SPOILER: Schema'sOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Wie loopt er waar en wanneer?Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: 2017 ChallengeOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: PRs bijhoudenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: DiversOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Blogs van enkele vaste postersOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
1:15:23 officieel in de uitslag. Kan nu wel bevestigen dat al dat hardlopen mijn lange zwemconditie in ieder geval niet heeft benadeeld
❤ Pino112 ❤ | FeanFan | heywoodugod _O_![]()
Wauw! Gefeliciteerd! Ik heb je niet meer gezien, maar goed gedaanquote:Op zondag 25 juni 2017 19:40 schreef DeLuna het volgende:
1:15:23 officieel in de uitslag. Kan nu wel bevestigen dat al dat hardlopen mijn lange zwemconditie in ieder geval niet heeft benadeeld![]()
Ik heb ook lekker rondgeplonst, maar dan op de 2,5 km. Was leuk![b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
Gefeliciteerd DeLuna! Ik verzuip al in een kikkerbadje dus kan me niet eens voorstellen dat je 5km lang in razend tempo door diep water zwemt.![]()
DeLuna en L_T, Gefeliciteerd met jullie 1e plekken!![]()
Quoi fijn dat het weer zo lekker loopt!
De rest van de lopers ook goed bezig!
De laatste 3 uur begint mijn spierpijn behoorlijk op te komen, ben een beetje bang voor morgen. Wel lekker even wezen zwemmen 8x10m baantjes ofzo
en even in de sauna gezeten. Was wel lekker!
![]()
Gefeliciteerd LT en Deluna! En Jero je bent echt een held!
Ik heb hier een tijdje niet gepost, 1,5 week geleden door mijn enkel heen gegaan op het werk. Dat was dezelfde waar ik in januari ook al doorheen ging.. Dus mag even niet rennen..
Maar ik heb afgelopen vrijdag wel nieuwe hardloopschoenen gekocht in Dodewaard en het zijn new balance geworden , de W1260 ofzoiets. Erg mooie.
En ik heb vandaag eindelijk mijn medailles opgehangen!
Foto'sSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Ik ben vandaag ook weer lekker op pad geweest.
Vorige week berichtje op FB of er iemand zin om dit weekend een trail te lopen in de Ardennen.
Nou, dat denk ik wel![]()
De trail die we eerst op het oog hadden bleek dit jaar niet door te gaan, maar in de Ardennen hoef je niet heel ver te zoeken voor een trail.
De escapardenne uit de CHAT (Challenge Haute Ardenne de Trail) serie werd het.
Vanochtend met 4 medetrailers die ook wel een trailtje lustten om 7:00 vertrokken, en lekker op tijd in Houffalize (zo op tijd dat we de auto gewoon voor de deur konden parkeren)
De trail zou 35 km zijn, voor de na-inschrijving was ik belachelijke bedrag van 12 euro kwijt.
De trail zou 1400 hoogtemeters bevatten.
Wat ze er niet bij vermeldden was dat de hoogtemeters op hellingen van 20% of meer gemaakt werdenManmanman, wat een klimwerk, af en toe met handen en voeten.
Eerste helft van de trail was het aan het regenen en was het 17 graden, wat een heerlijk loopweer.
Later wel wat zon gehad, maar echt superwarm is het niet geworden gelukkig.
Ik heb 4,5 uur lopen genieten.
Er was ook nog een succesjes te vieren, want een van mijn medetrailers-carpoolers kwam als eerste dame bij de 35 over de finish![]()
Heerlijk zo'n dag
Met een verbeten grimas en een verborgen glimlach.![]()
de komende dagen zal je je vooral mentaal behoorlijk ruk voelen....maar zoals eerder gezegd, opgeven is ook topsportquote:Op zondag 25 juni 2017 20:23 schreef Jero_nimo het volgende:
DeLuna en L_T, Gefeliciteerd met jullie 1e plekken!![]()
Quoi fijn dat het weer zo lekker loopt!
De rest van de lopers ook goed bezig!
De laatste 3 uur begint mijn spierpijn behoorlijk op te komen, ben een beetje bang voor morgen. Wel lekker even wezen zwemmen 8x10m baantjes ofzo
en even in de sauna gezeten. Was wel lekker!
'Lopen is geen sport maar een manier van reizen'
'Als ik loop voel ik me beroerd, maar als ik niet loop nog beroerder'
'Once you discover the rewards of pain, you want more pain'![]()
Goede uitslagen allemaal! Wees er trots op.Een vel leeg papier kan altijd nog een mooie tekening worden.![]()
Toch ook maar de daad bij het woord gevoegd.
Rondje bruggen gedaan, interval. Dat vonden mijn kuiten niet leuk. Pijn tijdens de wandelpauzes, dus blij als ik weer kon dribbelen. Al met al niet heel slecht, maar ook nog ver van huis. Langzaam aan worden de longen weer opgerekt.![]()
Aloha! Kom ik ook weer even binnen hobbelen met een advies verzoek
Na 2 keer de halve te hebben gelopen toch overstag gegaan en me ingeschreven voor de hele marathon (Valencia, november eind dit jaar).
Ik ben dus even aan het kijken naar schemas en om het plezier te houden wil ik een 3 a 4 keer per week lopen, zo kom ik bijvoorbeeld op het schema op maat uit van runnersweb. Nu komt deze neer op 3 keer per week met een schema van 16 weken, wat voor mij vooral in het begin goed is (rust/herstel is ook belangrijk voor me). Dit schema gaat er zo te zien ook vanuit dat je wel een 10km soepel kan lopen al.
https://www.runnersweb.nl/calculators/online-loopcoach
Daar op basis van mijn HM tijd (en een beetje aanpassen naar M doeltijd) een schema aangemaakt die ik iets aanpas naar eigen wensen (alle duurlopen zijn daar op vrij hoog tempo bijvoorbeeld, die wil ik regelmatig een stukje rustiger aandoen).
Maar zijn er verder nog tips qua sites die echt goede schemas hebben? Of andere af- en aanraders?
Merk dat ik er op dit moment echt zin in heb trouwens, ook benieuwd hoe die LDL me gaan bevallen maar zie er ook wel naar uit... Zullen zien hoe ik er na 2-3 maanden over denk
ps.
Oh ja, heb ook een schema met allemaal oefeningen gemaakt die ik zou moeten doen (zwakke knie) in de vorm van core-stability, aansterken benen, etc. Maar ervaringen uit het verleden hoe trouw ik die uitvoer bieden geen positief vooruitzicht op de toekomst wat dat betreft... Maar met het oog op de marathon wil ik die toch ook echt zien vol te gaan houden![]()
Mooie prestaties weer, deluna en lt, Guard en Jero ook natuurlijk![]()
![]()
Zelf deze maand nog maar een derde gelopen van wat ik jaar gemiddeld maandelijks liep.
Geeft wel een beetje een vertekend beeld, want ook 3 uurtjes op de crosstrainer gestaan deze maand. Maar het volgen van een schema heb ik sinds de marathon niet meer gedaan.![]()
Dat is alleen maar goed de maand na je marathon, de kans op overbelasting is supergroot! Nu weer rustig opbouwen.quote:Op maandag 26 juni 2017 18:04 schreef steffelonio het volgende:
Mooie prestaties weer, deluna en lt, Guard en Jero ook natuurlijk![]()
![]()
Zelf deze maand nog maar een derde gelopen van wat ik jaar gemiddeld maandelijks liep.
Geeft wel een beetje een vertekend beeld, want ook 3 uurtjes op de crosstrainer gestaan deze maand. Maar het volgen van een schema heb ik sinds de marathon niet meer gedaan.Ik hou van mij van mij van mij en van geen ander, want ik ben verreweg de leukste die ik ken!![]()
Precies, het is ook wel weer lekker om even rustig aan te doen. Het opstarten zal wel weer lastiger zijn. Vooral met dit mooie weer.quote:Op maandag 26 juni 2017 18:19 schreef La_Tramposa het volgende:
[..]
Dat is alleen maar goed de maand na je marathon, de kans op overbelasting is supergroot! Nu weer rustig opbouwen.![]()
Ik had trouwens gisteren weer eens mijn hartslagmeter om tijdens wedstrijden, doe ik normaal nooit omdat ik het gewoon niet wil weten. Maar ik dacht, wie weet levert het nieuwe inzichten op. Maar het valt gewoon niet te rijmen, theoretisch gezien zou ik niet 1.5 uur op hartslag 199 gemiddeld moeten kunnen lopen volgens mij maar toch was het zo
Ik hou van mij van mij van mij en van geen ander, want ik ben verreweg de leukste die ik ken!![]()
Van die dagen dat lopen echt vanzelf gaat. Een goed begin is het halve werk, zeggen ze. Nou, vandaag begonnen we dus met onze 'ja-we-gaan-godverdomme-3-keer-per-week-lopen-ja'-streak, en het was héérlijk. Temperatuur was precies goed, ik ben niet, ik herhaal, ik ben NIET gevallen, en het ging me een partij soepel, man man man. Dagen als deze maken me alle twijfel over m'n hardloopambities vergeten
7km met d'n Wolve
Ja doei.![]()
Toevalstrefferquote:Op maandag 26 juni 2017 20:34 schreef motorbloempje het volgende:
Van die dagen dat lopen echt vanzelf gaat. Een goed begin is het halve werk, zeggen ze. Nou, vandaag begonnen we dus met onze 'ja-we-gaan-godverdomme-3-keer-per-week-lopen-ja'-streak, en het was héérlijk. Temperatuur was precies goed, ik ben niet, ik herhaal, ik ben NIET gevallen, en het ging me een partij soepel, man man man. Dagen als deze maken me alle twijfel over m'n hardloopambities vergeten
7km met d'n Wolve![]()
![]()
Ik heb tijdens wedstrijdjes wel een hartslagmeter om, kan het beter niet doen. Wellicht ben ik wat te voorzichtig daardoor... Maar 1,5 uur op HR 199![]()
![]()
haha ja de bewegingswetenschapper die mij van de winter getest had zei eerst 'nee dat klopt wel hoor met je test' maar hij was even in de war met de andere drempel, de anaerobe drempel zou je eigenlijk ongeveer een uur moeten kunnen volhouden en die was bij mij 194.. dus hij ging nu toch even terug naar de testwaarden kijkenquote:Op maandag 26 juni 2017 21:15 schreef steffelonio het volgende:
Ik heb tijdens wedstrijdjes wel een hartslagmeter om, kan het beter niet doen. Wellicht ben ik wat te voorzichtig daardoor... Maar 1,5 uur op HR 199
Ik hou van mij van mij van mij en van geen ander, want ik ben verreweg de leukste die ik ken!![]()
Haha ja bij mij ook.quote:Op maandag 26 juni 2017 23:00 schreef TheWhiteCowboy het volgende:
199 zou bij mij een bijna doodervaring zijn als ik dat al red.Spelende vrouw, wat heeft u nu geleerd?![]()
Ik ga deze week naar de speciaalzaak om me nieuwe schoenen aan te laten meten. Na mijn marathon in Oktober vorig jaar en inmiddels zo'n 5 jaar voornamelijk asfalt te hebben gezien, heb ik me voorgenomen om in de komende jaren meer en meer de focus te gaan leggen op lange afstanden lopen/ultraruns. Of ik het fysiek en mentaal kan moet nog blijken, maar ik heb wel het idee dat daar voor mij de uitdaging ligt op het gebied van lopen. Heb inmiddels een boek aangeschaft om de eerste stappen richting ultra runs / trail runs te gaan zetten en daar heb ik veel zin in!
Nu is het wel zo dat mijn omgeving niet de mogelijkheid biedt om direct het onverharde pad op te gaan (pas na enkele kilometers), waardoor ik me afvraag of er een schoen is die voor beide typen geschikt is. Iemand tips over bepaalde merken die daarvoor in aanmerking komen?“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
Ik was gisteren in het kader van een test voor de Ekiden (5km) van plan een 4x 1500p500 op wedstrijdtempo te lopen, maar na 500m in het laatste interval was het op.
Niet echt lekker voor mn vertrouwen, toch maar wat langzamer starten zaterdag.![]()
Ik denk dat bijna niemand die training op zijn 5km-tempo kan afronden. Dat is bijna zwaarder dan de wedstrijd zelf. 4x1500 doe je eerder op 10 of 15km tempo en dan met veel langer rust..quote:Op dinsdag 27 juni 2017 16:47 schreef RunnerAdd het volgende:
Ik was gisteren in het kader van een test voor de Ekiden (5km) van plan een 4x 1500p500 op wedstrijdtempo te lopen, maar na 500m in het laatste interval was het op.
Niet echt lekker voor mn vertrouwen, toch maar wat langzamer starten zaterdag.Ik hou van mij van mij van mij en van geen ander, want ik ben verreweg de leukste die ik ken!![]()
O, had dit uit een schema geplukt. Of heb het verkeerd onthouden. Zal straks even nazoeken. In ieder geval bedankt voor je terugkoppeling, dat geeft de burger moed.quote:Op dinsdag 27 juni 2017 17:09 schreef La_Tramposa het volgende:
[..]
Ik denk dat bijna niemand die training op zijn 5km-tempo kan afronden. Dat is bijna zwaarder dan de wedstrijd zelf. 4x1500 doe je eerder op 10 of 15km tempo en dan met veel langer rust..![]()
Dat zou wel mooi zijn als het lukt, dan kan het 5km-tempo ook weer omhoog.quote:Op dinsdag 27 juni 2017 17:09 schreef La_Tramposa het volgende:
[..]
Ik denk dat bijna niemand die training op zijn 5km-tempo kan afronden. Dat is bijna zwaarder dan de wedstrijd zelf. 4x1500 doe je eerder op 10 of 15km tempo en dan met veel langer rust..
Als ik op 5km-tempo wil trainen doe ik dat eerder met 10*200 (200 rust) of aan het eind van een rondje nog in de laatste km. Laatst werd ik overmoedig en was 10*300 meter op dat tempo het plan, maar toen was de tank na 8 keer wel goed leeg. Dat tempowisselen maakt het uiteindelijk eerder zwaarder dan wanneer ik het aan een stuk zou lopen.![]()
Ik weet niet of het tempowisselen het per se zwaarder maakt, maar in een wedstrijd kun je sowieso meestal wel meer dan in een training vanwege adrenaline, uitgeruste benen en publiek langs de kant en competitie.
Wij doen wel eens 800 meter intervallen op 5km racetempo maar langer meestal niet, of dan één keer 1200 in een piramidetraining van 400-600-800-1200 en weer naar beneden.Ik hou van mij van mij van mij en van geen ander, want ik ben verreweg de leukste die ik ken!![]()
Op min of meer het laatste moment spikes gaan kopen blijkt niet zo handig. Wat zijn die dingen lastig te krijgen! De spikes die ze voor me hadden besteld passen niet, dus nu wéér verder zoeken. Met een 400m wedstrijdje gepland voor volgende week vrijdag, wordt het toch allemaal wat spannend. Nu online schoenen besteld, en dan maar hopen dat ze passen...
Zo weer met de mila's mee, zin in! Vorige week wel moeilijk veel spierpijn, nadat ik woensdag ook nog krachttraining had gedaan![]()
![]()
Ik doe aan survivalrunning maar heb geen zin om trailrunningschoenen te verpesten op asfalt of twee paar schoenen te kopen voor als ik verhard wil rennen tussendoor. De speciaalzaak liet mij schoenen van Brooks passen, die hebben een wat stevigere zool met wat minder demping en redelijk profiel, maar het zijn nog geen trailrunningschoenen. Ik merk duidelijk verschil met m'n oude (gladde, verende) Asics schoenen en ben erg tevreden. Het profiel gaat wel stuk als je de schoenen drie keer per week gebruikt om in touwen te klimmenquote:Op dinsdag 27 juni 2017 16:08 schreef Jor_Dii het volgende:
Ik ga deze week naar de speciaalzaak om me nieuwe schoenen aan te laten meten. Na mijn marathon in Oktober vorig jaar en inmiddels zo'n 5 jaar voornamelijk asfalt te hebben gezien, heb ik me voorgenomen om in de komende jaren meer en meer de focus te gaan leggen op lange afstanden lopen/ultraruns. Of ik het fysiek en mentaal kan moet nog blijken, maar ik heb wel het idee dat daar voor mij de uitdaging ligt op het gebied van lopen. Heb inmiddels een boek aangeschaft om de eerste stappen richting ultra runs / trail runs te gaan zetten en daar heb ik veel zin in!
Nu is het wel zo dat mijn omgeving niet de mogelijkheid biedt om direct het onverharde pad op te gaan (pas na enkele kilometers), waardoor ik me afvraag of er een schoen is die voor beide typen geschikt is. Iemand tips over bepaalde merken die daarvoor in aanmerking komen?![]()
![]()
Salomon heeft ook wel schoenen voor door-to-trail of 'city-trail' schoenen. Zoals de Sense Pro die ik zelf ook heel veel op de weg gebruik. Hebben natuurlijk niet de grip die sommige schoenen hebben op modder en dergelijke, maar dan krijg je weer grotere noppen die snel op asfalt slijten. Droge trails voldoen ze heel goedquote:Op dinsdag 27 juni 2017 16:08 schreef Jor_Dii het volgende:
Nu is het wel zo dat mijn omgeving niet de mogelijkheid biedt om direct het onverharde pad op te gaan (pas na enkele kilometers), waardoor ik me afvraag of er een schoen is die voor beide typen geschikt is. Iemand tips over bepaalde merken die daarvoor in aanmerking komen?![]()
![]()
Kent uw klassiekers!quote:Op dinsdag 27 juni 2017 16:08 schreef Jor_Dii het volgende:
. Heb inmiddels een boek aangeschaft om de eerste stappen richting ultra runs / trail runs te gaan zetten en daar heb ik veel zin in!
Wat betreft de schoen, ik heb zelf de Adidas Kanadia hier voor, als trailschoen vind ik de grip niet agressief genoeg,zeker niet op een technische, natte,rotsige ondergrond maar in bijv. een bosachtige omgeving vind ik het een schoen die zich goed laat afwisselen voor een stukje op de weg
[ Bericht 0% gewijzigd door rechtsedirecte op 27-06-2017 20:48:00 ]'Lopen is geen sport maar een manier van reizen'
'Als ik loop voel ik me beroerd, maar als ik niet loop nog beroerder'
'Once you discover the rewards of pain, you want more pain'![]()
Saucony Peregrine doet het in mijn ogen ook prima als trailschoen die regelmatig asfalt zietF means you're fucked![]()
Ik heb de Salomon Sense Mantra 3, die voldoen ook wel goed
Met de mila's meelopen is leukMijn techniek blijkt voor hoge snelheden niet erg efficient, dus daar kan aan gewerkt worden. Fijn ook, om bij iemand te trainen die dat opmerkt. Hopelijk kan ik dan straks de rest bijhouden. Want het gaat nu nog niet snel genoeg
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Wat een heeeerlijk loopweer was het vanavond! En mijn benen waren ook best goed hersteld dus toen werd het plan van even naar de baan en wat oefeningen en een kort duurloopje ineens bijna de hele training meedoen, 16x200 op souplesse!Ik hou van mij van mij van mij en van geen ander, want ik ben verreweg de leukste die ik ken!![]()
Hmm bij de meeste trackmeetings in Utrecht staat RW altijd met oude modellen spikes langs de baan. Als je daar een keer gaat lopen heb je wel keus.quote:Op dinsdag 27 juni 2017 18:41 schreef hatsaflats het volgende:
Op min of meer het laatste moment spikes gaan kopen blijkt niet zo handig. Wat zijn die dingen lastig te krijgen! De spikes die ze voor me hadden besteld passen niet, dus nu wéér verder zoeken. Met een 400m wedstrijdje gepland voor volgende week vrijdag, wordt het toch allemaal wat spannend. Nu online schoenen besteld, en dan maar hopen dat ze passen...
Zo weer met de mila's mee, zin in! Vorige week wel moeilijk veel spierpijn, nadat ik woensdag ook nog krachttraining had gedaan
Maar wil je per se die eerste baanwedstrijd op spikes lopen dan? Als je er nog niet op hebt kunnen opbouwen is dat wel een risico. Het is ook niet alsof je op gewone wedstrijdschoenen ineens kansloos loopt of zo.
Al zal het met een 400m nog wel meevallen wat voor reactie je op het spikes lopen krijgt. Met een 1500 of 3000 merk ik het altijd wel erg aan mijn kuiten en pezen als ik ineens uit het niets op spikes ga lopen.Ik hou van mij van mij van mij en van geen ander, want ik ben verreweg de leukste die ik ken!![]()
Utrecht is voor mij logistiek echt niet te doen, maar thanks voor de tip! Als het goed is moeten die ik heb besteld gewoon goed zittenquote:Op dinsdag 27 juni 2017 21:21 schreef La_Tramposa het volgende:
[..]
Hmm bij de meeste trackmeetings in Utrecht staat RW altijd met oude modellen spikes langs de baan. Als je daar een keer gaat lopen heb je wel keus.
Maar wil je per se die eerste baanwedstrijd op spikes lopen dan? Als je er nog niet op hebt kunnen opbouwen is dat wel een risico. Het is ook niet alsof je op gewone wedstrijdschoenen ineens kansloos loopt of zo.
Al zal het met een 400m nog wel meevallen wat voor reactie je op het spikes lopen krijgt. Met een 1500 of 3000 merk ik het altijd wel erg aan mijn kuiten en pezen als ik ineens uit het niets op spikes ga lopen.
Ik had als eerste wedstrijd een 400m gepland, en kan als het goed is daarvoor nog wel een rondje proberen. Als ik dan nog geen spikes heb ga ik voor de 1500, dat durf ik nog wel aan zonder spikes. Nu zijn spikes wel weer een ander slag, maar ik loop meestal op redelijk minimalistische schoenen en op m'n voorvoet, dus ik heb de hoop dat ik er relatief snel aan wen.![]()
Dank voor jullie tips, weet ik een beetje waar ik me op kan gaan richten
“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
Dat is altijd leuk, om zo in een andere omgeving te lopen.quote:Op woensdag 28 juni 2017 06:27 schreef Murmeli het volgende:
Zo eens een rondje lopen in Garderen. Ben hier op cursus
Ik was maandag om een cursus te geven ook vanaf zondagavond laat in Bergen. Had mn spullen meegenomen, maar niet aan toe gekomen helaas![]()
Verder is het deze week een onbedoeld taperweekje aan het worden zo voor de ekiden... Vanavond maar eens wat 400jes doen om nog een beetje het idee te hebben dat ik zaterdag lekker kan gaan lopen (als we niet wegspoelen)
<a href="http://allergenenhardloper.wordpress.com/" rel="nofollow" target="_blank">Hardlopen zonder gluten, melk, ei, pinda...</a>![]()
Daar kun je lekker door de bossen struinenquote:Op woensdag 28 juni 2017 06:27 schreef Murmeli het volgende:
Zo eens een rondje lopen in Garderen. Ben hier op cursus
F means you're fucked![]()
Wat zijn volgens jullie interessante 'snelle / lichte' wedstrijdschoenen?<a href="http://allergenenhardloper.wordpress.com/" rel="nofollow" target="_blank">Hardlopen zonder gluten, melk, ei, pinda...</a>![]()
Nike zoom streak (persoonlijke favoriet) en Adidas boost (erg populair bij de elitelopers).Ik hou van mij van mij van mij en van geen ander, want ik ben verreweg de leukste die ik ken!![]()
Ik ben al jaren erg blij met m'n Peregrines!quote:Op dinsdag 27 juni 2017 20:47 schreef YUR het volgende:
Saucony Peregrine doet het in mijn ogen ook prima als trailschoen die regelmatig asfalt ziet
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
Jee, ik ging net toch nog maar langs de sportschoenenwinkel van de orthopedische schoenenmaker hier in de buurt, en daar hadden ze gewoon heel veel spikes in heel veel maten op voorraadDus naar huis met knalroze spikes.
SPOILER: pics or it didn't happenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Blij als een klein kind![]()
![]()
Cool! Die zien er wel echt uit als snelle baanspikes!Ik hou van mij van mij van mij en van geen ander, want ik ben verreweg de leukste die ik ken!![]()
Ik ben fan van mijn Adidas Takumi's voor de korte afstand (t/m 10 km). Lekker licht en reactief, nauwelijks demping. Voor langere afstanden de Adios van Adidas.quote:Op woensdag 28 juni 2017 09:55 schreef MaleDuck het volgende:
Wat zijn volgens jullie interessante 'snelle / lichte' wedstrijdschoenen?
Maar ieder merk heeft wel vergelijkbare modellen. zoals de Zoom Streak LT (!) van Nike en Type A8 van Saucony![]()
Ja dat was leuk. Werd wel een heen en weertje, zonder dat we er erg in hadden..quote:Op woensdag 28 juni 2017 09:14 schreef YUR het volgende:
[..]
Daar kun je lekker door de bossen struinen
Wel lekker met het zand gestoeid en her en der over boomstronken gesprongen
Spelende vrouw, wat heeft u nu geleerd?![]()
quote:Op woensdag 28 juni 2017 10:53 schreef hatsaflats het volgende:
Jee, ik ging net toch nog maar langs de sportschoenenwinkel van de orthopedische schoenenmaker hier in de buurt, en daar hadden ze gewoon heel veel spikes in heel veel maten op voorraadDus naar huis met knalroze spikes.
SPOILER: pics or it didn't happenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Blij als een klein kind
"Geef me een joint", zei de goudvis, "Dan word ik haai"
Forum Opties Forumhop: Hop naar: