harte bij aan. Hulde voor de inzet en duidelijke rapportage.quote:Op woensdag 5 juli 2017 14:17 schreef Aalsmeer15 het volgende:
Bedankt NRDZ, Bleyenburg en Horsemen voor jullie inzet voor ons als investeerders
Wederom fantastisch werk voor investerend Nederland heren NRDZ, Bleyenburg en Horsemen. Dank!quote:Op woensdag 5 juli 2017 11:42 schreef bleyenburg het volgende:
dank je wel NRDZ
goede en knopte uiteenzetting.
Ikzelf was aangenaam verrast door de enorm professionele manier van aanpak door Flanderijn.
Tevens deelt iedere betrokkene de conclusie dat er (nog) beter gescreend moet worden.
GVE ziet en erkent dat de crowd daar ook een rol in speelt en waardeert dat.
@ Benger: dat is niet besproken daar de tijd gelimiteerd was en de incasso procedures de insteek van deze bijeenkomst was
edit: NRDZ was me voor
Ze hebben nogal wat eisen, pfff.quote:Op woensdag 5 juli 2017 16:21 schreef djh77 het volgende:
Vacature Collin Crowdfund coaches met entreefee:
https://www.collincrowdfu(...)t-crowdfund-coaches/
Als ik al zoiets zou willen doen zou ik hartelijk bedanken voor deze voorwaarden. De hele structuur is gericht op omzet maken en niet op de kwaliteit van de leningenquote:
Hoe werkt de entreefee?quote:Op woensdag 5 juli 2017 18:58 schreef komrad het volgende:
[..]
Als ik al zoiets zou willen doen zou ik hartelijk bedanken voor deze voorwaarden. De hele structuur is gericht op omzet maken en niet op de kwaliteit van de leningen
Ik vind dit een hele kwalijke zaak en ik snap nu ook waarom de kwaliteit van de projecten achteruit gaat. De coaches moeten wel projecten aan blijven leveren want anders zijn ze hun geld kwijt! Ik heb dit jaar nog maar 1 keer geinvesteerd via collin, en dat blijft ook zo vrees ik!quote:- Een eerste betaling bedraagt 5.000 euro, aangevuld met een depotstorting van 10.000 euro. Met deze 5.000 euro worden opleidings- en marketingkosten gefinancierd.
- De depotstorting is beschikbaar voor de eerste 10 verplichte eigen funding bijdragen ad 1.000 euro per keer, die elke CFC wordt geacht te doen bij leningaanvragen die hij/zij zelf begeleidt.
- Gedurende een periode van 15 maanden kan de CFC deze terugverdienen. Als dat niet lukt, vervalt het resterende depot aan Collin.
- Na een periode van 15 maanden evalueren wij onze samenwerking. Als we tot de conclusie komen dat we de samenwerking voortzetten, herhaalt zich dit traject nogmaals.
- De verplichte eigen funding is rentedragend en wordt lineair afgelost, identiek aan andere investeerders.
- CFC’s krijgen 100% korting op de beheerfee die van toepassing is voor investeerders.
Ik ben benieuwd naar de pitch, maar ik sta er nu al flink negatief tegenover. Er lijkt mij een flink hoger risico op zo'n loots te zitten dan bij een woonhuis. Dat verwacht ik wel in de rentevergoeding terug te zien. Daarnaast lijkt mij deze plek gevoelig voor criminaliteit. Je bent zo over de grens.quote:Op woensdag 5 juli 2017 19:29 schreef djh77 het volgende:
Binnenkort nieuwe op SiG. Biesstraat 2 Brunssum (lijkt een loods/bedrijfsruimte):
http://www.jaap.nl/te-huu(...)uid-limburg/brunssum
Afspraken nakomen lijkt me de belangrijkste. Dan kunnen ze Denissen daarna meteen naar huis sturen. Die komt zijn afspraken maar zelden na........quote:
Anderzijds moeten ze natuurlijk wel kwaliteitsprojecten aanleveren, want bij een default zijn zij hun geld ook (deels) kwijtquote:Op woensdag 5 juli 2017 22:30 schreef Mynheer007 het volgende:
[..]
Hoe werkt de entreefee?
[..]
Ik vind dit een hele kwalijke zaak en ik snap nu ook waarom de kwaliteit van de projecten achteruit gaat. De coaches moeten wel projecten aan blijven leveren want anders zijn ze hun geld kwijt! Ik heb dit jaar nog maar 1 keer geinvesteerd via collin, en dat blijft ook zo vrees ik!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Pecunia non olet
quote:Op donderdag 6 juli 2017 10:32 schreef obligataire het volgende:
[..]
Anderzijds moeten ze natuurlijk wel kwaliteitsprojecten aanleveren, want bij een default zijn zij hun geld ook (deels) kwijt
Naar mate de deadline nadert, zal het er inderdaad wel niet beter op wordenAls je Collin hier op zou aanspreken zullen ze hoogstwaarschijnlijk aangeven dat hun interne processen de kwaliteit toch wel waarborgen en dat deze uit de score blijkt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.quote:Op donderdag 6 juli 2017 10:32 schreef obligataire het volgende:
[..]
Anderzijds moeten ze natuurlijk wel kwaliteitsprojecten aanleveren, want bij een default zijn zij hun geld ook (deels) kwijt
Naar mate de deadline nadert, zal het er inderdaad wel niet beter op wordenAls je Collin hier op zou aanspreken zullen ze hoogstwaarschijnlijk aangeven dat hun interne processen de kwaliteit toch wel waarborgen en dat deze uit de score blijkt.
Mmm, voor een platform wat net 3 jaar bestaat en waar de gemiddelde geboden rente 7,52% bedroeg en waar (volgens de site) tot op dit moment er een netto rente van 3,82% van over blijft is de kwaliteit van de projecten nou ook weer niet al te best geweest.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Volgens Lex haalt GVE een laag rendement, maar dat komt doordat hij niet zo best kan rekenen. Ze doen het beter dan Collin. Dat is best knap omdat ze langer bezig zijn.quote:Op donderdag 6 juli 2017 09:54 schreef Murene het volgende:
Geldvoorelkaar stapt uit de brancheorganisatie crowdfunding
6 jul 2017 om 09:00 - Redactie Participaties.nl
[...]
Van alle platforms heeft Geldvoorelkaar de hoogste default en het laagste rendement, schrijft Van Teeffelen.
De statistieken zeggen me ook wat dat betreft weinig want zolang iemand blijft investeren houdt dat het percentage hoog. Je weet het pas echt als jouw állerlaatste project is afgewikkeld. Als het rendement dán ook nog 3.82% is dan doe je het niet slecht. Prima zelfs. Maar op basis van het tussentijdse cijfer onmogelijk haalbaar lijkt me.quote:Op donderdag 6 juli 2017 10:46 schreef Horsemen het volgende:
[..]
[..]
Mmm, voor een platform wat net 3 jaar bestaat en waar de gemiddelde geboden rente 7,52% bedroeg en waar (volgens de site) tot op dit moment er een netto rente van 3,82% van over blijft is de kwaliteit van de projecten nou ook weer niet al te best geweest.
Misschien gaat hij nu noodgedwongen de door hem gevraagde aflossingsvrije lening creëren!☺quote:Op donderdag 6 juli 2017 11:30 schreef InVestEerder het volgende:
Heb betaling van KOM ontvangen maar FajaLobi zit er niet bij. Dat was al een beetje te verwachten. Ik ben benieuwd hoe lang dat nog goed gaat...
Tja, dan komt nu misschien het echte verhaal boven tafel en kan hij op die gronde vragen om alleen rente te mogen betalen.quote:Op donderdag 6 juli 2017 11:30 schreef InVestEerder het volgende:
Heb betaling van KOM ontvangen maar FajaLobi zit er niet bij. Dat was al een beetje te verwachten. Ik ben benieuwd hoe lang dat nog goed gaat...
Je moet het vakje "incl. niet betaalde transacties" aanvinken. Heb ik zelf ook pas net ontdektquote:Op donderdag 6 juli 2017 12:03 schreef crowd-fundi het volgende:
Ik zie nog niets staan bij mijn transacties in KoM. Heb wel een vermoeden wie er opnieuw te laat is.
Bedankt voor de tip.quote:Op donderdag 6 juli 2017 12:41 schreef OpDieFiets het volgende:
[..]
Je moet het vakje "incl. niet betaalde transacties" aanvinken. Heb ik zelf ook pas net ontdekt
Bedankt! Weer wat geleerd.quote:Op donderdag 6 juli 2017 12:41 schreef OpDieFiets het volgende:
[..]
Je moet het vakje "incl. niet betaalde transacties" aanvinken. Heb ik zelf ook pas net ontdekt
50k in 6 dagen. Dat is lang niet genoeg.quote:Op vrijdag 30 juni 2017 15:46 schreef NaRegenDeZon het volgende:
https://www.geldvoorelkaa(...)roject.aspx?id=16489
https://www.geldvoorelkaa(...)roject.aspx?id=16705
Nieuw dubbele op GVE totaal 800K van dezelfde firma die we eerder hebben gehad met 1the hypotheek op grachtenpand in Haarlem (Unlimited Snow). Toen een classe 1 met 1ste hypotheek nu een klasse 5 en geen hypotheek.
PF............................. veel lenen daar in Haarlem.
Gaat hem denk ok niet wordenquote:Op donderdag 6 juli 2017 16:05 schreef djh77 het volgende:
[..]
50k in 6 dagen. Dat is lang niet genoeg.
Nee, dit gaat hem zeker niet worden. Om dit vol te krijgen moeten ze over een héle andere rente vergoeding denken. Ik denk dan eerder richting 12% of meer. Geen goede zekerheden en in mijn ogen een zeer hoog risico project. Wat mij persoonlijk betreft begin ik er zo wie zo niet aan aangezien ik al in het net gestarte 1e project zit.quote:Op donderdag 6 juli 2017 16:05 schreef djh77 het volgende:
[..]
50k in 6 dagen. Dat is lang niet genoeg.
quote:De geldnemer heeft ons afgelopen week geïnformeerd over de verkoop van een kavel dat deel uitmaakt van het onderpand. Deze verkoop heeft derhalve invloed op de propositie zoals deze in de pitch aan u is voorgesteld. In de bijlage treft u een toelichting van dhr. Benjamins (intermediair van dit project) aan.
Geldvoorelkaar.nl is in het bezit van het door de makelaar opgestelde waardebericht na splitsing van de kavel en van de nota van afrekening van de notaris. De gewijzigde omstandigheden hebben geen invloed op de risicoclassificatie, echter de hypothecaire dekking verslechtert licht van een oorspronkelijke "overwaarde" van ¤ 431.000,- (LTV 34,8%) naar ¤397.000,- (37,7%) in de nieuwe situatie.
Betreft GVE -- wijziging publicatie project 15870 -- Gorré Industrial Filtrationquote:Op donderdag 6 juli 2017 16:36 schreef djh77 het volgende:
Verkoop deel van onderpand voor start lening. Handig!
[..]
LTV is volgens mij wat misleidend, het is 2e hypotheek.quote:Op donderdag 6 juli 2017 16:36 schreef djh77 het volgende:
Verkoop deel van onderpand voor start lening. Handig!
[..]
Ik ben hier helemaal niet blij mee.quote:Op donderdag 6 juli 2017 16:36 schreef djh77 het volgende:
Verkoop deel van onderpand voor start lening. Handig!
[..]
Ik denk dat je voor de LTV waarde hypotheek en de lening van KOM toch minimaal bij elkaar moet optellen.quote:Op donderdag 6 juli 2017 18:34 schreef Horsemen het volgende:
[..]
Ik ben hier helemaal niet blij mee.
Voor mij is van belang of de inschrijving op de 1e hypotheek ook met (minimaal) 120k (afgelost op de Rabo lening) omlaag is gegaan of dat deze inschrijving onveranderd op 575k +35% is blijven staan. Ik vrees het ergste.
In het geval dat de inschrijving ongewijzigd is zou de Rabo namelijk in de toekomst opnieuw geld kunnen lenen onder het oude 1e hypotheek recht.
Als mijn vermoeden uitkomt haak ik helaas af, mede omdat het maar een classificatie 3 is tegen 6,5% voor 10 jaar en tegen een dergelijke rente vergoeding wil ik bepaalde zekerheden. Ik wacht de reactie van GvE even af.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 6 juli 2017 19:51 schreef TisIk het volgende:
Een nieuwe CCF:Het lijkt mij geeneens een slechte dit keer. En een prima incentive (maar voor mij is 1500 wel te veel).SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Beetje laat. Heb al geboekt. Morgen voor een maandje weg. Daarna heb ik het wel weer gehad met vakantie en uitjes.quote:Op donderdag 6 juli 2017 20:09 schreef djh77 het volgende:
De zomeractie loopt van 15 juli t/m 31 augustus 2017. U ontvangt ook een e-mail over de zomeracties. Met een print van deze e-mail (uw naam en investeerdersnummer) ontvangt u uw korting.
Een beetje onduidelijk hoe hoog de borgstelling is (130 of 145 totaal).quote:Op donderdag 6 juli 2017 20:02 schreef Dwarsindeweg het volgende:
[..]
Het lijkt mij geeneens een slechte dit keer. En een prima incentive (maar voor mij is 1500 wel te veel).
Mi een minder mooi project. Om de omzet te realiseren moeten er ongeveer 2.000 groepen per jaar komen hetgeen mij vrij veel lijkt ook gezien de 9 andere rooms. Het nieuwtje is er van af. Daarnaast denk ik dat de zekerheid van de ondernemer dubbel vergeven wordt, aan de crowd en reeds aan de Ing. Ik stap niet in.quote:Op donderdag 6 juli 2017 21:23 schreef obligataire het volgende:
[..]
Een beetje onduidelijk hoe hoog de borgstelling is (130 of 145 totaal).
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |